מסע בזמן

netas10

New member
מסע בזמן

שבוע 30-29 אולטרסאונד, בדיקת מדדים, העובר קצת גדול מהממוצע,
בסדר אבל כל החלקים פרופרציונליים?
הראש גדול יותר, אבל לא משהו מחוץ לטווח, עוד שבועיים נבדוק שוב את הגדילה ונעקוב אחר הראש.
אז אין לי סיבה לדאוג?
לא, זה בתוך הטווח התקין.
לפני שנה וקצת, אני בשבוע 8 בערך,
אחותי בשבוע 29- אולטרסאונד. המדדים לא פרופרציונאליים, בדיקות, ריצות. שבוע 30- אני מבקרת אותה בבי"ח, היא מחכה ללדת עובר מת. מתחילים קצת צירים, הנה ככה מתחילה לידה אמרו לי, נאחזים בהריון שלי, הצעיר, הקטן. אני נוסעת הביתה, למחרת בבוקר היא יולדת בדממה.
אני נשארת אופטימית, אחרי כמה שבועות אני מגיעה לשקיפות. אין דופק. גרידה.
חודש ועוד חודש ועוד חודש, קצת הזרקות בבטן, בסוף הוא הגיע- הריון חדש.
בחזרה להווה- למה הראש קצת גדול? למה בשבוע 30 התחושה הזו שעדיין- הכל יכול ברגע להיגמר.
מפחדת לזוז שבועיים קדימה- לאולטרסאונד הבא.
רוצה לזוז חודשיים וחצי קדימה וללדת אותו בלידה רגילה ורועשת. הרגע מתקרב, ועדיין הוא נראה כמו חלום רחוק.

מנסה להרגיע

אני מניחה שאם זה היה משהו מדאיג כבר היו שולחים אותך לבדיקות בהולות ולא מבקשים מעקב עוד שבועיים .
ואולי יכול לעזור לך לעשות כבר עכשיו סקירת מוח מורחבת ? אולי זה יוכל להרגיע ?

שירהד1

Member
מנהל
ואו, איזה מסע בזמן

מאוד מלחיץ, אין ספק.
האם ידוע מה קרה בהריון של אחותך? אמרו שזה מקרי או חלילה משהו גנטי?
כי אם היה מדובר, לדוגמא, בפגם מוחי מקרי, אז יש בזה משהו מרגיע במובן של ההריון הנוכחי שלך. לעומת מצב של משהו גנטי...שאז זה עלול לסבך את העניינים.

יש משהו מעודד בזה שאמרו לך שהגודל של הראש הוא בטווח התקין. אז למה בכלל אמרו שהוא יחסית גדול? אולי בגלל ההריון של אחותך מתייחסים אל העובר שלך במשנה זהירות ובודקים יותר לעומק?

מאחלת לך שכל הבהלה שאת חווה כעת, תסתבר ככלום שבכלום, ושהעובר בריא ויוולד במועדו בלידה רגילה ורועשת, כפי שכתבת.
האם יש לך ילד/ים בבית? מותר לי להתעניין גם באחותך? מה קורה איתה מאז הלידה השקטה הנוראית ההיא?

מקווה עבורך לבשורות טובות
.
שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז
09-7749028

כל כך קשה...

קראתי וכולי צמרמורת. כל השבת חשבתי על זה... אולי כי מצאתי דברים רבים לשלי...
חשבתי עליך, על אחותך...
מה קורה איתה כעת?
אני בשבוע שלך ומאוד מבינה לליבך... במיוחד לאור העובדה שבעבר חוויתי אובדן נורא בשבוע זה...
מאחלת לך ולאחותך להגשים חלומות.

netas10

New member
תודה לכן על התגובות

תודה על ההתייחסות שלכן,
בסך הכל אני בסדר, אני לא יותר מידי לחוצה מנושא הראש וזה לא מטריד אותי כל הזמן, פשוט מידי פעם זה נופל עליי פתאום..אז חשתי צורך להוציא את זה קצת.
אצל אחותי זה היה מקרי, מוטציה שיכולה להתרחש, מזל רע ממש..יש לה גם ילדים בריאים וזה לא אמור להעיד משהו על הריון חדש שלה או של מישהיא מהמשפחה. אומר שהיא בסדר אבל לא ארחיב מעבר לכך כי זו הפרטיות שלה והחלטה שלה האם, איפה ועד כמה היא מעוניינת לשתף בחייה. אפשר לומר שלמדנו השנה במשפחה שיעור בסבלנות ותמיכה זה בזו.
למה בכל מקרה אומרים על גודל הראש אם זה בטווח? גם אני אציין שרופאה אחרת שבדקה אותי לפני זה (בהקשר אחר) לא ציינה את זה ורק ראיתי את זה אחרי זה בדף עם פירוט המדידות, והרופא מעקב, אני מניחה שהוא ציין את זה גם בגלל ששאלתי וגם כי התחושה שלי (אולי היא מוטעת) היא שיש רופאים שחשוב להם לעדכן את המטופלת כדי לשתף באחריות ולזכור שצריך לעקוב אחרי דברים, ליתר ביטחון.
מקווה שזה אכן יהיה בסדר, אני אעדכן, ומאחלת הגשמת חלומות לכולכן

למעלה