לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז! הפורום (למרבה התדהמה) עוסק בכל הנושאים הקשורים לנושא ההיכרויות ויחסים בינו לבינה (או בינו לבינו או בינה לבינה...). זה המקום בשבילכם להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו כמעט הכל...). אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא עניין/מעניין/יעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול (וצריך!) להיות מקום מהנה ומשגשג, אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים. כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא (והעבריין יחסם ללא אזהרות). שתהיה לכולם גלישה מהנה ! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז! הפורום (למרבה התדהמה) עוסק בכל הנושאים הקשורים לנושא ההיכרויות ויחסים בינו לבינה (או בינו לבינו או בינה לבינה...). זה המקום בשבילכם להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו כמעט הכל...). אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא עניין/מעניין/יעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול (וצריך!) להיות מקום מהנה ומשגשג, אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים. כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא (והעבריין יחסם ללא אזהרות). שתהיה לכולם גלישה מהנה ! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'הי, מעוניין להכיר'
הי, מעוניין להכיר
22/05/2017 | 12:59
2
71
בן 29 מירושלים, משכיל, אדיב ובעל לב רחב. אני מעוניין להכיר בחורה לקשר רציני למטרת הקמת משפחה.
מעוניין להכיר בנות מאזור ירושלים בערך בגיל שלי.
אם יש מישהי שמעוניינת, יותר מאשמח.
עומרי
לצפיה ב-'לך על puma141'
לך על puma141
23/05/2017 | 12:18
1
32
מכוערת אבל שווה תקיעה.
לצפיה ב-'מאיפה לך?'
מאיפה לך?
23/05/2017 | 14:49
18
תקעת אותה?
לצפיה ב-'איך הצלחתי להגשים את הפנטזיות שלי!! '
איך הצלחתי להגשים את הפנטזיות שלי!!
23/05/2017 | 04:29
29
רוצה להתחיל להסתכל על החיים
והקשרים החברתיים בצורה שונה וחדשה?! 
להגשים את כל הפנטזיות הכמוסות ביותר?!
לצפיה ב-'Freestyle thread'
Freestyle thread
23/05/2017 | 00:29
26
https://youtu.be/ymNFyxvIdaM
https://www.youtube.com/watch?v=y6120QOlsfU
https://youtu.be/KO4y3nkJXDA

סתם ז'אנר מוזיקלי שאני כמעט שלא מכיר בשביל אמצע הלילה.. אבל שירים שכן נחשפתי אליהם בעבר.

אמצע הלילה נראה לי כמו אחלה זמן לפתוח שרשור שבו כל אחד ישים מה שבראש שלו. מוזיקה \ סרטונים \ דיונים על מהות החיים..
peace 
לצפיה ב-'מה המסקנות שלכם מאפליקציית ההכרויות okcupid '
מה המסקנות שלכם מאפליקציית ההכרויות okcupid
22/05/2017 | 13:51
33
מה היא כן ומה היא לא?
מה עובד ומה לא עובד?

טיפים ובכלל מה גיליתם לאורך הדרך ?

שבוע מקסים  !
לצפיה ב-'הכרויות לקהילה הדתית'
הכרויות לקהילה הדתית
21/05/2017 | 12:51
30
אהלן כולם!
אשמח להציע לקהילה הדתית כאן את האתר הכרויות "שתיים שהם אחד"
ההרשמה היא בחינם :)
לצפיה ב-'הכרות'
הכרות
20/05/2017 | 22:06
77
נאה משכילה רחבת אופקים מחפשת גבר טוב לב משכיל  לפרק ב
לצפיה ב-'אירוסמית!!! פשוט'
אירוסמית!!! פשוט
18/05/2017 | 08:57
23
149
מופע אדיר!
אני אפילו לא יכולה לשם לכם שיר,בגלל הפון המזורגג שלי.
אבל יאללה אתם. שרשור אירוסמית ודומיו.
דומיו זה אומר שיש זמר אחד שתמיד התבלבלתי ביניהם.
אז זו הופכת בלי כוונה להיות חידה, כי מי שינחש למי אני מתכוונת צפוי פרס שעוד לא היה כמותו בתפוז! 
אגב- זה יפורסם בכל הפורומים.         
לצפיה ב-'באמת שלא מבין את ההתלהבות מהם'
באמת שלא מבין את ההתלהבות מהם
18/05/2017 | 10:21
5
60
אבל טעם וריח את יודעת.
בקשר לחידה שלך - יש לא מעט אפשרויות.
אליס קופר, אוזי אוסבורן. אפילו בוי ג'ורג' ואקסל רוז.
הייתי הולך על אוזי כי הוא הכי דומה לו פיזית ודי בגילו של סטיבן טיילר.
לצפיה ב-'ברור שזה עניין של טעם. אבל'
ברור שזה עניין של טעם. אבל
18/05/2017 | 11:07
4
44
שתדע שכשאתה בהופעה בלייב? הגוף מגיב שונה למוסיקה, זה הרבה יותר עצמתי- גם אם אתה פחות מתחבר ללהקה.
בכל מקרה זו עוז אחת מסוגי המוסיקה שאני אוהבת. היה- אש! :)

טוב לא צדקת נסה שוב חחחחח
בלי שום קשר לחיצוניות.
לצפיה ב-'כן אבל את יודעת'
כן אבל את יודעת
18/05/2017 | 11:52
3
41
אם נקשר את זה לעולם ההיכרויות - מכירה את זה יש מודעות היכרות של אנשים שאומרים 'מעדיף\ה לפרט על עצמי פנים מול פנים או בטלפון'. בשביל להגיע לשם איזה משהו בסיסי צריך למשוך אותי. 
אותו דבר לגבי הופעה. בשביל לרצות לשמוע אותם בהופעה אני צריך קודם את המשהו הבסיסי הזה של לאהוב את השירים שלהם. ברור שהופעה זה אנרגיות אחרות (ובואי נגיד בעדינות שהייתי בכמה), למרות שגם שם - יש כאלה שעדיף שישארו באולפן.
לגבי החידה שלך. אם מדובר בקול - אז הכי אובייס זה מיק ג'אגר (שאליו הוא הושווה לא פעם) או ברוס דיקינסון. אבל לפי איך ששאלת זה בטח איזה משהו הזוי כמו בון ג'ובי רוברט פלאנט וכאלה ששרו באוקטבות גבוהות.
לצפיה ב-'רבותי יש לנו חצי זוכה!'
רבותי יש לנו חצי זוכה!
18/05/2017 | 11:56
2
42
חחחחחחח ניסית חצי מעולם המוסיקה לא פייר!
תן לי שם אחד בלבד מאלו שכתבת בפוסט הזה.  אחד.
לא יתכן שאף שיר של אירוסמית אתה לא אוהב לא הגיוני.
אם הייתי בבית הייתי מוכיחה לך שיש.
למרות ש....כל אחד והטעם שלו כמובן.
רוברט פלאנט- אלוף האלופים.

