לבעלי אייפון/טאצ'-גיבוי מוזיקה ממכשיר

shimy lev

New member
../images/Emo124.gif לבעלי אייפון/טאצ'-גיבוי מוזיקה ממכשיר

איך מגבים מוזיקה ממכשיר אייפון/אייפוד טאצ'? כיון שתוכנות כמו יאמיפוד וכאלו לא עובדות עם אייפון/טאצ', בדקתי ומצאתי איך אפשר להוריד את המוזיקה מהמכשיר חזרה למחשב... קודם כל: המכשיר חייב להיות פרוץ, כי חייבים קליינט SSH על המכשיר. (למי שאין- להתקין באינסטולר OpenSSH מסורס בשם Ste Packaging. משם אני התקנתי...) עכשיו ניגשים דרך המחשב עם תוכנת SSH (לוינדוס: Winscp או Ibrickr. למק: Fugu) [אני לא מסביר איך להשתמש בתוכנות אלו, מפני שזה ממש לתת קודים של פריצה. כל אחד יכול לחפש את ההוראות בפורומים השונים. לדוגמה: iphones.co.il) ונכנסים למיקום הבא: Media/iTunes_Control/Music/~ שם תראו תיקיות ממסופרות המתחילות באות F. אלו תיקיות המוזיקה של המכשיר!!! תמשכו אותן למחשב. כמובן שהקבצים יהיו ללא שמות משמעותיים. כי האייטיונס עובד מול מסד נתונים ולא ישירות מול הקובץ. והפתרון לזה הוא לייבא את הקבצים לאייטיונס, ולתת לו לארגן אותם. הוא ישחזר את הנתונים מה ID3 Tag הצמוד לשיר. בהצלחה

shimy lev

New member
תוספת למיקום...

בחלק מהתוכנות הגישה היא מתיקיית השורש Var/RootMedia/iTunes_Control/Music

shimy lev

New member
לגבי סרטים שמצאים במכשיר

להוריד את כל התיקיות שציינתי לעיל למחשב, ולעשות חיפוש על קבצים עם סיומת m4v אלו קבצי הוידאו שנמצאים באייפון/טאצ'.

Cervantes

New member
אתה לא מסביר איך עושים LOGIN ל-SSH

כי "זה ממש לתת קודים של פריצה"? אוי ואבוי.. וגם לא איך מתחברים ל-FTP ו-TELNET? נו באמת.. מה קשור?

shimy lev

New member
איזה תשובה אתה רוצה??? יש 2...

1. תשובה לכל גולשי הפורום: אני לא יכול לתת קוד שאפל חסמה את הגישה דרך SSH. נכון? 2. תשובה ל Cervantes: אם אתה מספיק טמבל בשביל לא להעריך את מה שכן כתבו לך, ולחפש טיפה מידע בגוגל- אתה אדם ללא טיפה של הכרת הטוב... וחבל שאני מבזבז את העצבים שלי עליך...

למעלה