חוות דעת - אגדת דשא

חוות דעת - אגדת דשא

שלום לכולם, בן זוגי ואני החלטנו להתחתן ואנחנו רוצים לסגור באגדת דשא באחוזה בתקופת האביב.
אחותי חובבת מושבעת של הפורום והמליצה לי להירשם ולשאול...
אנחנו קיבלנו מספר דעות לגבי האוכל...מישהי מכירה את המקום ויכולה לעזור...?(תסלחו לי על הלשון נקבה...אני פשוט מניחה שאנחנו הרוב המספרי בפורום כזה...)

Raspail

New member
אנחנו גם בררנו שם

ולא היינו בטוחים לגבי האוכל... כשבאנו לראות שם אירוע ביקשנו שיתנו לנו לטעום, אבל יצא לנו לאכול רק מהאוכל של הקבלת פנים. היה בסדר, סטנדרטי לחלוטין. מהעיקריות לא יצא לנו לטעום ולכן אני לא באמת יכולה לתת חוות דעת...
בכל מקרה אני לא מהאסכולה שחושבת שאוכל זה הדבר הכי חשוב...
לדעתי אם המחיר אטרקטיבי לכם, אהבתם את המקום, והלוקיישן מתאים לכם אז האוכל לא חייב להיות גורמה מדהים... אם אתם חוששים, תתעקשו לעשות טעימות לפני שתסגרו, גם אם לא טעימות רשמיות לפחות שתבואו רק אתם (בלי הורים) לאירוע ותתנסו במיני טעימות, שתדעו האם זה בכלל עומד בציפיות/סטנדרטים שלכם...

Shir Rose

New member
בעיני המקום מעוצב מאוד יפה, ויש חניה וגישה

החופה ממש יפה וגם קבלת הפנים..
האוכל שם מאוד סטנדרטי, ואת הבר צריך לשדרג מאוד (כי הבסיס הוא בירה ויין אדום בלבד..)
לא אכלתי עיקריות, אבל הקינוחים היו טעימים (למרות שהם פרווה..)

rivkuntz

New member
כשהיינו שם, קצת נחרדנו מהחדרים שהם מציעים

אמנם לא הרבה אולמות בכלל מציעים את זה - חדרי אירוח לחתן-כלה ומשפחות,
אבל כשנכנסנו לשם, די נחרדנו.
החדרים לא נקיים, מיושנים וישנים, מלאים באבק ובבקבוקי שמפו וכו' ישנים, של אורחים קודמים.

חוץ מזה, בכלל קיבלנו תחושה לא נקייה מהמקום, וחששנו שאם ככה נראה מה שאנחנו רואים, מה יכול ללכת במטבח?!

אותנו זה הרחיק.

בסוף סגרנו בוייט, שממוקם לא מאוד רחוק ומתאים לחתונות קטנות יותר,

לא יודעת אם עשינו החלטה נכונה, כי בימים אלו אני די כועסת על נותני השירות באולם,
אנחנו מתחתנים בסוף דצמבר, כך שאוכל לתת חוו"ד מסודרת אחרי, אם בא לך לחכות

תודה רבה ושאלה אחרת- לגבי האלכוהול...

יש לנו אפשרות מהאולם לשלם יותר עבור בר תוצרת חוץ אבל הוא כולל אלכוהול די פשוט אז חשבנו אולי לשלם מחיר בסיס ללא אלכוהול (רק בירה ויין, כפי שמישהי ענתה פה...) ושאנחנו נרכוש את האלכוהול שאנחנו מעוניינים...פער המחירים משמעותי!
נראה לי שנתמקד בוודקה בעיקר (סטולי וואן גוך), בוויסקי סבבה ובקאוות ...השאלה היא - כמה בקבוקים נראה לכם צריך עבור 350-400 אורחים? והאם זה צעד נבון?

Bobbachka

New member
רק שימו

עזרתי לחברה מחו"ל להפיק את החתונה שלה שנערכה במקום- למקום יש המון פוטנציאל, אבל משום מה הבעלים די מזניח אותו, לא ברור לי למה... (כנראה עניין של סטנדרטים והיצע וביקוש באיזור).

אני מאוד פדנטית ולכן היו המון דברים שהפריעו לי ודרשנו מהם לתקן- הייתי צריכה לעשות כמה וכמה טלפונים עד ש80% מהדברים טופלו.
מעלה כל מיני נקודות שאולי לא שמתם אליהם לב (חלילה לא כדי למנוע מכם לסגור שם, אלא כדי שתדעו לשים לב):
- המנקה באירוע יושבת בפתח של השירותים על מגבת בצבע זוהר- היא גם לבושה באיזה טרנינג וזה פשוט נראה רע.
- זו הייתה חתונת יום והחלונות של המקום היו מאוד מלוכלכים- הם ניקו אותם יום לפני האירוע, אבל הייתי צריכה מאוד להתעקש על כך.
- בעיית לשלשת ציפורים קשה בכניסה לאולם מקבלת הפנים, היינו צריכים לדרוש שינקו את המקום.
- ריהוט קצת מיושן ולא נקי- הייתי צריכה לבקש ולהזכיר להם שינקו את הריהוט בקבלת הפנים- מה שהם לא עשו בסוף ($@#$#$!!).
- הכיסאות בחופה היו ג'יפה, שוב במהלך ההתארגנות ביום החתונה, היה צריך לדרוש שינקו אותם.

הרגיש לי שהתפקיד שלי במקום (להגיע לפני ולדאוג שהכל סגור ומתוקתק) היה מאוד מאוד חיוני מאחר שהמקום נופל בדברים הקטנים. מציעה בחום לדאוג שיהיה לכם נציג משלכם בדיוק לדברים האלה.

iKilledKenny

New member
אנחנו התחתנו שם

והיינו מאוד מרוצים. האוכל היה סבבה ממה שאני זוכרת מהטעימות וגם האורחים אמרו שהיה טעים. לא גורמה מטורף אבל בהחלט יותר מסביר.

כמו שכתבו כאן, לפעמים צריך להקפיד איתם על פרטים קטנים. אבל אנחנו באנו עם רשימת בקשות מוכנה די בהתחלה.

ובעיקר, מנהל האירועים שם היה מעולה. היה מוכן לכל מיני בלת"מים שהיו באירוע וגם וידא שהבקשות שהתעקשנו עליהם מולאו :)

למעלה