לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82648,264 עוקבים אודות עסקים

פורום טרשת נפוצה

שלום וברוך בואכם לקהילת טרשת נפוצה.בשנים האחרונות חלה התקדמות רבה בהבנת מחלת הטרשת הנפוצה ומחקרים רבים מתבצעים כל העת בנוגע לפיתוח טיפולים חדשים. חלק ממחקרים אלה, נראים מבטיחים ונמצאים בשלבים מתקדמים, כך שבהחלט יש סיבה לאופטימיות. טרשת נפוצה הינה מחלה כרונית, הפוגעת בדרך כלל באנשים בשנות ה-20-40 לחייהם. המחלה פוגעת במערכת העצבים המרכזית בדרגות שונות של חומרה, ומתבטאת במגוון רחב של תסמינים ביניהם:ירידה בחדות הראיה, עייפות, תחושת רדימות של הגוף, חולשת גפיים ועוד. כיום, ההתמודדות עם טרשת נפוצה מבוססת ברובה על טיפולים תרופתיים, המאטים את התקדמות המחלה, מקטינים את תדירות ההתקפים ומקלים על התסמינים השונים. הטיפול התרופתי, משולב עם טיפולים במישורים משלימים כמו: פיזיותרפיה ותמיכה נפשית, המסייעים רבות בהתמודדות עם המחלה ותסמיניה.אומנם, אין עדיין טיפול, המביא להחלמה מלאה אך, כאמור, חלה ההתקדמות מחקרית רבה בפיתוח ובבחינת טיפולים תרופתיים עתידיים. קצת על עצמי...מומחה בנוירולוגיה ובוגר תת התמחות בחקר נוירו-אימונולוגי של טרשת נפוצה. בתפקידי הנוכחי אני מנהל את המרפאה לטרשת נפוצה ונוירואימונולוגיה במרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי.באתר זה תמצאו מידע רב ועדכני בנוגע לטרשת נפוצה דרכי הטיפול בה ועוד. הינכם מוזמנים לשאול ולהתייעץ בנושא, אשתדל לספק מענה מהיר ככל האפשר.יחד אתכם ובשבילכם,ד"ר ארנון קרנימנהל המרפאה לטרשת נפוצה ונוירואימונולוגיה במרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרשת נפוצה

שלום וברוך בואכם לקהילת טרשת נפוצה.בשנים האחרונות חלה התקדמות רבה בהבנת מחלת הטרשת הנפוצה ומחקרים רבים מתבצעים כל העת בנוגע לפיתוח טיפולים חדשים. חלק ממחקרים אלה, נראים מבטיחים ונמצאים בשלבים מתקדמים, כך שבהחלט יש סיבה לאופטימיות. טרשת נפוצה הינה מחלה כרונית, הפוגעת בדרך כלל באנשים בשנות ה-20-40 לחייהם. המחלה פוגעת במערכת העצבים המרכזית בדרגות שונות של חומרה, ומתבטאת במגוון רחב של תסמינים ביניהם:ירידה בחדות הראיה, עייפות, תחושת רדימות של הגוף, חולשת גפיים ועוד. כיום, ההתמודדות עם טרשת נפוצה מבוססת ברובה על טיפולים תרופתיים, המאטים את התקדמות המחלה, מקטינים את תדירות ההתקפים ומקלים על התסמינים השונים. הטיפול התרופתי, משולב עם טיפולים במישורים משלימים כמו: פיזיותרפיה ותמיכה נפשית, המסייעים רבות בהתמודדות עם המחלה ותסמיניה.אומנם, אין עדיין טיפול, המביא להחלמה מלאה אך, כאמור, חלה ההתקדמות מחקרית רבה בפיתוח ובבחינת טיפולים תרופתיים עתידיים. קצת על עצמי...מומחה בנוירולוגיה ובוגר תת התמחות בחקר נוירו-אימונולוגי של טרשת נפוצה. בתפקידי הנוכחי אני מנהל את המרפאה לטרשת נפוצה ונוירואימונולוגיה במרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי.באתר זה תמצאו מידע רב ועדכני בנוגע לטרשת נפוצה דרכי הטיפול בה ועוד. הינכם מוזמנים לשאול ולהתייעץ בנושא, אשתדל לספק מענה מהיר ככל האפשר.יחד אתכם ובשבילכם,ד"ר ארנון קרנימנהל המרפאה לטרשת נפוצה ונוירואימונולוגיה במרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
המשך >>