לצפיה ב-'עוד זה מדבר'
עוד זה מדבר
18/05/2017 | 12:10
1
31
וזה בא.
WTF
לצפיה ב-'מחזירה ב...'
מחזירה ב...
18/05/2017 | 12:13
30
Wtff?!
לצפיה ב-'להקה נהדרת מתקופה מוזיקלית מעולה '
להקה נהדרת מתקופה מוזיקלית מעולה
18/05/2017 | 13:28
5
26
לצפיה ב-'לפחות יש פה מישהו '
לפחות יש פה מישהו
18/05/2017 | 14:07
4
23
בראש סבבה במוסיקה חחח כבר פעם שניה!
עע פינק... זה היה המשך? אחלה שיר!
שמע איזה אנרגיות -מדהים!
לצפיה ב-'אז קבלי שיר אחר שחרשתי עליו תקופה לא מבוטלת'
אז קבלי שיר אחר שחרשתי עליו תקופה לא מבוטלת
18/05/2017 | 14:22
3
23
לצפיה ב-'שיר ענק! '
שיר ענק!
18/05/2017 | 15:06
2
16
גם אני אוהבת אותו יותר מהרבה מוכרים שלהם.
עכשיו תבין מה זה לצרוח את השיר הזה עם פול אנרגיה בגוף! חחח 
לצפיה ב-'נשמעת חוויה אדירה.'
נשמעת חוויה אדירה.
18/05/2017 | 15:08
1
5
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
18/05/2017 | 15:28
12
אתה חייב לחוות את זה מילים לא מתארות...:)
אפילו לבד! חוויה אמיתית.
לצפיה ב-'איזה מצחיק זה שהם מביאים לפה את...'
איזה מצחיק זה שהם מביאים לפה את...
18/05/2017 | 13:55
5
49
כל הפירות הנרקבים של הוליווד שיעשו עלינו כמה שקלים
לצפיה ב-'מה זה '
מה זה
18/05/2017 | 14:11
4
30
״מביאים לנו?״ אני אומרת תודה על זה גם כשזה יקר פה לפעמים.
אתה לא יכול להסתכל על החיים דרך מה שנכנס לכיס של אחרים, או לא.
יוזמה מצויינת חוויה שאסור להחמיץ ההופעות האלה.
לך יש זכות בחירה כן או לא ללכת. אף אחד לא מכריח אותנו...
פירות נרקבים?! אין לך מושג על מה אתה מדבר...
לצפיה ב-'פירות רקובים= זמרי ולהקות ש... '
פירות רקובים= זמרי ולהקות ש...
18/05/2017 | 15:14
3
29
איך להיות עדין איתך..... אמממ.... .. בשלבי פרישה מתקדמים

עכשיו בטוח את מבינה למה אני מתכוון
לצפיה ב-'כפרוש'
כפרוש
18/05/2017 | 15:26
2
29
גם קודם הבנתי פשוט כי אני מכירה אותך קצת חחח
ויודע מה? זו סיבה נוראית! כי למוסיקה אין גיל סוק, בגלל זה עניין הטעם האישי.
אירוסמית או רולינס סטון או דיוויד בואי אן פלנט כל אלו- שמים בכיס את רוב הלהקות העכשוויות!
תראה מה עשה כאן לאונרד כהן! מה הקשר לזה שהם מתבגרים? המוסיקה שלהם נשארת לתמיד. נכון שיש הופעות שיש קשר, אבל הם זניחות ביותר.
לעומת זאת היו כאן הופעות של זמרים עכשוויים שעלו עם פלייבק! זו- עבודה בעיניים. גם היו תביעות בנדון.

תכלס? מהעיניים שאתה רואה מוסיקה לפי מה שכתבת, זה לא משהו שאתה מחובר אליו יותר מידי...אתה מודד אותו בקריטריונים לא נכונים ולא קשורים בעליל.
לצפיה ב-'אז בקיצור....'
אז בקיצור....
18/05/2017 | 15:55
1
24
את מסיכמה
לצפיה ב-'סוק'
סוק
18/05/2017 | 18:09
22
אין קיצורי דרך....:) עוד לא הבנת את זה?

בקיצור אתה מודה שאני צודקת.
לצפיה ב-'כריס קורנל! למה לעזאזל.......למה?!'
כריס קורנל! למה לעזאזל.......למה?!
19/05/2017 | 18:49
1
27
לצפיה ב-'את השיר הזה שמעתי אינסוף פעמים'
את השיר הזה שמעתי אינסוף פעמים
22/05/2017 | 15:51
7
לצפיה ב-'שני ענקיים!!! יחד..........:)'
שני ענקיים!!! יחד..........:)
19/05/2017 | 19:08
17
יש להם אפילו קול דומה......
ואיזה יפיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם הם!
לצפיה ב-'היית בגולדן רינג?'
היית בגולדן רינג?
20/05/2017 | 13:52
1
18
אגב, זה מה שקראתי פה בתפוז ממישהו היה שם גם

לצפיה ב-'אם לאמלק את מה שהוא כתב'
אם לאמלק את מה שהוא כתב
21/05/2017 | 10:00
16
אם אתה לא בגולדן רינג - צפה לגולדן שאוור
לצפיה ב-'להכיר '
להכיר
19/05/2017 | 22:32
63
להכיר איכותית
מהמרכז
ולי יש חסך של נסיעות לחו"ל. רוצה לחרוש חו"ל ולא לבד
פרטים בפרטי

