טוב אז ככה....

@tagel

New member
טוב אז ככה....

הוא חמוד הוא מקסים הוא נשמה יש לו לב זהב הוא רגיש הוא אכפתי הוא נראה פיגוז הוא מלאך הוא מהצאט! והוא לא רואה אותי ממטר.... ורק בגללו אני לא באה למפגש מחר... :-(

הדסו^ש

New member
תגלו`ש... ;-)

א.אני חולה עלייך ב.אם כבר את לא באה למפגש מחר, אכפת לך לומר שבגללי את לא באה? (ז`תומרת, בגלל שאני לא באה) מה אכפת לך שאני אהיה מרוצה... ג.מי זה הזבל??? אני כבר אטפל בו, רק תני לי ת`שם שלו... סתם, אם בא לך לדבר תתקשרי (המספר אצלך באי מייל...)

ligill

New member
תגלוש`קה (הגרסא הפולנית ל`תגל`)

קודם כל - גם אני לא באה מחר, אבל מסיבות בטחוניות (שמירה בבסיס) עכשיו אני לפחות יודעת שלא פיספסתי אותך. דבר שני - בחור וירטואלי זה לא סיבה לפספס מפגש מותק. אל תוותרי על הקריאוקי. דבר שלישי - את לא צומי דבר רביעי - אם עדיין רע לך - קבלי ממני חיבוק וירטואלי. נכון עכשיו יותר טוב? לי

nasty-

New member
לי?

גם ביום שישי יש לך סיבות בטחוניות?? יופי צה``ל יחכה!!

ligill

New member
נאסטוש אחותי!!

הסיבות הבטחוניות הן ביום חמישי. אבל אם המפגש ביום שישי... משמע יש סיכוי לראות אותך.... מצידי שישימו את שאול מופז בש.ג, אני שם!!!

נטלי 18

New member
תגלו`ש :)

תקשיבי ותפנימי חמודה!!!!! {נשמע כאילו אני יותר גדולה ממך...} אף גבר אבל אף גבר לא שווה שתפספסי מיפגש בגללו!!! חוץ מזה אם הוא מגיע למיפגש את חייבת להיות שם!!!! הריי את צריכה לנסות לימשוך את משומת ליבו לפחות!!!! ואאם הוא לא מגיע למיפגש אז שוב... אין סיבה שלא תגיעי!!!! אחותי את הולכת למיפגש... ואני :-( מאוד למה אני לא יכולה להגיע!!!!! אוף אני מיתגעגעת לכולם נורא!!!! טוב אז אוהבת אותך המון... 3> 3> 3> 3> רוי...

למעלה