מכתב לאף אחד

צפרדעית

New member
מכתב לאף אחד

נימאס לי, נימאס לי, נימאס לי.... אין לי כוח להתמודד עם כל מה שעובר עלי בתקופה האחרונה, וגם אין לי כוח למה שלא עובר. אין לי כוח לשקר לעצמי ולהגיד שהכל בסדר או שמחר יהיה טוב, כי אני יודעת שמחר יהיה גרוע בדיוק כמו היום. אני לא מסוגלת להתמודד יותר עם עצמי או עם כל הסובבים אותי.... זה נכון שלמראית עין אני ניראת אותו הדבר כמו אתמול... אני ניראית חזקה, בריאה ומשגשגת... אבל תאמינו לי, הכל שקר אחד גדול. נימאס לי לחיות בבית הזה, הקירות סוגרים עלי. נימאס לי לחשוב כל היום על דיאטות פלא למינהם ונימאס לי לחשב כל גרגר של מזון שניכנס לי לפה. נימאס לי מהשומנים האלה שעולים לי לראש, נימאס לי להסתכל במראה ולא להכיר את עצמי עוד. נימאס לי מההרגשה שאף אחד לא אוהב אותי באמת, שהכל אינטרס אחד גדול. נימאס לי מהלבד, גם אם כל היום סובבים אותי אנשים. נימאס לי מחיי השיגרה האלו שמצליחים לחסל כל פינה אנושית בחיים שלי ונימאס לי מהשעבוד הזה לכסף ועמדה. נימאס לי מהחיים הריקניים האלה חסרי הריגושים והמשמעות ונימאס לי לקווה שאולי מחר יקרה משהו שישנה את הכל. נימאס לי לבזבז זמן ואנרגיה על חיים לא מענינים ונימאס לי להיות מושפלת בחיפוש אחר הדרך הנכונה נימאס לי לחפש אהבה ונימאס לי לתת מעצמי מבלי לקבל תמורה. בעצם נימאס לי גם מלהיות ``ילדה`` טובה. נימאס לי מהאפטיות של כולם ונימאס לי מהאלימות שמסביב (גם אם היא לא נוגעת בי ממש) נימאס לי מהפחד לנסות ונימאס לי לטעות. נימאס לי מכל האנשים הטיפשים שמתיימרים להיות חכמים ומגעילה אותי המחשבה שאולי גם אני כמותם מתימרת להיות משהו שאני לא ללא כל הצדקה. נימאס לי לחפש ``ניחומים`` ונימאס לי לנסות להוכיח לכולם מה אני שווה נימאס לי לשחק את המשחק שהחברה מצפה מאיתנו לשחק ונימאס לי להיות בעצם מישהי שהיא בכלל לא אני. די נשבר לי להיות סתם עוד אחת, עוד אפס בעולם גדול ומלא רפש. נימאס לי להיות חזקה אבל נימאס לי גם להיות חלשה. נימאס לי לפחד משינויים ונימאס לי לחכות לשינויי שיגיע. נימאס לי לבנות חלומות בידיעה שהם לא יתגשמו ונימאס לי לבכות... ולכם בטח נימאס ממני

הוי מתוקה שלי,

שברת לי את הלב,מתוקה. אבל את יודעת,זה ימים שכאילו שהתחושה הרעה אופפת אותנו,שהשגרה נוגעת בנו,שנראה כאילו אין עניין,שנראה כאילו לאף אחד לא אכפת... אבל מתוקה שלי,זה רק ימים כאילו...וזה רק תחושה עצמית שנובעת לרוב מהשגרה ומחוסר העניין...ומותר,מותר לבכות גם אם לא מבינים על מה... מותר להניח את הראש על הכר ולהזיל דמעה,מותר גם לשתף אותנו בתחושה... מותר לך הכל,ואף רצוי...ואנחנו כאן,חברים אמיתיים,אנחנו כאן לתת חיזוקים. אנחנו כאן לעודד...אנחנו כאן לחבק ולקרב חזק ללב... אם הייתי קוראת את זה לפני שהלכת לישון הייתי באה אלייך,היינו מניחות את הראש ביחד על הכר...ומדברות,ובוכות...משתחררות... ומחר...מחר הוא יום חדש..היינו מתעוררות ליום שתוף שמש,שמש מלטפת שהייתה מראה לנו כמה יפים הם החיים,וכמה שונים הם מרגע לרגע... כמה בלתי צפויים הם,וכמה מנוגדים הם... והלב יתמלא בתקווה ובאור שהשמש מביאה איתה...הלב שלך יתחמם,ויגרש את הייאוש,הלב שלך יקבל אופטימיות,יקבל חיזוק... אני אוהבת אותך,מתוקה שלי, אוף...אילו הייתיקוראת את זה ממקודם...הייתי באה ומחבקת אותך חזק. מתוקה שלי,את תקראי את זה בבוקר אז אני רוצה לאחל לך שיהיה לך בוקר נפלא, שיביא איתו חיוך ואהבה...והרבה חשיבה חיובית, ותדעי שאת עמוק אצלי בלב..ואני מחבקת אותך בחום, מקסימה שלי, שלך תמיד! אלת האהבה.

אבן שושנה...

שכחת... זה=אלו... נו,את רואה...את לא מושלמת! גם את טועה...אז,צאי מזה!!!

remezh

New member
האמת גב` אבן שושנה.,זה כבר מרגיז.

