יש לי הרגשה לא טובה...

יש לי הרגשה לא טובה...

היום קמתי, פחות כאבים ונפיחות בשדיים. אין בחילה, יש לי הרגשה לא טובה...
עדין לא הייתי בבדיקה גופנית, אולי אפילו אין שק? אנסה ללכת למרכז לבריאות האישה ולהתחנן לבדיקה, אולי ייקבלו אותי?

את יכולה ללכת בשביל השקט הנפשי שלך, אבל

תופעות הריון באות והולכות במהלך ההריון ואין לזה שום קשר לתקינות שלו או לבריאות העובר. יש נשים שסובלות מבחילות כשלמעשה הדופק הפסיק שבועות קודם, יש נשים שלא מרגישות כלום וההריון שלהן תקין לחלוטין.
אני זוכרת את הסרטים האלה מההריון, שבכל ערב שבו לא הייתה לי בחילה, במקום לשמוח שאני יכולה לאכול אוכל אמיתי נכנסתי לחרדות ויודעת שההגיון לא משחק פה תפקיד, אבל התסמינים האלה באמת באמת באמת לא מעידים על שום דבר.

תודה על תגובתך

במשך מספר ימים לא הצלחתי להגיב בתפוז והתגובה התעכבה...
תודה שהרגעת. נבדקתי, הכל נראה תקין. טפו טפו טפו

שירהד1

Member
מנהל
טוב, ברוכה הבאה למועדון החרדתיות

יקירתי, את בראשית הדרך, בתקווה לדרך ארוכה שתוביל אותך לתינוק/ת בריא/ה.
אבל הדרך באמת ארוכה, ובעיקר למי שעברה אובדן/י הריון.
ההמלצה שלי היא פשוטה- לכי להיבדק.
ועוד דבר- אין קשר בין תופעות הלוואי של ההריון לתקינותו.
אבל קשה מאוד לדבר אל הרציונאל...אז לכי להיבדק. זה הדבר היחיד שיכול להרגיע אותך, אפילו לזמן קצר. וגם זה המון.

שירה דוד - מרפאה בעיסוק -
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים בעלי קשיים התפתחותיים ולקויות למידה.
מדריכה קלינית של מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות.
מנהלת פורום אובדן הריון.
09-7749028

כן, זה בערך יכול היה להיות השם השני שם הפורום...

אז ככה, ההסטרית (אני) נבדקה. פשוט הייתי חצופה והלכתי למוקד חירום.
הייתה שם רופאה מקסימה שהסבירה את הכל (למרות שכבר די ידעתי) שלא אבהל אם לא נראה כלום בשלב הזה בבדיקה... ודווקא ראינו שק קטן. נתנה הפנייה לבדיקת בטא.
נבדקתי, אתמול היה בטא 3391, לפי אינטרנט מתאים לשבוע בו אני נמצאת ולהכפלה הקודמת (אתמול היה 5.3). צריכה לקבוע תור לבדיקת דופק בשבוע הבא.
בנתים התקשרתי לפרופסור מדהים, שהתייעצתי באופן פרטי לפני כשנה וחצי. הוא הזמין אותי להגיע אליו בשבוע הבא למרכז לבריאות האישה, למרות שאין לי תור ולא הפנייה להריון בסיכון.
לדבריו, הוא עוזב את הארץ לתקופה ממושכת ולפני עזיבתו מעוניין לבדוק אותי לקבוע תכנית המשך.
אז זהו, מקווה לטוב...
ותודה לך שאת איתי, אני ממש מרגישה אותך

למעלה