לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
91179,117 עוקבים אודות עסקים

פורום תמיכה למבוגרים - ADD ו- ADHD

היי, אם אובחנתם כבעלי הפרעת קשב ובין אם עדיין לא, אם אתם מרגישים עצלנים, שונים, לא מובנים, מתקשים להתרכז במשימה אחת ולסיים אותה, מוצאים שהעולם הישגי מידי, מהיר מידי ולא תמיד מתאים אליכם, זה המקום אליו כולכם מוזמנים, לקבל וגם לתת, מהניסיון ומהחוויות שלכם ושל חברי הפורום, לשתף את הפורום או להיות קוראים סבילים, זה הוא בית חם עבור כולכם, ללא הבדלי צורה, צבע וזהות וירטואלית. רק בעשר השנים האחרונות החלה עולה המודעות לכך שקבוצת הסימפטומים המכונה ADHD לא בהכרך דועכת ככל שמתבגרים. ADHD הנה הגדרה לבעייה פיסיולוגית על פי המדריך הסטטיסטי לאבחנות של ארגון הפסיכיאטרים האמריקאי DSM-IV. מאחורי האותיות נמצאים אנשים אמיתיים, כמוכם. אתם מתמודדים יום יום עם המשמעויות האישיות של מה שהרופאים יכנו תסמינים. רק אתם יודעים איך מרגיש אדם היפראקטיבי, איך האימפולסיביות פוגעת בקשרים אישיים ומה המשמעות הקשה של חוסר היכולת לשמור על הקשב ממוקד בדבר אחד לפרק זמן ארוך. היינו רוצים לשמוע אתכם לחבק ולתמוך בזמנים קשים. תוכלו לקבל כאן עזרה מחברים שסובלים מאותה בעייה ממש וגם לתת לאחרים מעצמכם מנסיונכם ומחוויתכם. מותר לדבר בחופשיות על דברים שעולים במהלך ההתמודדות הקשה עם החיים, אך יש להקפיד על כמה כללים על-מנת שהדיונים ינעמו לכולם. באופן כללי יש לשמור על כללי הנימוס והכבוד ההדדיים הנהוגים בפורומים בכלל ובתפוז בפרט. יש להמנע משימוש בשפה אלימה או פוגעת. יש לשים לב לכך שמה שנראה לאחד כהומור, יראה לאחר כהודעה פוגענית. לא יזיק להוסיף קריצה ליד משפט שנכתב בהומור. דעתם של אחרים גם אם אינה דומה לדעתכם ואף אולי מרגיזה, חשובה לעושר הדיון. לכולם יש מקום ולכן יש לכבד כל דעה שמובאת בפורום. אפשר להתווכח עם דעות אך אין לתקוף באופן אישי את בעל הדיעה. אנו שומרים על זכותם של משתתפי הפורום לאנונימיות מלאה. הודעה שחושפת פרטים על משתמש מעבר למה שמפורסם בכרטיסו האישי או שהוא פרסם בעצמו בפורום זה בלבד תימחק. אין לכתוב הודעות בעלות אופי פרסומי, מסחרי, שיווקי או אידאולוגי הודעות אילו ימחקו. עם זאת, ניתן לעשות שימוש בלוחות הפורום למטרות אילו. בכל מקרה, על פי הכללים הנהוגים בקהילות תפוז, אין לפרסם מספרי טלפון בהודעות לפורום. נזהר במתן עצות ופתרונות מן המוכן, כי לכל אדם הדרך שלו בעולם הזה ואיש אינו יודע באמת מה טוב לאחר. ומעבר לזה, דברו בחופשיות ובפתיחות תנו תמיכה למי שזקוק לה ובקשו תמיכה אם אתם חשים צורך בכך. כולנו כאן בשבילכם. אבישי ק

