אז...יש כבר הכל אבל...

mAAyAn 1

New member
אז...יש כבר הכל אבל...

אז סגרנו כבר מקום, צלם, תקליטן, מגנטים, אפילו יש כבר שמלה.
נשארו לנו הדברים הממש קטנים לעשות והכל מכוון לתאריך בו בחרנו (בעוד כ- 5 חודשים).
ואז מגיע אבל גדול...

המקום בו סגרנו ממש לא לרוחי פתאום, כבר נתנו שיקים פקדון והכל מכוון לשם...
אבל השירות ממש על הפנים: הבחורה שסגרנו איתה כבר לא עובדת שם וזה התברר לנו פתאום היום, אחרי שכבר שבוע שלם אנחנו רודפים אחריה שאנחנו מעוניינים לבוא לטעימות.
לא הבנו למה היא לא חוזרת לתאם איתנו כפי שסוכם, התקשרנו למשרדים ואז אחד מבעלי המקום אמר שהיא כבר לא עובדת זמן מה ושנדחה מה שאנחנו רוצים לשבוע הבא, כי רק אז הוא יהיה פנוי (אז למה הבטיחה שתחזור אם כבר לא עובדת שם???)

מה גם שלאחרונה אני קוראת כל מיני דברים ממש לא מעודדים על המקום, ושמתי לב שאין עליו בכלל חוות דעת מהתקופה האחרונה.

במקום שתהיה לי הרגשה חיובית וכיפית, אני מעכשיו מתחילה להיות מוטרדת מהתנהלות המקום, מזה שאני צריכה לרדוף אחריהם אחרי שכבר שילמתי ולקוות שהאירוע יהיה בדיוק כפי שאני מתכננת...

מהכל אני מרוצה וממש לא מודאגת.. רק האולם, שזה הדבר הבאמת גדול מטריד אותי.

אני שוקלת לבטל איתם הכל, אבל אז מי מבטיח לי שהתאריך שסגרנו יהיה פנוי בכל מקום אחר ?

האם אלו חששות שיש לכל אחד/ת לפני?
האם כדאי לי לבדוק עוד אופציות במקומות קצת יותר רציניים ?

iritki

New member
דברי גלויות עם בעל האולם

גם לנו הייתה מישהי שממש לא היה נוח לדבר איתה אמרה שתחזור ולא חזרה חזרה עם תשובות חלקיות וכו' ובאיזשהו שלב עברנו לדבר רק עם מנהלת האירוע שהייתה תותחית, תמיד הייתה זמינה, חזרה עם תשובות בזמן ובאמת נתנה מעצמה הכל.

לדעתי שתפי את בעל האולם ברגשות שלך תסבירי לו שאת מצפה לדעת מי מנהל האירוע ולקבל את הטלפון שלו, שאת מצפה שיהיה זמין לשאלותיך ושיחזור אליך עם תשובות.

הייתי עושה את זה באופן נעים: אני מבינה שהיו כמה שינויים מבחינת העובדים - אני רוצה לדעת מי מחליף מבחינתי את הבחורה ההיא כדי שאוכל להמשיך להיות עם יד על הדופק וכו'.

mAAyAn 1

New member
העניין הוא שגם בעל האולם

הוא זה שפתאום הראה את עצמו כשדיברנו כבר על לשלם...
וכששאלתי אותו כל מיני שאלות (אפילו הברורות מאליו) הוא ענה בהתנשאות ובחוסר סבלנות.
לא מבינה איך כבר אז לא פשוט קמתי והלכתי... כנראה ההתלהבות ...

אנסה לבקש לדבר באמת עם מנהל האירוע.

ronitvas

New member
הכל עניין של רווח והפסד

האם המקדמה שכבר נתת גבוהה ברמה כזאת שאת לא יכולה לוותר עליה או שהשקט הנפשי שלך חשוב יותר?
האם את חושבת שתוכלי למצות את המקסימום מהמקום, גם לאור המגרעות שאת רואה?

אף מקום הוא לא מושלם, אם כי יש כאלה שממש לא מצטיינים במתן שירות טוב ותמורה הוגנת עבור המחיר.

אולי שווה להכניס למשוואה את אחד ההורים או כל גורם אחר, שידע טוב יותר להתמודד מול מצבים כאלה?

למצוא מקומות תמיד אפשר. יכול להיות שתופתעי ותמצאי אפילו מקום פנוי לאותו התאריך שלכם.
תעשי בדיקה, לפני שאת סוגרת ומשנה ותראי אם את מוצאת משהו מתאים.
לא ציינת מתי החתונה?
אם עדיין יש עוד זמן, יכול להיות שגם הספקים שלך עדיין פנויים בתאריך החדש.
אבל שוב, לא הייתי לוקחת החלטות פזיזות מידי וכן הייתי מערבת את אחד ההורים או אפילו גורם חיצוני (מפיק) שיעזור מול האולם.

בהצלחה

למעלה