קישוטים לסוכה... קריאה חוזרת

taniab2

New member
קישוט אוריגמי לסוכה

שלום לכולם,
הכנתי סרטון חדש:
סרטון הדרכה להכנת קישוט לסוכה מ-6 דפי אוריגמי
קיפולים קלים, קישוט מדליק.

תהנו

Internet Mom

New member
איזה מגניב!

זה נראה כמו משהו שאפילו אני יכולה לעשות! ויש לי פחד גדול מאוריגמי.

KarinDi

New member
סוכה נגישה

לא כתבת בת כמה היא, אבל אולי לקחת את זה לכיוון (הקל מידי, אני מודה) של התמודדות עם קשיים ולקויות- רמפת כניסה לכיסא גלגלים, שלטים בכתב ברייל, טרמפולינה לסובלים מהפרעות קש"ר וכו', לפי מה שהיא מכירה מחייה...
כיוון אחר - סוכת הידברות. לתכנן סוכה שמעודדת שיחה, למשל ע"י שני שולחנות שיוצרים מעגל פנימי וחיצוני (יש משחק כזה)

Internet Mom

New member
מאד אהבתי את הרעיונות של קרין

אבל זה אולי באמת קצת כבד לילדים קטנים. אצלנו בבית הספר הלכו בכיוון של אירוח- מארחים ילדים בדואים שהילדים ביקרו אצלם בעבר וגם עשו שבוע שבו כמה ילדים מארחים את ילדי הכיתה בבתיהם. זה לא ממש עוזר לך עם הסוכה...
אבל אולי להזמין ילדי כיתה אחרת? לתכנן ולהכין ולארח זה קצת להיכנס לראש של האחר ולחשוב מה יהיה כייף בשבילו.
חיפשתי לך בפינטרסט סביב המושג diversity שמיתרגם למשהו כמו שונות. נסי לבדוק את הקישור הזה, אולי תמצאי שם השראה?

Internet Mom

New member
קישוטים לסוכה... קריאה חוזרת

לקישוטים, משחקים, רעיונות וכל מה שקשור לחג סוכות!

Internet Mom

New member
אני מחפשת דרך להחמיא בלי לחזור על אותן מילות קריאה

אז פשוט אומר שהרעיונות שלך לוהטים!

שרשור סוכות הזה הופך להיות שווה למדי

מדבקות חלון לדופן סוכה מזכוכית- האושפיזות והאושפזין

למי שבונה סוכה עם דפנות זכוכית, הנה רעיון, הכנת מדבקות חלון. התמונה היא של שמות האושפיזות, אין כאן שום כוונה להדיר אף אחד מאבות האומה, כבודם במקומם מונח :) (זה , לעומת כבודן המוזנח....
).
למי משעונין ברעיונות נוספים לשרשרות וקישוטים בהזמנה ליצירה בקטגוריה סוכות יש מגוון גדול של רעיונות.

ORIGAMIPLACE

New member
קישוטי אוריגאמי לסוכה

שלום לכולן,
לכבוד חג סוכות הקרב ובא העליתי סרטון חדש ליוטיוב: "איך לקפל קישוט/פנס מקיפולי נייר".
תוכלו גם להדפיס דף שעליו נתונים כל סימני הקיפול.
תוכלו לקרוא עוד על קישוטי אוריגאמי לחג סוכות בבלוג שלי:
My Origami Place בבלוגר.
בברכת חג סוכות שמח!
גלית

למעלה