אודות הפורום תמיכה למבוגרים - ADD ו- ADHD

היי, אם אובחנתם כבעלי הפרעת קשב ובין אם עדיין לא, אם אתם מרגישים עצלנים, שונים, לא מובנים, מתקשים להתרכז במשימה אחת ולסיים אותה, מוצאים שהעולם הישגי מידי, מהיר מידי ולא תמיד מתאים אליכם, זה המקום אליו כולכם מוזמנים, לקבל וגם לתת, מהניסיון ומהחוויות שלכם ושל חברי הפורום, לשתף את הפורום או להיות קוראים סבילים, זה הוא בית חם עבור כולכם, ללא הבדלי צורה, צבע וזהות וירטואלית. רק בעשר השנים האחרונות החלה עולה המודעות לכך שקבוצת הסימפטומים המכונה ADHD לא בהכרך דועכת ככל שמתבגרים. ADHD הנה הגדרה לבעייה פיסיולוגית על פי המדריך הסטטיסטי לאבחנות של ארגון הפסיכיאטרים האמריקאי DSM-IV. מאחורי האותיות נמצאים אנשים אמיתיים, כמוכם. אתם מתמודדים יום יום עם המשמעויות האישיות של מה שהרופאים יכנו תסמינים. רק אתם יודעים איך מרגיש אדם היפראקטיבי, איך האימפולסיביות פוגעת בקשרים אישיים ומה המשמעות הקשה של חוסר היכולת לשמור על הקשב ממוקד בדבר אחד לפרק זמן ארוך. היינו רוצים לשמוע אתכם לחבק ולתמוך בזמנים קשים. תוכלו לקבל כאן עזרה מחברים שסובלים מאותה בעייה ממש וגם לתת לאחרים מעצמכם מנסיונכם ומחוויתכם. מותר לדבר בחופשיות על דברים שעולים במהלך ההתמודדות הקשה עם החיים, אך יש להקפיד על כמה כללים על-מנת שהדיונים ינעמו לכולם. באופן כללי יש לשמור על כללי הנימוס והכבוד ההדדיים הנהוגים בפורומים בכלל ובתפוז בפרט. יש להמנע משימוש בשפה אלימה או פוגעת. יש לשים לב לכך שמה שנראה לאחד כהומור, יראה לאחר כהודעה פוגענית. לא יזיק להוסיף קריצה ליד משפט שנכתב בהומור. דעתם של אחרים גם אם אינה דומה לדעתכם ואף אולי מרגיזה, חשובה לעושר הדיון. לכולם יש מקום ולכן יש לכבד כל דעה שמובאת בפורום. אפשר להתווכח עם דעות אך אין לתקוף באופן אישי את בעל הדיעה. אנו שומרים על זכותם של משתתפי הפורום לאנונימיות מלאה. הודעה שחושפת פרטים על משתמש מעבר למה שמפורסם בכרטיסו האישי או שהוא פרסם בעצמו בפורום זה בלבד תימחק. אין לכתוב הודעות בעלות אופי פרסומי, מסחרי, שיווקי או אידאולוגי הודעות אילו ימחקו. עם זאת, ניתן לעשות שימוש בלוחות הפורום למטרות אילו. בכל מקרה, על פי הכללים הנהוגים בקהילות תפוז, אין לפרסם מספרי טלפון בהודעות לפורום. נזהר במתן עצות ופתרונות מן המוכן, כי לכל אדם הדרך שלו בעולם הזה ואיש אינו יודע באמת מה טוב לאחר. ומעבר לזה, דברו בחופשיות ובפתיחות תנו תמיכה למי שזקוק לה ובקשו תמיכה אם אתם חשים צורך בכך. כולנו כאן בשבילכם. אבישי ק
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו.

בפורום ישנם גולשים שמפרסמים את עצמם כאנשי מקצוע. מנהל הפורום אינו מכיר אף אחד מאנשי המקצוע הגולשים בפורום (מלבד דוקטור אשמן) ולא יודע מה היא הכשרתם המקצועית והאם הם מתחזים.
לכן על הגולשים להיזהר, ולקחת בערבון מוגבל כל המלצה הניתנת בפורום על ידי איש מקצוע.
המשך >>

