נועם פנחסוב במופע חשמלי בצוותא

נועם פנחסוב במופע חשמלי בצוותא../images/Emo79.gif

יום רביעי, 9.7 שעה 20:00 [פתיחת דלתות] מופע חגיגי לרגל סיום הקלטת האלבום ותחילת סיבוב הופעות חשמלי בליווי 8 נגנים. אורחת: בטי ועוד הפתעות. טל' לבירורים: 03-6950156 פרטים נוספים בפורום נועם פנחסוב מקווים לראותכם

../images/Emo207.gif עשרת הגדולים של באסטד בהיטס! ../images/Emo141.gif

היום ב-12. תהנו.

Dani Jones x3

New member
../images/Emo210.gif ראיתי ! מצטערת על האיחור XD

גאד .
לא יודעת מי ראתה , אבל רשמתי את הסדר , אז אני שמה
ומצטערת שלא הייתי פה הרבה זמן ^^ אם מישהי זוכרת בכלל . לא משנה , הנה עשרת הגדולים . 10 . Thunderbirds are go (צ'ארלי
) 9 . She wants to be me (לא ממש קליפ , אלא הופעה חיה כזאת . כמו 3איי.אמ) 8 . 3am
7 . Who's David? (השיר כ"כ יפה , אני לא אוהבת את הקליפ כ"כ .) ~פרסומות~ 6 . You said no (ג'יימס
) 5 . Sleeping with the light on (איזה שיר זה . וג'יימס , כולם בעצם !
) 4 . Air hostess (כולם שם נראים כ"כ טווווב , אני מתה על הקליפ .) ~פרסומות~ 3. Crashed the wedding . 2 . What I go to school for ומקום ראשון ~תופיםתופים~ Year 3000 מצטערת אם חפרתי, או אם לא רציתן בכלל XD שבוע טוב .

חחחחח ברוכה השבה. ../images/Emo3.gif ../images/Emo141.gif

[זה היה כ"כ צפוי שזה יהיה Year 3000.
3AM
.]

Gone Forever

New member
../images/Emo79.gifקומונת מוזיקה חדשה נפתחה - All Music../images/Emo79.gif

קומונת מוזיקה חדשה נפתחה בשם All Music, המוקדשת למוזיקה באופן כללי (במקום להיתקע על כמה ז'אנרים מסוימים). אז אם אתם בעלי ראש פתוח לכל מיני ז'אנרים שונים, או שאתם רוצים להכיר אמנים או סגנונות חדשים, או אם אתם פשוט אוהבי מוזיקה שאין להם משהו יותר טוב לעשות בחיים, אתם מוזמנים להצטרף. כל הטעמים המוזיקליים יתקבלו בברכה. :)
http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?Communaid=32540

למעלה