זה כבר לא מבדח,ולא מצחיק ,וכולם רואים את השגיאות ,אבל לא מעירים. את יכולה להרוס ,בניד עפעף יצירות טובות. והאמת ,כבר ראינו שטעית ,כמה פעמים , אז אולי תכתבי משהו ,שנראה גם איך את כותבת . במקום האובססיה הזו ,לתקן כל הזמן אנשים ,את יודעת ,אנשים נרגשים לפעמים טועים ,ואת פשוט קופצת למסיבה שלך, המטרה שלך טובה? אני בספק. ומה גם שאת לא רואה את כל השגיאות ,אם כבר אז כבר . רמז.

HP86

New member
מקסימה שלי :)

אוהבת אותך מכל הלב תמיד הטל` שלי זמין בשבילך נשמה שלך חגית 31

argos

New member
היי - מה קורה ?

זה רק שלב. עכשיו את קצת מתוסכלת, דברים לא כל כך הולכים. זה יעבור. את יודעת. בכל מקרה גם אני כאן בשבילך. את יודעת איך להשיג אותי. תחשבי על החיבוק המשותף בבוקר שבת על הים... לא גורם לך להרגיש טוב ? ארגוס.

נופר 30

New member
צפרדעית

מאחר וכל מה שרשמת נשמע כמו חיי כולנו אז פשוט את אדם בריא (הלוואי על כולם ) עם כאבים הצלחות אכזבות ואושר לפעמים יש תקופות פחות טובות ולפעמים יש תקופות יותר טובות (כמו גלי הים פעם למעלה פעם למטה ופעם מתנפצים ) ואם משהו נמאס לך פשוט תקומי ותשני אותו כי רק אנחנו ורק אנחנו לבד אחראים לאושרנו ולהרגשות שלנו שולחת לך חיבוק של דוב נופר

יפעת*

New member
צפרדעית נמאסת! ;-)

אחחחחחחחח איך זה לזרוק הכל החוצה, לפוצץ בלון כזה?? נכון מרגיש טוב? כל הכבוד מתוקה, עשית את זה. מקווה שעכשיו את מרגישה ממש ממש יותר טוב ואם לא אז את מוזמנת להתקשר ולהוציא את מה שנשאר. אם את עדיין לא יודעת... פעם קראו לי דווקא. אז דווקא לא נמאס לי ממך B-) תתאמצי יותר. אוהבת יפעת

לא נמאס לי ממך ... לעולם לא!

צפרדעית מקסימה שלי ... מה קרה חומד???? קראתי איפשהו דבר שאני די אמצתי אותו לגבי ואני מעבירה אותו אליך ... קבלי את האי וודאות בברכה - החיים הנם . אני הנני . כל דבר עלול לקרות . ואני מאמאין שהיש מסוגל ליצוק משמעות לחיי. אי הוודאות הנה ברכה סמויה . אם הייתי בטוח ללא כל ספק בכל הדברים , הייתי מבלה את חיי בדכדוך וחרד מאיבוד דרכי . אך משום שהכל וכל דבר אפשריים תמיד המופלא הוא תמיד בקרבת מקום והפלאים לעולם לא יחדלו ..... אני פה במרחק שיחת טלפון רחוקה ממך אומנם פיזית אבל קרובה מאוד לליבך אם תרצי לדבר אני איתך ....... שלך באהבה צפרדעית יפה שלי שרון

מתוקה**

New member
צפרדעית מתוקה...

טוב שהוצאת את הכל החוצה, גם אני חושבת כמו יפעת שאת אולי מרגישה טוב יותר עכשיו - פחות כבד לא? נכון שזו תקופה קשה והכל ביחד נותן תחושה מאוד כבדה ושחורה, אבל יש תמיד תקווה, אור , אני בטוחה שאת מסכימה איתי. רציתי להגיד לך שאת ממש לא סתם עוד אחת , את ``צפרדעית`` מתוקה , ואין עוד אחת כמוך, את אחת ויחידה. תאספי כוחות ותאמיני בעצמך ותהיהי רק ``את``, את לא יכולה להיות מישהי אחרת אלא רק את , וזה מצויין. תעשי שלום עם ``צפרדעית`` קודם כל, תהואבי אותה - וואווו אבן שושנה תעבוד קשה מאוד ..חחח. אשמח לשוחח איתך, מחזקת אותך ושולחת לך חיבוק ענק וגם :) שלך בידידות, מתוקה**

כשימאס נגיד לך

בנתיים, מה קרה לאופטימיות ממי ? הכל את יכולה להגיד אבל לא להגיד ש``מחר יהיה גרוע יותר מהיום`` , לזה אני פשוט לא יכול להסכים , לא מוכן שתהיי משוכנעת בזה. כל בוקר הוא התחלה חדשה, אוהבים אותך מסביב, אל תרגישי לעולם אחרת, אף אחד לא מושלם ויש תקופות בחיים , את חייבת להיות חזקה ולצעוד קדימה בבטחה. את לא אפס והעולם הוא לא רפש, יש הרבה יופי בעולם יש הרבה הזדמנויות, כל יום הוא מפתח לשינוי ואת...תצליח להגשים את כל מה שתרצי, כי בידך הדבר. כבלי כאפה מצלצלת , תתעוררי , תתחילי להגיד לעצמך שהיום זה יום של שינוי, ותעשי כל מה שעושה לך טוב. אוהבים אותך כל כך, מאיפה כל השנאה העצמית הזאת....צפרדעית החיים הם מתנה, קחי אותם ותהני מהם. שלך, ענבר

למעלה