מה זה הכאב הזה?

מה זה הכאב הזה?

בתחילת שביעי אני מניחה כי לפי מה שהבנתי שבוע 27 מסמל את חודש שביעי... בקיצור בנות שמתי לב שאני מתחילה לצעוד למכולת/לסידורים עם העגלה לא משנה מה אחרי 5 דק' מתחילים לי כאבים חדים מאוד בצד ימין למטה בין החיבור של המפשעה לבטן ולפעמים גם בצד שמאל לפעמים הכאב כל כך חד שאני צריכה להפסיק ללכת כמה דק'... יש לי את זה גם במצבי עמידה ממושכים.
יש את זה למישהי?
הייתי אצל רופא ששלל צירונים/פתיחת צוואר ואפנדציט...
מוכר למישהי?

hadasme

New member
לחברה שלי היה, וזו הייתה דלקת בדרכי השתן

כדאי לבדוק

תעשי מחר בבוקר תרבית נוספת

יכול להיות שכשעשית את התרבית לא היתה דלקת אלא היא התחילה אחר כך

יכול להיות גם בעיטות לכליות

ויכול להיות כל מה שציינו מעלי

TootFairy

New member
קטע

בדיוק באותו השבוע עם אותם הכאבים. אחרי אנטיביוטיקה לטפול בדלקת בדרכי השתן, לא נראה לי שזה קשור.

mitmit11

New member
אולי בקע?

אבל לא חויתי אישית אז כמובן שעדיף להתייעץ עם רופא.

neshimonet

New member
תתייעצי לאפשרות של סימפוליוזיס

סימפוליוזיס מתבטא בכאבים באזור האגן אצל אל אחת זה קצת שונה.

אצלי יש כאבים בחיבור של האגן ברגל שמאל ברמה כזו שכואב לי מאוד כשאני מניעה ומפעילה את השרירים של הירך ככה שפכולות כמו הרמת הרגל במדרגות או הכנסת הרגל למכונית כואבות לי ולהכניס את הרגל למכונית למשל אני מעדיפה לעשות על ידי הרמה של הרגל עם הידיים (כמו נכה).

יש לי גם כאבים בתוך האגן בצד שמאל כשאני משנה תנוחת ישיבה או כשמסתובבת במיטה. וגם יש לי כאבים ממש בחלק התחתון של האגן כשאני בתנועה.

אני חוויתי את זה ברמה הרבה יותר קשה ברהיון הראשון שלי ויודעת שזה עובר סביב הלידה, אצל חלק יש הקלה כב לפני הלידה אצל חלק רק כמה זמן אחרי הלידה - אבל אין לזה טיפול, מלבד הפנייה לפיזיותרפיה - תלוי כמה את סובלת וכמה זה משתק אותך

בקיצור מה שאת מתארת נשמ לי מאוד דומה למה שאני חווה עכשיו וחוויתי בעבר.
תחפשי על זה מידע באינטרנט ותקראי, וגם תשאלי את הרופא שלך אם זה יכול להיות זה.

מצרפת קישור

שיעבור בקלות

לי יש כאב חד בדיוק מתחת לשלפוחית

שחשבתי שזה דלקת,
הרופאה הסבירה שזה בדיוק מפרק הסימפליוזיס הזה איך שאתן לא קוראות לזה, שזה נמוך מהשלפוחית, והמפרק מתרחב אין מה לעשות...
זה כואב מאוד.

tammary

New member
מסתורין של כאבי הריון

לי יש כאבים אחרים והיו גם (שוב אחרים) בהריון קודם, אבל הסרט אותו סרט: בודקים הכל, בדיקות שתן, מוניטור, אולטראסאונד לאיברי בטן....לא מוצאים כלום, לא יודעים כלום, מחליטים שזה לא מסכן את ההריון , וזהו.... בזה זה נגמר.
אני עם כאבים משבוע 25. מה שמשתנה בעיקר זה ההתיחסות שלי לכאב. כשמגיעים לשבוע 32 קצת נרגעים כי זה כבר לא נחשב פגות קשה. בשבוע 37 נושמים לרווחה ומתחילים לסבול מעוד כאבים שמחפים על הכאבים הישנים והמוכרים.
וכמו שהרופא שלי אומר : את בהריון, הכאבים רק ילכו ויתגברו ואז תלדי ותשכחי ותכנסי שוב להריון (נא לקרוא במבטא צרפתי).

חיבוק גדול - את גיבורה! מקווה שלא תמצאי שום סיבה משמעותית לכאבים ושהם יעלמו או ישתנו ויפסיקו להטריד אותך.

altirit

New member
מוכר לי...

אני התחלת לסבול מזה כבר לפני כמה שבועות.בדיוק במקום שאמרת... אצלי זה בעיקר בצד ימין. ובעיקר בשינוי תנוחה מישיבה לעמידה, או בהליכה פתאומית. וגם הכי מעצבן לפעמים כשאני מתהפכת מצד לצד בלילה אני חוטפת את הכאב הזה... שאלתי שבוע שעבר את רופאת הנשים שלי, היא אמרה שזה יכול להיות כאב שרירים או איזה בקע קטן שמאוד אופייני להריון. ובכל מקרה לא עושים עם זה כלום בשלב הזה, בתנאי שזה נסבל כמובן. אמלי בנתיים זה נסבל. אבל זה עדיין מעצבן!

למעלה