עיצוב חדר אמבטיה וחדר שירות

מצב
הנושא נעול.

אם הייתם משנים את תכנון חדר האמבטיה? בגדול כבר עשינו שינויים ואיחדנו שירותי אורחים עם חדר האמבטיה. השאלה אם מיקום האובייקטים נכון מבחינת חלוקה וניצול חלל וכמובן עיצובית. על מה צריך לחשוב כמתכננים אמבטיה מבחינת שירות.
הערה: אנחנו זוג צעיר עם ילדה. כרגע לא נוגעים בחדר טכני. השאלה בעיקר לגבי מיקום כיור/שירותים/אמבטיה בחלל הקיים.
בנוסף אשמח לרעיונות איך להפוך את חדר השירות לנגיש, פרקטי ואסתטי.
תודה
מצ"ב מידות מקוריות לפני איחוד אמבטיה-שירותי אורחים

AlonPe

New member
די קשה להבין

אם הייתם משנים את תכנון חדר האמבטיה? בגדול כבר עשינו שינויים ואיחדנו שירותי אורחים עם חדר האמבטיה. השאלה אם מיקום האובייקטים נכון מבחינת חלוקה וניצול חלל וכמובן עיצובית. על מה צריך לחשוב כמתכננים אמבטיה מבחינת שירות.
הערה: אנחנו זוג צעיר עם ילדה. כרגע לא נוגעים בחדר טכני. השאלה בעיקר לגבי מיקום כיור/שירותים/אמבטיה בחלל הקיים.
תודה
די קשה להבין
מהשרטוט החלקי הזה, מה הולך פה.
לאן שלושת הדלתות - של האמבטיה, השירותים וחדר השרות נפתחות?
מה שברור שהתכנון בלתי יעיל בעליל.
גם ההצעה החדשה - גם אותה קשה להבין, ואת הקשר שלה לתכנון הישן.
מציע שתעלי תכנית רחבה יותר - של כל הדירה.
אם אין צורך בתא שירותים נפרד נוסף - הייתי מחבר את כל המרחב הזה,
לחדר אחד מרווח.
אבל שוב - מהשרטוט החלקי הזה, אי אפשר להבין לאן זה מתחבר ומה יש מסביב.

חבל שאתם מתייעצים לאחר מעשה...

תודה
חבל שאתם מתייעצים לאחר מעשה...

אם אני מבינה נכון כבר הסרתם את הקיר בין שירותי האורחים וחדר האמבטיה. אז מה נותר לייעץ לכם בשלב זה? אפשר להתקין ארון כיור רחב יותר ואני הייתי מסובבת את האסלה כך שתהיה על הקיר המשותף לחדר האמבטיה ולחדר השירות כך שמי שמתפנה יוכל לראות את חלל חדר האמבטיה ולא יתבונן על הקיר שמולו.
אבל התכנון המועדף לדעתי היה שונה ממה שעשיתם, משום שחדר האמבטיה בגודלו הנוכחי (3 מ'- 1.75 מ') הוא יחסית סביר ואין צורך להגדילו. דווקא חדר השירות שלכם קטן מאוד ואם כבר הייתי מגדילה אותו על חשבון שירותי האורחים. באופן הזה הייתם מקבלים חדר שירות שיש בו יותר מקום אחסון, במקום חדר שירות קטן וצפוף.

מצב
הנושא נעול.
למעלה