לצפיה ב-'הדייטים הכי הזויים שלכם, בכל הזמנים'
הדייטים הכי הזויים שלכם, בכל הזמנים
16/05/2017 | 22:13
21
1250
לפני עשור, חיזרתי אחרי בחורה שלמדה איתי בחוג למזה"ת באוניברסיטת ת"א. למדנו למבחן ואחרי זה הלכנו לקפה מסעדה בקניון רמת-אביב. בסוף הפגישה היא הציעה לי חשיש. נבהלתי ושאלתי מה זה, ואז היא אמרה לי במבטא שמזכיר עולה מצרפת (למרות שהיא הייתה צברית), ביחד עם הכל של ציפי שביט מכולם הלכו לג'מבו: "דורי, תיקח. סמים זה טוב, זה פותח את הראש". הבהרתי לה שזה לא הכיוון שלי ואז היא התחילה להטיף לי ש "אני צריך תיקון נפשי". היום היא עובדת במרכז פרס לשלום, נשואה ואם לשניים. כולי תקווה שנכנס לה קצת שכל בראש... 
לצפיה ב-''
17/05/2017 | 00:50
15
310
איזה חנון
לצפיה ב-'מה חנון פה?'
מה חנון פה?
17/05/2017 | 10:41
2
337
אני מנסה לשמור על עצמי, לא למות צעיר. אני לא זוהר ארגוב או קורט קוביין, לשם הדוגמה.
לצפיה ב-'שניהם מתו צעירים הודות לכך שהתאבדו'
שניהם מתו צעירים הודות לכך שהתאבדו
17/05/2017 | 11:23
306
הייתי אומר שהסמים שצרכו היו גורם פחות משמעותי בעניין

יש גם חנונים שמתאבדים בלי שנגעו בסיגריה אחת בחייהם
לצפיה ב-'אני בספק רב'
אני בספק רב
18/05/2017 | 10:48
227
שמישהו אי פעם התאבד כי עישן ג'וינט.
בקיצור... סחי בלטה

לצפיה ב-'ממתי לא להיות מסומם/שיכור זה דבר רע?'
ממתי לא להיות מסומם/שיכור זה דבר רע?
18/05/2017 | 13:35
11
73
לצפיה ב-'בדיוק זה מה שאני אומר'
בדיוק זה מה שאני אומר
18/05/2017 | 20:01
1
166
בעברי ניסיתי לשתות ולעשן כמה פעמים  . עם זאת, סמים מעולם לא לקחתי. זה גבול שהציבו לי בבית וגם כיום, כשאני ברשות עצמי, אני ממשיך להקפיד עליו. מהסיבות שציינת.
לצפיה ב-''
19/05/2017 | 01:07
109

לצפיה ב-'בשביל אלו ששותים ומסוממים זה רע שאומרים להם שזה רע.'
בשביל אלו ששותים ומסוממים זה רע שאומרים להם שזה רע.
19/05/2017 | 08:47
8
143
מי שלא ו"חש" מעליהם צריך לשים אותו על כסא הרע והטועה במקומם.
זה כמו הפרידמנים והבובלילים. וזה טוב לא להיות מסומם ושיכור.
לצפיה ב-'ממש לא קשור למוצא'
ממש לא קשור למוצא
19/05/2017 | 09:03
1
107
קשור לאם יש לך שכל או מחסור בשכל. יש הרבה אשכנזים שמאבדים את עצמם לדעת וספרדים שחיים טוב ונכון. מה שגם שרבים בני תערובת (כמוני,למשל).
מה לגבי דייטים הזויים? רק אני סיפרתי בינתיים. בבקשה, תחלקו חוויות. אפשר ללמוד מכל דבר. 
לצפיה ב-'לא אמרתי שזה קשור למוצא אמרתי '
לא אמרתי שזה קשור למוצא אמרתי
20/05/2017 | 20:05
32
שהסכסוך בין אלו שלא לבין אלו שכן ואיך שזה נתפס בעינהם יכול להראות דומה, במיוחד במה שהלך בדיון הזה.
לצפיה ב-'פשוט הבורות העצומה זה מה שמצחיק פה'
פשוט הבורות העצומה זה מה שמצחיק פה
19/05/2017 | 11:14
5
115
וכמה אתם שטופי מוח..
זה לא דיון על סמים קלים (או איזשהו דיון כמו שנראה בינתיים) אבל קצת קשה לי להתאפק, אולי בשל כמות הסאחיות העצומה שהתפרצה פה.

ע"פ מליון מחקרים בערך, צמח המריחואנה בעל תועלת רבה למין האנושי. ולמעשה כמו שידוע לכם, משמש עזר למגוון רחב של מחלות כגון הקלה על כאבים של חולי סרטן, מפסיק ל-ח-ל-ו-ט-י-ן סימפטומים של פרקינסון (מצרפת לכם סרטון להמחשה), עוזר לעודד תיאבון אצל חולים למיניהם, עוזר לדכאונות, חרדה, פוסט טראומה, כאבים כרוניים ועוד ועוד.
היום הרפואה שמה חותמת על שלל תרופות פסיכיאטריות ושאר כימיקלים שנותנים לחולים שמטשטש אותם, מעייף אותם, גורם לבחילות, אובדן תיאבון וכו'. המריחאונה נותנת תחליף לחלק מהבעיות האלו ולא סתם היכולות של הצמח כל כך גדולות שהצליחו איכשהו להכניס אותו לשימוש רפואי, למרות החקיקה הנושקה נגדו.

הוכיחו כבר ממזמן שאלכוהול הוא סם מסוכן בהרבה מהמריחואנה, שמעודד אלימות, נהיגה שיכורה ושאר בעיות רפואיות קשות כגון פגיעות בכבד ובלב. צמח המריחואנה כשלעצמו אינו מזיק בריאותית (אלא אם צורכים אותו עם טבק ואז הטבק הוא שהופך את השימוש ללא בריא).

