הכוונה לבחירת אומנות לחימה - רקע ומענה לשאלון

asafok1

New member
הכוונה לבחירת אומנות לחימה - רקע ומענה לשאלון

שלום לכולם,
אשמח להכוונה בבחירת אומנות לחימה, אני בן 38.5 ומתגורר באזור קרית מלאכי באחד המושבים.
סדר יומי דיי עמוס כך שעיקר זמני הפנוי מתרכז בשעות הבוקר המוקדמות או לחילופין ערב לאחר העבודה.
מצורף שאלון ההכוונה ותשובותי, תודה לכולם!

אסתטיקה:
חשוב לך ה"יופי" הריקודי של התנועה? או אולי יופי "אקרובטי"? - לא ממש
קצב הלימוד ל"שימושיות":
את/ה מצפה ללמוד אמנות שתהיה שימושית ללחימה במהירות?
עד כמה את/ה מוכן/ה להמתין? (בחלק מאמנויות הלחימה זהו תהליך שיכול לקחת שנים). - רצוי משהו שיהיה שימושי בזמן סביר ולא אחרי שנים
תחרותיות:
האם את/ה טיפוס תחרותי? האם את/ה מעונין/ת להתחרות בשיטה שאת/ה לומד/ת או שתחרויות אינן מענינות אותך? - לא מעניין
התמודדות במצבים לא פרופורציוניים:
עד כמה את/ה סבור/ה שאת/ה תדרש/י להתמודד מול מצבים של יריב/ה גדול/ה ממך בהרבה ו/או חזק/ה ממך בהרבה? - 40%
קח/י בחשבון שבד"כ פיתוח יכולות שכאלו דורש זמן רב יותר.
כלי נשק:
את/ה מעוניין להתמקד בלימוד כלי נשק כתחום עיקרי? - לא
את/ה מעוניין/ת ללמוד נשק מסורתי (חרבות, מקלות וכו')? - אשמח
כושר:
עד כמה חשוב לך שהלימוד ישפר את הכושר? האם זה בסדר אם הלימוד ידרוש כושר? עד כמה את/ה מוכן/ה להתבסס על כוח ומשקל?- שיפור כושר רצוי מאד , לגבי כח 30-40%
עדיפות לאיברי גוף:
חשוב לך ללמוד שימוש יותר בבעיטות? חשוב לך לפתח גמישות ברגליים? חשוב לך ללמוד להכות עם הידיים? - כן , פחות גמישות כיוון שבגילי כנראה תהיה משימה קשה יותר
נפילות והטלות:
חשוב לך ללמוד ליפול? את/ה מוכן/ה ליפול על מזרן לעיתים קרובות? מעניין אותך ללמוד להפיל/להטיל? - כן
מוכנות לספיגה:
את/ה מוכנה לחטוף אגרופים לפנים? את/ה מוכן/ה לצאת עם סימנים כחולים על הידיים? את/ה מוכן/ה לחוש כאבים במפרקים (כתוצאה ממנופים)? - בגדול אין בעיה עם לספוג, רצוי פחות אגרופים לפנים

מסורת:
חשוב לך שהאמנות שאת/ה לומד/ת תהיה קשורה למסורת כלשהי מהמזרח הרחוק (יפן / סין ...)? - רצוי אך לא חובה
אווירה:
איזה סוג של אווירה את מדמיינת במועדון (שקטה / לוחמנית / ידידותית / מבודחת)? - מקצועית בעיקר אך גם ידידותית
"רוחניות":
האם זה חשוב? אם כן, איך היית מתאר/ת את המושג? - רצוי , אימון גם לנפש ולא רק פיזי
הרכב הקבוצה:
יפריע לך להתאמן בקבוצה שרובה בנים? (לצערנו, זה המצב הנפוץ בתחום) - לא יפריע לי רק בנים
את/ה מחפשת קבוצה של בנות בלבד? מה ביחס לגיל המתאמנים/ות (למשל להתאמן עם נוער/מבוגרים)? - מבוגרים, אני בן 38.5
איזור למועדון:
מהו האיזור הרלבנטי שאליו תהיי/ה מוכן/ה להגיע כדי להתאמן באופן שוטף? - אזור קסטינה - קרית גת
תדירות אימונים, שעות אימון:
מהי תדירות האימונים שבה את/ה מעוניין/ת? (כל יום/ 1-4 פעמים בשבוע) - פעמיים בשבוע
מהן שעות האימונים האפשריות מבחינתך? (בוקר / ערב , ועד איזה שעה אם יש מגבלה) - ערב או בוקר ממש מוקדם

ש מים

New member
מה ציפית שאשלח?

אני לא מכיר את האזור שלך. אז כתבתי איזו שיטה תתאים לדעתי לרצונות שלך. לא מכיר מורים באזור שלך.
בהצלחה.

asafok1

New member
OK תודה , חשבתי שאמור היה להיוצ מצורף לינק או משהו כזה

למעלה