תוכנית ב'

תוכנית ב'

כל המועמדים האופטימיים יותר והאופטימיים פחות.. מה התכנית ב' שלכם? איזה מקצועות כאלה שניתן לעשות בהם דברים קרובים לעבודתו של רופא?

מבין כל הבאים: רוקחות קלינית (Pharm D ד"ר) נוירופיזיולוג עבודה בבתי חולים בניתור ומעקב אחרי ניתוחים (דוקטורט), פיזיקאי רפואי Medical Physict (תואר שני לפחות יש לימודיים יעודיים לתואר שני בזה בארה"ב) מה הייתם מעדיפים ולמה?

ELLA1992

New member
מה לגבי סיעוד? טכנאות רנטגן?

העבודה היא בבתי חולים בצמוד לרופאים...

ELLA1992

New member
סתם אני צוחקת, זה לא מתקרב אפילו

זה סתם הזכיר לי וויכוח עם ידיד שטען שרנטגנאי הוא בעצם רנטגנולוג, כשהראשון טכנאי והשני רופא. חח
נחזור לשאלתך, עוד דברים לא ציינת- פסיכולוגיה תואר ראשון ואז תואר שני בנוירופסיכולוגיה קלינית- זה אחד המקצועות המדהימים ביותר שנחשפתי אליהם והוא קיים באוני' העברית. לומדים בו הכל, ביולוגיה, ביוכימיה, מיקרוביולוגיה, ביולוגיה מולקולרית, ביולוגיה של התא, פסיכופיזיקה ועוד...
אופציות נוספות- מדעי המח , פסיכוביולוגיה...- אבל זה יותר יכוון אותך להיות מדען ופחות קליני.
אופציה נוספת- תואר ראשון ביולוגיה ושני- גנטיקה ואז דוקטורט...- ניתן להשתלב בייעוץ גנטי, מעבדת מז"פ במשטרה ועוד.

אבל אני לא יודעת לאן אתה שואף, לעבוד בעבודה רפואית מול לקוחות, עבודה קלינית? ראיתי שאתה נורא מכוון את עצמך לכיוון של פיסיקה, מדוע?

למעלה