לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום מיסים והחזרי מס
ברוכים הבאים לפורום "מיסוי והחזרי מס".בדרך כלל זהו נושא לא פשוט.בפורום זה ננסה לפתור בעיות שמתעוררות.הפורום לא בא להחליף יעוץ פרטני רלוונטי, אבל בהחלט ישמח לתת "עזרה ראשונה" למי שצריך.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מיסים והחזרי מס

ברוכים הבאים לפורום "מיסוי והחזרי מס".בדרך כלל זהו נושא לא פשוט.בפורום זה ננסה לפתור בעיות שמתעוררות.הפורום לא בא להחליף יעוץ פרטני רלוונטי, אבל בהחלט ישמח לתת "עזרה ראשונה" למי שצריך.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום מיסים והחזרי מס. פורום זה עוסק במיסים והחזרי מס, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה. 

יש לשים לב - כל האמור בתשובות באתר אינו מהווה ואינו יכול להוות תחליף לייעוץ מקצועי ואינו מתיימר להיות ייעוץ כזה, וכל מטרתו לספק מידע ובשום מקרה לא בגדר המלצה או עצה או חוות דעת וכיוצ"ב. בכל שאלה יש כמובן לפנות לייעוץ מקצועי.

בברכה, 
צחי מנע רו"ח 
077-501-5161
www.imas.co.il 

המשך >>

שם בקבלה
13/02/2016 | 22:09
1
האם חייבים לרשום בקבלה של עוסק פטור את השם הפרטי המלא?

האם ניתן לרשום י. ישראלי במקום ישראל ישראלי?
החזר מס הורה נכה
13/02/2016 | 21:29
2
שלום, 
 יש לי אב עיוור לחלוטין. הוא אמנם עצמאי ככל הניתן ונשוי. (ואפילו עובד כעצמאי בייעוץ ולא נעזר במלווה למעט המשפחה הקרובה)
השאלה האם אחד מהילדים זכאי להטבת מס כלשהי? אשמח ואודה לתשובתכם

שאלה לגבי חברה בע"מ
13/02/2016 | 21:09
1

שלום,

אני יודעת שבתור עוסק מורשה יש אפשרות להכיר בהוצאות שקרו חצי שנה לפני פתיחת העסק (כלומר לפני הרישום כעוסק מורשה), האם זה הדין גם עם חברה בע"מ? כמה אחורה ניתן להכיר בהוצאות של חברה שנפתחת?

תודה

מע"מ על מוצר יד שנייה
13/02/2016 | 14:28
6
אני עומד לרכוש מוצר אלקטרוני יד שנייה (משומש שכבר שולם עליו מע"מ בזמן קנייתו הראשונית)
מעסק שהחליט למכרו כי הפסיק להשתמש במוצר
נמסר לי להוסיף לסכום התשלום מע"מ
האם אני צריך לשלם מע"מ מלא ?
המוצר נקנה כאדם פרטי לשימוש פרטי בבית

על שם מי להוציא חשבונית מס?
11/02/2016 | 10:41
7
שלום רב,
אבקש לדעת על שם מי יש להוציא חשבונית מס במקרה שבו צד א' סיפק שירותים לצד ב', צד ב' לא שילם את התשלום שסוכם בין הצדדים, ולאחר שנפתח תיק הוצאה לפועל נגד צד ב', צד ג' (שאינו קשור לשירותים שסופקו על-ידי צד ב') שילם את מלוא סכום החוב בהוצאה לפועל בשלושה תשלומים שווים. אדגיש, מדובר היה בתיק הוצאה לפועל שנמשך שנים רבות כך שסכום החוב בהוצאה לפועל ששולם על-ידי צד ג', היה גבוה מסכום השירותים שסופקו. מדובר בצו עיקול שניתן במסגרת תיק ההוצאה לפועל לגבי כספים של צד ב' שהיו מצויים בידי צד ג'. האם במקרה זה יש להוציא חשבונית מס על שם צד ב' או על צד ג' ששילם בפועל את החוב בהוצאה לפועל ?
תודה רבה!
שאלת סיכום + בקשת המלצה על רו"ח
09/02/2016 | 15:02
2
14
תודה רבה לכל העוזרים עד כה, סיימתי את התחקיר, אשמח מאוד לקבל שני פידבקים אחרונים:

1. המלצה בהודעה פרטית על רו"ח שעובד עם עסקים קטנים.