ואף ארחיב ואספר לכם, שהסיבה היחידה שאתם חונכתם להתרחק מהצמח ושהוא הוצא מחוץ לחוק, היא שלפני המון שנים בארצות הברית, כשהצמח התגלה לאדם בעולם המודרני (כבר היה מושרש היטב בחייו של האדם הלא מודרני), הוא היה כל כך יעיל ומוצלח שרצו שהוא יחליף את תעשיית הנייר. הטייקונים בתעשיית הנייר חששו לכיסם, משכו בחוטים בממשלה כדי להוציא את הצמח מחוץ לחוק ולקטלגו כ"סם". ומה שאמריקה עושה.. כולם עושים, לא? ואיכשהו. האלכוהול חוקי. הכיצד? שוב.. אינטרסים כלכליים. ארצות הברית מכניסה מיליארדים בשנה על המיסים שהיא מרוויחה מהאלכוהול, וכמוה, גם שאר המדינות שמחקות את צעדיה. פשוט כשהאלכוהול התגלה הוא היה במקום הנכון בזמן הנכון ובצד הנכון של מי שהיה לו אינטרס.

וזאת, בויז אנד גירלז, הסיבה שהצמח מחוץ לחוק. הקמפיינים הגיעו בעקבות, החינוך הנוקשה, שטיפת המוח על הנזקים וכו', כל זה גרורות של אותו מהלך אינטרסנטי, לפני עשרות שנים, ותו לא.

כמה שמעתם על אדם שיכור שרצח/אנס/שדד/נהג בסיכון? מלא. צרכני המריחואנה תמיד מתבדחים על זה שאם כולם היו מחליפים את האלכוהול בגראס, כבר היה ממזמן שלום עולמי, כי הפעילות של הגראס היא אנטי אלימות.

אני לא אומרת חלילה שכולם צריכים עכשיו לרוץ ולהדליק ג'וינט. כל צריכה של כל דבר שעלול להשפיע בצורה כלשהיא על התודעה צריך להיעשות מעל גיל 18, באחריות ובמידתיות. ויש כמובן אנשים שהצמח לא מתאים להם. כמו שיש אנשים שרגישים לגלוטן. אני רק אומרת תפתחו את העיניים, אל תאמינו לכל לוקש שמוכרים לכם תחכימו קצת, תקראו מחקרים, תראו סרטים תיעודיים על העניין, צאו מהקופסה הקטנה והמוגנת שלכם.

קצת להחכמה:

לצפיה ב-'לא מדובר בחולים סופניים ובצרכני מריחואנה רפואית'
לא מדובר בחולים סופניים ובצרכני מריחואנה רפואית
19/05/2017 | 15:02
66
זה סוג של היתממות. הכוונה היא לאנשים שצורכים סמים בשביל הכיף.
לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
19/05/2017 | 16:59
1
90
ראית אותו אומר משהו נגד מריחואנה? או מטיף לאנשים להפסיק לעשן?
זכותו של אדם, בין אם יש לו או אין לו את הידע, להחליט בשביל עצמו אם לעשן מריחואנה או לא. הבחורה שעליה נכתב עליה, ניסתה לכפות עליו לעשן והוא לא היה מעוניין, בעיני זה לא שונה מלכפות כל דבר שבן אדם לא רוצה לעשות.
אני תוהה למה כואב לכמה מהמגיבים פה ולאותה הבחורה, שיש אנשים שלא רוצים לצרוך מריחואנה או לעשן בכלל. כמו שלא הייתם רוצים שיכנסו לכם לוריד ויגידו לכם להפסיק, אל תעשו את זה לאחרים. אין באמונתו יחייה.

לגבי מריחואנה, זה עדיין סם, גם כשהוא מועיל ודווקא זה ידוע שיש לו גם הרבה תכונות טובות ולכן נותנים אותו כתרופה. אבל אם מתייחסים אליו כתרופה, צריך להבין כמה דברים.
גם לכדורים נגד כאבים יש השפעות חיוביות, וגם הם בעצם סוג של סם, ואנחנו יודעים שיש גם אנשים שמתמכרים אליהם ומשתמשים בהם בעצם כסם. או כדורים נגד דיכאון.
כשאת לוקחת תרופה, יש לה הוראות שימוש ומינונים מומלצים.
גם מי שלוקח קנאביס רפואי מקבל הוראות שימוש, כמו עם כל תרופה אחרת. בדומה גם לתרופות אחרות, יש לקנאביס הרפואי גם תופעות לוואי, זאת אחת הסיבות למה לא ממהרים לאשר לחולה לקחת קנאביס רפואי.
כמו שאמרת, גם אלכוהול זה סם, גם קפאין זה סם. רק השבוע קראתי על נער ששתה במספר שעות בודדות קפה, משקה אנרגיה ומשקה  ממותק שהכיל קפאין, ונפטר, כי עודף הקפאין האיץ לו את הדופק וגרם להתקף/דום לב.

אני לא משתמשת בקנאביס, לא כי הוא מחוץ לחוק, אני לא משתמשת בקנאביס כי אני לא רואה בזה צורך. בכל מקרה כל הדברים האלה משפיעים על הגוף, ועדיף לא לקחת אם אין צורך, ואני לא קיצונית, אני מכניסה לגוף שלי כל מיני דברים, אבל אני עושה את הבחירות שלי ומה יעזור לי.
גם ידיד שלי שחובב מריחואנה, ואני רואה שגם את כתבת, שצריך לעשות את זה במידתיות, כמו שאמרתי על העניין של המינונים עם תרופה. נכון יש כאלה שהצמח לא מתאים להם, בין אם בריאותית או בין אם לא מתחשק להם.
יש גם אנשים שלא שותים קפה, מסיבות כאלה ואחרות, חלקן כי זה גם סוג של סם, וזה נראה לי משהו מקובל, והם לא הולכים ואומרים שקפה זה רע וצריך להיות מחוץ לחוק, וגם פה אף אחד לא אמר את זה, רק להיפך ניסיון להטפה כן לעשן.
אתם יכולים לעשות מה שאתם רוצים, אבל אין לכם זכות לכפות את זה על אחרים.

