DJ אילן הניג מגיע להתארח בפורום

DJ אילן הניג מגיע להתארח בפורום

מוזיקה היא אחד המרכיבים החשובים ביותר באירוע.
DJ טוב נדרש לקלוע לטעמכם האישי ובמקביל לוודא שהרחבה לא נשארת ריקה ולו לרגע אחד.

על מנת לסייע לכם לבחור את המוזיקה הנכונה עבורכם לאירוע,
אנחנו גאים לארח בפורום את DJ אילן הניג

האירוח יתקיים ביום שלישי הקרוב, 8/4, בין השעות 18:00-20:00.
DJ אילן הניג יענה על כל השאלות שמטרידות אתכם בתחום המוזיקה לקראת האירוע החשוב ביותר בחייכם.

עוד על DJ אילן הניג
אילן הניג, בריטי במקור, עובד מזה 13 שנה בתחום האירועים והמסיבות. הניג עבד כ-DJ מוביל ב"קליאנטה – החברה למוסיקה".
כיום, עובד כ-DJ עצמאי. להניג שנים של ניסיון, יותר מ-1500 אירועים ומסיבות במיטב המועדונים בארץ ובחו"ל.
בתוך הרזומה שלו אפשר למצוא עבודה ברדיו, יעוץ מוסיקלי בטלוויזיה, יצירת מוסיקה מקורית ואפילו ניהול חנות מוסיקה.
הוא מספר שהאהבה הכי גדולה שלו היא לרגש אנשים באמצעות המוסיקה, שהיא חלק בלתי נפרד מחייו.

DJ אילן הניג
רחוב יורדי הסירה 1, האנגר 8 תל אביב
טלפון: 054-2240282
לכרטיס העסק: http://biz.tapuz.co.il/bizcard-1138

האירוח נעשה במסגרת האירוחים המקצועיים של תפוז עסקים -
תפוז עסקים, מחברים בין עסקים לקהילות.

DJ ILAN HENIG

New member
תודה רבה...

כהרגלי מהאירוחים הקודמים אקפוץ לכאן במהלך ה24 שעות הקרובות על מנת לענות לשאלות שלא פורסמו.כמו כן בהמשך מבטיח לחזור במיילים לשאלות שנשלחו ישירות למייל.
מאחל לכולם בהצלחה ומזל טוב וכמובן חג שמח.

הנה הפרטים להעברת שאלות במידה ותרצו

[email protected]
www.fatcat.co.il
054-224-0-282

kolper

New member
אני אתחיל

היי אילן!

שאלה ראשונה:
אני ובן זוגי החלטנו שאנחנו לא רוצים להשמיע מוזיקה מזרחית בחתונה. עברנו שלושה דיג'ייז עד שהגענו לזה שאמר: "אין בעיה". השניים הראשונים טענו שאין דבר כזה חתונה בלי מזרחית.
למרות שאנחנו בטוחים שאנחנו לא רוצים מזרחית - אנחנו לא יודעים מה אנחנו כן רוצים. אנחנו יודעים איזו השפעה יש לסגנון הזה על הקהל הישראלי ומפחדים ששום סגנון אחר לא יעשה את אותה עבודה.
אני אשמח לשמוע מניסיונך מה עובד טוב כמו מזרחית ובמה נוכל "להחליף" אותה.

שאלה שנייה:
עד כמה זה חשוב להיות מחוברים לדיג'יי? אני מרגישה שהדיג'יי שבסופו של דבר לקחנו נורא מקצועי ואני סומכת עליו (נראה לי), אבל חיבור אישי - אין בכלל. עד כמה זה רלוונטי? יש לציין שעוד לא נפגשנו איתו מלבד הפגישה הראשונית שאחריה סגרנו איתו.

שאלה שלישית:
עד כמה מוכנים אנחנו צריכים להגיע לפגישה איתו, לקראת החתונה? החתונה בעוד חודש וחצי ולנו עדיין אין את השירים החשובים או רעיונות לסגנונות שאנחנו רוצים, חוץ מקווים מאוד כלליים. בן זוגי מאמין שהוא יעזור לנו להיסגר על כל הדברים האלה, ולכן אנחנו לא צריכים להגיע מוכנים, אבל אותי זה קצת מלחיץ שהוא ישפיע על ההחלטות שלנו. האם רצוי להגיע סגורים, או פתוחים לשמוע?

זהו

תודה רבה!

DJ ILAN HENIG

New member
תשובה(קצת ארוך).

