בוקר טוב לקראת סוף שבוע ארוך

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב לקראת סוף שבוע ארוך

שבת וחג ביחד...זה ארוך...
הוט... לא הכל רע שם...
לפני שבוע גילינו שחסמו לנו את הערוץ האיטלקי RaiItalia
פניתי לשירות לקוחות דרך פייסבוק... שבדקו ומצאו שלא חל
שום שינוי בשידור הערוץ וזה כניראה בעיה מקומית אצלי
ביקשתי שיפתחו אותו... ותוך כשעה מרגע שענו לי הערוץ נפתח...
אמרתי להם שאם הם מבקשים לצמצם ערוצים בחבילות שיורידו
לי את הערוצים התורכיים וההודים... אבל לא ערוצים אירופאיים...

מינהר

New member
תורכיה- היום בידיעות- תורכיה מכרה לאיראן ציוד

אלקטרוני, שקנתה בישראל, ושאסור היה לה למכור אותו לאיראן. האו"ם עלה על זה ובודק את העניין. אם אני לא טועה בכתבה ציינו שהציוד קשור לעניני גרעין.
בעניין נסיעות לתורכיה- לא נראה לי שישראלי ציוני יש לו מה לנסוע לשם, אפילו לצורך קונקשן בלבד. אי אפשר לדעת אילו הפתעות מחכות שם, אם לא יזרקו אותו לבית סוהר תורכי באיזו אמתלא. ערבים ואוהבי הערבים ודאי ימשיכו לנסוע. אבל האחרונים כדאי שיזכרו, שבעיני התורכים ישראלי הוא ישראלי, גם אם הוא אוהב ערבים, והוא השטן. כמו שאמרו אתמול אזרחים תורכים לכתב הטלויזיה שלנו. זו ההסתה שארדואן מנהל, והעם קונה את זה.

יוליקה

Member
מנהל
ארדואן הפך למוסלמי אדוק...

אין הבדל בינו לבין האייטולות באיראן

בת חן191

New member
אתמול כאמור היתי בחתונה של הנכד של אחותי

חתונה אחרת בלי רב היה שם איזה בחור צעיר שאמר דברי שבח
והחליף ביניהם טבעות
גם שמרו כוס אבל לא נאמר "אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני"(את זה אמר טראמפ)
לא זוכרת מה נאמר,

היה מצחיק לראות האבא של החתן היה בלי כיפה מתחת לחופה , לעומת זה החתן חבש כיפה לט יודעת את הטעם
הכלה רוסיה נולדה בארץ אני חושבצ שהיא בכלל לא יהודיה,
וכל זה למה סיפרתי , מיצידי כל אחד שיעשה כטוב בעיניו
רק יש לי שאלה האם הם יחשבו כנשואים?? האם בת,ז הזיהוי שלו יהיה כתוב נשוי?? ומה יהיה עם הילדים,,,ואם חלילה מתגרשים חוזה טופס???
שיהיו חייהם שוגה בשושנים
זה מה שאני מאחלת להם

האוכל היה גרוע,,,ובאזנים שמתי צמר גפן
שיום נהדר יעבור עליכם

superman1234

New member
צמר גפן באוזניים זה מסוכן.

תמורת סכום פעוט (אוכל לתרום לך אותו כגמ"ח) ניתן לרכוש אטמי אוזניים בכל בית מרקחת.

יוליקה

Member
מנהל
כדי שהם ירשמו במשרד הפנים כנשואים

עליהם לנסוע לקפריסין או יון ולהינשא שם בנשואים אזרחיים את זה מכירים במשרד הפנים... נשואים אזרחים במדינה שלנו לא נחשב... אני מכירה את זה מקרוב... חברה של בתי נישאה לעולה מחבר העמים שלא מוכר בארץ כיהודי. הייתי גם נוכחת בטקס נשואים שערכה ח"כ מירב מיכאלי....

גם במקומות אחרים. הבן התחתן בסין,

את התעודה הסינית הביא לתרגום לעו"ד נוטריון ואחר כך החתים את השגריר על מסמך המאשר, וכך נרשם כנשוי.
המצחיק הוא שלהתגרש חייבים ברבנות לפי החוק האנטי חילוני של הכפיה הדתית.
המצחיק פה זה שאם הם ירצו להתגרש, איך יעשו זאת למי שחסרת דת ?
לא חשבו על זה.....

אם זה היה קורה לי, הייתי עושה חוזה נישואין אצל עורך דין, בו יהיה גם סעיף שאומר שהתרת הנישואין תהיה גם היא בחוזה אצל עורך דין.
ניגש למשרד הפנים להירשם כנשואים, הם כמובן מסרבים כי שר הפנים חרדי ומנהל כפיה דתית.
ואז פונה לבג"צ בגין הפרת חוק יסוד (זו חוקה) זכויות האדם, חירותו וכבודו, ובניגוד למגילת העצמאות המאפשרת חופש אישי.
לא יתכן שיהיו חוקים ספציפים לשמירה על כבוד מאמיני החבר הדמיוני, ואילו החילוניים יהיו הפקר במדינה המגדירה עצמה כדמוקרטיה.

זו הסיבה שכל כך לוחצים בממשלה על פסיקת ההתגברות, כאשר מצד אחד רומסים את זכויות האזרחים ע"י ממשל דיקטטורי ומונעים מהציבור צדק, וכן הפיכת בין היתר את האזרחים באופן סופי לעבדים של הכפיה הדתית, ופוגעים בכך בכבודם של הציבור החילוני,
באקט בלתי דמוקרטי לחלוטין.

מינהר

New member
בתחן, חבל שלא נהנית בחתונה. בעניין רישום

כנשואים, אם נוסעים לקפריסין, ומתחתנים שם בעיריה , חוזרים למשרד הפנים כאן, והוא רושם את הזוג כנשוי. אם החתונה שאת תארת מספיקה לעניין רישום? לדעתי לא, הרבנות מאוד קשה בעניין הזה, אבל אולי אני טועה.

בת חן191

New member
ממש לא יודעת שיהיה להם חיים נפלאים זוג מקסים

אני לא הולכת לחתונות רק כדי לתת כבוד לא מעבר לכך

והנה הודעה מהיום:יבוא ירקות מטורקיה הושעה.

ממשלה מפגרת באופן שלא ניתן להסביר.

במקום להשקיע בחקלאים, הולכים ליבא עגבניות מטורקיה ששונאת אותנו או מלפפונים מספרד שהפיצו מחלה באירופה.

ברור לי למה עושה זאת שר החקלאות:
לעודד יבוא ירקות מהשטחים לארץ ולהעשיר את המתנחלים.....

אז במקום לסייע לחקלאים בארץ שהולכים וסוגרים משקים, משקיעים מיליארדים על חשבוני בחרדים ששונאים את המדינה ולא מכירים בחוקיה, והקיצוניים שבהם ולא מכירים במדינה , ובמתנחלים שבכלל לא גרים כאן.....

כמדומני שגם צינור הולכת הגז לארץ עוברת בטורקיה, שכבר שמה עין על הנושא , ובמקום זה מתירים לטייקונים להרוויח מיליארדים על מכירת הגז שלנו לאירופה.

הכל מסחרה.....
הרשלה מאסטרופולי וג'וחה היו כבר יותר חכמים מהממשלה הזו....

יוליקה

Member
מנהל
ובכלל שכחנו שהיום ה-17.5...ב-1977

חל מפנה גדול במדינה
היום 17.5 ב-1977 עלה בפעם הראשונה אחרי 29 שנה הליכוד לשילטון.... באיחור של ארבע שנים אחרי מלחמת יום כיפור, ניצח הליכוד בבחירות... אבל פרט ששוכחים... זוהי השנה שגם ד"ש (שינוי בעתיד) זכתה ב-15 מושבים בכנסת, גם פלאטו-שמואל שרון נבחר כסיעת יחיד לכנסת...לקראת הבחירות לכנסת התשיעית בשנת 1977 שינה את שמו לשמואל שרון והקים מפלגה בעזרתה קיווה למנוע את הסגרתו, מאחר שלא ניתן להסגיר אדם שהוא חבר הכנסת. המפלגה הייתה מפלגת יחיד, ושמה היה: "פיתוח ושלום" שססמת הבחירות שלה הייתה: "שמואל שרון - האיש הבודד לכנסת".... אילו היה רושם עוד חברים היה מצליח להכניס לפחות 3 חברי כנסת, אבל הוא החליט לרוץ לבד.
איך השתנה הליכוד!!! לאן נעלם ההדר הז'בוטינסקאי?? במקומו קיבלנו את מירי רגב, מיקי זוהר, דוד ביטן, ודודו אמסלם!!!

מינהר

New member
יוליקה, אני מאוד חוששת שעוד נתגעגע

לרשימה שפרטת. כאשר ההיאטולות שלנו יהיו עוד יותר דומיננטיים, ויעשו טרור בשם הדת.

ויש לי תאריך חשוב יותר- 18.5 יום הנישואין ה-49...

יוליקה

Member
מנהל
מי מאיים על רומניה?? למה היא צריכה כיפת ברזל?

רפאל מכרה לרומניה את "כיפת ברזל" ומערכות הגנה נוספות
חברת רפאל חתמה אמש על הסכם שותפות תעשייתית עם חברת ROMAERO הרומנית לייצור מקומי של מערכות הגנה אווירית ומערכת קרקעיות.
במסגרת העסקה תקבל החברה הרומנית את הידע והרישיון לייצור מערכות הגנה אווירית לרבות כיפת ברזל, כיפת ברזל ימית, עמדות נשק נשלטות מרחוק מדגם "סמסון" וטילים טקטיים מדוייקים מדגם "ספייק" (המכונה גם "גיל). שיתוף הפעולה החדש שנחתם בין החברות צפוי על פי הערכות להיות שווה עבור רפאל מאות מיליוני דולרים.

מינהר

New member
יוליקה, נשמע חשוד עניין רומניה. לא אתפלא

אם הם אנשי קש של איראן.
למכור את הידע והרשיון?

בת חן191

New member
שתי אחיות ביפו כנראה ערביות נרצחו בידי אחיהן האח

השני לא מנע את הרצח והצדיק זאת
על כבוד המשפחה

לך תבין זאת

מזל טוב לאחיין של בת חן, חזרנו מיומיים

טיול בטבריה בעקבות הנצרות, לננו במלון רימונים לילה, הזמנתי 2 סוויטות, אחת לי ובעלי ואחת לבן ולבית זוגו שהיא נוצריה שרצתה לראות את כניסת הבשורה בנצרת, ועוד כמה מוקדים חשובים לנצרות, זה היה אתמול היום נסענו לשפץ הירדן בטבריה וראינו אייך מטבילים נוצרים במי הירדן הקדושים לנצרות אח''כ נסענו לגן הבאהיים בחיפה, נכנסנו לקיבוץ כינרת הצטלמו באורוות , בשבילה קיבוץ זו חוויה,היה ממש כף של טיול, הבן שלי הגיע מארה''ב לחתונה של לקוח, הלקוח (החתן) הזמין לבני הסעה לחתונה במכונית מהבית עד לחוות רונית וחזרה הביתה לאחר החתונה.

למעלה