לצפיה ב-'זקוקה להמלצה לנוירולוג (כללית) '
זקוקה להמלצה לנוירולוג (כללית)
09/10/2016 | 14:47
189
היי , למישהו יש המלצה לנוירולוג באיזור חיפה והקריות שמתמחה בתחום? מנבירה בקבוצה אתמול לא הצלחתי למצא ..
יתרה מזאת, מישהו פה באקדמיה והוציא הארכת זמן בלי לעשות איבחון במכונים? (אצלנו הם שולחים רק לרמב״ם והוא יקר באופן מוגזם) 
לצפיה ב-'הנוירולוגית שלי'
הנוירולוגית שלי
30/09/2016 | 00:20
195
שלום,
אני בן 35 ואני מזה כחודשיים על אטנט 30 מג, אני מרגיש שזה לא עוזר לי מספיק,
שיתפתי את הרופאה וביקשתי ממנה אם אפשר לנסות את הויואנס כי שמעתי שהיא טובה להרבה, וריטלינים למיניהם בעבר ניסיתי והיה גרוע בשבילי מבחינת הכל, הנוירולוגית שלי בקופת חולים מכבי אומרת שהיא לא יכולה לתת לי מרשם לויואנס אלא רק פסכיאטר, אני כרגע סטודנט ולא רוצה לקבוע אף פעם תור לפסכיאטר מחשש שבסוף לימודיי לא אתקבל בגלל זה לעבודות מתאימות ללימודיי, האם באמת רק פסכיאטר יכול לתת מרשם לויואנס? והאם זה מסוכן  לעתידי המקצועי לקבוע תור לפסכיאטר?
כי הכל הרי נשמר בתיק שלך במחשב

לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
29/09/2016 | 11:29
14
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'קשב וריכוז'
קשב וריכוז
24/09/2016 | 16:44
1
323
בילדותי אובחנתי כילדה עם בעית קשב וריכוז  וטופלתי בריטלין. לאחרונה עשיתי אבחון לקבלת הקלות במבחן פסיכומטרי ובו צויינה בעיית הקשב והריכוז . אשמח לקבל המלצה לרופא ,עדיפות לרופא העובד עם קופ"ח כללית, כדי להתחיל טיפול תרופתי.
לצפיה ב-'אנחנו מטופלים אצל דר' מנור'
אנחנו מטופלים אצל דר' מנור
08/10/2016 | 17:53
83
היא מקבלת במרפאת קשב ציבורית של גהה שנמצאת בפתח תקוה, 
ומקבלת במכון אניגמה בהסדר שנמצא בהדר יוסף, תל אביב.
לצפיה ב-'קשרים חברתיים'
קשרים חברתיים
22/09/2016 | 11:33
322
שלום לכולם
אשמח מאד לשמוע מכם על סוגים שונים של כשלים בקשרים חברתיים. 
אני כבר בת 65. רק בגיל 60 אובחנתי כ בעלת adhd לא קל. אני מטפלת בעצמי מאז ההבחנה. אם אתם בגילי ,האם אתם מודעים לבעיה כזו.במשך כל חיי לא הרגשתי שיש לי קושי.
לצפיה ב-'מינון קונצרטה'
מינון קונצרטה
18/09/2016 | 19:19
1
279
שלום.
בן חמישים, מאובחן, לוקח 25 מ"ג ריטלין
פעמיים עד שלוש ביום.
מעוניין לנסות קונצרטה, מה המינון המומלץ?
תודה.
לצפיה ב-'25 ריטלין רגיל'
25 ריטלין רגיל
08/10/2016 | 17:46
114
25 ריטלין רגיל זאת מנה שוות גודל לקונצרטה 90 מ"ג
לצפיה ב-'מחפש המלצה לנוירולוג '
מחפש המלצה לנוירולוג
18/09/2016 | 15:54
99
היי שלום לכולם, אני מחפש המלצה לנוירולוג המתמחה בADD במבוגרים שעובד עם קופח מאוחדת ועדיף מאזור ירושלים.

לצפיה ב-'ריטלין/קונצרטה - שאלת תם (תמימה)'
ריטלין/קונצרטה - שאלת תם (תמימה)
18/09/2016 | 15:50
1
174
היי,
אני בת 40 ולקחתי על עצמי פרויקט ענק בעבודה הקשור במערכות יישום.
עליי לסיים את הפרויקט (במקביל לעבודה השוטפת שלי מיותר לציין) עד לאמצע אוקטובר..
מה שאומר הרבה שעות וצורך בריכוז מקסימום.
1. אני לא מטופלת בריטלין אבל פלקחתי כשלמדתי וזה עזר לי בבחינות (לפני כעשר שנים)
2. איך אוכל ל"השיג" מרשם/כדורים כמה שיותר מהר..? 
אשמח לעצה טובה מה להגיד רופא המשפחה - הבנתי שגם רופא המשפחה יכול לרשום לי? אני טועה?

