אירוח עם פרופסור יגאל וולמן

רמון46

New member
אירוח עם פרופסור יגאל וולמן

החל מממחר בבוקר יתארח בפורום פרופ' יגאל וולמן, ויענה על שאלות בכל הקשור בהריון, הריונות בסיכון גבוה, אולטרא-סאונד, לידות, בריאות האישה וכו'.
פרופ' וולמן הוא אחד המומחים המובילים בישראל בביצוע סקירת מערכות, דיקורי מי שפיר ומעקבי הריון.
עוד פרטים עליו תמצאו בלינק הבא: http://361.co.il/wolman/herayon/
מוזמנות להתחיל לשאול.

אוסי 09

New member
סקירת מערכות

אני בהריון של תאומים ולא הספקתי לבצע סקירת מערכות מוקדת וניגשת החודש לסקרית מערכות מאוחרת זה לא מפחיד קצת וגם הרופא נשים שלי לא מוכן להגיד לי את מין העובריים בגלל זה אמר תלכי לבדיקה חוצפן . זה תאומים מהפרייה לא זההים

תאומים

מאחר ופיספסת את הסקירה המוקדמת בצעי את המאוחרת כי אין הרבה ברירות אחרות ניתן להקדים את המאוחרת לשבוע 20-21 בהצלחה

llt

New member
שאלה בנושא שמירת הריון

שלום רב, שבוע 22+1 תאומים, רופא המעקב שלי הוציא אותי לשמירת הריון בעקבות עלייה בלחץ דם ועוד גורמים, לא קיבלתי הוראה לשכב כל היום במיטה אבל כן לנוח כל היום, רציתי לדעת מה זה אומר האם ניתן לצאת מהבית לנסיעות קצרות או לבצע מטלות קלות בבית כגון בישול או שעדיף להימנע לחלוטין, בתודה מראש על התגובה

שמירת הריון

כל רופא מגדיר שמירת הריון בצורה שונה , אינני יודע מהם השיקולים המדוייקים לשמירה שהוטלה עלייך ולכן אינני יודע כיצד הרופא שלך מצפה שתנהגי הייתי מתייעץ איתו

אוספת שאלות שעלו לאחרונה בפורום

1. האם יש איסור גורף לגבי קיום יחסי מין בהריון תאומים משבוע מסוים? מה הסיבה לכך?

2. מאיזה שבוע מותר להתחיל בעיסוי פרינאום ומדוע?

3. האם "פעם הריון בסיכון תמיד הריון בסיכון"? כלומר, האם העובדה שהאישה בהריון תאומים שמוגדר כהריון בסיכון תחשב גם בהריונות הבאים שלה כהריון בסיכון?

תודה

תשובות

עיסוי פרינאום אם בכלל החל משבוע35 , במקומות בהם מקפידים לנסות לילד ללא אפיזיוטומיה, שעור האפיזיוטומית ( חיתוך החיץ ) הוא כ 13 אחוז ללא קשר לעיסוי הפרינאום , ( אגב ככל שיש פיגמטים בעור הסיכוי לחיתוך חיץ יורד כי לנשים עם עוא כהה יותר יש רקמות יותר גמישות ) לא קיים איסור גורף לקיום יחסי מין בהריון תאומים כל מקרה לגופו , הריון בסיכון אינו מחייב בהכרח תמיד הריון בסיכון תלוי מה הסיבה לדוגמא שלית פתח זה מצב שהופך הריון לבסיכון אך לא נוטה לחזור בהריונות הבאים .

למעלה