2. מטה פירטתי את הפעולות העיקריות שיש לבצע בכל אחד מהתרחישים הבאים,
ברור לי שיש שונות בין העסקים והרבה מאוד להבדלים בפרטים הקטנים,
אך עדיין אשמח לדעת האם הכתוב מטה הוא נכון (באופן כללי) או שיש טעויות מהותיות שכדאי שאדע:

בכל פעם שצריך לדרוש תשלום
למלא חשבונית מס מהפנקס, למלא בו את הסכום, את המע"מ ושאר הפרטים, ולוודא ששלושת ההעתקים מלאים
להעביר ללקוח את חשבונית המקור (מסירה ידנית, דואר רגיל, דואר רשום וכו')
להוסיף את המידע ל"ספר הכנסות והוצאות" תחת החודש הרלוונטי עם פרטי ההכנסה
להוסיף את חשבונית המס שהפקנו לקלסר "תיעוד פנים"

בכל פעם שמקבלים תשלום מהלקוח
יש להפיק באופן מיידי קבלה (לא משנה את התשלום הוא במזומן, העברה בנקאית, צ'ק מזומן או צ'ק דחוי) ולהעבירה ללקוח (מסירה ידנית, דואר רגיל, דואר רשום וכו')
להוסיף את המידע ל"ספר תקבולים ותשלומים" עם פרטי התקבול (פרטי המחאה וכו') תחת החודש הרלוונטי
להוסיף את הקבלה שהפקנו לקלסר "תיעוד פנים"
להוסיף את המידע ליומן הרופא תחת התאריך הרלוונטי

בכל פעם שמקבלים דרישת תשלום מהספק
יש לקבל חשבונית מס
להוסיף את חשבונית המס שקיבלנו לקלסר "תיעוד חוץ" - במידה ומדובר בחשבונית דיגיטלית, יש להדפיסה, אך גם לשמור ולגבות במחשב את המקור החתום דיגיטלית
להוסיף את המידע ל"ספר הכנסות והוצאות" תחת החודש הרלוונטי עם פרטי ההוצאה (במידה ומעוניינים לקזז מההכנסות)

בכל פעם שמבצעים תשלום לספק
יש לבצע את התשלום
יש לקבל קבלה
להוסיף את המידע ל"ספר תקבולים ותשלומים" עם פרטי התשלום (פרטי המחאה וכו') תחת החודש הרלוונטי
להוסיף את הקבלה שקיבלנו לקלסר "תיעוד תיעוד חוץ"

דו"חות ודיווחים
להגיש לביטוח לאומי כל חודש לשלם מקדמות ביטוח לאומי דרך שוברים/אינטרנט (כדאי בהוראת קבע בכרטיס אשראי/חשבון בנק
להגיש למע"מ דו"ח כל חודשיים (עד ה 15 לחודש השלישי, או ה 19 אם דרך האינטרנט), שזה קיזוז תשלומי מע"מ (תשלום דרך שוברים/אינטרנט).
להגיש למס הכנסה דו"ח מקדמות מס כל חודשיים הערכת המס שנצטרך לשלם בסוף שנת המס) ולשלם את מקדמות דרך שוברים או דרך האינטרנט.
להגיש למס הכנסה דו"ח שנתי (קיזוז ביחס למקדמות המס ששולמו במהלך השנה), כולל התאמות נדרשות (הכנסות ממקורות אחרים ותיאום הוצאות מוכרות, שזה בעצם גם תיאום המס)

כללי
להשיג פטור מניכוי מס במקור (או הפחתה) ולהעביר ללקוחות
להשיג אישור ניהול ספרים (תלוי בלקוחות)
לטפל בנושא הוצאות מוכרות
לנהל ספר הזמנות במידה ומחליטים לדחות את הפקת חשבונית המס למועד קבלת התשלום ולא תוך 14 ימים מועד מתן השירות
המלצה
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 18:18
12
יש לך הרבה שאלות וזה בריא. 
אני ממליץ לך להגיע לייעוץ אצל רו"ח מומלץ - 077-3400-400. 