לצפיה ב-' אתם מוזמנים לפורום טרשת נפוצה - תמיכה '
אתם מוזמנים לפורום טרשת נפוצה - תמיכה
19/07/2017 | 16:15
64
מתמודדים עם המחלה?
היכנסו לפורום ושתפו

גלישה נעימה
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:19
4

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'נסיעה לחו"ל עם קלנועית'
נסיעה לחו"ל עם קלנועית
24/08/2017 | 11:41
25
שלום רב
אני מתכנן לטוס לברלין בחברת air berlin  ואני מעוניין לקחת איתי קלנועית
1. האם אתם מכירים את חברת אשכול טכנולוגיות - האם חברה אמינה? מה חווית ההשכרה שלכם?
2. האם יש בעיה להטיס מצברי ליטיום?  ובמיוחד ב air berlin
תודה
עפאפ23
לצפיה ב-'איך להפסיק לקחת פמפירה?'
איך להפסיק לקחת פמפירה?
21/06/2017 | 07:29
68
שלום ד''ר.
אני מקבלת פמפירה לטיפול בספסטיות מזה שישה חודשים.
בהתחלה היה שיפור גדול והשרירים היו בטונוס נורמלי, מה שאיפשר לי ללכת ולקום בקלות יחסית.
בחבלוף הזמן, ההשפעה של התרופה פחתה והספסטיות שוב מייסרת.
בנוסף, שרירי הגוף נחלשים ולא נושאים את משקל הגוף.
אני רוצה להפסיק לקחת את התרופה אבל אני לא יודעת אם עלי לעשות זאת באופן הדרגתי או שאוכל להפסיק באופן מוחלט מייד.
אשמח לקבל עיצה. תודה.

לצפיה ב-'עבודה ולימודים'
עבודה ולימודים
24/04/2017 | 11:46
59
חברים, שלום, אני שלומי ואני עם מגבלה כלשהי ובמשך רוב חיי לא מצאתי את עצמי במקומות עבודה, לא בלימודים ולא ידעתי מה הכיוון שלי. עד שהפנו אותי למרכז רבדים. זהו מרכז להכוון תעסוקתי לאנשים עם מוגבלויות. מפה לשם, היום אני יודע מה הכיוון שלי בחיים ומה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול ��
  אני בטוח שכמוני יש פה עוד מלא חברים עם צרכים מיוחדים שלא ממש מצאו את עצמם. בקיצור, תקראו בבקשה את מה שהעלתי פה, אולי תוכלו להעזר בהם. ולמי שסקפטי, לי אין שום אינטרס "למכור" לכם את השירות הזה. אני נעזרתי בהם ואני מרוצה, כמובן שרובכם לא שמעתם עליהם ולכן אני רוצה לעזור למי שמעוניין. אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים לפנות אלי בפרטי או להתקשר אליהם.
 אם אתם אנשים עם מוגבלות כלשהי או מכירים אנשים עם מוגבלות עם נכות מעל 20%% ואתם או הם מעוניינים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים, מתלבטים מה ללמוד, מעוניינים באבחון תעסוקתי, רוצים ללמוד כיצד להתנהל עם המוגבלות במקומות עבודה וכיצד לנהל את המגבלה ולא היא אתכם, לקבל ליווי מקצועי ואישי המותאם במיוחד לצרכים שלכם, לעבור סדנאות שיעזרו לכם להתנהל נכון בעולם התעסוקה,המקום הזה בשבילכם.
*נכות של 20% ומעלה
*מימון הכשרה מקצועית – הפנייה וליווי בבחירה ושילוב בהכשרה מקצועית נדרשת.
*סיוע במיצוי זכויות בתחום התעסוקה
*מענק התמדה בסך עד 5000 שח למתמידים לאורך זמן בעבודה
*לגרים באזור חדרה עד גדרה
*אין צורך בהפניה מרופא או פסיכיאטר
***השירות ניתן ללא עלות***
טלפון 3968*

