יש לי סכרת הריון

shira3121

New member
יש לי סכרת הריון

באופן מפתיע זה לא מעציב או מרגש אותי יותר מידי למרות הלך רוחי השלילי. בנוסף אני קצת כמו קלי בנדי, חישוב הפחמימות משאיר לי פחות מקום בראש לדאוג להריון , החסרון הוא שזה גרם לי לחזור ולהתעסק במשקל שלי ולהשוות את עובי הירכים שלי לנשים אחרות ואני לא ממש מנצחת בהשוואה כי הצלחתי לעלות 17 קילו מתחילת ההריון. בנוסף כדי להגדיל את הסיכוי לאיזון נאלצת לעשות הליכות וזה ממש לא קל במשקל 70 קילו אבל לפחות כנראה לא אצטרך מלגזה לחדר לידה

אמאלוסי

New member
סכרת

באסה שיש סכרת, אבל טוב שאת רואה את החצי הכוס המלאה.
גם לי הייתה סכרת בהריון אחרון ויצאו מזה רק דברים טובים - מה שהעלתי בהריון ירד ממש מהר ושש מדידות ביום ועיצוב שלהם בתוך טבלאות אקסל - זה קצת מעסיק.
מקווה שאת רק מודדת ולא נתנו לך טיפול (אני הייתי תקופה עם גלובן)

גם לי היתה סכרת בהריון הראשון

אני שמחה שאת לא מתרגשת. הרבה דקירות ואכילה מסודרת איזנו אותי. גם אני לא לקחתי את זה קשה. מקווה שהזמן יעבור לך מהר יותר ככה...

שירהד1

Member
מנהל
לפחות את שומרת על חוש ההומור הידוע שלך

תזכירי לי באיזה שבוע את?
מבאס שיש סכרת הריון, אך מדובר על משהו שבהחלט ניתן להשיג עליו שליטה.
מקווה שאת באיזור בארץ שאין בו לחות מטורפת ושאת יכולה להמשיך ולעשות הליכות בחוץ. אני ברעננה, וזה פשוט בלתי אפשרי. אחוזי הלחות פה גבוהים ברמות מטורפות. כל יציאה מהבית- פירושה לחזור שלולית.

שמרי על עצמך ועל ההומור!
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

shira3121

New member
אני גרה ברחובות וגם פה הלחות גבוהה

אבל הספיק לי לקרוא על אפשרות מוגברת של מוות תוך רחמי עם סכרת לא מאוזנת כדי לצאת להליכה ואם זה לא היה מספיק לאזן יש סיכוי שגם הייתי מצליחה לרוץ

אמאלוסי

New member
קבוצה בפייסבוק

השתתפתי בקבוצה בפייסבוק "הריון מתוק-סכרת הריון" וממש ממליצה לך-קב' תמיכה אמיתית. שאבתי מקבוצה המון ידע, מתכונים וכן הלאה. אם לא מתאים לך להיחשף - אפשר ליצור פרופיל פיקטיבי.

למעלה