בהצלחה. 
יועץ מס
11/02/2016 | 10:30
11
מומלץ 050-5762529
עוסק פטור/זעיר במקביל לעבודה כשכיר
11/02/2016 | 00:59
1
8
שלום רב,

אני עובד כרגע כשכיר ומעוניין לעשות גם "עבודה מהצד"  במתן שירותי הדמיות לבתים  (לבצע הדמיות ממוחשבות ללקוחות שרוצים לתכנן/לעצב  בתים ומטבחים).

כרגע זה מוגדר כעבודה צדדית ומשנית ואני צופה שההכנסות השנתיות לא יהיו יותר מעשרות אלפי שקלים בודדים בלבד..

2 שאלות:
1. האם ניתן לפתוח עוסק פטור לצורך זאת ? קראתי שמקצוע אדריכלות חייב להיות עוסק מורשה.  יחד עם זאת,  אני לא חושב שמה שאני עושה כאן נחשב כאדריכלות.... וזה גם לא מקצוע שלמדתי או שיש לי הסמכה כלשהי בתחום.

2. מה עלי לעשות כדי לפתוח תיק במס הכנסה וביטוח לאומי ?

תודה רבה.
עוסק פטור
11/02/2016 | 10:26
6
שלום
אתה יכול לפתוח עוסק פטור מאחר ואינך אדריכל.
במידה ותרצה פרטים נוספים צור קשר.
דן גרוס- 050-5762529
חסכונות מועברים לחו"ל
10/02/2016 | 19:07
4
שלום רב,

במידה ואני עוברת להתגורר בחו"ל וברצוני להעביר את כל חסכונותיי לחשבון בנק בחו"לעליי לשלם מס הכנסה? או להמציא טופס ניכוי מס במקור?

תודה
תעשה לי טובה וליתר דיוק גסטה
09/02/2016 | 15:51
11
תחפש לך פורום אחר, אתה ממש מוציא את הנשמה.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:51
1
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

חובות עוסק מורשה (רופא) - שאלות ספציפיות
08/02/2016 | 13:04
2
9
בהמשך לשאלות קודמות בנושא, בהן הסברתי כי אני עוזר לבן משפחה (רופא) בנושא פתיחת עוסק מורשה (במקביל לשכיר),
הוא הלך לכל המשרדים הרלוונטים, פתח את התיקים (מע"מ, מכס הכנסה וביטוח לאומי) וקיבל סיסמאות לאינטרנט ולטלפון.
באופן עקרוני כנראה שהוא יעסיק רו"ח, העלות היא זניחה יחסית, אבל סיכמתי עמו שלפני שהוא עושה זאת,
אני אנסה לעשות סדר בכל הנושא, להריץ אותו לבד במשך תקופה קצרה, ולאחר שאבין את הנושא, ארגיש בנוח להעביר זאת למישהו חיצוני,
מכיוון שגם לאחר שהנושא עובר למישהו חיצוני, חשוב לי לי להבין מה בדיוק קורה, ולא רק "כך אמר/עשה הרו"ח).

לאחר שקראתי את כל החומר הרלוונטי, ריכזתי מספר שאלות ספציפיות, אשמח לשמוע דעתכם בנושא,
ואשמח גם אם גולשים מסויימים ימנעו מעקיצות אישיות כפי שהיה בפעם הקודמת (אשמח לעזרה, אך זו לא חובה כמובן ).
אני גם מבין שמדובר בשאלות בסיסיות מאוד, אז עדיין אשמח ואודה לכל עזרה בפורום.

