חידון הגשש מס' 1

Yuvalenko

New member
../images/Emo41.gif חידון הגשש מס' 1 ../images/Emo41.gif

צהריים טובים לכולם, ערב טוב לך עקרת הבית... אני מגיש כאן חידון מחודש על הגשש החיוור, כל מי שיודע ורוצה להשתתף מוזמן, תיקונים ותוספות יתקבלו בברכה! 1. מה "הגייני" ? 2. מה הבעיה עם ליפשיץ? 3. (שאלה קלה..) איזלו שני מערכונים מתחילים ב"ישעיהו!" ? 4. "אין כסף אז אתה סבא" - מי סבא? 5. מה השם החדש של אמזלג? טוב אני קועט את החידון באיבו, בעודו באיבו... אני חייב לזוז לעבודה. המשך יבוא! "תלעסו על זה בינתיים"..

ובקשה קטנה -

נא לא לכתוב תשובות בנושא, אלא רק בגוף ההודעה כדי שאחרים יוכלו לפתור ולהנות. או קיי?

תשובות

1. לקנות תחבושות הגייניות בחו"ל 2. יש בו משהו שלא מהעם היהודי 3. המכונית המגוייסת, פגז קומפוט 4. האבא של הוומפיר היצירתי 5. זליג

Yuvalenko

New member
../images/Emo45.gif

יפה מאוד, אני רואה שהרמה קלה מידי כאן, מחר אני אעלה כאן המשך ברמה ב'.

לא! לא! אל תעלה!

עגנון הוא סמן קיצוני. הוא מגדיר את השיא העליון, לא את הממוצע. אני ידעתי רק "היה אמזלג - עכשיו זעליג".

D o r o t h y

New member
יובל,

הקריזה צודקת, מלקט אורות הוא לא דוגמה למי שפותר חידונים, אפילו אני שאני מחשיבה את עצמי אחת שיודעת די טוב, ידעתי רק את האחרון, עובדה גם שאף אחד אחר לא ענה. צריך להתחשב גם באלו שיודעים קצת פחות מהמלקט, ולא לתסכל אותם הא?

הבדואי

New member
אתה רוצה

גמני רוצה אבל לא יוצא. תשאר באותה רמה בבקשה. אני ידעתי רק 3 מהתשובות..

הבדואי

New member
אתה רוצה

גמני רוצה אבל לא יוצא. תשאר באותה רמה בבקשה. אני ידעתי רק 3 מהתשובות..

danistar

New member
איך אמר פולי בסיידים

אחרי ששיקה כעס שהוא "כה בושש" שלוםםםםםםםםםםםםםםםם .. אחרי חידון כזה אני הולך .. יש לי כרטיסים לתחרות כדורגל ...

humpy

New member
חידון 1.5...

הרבה יותר קל: 1. מה אישתי לוקחת מתחת למים? 2. באיזה רכב חלל האמריקאים הגיעו לירח? (רמז, תדלקו בטבריה) 3. מי שר הבריאות של אוגנדה? 4. מי הולך להיות מואזין בואדי ערה?

אבל.. אבל...

נכון, זה באמת אליעזר שוסטק, אבל אחר כך הוא מתקן ואומר לו "ישראל, מה איזה ארץ???" כלומר שוסטק לא באמת שר הבריאות של אוגנדה אלא של ישראל. סליחה על הניטפוק.

humpy

New member
סליחה על המה?

לא נכון, תסתכלי החוצה מהחלון ותראי את הג'ונגל. חוץ מזה אם גבעתיים היתה במזרח התיכון לא היו בה נמרים, וזה בדוק...

אאל"ט זה הלך כך:

נו מה שמו אליעזר... -שוסטק! -שמחה, מי אליעזר שוסטק? -אה, זה שר הבריאות. - של איזה ארץ? - אוגנדה! - אני, מדבר אתכם על המשוגע שהמציא את השפה העברית יש ע"ש רח' חד סטרי בת"א... - בן יהודה! - בן יהודה! זה היה משוגע....

למעלה