היי שם,מזל טוב!
1-נקודת מוצא-נניח שתחליטו בכל זאת שאתם משלבים מוסיקה מזרחית בחתונה,הנה התפשרתם בעניין והחלטתם שעל מנת לרצות תשלבו מספר שירים בסגנון ים תיכוני לייט.אז מה זה אומר?,שכל שאר החתונה לא ירקדו,נו באמת!!.החתונה לא תקום או תיפול על העניין הזה והתשובה בגוף שאלתך –מה התחליפים.
אז ראשית אומר שכל סוגי המוסיקה בערב אמורים להוות תחליפים מספיק טובים ,אך אם אתם מחפשים דברים שמתקרבים לרעיון של סגנון המוסיקה הזאת יש מספר דרכים לעשות זאת שיגרמו לקהל "להרגיש עם וללכת בלי".
לכל ז'אנר אצרף כאן מספר דוגמאות.

א-מוסיקה בלקנית-מדברים של הבלקן ביט בוקס,דרך מוסיקה של סרטים של קוסטריצה ואף דאנס בלקני יכולים לתת מוטיב מעולה לרחבת הריקודים.אני מקשר אותך לשירים במלואם אך קחי בחשבון שהשירים האלה צריכים להיות ערוכים כדי להבליט את הטוב שבהם ולבטל את המונוטוניות שעלול להיות בחלקם.שירי דאנס והיפ הופ ומאש אפים(שילוב של שני קטעים שמולבשים אחד על השני)

אני לא בטוח שאפשר לצרף כאן קישורים כך שנראה לי שקופי פייסט יעזור כאן.

https://www.youtube.com/watch?v=BNu1jp3_Ucy

https://www.youtube.com/watch?v=rfFgW-YrAro

https://www.youtube.com/watch?v=RbtPXFlZlHg

ב-כאילו מזרחית/ים תיכוני ישראלי
הרכבים כמו הדג נחש,ברי סחרוף,הג'ירפות,אהוד בנאי, שיש להם במוסיקה אלמנטים אתניים שמתאימים לענטוזים  או ל"כפיים".....שוב ,חשוב מאוד לעבוד עם עריכות נכונות לשירים שכאלה ולדעת מתי להכניס אותם לסט בערב.

https://www.youtube.com/watch?v=0aiWkp9OZ3M

https://www.youtube.com/watch?v=d1uvv83Z_FY

https://www.youtube.com/watch?v=QKgvYowGLhM

https://www.youtube.com/watch?v=DfIJNvPppKw

https://www.youtube.com/watch?v=37i3_pbuCiM

https://www.youtube.com/watch?v=GhXDdAl4sh0

ג-דאנס אתני,שיר פארודיה....
יש המון שירים עם אלמנטים טרייבלים (מקצב שבטי שמאוד מזכיר מוסיקה ים תיכונית) או שירים שצוחקים על הרעיון של הים תיכוני,גם אלה יכולים להוות אחלה תחליף.

https://www.youtube.com/watch?v=fin65DvF_64

https://www.youtube.com/watch?v=oEPC8LnMx0M

2-אתאר את זה מנקודת הראות שלי.ברגע שאני מרגיש מחובר לזוג שמול,ברגע שיש את הכימיה המתבקשת התחושה היא שאני לא לעבוד אלא אני בא לבלות,אני בא לעשות את הטוב ביותר בסוג של שליחות.זה נותן תחושה שאתה באמת רוצה לצאת מדרכך על מנת לתת להם כל כולך כי כל כך טוב לך איתם ואתה לא רוצה לאכזב אותם.
יחד עם זאת אני מנגן גם לא מעט לזוגות שמגיעים מחו"ל או בחו"ל ובמקרים רבים מדובר באירועים שנסגרו דרך מפיקים או דרך המיילים כשהמפגש הראשון פנים אל מול פנים קורה ביום החתונה עצמו.ברמה האישית זה לעולם לא ישפיע על איכות העבודה או על רמת ההשקעה שלי כדי שהאירוע יצליח.
היו לי מקרים שישבתי מול זוגות יותר קורקטים,אנשים מופנמים שלא יוצאים מגדרם ולא נוצרו יחסים אישיים,דוגרי,אין לזה שום השלכה על איכות העבודה.
החיבור לאנשים הוא בונוס ,ואין ספק שזה מוסיף לחוויה ואפילו לתחושת הביטחון שאתם בידיים טובות,יחד עם זאת ,ההיכרות הממוצעת של זוג ודי ג'יי מסתכם לרוב בשתי פגישות,אחת היכרות ואחת תכנון כשכל הערב עצמו הוא בעמדה והזוג עם הקהל ועל הרחבה ואין אינטראקציה.בסופו של יום די ג'יי מקצועי לא יתן לפרמטר כזה זעום להשפיע על איכות העבודה שלו.
מה שכן חשוב זה לסגור את הפינה של ה"נראה לי" שציינת.חשוב לך לוודא שאת בידיים טובות ושהבן אדם שמולך מבין בדיוק למה את מצפה ממנו(גבולות גיזרה כאלה) ואם צריך אז לרדת לפרטים ולו כדי למנוע אי הבנות מביכות.זה חשוב מאוד לא רק בשביל השקט שזה יתן לך אלא בשביל השקט שלו שלמרות שאין חיבור אישי יש חיבור מקצועי ושהכל מובן ולו על מנת שהחוסר חיבור האישי לא יתן לו להרגיש חוסר שביעות רצון(זה יכול להטעות אם לא נזהרים),קאפיש?