1. מטה סיכמתי בקצרה את כל החובות שיש לבצע, אשמח לדעת האם השמטתי משהו חדש או שיש צורך בתיקונים.

2. האם יש טעם לנסות להוציא אישור על פטור מניכוי מס (הכנסה) במקור/הפחתת שיעור הניכוי, או שמכיוון שמדובר בעסק חדש, לא נקבל ונאלץ שינכו 30% מס הכנסה במקור?

3. לא נפיק חשבוניות וקבלות ממוחשבות, אלא הדפסנו פנקסי חשבוניות מס ופנקסי קבלות בבית דפוס,
וההנחיה של החברה שבה הוא יעבוד היא בסוף כל חודש לשלוח חשבונית מס עבור החודש החולף, והתשלום יתבצע בתוך 15 ימים.
האם את החשבונית מותר (מבחינת החוק) פשוט לשלוח בדואר רשום ?

4. מתי אמורים לשלוח את הקבלה? מייד לאחר שהתשלום התקבל? (והאם זה משנה האם התשלום הוא בהמחאה או בהעברה בנקאית?)

5. כיצד יש לתייק את חשבוניות המס והקבלות שאנו שולחים בספר הכנסות והוצאות וספר תקבולים ותשלומים? פשוט לצלם את המסמכים שאנו שולחים ולתייק את הצילום?

6. במידה ונקבל חשבוניות ממוחשבות (מייל + חתימה דיגיטלית) מספקים, הבנתי שחייבים לשמור (ולגבות) אותם במחשב,
האם אי אפשר פשוט להדפיס ולתייק בקלסרים המתאימים? (ואז נושא החתימה הדיגיטלית אובד למעשה)
במידה ולא, אז התיעוד שלי בעצם מפוצל, חלקו במחשב וחלקו בקלסרים.

7. העבודה היא מהדירה שבבעלות הרופא, לא בשכירות, ללא משכנתא, ללא צורך בנסיעות, ללא קבלת מטופלים, ללא כיבוד, הוצאות סלולארי הינן זניחות,
אילו דברים עיקריים יוכרו חלקית כהוצאה מוכרת? רק חלק מהוצאות רכב? (ברור לי שזו עבודה לרו"ח, אבל רק ע"מ לסבר את האוזן)

תודה רבה!!
----------------------------------------------
מע"מ
להגיש דו"ח מע"מ כל חודשיים (עד ה 15 לחודש השלישי, או ה 19 אם דרך האינטרנט), שזה קיזוז תשלומי מע"מ (תשלום דרך שוברים/אינטרנט).

מס הכנסה
להגיש דו"ח מקדמות מס כל חודשיים הערכת המס שנצטרך לשלם בסוף שנת המס) ולשלם את מקדמות דרך שוברים או דרך האינטרנט.
להגיש דו"ח שנתי (קיזוז ביחס למקדמות המס ששולמו במהלך השנה), כולל התאמות נדרשות (הכנסות ממקורות אחרים ותיאום הוצאות מוכרות, שזה בעצם גם תיאום המס)

ביטוח לאומי
כל חודשיים לשלם מקדמות ביטוח לאומי דרך שוברים/אינטרנט .

