לא מצליחה להחליט בעצמי - חופה בחוץ או בפנים..

hadas1618

New member
לא מצליחה להחליט בעצמי - חופה בחוץ או בפנים..

[סליחה על חוסר השרשור, אני ממש גרועה בזה...]
רציתי לשאול לדעתכן (ודעתכם) כאורחים וכמתחתנים - אנחנו מתחתנים בשבוע הבא וממש רוצים לקיים את החופה בגן, מחוץ לאולם (גן האירועים באיזור המרכז), האם לאור הטמפרטורות הנמוכות יחסית בערב בתקופה הזו, זה נחשב "התעללות באורחים" לעמוד בחוץ כ-20 דקות או שזה לגיטימי לקיים את החופה בחוץ? (יש לציין שקיים פער ניכר מבחינת התפאורה בין החופה בתוך האולם לבין החופה בחוץ).

תודה וחג שמח :)

Ruby Gem

New member
בתור מישהי שממש סובלת מקור

הייתי נורא סובלת לעמוד בחוץ כשקר...

elinoket

New member
מנסה לעזור

תראי מצד אחד אני מניחה שכולם יבואו עם משהו ארוך עליהם כי בכל זאת קר בחוץ
אבל עדין לעמוד בחוץ בקור זה לא כיף....
לא רשמת אם הפער בין החופות הוא לטובת החופה בחוץ או זאת שבפנים.
בכל אופן, אם תירצי לערוך את החופה בחוץ, חובה שיהיו פטריות חימום אחרת רוב האורחים רק יחכו שיגמר כדי שיוכלו להכנס לחימום ולא ממש יהיו בתוך הטקס (לדעתי)

kפיפית

New member
אתמול הייתי בחופה בחוץ (במרכז) והיה ממש נעים.

ואפילו חלק מקבלת הפנים היה חצי בחוץ וחצי בפנים ורוב האורחים יצאו החוצה. ואין ספק שחופה בחוץ הרבה יותר יפה ומיוחדת.
בכל מקרה כדאי לדעתי לראות ערב קודם האירוע איך מזג האויר ואז להחליט סופית,
כי בימים האחרונים ישנם שינויים קיצוניים במזג האויר.

באןבאני

New member
אין ספק שחופה בחוץ הרבה יותר יפה ומיוחדת?

לא מסכימה באופן מוחלט! ישנם מקומות שיפים יותר בפנים או יותר בחוץ (בעיניי המתבונן, כמובן).

לי היה מאד מאד חשוב שהאורחים שלי יחושו בנוח ושיהיה להם נעים. ישנם גם אנשים מבוגרים ביניהם ובנות דקיקות שקר להן יותר (סתם, סתם
) כך שלא הייתה לי התלבטות רבה ואת החופה קיימתי בתוך האולם בלב שלם לחלוטין.
אגב, הפלוס הגדול בחופה בפנים: כולם עומדים מאד קרוב לחופה ויש שקט מוחלט, כי אין גן ענק להתפזר בו. כולם כבר הניחו את התיקים והמעילים במקומות שלהם, כך שידיהם פנויות וגבם לא כואב ומזג האוויר מושלם בזכות המזגנים הנפלאים באולמות האירועים ששומרים על טמפרטורות אידיאליות

אבל אני לא תמימה, ישנם גני אירועים מטריפים לחופות יפייפיות, גם בן זוגי בדק עד לשניה האחרונה כמה מעלות יש בחוץ בערב כי הוא חשב שאולי זה יהיה יפה יותר, ויש מקומות מסודרים לחופה שמרכזים את כל האנשים יחד ולכולם יש מקומות ישיבה ומאד נוח.

אבל, לדעתי, כן צריך לזכור שמזג האוויר הפכפך כאן מאד וכדאי שאנשים יתרכזו בחופה ולא אם חם או קר להם.

Bobbachka

New member
חייבת לחלוק על נקודת הפלוס שלך...

כבר יצא לי להיות בכמה חתונות עם חופה בפנים ועצם העובדה שהמקום היה יותר צפוף וסגור גרם לכך שנשמעו דיבורים מכל עבר וזה היה ממש לא מכובד. כמובן שתלוי באורחים, מספרם, הקרבה שלהם- אבל זה בהחלט יכול להיות גם מינוס

למעלה