אף אחד פה לא אמר שמריחואנה זה דבר רע או שאין לה תכונות טובות, רק כמה אמרו שהם לא רוצים לעשן את זה, ולא הבינו מה זה כואב לכם ומה אתם קופצים לגינויים כמו "סאחי" ו"חנון". אנחנו לא גינינו אתכם על הבחירות שלכם, לא קראנו לכם מסוממים ושיכורים, אז אתם יכולים לעשות אותו הדבר ולכבד אותנו, זה בסך הכל א' ב' ביחסי אנוש.
תודה ויום טוב.
לצפיה ב-''
19/05/2017 | 18:45
54

לצפיה ב-'אין שום בורות, לא אוהב את הקטע (עישון קומפלט)'
אין שום בורות, לא אוהב את הקטע (עישון קומפלט)
20/05/2017 | 20:09
1
45
ולא אוהב שזאת ממש מחלה ממכרת בישראל כמו האלכוהול בארה"ב.
אין לי גם שום בעיה. כל עוד יהיה חוקי על המעשן לעשות זאת בביתו בתוך חדר השירותים, כשהוא סגור לחלוטין מבחינת חלונות. מי שלא אוהב (שונא) את הריח
יתקל בו אצל ה"מתחשבים" שעומדים בפתח בתים וחנויות והכל נכנס פנימה,
אצל הורים מודעים שמזיזים ליד שמאל כשהילד נותן יד ליד ימין. ובמקומות בילוי...
כולם מתחשבים שתסריח מכל הניחוחות. לא אמרתי לך כמה זה בריא לאכול יותר בריא ולא דחפתי לך סרטונים של אפרוחים נטחנים או קישורים למחקרים.
אז בבקשה, חדל וביי.
לצפיה ב-'יש לי תחושה שאתה הולך להישאר'
יש לי תחושה שאתה הולך להישאר
22/05/2017 | 15:57
14
בתול

עוד הרבה הרבה שנים 
לצפיה ב-'אתה יודע, כולו גראס ... עשית ממנה מסוממת '
אתה יודע, כולו גראס ... עשית ממנה מסוממת
19/05/2017 | 13:50
2
49
לצפיה ב-'זה פורום של יצורים, נשמה'
זה פורום של יצורים, נשמה
19/05/2017 | 14:12
1
148
כאלה שסובלים מאקנה, מהזעת-יתר, מגיבנת, מרגישות ללקטוז, מחרדה חברתית, מבתולין נצחיים שחוצים את גיל ה-30, ומשילוב של גרביים וסנדלים

יש משהו בתפוז שהופך כל טייטל של פורום על הצד היצורי שלו
תופעה מרתקת.
לצפיה ב-'בהחלט יש פה יצורים...'
בהחלט יש פה יצורים...
19/05/2017 | 17:01
29
לצפיה ב-'מזדהה'
מזדהה
19/05/2017 | 18:28
146
לצפיה ב-'דייט בעפולה'
דייט בעפולה
19/05/2017 | 21:28
162
ואני  גר  דיי  רחוק

הגיעה  בחורה   נמוכה  בטרניניג   והסתכלה  ואמרה  שאני  לא מספיק
גבוה  בשבילה  [  מטר  שמונים ]   ן ... ביי

אייזה  כיף  היה  לסגת  משם  
לצפיה ב-'התחלתי עם מלצרית קטנה וחמודה עם טוסיק מתוק ועגול'
התחלתי עם מלצרית קטנה וחמודה עם טוסיק מתוק ועגול
18/05/2017 | 03:32
6
162
היא זרמה ורשמה לי את הטלפון שלה על פתק (עם לב קטן)

והפתק המזדיין הלך לי לאיבוד
לא מוצא אותו בשום מקום

סססעמק...
לצפיה ב-'מה הייתה אומר לה?'
מה הייתה אומר לה?
18/05/2017 | 15:21
3
36
לצפיה ב-'הייתי מספר לה על הפורום'
הייתי מספר לה על הפורום
19/05/2017 | 09:27
2
93
על הבדיחות האנושיות שמסתובבות כאן
או שמא עדיף לומר - פאדיחות אנושיות
לצפיה ב-'אז גם ככה לא היה יוצא לך ממנה כלום'
אז גם ככה לא היה יוצא לך ממנה כלום
19/05/2017 | 17:17
1
46
תתנחם בזה
לצפיה ב-'אני כבר מזמן דפדפתי ושכחתי ממנה'
אני כבר מזמן דפדפתי ושכחתי ממנה
19/05/2017 | 18:48
45
זה אתה שתקוע עליה, משום מה
לצפיה ב-'טוסיק? איזה הומו....'
טוסיק? איזה הומו....
19/05/2017 | 08:49
1
19
לצפיה ב-''
19/05/2017 | 09:22
64
לך לך לאבא
הוא מחכה לך עם ויאגרה
לצפיה ב-'היכרות-התכתבות'
היכרות-התכתבות
19/05/2017 | 09:47
51
היי
בן עשרים מעוניין להכיר בחורה בטווח גילי להתכתבות שיחות ואולי אף מעבר...
מחכה לך בכתובת מייל
ביי
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:26
10
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'שאלון '
שאלון
13/05/2017 | 11:03
8
171
1. שם או כינוי. 
2. השכלה. 
3. קורסים נוספים מעניינים שלמדתי 
4. מאכל אהוב ו/או משקה אהוב. 
5. עישון ושתייה. 
6. עושים ספורט? רואים ספורט?
7. מוטו לחיים. 
8. סרטים וסדרות אהובים עכשיו ובכלל. 
9. אישיות היסטורית שארצה לפגוש (האדם יכול להיות בחיים, או שלא לבחירה). 
10. אם היו נותנים לכם כרטיס חינם לחופשה בחו"ל או בארץ, לאן הייתם בוחרים לנסוע? 

לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
13/05/2017 | 11:14
92
1. דורי/ dory141 . 

2. ההשכלה שלי היא תואר שני במזה"ת ללא תזה, אוניברסיטת ת"א. לא שזה המדד למשהו, כן? רק תעודה. 

