נישואין במשבר

• פותח הנושא dnh
  • פורסם בתאריך

tal902

New member
לעניין הניתוח שאת לא עומדת בקריטריונים

הבנתי שיש נשים שבאות עם משקולות בכל מיני מקומות. על מנת לעמוד בסף המשקל. הזוי אבל קורה.

dnh

New member
נישואין במשבר

שלום לכולם
אנחנו נשואים כמעט 20 שנה +3 מהיום שאנחנו יחד הוא רצה בת זוג רזה ואני לא כזו בהתחלה הייתי מלאה עם השנים עלתי עוד בעקבות הריונות/לידות כיום אני שמנה.
עשיתי מספר דיאטות בעבר רזיתי לתקופות וחזרתי לעצמי קשה לי להתמיד בדיאטה לאורך זמן , הוא רזה אוכל מה שבא לו ודורש ממני להיות רזה בטענה שעד שלא אהיה רזה היחסים שלנו לא יכלו להיות טובים הוא לא יוכל לגעת בי בפהרסיה , הוא לא אוהב ללכת איתי לים , הוא חי איתי כמשפחה לא כזוג , אנחנו לא מתנשקים , הוא כמעט ולא נוגע בי רק אולי בזמן הסקס עצמו, בחיים הוא לא הראה לי אהבה או החמיא לי אמר מילים יפות , הוא טיפוס קר באופי שלו ,
אבל יחד עם כל זה אני רוצה ככ לשמור על המשפחה שלי ועל הזוגיות הזו אבל אני חוששת מה אם אני ארד במשקל ואז אעלה ....מה אם אחליט לעשות ניתוח ואחלה או אסתבך ?(אני לא שמנה מספיק בשביל ניתוח לטענת הרופאים)
הוא לא מושלם רחוק מלהיות אבל הוא בעלי אב ילדיי ויש לו הרבה תכונות טובות שאני מקבלת את הטוב שבו ומתעלמת מהרע
הוא לא מוכן לאהוב אותי כמו שאני רק רזה
מה לעשות ?

סיגלית 2014

New member
מנהל
הראש שלו במשבר

בצחוק...

תקשיבי יקירה, שני כאן שני דברים:
1. עד כמה בעלך מקבל אותך כמו שאת.
2. כמה את מקבלת את עצמך והאם את שלמה עם עצמך.

דבר ראשון, בעלך לא מקבל אותך (כנראה אף פעם לא קיבל) ורוצה לשנות אותך (וקיווה שיצליח עד כה). לא די בכך, הוא מתנה את טיב היחסים ביניכם במספר הקילוגרמים שלך.
בחוץ, במקום שלא "ידפוק חשבון" הוא מתבייש בך, שחס וחלילה לא יראו אתכם יחד ויקשרו אותו אליך. אבל גם בבית הוא לא מראה לך אהבה וסקס הוא עושה איתך בשבילו בלבד.
נראה לך שזה ישתנה אם תרדי במשקל? האם היה שינוי ביחסו אליך בעבר כשהצלחת לרדת במשקל?
אני בספק.

דבר שני, ככה על הדרך, הוא מוריד לך את הביטחון עצמי, גורם לדימוי העצמי שלך לבצע נחיתת אונס.
ואת? מקבלת אותו כמו שהוא, למרות שהוא לא מושלם (מי כן?) ו.. לא נעים לומר, נכנעת.

אז לגרום לו לחשוב אחרת עליך זה כמו לגרום לכלי רכב אחר לפנות שמאלה כשהנהג מאותת ימינה. מה שיותר חשוב הוא לא לתת לעצמך ליפול למניפולציה שהוא עושה.
לא רוצה לגעת ולנשק? שלא יגע ושלא ינשק!
לא רוצה ללכת איתך לים? לא צריך, לכי לבד, עם הילדים, עם חברות ותשאירי אותו לבד.
פנקי את עצמך בלוק חדש, בגדים מחמיאים. צאי לבלות בלעדיו.
הוא רוצה לעשות סקס? רק אם בא לך, את קובעת את הקצב, את הזמן, את התנוחה. רק מה שאת אוהבת.
אכלי מה שבא לך בלי נקיפות מצפון (אלא אם יש בעיה בריאותית כלשהי ויש הגבלות מסוימות).
אני הייתי מרחיקה לכת במקומך ואם היית מחליטה על דיאטה חדשה, תבשלי רק את התפריט שלך, שגם הוא יאכל מאכלים דיאטטיים, מה יש?
עשי כל מה שעושה לך טוב.

