מערכת דיוור עבור דף נחיתה בפייסבוק

צבית ה1

New member
מערכת דיוור עבור דף נחיתה בפייסבוק

אם אני בונה דף נחיתה ללא הרשמה, אלא אחד שמצריך לייק בלבד,
האם בכל זאת צריך מערכת דיוור?

האם יש לי צורך כרגע במערכת דיוור, אני עסק בן יומו.

דבר נוסף, איך אני יכולה להשיג מאגר אינדקסים להרשמה ומאגר מיילים לתפוצה? - האם זה בכלל משהו אפקטיבי שכדאי לי לעשות כדי להגיע ללקוחות ממוקדים?
האם זה לא יבזבז לי זמן, במקום להשקיע כסף ולפרסם בעיתון או באתרים גדולים?

sitesuccess

New member
בוקר טוב

נתחיל בשאלתך השניה: כן, דווקא בגלל שאת עסק בן יומו כדאי שתתחילי כבר עכשיו לאסוף מיילים של קהל היעד שלך.

המשך התשובה, מחבר אותי לשאלתך השלישית: אין שום תועלת בלקחת מיילים ממאגרים כאלה ואחרים. קודם כל, יש סיכוי שזה פשוט לא חוקי.
אבל הסיבה החשובה יותר היא שאת רוצה ברשימת התפוצה שלך אנשים שהם קהל היעד שמתעניין בשירות או במוצר שאת מוכרת.
את הרשימה את בונה ע"י מתן ערך תמורת השם והמייל. לדוגמא סדרת טיפים בתחום העיסוק שלך, או איבוק, סדרת וידאו, ולא חסרות דוגמאות.

דווקא השקעת כסף בפרסום בעיצון או אתרים גדולים תהיה טעות לדעתי. לפחות בשלב בו את נמצאת.
ישנן כל מיני דרכים בהן ניתן להגיע לקהל היעד שלך במהירות ואחת מהן היא גוגל אדוורדס, שבה את משלמת רק על מי שהגיע לאתר שלך בפועל ולא על הפעמים שאנשים ראו את המודעה שלך.

בתשובה לשאלתך הראשונה, אני לא הייתי שולל את טופס ההרשמה לתפוצה, שאותו את יכולה "להסתיר" למי שלא עשה לייק, ככה את יכולה לתפוס 2 ציפורים במכה אחת. גם אנשים שיעשו לייק, וגם להגדיל את רשימת התפוצה.

שימי לב שהיום המטרה של בעלי דפים בפייסבוק היא לאו דווקא להגדיל את מספר האוהדים אלא ליצור שיח אמיתי ובעל ערך בדף.

שיהיה בהצלחה

מוסיף שאלה, במה את/ העסק עוסקים ?

למעלה