כללי
לנהל "ספר הכנסות והוצאות" - לרשום כל חודש כל הכנסה ואפשר לרשום גם את הוצאה במידה ומעוניינים לקזז הוצאות מההכנסה.
לנהל "ספר תקבולים ותשלומים" - לרשום כל חודש את פרטי התקבולים של הלקוח (פרטי שיק לדוגמא) ואת התשלומים ששילמנו לספקים (פרטי כ.א עבור ארנונה לדוגמא)
לנהל קלסר "תיעוד פנים" - לתעד את כל המסמכים שהעסק מפיק ללקוחות/ספקים שלו  (חשבוניות מס לתשלום, קבלות, וכו')
לנהל קלסר "תיעוד חוץ" - כל המסמכים שהעסק קיבל מהספקים שלו (חשבוניות מס לתשלום, קבלות וכו')
לנהל ספר הזמנות במידה ומחליטים לדחות את הפקת חשבונית המס למועד קבלת התשלום ולא תוך 14 ימים מועד מתן השירות
לנהל יומן רופא.
חובה להפיק קבלה בכל פעם שמקבלים תשלום מהלקוח.
חובה להפיק חשבונית מס (מס ערך מוסף) לכל עסקה + גביית המע"מ
עוסק מורשה - רופא
( לעמוד שלי בתפוז )
08/02/2016 | 16:23
1
37
ראה תשובתי 

2. האם יש טעם לנסות להוציא אישור על פטור מניכוי מס (הכנסה) במקור/הפחתת שיעור הניכוי, או שמכיוון שמדובר בעסק חדש, לא נקבל ונאלץ שינכו 30% מס הכנסה במקור? - חובה להוציא ניכוי מס במקור, במיוחד אם הוא עובד עם חברות ביטוח/קופות חולים וכדומה. עוסק חדש יקבל בהתחלה 2%-5% בדרך כלל. 

3. לא נפיק חשבוניות וקבלות ממוחשבות, אלא הדפסנו פנקסי חשבוניות מס ופנקסי קבלות בבית דפוס,
וההנחיה של החברה שבה הוא יעבוד היא בסוף כל חודש לשלוח חשבונית מס עבור החודש החולף, והתשלום יתבצע בתוך 15 ימים.
האם את החשבונית מותר (מבחינת החוק) פשוט לשלוח בדואר רשום ? - אין בעיה

4. מתי אמורים לשלוח את הקבלה? מייד לאחר שהתשלום התקבל? (והאם זה משנה האם התשלום הוא בהמחאה או בהעברה בנקאית?) - יש לשלוח את הקבלה ברגע שהכסף מתקבל בהמחאה או באשראי

5. כיצד יש לתייק את חשבוניות המס והקבלות שאנו שולחים בספר הכנסות והוצאות וספר תקבולים ותשלומים? פשוט לצלם את המסמכים שאנו שולחים ולתייק את הצילום? - צריך לנהל הנהלח חשבונות בתוכנה רשומה.

6. במידה ונקבל חשבוניות ממוחשבות (מייל + חתימה דיגיטלית) מספקים, הבנתי שחייבים לשמור (ולגבות) אותם במחשב,
האם אי אפשר פשוט להדפיס ולתייק בקלסרים המתאימים? (ואז נושא החתימה הדיגיטלית אובד למעשה)
במידה ולא, אז התיעוד שלי בעצם מפוצל, חלקו במחשב וחלקו בקלסרים. - יש להדפיס ולשמור בקלסר הנהלת החשבונות לפי המנות ואת החשבונית במחשב. 

7. העבודה היא מהדירה שבבעלות הרופא, לא בשכירות, ללא משכנתא, ללא צורך בנסיעות, ללא קבלת מטופלים, ללא כיבוד, הוצאות סלולארי הינן זניחות,
אילו דברים עיקריים יוכרו חלקית כהוצאה מוכרת? רק חלק מהוצאות רכב? (ברור לי שזו עבודה לרו"ח, אבל רק ע"מ לסבר את האוזן) - הוצאות חשמל, מים, ארנונה, רכב, כיבוד, אירוח 

הרבה הצלחה, 
רו"ח צחי מנע
תודה רבה, הבהרות אחרונות + בקשה להמלצה על רו"ח (אם אפשר)
09/02/2016 | 12:30
7
2. מה הכוונה שעוסק חדש יקבל 3%-5%? הכוונה שניכוי המס במקור יהיה כמה אחוזים בודדים במקום 30%?

4. לא משנה אם התשלום שקיבלתי הוא העברה בנקאית, צ'ק מזומן או אפילו צ'ק דחוי, את הקבלה אני צריך לשלוח מייד כשהתשלום התקבל, האם הבנתי נכון?