לצפיה ב-'תלוי הרבה ברופא המשפחה'
תלוי הרבה ברופא המשפחה
08/10/2016 | 17:51
78
כי אם נטלת ריטלין בעבר, רופא המשפחה יכול לראות את זה בתיק הרפואי.
גם את האבחון שעשית בעבר היה צריך לתייק בתיק הרפואי.
מכאן, רופא המשפחה יכול לרשום לך מרשם.
הוא עלול להגיד לך שצריך אבחון מעודכן.
כמו כן, הוא לא אמור לדעת אם המינון שלקחת בעבר מתאים גם עכשיו, עם שינוי המשקל והגיל.

תקווי שרופא המשפחה שלך הוא בעל ראש פתוח 
לצפיה ב-'היי כולם,שנים שלא הייתי כאן :)'
היי כולם,שנים שלא הייתי כאן :)
16/09/2016 | 10:49
1
147
זאת תום,מפעם...זוכרים? :)
בכל מקרה,אני כבר כמעט שנתיים לא נוגעת בריטלין,קונצרטה,וחבריהם..

והקטע ההזוי,שאני מרגישה טוב,די מרוכזת,יותר ערנית,יותר שמחה,יותר מועילה.

זה הגיוני שיש אנשים שהכדור עושה להם לא טוב והחיים שלהם הרבה יותר טובים שהם בלי?

מוזר קצת..לא?
לצפיה ב-'תלוי אם את צריכה את הכדור כדי לתפקד'
תלוי אם את צריכה את הכדור כדי לתפקד
08/10/2016 | 17:57
68
כי אם את מצליחה לתפקד היטב בלי הכדור, זה הרבה יותר טוב.
הבעיה מתחילה כאשר נדרשים לריכוז במצב פאסיבי, ואז בעלי הפרעת קשב מתקשים לתפקד.
לצפיה ב-'תופעות לוואי ריטאלין/ קונצרטה'
תופעות לוואי ריטאלין/ קונצרטה
12/09/2016 | 16:08
172
שלום לכולם!
שמתי לב שהרבה מאוד מהגולשים כאן מציינים שהיה להם תופעות לוואי מהירטאלין ובשך כך ממליצים בחום על פתרונות אחרים
שאלתי היא כזו: מה זה התופעות לוואי? כאבי ראש? תחושה של 'אישיות שונה'? דופק מואץ? הזעת מוגבת?
תודה לכם חברים
לצפיה ב-'בעניין טיפול -טבעי-בהפרעות קשב וריכוז'
בעניין טיפול -טבעי-בהפרעות קשב וריכוז
10/09/2016 | 21:37
103
שלום רב

אני מתחילה בקרוב לימודי הסבה למקצוע ומאחר ואני מרגישה שאני סובלת מבעיות קשב וריכוז (לפעמים גם חמורות) הייתי רוצה להתחיל בטיפול -טבעי!- ב"תרופה" כלשהי שהיא על בסיס צמחים כמובן כגון- ריכוזית/רסקיו וכיו"ב..

שתי שאלות עיקריות:
1. מהי התרופה האפקטיבית/יעילה ביותר לבעיות כאלה -אבל גם שלא משאירה תופעות לוואי לא נעימות ?

**אישית יצא לי להשתמש כבר בריכוזית והרגשתי שדי עזר לי אבל אולי ישנן תרופות טובות יותר (שאני לא יודעת עליהן) ואפשר להציע לי??
אני מחפשת משהו שיהיה באמת אפקטיבי וחזק ויעיל אבל טבעי.. בלי כל הכימיקלים!!**

2. מה לגבי FocusZen? אם ידועה לך התרופה (קראתי שזה מאוד מרוכז).... זה גם טבעי..
ומה בעניין "כמוסות לינצ'י " (הבנתי שזה עשוי מפטריות???)
לצפיה ב-'זקוקה לעזרתכם!!!'
זקוקה לעזרתכם!!!
10/09/2016 | 20:54
121
שלום לכולם, 
חסרים לי מספר משתתפים בעלי ADHD או ADD לשם השלמת מחקר בעבודה סמינריונית הנדרשת לשם השלמת חובותיי לתואר ראשון בפסיכולוגיה. השתתפות במחקר כוללת מענה על שאלון אנונימי קצר המצריך כ-10 דק' מזמנכם. 

