ורטיגו

michali1118

New member
ורטיגו

הי לכולם, כמה שמחתי לגלות פורום בנושא. איבחנו אצלי ורטיגו לפני כמה חודשים , ועכשיו יש לי התקף שנמשך מאז אתמול בבוקר. ההתקפים הקודמים עברו תוך 24 שעות, ולכן אני מודאגת. הבתי מכם שקיימות תרופות שעוזרות ועוד טיפולים למיניהם. תוכלו לספר לי יותר? תודה מראש, מיכל

סטודנטX

New member
היי מיכל, איבחנו אצלך מה

המקור לורטיגו ובדרך כלל על פי ניתן הטיפול , הטיפול התרופתי שניתן לחלק מחולי הוא תרופות של אנטי היסטמין בשם : אגיסרק ,וסטורנרון ויש עוד אחד מהמשפחה במגביל מומלצות דיאטות שונות שעיקרן הצורך להימנע ממלחים וחומרים מעוררים לעיתים בסוג מסוים של ורטיגו מטפלים מחומרים משתנים להורדת המלחים בגוף . תרגישי טוב

zs1957

New member
ברוכה הבאה לפורום michali1118

שלום מיכלי1118 כמה זמן את סובלת מוורטיגו?האם ההתקף מלווה בכאב באוזן? אילו תרופות את נוטלת? אל תבהלי ההתקפים יכולים להמשך גם יותר מ-24 שעות. אני חולת וורטיגו ,שהחלימה החלמה מלאה לאחר 14 שנות סבל קשות. ההתקפים אצלי נמשכו גם מספר חודשים . כך גם תפקדתי בבית ובעבודה. אנילא נטלתי תרופות היות והן לא עזרו לי. לגוף יש יכולת ריפוי עצמית וכך התגברתי על המחלה במשך 14 שנים. עד שהרגשתי שהגוף הרים ידיים ולא מסוגל לטפל ריפוי עצמוני במחלה. דרךהאינטרנט הגעתי לאחד המומחים בארץ ובעולם לטיפול בטניטוס וסחרחורת והוא באמצעות טיפול ,בדיקות ותזונה ריפא אותי תוך 4 חודשים מהוורטיגו הארור הזה. במידה ותהיי מעונינת אתן פרטים נוספים במסר אישי. אין להכנס ליאוש יש תרופה למחלה. תרגישי טוב, זהבה שחם

michali1118

New member
תודה על תשובתך..

תודה על התגובה. איבחנו אצלי ורטיגו לפני מספר חודשים, ההתקפים שלי מתרחשים כל כמה חודשים ואינם מלווים בכאבי אזניים. אני לא נוטלת כל תרופות ואני מתחילה עכשיו תרגילי פיזיותראפיה בתקווה שזה יעזור. בהתקף הנוכחי, אני כבר ביום הרביעי, אך אני יכולה כבר לתפקד באיטיות ולהסתובב בבית. קשה לי שאני חייבת "להוריד הילוך" , אני רגילה לעשות מליון דברים כל יום. ההתקף האחרון הביא איתו חרדה איומה. אשמח לשמוע פרטים נוספים על טיפול במחלה. תודה.

zs1957

New member
מה שלומך michali1118

האם תרגילי הפיזיותרפיה עוזרים לך? לי זה לא עזר. מה שכן עזר לי מלבד הטיפול הרפואי זה הידרותרפיה טיפול פיזיותרפי בבריכה אני עשיתי את הטיפול בלווינשטיין והם פשוט נהדרים,זה מאד עזר לי. עשיתי היפנוזה שגם זה מאד עוזר, ג עשיתי גם מדיטציה ויוגה. תרפיה עם מוסיקה עוזרת מאד ומרגיעה את הנפש מהחרדות ונדודי השינה תרגיישיתטוב, זהבה שחם

למעלה