מנסה להיכנס להריון

מזי39

New member
מנסה להיכנס להריון

לאחר גרידה בשבוע 20. זה היה כבר לפני שנה, עד עכשיו לא הייתי מסוגלת בכלל לחשוב על עוד הריון.
אני בת 43 בדיוק. יש לנו ילד בבית בן 3. כשהיה בן שנה נכנסתי בטעות להריון ואז היתה הגרידה. עברה יותר משנה ועכשיו הרגשתי מספיק מאוששת לנסות ובניסיון ראשון שני פסים חזקים ויפים. הייתי בעננים, אבל אחרי 3 שבועות דימום וזה הריון כימי.
התחלתי לחשוב שאולי אני קצת חיה בסרט שאני חושבת שבגיל 43 אוכל להיכנס להריון באופן טבעיי ובלי שום עזרה.
ההריונות הקודמים היו ספונטניים ומהירים. וגם הפעם הריון בניסיון ראשון, אבל לצערי כימי.
לא בדיוק יודעת למה אני כותבת. אני בעיקר מחפשת עידוד שזה יכול לקרות. שההריון הכימי זה דווקא סימן טוב לבאות.
הייתי אצל רופא נשים ובאולטרסאונד הכול טוב, רירית טובה.
מה אתן חושבות?
אני ככ לא רוצה להגיע ךטיפולים. חוששת מזה מאוד.

שירהד1

Member
מנהל
היי מזי39,

ראשית, משתתפת בצערך על אובדן ההריון לפני שנה.
שנית, הדברים שאת כותבת מתאימים גם ובעיקר לפורום "אובדן הריון", שם יש גם המון נשים שהן בין לבין- אחרי אובדן הריון, ולקראת (בתקווה) ההריון הבא.
"אין אריות כאלה" פותחת שם מדי פעם פינה רלוונטית העוסקת בתקופת הביניים הקשה הזו, ואת מוזמנת גם לכתוב שם את הדברים מיוזמתך, בשרשור שתפתחי.

לגבי שאלת ותהייתך- אני לא בקיאה בתחום הפוריות, וגם לא בתחום הפוריות בגיל המבוגר. ממליצה לך להתייעץ עם רופאים/ות לצורך עניין זה. רופא פוריות מדהים שאני מכירה הוא ד"ר עופר גונן באיזור בשרון, אם זה רלוונטי לך מבחינת האיזור.

אין ספק שגיל 43 הוא גיל מורכב בהקשר לנושא הפוריות. מדברים על סיכוי מאוד נמוך להריונות תקינים בגיל זה, אך אני מכירה באופן אישי וגם מהפורומים נשים בגילאים אלו שילדו תינוקות בריאים. כמו תמיד בחיים- גם בעניין זה, צריך המון המון המון המון מזל, כי גם אם מתחילים טיפולי פוריות- אז אף רופא לא יכול להבטיח לך הריון תקין, ולצד הידע והמדע- קיים גם הטבע, שאנחנו הרבה פעמים צריכים את הטובות שלו...
כמובן שיש גם אופציה לתרומת ביצית, שהיא מורכבת בפני עצמה בהרבה היבטים, אך יכולה לתת פתרונות לנשים בגיל המבוגר.

אני לא מאלו שאומרות שהריון כימי הוא סימן טוב לבאות. לא מאמינה בזה, אבל אם עוזר לך להאמין בזה- אז לכי על זה.
בעיקר אני מקווה שתגיעי להתייעצות אצל רופא/ה שישקפו את האמת, ויפרסו בפנייך את כל האופציות העומדות בפנייך.

מאחלת לך בהצלחה רבה!!!
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

גלי377

New member
ממליצה גם על ד"ר עופר גונן...מקסים מקסים מקסים מלאך

למעלה