המתנה לתוצאות

עדי12325

New member
המתנה לתוצאות

עשיתי סיסי שיליה באיכילוב ב-27.9.. 4 שבועות ויומיים.. ועדיין אין תשובות.. "חגים".. מתחרפנת כבר..
שבוע שעבר אמרו שיהיו אחרי החגים.. מדברת איתם היום, להגדרתם השבוע הזה זה עדיין חגים.. נטרפת..

שירהד1

Member
מנהל
זה באמת הרבה זמן לחכות...

קראתי אחורה לגבי הסיבה לבדיקה. מקווה מאוד שהתשובות תהיינה משמחות וטובות
. תחזיקי (איכשהו) מעמד...

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון, תפוז
09-7749028

עדי12325

New member
תודה רבה!

ברור שזה הכל פסיכולוגי לחלוטין אבל כיוון שמבחינתי אני אחרי ה"דד ליין" - במקור אמרו לפחות 3 שבועות, אולי ארבעה בגלל החגים- אז עכשיו כל יום מרגיש כמו שבוע.. הייתי בטוחה שעד שלישי האחרון (כלומר 4 שבועות) יהיו תוצאות ומאז אני בכלל על קוצים, לא נפרדת מהטלפון בשום סיטואציה, מוותרת על אינטרקציות חברתיות כי הבטן כבר ממש בולטת ולא בא לי שמישהו יגיד לי מזל טוב.. יש שבעה שאני צריכה ללכת אליה וכל יום אני מחכה אולי התוצאות יבואו קודם.. התחרפנתי כבר..
&nbsp
&nbsp
מוצאת את עצמי מתעוררת כל יום בשעות הזויות בטווח של 3-4 בבוקר... די.. התעייפתי מזה..

עדי12325

New member
שמחה לעדכן

שחזרו התוצאות בשעה טובה..
במודע "שיחקנו רולטה" בניסיון להימנע מ-PGD והכי חשוב שלא יצאה התוצאה ממנה הכי חששנו שהייתה מובילה להפלה (25%) מנגד גם לא היינו ב-50% של נשאות בלבד. בקיצור קיבלנו תוצאה קצת מעורפלת (ה-25% הנותרים) בדיוק כמו בהריון עם הבת שלנו לפני שנתיים וחצי. אז מאד התלבטנו אחרי קבלת התוצאות (למכירות את הגנטיקאים- שוחט אמר להמשיך, יובל ירון אמר להפסיק), בקיצור הפעם לפחות לא מתלבטים וממשיכים הלאה ומחזיקים אצבעות שלא יתגלה בהמשך שום ממצא שמעיד על סיסטיק פיברוזיס. חותמת עכשיו על עוד אוצר כמו הבת שלי.

אולי אפילו אצליח לישון הלילה :)

למעלה