5. האם יש חובת הנהלת חשבונות בתוכנה רשומה? להבנתי אפשר הכל ידני, לא?
אגב, בפנקס חשבוניות המס שהדפסתי, יש אכן מספק עותקים לכל חשבונית,
האם חובה להשתמש בנייר קופי ע"מ שההעתק יהיה זהה לחלוטין, או שאפשר פשוט לכתוב זאת ידנית שלוש פעמים?

6. חשבוניות חתומות דיגיטלית שקיבלתי - אדפיס ואשמור בקלסר, אבל ע"פ חוק חובה לשמור ולגבות גם במחשב?

7. אם אנסה לקבל הוצאה מוכרת עבור חשמל, מים, ארנונה וכו', העירייה לא יכולה לטעון שבחלק מהדירה מתנהל עסק ולגבות ארנונה יקרה יותר?

אשמח לקבל בהודעה פרטית המלצה לרו"ח עבור מתאר הפעילות המתואר לעיל,
תודה!
מיסוי בבחירות
08/02/2016 | 09:20
6
באמת שאני לא מבין למה אין שום מענה  . מה החוק אומר בנוגע למתן תלוש שכר למי שעבד בתקופת הבחירות בתקופת אוק ' 13 ??
המעסיק רוצה שאתן לו קבלה...טוב או רע?
08/02/2016 | 03:03
13
אני מחפשת עבודה, בכל מקרה הגעתי למעסיק שרוצה לעשות מזכירות ושוטף לעסק שלו ולשלם לי חודשית אבל הוא ביקש שאני אתן לו קבלה כי הוא לא רוצה להתעסק עם עניין תלושי משכורת. האם זה פחות טוב לי לפתוח עסק, נניח פטור ולתת לו קבלה או שזה לא מאוד משנה? האם זה מקובל כך להעסיק כיום? (פרילנסרית במקום שכירה)? תודה לעונים!
אם פתחתי עסק וסגרתי אחרי חודש או חודשיים
07/02/2016 | 23:10
11
אם פתחתי עסק פטור וסגרתי אחרי חודש או חודשיים (או אפילו כמה חודשים)- האם אני אצטרך לעשות הצהרת הון בכל מקרה או שיש זמן מסוים שהעסק צריך להיות פתוח על מנת לעשות הצהרת הון (השיקול שלי הוא לנסות לפתוח עסק אבל הוא יכול לא להצליח ואז עדיף לסגור אותו ואני לא רוצה לשלם סתם להצהרת הון בסגירת העסק). תודה.
קיזוז מס רווחי הון בשל הפסדים בשנים קודמות
07/02/2016 | 18:12
10
שלום רב,
אני ואשתי שכירים, וברצוננו להגיש בקשה להחזר מס לשכירים (135) לשנים 2013 ו-2014. מכיוון שיש לנו הפסדים ממסחר בני"ע, הבנתי שעלינו להגיש גם טופס 1322 ואולי גם 1344?
הבעיה היא, שטפסים אלו אמורים להיות מוגשים עם טופס 1301 (דוח שנתי). אבל אנחנו הרי מגישים רק 135! מה עושים במקרה כזה?
האם כשכירים עלינו למלא בכל זאת 1301 דוח שנתי? בלי זה לא יקוזז מס בשל הפסדים ממסחר בני"ע?
תודה,
אלון
מתנות ומכס
07/02/2016 | 15:04
2
היי
אם שולחים לי מתנה בדואר- (כלי עבודה חשמליים) איך אני מבררת כמה מכס אני צריכה לשלם? האם משלמים מראש?
האם תוכלו להפנות אותי לאתר ידידותי שמסביר את הכללים?
תודה
לפי מה נקבע בפורום הזה אם עונים או לא?
04/02/2016 | 08:50
4
39
מקווה שמישהו מתפוז קורא. העלתי פעמיים שאלה רלוונטית ופעמיים לא נענתי. נראה שהשאלות נבחרות בקפידה והתשובות ניתנות לאלה שיכולים לפנות למייעץ ואולי לקבל שירות בתשלום... תודה בכל אופן.2572
בהצלחה
( לעמוד שלי בתפוז )
05/02/2016 | 22:19
21
אף אחד לא חייב לך כלום
06/02/2016 | 19:33
2
25
הכול בהתנדבות כאן