ההרגשה שלך הרבה יותר חשובה. את צריכה להיות שלמה עם עצמך. אם את לא שלמה עם עצמך, זה הזמן לחשוב מה צריך לשנות ומה האופציות שלך.
אך אם את שלמה עם עצמך, את תראי יפה וזוהרת ואף אחד לא יוכל עליך. גם לא בעלך.
בהצלחה.

ganbarimasu

New member
לא נעים לכתוב זאת, כפי שבטוחני שהרבה יותר לא נעים לקרוא זאת

אבל אם הוא לא אוהב/מקבל אותך כפי שאת, הוא לא ראוי לך, ואת לא צריכה להיות עמו.
את לא צריכה לספוג העלבות, ביזוי או השפלות (גם אם במבט, בתנועה, במחווה, או במילים ממש) מהאיש אתו בחרת לחלוק את חייך.
אם הוא לא אוהב אותך כפי שאת, אז הוא לא אוהב אותך. נקודה.
אל תבזבזי את ימייך עם אדם שגורם לך להרגיש לא טובה מספיק / לא יפה מספיק / לא שווה מספיק.
אני יודע שזה לא קל לקרוא, וכואב ומחריד להפנים.
אבל מגיע לך להיות נאהבת ומאושרת.

amitof2

New member
עם כמה שזה מבאס אבל לגברים מאד חשוב המראה החיצוני

ואין כל כך מה לעשות עם זה,
אם באמת חשובה לך הזוגיות ואת מוכנה לוותר על הרבה אגו,
אפשר פשוט לעשות מאמץ לרדת במשקל בצורה נכונה

אולי תופתע, אבל לנשים חשוב המראה לא פחות

לא יודע מי ספר לך שלגברים המראה חשוב יותר- אבל הוא עבד עליך.

חוץ מזה שזה בכלל לא רלוונטי- כשהוא הכיר אותה היא לא הייתה רזה. אם לא מתאים לו, לא היה חייב להיות איתה. גם עכשיו הוא לא חייב. לא נשארים עם מישהו שמתביישים ממנו. אבל אם כבר מחליטים להשאר , צריך להתייחס אליו כמו בן אדם.
מראה חיצוני משתנה עם הזמן. תחשוב מה היה קורה אם כל אישה הייתה מחליטה לזרוק גבר מפני שהוא מתחיל להקריח, כי בזמן שהיא הכירה אותו היה לו שער.

בהחלט מומלץ לה לרדת במשקל, אבל לא בשביל בעלה, אלא רק בשביל עצמה מההבט הבריאותי.

(כל זה בהנחה שהתגובה שלך היא לא רק פרסומת סמויה)

נוסעת27

New member
נראה שהוא עושה עבודה מצויינת

כל חייכם יחד הוא גורם לך להרגיש חרא ושאת לא שווה כלום. והנה את פה, מספרת על חיים אומללים, של השפלה ודחייה, ומיד מוסיפה באותה נשימה כמה את רוצה לשמור על מה שיש לך.
את יודעת למה? כי הוא הצליח בעבודתו המתמידה לשכנע אותך שאת לא שווה כלום ושלא מגיע לך כלום בחיים האלה. אז את חושבת שהאומללות הזאת זה הדבר הכי טוב שאפשר להוציא מהם. על מה את רוצה לשמור בדיוק? הרי הוא בחר מההתחלה להיות איתך, אישה לא רזה כמו שהוא רוצה, אבל הוא בחר. ומאז ועד היום הוא בפרצוף חמוץ, מבקר ולא מרוצה. אפשר להגיד הרבה על הבחירה שלו. שהוא חיפש קשר שהוא יכול להיות תמיד עם היד על העליונה (לתחושתו) להיות המבקר מספר אחת ובעצם להתנהג איך שבא לו ורק להציב תנאים ולהחזיק אותך קצר. שתמיד תרגישי מושפלת, מבויישת והאנדרדוג של מערכת היחסים. עד כאן זה הוא והבחירות שלו.
עכשיו בואי נדבר עלייך. איך השתכנעת שמה שהוא רוצה ככה צריך להיות? האם הערך העצמי שלך כל כך נמוך בזכותו או בזכותך? יש המון נשים שמנות בעולם שחיות חיים מאושרים עם בעלים שאוהבים אותן. למה מגיע לך משהו אחר? אם לא איתו אז עם מישהו אחר?
&nbsp
אני במקומך הייתי מרימה את עצמי לטיפול פרטני. תתחילי לחקור את עצמך, להכיר מהיכן כל הדברים האלו באים. מה בא ממך ומה בא מהקשר ההרסני שלכם. תתחילי להתיר את הקשרים, למצוא מה את באמת רוצה ומה נכון לך. איפה את באמת בכל הסיפור הזה?
תחזקי את בטחונך העצמי, תעבדי על עצמך.
בקיצור. טיפול.

dnh

New member
תודה לכולם

תודה לכולם על התגובות קראתי ואני מעבדת את כל המידע כרגע

ai21

New member
תתחילי לעשות כושר

עדיף משהו כמו קיקבוקסינג או אגרוף,
כדי שתוכלי לחמם קצת את האופי הקר שלו

למעלה