לימודי אדריכלות

מצב
הנושא נעול.
לימודי אדריכלות

לימודי אדריכלות
שלום!
אני כרגע נמצאת במכינה לקראת מבחני הקבלה ללימודי אדריכלות, וכרגע עושה מבחני קבלה משנים קודמות של המוסדות השונים. שמתי לב שאני לא אוהבת לבנות דגמים של מבנים (למשל מבחני הקבלה של בצלאל, למעט המבחן של 2017 שהיה במתכונת שונה). יש לזה אינדיקציה להאם אוהב את הלימודים? תודה��

לדעתי אין לכך אינדיקציה חד משמעית

לימודי אדריכלות
שלום!
אני כרגע נמצאת במכינה לקראת מבחני הקבלה ללימודי אדריכלות, וכרגע עושה מבחני קבלה משנים קודמות של המוסדות השונים. שמתי לב שאני לא אוהבת לבנות דגמים של מבנים (למשל מבחני הקבלה של בצלאל, למעט המבחן של 2017 שהיה במתכונת שונה). יש לזה אינדיקציה להאם אוהב את הלימודים? תודה��
לדעתי אין לכך אינדיקציה חד משמעית
הי שירה,
אי אהבתך לבניית מודלים לא מעידה על כך שלא תאהבי את לימודי האדריכלות.
בעבר בניית מודלים מוחשיים היתה דבר מאוד משמעותי במסגרת הלימודים שכן לא היו אופציות מידול אחרות. כיום כשניתן לבנות מודלים תלת מימדים ממוחשבים ייתכן שחשיבות בנייתם של דגמים ירדה (במהלך הלימודים עצמם), ובמשרדי האדריכלים עצמם כבר די נדיר למצוא דגמים ולכן לא הייתי מתרגשת מהעניין. תמשיכי להתמיד ולחקור היבטים ארכיטקטוניים תלת מימדיים באמצעים ובשיטות אחרות כגון סקיצות, שרטוטים, צילום ומודלים ממוחשבים תלת מימדיים וכך תוכלי לשכלל את ראייתך והבנתך בתחום המורכב והיפה הזה.

.היי היכן את עושה את המכינה

לימודי אדריכלות
שלום!
.היי היכן את עושה את המכינה

מצב
הנושא נעול.
למעלה