זה לא נקרא התנדבות - מנהל פורום יש בידיו אחריות - תקרא את
07/02/2016 | 13:07
1
31
התקנון של הפורומים של תפוז.
מנהל פורום של תפוז , יש מאות אנשים שרוצים לנהל פורום שכזה, וזו זכות גדולה.

מכיוון שמנהל פורום זוכה לחשיפה עצומה, והאדרת שמו, פרסום, ואפילו לידים עסקיים.

מן הראוי שיענה לגולשים, ולא ינפנף אותם, אחרת חווית הגלישה בפורום שכזה היא עכורה, וצריך להחליף מנהל, אם זה לא לשביעות הרצון של הגולשים.

ואני במקום הגולש שולח אפילו מכתב תלונה, ודורש מהם שיחליפו מנהל, למנהל שיתן מענה לגולשים. 

כי הפורומים של תפוז קיימים עבור הגולשים ולא עבור לידים.

הפורומים בתפוז
07/02/2016 | 15:58
20
עשויים לעשות הרבה כסף מפרסום . שניכנס לכיס של תפוז
יתר הדברים לא מעניין את מערכת תפוז .
אתה סתם תוכן מים

מיסוי בחירות
06/02/2016 | 18:31
4
מה האם החוקים החלים במתן תלוש שכר ע"י מעסיק שהעסיק עובדים בבחירות דלהי באוק ' 13 ?? תודה לעוזרים
דו"ח מקוצר ליחיד בעל הכנסות פטורות משכר דירה וקצבתת נכות
06/02/2016 | 12:04
5
שלום,

יש לי הכנסות פטורות ממס משכר דירה למגורים וקצבת נכות. האם אני יכול להגיש את הדו"ח המקוצר? בסוף הדו"ח רשום שאתה מצהיר שאין לך הכנסות נוספות, אבל לא רשום האם מדובר בהכנסות חייבות או לא...

רכב משודרג
03/02/2016 | 15:11
1
64
יש לי רכב חברה כבר הרבה שנים. קבוצה 2 , שווי כ 128000 ש"ח שאני משלם עליו שווי מס. בעוד זמן קצר מסתיימת תקופת השכירות ולאור הרחבת המשפחה ביקשתי רכב 7 מקומות. אישרו לי בעבודה לשדרג את הרכב אבל את הפרש שכירות הרכב ללסינג כ- 750 ש"ח אשלם בעצמי. שווי הרכב עולה ולכן מעבר לכך אני אאלץ לשלם גם שווי מס גבוה יותר. האם לא מדובר בכפילות? שהרי אם אני משלם את ההפרש למה אני צריך גם לשלם על כך שווי מס? האם יש דרך לדרוש את ההחזר? מראש או בדיעבד?
תודה
שדרוג רכב
( לעמוד שלי בתפוז )
05/02/2016 | 22:23
15
היי, 

שווי רכב יש לזקוף לפי עלות הרכב, תשלום עבור השדרוג זה בינך לבין המעסיק. 
אי אפשר לקבל החזר. 

בהצלחה, 
רו"ח צחי מנע

מנהל/ת הפורום

אודות:
רו"ח צחי מנע הינו יוצא מס הכנסה, ועבד במשרד רואי חשבון מהגדולים בעולם, כיום בעל משרד רואה חשבון המעסיק בין היתר רואי חשבון, יועצי מס, מנהלות חשבונות,
עוד...
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
צחי מנע מנהל פורום מיסים והחזרי מס
להתייעצות עם מנהל הפורום
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו