שלום לכולם/ן
- הצעה לעזרה במילוי שאלון למחקר

wmbs

New member
שלום לכולם/ן
- הצעה לעזרה במילוי שאלון למחקר

שלום לכולם וכולן,
שמי מיכל שרגר, סטודנטית לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב. במסגרת לימודי התואר אני עורכת מחקר בנושא מגדר, מיניות ופגיעות מיניות בילדות. חשוב לי להדגיש כי מעבר לכך שהמחקר מהווה חלק מדרישות התואר, אני רואה בו לפני הכל מחקר חשוב למען קידום שוויון וצדק חברתי, ובעיקר הזדמנות להשמיע את קולם של א/נשים שקולם/ן לא נשמע עד כה בחברה.
חשוב לי גם לציין שאני מאוד מחויבת לנושא זה הן ברמה המקצועית, הן ברמה האישית. על כן, אני רואה במחקר הזה רק כתחילת הדרך למחקרי המשך בעתיד, וכולי תקווה כי מחקר זה יהווה קרקע פורייה להמשך עבודתי האישית והמקצועית. לשם כך, אני זקוקה לעזרתכם/ן.
אשמח מאוד אם תוכלו לענות על שאלון קצר שלוקח בין 5 עד 10 דקות לכל היותר. השאלון מיועד לכל המינים בגילאי 18 ומעלה. כל מענה על השאלון או שיתופו יעזרו מאוד!
לכל שאלה או הבהרה בנושא המחקר, אני זמינה בפרטי או במייל [email protected]

להלן הקישור לשאלון:
https://telaviv.qualtrics.com/jfe/form/SV_1FBpm8X0NifwFxj

תודה מראש על עזרתכם/ן!

מיכל.

k500

Active member
מנהל
השאלון באמת קצר וידידותי, שיהיה בהצלחה

ואם ייצא לך, נשמח אם תשתפי אותנו בהמשך בתוצאות או מסקנות המחקר אם תרצי, דיונים אקדמאיים בנושא תמיד יתקבלו בברכה.

wmbs

New member
היי
קודם כל תודה רבה על המענה והפידבק החיובי

מעבר לכך,
יותר מאשמח לשתף במסקנות המחקר, ובכלל במחקר עצמו :)
כסטודנטית לעבודה סוציאלית הכעיס אותי מאוד שאין כמעט (אם בכלל) כתיבה על הנושא בעברית (רק באנגלית נכתבו חומרים, וגם בהם, מעולם לא נבדקו הקשרים חשובים)- אז החלטתי שהגיע הזמן לשבור את הטאבו הזה ולהתחיל לייצר ידע חדש, שמקווה שיהיה תחילתו של שינוי חברתי משמעותי

המחקר עתיד לצאת לאור בחודש ספטמבר הקרוב. כמובן שברגע שיושלם אצור קשר ואשמח להביא לידיעתכם/ן את המחקר.

שוב המון תודה על התמיכה וההבנה את חשיבות הנושא!

מיכל

למעלה