https://www.facebook.com/%D7%A8%D7%91%D7%93%D7%99%...
לצפיה ב-'תוצאות mri'
תוצאות mri
20/04/2017 | 17:56
238
אני מאובחנת כי חולת טרשת כבר 3 שנים לאחרונה עברתי mri ומבקשת קצת עזרה בפינוח בבקשה מודגמים  מוקדים פתולוגים מוקד גדול יותר פתולוגי פרי ונטריקולרי מימין. מוקדים גם בהמיספרה הימנית פריטים מימין ופריאטו-אוקציפטליים מימין לאחר הזרקת גדוליניום אינם מקלים האדרה
תודה רבה מראש 
לצפיה ב-'טרשת נפוצה כדור אובג'יו...'
טרשת נפוצה כדור אובג'יו...
19/04/2017 | 09:17
126
שלום לכולם, רציתי לקבל מידע או תגובות על כדור בשם אובג'יו . תודה רבה .... 
לצפיה ב-'אסור לאפשר לממשלה להתעלם מנכים שאינם יכולים לעבוד'
אסור לאפשר לממשלה להתעלם מנכים שאינם יכולים לעבוד
12/02/2017 | 06:12
52
אי אפשר לשרוד מ2,342 ש"ח לחודש, איך מי שיכול להיות מאוזן מבחינה תיאורטית יהיה מאוזן במצב של עוני כזה במצוקה גופנית, מי שהמחלה שלו בנסיגה עלול להדרדר בעקבות העוני הרעב המחסור בתרופות ובתנאים מינימליים.

האוצר טוען שאין כסף, כי הצעת החוק של ח"כ אילן גילאון להעלות את קצבאות הנכות ללא מבחני הכנסה שיפגעו בנכים עולה 6 מיליארד ש"ח, ולטענת כחלון אין כסף, אבל האוצר גם לווה מביטוח לאומי 200 מיליארד ש"ח ואמר שיחזיר כשיהיה צורך.
והנה יש צורך ויש עודפים רבים בתקציב, ומהכסף שאנחנו והורינו חסכו למקרה שחלילה נצטרך השר נותן לבעלי חברות בהפחתת מס חברות ולכל כך הרבה צעירים בריאים בתוכנית חיסכון לכל ילד.

אנחנו חייבים להתאחד, ולחשוב ביחד איך אפשר להקים צעקה. יש הרבה נכים שלא מסכימים עם ארגון "נכה לא חצי בנאדם" בשל שיתוף הפעולה עם כחלון והממשלה, ועם ח"כ נאווה בוקר שלמרות שהעלתה גם היא הצעת חוק להעלות את קצבאות הנכים לגובה שכר המינימום הכניסה גם סעיף של מבחני הכנסה שיש אליו התנגדות רבה מצד הנכים, אבל למרות שרובינו רחוקים מאוד מהדעות המדיניות שלו הצעת החוק של ח"כ גילאון להעלאת קצבאות הנכות לשכר המינימום היא היחידה שאין לה התנגדות מצד אף קבוצה.

בואו נתאגד סביב זה, נשכח מדעות מדיניות ביטחוניות, ונפעל כדי לעזור לגילאון וח"כ קארין אלהרר מיש עתיד להעביר את החוק
https://docs.google.com/forms/d/1YwbY63mc77P7mPs92...
לצפיה ב-'פתרון להפרשת רוק מוגברת??'
פתרון להפרשת רוק מוגברת??
30/01/2017 | 16:40
44
שלום רב.
עבור אדם שסובל מניוון בעצב הלשון כתוצאה מals\טרשת/שבץ (אין אבחנה חד משמעית).
הלשון והחך מיובשים אך בלוטות הרוק מפרישות כמויות עצומות של רוק, ללא יכולת בליעה במצבו, גם יכולת הדיבור כבר אבדה.

