הטוב,
הרע
והלא נורא - סיכום שבועי

mitmit11

New member
הטוב,
הרע
והלא נורא - סיכום שבועי

ל"ג בעומר שמח
וחג חמישי שמח

איך עבר עליכן השבוע

Expecting1now

New member
יאללה

הטוב - היום נכנסתי לשבוע 24, כל הבדיקות עד כה תקינות, עליתי 4 ק"ג עד עכשיו ומרגישה מצויין.

הרע - מכל האנשים בעולם, דווקא אמא שלי (!) רמזה לי השבוע שאני לוקה בעצבנות הורמונלית.
אני לא חושבת שזה נכון, כי אם התגובות שלי לסביבה היו משתנות היו עוד אנשים שהיו שמים לב ואומרים לי.
אנשים לא נעימים עצבנו אותי תמיד, נותני שירות שמזלזלים בי למשל.
וגם מעולם לא סבלתי ממצבי רוח הורמונליים (מחזור, pms).
עד היום התקשורת שלי איתה היתה מצויינת, אם כבר היה איזה תאקל
היא מיד היתה אומרת מה מפריע לה וזה היה נפתר. ואותו דבר לכיוון השני.
בן הזוג שלי אומר שהוא לא מרגיש בזה, את הטענות שיש לי כלפי הרופאים
למשל הוא מצדיק, בעיקר כי הוא בא איתי וחווה איתי את הדברים.
הגעתי למצב שלראשונה בחיי אני מסננת שיחות ממנה, כי אני מרגישה שהיא לא מסוגלת להכיל את התסכולים והכאבים שלי.

הלא נורא - עדיין מחכה לתוצאות של מי שפיר, כמעט 4 שבועות.
מתנחמת בעובדה שהתוצאות של הצ'יפ תקינות (הודיעו לי בטלפון לפני שבוע) ושבגדול הם אמרו
שאם התוצאה תקינה הם לא מתקשרים אלא פשוט שולחים בדואר וזה עלול להתעכב בגלל הדואר...

mitmit11

New member

היום היה ממש טוב. יום מאוד מוצלח בעבודה (החצי שנאר עם שלושת המוסקיטרים), כזה של פריצות דרך והגעה למטרה. חזרתי הביתה לאסוף את המשקפיים החדשים שלי, בדרך איזה שלגון שוקולד שווה ואז ערב כייפי עם הילדודס בלי לחץ, סלולרי או טלויזיה. מזמן לא היה כזה יום. ואז גיליתי קופסא במקרר - משלוח אוכל מגיסתי האלופה

רוחות רעות מנשבות בצד התעסוקתי של החצי. מקווים לטוב או שלפחות יצא מזה טוב בסוף.
נגמרה עונה של האנטומיה (מצד שני - זה מפנה זמן
)

השבוע שלי..

הטוב - חזרנו מחופשה מדהימה בארץ, האוכל הישראלי טעים בטרוף ואני מתה אליו,התפנקתי מכול ביס! יום לאחר הנחיתה עברו לי כול הבחילות וכול תסמיני ההריון והיה כיף וקליל,מזג האוויר היה מדהים בזמן שהינו חוץ מכמה ימים של 40 מעלות..קיצר ים שמש אוכל ,פאן פאן פאן!!! חזרתי לארץ הגשם עם אנרגיות חיוביות :)
ובידוק יום לפני הטיסה חזור התחלתי להרגיש את הקטנה בועטת כמו גדולה!!

וקיבלתי רישיוןןן!!!

&nbsp
הלא נורא - הפחידו אותנו קצת מהתקצרות של צוואר הרחם שעומד על 28 ממ..אבל תוך חודש שום דבר לא השתנה ולכן חזרתי קצת לשגרה..יותר הליכות ותזוזות.
&nbsp

בלונד23

New member
שבוע לא פשוט

העמסת סוכר של 50 הסתיימה בהפניה להעמסת 100
שאבצע ביום שני.
ואני מאוד, מאוד חוששת מסוכרת. סביבי יש כמה וכמה בנות עם סוכרת הריון.
האם תוכלו לתת קצת פרטים איך עברתן בדיקת 100? זה קשה?
איך זה שבהריון הקודם עברתי 50 חלק ופתאום הגוף השתנה ויצא סוכר די גבוה?
&nbsp
הלא נורא: אקו לב - לא ראו טוב והזמינו אותי שוב. גם כן ליום שני. נקווה שהפעם יראו.
&nbsp
הרע: ולקינוח היה לי דימומון שגרר מנוחה של יומיים וביטול כל התוכניות שהיו לי לסופ"ש.
&nbsp
הטוב: היום במוסף של ישראל היום ("ישראל השבוע" עמ' 18-19) יש כתבה גדולה על ספר ההריון שערכתי. מוזמנות לקרוא.

tulitool1

New member
איך קןראים לספר אולי נקרא אותו :)

בהצלחה בכל הבדיקות ור בריאות

בלונד23

New member
הספר

"הריון בראש אחר"
זה מדבר על מה מותר ואסור בהריון מתוך נקודת מבט שכל אישה מחליטה לעצמה. גם הבדיקות שעושים בהריון - מאותה נקודה של מחשבה עצמאית. קריאה נעימה :)

בטןבטן

New member
קראתי את הכתבה, ממש נשמע מעניין

איפה קונים את הספר? מתי מגיע לחנויות?

kaur

New member
אני עברתי העמסה של 100 בהריון הקודם

לא היה נורא. אותו גועל נפש כמו ה-50, רק מחכים שלוש שעות ונדקרים כל שעה. יש נשים שחוות עייפות אדירה אחר כך (אני לא). תביאי חומר קריאה

בלונד23

New member
עברתי את ההעמסה ויצאה תקין

גם אצלי לא נרשמה עייפות ולא כלום.
תודה!

עשיתי העמסה מלאה 5 פעמים

והייתי מעדיפה 10 כאלה ולא א"ס וגינלי אחד חחח.... את המשקה המגעיל שותים ממילא רק פעם אחת, גם אם הכמות גדולה יותר זה לא באמת כ"כ קריטי. ההבדל המרכזי הוא שבמקום דקירה אחת וזהו את מבלה לך שם חצי יום ונדקרת כל שעה (בהקפדה אובססיבית על הזמנים). תכיני לך משהו מלוח לאכול אחר כך. באחת הפעמים הרגשתי ממש חולשה אחר כך (אבל זה היה הריון שבאופן כללי לא אכלתי מספיק) ובכל השאר זה ממש לא הזיז לי. קחי מטען לנייד ואיזה ספר להעביר את הזמן. בהצלחה

למעלה