אז התחדשנו ב..

LizzieFairy

New member
אז התחדשנו ב..

שני ארנבונים

אמרתי כבר עשרות פעמים, אני צריכה לחסל את מרפי, זה פשוט לא יעזור, חוקי מרפי תמיד עובדים אצלי..

היום, בעודי מתארגנת להביא את הארנבונת קיבלתי הודעה שגם את הזכר שראינו לפני כחודש רוצים למסור לי, כל כך אהבנו אותו והלבטים היו כל כך קשים שבסופו של דבר לקחנו את שניהם

לו קוראים באני (עוד מהבעלים הקודמים שלו, כן, אני יודעת שיש כאן כמה באני בפורום) ולה החלטנו לקרוא ניקי (על שם הבובות החמודות של Nici), הם שניהם מקסימים ומתוקים וכל כך עושה חשק כבר לשחרר אותם, אבל אעשה את זה לאט ובהדרגתיות וכן, כבר קיבלתי הסבר מלא לגבי סירוס ועיקור לפני שבכלל אני משחררת את שניהם יחד.

מה שחשוב לי כרגע לדעת, את האספסת, כל כמה זמן נותנים להם ?, זה צריך להיות חופשי בכלוב ?

אוכל יבש, פעמיים ביום או חופשי בצלחת כל הזמן ?

תודה

shlox

New member
תתחדשו

אני חושב שכיוון ששניהם חדשים אצלכם ולאף אחד מהם אין טריטוריה משלו, אולי עדיף דווקא להפגיש ביניהם מלכתחילה, ולא לתת לכל אחד ליצור טריטוריה משלו. אבל יתכן ואני טועה. נחכה לדעת המומחים כאן.

לגבי אספסת - אמור להיות להם חציר ללא הגבלה. בפועל, אנחנו נותנים חופן בגודל בינוני, וזה מספיק ליממה (בתוספת 3/4 כוס כופתיות וקצת ירקות וצ'ופרים פה ושם).

מחכים לתמונות

trilliane

Well-known member
מנהל
גם אני ממליצה לתת בכל פעם קצת חציר

(ולא משנה אם אספסת או כל חציר אחר) ורק כשהם גומרים או באמת לא נוגעים יותר לתת עוד. אם נותנים להם הרבה בבת אחת הם נהיים בררניים ואוכלים רק את העלים למשל... (וכשהם רעבים הם אוכלים הכול. לפחות באספסת שהיא טעימה, ממש הכול, בדוק).

LizzieFairy

New member
מצרפת קצת תמונות

באני שלמד מהר מאד לקפוץ למיטות וספות :) אבל הוא מקסים, כמו בובה קטנה..

LizzieFairy

New member
ניקי והקוקטייל

הוא ממש אוהב שהיא מטיילת והוא מצטרף אליה גם, לקח לו די מהר להתרגל לארנבונים..

Insulted

New member
צילמת בשחור-לבן?

שתי חיות שבדרך כלל מסתדרות מצויין עם חיות אחרות. היה לי גם קוקטייל פעם (עם צהוב אבל), והוא והכלבה שלי הסתדרו מצויין.
נראה לי שלהרבה פה יש או היה קוקטייל. טעם דומה לבעלי ארנבונים?

LizzieFairy

New member
כנראה

לא, לא צילמתי בשחור לבן, אבל זה מצחיק כמה שהצבעים של הארנבונת ושל הקוקטייל זהים, הוא מאד אוהב אותה ואוהב להסתובב על הריצפה לידה.

מה שמדאיג אותי זה שהוא גם "טועם" את הגללים שלה ואני לא יודעת אם זה טוב או לא, אז אני מיד אוספת אותם כשהוא מסתובב על הריצפה.

Insulted

New member
צריך להתחיל

צריך להתחיל לתת שמות מזהים לכל הבאנים פה. כמו באני #1, באני #2. או לפחות באני ליטל, באגס באני, וכדומה. מבלבל כבר..
אני רואה שההתאקלמות של שניהם מעבר לטובה, גם אחד עם השני. גם שניהם יפייפיים!
אני אוהבת את השם ניקי, זה נורא מתאים לארנבונת. נדמה לי גם שזה היה ברשימת השמות לארנבונת שלי (לא היה לך באופציות ג'יה, נכון?
)

ברוכה הבאה למועדון הארנבונים!

LizzieFairy

New member
תודה רבה

כן, באני זה שם קצת בעייתי מבחינת פופולריות
הוא הגיע עם השם מהבעלים הקודמים שלו.

לגבי ניקי, מאד רציתי לשנות את השם שהיא באה איתו כי זה פשוט כל כך "מתלבש" עליה, היא נראית בדיוק כמו הדובונים של NICI.

מדהים אותי לראות איך בכל פעם שאחד מהם משוחרר, הם הולכים ללקק את הפנים של השני/ה, מקווה שזה סימן טוב.

היום אני עושה סבב טלפונים לוטרינרים, מקווה למצוא מישהו במחיר הגון וקרוב אליי.

המון תודה

למעלה