שאלה שלא קשורה ללידה, אלא לריצפת אגן ולאחר לידה

helloa

New member
שאלה שלא קשורה ללידה, אלא לריצפת אגן ולאחר לידה

שלום, השאלה שלי לא קשורה ל"לידה עצמה", כי כבר ילדתי והיא קשורה לריצפת אגן.
במהלך ההריון השני(הנוכחי) הייתה לי צניחה מאוד רצינית (דרגה שלוש) עכשיו לאחר הלידה הלכתי לפיזוטרפיסטית והיא איבחנה צניחה בדרגה 2 ונתנה לי תרגילים.
אני רוצה ללכת לעוד חו"ד ועוד עצות (במיוחד כי אני מאוד לחוצה לקראת ההריון והלידה הבאים) וראיתי שהמלצתן פה על "יעל שוראקי דנן".
האם יש דרך להשיג אותה מלבד שליחת ה SMS, כי היא לא ענתה לי.חשבתי לגשת לקליניקה ולנסות לקבוע תור ישירות שם (אפילו שזה יהיה עוד הרבה זמן, אבל לפחות לקבוע). האם זה נראה לכן משהו סביר לעשות או להמשיך דרך ההודעות?

אשמח לכל תובנה והארה.

תודה מראש

נשמע לי סביר לגמרי

כלומר , רב הסיכויים שתחזור אלייך ברגע שתוכל, אבל אם את מרגישה
שזה לא מספיק מהר את יכולה לגשת אליה.
חוץ מזה אני רוצה להמליץ על עוד פיזיוטרפיסטית מעולה של רצפת האגן
גזית מרגלית. גם אצלה התורים הם לא מהיום למחר אבל היא בהחלט זמינה טלפונית.
האתר של גזית

נויהנוי

New member
יעל שוראקי

ליעל יש מתאמת תורים בשם דנית הטלפון שלה 054-9560888 בנוסף המספר של יעל הוא 052-2754272. לפעמים לוקח להן זמן לחזור. אני ממליצה בחום. האישה היא קוסמת. בהצלחה.

מנצלש"ת לשאלה לגבי רצפת האגן-יש טעם ללכת בהריון?

הייתי אצל הרופא וביקשתי הפניה לפיזיו'. לא הסברתי לו למה. המצב להערכתי בסדר אבל אני מרגישה לפעמים לחץ חזק לכיוון ורציתי ללמוד איך לחזק (עובדת על זה עצמאית, אבל טוב לקבל הדרכה) ואיך להגן בלידה.
הוא אמר שהיא תגיד לבוא 4 חודשים אחרי הלידה כי אין הרבה מה לעשות בהריון, כיוון שהרחם הגדל לוחץ על רצפת האגן, ושאין טעם ללכת אליה עכשו ולא נתן הפניה.
אני לא בטוחה בכלל שהוא צודק ,ואני יכולה לדבר איתו שוב וללחוץ לקבל הפניה. ספרו לי מה אתן יודעות ...

למעלה