3. קורסים נוספים- צילום (2011); רדיו (2013); מדיה חברתית (2015). ייתכן שאם יהיה לי זמן וכסף, אלמד עוד השנה רוסית או דיבור בפני קהל. 
4. מאכל אהוב- כנפיים עם שעועית או פסטה בולונז. משקאות- מים, תה, מיצים סחוטים ופה ושם אייסקפה. קפה רגיל אני לא שותה.
5. עישון ושתייה- יין אני שותה רק בשמחות, כשאחרים שותים. אני לא מעשן, בעברי היו לי כמה נסינות, 8 סיגריות ו-2 סיגרים. הפעם האחרונה הייתה באזור 2015. כנראה שלא אעשן יותר בחיים.
6. ספורט- עושה 3 פעמים אימוני פילטיס בשבוע, רואה ספורט. הקבוצות שלי: מכבי ת"א , יובנטוס, ריאל מדריד ונבחרת ברזיל. אני רואה רק משחקים מכריעים, לא כל שידור. כמובן שאוותר על צפייה בשביל אירוע חשוב, כמו יום הולדת או חתונה. 
7. מוטו לחיים- "לפעמים כשכל העולם פונה ימינה, צריך לפנות שמאלה". מתוך הסרט להרוג את המזל, למי שמכיר.
8. סרטים אהובים- יש המון. הכי טוב שראיתי הוא ארץ קשוחה, של האחים כהן. הם גם היוצרים המועדפים עליי. מבין הסדרות, האהובות עליי בשנים האחרונות - קוונטיקו, שרלוק וקראשינג. יש עוד הרבה. 
9. הייתי רוצה לפגוש את כמאל אתא טורק, שייסד את טורקיה המודרנית. מעניין מה היה אומר על המדינה כיום. 
10. חקרתי אודות המזרח התיכון, במיוחד על טורקיה. ברגע שיחזרו שם קצת לנורמליות, אשמח לקפוץ ולהתרשם. עוד לא הייתי שם מעולם.
לצפיה ב-'מוטו נוסף שחשבתי עליו'
מוטו נוסף שחשבתי עליו
13/05/2017 | 15:19
2
78
מהשיר של סטינג Englishman in NY: 

Be Yourself, no matter what they say
לצפיה ב-'עמוק'
עמוק
14/05/2017 | 09:40
1
60

לצפיה ב-'אני מקווה שמדובר בתגובה אוהדת ולא צינית'
אני מקווה שמדובר בתגובה אוהדת ולא צינית
14/05/2017 | 14:09
45
אבל מבחינתי הכל קביל ובסדר.
לצפיה ב-'תשובה לשאלון'
תשובה לשאלון
13/05/2017 | 22:25
3
87
1. סנדי
2. תואר ראשון מזרח תיכון , תקשורת
3. בורסה ושוק ההון, צלילה
4. משקה אהוב: פטרון
5. גם וגם
6. בארבע לפנות בוקר NBA
7. מצווה גדולה להיות בשמחה
8. חסרי בושה, שובר שורות
9. ג'יי די סלינג'ר
10. גלאפגוס
לצפיה ב-'שאלה לגבי סעיף 4 '
שאלה לגבי סעיף 4
14/05/2017 | 22:01
2
46
מה זה פטרון? אני עד כדי כך לא מתמצא באלכוהול, שמבחינתי הכל אותו דבר. 
לצפיה ב-'פטרון זה סוג של טקילה'
פטרון זה סוג של טקילה
14/05/2017 | 23:47
1
16
לצפיה ב-'תודה שהשכלת אותי '
תודה שהשכלת אותי
16/05/2017 | 14:17
10
לצפיה ב-'שירים '
שירים
14/05/2017 | 14:11
42
מה דעתכם על זה? לדעתי זה ממכר, כמו רוב השירים שלו: 
לצפיה ב-'מחפשת פרטנר לחיים'
מחפשת פרטנר לחיים
13/05/2017 | 09:29
145
אילתית 45 גרושה, אוהבת את אילת בפרט ואת החיים בכלל, עצות בנושא הכרויות בעיר קטנה/קיבוץ (אילת זה כמו קיבוץ) יתקבלו בברכה
לצפיה ב-'שירשור הכרויות אביבי במיוחד....'
שירשור הכרויות אביבי במיוחד....
10/05/2017 | 14:29
26
374
רוצים להכיר...?
זה המקום לכתוב קצת על עצמכם ועל מה שאתם מעוניינים למצוא
עם בן/ת זוג ובבן/ת זוג
ואל תשכחו, מי שלא מעיז לא מתיז !

בהצלחה
לצפיה ב-'לא בשבילך'
לא בשבילך
07/05/2017 | 22:24
307
או שאולי כן ... ?
מסר קטן.
לצפיה ב-'מחפשת להכיר חברים חדשים וחבר'ה..'
מחפשת להכיר חברים חדשים וחבר'ה..
06/05/2017 | 11:43
2
316
בת 27 טרייה אז אשמח להכיר אנשים בטווח גילאים הזה.
(אבל לא קטע רומנטי)
לצפיה ב-'שאלות'
שאלות
06/05/2017 | 18:11
198
באיזה טווח גילאים בדיוק מדובר? כנראה שאני "זקן מדי בשבילך" (36). 
שאלה נוספת, היא מה הכוונה בהיכרות שלא למטרה רומנטית. להזכירך, את בפורום שנקרא הכרויות, כך שלא ממש ברור לי מה את מחפשת. אולי לא הבנתי אותך. 
לצפיה ב-'דורי, אמנם זה פורום תחת כותרת "אהבה ורומנטיקה" אבל בשם שלו'
דורי, אמנם זה פורום תחת כותרת "אהבה ורומנטיקה" אבל בשם שלו
06/05/2017 | 19:40
191
עצמו, אין הגבלה כזאת, למטרה רומנטית..

אני אצטרף גם.
אני בן 24, מגדיר את עצמי כאדם אינטיליגנט, סקרן, לוגי.
גר בצפון ואשמח להכיר למטרה רומנטית או חברות.

אני כנראה כן בטווח אז אני שולח הודעה..
לצפיה ב-'מחפש להכיר מישהי'
מחפש להכיר מישהי
06/05/2017 | 12:06
196
היי אני נועם בן 23 מאזור חיפה בינתיים ואשמח להכיר פה מישהי נחמדה..יש בקהל?
לצפיה ב-'מחפש שותפה לנסיעה לטיול בחו"ל '
מחפש שותפה לנסיעה לטיול בחו"ל
02/05/2017 | 22:59
1
192
שתהיה בסביבות גיל 50 עד 65 ...
תודה.