למענה על השאלון לחצו על הקישור הבא: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvKOA_Mp...

תודה מראש על עזרתכם, 
רוני. 
לצפיה ב-'נירולוג מומלץ'
נירולוג מומלץ
16/08/2016 | 18:50
1
173
אני מחפש נירולוג מומלץ שירשום לי פוקלין/ריטלין בלי לשאול אותי אם אני במסגרת לימודית!

ההפרעת קשב שלי קשה עד כדיי כך שהיא גם לפעמים משפיעה עליי גם בחיי היום יום כמו למשל בעבודה.. אני עובד במשרד עם המון אנשים מסביבי ומה אני אגיד.. אני מוסח דעת ממש בקלות.. ולפעמים גם מתנתק.

כבר פיטרו אותי מהמון עבודות שלא הייתי לוקח ריטלין בימים קשים.. ואז הייתי מתרסק וכמובן מפוטר כי לא הייתי עומד בלחץ!

אז אני מחפש את הכדור הזה מידיי פעם בלי קשר ללימודים ולכל מיני מסגרות.
לצפיה ב-'אין לי המלצה, רק רציתי להעיר'
אין לי המלצה, רק רציתי להעיר
19/08/2016 | 06:58
134
שבשביל מה שתיארת לא צריך שהפרעת הקשב תהיה עד כדי כך קשה - המצב שתיארת מוכר לרבים מאוד מאתנו.
אגב, עלי מעולם לא הקשו לקבל רטלין רק בגלל זה שאני עובדת ולא סטודנטית. התחלתי לקבל רטלין אחרי גיל ארבעים, שזה כבר לפני שבע עשרה שנה, ומאז ועד היום לא נתקלתי בבעיה. יכולים כמובן לשאול אותי במה אני עוסקת, אבל לא כתנא לקבלת רטלין. ואני משתמשת ברטלין לא רק לעבודה בחוץ אלא גם לתפקוד בבית!
לצפיה ב-'מענה על שאלון קצר במסגרת מחקר על AD/HD וחרדת בחינות '
מענה על שאלון קצר במסגרת מחקר על AD/HD וחרדת בחינות
12/08/2016 | 15:21
1
84
שלום לכולם, 
אני סטודנטית המסיימת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובמסגרת חובותיי עורכת עבודת מחקר בנושא הקשר בין ADHD וחרדת בחינות.
במחקר יכולים להשתתף אנשים בגיל 18 ומעלה המאובחנים בהפרעות קשב וריכוז (אבחנות של ADHD או ADDׂ) . השתתפות במחקר תיעשה ע"י מענה על שאלון אנונימי קצר הדורש כ10-20 דקות מזמנכם. תוכלו להפסיק את השתתפותכם במחקר בכל רגע ע"י יציאה מהשאלון טרם השלמתו. 
למענה על השאלון ליחצו על הקישור הבא: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvKOA_Mp...;

בתודה מראש, 
                  רוני. 
לצפיה ב-'זקוקה לעזרתכם במענה על שאלון אנונימי קצר '
זקוקה לעזרתכם במענה על שאלון אנונימי קצר
21/08/2016 | 22:37
16
שלום לכולם,
אני זקוקה לעזרתכם במענה על שאלון אנונימי קצר במסגרת עבודת מחקר סמינריונית בפסיכולוגיה.
על מנת להשלים את המחקר אני זקוקה לעוד 10 משתתפים המאובחנים בהפרעות קשב וריכוז (ADHD או ADD).
אשמח מאד אם תוכלו להקדיש מספר דקות למענה על השאלון.
למענה על השאלון לחצו על הקישור הבא: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvKOA_Mp...
אודה לכם מאד על השתתפותכם,
                                             רוני.  
לצפיה ב-'יש לכם ADHD או ADD? בואו להרויח כסף ולתרום למדע :)'
יש לכם ADHD או ADD? בואו להרויח כסף ולתרום למדע :)
12/08/2016 | 14:57
181
שלום לכולם,

שמי אילה ואני דוקטורנטית לפסיכולוגיה קוגניטיבית בבית הספר למדעי הפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב.