3-אני מסכים עם בן זוגך וגם איתך.רצוי להגיע מוכנים ברמה הכללית של המילה,למשל:

א-מה האווירה שהייתם רוצים בקבלת הפנים,לנסות לתאר את זה במילים ולתת לו לתרגם לכם את זה לכמה דוגמאות(דבר זה ישפיע על סעיף ב,ההבנה,החיבור,והידיעה שבחרתם נכון).

ב-תיאור אופן הכניסה –איך תיכנסו,מלווים?יד ביד?שושבינים?-אלו דברים שישפיעו על אופי ואורך השיר עצמו.

ג-סדר האירוע עצמו-אם האירוע למשל בהגשה אז יש כל מיני אופנים לתכנן זאת-למשל הצמדה של מנות על מנת לעשות פחות הפסקות וליצור רצף יותר גדול למוסיקה לריקודים.
קטעים אומנותיים-אם מישהו מתכנן לומר משהו או להקרין משהו רצוי לדעת מראש על מנת לוודא שטכנית זה מכוסה ועל מנת לתזמן את זה(למשל –אם יש יותר מדי נאומים אז רצוי לפצל כדי לא להכביד וכו).

ד-הדגשים לרחבת הריקודים-למשל התחשבות במבוגרים,וטו או אוקיי למוסיקה ים תיכונית (סליחה שאני דורך לך היבלות ) ,אם יש משהו שהייתם רוצים לשים דגש עליו(יותר רוק,אלקטרוני,עברי,דאנס,שחורה וכו) כך שהוא יקבל קצת השראה ו"ירגיש " אתכם.
הוא צריך להבין מה חופש הפעולה שלו,ב99.9 מהפגישות שאני עושה המשפט המסכם יהיה מה שטוב לקהל טוב לכולנו בגבולות הטעם הטוב.זה המשפט שנותן לי אור ירוק לומר ,הבנתי אתכם,עשינו תוכנית כללית של מה פחות או יותר ומה פחות או יותר לא,עכשיו בוא נראה את הקהל ונראה איך הוא זורם בעניין ואעשה את מה שצריך לעשות על מנת "לספק את הסחורה".

לא הייתי נכנסת לפלייליסטים שהם חובה ,היות והוא עלול לנסות לרצות אותך יותר מדי וזה עלול לבוא על חשבון האירוע,אבל כן הייתי מייעץ לך לתת לו פלייליסט השראה שאותו ילמד לפני האירוע ויבין מי אתם כן ומי אתם לא וינסה לחבר בין טעמכם לבין הקהל באירוע עצמו,אבל עם הסתייגות שהפלייליסט הוא השראה ולא חובה.הפלייליסט חובה כשלעצמו יכול לבטל באחת את כל הכישרון האמנותי של די ג'יי וזה חבל,הרי בשביל זה בחרתם בו,לא?

מקווה מאוד שעזרתי לך בתשובות.
אם יש עוד משהו שאני יכול לעזור אני כאן או אפשר גם דרך המייל.

אילן הניג
[email protected]
www.fatcat.co.il
054-224-0-282

kolper

New member
עזרת בהחלט

הביקור שלך פה היה בתזמון מושלם, אני אעשה קצת שיעורי בית בימים הקרובים, תודה!

nulila

New member
שאלה

היי אילן,
אני בבעיה שבכלל לא חשבתי שתעסיק אותי.
המשפחה של בעלי מאוד אוהבת מוזיקה מזרחית ואני לא יכולה לסבול אותה (את המוזיקה לא את המשפחה:).
הדבר האחרון שאני רוצה זה שתהיה בחתונה שלי מוזיקה שאני לא מתחברת אליה בשום צורה. מצד שני אני רוצה שהמשפחה שלו תהנה בחתונה ולא תסבול.

בנוסף, אני חוששת שאורחים יפנו לדי ג'י במהלך החתונה ויבקשו מוזיקה מזרחית.

מה אתה אומר? איך אני יוצאת מהתסבוכת הזאת?

DJ ILAN HENIG

New member
תשובתי...

היי!

מזל טוב!!
על מנת לענות בצורה יותר מדויקת יעזור לי אם תגידי לי, האם הטלת ווטו מוחלט על מוסיקה ים- תיכונית או שמא החלטת כן להתחשב ולשלב מספר שירים שכאלה....
אתחיל מסוף השאלות שלך:
אם הדי.ג'יי מספיק טוב ושולט ברחבה ויודע לרצות, לעבור בין סגנונות באופן נכון, בונה את הסט באופן כזה שכולם מרגישים מרוצים, אין שום סיבה בעולם שאנשים יגשו אליו.
אם הקהל מרגיש ברובו שהבן אדם בקונטרול לא תהיה להם שום סיבה לגשת.
בשאלה הקודמת ציינתי כל מיני כיוונים שבעזרתם ניתן להתחכם קצת סביב הרעיון של הים-תיכוני. יחד עם זאת, חשוב לומר – אף אחד לא צריך לבוא ולחנך את הקהל מחדש, ואם כמה שירים ים תיכוניים יכולים לעשות למשפחה של הבן הזוג את הערב אז לא צריך ללכת עם הראש בקיר.
אם בחרת להתחשב כדאי לך לנסות למצוא כמה שירים שכאלה שאת יכולה לחיות איתם בשלום ושהדי.ג'יי ירגיש שיש לו מספיק עם מה לעבוד כדי לרצות. לא צריך שזה ישלוט ולא צריך לפסול לגמרי וגם לא צריך שזה יהיה במנה אחת אלא מפוזר לאורך החתונה ,כל פעם בסגנון ובטיימינג אחר.
.
בראייה שלי, אם אנשים אלה עשו את כל הדרך על מנת לבוא ולשמוח איתכם, אזי ראוי להחזיר להם באותה מטבע, לא?
הייתה לי חתונה לא מזמן, שבה שני הצדדים ממשפחות תימניות. קייטרינג גורמה, מטבח יפני בקבלת הפנים, מבצר עתיק, באמת לוקיישן מדהים. לא אשכח את הרגע שאני עומד בקבלת הפנים ורואה את הסבתות דוקרות עם המקלות אכילה את הסשימי ולא מצליחות להבין למה נותנים להן לאכול דג חי ולוחצות על המגיש המסכן לטגן אותם "כי זה לא בריא"/לא טעים.

בקיצור לא צריך לגרום לאנשים להלם תרבותי...... אך על מנת לסבך....

עשיתי חתונה לא מזמן של זוג עם משפחות עם רקע מרוקאי, שישי בצהריים, נמל תל אביב. הם תיארו כל חתונה במשפחה כחתונה שיש בה רק מזרחית והם אמרו בל יעבור! שהם לא רוצים שיר אחד כזה בחתונה. הם שאלו אותי איך עושים את זה.
זרקתי להם בבדיחה –תפיצו את השמועה שהבאתם די.ג'יי מלונדון (שזה לא שקר, אני משם, רק חי כאן המון שנים) ושהוא לא ינגן מזרחית כי בריטים לא יודעים מה זה....הזוג לקח את זה ברצינות והלכו עם הבדיחה והפכוה למציאות.
אז מה היה לנו שם?
חתונה במזנונים כשבדרך כלל המשפחה המורחבת הייתה רגילה לאוכל שמוגש לשולחנות.
חתונה מטורפת שהגיעה למצב כזה שהיה צריך לסלק 150 איש לפני כניסת השבת ואף אחד לא רצה ללכת,כבר שקלנו להמשיך את המסיבה על הדק במזח בנמל.
רחבה מפוצצת מכל טוב, בלי שיר אחד במזרחית.
די.ג'יי שיצא שלם ובריא.
אורחת אחת שיכורה- האחות של הכלה שבשתיים שלוש גיחות ניסתה להסביר לי מה זה מוסיקה מזרחית כשאני מתאפק לא להתפוצץ מצחוק ולא להסגיר את הרעיון שהתחיל כבדיחה ויושם ברצינות. (אם היא הייתה עושה אחת ועוד אחת היא הייתה שמה לב לשם שלי בקטן ליד הלוגו שכתוב בעברית על העמדה ).
הוכחה חד משמעית שאפשר אחרת וזה רק עניין של תעוזה וכמובן לדעת לנגן דברים מעולים במקום.
הטענה שחתונה קמה או נופלת על מוסיקה מזרחית או בכלל כל סגנון אחר של מוסיקה היא מגוחכת בעיניי. האתגר שבלהרים מסיבה כזאת כנגד כל הציפיות היא בדיוק הסיבה שנכנסתי לעולם האירועים, זו הדרך להביא את היצירתיות שבך, את המגניבות שלך וליצור מצב הפוך על הפוך שמצליח
.
אני לא בטוח שזה תמיד יכול לעבוד בפורמט הזה אבל עשיתי את זה די הרבה פעמים בכדי להאמין בתיאוריה שאנשים קצת הגזימו עם כובד המשקל של מוסיקה ים תיכונית בחתונות.

ההנחיה לדי.ג'יי חייבת להיות שבשום פנים ואופן אין מענה לבקשות,(די ג'יי נבון גם יתעלם מהם באלגנטיות אם יהיו) אך יחד עם זאת תהיי מספיק אחראית כדי לא לקשור לו את הידיים לגמרי ותני לו להרגיש שיש לו אישור ממך שאם ממש אבל ממש צריך, אז שאת כן נותנת לו את המושכות לעשות את מה שנכון, כמובן עם טאקט.
כמו שאת בטח מבינה,אין כאן תשובה חד משמעית וגם בחתונה שאני עשיתי היתה תוכנית מילוט שאם נראה שצריך להציל את המצב אז אפשר לשלב כמה שירים ים תיכוניים. בפועל לשמחת הזוג, לא נזקקנו לנשק יום הדין במקרה זה.

מקווה שעזרתי לך,

אם יש עוד שאלות, אני כאן,וכמובן אפשר ליצור קשר דרך המייל על מנת לשאול אם לא תספיקו עכשו.

אילן הניג
[email protected]
www.fatcat.co.il
054-224-0-282

https://www.facebook.com/#!/fatcatdjs

נהורית1

New member
היי אילן

הבעיה שלי, ואני מניחה של עוד המון מבוגרים, היא
הדציבלים הגבוהים במוזיקה באירועים. נכון שהחתונה
זה אירוע לצעירים, אבל שמתי לב שרוב המוזמנים ברוב
האירועים הם אנשים די מבוגרים. הרוב הם החברים
וקרובי משפחה של שני זוגות ההורים משני הצדדים, דודים
דודות וסבתות. לצערי הרב, ובגלל זה אני כבר נמנעת ללכת
לאירועים, הרעש הרב הוא ממש בלתי נסבל. לא מבינה למה
צריך להרים כל כך את הווליום, לא מספיק אם שומעים היטב
את המוסיקה? צריך להרים את הווליום עד למקסימום? ניסיתי
לשים אטמים באוזניים, אבל לא תאמינו, הרעש חדר אפילו
דרך האטמים וממש דפק בראש כמו פטישים. אפילו בהפסקת
האוכל, יש כאלה ששמים מוזיקה רועשת.

האם אין אפשרות שהדי ג'י יגיעו להסכם להוריד את הווליום
לרמה נורמלית?

DJ ILAN HENIG

New member
תשובה...

היי

המקרה שאת מתארת מוכר וידוע.בשנים האחרונות הוכנסו תיקונים בחוק להגבלת עוצמת הדציבלים באולמות אירועים אבל יחד עם זאת התלונות ממשיכות,הכיצד?.
הקשר הישיר בין רעש לבין הווליום של הדי ג'יי קיים אבל זה גם עניין של אקוסטיקה.יש גני אירועים שהשקיעו הרבה מאוד מחשבה ביצירת הפרדה טובה בין איזור רחבת הריקודים לבין איזור הישיבה ,אך יחד עם זאת זה לא בהכרח פותר את כל הסוגייה.
התהודה של הווליום במקום סגור גבוה יותר מאשר במקום פתוח ויש קשר ישיר בין מקום הישיבה של אורח זה או אחר לבין עוצמת התהודה שהוא ירגיש.
אנשים רבים חושבים שהושבה של קהל יותר מבוגר רחוק ככל שניתן מהרחבה יכול לפתור את עניין הרעש ,רק שיש מצב שתהודה שחוזר מחלון,או קיר שקרוב אליהם גם יפריע להם.