לצפיה ב-'מאוד חשוב לבחור בקפידה עם מי נוסעים לחו"ל'
מאוד חשוב לבחור בקפידה עם מי נוסעים לחו"ל
04/05/2017 | 12:08
234
כי נסיעה עם האדם הלא מתאים יכולה להחרבש את כל הטיול...בפרט אם נוסעים עם משהוא /היא שלא ממש מכירים...

נסעתי לכמה טיולים עם חברה...שאני מכירה כמה שנים [כך לפחות חשבתי] במשך הטיול
התגלו כל מיני סיטואציות שגרמו להמון מתח....

למשל...אי עמידה בלוח הזמנים, מאחר ונסענו בטיול מאורגן חברתי התגלתה חברתי כאשה לא מאורגנת לא מנהלת סדרי עדיפויות ואת הזמן..
למשל אם קבעו שעה מסויימת להתרכז בנקודת איסוף מסויימת ..בדיוק חמש דקות לפני היעד כשאנו כבר בדרל לנקודת המפגש היא נזכרה שהיא חייבת לקהות טיפטת עיניים
בבית מרקחת....מאחר והגענו כחברות..אני חטפתי את כל הכעס של הקבוצה על אי הגעה בזמן....

לשבת לאכול איפושהוא היה מבצע...מצידה היה לקנות מצרכים בסופ ולאכול אפילו תוך כדי ישיבה על מדרכה...
כל קרה לנו בברצלונה נכנתי להצעתה הסתובבנו זמן רב למצוא אוכל שיתאים לנו כיצאנו מהשוק בשדרות רמבלנט לא מצאנו מקום לשבת להכין סנדוויץ ולאכול כמו בני אדם..

מסביב היו מסעדות בשפע חלקם בכלל לא יקרות ..אבל היא כעקרון לא רצתה מסעדות...

נתתי דוגמאות על קצה המזלג למשל עם משהוא/היא מפריע להם עישון, אם מדובר בגבר ואשה שאין בינהם יחסים זוגיים /מיניים יכול לגרום ללא מעט לחץ...

ולכן אני ממליצה להכיר נשים...לבלות יחד מספר פעמים. לנסות להכיר קצת יותר לעומק
לראות אם בכלל מתאימה אינטקרקציה לטיול..שהיא לא פשוטה..

אם נמצאים בארץ וענינים לא מסתדרים כל אחד אומר שלום ופונה לכון אחר..

בטיול  זה אחרת...נדרשים לכך לא מעט כישורים...הכלה..סבלנות...ועוד...
לצפיה ב-'הכרות'
הכרות
01/05/2017 | 11:43
284
מעונין בבת זוג חובבת טבע ואוכל בריא נאה ומיוחדת לקשר עמוק ומשמעותי.
zamir434@walla.com
לצפיה ב-'גבר מחפש בחורה מלאה ושופעת '
גבר מחפש בחורה מלאה ושופעת
28/04/2017 | 22:38
3
283
בחור ממוקם דיסקרטי מחפש להכיר ולזרום עם בחורות בלבד
טלפון או השאירו הודעה
0524312280
לצפיה ב-'אני שולטת. האם אתה נשלט?'
אני שולטת. האם אתה נשלט?
29/04/2017 | 13:53
2
285
אם התשובה היא כן - בן כמה? מהיכן? מה השכלתך? 
אם תתאים לי - נתקדם
לצפיה ב-'גבר נשלט'
גבר נשלט
30/04/2017 | 10:32
206
כבן 56 אזור המרכז, השכלה אקדמאית, אשמח להכיר.
לצפיה ב-'נשלט ושולט'
נשלט ושולט
10/05/2017 | 23:56
174
לצפיה ב-'הכרות מכל הלב!'
הכרות מכל הלב!
29/04/2017 | 12:22
3
375
אני גבר בשנות השישים מחפש אותך לקשר אמיתי וכנה! במקצועי אני קונדיטור עם תחביבים כמו, מוזיקה ונגינה. קריאה וכתיבה בדרך כלל ביוגרפיות. 
לצפיה ב-'אתן בייקום...'
אתן בייקום...
29/04/2017 | 16:21
185
לכל אותן.... אתם בנמצא!
לצפיה ב-'לרצינית ולאחת! '
לרצינית ולאחת!
29/04/2017 | 13:08
175
אם את האחת והמקסימה טלפון או השאירו הודעה 0546509833
לצפיה ב-'רק אותך....!'
רק אותך....!
29/04/2017 | 12:40
134
רק אותך... עדיין מחכה!
לצפיה ב-'ביקור בישראל'
ביקור בישראל
08/05/2017 | 20:36
3
181
אני יבקר בישראל בסוף החודש לשבועיים 
מעונין לפגוש נשים לכיף 

לצפיה ב-'בטח'
בטח
09/05/2017 | 11:41
122
קבלת מלא מסרים!
בנות, הוא יורד. למען המולדת...:)
לצפיה ב-'אנחנו פה 30 שנה לא מצליחים לארגן לא בחורות ולא כיף'
אנחנו פה 30 שנה לא מצליחים לארגן לא בחורות ולא כיף
09/05/2017 | 14:17
1
151
ואתה רוצה בביקור של חודש לסגור פינה....?
לצפיה ב-''
11/05/2017 | 09:53
67
אבל הוא מחול!!!!!*שדים*.
לצפיה ב-'אני מחכה כבר'
אני מחכה כבר
11/05/2017 | 13:19
140
לשרשור קיץ.....................
לצפיה ב-'סטודנט בן 23'
סטודנט בן 23
12/05/2017 | 15:52
117
היי, בחור בן 23, סטודנט להנדסה, מתגורר בחיפה.
מעדיף לא להכביר במילים כאן, אלא לשוחח בפרטי. מבטיח שיהיה מעניין.

בהצלחה 
לצפיה ב-'looking for a girl'
looking for a girl
16/05/2017 | 10:03
67
to have some fun. maybe coffee. something. good luck to you all
לצפיה ב-'הכרויות'
הכרויות
17/05/2017 | 20:42
43
אני בן 27 מבוסס רוצה להכיר מישהי רצינית נימאס מכל הילדות הקטנות רוצה מישהי בוגרת שרוצה להכיר באמת אני מאזור השפלה ראש פתוח שרוצה בחורה טובה של בית
יש פנ דבר כזה ?
לצפיה ב-'רק להכיר'
רק להכיר
19/05/2017 | 22:27
15
לידיד שזקוק לבחורה. הוא רוצה צעירה. בן 42 רווק וביישן. נאה, חתיך ומבנה גוף טוב מאד. גם מהנדס

לצפיה ב-'רווק בן 24 מאיזור הדרום מחפש להכיר '
רווק בן 24 מאיזור הדרום מחפש להכיר
21/05/2017 | 01:24
2
לצפיה ב-'רוציםםםםםםםםםםםם שאלון?'
רוציםםםםםםםםםםםם שאלון?
08/05/2017 | 11:59
4
115
תבנו 1
לצפיה ב-'בשמחה'
בשמחה
08/05/2017 | 21:35
1
59
תגידי, השאלון הזה גם נושא פרסים? יש חופשה בקריביים, מיליון שקל, משהו? 
לצפיה ב-'up'
up
09/05/2017 | 11:38
43
2 u
זה יהיה שאלון שלך, מה שתחליט.
אתה יכול לבקש מימון מתפוז ע״ח הפרסומות שהם כופים עלינו 
לצפיה ב-'בניתי'
בניתי
09/05/2017 | 14:18
1
56
רוצה לבוא לראות אותו?
לצפיה ב-'חחחחחח שקרן!'
חחחחחח שקרן!
11/05/2017 | 09:51
32
לא בנית כלום אצלך זה בא בילט אין.

בכל מקרה בקטע הזה שלך? זה וואחד שאלון 
לצפיה ב-'אתרי היכרויות ?'
אתרי היכרויות ?
06/05/2017 | 13:45
2
162
רציתי לדעת מה אתם חושבים על אתר היכרויות LOVE ME ?
לצפיה ב-'בהערכה צנועה 90% מהפרופילים גנובים מפייסבוק או מזויפים בדרך'
בהערכה צנועה 90% מהפרופילים גנובים מפייסבוק או מזויפים בדרך
06/05/2017 | 19:58
1
115
אחרת.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
06/05/2017 | 21:10
22
לצפיה ב-'חדשה בפורום'
חדשה בפורום
02/05/2017 | 00:02
11
294
איך ממשיכים
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
03/05/2017 | 12:41
9
138
את יכולה להתחיל באיזו שאלה לגבי הכרויות או זוגיות וכו'
ומשם לרחרח את המגיבים ולהתברג איפה שאת רוצה במכונה
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
03/05/2017 | 14:11
8
117
אתה מהווה השראה מנהל נעלה שכמוך.
אני חושבת על שאלה לגבי זוגיות או הכרויות וכו'...
לצפיה ב-'כן יבינתי....'
כן יבינתי....
03/05/2017 | 23:39
7
81
מה על ליבך...?
לצפיה ב-'שאלה מצוינת. חצי'
שאלה מצוינת. חצי
04/05/2017 | 11:41
6
81
עולם בערך חחח
לצפיה ב-'לב גדול יש לך יבינתי'
לב גדול יש לך יבינתי
04/05/2017 | 13:09
5
55
את מתיחסת אליו בכבוד?
לצפיה ב-'עוד שאלה מצויינת חחח'
עוד שאלה מצויינת חחח
04/05/2017 | 14:00
4
54
לא תמיד האמת. לפעמים ההחלטות שלי לא באות דרכו.
אבל בגדול? אני מתיחסת אליו בכבוד הראוי לו ומשתמשת בו רוב הזמן. :)
לצפיה ב-'ואת שלמה עם מה שהוא רוצה,צריך ומבקש?'
ואת שלמה עם מה שהוא רוצה,צריך ומבקש?
04/05/2017 | 15:24
3
40
או שלא קל לך לקבל את הכל ?
לצפיה ב-'שלמה? אני חושבת'
שלמה? אני חושבת
05/05/2017 | 10:27
2
36
שללב יש חיים משל עצמו, גם ברצונות וגם בבקשות שלו. לא תמיד יש לנו שליטה עליו...לא תמיד קל לקבל ולא תמיד קל לוותר. אבל בעיקרון הוא זה ששולט עלי בגדול אפילו שלמדתי קצת לסנכרן אותו עם המח שלי חחח

לצפיה ב-'תנסי להתבונן ולהקשיב ל...'
תנסי להתבונן ולהקשיב ל...
05/05/2017 | 17:02
1
25
מה הוא באמת רוצה
מה הוא באמת מבקש
להאהבה של מי הוא באמת מחכה
לצפיה ב-'לא'
לא
08/05/2017 | 11:55
15
ממש הבנת...:)
הוא יודע בדיוק, רק שלא תמיד הוא צודק.
הוא גם לא בהמתנה...
לצפיה ב-'השאלה היא לאן תרצי להמשיך'
השאלה היא לאן תרצי להמשיך
06/05/2017 | 18:40
41
אני טרם מצאתי כאן מישהי שרוצה קשר כלשהו, לפחות איתי. אגיד לך זאת: 
1. אם את רוצה להחליף חוויות, תתכתבי באופן גלוי. 
2. אם את רוצה יותר מזה עם מישהו כאן, תשלחי לו מסר לתיבה ותתכתבו באופן פרטי, בנפרד מהפורום. 
אפשר לשלב בין שתי האופציות. מומלץ שלא להתכתב על עניינים אישיים בפומבי, כך שכולם יראו. 
בהצלחה. 
לצפיה ב-'הכרתי מישהיא שביום השלישי מצפה שאזמין לחו"ל על חשבוני'
הכרתי מישהיא שביום השלישי מצפה שאזמין לחו"ל על חשבוני
02/05/2017 | 22:55
2
175
אני התנגדתי וביום השלישי כיפפתי אותה.
מה דעתכם- האם זה מקובל?
תודה.

לצפיה ב-'היא התלוצצה מן הסתם....'
היא התלוצצה מן הסתם....
04/05/2017 | 12:09
117
לצפיה ב-'לא חסרים נצלנים'
לא חסרים נצלנים
19/05/2017 | 22:35
4

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

חופה באהבה
חופה באהבה
סייט חקירות
חושדים בבן זוג בוגד?
פורום מיסטיקה
פורום עולם המיסטיקה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה