שרשור ניצנים הגדול

ואם כבר צבים

אני מכיר מישהו שיש לו פחד מצבים (ברצינות, הוא היה יוצא מטיולים באמצע בגלל שהיו שם צבים). הוא השיג על זה פטור מצה"ל...

shiepki

New member
חחח פטור מצה"ל? למה?

רצו לגייס אותו לשיריון?

Amber68

New member
חחחחחחחחחחחחחח !!מסכן.. וכן..

מי היה מאמין שמשל"ח יצא משהו מעניין..=))

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הזוי לחלוטין

FunkyGiraffe

New member
שרשור ניצנים הגדול

כ-ל מה שקשור לכפר המוזיקה של קוקה קולה בניצנים - לשרשר!

Skicker

New member
מי בא לאיזה הופעה

שכל אחד יכתוב לאיזה הופעות/ות הוא מגיע אני 17-18 משינה וטיפקס

../images/Emo13.gif אני ../images/Emo26.gif

אני באה להופעה של מוקי כמובן 20.7 ואולי לעוד הופעה, לא החלטתי באיזה תאריך, תלוי בחברות.

Jimmiet

New member
../images/Emo26.gif

הראשונה והשניה ב11 וב12.. [אביב גפן והיהודים] והאחרונה ואחת לפניה, ב20,21.. [מוק ופורטיסחרוף]

WuTang21

New member
יש לי שאלה חכמה בשבילך..

אז את התלהבת שיש לך כרטיס למוקי מוש ופורטיסחרוף.. עכשיו השאלה שלי היא.. איך את תגיעי לשתיהם ?!? מתי את עוזבת את ניצנים ומתי את חוזרת ??

Jimmiet

New member
מתי התלהבתי? אמרתי.. ! חחחח

אני אגיע באוטובוס ואף אחזור באוטובוס. אשן שם!

למעלה