אשמח לרעיונות וטיפים, לטיפול קונבנציונאלי/ טבעי
לצפיה ב-'שאלה לגבי טיפול IVIG'
שאלה לגבי טיפול IVIG
06/01/2017 | 08:28
90
ד"ר קרני שלום רב. אני בת 30, חולה ב MS כ-12 שנה. יש לי שאלה לגבי טיפול ה IVIG- האם הוא מאושר לתקופת ההריון וההנקה? האם התרופה לא עוברת את השילייה?
כרגע אני מטופלת ברביף 44 ואני מעוניינת להחליף לתרופה אשר מותרת לתקופת ההריון.
האם יש תרופה כזאת?
תודה רבה!
לצפיה ב-'קול קורא להשתתפות במחקר'
קול קורא להשתתפות במחקר
30/11/2016 | 10:36
80
למחקר מרתק בנושא משפחות עם הורים עם מוגבלות, המתבצע בניהולה של ד"ר כרמית-נעה שפיגלמן מהחוג לבריאות נפש קהילתית באוניברסיטת חיפה, אנו מחפשים משפחות בהן לאחד ההורים מוגבלות פיזית או חושית (שמיעה או ראיה) מלידה או מגיל הילדות המוקדמת (עד גיל 18), ואחד הילדים בוגר (רצוי מעל גיל 25). שלושת בני המשפחה (שני ההורים והילד) יתבקשו להשתתף בראיון פנים אל פנים אישי (חד-פעמי) ולמלא שאלונים.
משפחות אשר יסכימו להשתתף במחקר יקבלו תשלום של 600 ₪ למשפחה.
ניתן לשלוח פרטי התקשרות למרכזת המחקר - לבנת קונופני דקלב – בפייסבוק, בדוא"ל: parents.disability@gmail.com או בטלפון: 052-6442747.

לצפיה ב-'קל לעבור! קל לקום! פשוט להסתובב! בטוח ללכת!'
קל לעבור! קל לקום! פשוט להסתובב! בטוח ללכת!
23/11/2016 | 12:34
75
מתוך ניסיון בטיפול באימותינו המבוגרות עם בעיות אורטופדיות התוודענו לקושי בניוד שמלווה בכאבים, חוסר בטחון ואי נעימות.
בעקבות כך הבאנו אביזרים פורצי דרך במהותם ופשטותם המקלים על ניוד ותורמים לתחושת בטחון.
האביזרים מופיעים "חי קל ובטוח".
כתובת אתר האינטרנט הינה www.kal-batuch.co.il
ברב המקרים עשויים המוצרים להקל משמעותית על קושי במעבר, קימה, סיבוב ועוד.
כנסו והיווכחו.
בשורות טובות והרבה בריאות.
לצפיה ב-'בדיקת mri מוח לאחר תאונת דרכים'
בדיקת mri מוח לאחר תאונת דרכים
23/11/2016 | 00:54
92
שלום רב
סעיף מתוצאות הבדיקה הוא-
מוקד היפראינטנסי בחומר הלבן באונה הפרונולית משמאל הצמוד לגרעינים הבזליים מוקד אחד
אשמח לדעת מה זה אומר
תןדה

לצפיה ב-'מחקר במוחות של קופי-רזוס ....'
מחקר במוחות של קופי-רזוס ....
27/10/2016 | 18:20
1
66
עם מותו היום של נוירוכירורג-פורטוגלי בכיר - עיינתי ברשימת הפרסומים של מחקריו - ואלו כללו גם "מחקר במוח של קופי רזוס". - אתן כאן פרט מהתיק הרפואי שלי - אין לי נוגדנים בדם ל"קופי רזוס". כלומר- אם אתה תוקף אותי עם מרכיבים מדם ה"רזוס" אני אקבל ,מחלה אוטו אימונית". מעולם לא פנו אלי מעולם מחקר-הקופים.. והזהירו אותי על הסיכון שלי לחטוף מחלות מקופים. אולי אני צריכה להמנע מביקורים בגני חיות ובפקולטאות לפסיכולוגיה?
לצפיה ב-'joao lobo antunes'
joao lobo antunes
27/10/2016 | 18:34
19
הידיעה לקוחה מאתר העיתון הפורטוגלי  jornal de noticias .  (( חפשו בויקיפדיה ))
לצפיה ב-'שלום רב דוקטור קרני '
שלום רב דוקטור קרני
01/10/2016 | 21:53
213
קודם כל הרבה שנים טובות ובריאות ככל שתרצה'תשאף

דבר שני הנוירולוג שלי דוקטור דוד ביקש שתי בדיקות מוח עם גודלוניום (החומר הצובע) נגע'/לאק ואחת בלי ו7כן בדיקה של מוח בפרוטול חדש של טרשת נפוצה עם
DTI  דקרו אותי בפנים המרפק וגם בסוף כף היד מהצד .כאב לי מאד בכף היד.
איני  יודעת מה הבדיקה החדשה עם DTI  אומרת/מפענחת ?

אודה על כל עזרה

נורית
לצפיה ב-'MRI'
MRI
19/09/2016 | 01:14
147
"מוקדים מרובים בחומר הלבן המתאימיםלמוקדי נזק מוחי כרוני של החומר הלבן"
מה זה?
סובלת מפיברומיאלגיה. פסוריזיס בראש. כאבי ראש מטורפים, כאבים בפנים ברגליים. כאבים נודדים בפרקים. צריבה ודקירות נוראיות בכפות הרגליים. הפרעות שינה קשות. יובש נוראי בפה וצריבה בלשון יובש וגירוד בעיניים. התקפי כאבי תופת בארובת עין שמאל.כאבי שרירים כמו שפעת. הרגליים והידיים כמו ביטונדות. חוסר ריכוז. פגיעה בזיכרון. הפרעות דיבור וחולשה ותשישות עד לרמת התעלפות. לפעמים מרגישה כמו שיתוק ...הרגליים לא נשמעות ויוצא דיבור שלא התכוונתי...שורדת חיה על כדורים.
אין קשר בין הרופאים. כל אחד נותן אבחנה ולא מידע את הרופא האחר.
תודה על עצה או רעיון לצאת לחיים בחוץ

לצפיה ב-'תוצאות mri מוח'
תוצאות mri מוח
04/09/2016 | 16:58
395
הופניתי לעשות mri על-מנת לשלול בעיה ויסקולרית או דמיאלינטיבית, אני בת 51 והממצאים הם -מודגמים מס' מוקדים זעירים לא ספציפיים בחומר הלבן בהמספירות פרונטליות דו צדדית. מוקדים לא ספציפיים.היתר בגדר הנורמה. follw void בעורקי המוח ובסינוסים הוורידיים תקינים. אין רסטריקציה בדיפןזיה. אין האדרה פתולוגי. האם יש מקום לדאגה ?
לצפיה ב-'המלצה על נוירולוגית מומחית מעולה, יסודית , אנושית ונעימה '
המלצה על נוירולוגית מומחית מעולה, יסודית , אנושית ונעימה
01/07/2016 | 11:39
191
אחרי חיפושים רבים: רוצה להמליץ לכם על נויירולוגית נעימה, יסודית, מקצוענית ומקצועית. ד"ר גלילי מוסבר רונית. רופאה שבאמת באמת אכפת לה מהאדם היושב מולה. הייתי אצל נוירולוגים רבים, אף אחד מהם לא התקרב לרופאה ולאישה המדהימה הזו. הלוואי וההינו פוגשים עוד רופאים כאלה בארץ. מהבדיקות המקצועיות ועד היחס החם והאיכפתי שלה.
נכס לרפואה ונכס לחולים שבאים אליה. אין הרבה רופאים כאלה, פשוט אין.

לצפיה ב-'יעוץ ותמיכה בתהליך וועדת גודל רכב וניידות '
יעוץ ותמיכה בתהליך וועדת גודל רכב וניידות
30/05/2016 | 11:49
63
חברת א.צ.מ הינה החברה הגדולה בארץ לאבזור מכוניות לנכים. תומכת ומייעצת בכל התהליך הבירוקרטי מול משרד הבריאות מלווה גם בהסעות במילוי טפסים ובכל מה שקשור בקבלת הזכיות אנחנו כאן בשבילכם פנו אלינו עוד היום. 
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
15/05/2016 | 12:14
8
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