שרשור RAW

Diunim

New member
אירועים חשובים

אליפות ארצות הברית: רומן ריינס ורוסב נלחמו עד שהם נספרו בחוץ כשהם נלחמו בקהל. לאחר הקרב ריינס ניצח בברול.
&nbsp
מיק פולי מזמין את שיימוס וסזארו לזירה. שיימוס אומר שהוא היה הדומיננטי בסדרת הקרבות וסזארו חולק עליו. פולי עוצר את הויכוח ומכריז ששניהם יקבלו קרב אליפות... על אליפות הזוגות, אם הם רוצים.
&nbsp
אליפות הזוגות: הניו דיי ניצחו את הקלאב אחרי טראבל אין פרדייז לאנדרסון.
&nbsp
ביילי ניצחה ג'וברית עם הביילי טו בלי. לאחר הקרב, ביילי התראיינה ואמרה שהיא לא תעצור עד שתחבק את התואר.
&nbsp
מיק פולי מאשים את סטפני בשיתוף פעולה עם טריפל אייץ'. סטפני אומרת שטריפל אייץ' סתם בא לאסוף אותה אתמול. היא מאשימה אותו שהוא נטש סמכויות אתמול כי הוא הלך לבדוק מה שלומו של סזארו. היא אומרת לו להגן על אוונס מפני רולינס.
&nbsp
ריץ' סוואן וסדריק אלכסנדר ניצחו את לינס דוראדו ודרו גולאק אחרי סופרקיק של סוואן לגולאק.
&nbsp
סזארו ושיימוס כיסחו שני ג'וברים אחרי ברוג קיק.
&nbsp
TJ פרקינס מתראיין על החלום שלו, שהוא מופיע ב-RAW לראשונה. בריאן קנדריק בא לרדת עליו ואומר שהתואר חזר בשבילו.
&nbsp
שארלוט ודיינה חגגו את הניצחון שלהן אתמול. שארלוט אומרת שהיא זאת שעושה את המחלקה. סשה יוצאת ומזכירה שהיא לא הוצמדה אתמול. שארלוט מבטיחה לה קרב על התואר בעוד שבוע. סשה נותנת לה סטירה ונועלת את דיינה בבנק סטייטמנט.
&nbsp
מיק פולי ניסה להרגיע את סת' רולינס, שהאשים אותו בזה שהוא מקשיב לסטפני.
&nbsp
TJ פרקינס ניצח את אנתוני ניס אחרי ני באר. בעוד שבוע הוא יגן על התואר מול קנדריק.
&nbsp
כריס ג'ריקו אירח היילייט ריל. הוא אמר שאשטון קוצ'ר ודני מאסטרסון חברים פחות טובים ממנו ומאוונס, והם יבואו ל-RAW בעוד שבוע כדי להוכיח את זה. ג'ריקו מזמין את אוונס. ג'ריקו משבח את אוונס. אוונס מלגלג על רולינס. סת' יוצא והאבטחה ופולי עוצרים אותו. אנזו וקאס יוצאים ומלגלגים על ג'ריקו. ג'ריKO ניצחו את אנזו וקאס אחרי פאוורבומב לאנזו.

דעות מקריאה

זהו, אפילו לראות תקצירים ביוטיוב הפסקתי.
מדהים שזאת אותה החברה שעושהאת סמאקדאון. כמה טאלנט וכישרון יש בRAW וכמה הבוקינג והכתיבה נוראים והורסים הכל.

הדבר היחיד שאולי מעניין זה הדינימיקה של סזארו ושיימוס.

כל השאר - משעמם. אפילו המתנה של ג'ריקו לא יכולה לגרום לי לראות את זה.
יאללה, שיגיע HIAC ואולי יהיה מעניין

dannygoosh

New member
אני רק רוצה לומר לך

שאתה עושה עבודה מצוינת.
אני מניח שכמעט ואין תגובות, כי הרוב נשמע כמו זבל, ובדרך כלל גם כשצופים זה באמת זבל.
&nbsp
אז בעיקר אני רוצה לומר לך תודה על זה שהדיווחים שלך גורמים לכך שלא אבזבז את זמני באשכרה לצפות בתכניות. אבל גם על זה שהשרשורים האלה מחיים קצת את הפורום.
אני מניח שזה 70-30.

למעלה