מניסיוני אני יכול לומר שיש כמה דרכים להקטין חשיפת יתר לרעש והנה הם.

1-לבקש מהדי ג'יי שיפתח את הווליום באופן הדרגתי על הרחבת ריקודים כך שככל שהרחבה תתמלא כך הוא יוכל להגביר קצת יותר ויותר עד לווליום נורמלי.אנשים שרוקדים בעצמם סופגים חלק מהתהודה וכך יש פחות פיזור ווליום וזה יכול להקטין במקצת את העניין שלא לדבר על העובדה שלא צריך ווליום רצחני כדי להרקיד.חשוב שיהיה סאונד מצוין,שהשיר יורגש ,אך יחד עם זאת לא צריך לקרוע לאנשים את עור התוף.
2-הושבה נכונה-אם יש קהל שמראש רגיש יותר צריך להשתדל להושיב אותו במקומות היותר שקטים באולם/שטח. התייעצות בעניין מול מנהל האירוע אמורה לספק תשובה הולמת מנסיונו.מנסיוני אני יכול לומר שבדרך כלל אייעץ במצב שכזה להושיב קהל רגיש במרכז האולם מוקף על ידי שולחנות רבים(דמייני נקניקיה בתוך לחמניה כשהאנשים הרגישים הם הנקניקיה בשרטוט ההושבה).אלה בדרך כלל יהיו אזורים עם פחות תהודה .כמובן לא להושיב אותם קרוב לרחבה או למוניטור של הדי ג'יי.
3-בהרבה אירועי הגשה במקומות סגורים יש סיטואציות של הצמדת מנות,קרי,הקהל אוכל סלטים+מנה ראשונה ברצף.יש למצב יתרון מאוד גדול במצב זה.אורח נכנס,יושב ואוכל בנעימות מבלי שיש מסיבה ברקע.פסיכולוגית אם הוא לא שם לב בהתחלה ובהנחה שהדי ג'יי מקצועי וידע בתחילת הריקודים ליישם את סעיף 1,הוא פחות יבקש את הבעייתיות שברעש.בשיטה הזאת יש גם יתרון של פחות הושבה והקמה של הקהל לרקוד לעיתים קרובות מדי וזה נותן באלאנס מעולה בין מסיבה טובה לבין ארוחת ערב.חשוב להתייעץ בעניין עם הקייטרינג אם שיטה זו מתאימה לסוג האוכל שמוגש באירוע.
4-מותר ורצוי לבקש מהדי ג'יי לבקש מטכנאי הסאונד שעימו לעשות מדי פעם סיבובים בשטח על מנת לוודא שהווליום סביר.כשזוג מבקש את זה ממני ואני יודע שהעניין רגיש יהיו 2-3 גיחות שכאלה בשעה על מנת לוודא.
5-כייוון המערכת-רצוי שהדי ג'יי יגיע מוקדם לאירוע על מנת לתכנן את נושא הווליום ולבדוק ולשמוע את עצמו על הרחבה ובאולם כדי למנוע חריגות שכאלה.

בקיצור כפי שאת מבינה יש הרבה דברים שניתן לעשות כדי למנוע תופעה זו,זה רק עניין של רצון טוב ומקצועיות.

מקווה שזה עזר/יעזור.

אילן הניג

[email protected]
www.fatcat.co.il
054-224-0-282

נהורית1

New member
תודה לתשובה

חבל שלא כל הדי ג'י קשובים ואכפתיים כמוך.
יש כאלה שלא מוכנים לשמוע, אומרים כן כן,
וממשיכים בשלהם.

שיהיה לך חג שמח

DJ ILAN HENIG

New member
היי

שלום לכולם.מיד אתחיל לענות כאן על השאלות.
מכיוון שקיבלתי 2 שאלות למייל וכבר עניתי עליהם שם,אני מעדכן אתכם שגם אחרי האירוח אם יהיה צורך אוכל לענות בבאופן ישיר דרך המייל שלי.

גם אם יש לכם שאלות כלליות שלא קשורות לעולם החתונות שקשורות לעולם המוסיקה בכלל, אתם מוזמנים לשאול.(הופעה טובה,אלבום טוב,שיר יפה וכו
).

מקווה לעזור כאן

אילן הניג
www.fatcat.co.il
www.ilanhenig.co..il
0542240282

למעלה