שרשור נוסטלגיה מסודר

האחד זה ג'סטין

האקס של מיילי סיירוס
פיכס הוא שר נורא.. חבל שאלכס לא קופץ לביקור במקומו

YoungFlattop

New member
חחח כן, קראתי את הכתבה

אבל אני לא יודעת מי הוא (וראיתי שהוא אקס של מיילי סיירוס) אז חשבתי שזה לא חובה להזכיר את שמו

jess r

New member
איזה עונה ../images/Emo99.gif

הפייבוריטית שלי היתה ברוק, אפילו שהיא היתה בכיינית וחופרת, 2 תכונות שאני לא סובלת אבל אצלה הייתי מוכנה לסלוח לה על הכל כי היא היתה... מושלמת
איך עוד אפשר לקרוא למישהי שאומרת לסיימון "איי דר יו!"
לא נראה לי (למרות שתכלס לא ראיתי את העונות שלפני חוץ מחלק מהשישית) שהיתה עונה עם כל כך הרבה "מומנטס" - "לט איט בי", "הללויה", "אובר דה ריינבואו", "אימג'ין", "בילי ג'ין" ועוד מלא שאין לי כוח לשלוף מהזיכרון או מיוטיוב אבל כמעט כל פרק היו איזה 2 הופעות מדהימות לכל הפחות. הנושאים לפרקים היו משהו בין אדירים למקוריים (
) - דולי פרטון, ניל דיאמונד, מחזות זמר, שבוע רוק. אגב, לאיידולטרי יש עונה א-ד-י-ר-ה בעונה 7, כולל פרקים שלמים שמוקדשים להצעת שירים למתמודדים. חבל שהם לא עושים את זה שוב. אני זוכרת ציטוטים שלמים של העונה הזאת. נראה לי שראיתי אותה כמה פעמים כל פרק. לפעמים כשמאוד משעמם לי אני רואה פרק מאיידולטרי של העונה הזאת (אוקי זה סתם היה מביך... ).

Mikey Weiss

New member
עונה 7 היתה עונת השיא של איידולטרי מבחינתי גם

אבל זה לא מפתיע, כשיש עונה ממש טובה לעבוד איתה גם כל המסביב ממש טוב. ואני חושבת שממש אהבתי בערך 2/3 מהנבחרת, שזה בחיים לא קורה. ואיך היה כיף בטור! הפעם היחידה שהלכתי.

jess r

New member
מה הם שרו?

זאת היתה העונה הראשונה שלי של איידול אז לא טרחתי להתעדכן מעבר לתוכנית. ואיך היה? באיזה עיר היית?

למעלה