חושדת שגבר שיצאתי איתו לא נמשך לנשים

חושדת שגבר שיצאתי איתו לא נמשך לנשים

שלום לכולם
יצאתי עם גבר שנראה "גברי" בקנה המידה הרגיל. יש לו חברה.

הגענו אליו הביתה והוא סיפר שהוא מתכנן להתחתן "כי אני רוצה ילדים". בבית שלו הגענו לסיטואציה שבה שכבנו שנינו ערומים במיטה, אני הייתי מאוד בקטע לשכב איתו, אבל הוא לא הסכים לשכב איתי!! העניין היה לי מאוד מוזר. אף פעם לא קרה לי מקרה כזה.

עד הקטע של הסקס הצפוי, הוא היה נראה הטרוסקסואל, התנשק איתי וחיבק אותי ונגע בי כמו שהייתי מצפה. אבל מהרגע שהיינו ערומים במיטה משהו כאילו השתנה.

אז גם כשרציתי לעשות לו ביד, הוא הסתובב כך שהייתי מאחוריו. יתכן שהוא עשה את זה כדי לא לראות אותי... ? כדי לדמיין אולי שאני גבר?
כמובן שהקשר הזה לא החזיק מעמד, והרגשתי מרומה!
מה דעתכם- גבר הומוסקסואל יתנהג ככה? למה מלכתחילה להכנס לקשר מיני איתי אם הוא מחבב גברים? הרי יש לו כבר חברה
בקיצור לא ברור לי, אשמח לשמוע תובנות מגברים הומוסקסואליים.
תודה.

ItsikH

Member
שאלה כזאת לא היתה עולה בדעתי במצב דומה
*אלי* אינו נמשך ודי לי בכך. למה לא - אשאל אותו או שלא.

אם הוא לא נמשך אליי-

למה יזם נשיקה וחיבוקים וכו.... ?
באמת מנסה להבין.
ומטרת השאלה היא כדי לדעת אם יש לי בכלל סיכוי לנסות למשוך אותו בהמשך. כי אם הוא נמשך לגברים אין לי איך להתמודד עם זה

חביף

New member
מרתקת ההנחה בבסיס שאילת השאלה

השאלה עצמה הרי מגוחכת לגמרי. וכבר נאמר לך - שאלי אותו ישירות, שניכם עירומים - היש פתיחות ואינטימיות גבוהה מזו?
אבל -
מדוע את פונה אלינו? נראה לך שיש לנו איזה ידע סמוי/עודף/מיוחד/מקצועי בענייני המיניות של גבר שנכנסת אתו למיטה? בגלל שסובב לך את הגב? [ את רצינית?!..] או בגלל שלא רצה שת'שי לו ביד?
אולי, במקרה, וסליחה על חוסר עידוני הבולט, זה קשור אלייך דווקא? ולא קשור לזהותו המינית?

ItsikH

Member
יש גברים סטרייטים א-מיניים
הפנטזיה שגברים בהכרח חושקים בסקס בכל מצב ובכל מחיר היא מאוד נעימה (לי לפחות) אבל לא מבוססת. לאישה שרוצה סקס, גבר א-מיני יכול להיות מביך ומטריד כפי שאת מתארת.

למעלה