ה
הראשון לשנת 2018 (כולל שאלות נודדות)

panda0zombie

New member
master of none (מומחה לכלום) שאלה

בדיוק עכשיו צפיתי בפרק הראשון וקצת השתעממתי.. רציתי רק לשאול מה אתם חושבים על זה. האם אהבתם על ההתחלה או שזה היה טעם נרכש יותר?

Reutk

Active member
זה משתפר ככל שהפרקים מתקדמים

ראיתי רק את העונה ה-1 בינתיים ולא השתעממתי כמוך בפרק ה-1 אהבתי על התחלה, אבל מאמצע העונה זה באמת הפך ליותר טוב ומעניין. הבנתי גם שהעונה ה-2 היא ממש ממש טובה.

שאלה יותר חשובה - מה היה ביום שבת עם באפי?

הייתה התקדמות משמעותית?

panda0zombie

New member
לא הייתה התקדמות גדולה

הספקנו לראות רק שני פרקים נראה לי כי הייתי חייבת ללכת מוקדם.. אגיב עליהם מחר בטח

השאלה החשובה אם ככה היא האם זה כולל את פרק 2X03

School Hard
פרק שאפשר לומר שמשנה את פני הסדרה

panda0zombie

New member
זה כולל

מעניין אותי לדעת למה זה משנה את פני הסדרה לדעתך.. האם זה בגלל ההגעה של ספייק? (חשבתי שהוא יבוא בעונות מאוחרות יותר) או סיבה אחרת?

בגללו, אבל יותר מזה

אחד הדברים שהכי מבדילים את עונה 1 משאר העונות הוא שהרע הגדול, המאסטר, היה די ג'נרי ומשעמם. הוא משהו כזה עם פרצוף מגוחך, נבואות קודרות, דיבור עתיק, בלי כמעט רגשות ואישיות של ממש ובלי קשר ממשי עם הקוטלת. הילד לא היה במיוחד שונה.
אז כשספייק הורג את הילד זה מעשה סימבולי שמייצג שינוי.
הדבר השונה העיקרי הוא שספייק (ודרוסילה) הם בעלי אופי.
עוד משהו שמסמן שינוי הוא זה שספייק היה אמור לתקוף ביום מסוים בגלל נבואה כלשהי, אבל ספייק לא פועל דווקא לפי הנחיה כלשהי כזאת, הוא תוקף כשבא לו.
&nbsp
משהו מתפתח שאני אוהב זה שקורדיליה נעשית יותר מעורבת בעזרה לבאפי. אני זוכר שיש את הקטע שבו היא עוזרת לחדד יתדות עץ (אם כי לא בשמחה רבה).
&nbsp
אז מה את חשבת על ספייק?
&nbsp
ומה חשבת בפרק פתיחת העונה בקטע שבו באפי רוקדת עם זאנדר כדי לגרום לאנג'ל לקנא?
&nbsp
אגב, בקטע הזה השיר שמנגן זה Sugar Water של הלהקה Cibo Matto, שבאמת מנגנת במועדון בקטע הזה. נראה לי שזאת הלהקה הראשונה המוכרת שהופיעה ככה בסדרה, היו עוד כמה לאחר מכן.
אחד מחברי הלהקה, שגם אפשר לראות בקטע הזה, הוא שון לנון, הבן של ג'ון לנון.

רוב הזמן נח

Well-known member
הבנתי. גם אני עשיתי בעבר סבבי מרתון של באפי אנג'ל..

הרקולס זינה.
אני כרגע בהפסקה איתם

panda0zombie

New member
דרכים שהאנשים הגדולים לא אוהבים מה שנקרא

ליטרלי אין לי דרך אחרת..
&nbsp
זה לא בHD אבל אני חיה עם זה בשלום

panda0zombie

New member
אני והמזל שלי זה בטוח יקרה

ייקח לנו מלא זמן לסיים את הסדרה אבל עד שזה יקרה.. יום אחרי יעלה לנטפליקס בטוחה

panda0zombie

New member
אוקי אז

אני גם אוהבת שקורדיליה לאט לאט מצטרפת לסקובי גאנג. מחכה שזה יקרה ביותר שמחה
&nbsp
מסכימה עם מה שאמרת על המאסטר והילד. הם נבלים די שגרתיים סך הכל ואין להם איזה שהוא ייחוד
&nbsp
ספייק ספייק ספייק.. אני יכולה לדבר עליו רק מהפרק האחד שראיתי אותו אבל אני התפלאתי ממש על האומץ שהיה לו להרוג את הילד. מעניין מה הלך בינו לבין אנג'ל (אני יכולה לנחש אבל עדיין)
דרוסליה (ההיא מפראג) מוזרה לי קצת, משחק קצת מוזר מניחה
בקיצור שניהם פסיכיים
&nbsp
אלוהים אדירים הרגע ההוא שבאפי רקדה עם זאנדר היה נורא כל כך הרגשתי זוועה. מילא אנג'ל אבל באפי ידעה שווילו דלוקה עליו והיא בכל זאת עשתה את זה זה היה מהלך מאוד ביצ'י (ובלא בקטע הטוב), מניחה שזו הייתה הדרך של באפי בזמנו להתמודד עם הטראומה אבל עדיין כעסתי עליה

למעלה