בהצלחה לקראת ה-1.9-

שירהד1

Member
מנהל
בהצלחה לקראת ה-1.9-

בהצלחה לכל מי שמתחיל מעון/ משפחתון/ גן פרטי/ גן עירייה/ כיתה א' ואילך:)
בהצלחה לילדים ולהורים שלהם

אני גם רוצה להצטרף לקומונה. רק צריכה טיפה לנשום...אגיש בקשת הצטרפות בימים הקרובים.

נשיקות לכולן,
שירה.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

שירהד1

Member
מנהל
איזה חופש?!-

קימה מוקדמת בבוקר (גם עבורנו), תיזוזים אין סופיים למסגרות ולחוגים, ממש שירות מוניות בע"מ, שיעורי בית, מבחנים, עזרה בהכנת עבודות/מצגות וכן הלאה, מיילים בלתי פוסקים מהגננת ומהמורות לגבי מה להביא איפה להביא, ומתי להביא, מליון הודעות, מלא בלבולי מוח....

בקיצור- אני מאלו שמעדיפות את החופש הגדול על-פני מהלך השנה:) (אבל אני עובדת בבית, אז אולי זה לא חוכמה, כי לא צריכה למצוא סידור לילדים).

וכמו פולניה טובה אוסיף: "זה בסדר. אני אנוח כבר בקבר..."

מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

זה כי את נדירה

מעניין אותי, איך מסתדרת עבודה מהבית כשהילדים בבית? מצליחים לעבוד בכלל?

שירהד1

Member
מנהל
הקליניקה שלי בבית-

לאחר הלידות התחלתי לעבוד כאשר הילדים היו בני חודשיים. אמא שלי באה וטיפלה בהם (בכל אחד מהם בנפרד), וכך הם היו בבית- איתי ואיתה עד גיל שנתיים לערך. בעבר, כאש עבדתי המון בשעות אחר הצהריים, היו לי גם צי של בייביסיטריות. ממש צי.
במהלך השנים עשיתי מאמצים רבים כדי שתהיה לי כמה שיותר עבודה בבוקר, ואחר הצהריים אני עובדת בשעות 15:00-17:00.
מעיין עדיין קטנה (שנה ו-7 חודשים), אז אני צריכה שמישהו מבוגר יהיה איתה- או אמא שלי או בעלי היו איתה עד כה, ועכשיו, היא נכנסה לגן, אבל זה רק עד 12:00, אז אני כן צריכה סידור לשעות אחר הצהריים.

אני עובדת גם המון בשעות הערב, אחרי שהם הולכים לישון- שיחות טלפוניות או כתיבת דוחות, או הכנת חומרים....כנ"ל לגבי שבתות:(
אני מנצלת כל רגע שמעיין ישנה (ותודה לאל- היא ישנה מעולה גם במהלך היום) לשם ביצוע שיחות עבודה ו/או מיילים של עבודה.
ככה זה כשעצמאיים. אין רגע דל.

הילדים שלי התרגלו שאמא עובדת בבית, וכאשר דלת חדר העבודה סגורה, אז הם צריכים לדפוק ולחכות לאישור להיכנס. וכשאמא אומרת: "יש לי שיחת עבודה, אל תפריעו לי"- אז הם יודעים שאסור להפריע, והם גם יודעים מה יהיו השלכות ההפרעות.... (חוץ ממעיין- אני לא יכולה לעבוד כאשר היא ערה ואין השגחה של מישהו מבוגר).

זה מלמד אותם עצמאות, העסקה עצמית, שיתוף פעולה, פתרון בעיות וקונפליקטים בכוחות עצמם, מתן כבוד לזמנו של האחר (של אמא שלהם...), ועושה רק טוב. נכון שזה מצריך סוג של התארגנות ומשמעת עצמית שלי. אבל אני מאוד אוהבת לעבוד בבית. מאוד. זה נותן לי שקט ושלווה ותחושה של כיף. יש כאלו שהיו משתגעות מזה, ורק רוצות לצאת לעבוד בחוץ. אני- טוב לי בבית.

מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

שירהד1

Member
מנהל
לא, ממש לא...תעשי לי טובה:)

אני מודה שזכיתי באמא מאוד פעילה כסבתא, שגם נהנית מאוד מהסבתאות שלה, וגם יש לה את הבריאות והכוחות הנדרשים. כמו כן- בבעל שמפרגן (לרוב) ומבין שאני גם צריכה לעבוד בערבי חג וימי שישי וחלק מערבי השבוע...
גם גדלתי בבית שזה היה המודל- אמא שלי היתה מרפאה בעיסוק וגם לה היתה קליניקה בבית. התפוח לא נפל רחוק מהעץ, או במקרה שלי ושל אמא שלי- הוא ממש נפל קרוב לעץ, אבל ממש
.

מעניין אותי איך זה עובד אצלך. את רוצה לקשקש על זה פה או בקומונה? עוד לא נרשמתי, אבל מתכוונת מחר-מחרתיים.

מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

גם אני מהבית

ואמא שלך פשוט מלכה שהיא עוזרת לך ככה! הלוואי עלי.
ואת צודקת שזה מלמד אותם להעסיק את עצמם. כי אני תמיד לידם אז הם רגועים

שירהד1

Member
מנהל
כן, אמא שלי, שתהיה בריאה- באמת מאוד עוזרת לכולנו-

והיא גם מאוד מאוד נהנית מזה. ממש מחכה לבוא. אתמול לא הייתי צריכה שהיא תבוא, כי מעיין ישנה 4 שעות (!!!) אחרי הגן, ואמנם עבדתי- אבל בגלל שישנה, לא היה צורך שתבוא. היא ממש התאכזבה...

הלוואי ואהיה בריאה, ועם אנרגיות כאלו גם בגיל 70, ואוכל לעזור לילדים שלי.

מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

למעלה