אני שונא לנסוע בתחבורה ציבורית, רק אני ככה?

STING3ER

New member
אני שונא לנסוע בתחבורה ציבורית, רק אני ככה?

השבוע לקחתי אוטובוס שנסע דרך יבנה, באוטובוס עלו כמה מבוגרות מרוקאיות שפשוט עשו לי חור בראש עם דיבורים שלא הפסיקו, ראיתי את הנהג שגם הוא תפס קריזות עליהם ופשוט לא אמר כלום.
היה גם מקרה שאיזה אחת מבוגרת עשתה לי פרצוף בגלל שהיא ציפתה שאני יסחוב שקית לאיזה מבוגר שם למחוץ לאוטובוס (וזה לא התחנה שאני צריך לרדת!!!!) עשתה לי הבעת פנים של "איזה מגעיל אתה"
ואני חושב לעצמי, למה שהיא תציע שאני יתנדב, למה שהיא לא תתנדב לזה?!

אנשים בלתי נסבלים
ריח שבא להקיא

TFNM

New member
מסכים איתך,סוגשל.

לא הבנתי למה אתה מפרט שהנשים מרוקאיות,אולי להדגיש שזה היה חור בראש שנעשה על ידי אישה מרוקאית,זה משנה משהו?
וכמובן שהנהג לא עשה כלום,כמו שמצופה ממנו,אתה לא תיארת התנהגות גסה ולא הגיוני שנהג האוטובוס ישקיט את כולם,זו לא העבודה שלו.
הנוגע למה שקרה עם הבחור שלא עזרת לו,הוא ביקש ממך עזרה וסירבת או שפשוט לא הצעת לו עזרה?
אם הוא לא ביקש עזרה אז למה שמישהי תעשה לך פרצוף,ואם מישהי עשתה פרצוף למה שיהיה אכפת לך?(אולי כי היא הייתה מרוקאית וזה היה פרצוף מרוקאי?)
&nbsp
לשאלתך,האם אתה היחידי אענה לך-לא.
אתה ממש לא היחידי,במהלך שירותי הצבאי היו ימים שהלכתי ברגל שעה וחצי על מנת להמנע מלקחת אוטובוס שאורכו שעה,קמתי מוקדם יותר פשוט כי לא היה לי את הסבלנות של לקום לזקנים,לסבול את הריחות,הרעש וחוסר הוודאות בזמנים.
&nbsp
כולנו שונאים את התח"צ,הח"מ אפילו הפגין מול ביתו של שר התחבורה,כי אפילו את התחבורה המחורבנת שיש לנו ביום יום,יש לנו רק חמישה וחצי ימים בשבוע,וגם זה בשבועות ללא חגים.
&nbsp
אגב,מתוך סקרנות....בן כמה אתה?

STING3ER

New member
הסברים לשאלות שלך

יש מבטא כזה מעצבן של נשים מרוקאיות מבוגרות שמנסות להישמע כמו צרפתיות, זה ממש ממש מעצבן, (לא שאני גזען או משהו, אני בעצמי בא ממשפחה מרוקאית אבל לא אנשים כאלו לא תדע שאנחנו בכלל מרוקאים).
&nbsp
האיש המבוגר לא ביקש ממני עזרה, הוא ישב מאחוריי וקלטתי שהוא יורד וסוחב שקית, ואז איזו מרוקאית מהצד הסתכלה עליי בעצבים ואמרה לי לעזור לו (סוג של נתנה לי הוראה).
&nbsp
למה אכפת לי מההתנהגות שלה? בגלל שזה לא היה במקום, השבוע הזה בדיוק הרמתי 2 אנשים מבוגרים ברחוב שנפלו. ולקבל תגובה כזו זה פשוט מרגיז.
&nbsp
אני היתי שניה אחת מלהתפרץ עליהם בצעקות לסתום את הפה.
&nbsp
אני בן 27 אף אחד אף פעם לא אמר לי שזה מעצבן אותו אולי דרך האינטרנט אנשים לא יתביישו להודות בזה....
ומסקרנות אני ישאל למה אתה שואל?

Purple Mushroom

New member
אני אוהב ליסוע בתחבורה ציבורית.

בדרך כלל נוסע מהבית שלי בדרום דרום תל אביב, למרכז תל אביב, ולפעמים לגבעתיים וחזרה. וגם לצפון תל אביב, לאמא שלי.
מכיר קווים כבר ונהגים, ומספרי קווים קבועים, וגם לאחרונה, התחלתי להשתמש במוביט, האפליקציה לתחבורה ציבורית.
בדרך כלל נסיעות קצרות, עירוניות. קצרות יחסית.
אני גם אוהב בני אדם, והבנתי, שלכל אחד יש אישיות אחרת, ואגו משלו.
קצת ואהבת לרעך כמוך. מה יש? :)

כן הריח זאת בעיה

אבל חוץ מהריח (למה אנשים לא מתקלחים?!) הכל סבבה לי
אין לי בעיה עם תחבורה ציבורית
עדיף על לבקש כל הזמן טרמפים מהמשפחה
&nbsp

למעלה