במסגרת הדוקטורט אני מעבירה ניסוי בתשלום לאנשים (בגילאים 18-35) שיש להם ADHD או ADD.

לפרטים נוספים מעבר למה שרשום יש לפנות אליי במייל   ayalaall@post.tau.ac.il

הניסוי לוקח כ-45 דקות מול מחשב שבסופו מקבלים 30 ש"ח במזומן וגם תורמים למדע.

הניסוי מתבצע בשיתוף עם מעבדת הקשב של פרופ' לילך שלו-מבורך והמעבדה לחקר זיכרון עבודה ויזואלי של ד"ר רועי לוריא וקיבל אישור אתיקה של האוניברסיטה.

הניסוי כולל שתי מטלות זיכרון שמתבצעות מול מחשב ומילוי של שאלון קצר בסוף ונערך בבניין שרת באונ' תל-אביב.

הניסוי דורש רצינות. אודה אם מי שחושב שלא יוכל להתייחס לניסוי ברצינות שלא יפנה אליי.

יכולים להשתתף בניסוי אנשים שעונים על הקריטריונים הבאים:
  1. בעלי הפרעת קשב וריכוז ADHD או ADD מאובחנת ע"י פסיכיאטר או נוירולוג (לא אבחון דידקטי. יכול להיות אבחון דידקטי בנוסף לאבחון של פסיכיאטר או נוירולוג).
  2. גיל 18-35.
  3. ראייה תקינה או מתוקנת (משקפיים או עדשות מגע זה בסדר גמור).
  4. ראיית צבעים תקינה (ללא עיוורון צבעים). 
  5. לא ניתן לעשות את הניסוי תחת השפעת תרופות כמו ריטלין, קונצרטה ותרופות אחרות לקשב לריכוז (כן ניתן לעשות את הניסוי בימי שישי למי שזה יהיה יותר נוח).
גם אם אתם לא עונים לדרישות המודעה ממש אשמח אם תעבירו אותה הלאה, במיוחד לאנשים שזה יכול להיות להם רלוונטי. לא צריכים להיות סטודנטים באונ' (או סטודנטים בכלל) כדי להשתתף בניסוי, אלא חשוב שתענו על דרישות הקדם.

לפרטים נוספים יש לפנות למייל הבא:   ayalaall@post.tau.ac.il
תודה רבה!
אילה
* המודעה פונה לכל המינים והמגדרים

לצפיה ב-'ייעוץ והכוונה'
ייעוץ והכוונה
10/08/2016 | 23:52
93
אני מחפש הכוונה וייעוץ למי לפנות בנושא להלן .
הבן שלי בן 27.5 ועד היום לא עובד ! מתחיל ללמוד ומפסיק כל שנה ! לא מוצא את עצמו ... התקשורת מאוד רחוקה בננו !! קיימים דו שיח של כעסים רבים בננו והתרחקות עצומה ... נואש לעזרה וייעוץ עבור שתינו לקבל הכוונה וייעוץ למי לפנות
תודה ענקית לכל הכוונה ועזרה
לצפיה ב-'אבחון בעיות קשב למבוגרים'
אבחון בעיות קשב למבוגרים
07/08/2016 | 19:28
165
אשמח לקבל המלצות על אפשרות לאבחון בעיות קשב וריכוז באזור חיפה

תודה מראש
לצפיה ב-'האם מישהו מכיר את שיטת הטיפול שנקראת '
האם מישהו מכיר את שיטת הטיפול שנקראת
07/08/2016 | 17:16
147
TMS?
יש למישהו מידע על שיטה זו?

לצפיה ב-'אשמח לעזרתכם במחקר שלי'
אשמח לעזרתכם במחקר שלי
07/08/2016 | 16:49
108
הי,
אני עורכת מחקר על הקשר בין הפרעות קשב למסוגלות עצמית ולאופטימיות, במסגרת לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה.
אם אתם מעל גיל 18 ובעלי אבחון של הפרעות קשב ו/או ליקויי למידה, אשמח שתעזרו לי במילוי שאלון קצרצר בלינק הזה.
ההשתתפות במחקר היא אנונימית.
תודה מראש!!
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
03/08/2016 | 14:12
6
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות
פורום הורים למחוננים
פורום הורים למחוננים
טלי אנגור - טיפול בתסמיני אוטיזם
טלי אנגור -

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה