לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אקטואליה

פורום אקטואליה נועד להוות במה אינטראקטיבית לכל מי ש"סדר היום הלאומי" נמצא על סדר היום שלו/ה. הכתיבה בפורום מאפשרת לכל אחד ואחת להביע דעה בכל נושא ולהגיע ישירות מהכורסא בבית אל אנשים אחרים, ללא תלות באמצעי תקשורת, ללא צורך בתיווך או עריכה. התקשורת האלטרנטיבית האולטמטיבית.כל שצריך הוא חיבור לאינטרנט, סקרנות טבעית לקורה סביבך והרבה הרבה נימוס. אקטואליה מטבעה הינה נושא שגורם ליצרים להתעורר,נושא שנוגע לאנשים בעצבים החשופים, אנא זיכרו שסופו של ענין הפורום נועד לניהול דיונים, לא למריבות ולא להשמצות. אז בין הנימוס הבסיסי להתלהמות ישנו מרווח, השתמשו בו, חריגה מהמרווח הזה מובילה להתערבות הנהלת הפורום, בדרך כלל אזהרה אחת או שתיים ולאחריה הרחקה, למעט מקרים קיצוניים כגון שימוש בכינויים הלקוחים מגרמניה של לפני שישים שנה שיגררו מחיקה והרחקה מיידית,
תהנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אקטואליה

פורום אקטואליה נועד להוות במה אינטראקטיבית לכל מי ש"סדר היום הלאומי" נמצא על סדר היום שלו/ה. הכתיבה בפורום מאפשרת לכל אחד ואחת להביע דעה בכל נושא ולהגיע ישירות מהכורסא בבית אל אנשים אחרים, ללא תלות באמצעי תקשורת, ללא צורך בתיווך או עריכה. התקשורת האלטרנטיבית האולטמטיבית.כל שצריך הוא חיבור לאינטרנט, סקרנות טבעית לקורה סביבך והרבה הרבה נימוס. אקטואליה מטבעה הינה נושא שגורם ליצרים להתעורר,נושא שנוגע לאנשים בעצבים החשופים, אנא זיכרו שסופו של ענין הפורום נועד לניהול דיונים, לא למריבות ולא להשמצות. אז בין הנימוס הבסיסי להתלהמות ישנו מרווח, השתמשו בו, חריגה מהמרווח הזה מובילה להתערבות הנהלת הפורום, בדרך כלל אזהרה אחת או שתיים ולאחריה הרחקה, למעט מקרים קיצוניים כגון שימוש בכינויים הלקוחים מגרמניה של לפני שישים שנה שיגררו מחיקה והרחקה מיידית,
תהנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'ולחדשות הטובות של היום'
ולחדשות הטובות של היום
24/04/2017 | 14:29
25
66
מרואן ברגותי הנבלה החליט לנסות ולקחת על עצמו אחריות על הפיגועים שביצע
והוא מקווה להעניש את עצמו ולהגיע בקרוב לגיהנום.
בלי בג"ץ ובלי בצלם
כולנו מחזיקים לו אצבעות
ויפה שעה אחת קודם

לצפיה ב-'שקרן'
שקרן
24/04/2017 | 14:39
17
38
מה שכתוב הוא ש(עקב הצום) חלה הרעה רבה במצבו הרפואי
ושיש סכנה לחייו

ואני אומר לך שממשלת העוועים של נתניהו משקשקת ברגע זה
ושנפלה עליה אימתא ופחד שמא יקרה לו משהו
לצפיה ב-'מאחל לו שיתמיד, שיהי גבר, שיוכיח לכולם מה זה טינופת מוסלמית'
מאחל לו שיתמיד, שיהי גבר, שיוכיח לכולם מה זה טינופת מוסלמית
24/04/2017 | 15:42
5
7
לצפיה ב-'כן שיוכיח מנהיגות '
כן שיוכיח מנהיגות
24/04/2017 | 17:40
4
12
כי ה"מנהיג" הזה הטיף לבני עמו להילחם את טיפת הדם האחרונה, וכשחיילי צה"ל דפקו בדלת שלו, הוא מיד הרים ידיים והסגיר את עצמו. ובשביתת הרעב שהוא לא אירגן הוא אכל חופשי, אז שבאמת יעמוד על העקרונות שלו ויצטרף לחבריו לדרך יאסר ערפאת, השיח אחמד יאסין ורנטיסי.
לצפיה ב-'כך עשה גנדי בהודו'
כך עשה גנדי בהודו
24/04/2017 | 17:50
3
11
והצליח לסלק את הבריטים
אולי כאן צומח גנדי הפלסטיני
לצפיה ב-'איזו השוואה אינטליגנטית.....'
איזו השוואה אינטליגנטית.....
24/04/2017 | 18:01
8
עוד "מנהיג" הדוגל בערך "אחרי".........המבול.
לצפיה ב-'גנדי ניהל מאבק לא אלים'
גנדי ניהל מאבק לא אלים
24/04/2017 | 18:05
9
ברגותי שבר את שיאי האלימות והתיר דמם של ילדים ותינוקות.
לצפיה ב-'שקרן,ברגותי הוא טרוריסט רוצח שפל ולא מנהיג'
שקרן,ברגותי הוא טרוריסט רוצח שפל ולא מנהיג
24/04/2017 | 23:29
2
לצפיה ב-'הכל כדי לתרץ למה מחר הוא כבר יפטם עצמו בסטייקים מהמנגל'
הכל כדי לתרץ למה מחר הוא כבר יפטם עצמו בסטייקים מהמנגל
24/04/2017 | 16:41
5
6
ברגותי כבר ממש רעב
לצפיה ב-'אני מתפלל שלא כך הדבר'
אני מתפלל שלא כך הדבר
24/04/2017 | 17:52
4
17
אלא שיתמיד בצומו עד שיכניע את ממשלת העוועים של נתניהו
לצפיה ב-'פתאום שמתי לב ש.........'
פתאום שמתי לב ש.........
24/04/2017 | 18:04
1
10
האיש הזה הורשע ב-5 מעשי רצח באחריותו המלאה,ובמקרה הקורבנות היו יהודים.......והנה אתה תומך בו עד כדי כריעת ברך וליקוק כמות רגליו.
לצפיה ב-'לעומתו אנשי האצ"ל שפוצצו את מלון המלך דויד וטבחו ב-91 איש'
לעומתו אנשי האצ"ל שפוצצו את מלון המלך דויד וטבחו ב-91 איש
26/04/2017 | 14:58
יהודים, אנגלים וערבים
איש לא העמידם לדין ולא הרשיעם
כי הרי הם "משלנו"
לצפיה ב-'קודם תבדקו אתם מתפללים לאותו אללה.... אללה הסוני.'
קודם תבדקו אתם מתפללים לאותו אללה.... אללה הסוני.
24/04/2017 | 22:19
6
אמנם שניכם סונים, אבל בטח יש איזה סיבה שתכרתו את הראש אחד לשני, כי "אללה אמר".
לצפיה ב-'חוץ ממך מאיש פשוט וסתוונית אני לא מכיר אנשים שתומכים ברוצח'
חוץ ממך מאיש פשוט וסתוונית אני לא מכיר אנשים שתומכים ברוצח
24/04/2017 | 23:33
8
תיתבייש חצוף
לצפיה ב-'שהבן זונה הזה יתפגר ברחובות רמאללה יחלק הארכי מחבל כנאפה '
שהבן זונה הזה יתפגר ברחובות רמאללה יחלק הארכי מחבל כנאפה
24/04/2017 | 17:24
2
6
לשמאלנים שבאים ללקק לו את אצבעות רגליו המצחינות.
אני מקווה שאתה מספיק חכם להיות בסוף.
גם תקבל שאריות (לזה אתה רגיל) אבל החרא שיש לו בין אצבעות הרגליים 
יהיה על הפה של הטיפשים שאוהבים מחבלים.
לצפיה ב-'וכבר אמר החכם הסיני'
וכבר אמר החכם הסיני
24/04/2017 | 17:55
1
11
מיללותיו וקללותיו ותפילותיו של חתול
לא יורד גשם
לצפיה ב-'אומר פאלח מכופור טיז אל טוז טוז. אם הסיני היה בא אליך לחושא '
אומר פאלח מכופור טיז אל טוז טוז. אם הסיני היה בא אליך לחושא
5
הוא היה אומר: סלק את הכלבים מהמיטה הם מדביקים אותך בכלבת
לצפיה ב-'מצויין שיעשה צדק עם עצמו '
מצויין שיעשה צדק עם עצמו
24/04/2017 | 17:38
7
אם אין מדינה שמכבדת את עצמו שתגזור עליו עונש מוות ותוציא אותו להורג שהוא יתאבד בדרך המפגרת הזאת, יצורים כמוהו מקומם בגהינום ולא על האדמה.
לצפיה ב-'סוף-סוף יש התקדמות בעניינו.... '
סוף-סוף יש התקדמות בעניינו....
24/04/2017 | 17:41
3
לצפיה ב-'אין קשר לפיגועים. הוא נמצא בדכאון בגלל שהרבה שכחו אותו'
אין קשר לפיגועים. הוא נמצא בדכאון בגלל שהרבה שכחו אותו
24/04/2017 | 16:57
7
והוא רוצה לחזור לתודעה הציבורית. יכניסו לו צינורות ביד עם מזון נוזלי ולצערינו הוא ישאר חי.
לצפיה ב-'תודה אלוהים '
תודה אלוהים
24/04/2017 | 17:36
4
11
אנחנו סמרטוטים ושלחנו אותו לכלא במקום לשלוח אותו לגרדום והוא חוגג שם ומקדם קריירה פוליטית מהכלא ואם חס וחלילה הוא יחליף את אבו מאזן, אנחנו עוד נתגעגע לערפאת!!! אז אם לנו אין אומץ והגינות לשפוט את כל רוצחי הילדים והתינוקות על רקע לאומני על פי דיני הנאצים ועוזריהם וכמובן המנהיגים שלהם. אם ברגותי ימות בקרוב יש אלוהים ויש צדק.
לצפיה ב-'ואם תשלחו אותו לגרדום, כדבריך, גם הם ישלחו חיילים ישראלים'
ואם תשלחו אותו לגרדום, כדבריך, גם הם ישלחו חיילים ישראלים
24/04/2017 | 17:58
3
7
לגרדום
ואז נראה מי יילל יותר
לצפיה ב-'למה הם לא רוצחים חיילים ישראלים היום?'
למה הם לא רוצחים חיילים ישראלים היום?
2
4
לצפיה ב-'כנראה אבנר שמח שחוטפים חיילים וסוחטים שחרור אסירים '
כנראה אבנר שמח שחוטפים חיילים וסוחטים שחרור אסירים
24/04/2017 | 18:07
1
4
לצפיה ב-'אבנר מחוייב למטרה של שחרור פלשתין מיהודים'
אבנר מחוייב למטרה של שחרור פלשתין מיהודים
24/04/2017 | 18:10
5
בן גוריון,ברל,רבין,פרס,א.ד גורדון וירוחם משל מתביישים באבנר,יגאל אלון מתהפך בקברו ודיין מקיא בשמיים בגלל אפנר.
אפילו סטילהוק נחרד ממנו.אבנר הפך לאורי אפנרי.לפנתר שחור.לילד תימני חטוף מסוייד בלבן.
לצפיה ב-''
26/04/2017 | 14:31
2
יימח שמו ...
לצפיה ב-'זבלוני הימין מחציפים פנים לגרמניהבמקום להודות לגרמנים על '
זבלוני הימין מחציפים פנים לגרמניהבמקום להודות לגרמנים על
26/04/2017 | 09:53
12
18
הכל סיוע ביטחוני פוליטי ומדיני, הזבלונים מעיזים לנסות לבייש את שר החוץ הגרמני אבל הוא פשוט ירק עליכם בבוז תהומי ועשה מה בראש שלו
לכו נשקו את רגליו ימנונים עלובים .
מה הפלא שהביביהו התחנף אליו לאחר מכן וניסה לקבוע פגישה בסתר או בדרג נמוך יותר
לצפיה ב-''
26/04/2017 | 10:05
2
2
לצפיה ב-'אני במקומם הייתי דורש חזרה את הצוללות שנתנו לנו'
אני במקומם הייתי דורש חזרה את הצוללות שנתנו לנו
26/04/2017 | 10:25
1
5
שמגינות על יהודים !
לימנים כמוכם לא מגיע עזרה מגרמניה

לצפיה ב-'במקומם הייתי שולח אותך לכאן:'
במקומם הייתי שולח אותך לכאן:
26/04/2017 | 12:40
2
לצפיה ב-'כשיהיה סיוע כזה, יהיה על מה להודות'
כשיהיה סיוע כזה, יהיה על מה להודות
26/04/2017 | 10:28
6
4
עד כה, ראינו בעיקר אימפריאליזם גרמני השואף להרחיב את הרייך הרביעי למדינות הסובבות את רוסיה - גם במחיר מלחמה עימה,
ונסיונות להשתלט באופן דומה על יהודה ושומרון, מתוך פנטזיה להפוך שטחים אלו לקולוניה אירופית.

אם שר החוץ היה מעוניין לנטוש את דרך האימפריאליזם ולעלות על דרך השלום,
הוא היה נפגש עם ראש הממשלה,
ומפסיק לממן חתרנות נגד שלטון שנבחר דמוקרטית.
לצפיה ב-'לך נשק את נעליו של שר החוץ הגרמני. הם סייעו לנו כבר'
לך נשק את נעליו של שר החוץ הגרמני. הם סייעו לנו כבר
26/04/2017 | 10:37
5
6
במיליארדי דולרים בצוללות שקיבלנו מתנה ותומכים בנו פוליטית צבאית ומדינית.
אבל ימנים בוגדים כמוך רוצים שיחדלו לעזור במטרה שהמדינה תפגע כי אתם שותפים של הערבים הימנים שמטרתם השמדת מדינת ישראל
לך לעזה כי שם מקומך
לצפיה ב-'הם סייעו לעצמם, ולא נתנו חינם דבר'
הם סייעו לעצמם, ולא נתנו חינם דבר
26/04/2017 | 11:22
4
8
החברות הגרמניות שיחדו פוליטיקאים גרמנים,
אלו הסכימו שאחוז מסויים מהעיסקה יממומן על חשבון משלם המיסים הגרמני,
כדי להגדיל את רווחי הגורם ששיחד את אותם פוליטיקאים.
זה קרה גם עם ישראל וגם עם מדינות נוספות.

תמיכה פוליטית - אין מגרמניה. הם תומכים כמעט בכל הצעה אנטישמית ואנטי-ישראלית שעולה באו"ם וברייך הרביעי .

לא ברור איך אתה מתיימר להתנגד לימנים,
בעודך תומך ברייך הרביעי.

אנחנו תומכים בדו-קיום ושלום, בחיזוק מדינת ישראל ושגשוגה,
ומתנגדים לאימפריאליזם הגרמני בגילגוליו השונים.
את צה"ל - הקמנו כצבא חזק כדי להתנגד בדיוק לאימפריאליזם זה,
שבסוף - חיציו הרעילים מופנים לעבר יהודים.
לצפיה ב-'כלומר לדעתך עלינו '
כלומר לדעתך עלינו
26/04/2017 | 11:37
3
6
להחזיר את הצוללות המשוקצות?
לצפיה ב-'לא. שהרי כבר שילמנו עליהן (ישראל שילמה 2/3 מהעלות)'
לא. שהרי כבר שילמנו עליהן (ישראל שילמה 2/3 מהעלות)
26/04/2017 | 12:11
2
6
אם לממשלת גרמניה יש בעיה עם השוחד שניתן לחברי ממשל גרמניים, כדי שאלו יאשרו סבסוד של שליש מעלות הצוללות,
היא יכולה לדרוש מהחברות שחילקו שוחד,
להחזיר את כספי הסבסוד לממשלה הגרמנית.

מדובר בעניין פנימי של הרייך הרביעי המושחת,
ולישראל אין זכות, או סיבה, להתערב בו.
לצפיה ב-'אז גם אתה מודה שקיבלנו נדבות של לפחות שליש'
אז גם אתה מודה שקיבלנו נדבות של לפחות שליש
26/04/2017 | 12:19
1
4
אם הם כל כך רעים מדוע שלא נחזיר את הצוללות ונקבל את כספינו? הרי הצוללות שלהם טמאות לפי דבריך
לצפיה ב-'לא אנחנו קיבלנו - אלא מחלקי השוחד'
לא אנחנו קיבלנו - אלא מחלקי השוחד
26/04/2017 | 14:57
1
והם חילקו שוחד דומה כדי להשיג סבסוד מכירת נשק גם למדינות אחרות.

אז יש שתי אפשרויות:
האחת היא - שגרמניה היא מדינה כה מושחתת, שמספיק שוחד קטן וכספי הציבור נשפכים בכמויות על מחלק השוחד,

והאחרת היא:
שגרמניה מנצלת את הסבסודים והשוחד כדי להגביר יכולת לייצר נשק,
שבהמשך ינוצל למימוש התוואוות האימפריאליסטיות שלה.

אלא שמבחינתנו - ענייניה הפנימיים של הרייך הרביעי לא רלוונטיים,
זה עזר לנו להשיג הנחה, ולרכוש נשק שככל הנראה לא היינו רוכשים במחיר מלא.
לצפיה ב-'ביבי עוד יתרפס מול הגרמני בדיוק כמו שהתרפס מול הרודן הטורקי'
ביבי עוד יתרפס מול הגרמני בדיוק כמו שהתרפס מול הרודן הטורקי
26/04/2017 | 12:30
1
3
ואף שילם מיליוני שקלים מקופת המדינה למשפחות המחבלים של המרמרה.
לצפיה ב-'הוא אכן יתרפס אולם עם חזה זקוף וגאה בנחישות תוך שמירה על'
הוא אכן יתרפס אולם עם חזה זקוף וגאה בנחישות תוך שמירה על
26/04/2017 | 12:39
1
ביטחון ישראל! ולא כמונו השמאלנים המתרפסים לפריץ
לצפיה ב-'אני מבקש למחות על האדמתי - למרות שגוטרמן היקר'
אני מבקש למחות על האדמתי - למרות שגוטרמן היקר
26/04/2017 | 11:35
3
18
התורם הרבה יותר ממני,
ומביע השקפה מעניינת וייחודית,
לא זכה להאדמה כזו.

אם יש מחסור בתקני האדמות - תנו לו את ההאדמה שניתנה לי
לצפיה ב-'לא תודה אני בברלין ולא פה אז אינני חפץ בכך'
לא תודה אני בברלין ולא פה אז אינני חפץ בכך
26/04/2017 | 11:39
2
6
לצפיה ב-'אז מדוע אתה דוחף את האף שלך למה שקורה בישראל'
אז מדוע אתה דוחף את האף שלך למה שקורה בישראל
26/04/2017 | 12:37
1
10
עדיף שתדאג לבטוחנך האישי בברלין
[ תמשיך לשחקה אותה שאתה חי שם]
לצפיה ב-'הוא מרגיש איך הקרקע בוערת.'
הוא מרגיש איך הקרקע בוערת.
26/04/2017 | 14:53
2
חרחורי המלחמה מול רוסיה,
פרישת בריטניה מהרייך הרביעי,
החובות המזנקים,
ההגירה והאלימות הגוברים,
מבשרים רעות על עתיד הרייך הרביעי.
לצפיה ב-'פעם הסמאל בישראל היה מאוד 'אנטי-גרמני''
פעם הסמאל בישראל היה מאוד 'אנטי-גרמני'
26/04/2017 | 10:54
20
32
הם הפגינו יחד עם 'חירות' נגד השילומים ונגד הכשרת 'גרמניה האחרת' ע"י מפא"י וגרוריה.

מתוך הסמאל הכי 'אנטי-גרמנים' היו הקומוניסטים שרקדו לפי החליל בקרמלין שראה בגרמניה המערבית את אבי אבות הטומאה.

עכשיו הסמאלים הפכו למשרתים נרצעים של אדונם הגרמני האנטישמי הממלא את כיסיהם, והם נוהרים לברלין כדי להתבסם מקרבתם הבלתי-אמצעית של שונאי ישראל שם.

ולגרמנים יש חוצפה בלתי-נתפסת: בזכות שתוליהם וסוכניהם הקנויים הסמאלנים אצלנו הם מרשים לעצמם להתנשא מעל היהודים וללמד אותם הלכות מוסר וצדק - הם שחננו את הפושעים הנאצים ומשלמים להם ולשאריהם פנסיות שמנות על שנות 'שרותם' במשטר הצורר.
לצפיה ב-'שוקן הראה להם שדמי חסות מנאצים מבורך לצורך הרס המדינה'
שוקן הראה להם שדמי חסות מנאצים מבורך לצורך הרס המדינה
26/04/2017 | 10:56
2
11
השמאל היום תומך בשר חות בן נאצי מוצהר עד יום מותו.
והמנוולים ובני הקאפו ברובם מטיפים לנו על הקשר בין הימין לנאצים.
לצפיה ב-'אז אתה לא ממליץ ללקוחות שלך להשתמש בברזי מטבח גרמנים?'
אז אתה לא ממליץ ללקוחות שלך להשתמש בברזי מטבח גרמנים?
26/04/2017 | 11:03
1
3
לצפיה ב-'בחברה שעבדתי בה מכרו מקלחות שרכיב מרכזי בהם יוצר בגרמניה'
בחברה שעבדתי בה מכרו מקלחות שרכיב מרכזי בהם יוצר בגרמניה
26/04/2017 | 11:13
8
בכל העולם המוצר נחטף, ורק בישראל הביקוש נמוך.
ברגע שששמעו על האיכות הגרמנית - ההתלהבות ירדה לרצפה.
עכשיו מנסים להחליף רכיבים אלו בחלקים סינים זולים.
הסינים לא ניסו לרצוח מליונים מאיתנו.

גם היום בני העם היהודי מתייחסים בחשד לגילויי האימפריאליאליזם הגרמני,
למרות שעברו 70 שנה.
לצפיה ב-'אז להחזיר את הצוללות שקיבלנו מתנה או להשאיר אותן'
אז להחזיר את הצוללות שקיבלנו מתנה או להשאיר אותן
26/04/2017 | 11:02
8
ואז תאלץ ללקק את ישבנם של הגרמנים ולומר תודה בהכנעה?
לצפיה ב-'מדהימה הפרספקטיבה ההיסטורית שהראית לנו'
מדהימה הפרספקטיבה ההיסטורית שהראית לנו
26/04/2017 | 11:05
6
נחמד לראות אותך אדום.
הערך המוסף שלך אדיר. רצוי שתציג רק אותו כי בו ממילא איש לא יכול להתחרות בך.
קח דוגמה בשרשור זה, מי עוד ידע לזהות את התמורות המשמעותיות בשמאל הישראלי באספקט האלמני
לצפיה ב-'איליה ארנבורג מתאר זוועות הגרמנים נגד היהודים במלחמה ברוסיה'
איליה ארנבורג מתאר זוועות הגרמנים נגד היהודים במלחמה ברוסיה
26/04/2017 | 11:22
6
9
צבא של מיליוני רוצחים ותומכיהם, כמו הקנצלר הסוציאל-דמוחארטי שמידט שהתפגר לאחרונה והאבא הנאצי של שר החוץ הסוציאל-דמוחארטי האנטישמי בהווה, התנפל כמו חיות טרף על אחינו ואחיותינו חסרי המגן וטבח בהם ללא רחם.

השואה: רוצחי עם, מאת איליה ארנבורג. פורסם בעיתון נובי מיר, בריה''מ, מרץ 1944  
  ערכתי לאחרונה בתאריך 24.04.17 בשעה 03:55 בברכה, אלכס מהכרמל
עיתונים מסוימים בארה"ב ואנגליה מפקפקים בזוועות הצבא הנאצי.
המלחמה תובעת אומץ לא רק מהחיילים, אלא גם מכל האזרחים. אלה שלא רוצים לראות את האמת הם פחדנים. הם יכולים להתחזות לאמיצים, הם יכולים להגיד שהם הולכים נגד הזרם. עדיין הם נשארים פחדנים. אנשים שמסתירים מעצמם ומאחרים את הפשעים האיומים של הנאצים - שותפים לפשעים האלה. הם יכולים להתחזות להומניסטים, פציפיסטים, שרפים וכרובים, ועדיין הם יישארו מגניהם של קניבלים. הומניסטי השקר האלה מעזים לפקפק בזוועות הצבא הגרמני. הם מסתמכים על נסיון המלחמה של 1914-1918. אבל זו לא המלחמה ההיא. באותה מלחמה הסופר רומן רולן יכול היה להרשות לעצמו להגיד "אני מעל המאבק". מי עכשיו מעל המאבק? לאוואל, פושע המלחמה. אנשים שלא מאמינים כי הנאצים עוללו זוועות איומות - נאצים בעצמם, ולא משנה אילו בגדים הם עוטים. אנשים שצורחים "אל תוציאו להורג את הרוצחים" הופכים לשותפים למעשי רצח המוני. אנשים אשר מגנים על גרמניה שהעלילו עליה כביכול וטורחים למען חנינה לתליינים - לא אוהבי אדם אלא אוהבי הרשע הם. הם מפחדים מניצחון הצדק כי להם, יפי הנפש האלה, יותר נעים לחיות עם נאצים וחצי נאצים. הם מפחדים מהעמים שעיניהם נפקחו ומהמצפון שהתעורר.
אני לא אתחיל למנות שוב את פשעי הצבא הנאצי. אני לא אתחיל לספר שוב על הערים והכפרים השרופים של רוסיה, על טבח כפרים שלמים, על חבלי התליה, על הגליית האוכלוסייה. אני אספר רק על דבר אחד: על השמדת היהודים. אני בוחר דווקא את הסעיף הזה בכתב האישום כי בו בא לביטוי בצורה המיטבית ביותר אופיו של הצבא הנאצי. כאשר הנאצים כבשו את אוקראינה וביילורוסיה, בהן חיו הרבה יהודים, הגרמנים מצאו כמעט רק זקנים, חולים, נשים עם ילדים, כי הגברים היהודים הצעירים פנו למזרח עם הצבא האדום. באופן הזה לצבא הגרמני היה קל לחסל באופן מדעי ומסודר בצורה המונית נשים, זקנים וילדים. האם יימצאו צבועים אשר יגידו שמדובר ב"תעמולה מוגזמת"? אפשר להזכיר להם כי הפירר בעצמו הבטיח לא פעם כי אחרי המלחמה לא יישארו יהודים באירופה. הוא קיים את הבטחתו עד כמה שהיה יכול. בשטחים שהוא כבש ברוסיה הוא חיסל את כל היהודים. אני אביא כאן מסמך גרמני. הוא נמצא לאחר חיסול החטיבה ה-15 של המשטרה הצבאית הגרמנית.
"בישיבה שהתקיימה ב-28.10.1942 בפינסק אצל מפקד היחידה הוחלט כי שני גדודים, הגדוד השני של החטיבה המשטרתית וגדוד הפרשים יקיפו את האזור בעוד פלוגה 10 של הגדוד ה-15 של המשטרה, הפלוגה ה-11 של הגדוד ה-11 של המשטרה ללא שתי מחלקות יוקצו למעצרים בגטו. שאר המחלקות ישמרו על הנקודה העיקרית ועל ההובלה אל מקום ההוצאה להורג אשר נמצא 4 ק"מ מפינסק. התוכנית בוצעה בצורה מעולה מכיוון שהצלחנו לתפוס 150 יהודים שברחו, גם כאלה שנמלטו למרחק של כמה קילומטרים.
הפשיטה הראשונה הסתיימה ללא אירועים מיוחדים. ביום הראשון הוצאו להורג עשרת אלפים איש. בלילה הפלוגה הייתה בכוננות במועדון היחידתי. ב-30.10.1942 נערכה פשיטה נוספת, ביומיים הבאים גם. באופן כללי הצלחנו להרוג בערך חמש עשרה אלף יהודים. יהודים חולים וילדים הוצאו להורג בגטו עצמו, סך הכל 1200 יהודים.
ב-2.11.1942 ב-5 בבוקר הפלוגה שוחררה מפינסק וצעדה למקום החניה שלה.
מסקנות ולקחים:
1. היחידות הפושטות צריכות לקחת איתן גרזנים ולומים מכיוון שכל הדלתות היו נעולות והיה צריך לפרוץ אותן בכוח.
2. יש לסרוק באופן יסודי את עליות הגג.
3. גם כאשר אין מרתפים, אנשים רבים מוצאים מסתור מתחת לרצפה. מקומות כאלה יש לפרוץ מבחוץ או לשלוח לשם כלבי שירות (בפינסק הצטיינה במיוחד הכלבה אסטה), או לזרוק לשם רימון יד, מכיוון שאחרי זה היהודים מיד יוצאים.
4. יש לבדוק את כל האדמה מסביב בחפצים קשיחים כי אנשים רבים מתחבאים בבורות מוסווים היטב.
5. מומלץ לקחת קטינים ולהבטיח להם חיים בתמורה לכך שיובילו אותנו למקומות המסתור. השיטה הזו הוכיחה עצמה היטב.
מפקד היחידה קפטן זאור."
מה יגידו יפי הנפש? אולי הם יתבעו למען קפטן זאור מאסר על תנאי עם חלב מומתק? אולי הם יעדיפו לדון למי הייתה שייכת קודם פינסק?
הגרמנים דנים איך עדיף להרוג נשים, זקנים, ילדים, חולים. הם מדברים על אנשים כמו על ארבה או חולדות. אני רוצה שכל יפי הנפש יחלמו על פינסק ועל רצח חמש עשרה אלף חפים מפשע. רק פינסק עצמה? לא, שיחלמו על מאות ערים בהן הנאצים ירו, חנקו בגזים ועינו את חסרי המגן.
שישמעו כל אלה שלא סתמו את אזניהם בצמר גפן עליו כתוב made in Germany.
המהנדסת באסיה פיקמן ברחה מהעיר מוזיר. הנה מה שהיא מספרת: "ב-5 בספטמבר ראיתי חיילים גרמנים. הם הלכו וירו בחלונות. את הגופה של הזקן לחמן הכלבים גררו ברחוב. גרתי אצל סבתא גולדה בוברובסקאיה, היא הייתה בת 73. ב-9 בספטמבר יצאתי לרחוב סאט, גרו שם הרבה יהודים. בכל דירה התגוללו גופות: זקנות, ילדים, אשה עם בטן פתוחה. ראיתי את הזקן מלקין, הוא לא יכול היה לצאת ממוזיר, רגליו היו משותקות, הוא שכב על הרצפה עם ראש מרוצץ. בסמטת רומאשב הלך גרמני צעיר. הוא נשא משופד על כידונו ילד בן שנה. התינוק עוד צעק חלושות והגרמני שר. הוא היה כל כך נלהב שלא הבחין בי. נכנסתי לכמה בתים. בכל מקום היו גופות ודם. במרתף אחד מצאתי נשים וילדים חיים, הם סיפרו שהזקנים מתחבאים בבורות ליד רחוב פושקין. ב-10 בספטמבר ראיתי ברחוב לנין איך הגרמנים מכים בכתותיהם את הכובען הזקן סימונוביץ'. בשש בערב אל מול הבית שלנו ברחוב נובוסטרויינאיה הובילו יהודים. כמה מהם היו עם אתי חפירה. מקדימה הלכו זקנים מזוקנים וכפופים ואחריהם נערים בני 12-15. הובילו אותם אל מעלה הגבעה התלולה, הכריחו אותם לטפס עליה. הזקנים נפלו ונדקרו בכידונים. על הגבעה הם חפרו בור. הזקנים הושלכו לשם בחיים. כמה ניסו לצאת. ידיהם נחתכו. הבית היה מאה מטר מהבור. כל הלילה שמעתי את אנחות הקבורים בעודם בחיים. ביום למחרת הגרמנים הובילו נשים וילדים לנהר הפריפיאט וזרקו אותם אל המים. את התינוקות שיפדו על כידונים. סבתא גולדה לא יכלה לצאת אז הם דקרו אותה בכידון. ליד בית הקברות היו מושלכים חלקי גופות, ראשים, רגליים, ידיים. חלפו מאז שנתיים. עברתי הרבה - שנתיים הסתתרתי מהגרמנים. אבל גם עכשיו אני לא יכולה להירדם, אני שומעת בלילות איך נאנחים אלה, במוזיר".
ב-11 באוגוסט כל יהודי רוסטוב הונחו להגיע למרכזי הגעה, כביכול על מנת להסיעם אל מקומות ליישוב מחדש. האגרונום הזקן צ'סקיס חתך את ורידיו, שתת דם, אך לא מת. אשתו הובילתו בעגלת יד אל בית החולים. הגרמנים עצרו אותם והובילו אותם אל מקום ההוצאה להורג. יקטרינה איטינה הייתה בת 82. היא התגוררה אצל שתי נזירות אשר טיפלו בה. היא לא רצתה ללכת: "שיהרגו אותי כאן". אבל הגרמנים איימו שיקחו גם את הנזירות, ואז הזקנה הלכה אל מקום ההוצאה להורג. בעיר נשאר הזקן המשותק אוקון עם אשתו ונכדתו. הבחורה לא רצתה להשאיר את הזקנים לבד. לאחר פקודת ההגעה הזקנה החלה לחלק את רכושה לשכנים: שהגרמנים יקחו רק את חיינו, לא תהיה להם תועלת מזה". היא הלכה עם הנכדה למקום הכינוס. הזקן המשותק שאל עם בקרוב תחזור אשתו. רכב הגיע בשבילו במהרה. תושבי פרוספקט מאלי הכירו ואהבו את הקשישה מריה גרינברג. ילדיה, חוץ מבת-רופאה אחת, התפנו עם הצבא האדום . הבת הלכה למקום הכינוס. הקשישה לא הבינה מה קורה, היא נכנסה לשכנים, ביקשה רשות לשבת אצלם, אמרה: "אני לא מכירה אתכם, אתם אנשים כל כך טובים, האם תרשו לי להישאר כאן ערב אחד.." במהרה לקחו גם אותה. את יהודי רוסטוב רצחו ליד עמק זמייבסק. הם הופשטו לפני כן. את הילדים הקטנים השליכו לבורות בעודם בחיים. תושבי הבתים הסמוכים זכרו איך אשה אחת הלכה עירומה עם שתי ילדות עם פפיונים כחולים בשיער. בלילה שבן ה-11 ל-12 באוגוסט התושבים ראו איך מאחד הבורות יצאה אשה אחת עירומה, הלכה כמה צעדים ונפלה ללא רוח חיים.
בסורוצ'ינצי באוקראינה חיה רופאה גינקולוגית בשם ליובוב לאנגמאן. היא זכתה באהבה מהציבור והאיכרות החביאו אותן ארבעה חודשים מהגרמנים. בכפר מיכאליבקי פנתה אליה מיילדת ואמרה שלאשתו של ראש הכפר יש לידה קשה. לאנגמאן הסבירה מה צריך לעשות אך מצב היולדת החמיר. נאמנה לשבועת הרופא היא הלכה אל בית ראש הכפר והצילה את היולדת ואת התינוק. הגרמנים המתינו עד שהיא תסיים את עבודה ורצחו אותה ואת בתה בת ה-11.
הגרמנים כבשו את ייסנטוקי בראשון באוגוסט 1942. ב-5 באוגוסט הפיקוד הגרמני הורה על רישום היהודים. נרשמו 1967 איש. כל היהודים, כולל זקנים וילדים, נשלחו לעבודות פרך. לייטננט פייפר, "האחראי על ענייני היהודים", עינה את האומל
לצפיה ב-'הגרמנים רצחו יהודים???? '
הגרמנים רצחו יהודים????
26/04/2017 | 11:27
4
8
איך זה מתקשר עם הפוסט הנ"ל?
לצפיה ב-'למה כל כך קשה לך להבין?'
למה כל כך קשה לך להבין?
26/04/2017 | 14:00
3
3
הוא מסביר יפה שאחרי "טיפול כזה מסור ומיוחד" בעם היהודי, אין להם כל זכות מוסרית להטיל דופי או ביקורת במדינת היהודים, ברשויותיה או בצבאה..
ואם שר החוץ הגרמני בוחר ללכת אחר "צו מצפונו" אז מבחינתי נתניהו הגיב באופן פנטסטי כשביטל את הפגישה עימו.

קראת את התיאור שהביא גלובליסט על היהודים שהובלו בעל כורחם אל אתרים שבהם שופדו בכידונים ו/או ניקברו חיים, לכל הפחות יהיה ברור כעת גם בגרמניה וגם בעולם שאנו איננו שלא עד כדי כך בקלות ניתן "להובילינו בניגוד לרצוננו"...
לצפיה ב-'נו ,באמת.'
נו ,באמת.
26/04/2017 | 14:08
2
9
רק אדיוט חסר דעת מאמין שבגלל שהגרמנים ביצעו פשעים נגד העם היהודי העולם לפני 70 שנה אז ישראל יכולה לבצע פשעים היום בלי שיבקרו אותה.
אני לא צריך אותך או כל אחד אחד שיספר לי מה קרה בשואה. 
דע לך שהתמיכה הגרמנית בזכויות אדם היום היא חלק מהמודעות שלהם ומהחרטה שלהם.

לצפיה ב-''
26/04/2017 | 14:33
2
לצפיה ב-'המשפט הראשון שלך מאד מקומם ומסביר למה נכשלת מלהבין'
המשפט הראשון שלך מאד מקומם ומסביר למה נכשלת מלהבין
אין ספק שנקודת המוצא המעוותת שלך היא שהפשעים הגרמניים אינם כל כך חמורים ושחלה עליהם התיישנות.
איש באמונתו יחייה אבל אתה תיאלץ לדעת שיש רבים שתומכים בביטול הפגישה גם מהטעם שהסברתי לך קודם לכן.
לצפיה ב-'סבו של הלמוט שמידט היה בנקאי יהודי אמיד בשם לודביג גומפל'
סבו של הלמוט שמידט היה בנקאי יהודי אמיד בשם לודביג גומפל
26/04/2017 | 14:45
1
"הלמוט שמידט, לותרני, נולד לזוג מורים, גוסטאב לודביג ולודוביקה.
אביו נולד כילד מחוץ לנישואים של בנקאי יהודי אמיד[1] בשם לודביג גומפל (1935-1860) מברנבורג ושל מלצרית." [ויקי]
כרבע יהודי שמידט עצמו היה מישלינג (בן תערובת) וסבל מיחס מפלה.
לצפיה ב-'פעם השמאל תמך בסטאלין היום תומך בערבים לא השתנה הרבה'
פעם השמאל תמך בסטאלין היום תומך בערבים לא השתנה הרבה
26/04/2017 | 12:57
1
6
איש השמאל הקיצוני, אורי אבנרי, הגיע היום למוקטעה ברמאללה יחד עם 30 פעילי שמאל קיצוני, ואמר לערפאת כי הוא וחבריו מהשמאל הקיצוני ישמשו לו "מגינים אנושיים" אם ישראל תנסה לחסל אותו.
כזכור, אורי אבנרי, הוא זה שהגיע לערפאת במהלך המצור בבירות,
וגם אז ניסה לחזק את רוחו נגד הכוחות הישראלים "המתקיפים" אותו.
אורי אבנרי לערפאת: אשמש לך מגן אנושי אם ינסו להתנקש בך.
אורי אבנרי ומספר פעילים מתנועת "גוש שלום" ביקרו היום את יאסר ערפאת במוקטעה ואמרו לו, לדבריהם, שישמשו עבורו כמגנים אנושיים במידה וישראל תחליט להתנקש בחייו.
אתמול שוחח אבנרי עם ערפאת, וסיפר כי יו"ר הרשות הודה לו על הפגנת גוש שלום במהלך ישיבת הקבינט בעניינו.
(אפרת וייס)
(13.09.03 , 16:13)
http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2754736,00...
אורי אבנרי: כוונת ישראל - להרוג את ערפאת;
מי שמחליט על סיכולים הורג ישראלים.
אמר את הדברים הבוקר בראיון לרשת ב';
טוען: ערפאת הוא האדם היחידי המסוגל להביא היום להסכם שלום עם ישראל
http://www.nfc.co.il/archive/001-D-29996-00.html?t...
לצפיה ב-'שקר!!! אורי אבנרי הוא איש ימין מובהק ופרו-פלשתיני.'
שקר!!! אורי אבנרי הוא איש ימין מובהק ופרו-פלשתיני.
26/04/2017 | 14:51
3
אבנרי ימין מובהק, בורגני שונא סוציאליסטים, נגד עובדים מאורגנים ונגד ההסתדרות וכן לדבריו היה חבר באצ"ל
אבנרי כל חייו היה ועודנו  איש ימין פרו -פלשתיני.
לצפיה ב-'אבל דבר אחד אני לא זוכר'
אבל דבר אחד אני לא זוכר
26/04/2017 | 13:44
5
5
שהשמאלנים פנו להיטלר בבקשה לצרפם לצבאו
על תקן של שטינקרים ומשת"פים, ושהיטלר השליך אותם
במיאוס מכל המדרגות....

ואם אתה לא זוכר מי היו אלה שכן פנו
אזי אזכיר לך שאלה היו אבותיך המצחינים
לצפיה ב-'אני כן זוכר'
אני כן זוכר
26/04/2017 | 14:00
4
6
אלה סעיפי החוק על בגידה במדינה
על פי פרק 2 סעיפים 7- 10 לחוק לתיקון דיני העונשין (בטחון המדינה)'תשי;"ז~1957:
7. (א) מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו - מיתה או מאסר עולם.
(ב) מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.
8. מי שעשה, בכוונה להביא לידי פעולה צבאית נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה; התכוון לסייע לאויב, דינו - מיתה או מאסר עולם.
9. (א) מי שעשה, בכוונה לסייע לאויב במלחמתו נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי לסייע לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.
יהודים וערבים  ישראלים אנרכיסטיים מהשמאל הרדיקלי שפעילים בארגונים כגון תעאיוש, בצלם, שלום עכשיו, מחסום ווטש ועוד. אנשי שמאל בתקשורת הישראלית מסיתים לרצח יהודים, חיילים, פוליטיקאים וראשי ממשלה. אנשי השמאל בריש גליי מהווים יעד בטחוני מאחר והם פוגעים בבטחון המדינה ובבטחונם של חייליה ואזרחיה.  לאור השנאה שהשמאל משריש בחברה הישראלית, צריך לנקות אורוות ולהציב אותם שוב במרכז היעד לחקירה על ידי כוחות הבטחון.
http://healworlds.blogspot.co.il/2016/02/43.html
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4870316,00...
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%A8%D7%A9%D...
אודי אדיב מרכוס קלינברג ענת קם מרדכי ואנונו טלי פחימה........ישראל בר
זאב אבני  רומן וייספלד שבתאי קלמנוביץ דן ורד, דויד קופר ויחזקאל  אהרן כהן
 רשימה חלקית של אנשי  שמאל שנישפטו בעון ריגול נגד המדינה אז תמכתם  ברוסיה  היום אתם תומכים בערבים כמו אז כך היום שחכתם מי האוויב

לצפיה ב-'עוד פעם אתה משקר.'
עוד פעם אתה משקר.
26/04/2017 | 14:13
3
6
1. לא כל השמות שהבאת קשורים לשמאל.
2. חברי כנסת מהימין העבירו מידע חסוי לטובת המתנחלים . לא מזמן נשפט מתנחל על העברת חומר סודי לחבריו .
3. האירגונים שהזכרת מסיתים לרצח רק בראש חולה של פשיסט.
4. הצבא טוען שאירגוני הימין הקיצוני מסוכנים יותר מהפלסטינים.
לצפיה ב-'אתם פשיסטים ואתם הסכנה האמיתי למדינת ישראל'
אתם פשיסטים ואתם הסכנה האמיתי למדינת ישראל
26/04/2017 | 14:32
1
2
הגיע הזמן שתלמדו משהו מההיסטוריה.

לצפיה ב-'פשיסטים .... זה לא תשובה תגיב לסרטונים '
פשיסטים .... זה לא תשובה תגיב לסרטונים
3
אתם לא למדתם  מההיסטוריה איך אמר ערבי פעם מה שהיטלר לא גמר אנחנו נגמור
העיתונאי היהודי טוביה טננבאום הציג עצמו כעיתונאי גרמני בשם "טובי" וביקש לדעת כיצד פלסטינים ופעילי שמאל קיצוני מציגים את הסכסוך בפני זרים. "טובי" שמע ממדריכים ומבכירים בפת"ח הסתה והכחשת שואה וקריאה לחרם על ישראל - גם במהלך סיור ביד ושם
"טובי", עיתונאי גרמני
העיתונאי ומחבר הספר "תפוס ת'יהודי", טוביה טננבאום, בעימות חריף עם מזכ"ל "שלום עכשיו" יריב אופנהיימר, בתכנית "ראש בראש" עם חגי סגל:
אופנהיימר מסרב "להשחית את זמני ולקרוא את ספר התעמולה" שכתב טננבאום וזה מצידו מכנה אותו "הזוי ופסיכופט".
"ראש בראש", כל ראשון ב-21:30 בערוץ הכנסת - ערוץ 99.
לצפיה ב-'בגידה איומה'
בגידה איומה
26/04/2017 | 10:51
16
34
הובאה לידיעתי אחד ממקרי הבגידה הגדולים ביותר.
צלם צילם במלחמת וויאטנאם ילדה שרופה בורחת ערומה מהתופת.

הוא פוגע בחיילים שנילחמו למען ארה"ב, פוגע במורל הלחימה שלהם, עוזר לאויב, וזאת בצבא הכי מוסרי בעולם.
איך אפשר לרדת לרמה כל כך נוראה של בגידה.
מאי-לאי הוא סמל האנטי-אמריקאיות, הבגידה והרכנת הראש.
(זה בדיוק מה שאמר האספסוף האמריקאי עם פרסום התמונה).

מתברר, שהסמל הזה היה ראשיתו של המהפך.
זה מה שהתחיל את נסיגת ארה"ב מוויאטנאם.
כך ניגמרים כיבושים - ע"י מצלמות.

ואני יודע, ימנים חביבים,
מאי-לאי היא לא חברון, וויאטנאם היא לא יו"ש, וצה"ל הוא לא הצבא האמריקאי, ואין מה להשוות בין הפאטריוטיות האמיתית שלנו, לפאטריוטיות המזויפת האמריקאית.
בצבא הכי מוסרי בעולם, אין מקרים כאלה.

לצפיה ב-'שמאלנות היא כמו סרטן. נכנסת בהסתר בהחבה והורסת תא אחרי תא'
שמאלנות היא כמו סרטן. נכנסת בהסתר בהחבה והורסת תא אחרי תא
7
לפעמים בטיפול כימי קשה וכואב מחסלים את המחלה.
אצל השמאל זה הכי קל.
לסגור להם את הברז של האתנן אותו הם מקבלים מניאו נאצים.
לצפיה ב-'מעבר לכך: היה עניין ביזוי כבוד המצולמת'
מעבר לכך: היה עניין ביזוי כבוד המצולמת
26/04/2017 | 10:57
2
12
שמעולם הכתב לא שאל אותה האם הוא מסכים שתמונת עירום שלה תפורסם בכל העולם,
ומעולם לא פיצו אותה על בזיון זה, או על השימוש בתמונה ללא זכות,
מה גם - שמדובר בפרסום תמונת-עירום של קטינה.
שהרי היא "ילידית" חסרת זכויות מבחינת הצלם,
בדיוק באותו האופן ש"רודפי השלום" מסתכלים על המתנחלים.

כך זה,
בשם טענות "שלום" כל הזכויות נמחקות.
לצפיה ב-' מה גם שבמקרה אצלנו השלום שלהם נגמר בנהרות של דם'
מה גם שבמקרה אצלנו השלום שלהם נגמר בנהרות של דם
26/04/2017 | 14:17
1
2
לצפיה ב-'במקרה של ויאטנאם ה"שלום" נגמר בכיבוש'
במקרה של ויאטנאם ה"שלום" נגמר בכיבוש
26/04/2017 | 14:48
הסוציאליסטים בצפון כיבדו את הסכם השלום רק עד שהם היו בטוחים שארה"ב לא תתערב,
ואז התעלמו מההסכם החתום, כבשו את דרום ויאטנאם, והמשיכו בנסיונות לכבוש מדינות סובבות נוספות.
לצפיה ב-'תגיד , זה לא אתה שטוען לעובדות אובייקטיביות ?'
תגיד , זה לא אתה שטוען לעובדות אובייקטיביות ?
26/04/2017 | 11:19
6
10
האם זה לא אתה שטוען למסקנות לוגיות כי יש לך מיליון דוקטוראטים ?
יש מה לדון על ארהב בויאטנם , אבל מה שחשוב בדבריך זו ההשוואה .
ואני יודע שוויצרי חביב
מאי-לאי היא לא חברון, וויאטנאם היא לא יו"ש, וצה"ל הוא לא הצבא האמריקאי,
וייטנאם לא סיכנה את ארהב . ארהב רחוקה 13000 קילומטר מוייטנאם .
אבל 
הפלסטינים מסכנים את ישראל . הפלסטינים צמודים לישראל כמו פלסטר .
וזה משמעו
שיש קצת הבדל..........................................
לצפיה ב-'ההבדל הוא תודעתי.'
ההבדל הוא תודעתי.
26/04/2017 | 11:35
5
10
התזה האמריקאית טענה שויאטנאם היא הסכר מפני השתלטות הקומניסטים על העולם.

לצפיה ב-'הוא טעה וכעת אתה טועה'
הוא טעה וכעת אתה טועה
26/04/2017 | 11:43
4
7
אפילו אם תיאוריית הדומינו של האמריקאים הייתה מתרחשת
אין התוצאה דומה למצב שבו הפלסטינים מנצחים את היהודים .
לצפיה ב-'כל מילה שקר.'
כל מילה שקר.
26/04/2017 | 13:07
9
אתה ניכנס לשטויות, ובורח לחלוטין מהנושא.

כל אחד בטוח שהוא נילחם על הבית, וכלל לא משנה אם הוא טועה או לא.
הטענה נכונה למלחמה בקוטב הצפוני, בדיוק כמו בשרותים בתוך הבית.

אם אין לך שום דבר ענייני לענות,
לא מוכרחים.

לצפיה ב-'לא ברור לי איך הימין הגאה לא רואה שישראל הרבה יותר חזקה'
לא ברור לי איך הימין הגאה לא רואה שישראל הרבה יותר חזקה
26/04/2017 | 14:16
2
3
מהפלסטינים ואין שום איום קיומי על ישראל .
האויב שמסכן היום את מדינת ישראל הוא התנועות הפשיסטיות שמוכנות לותר על הדמוקרטיה.
לצפיה ב-'אם הם לא איום למה אתם לא מחזירים להם את מה ששדדתם ב 48'
אם הם לא איום למה אתם לא מחזירים להם את מה ששדדתם ב 48
26/04/2017 | 14:28
1
3
ויהיה סוף סוף שלום?
לצפיה ב-'רק החמאס והימין מוכנים לחזור לתוכנית החלוקה.'
רק החמאס והימין מוכנים לחזור לתוכנית החלוקה.
26/04/2017 | 14:29
1
אנחנו והפלסטינים כבר התקדמנו.
לצפיה ב-'כְּכֶלֶב שָׁב עַל קֵאוֹ - כְּסִיל שׁוֹנֶה בְאִוַּלְתּוֹ'
כְּכֶלֶב שָׁב עַל קֵאוֹ - כְּסִיל שׁוֹנֶה בְאִוַּלְתּוֹ
26/04/2017 | 14:19
3
4
כרגיל אצלך - הצביעות הסמאלנית המבחילה
עליה כבר הצביע ד"ר זחאלקה ואין לי אפילו כוח להזכיר שוב.
לצפיה ב-'הטמטום הימני מאמין שאם יעוות שמות '
הטמטום הימני מאמין שאם יעוות שמות
26/04/2017 | 14:24
2
2
המציאות תשתנה.
לצפיה ב-'הצביעות הסמאלנית מאמינה שאם תמחה על פשעי 67'
הצביעות הסמאלנית מאמינה שאם תמחה על פשעי 67
26/04/2017 | 14:27
1
1
יסלחו לה על פשעי 48
לצפיה ב-'הטמטום הימני לא מסוגל לקיים דיון אז'
הטמטום הימני לא מסוגל לקיים דיון אז
26/04/2017 | 14:31
הוא מתוכח עם עצמו.
לצפיה ב-'בוקר טוב. איפה היית שהתמונה התפרסמה? אני זוכר את התמונה '
בוקר טוב. איפה היית שהתמונה התפרסמה? אני זוכר את התמונה
26/04/2017 | 14:37
2
באותו יום התמונה שודרה. אף אחד לא ראה לנכון לתבוע את הצלם או המעסיק שלו. מי אתה בכלל לחשוב על זה? חוק ההתיישנות כבר מזמן עבר.
לצפיה ב-' הפורום חולה. פורום הזוי וגזעני בחסות המנהלים.'
הפורום חולה. פורום הזוי וגזעני בחסות המנהלים.
23/04/2017 | 16:25
36
81
חולה, אם דבר כזה לא יורד ?

יום השואה  - יום הכפיה הסמאלני 

כתב איזה הזוי ובזוי פה בפורום, ולא הורידו ?

לצפיה ב-'רוב מוחלט של הימנים פה הם כהניסטים לדעתי'
רוב מוחלט של הימנים פה הם כהניסטים לדעתי
23/04/2017 | 17:03
7
12
לצפיה ב-'מרביתנו ימנים מהרב כהנא.אנחנו בעד חיסול מחבלים והטבעת המשפחה'
מרביתנו ימנים מהרב כהנא.אנחנו בעד חיסול מחבלים והטבעת המשפחה
23/04/2017 | 17:24
20
בביצה הסורית הלבנונית. הרי מוסלמים אוהבים דם ואנחנו נותנים להם את החופש להקיז דם ולקבל צלש"ים על כך.

לצפיה ב-'המנהלים מפחדים כנראה מהבזויים האלה. זה הזוי ...'
המנהלים מפחדים כנראה מהבזויים האלה. זה הזוי ...
23/04/2017 | 17:24
20
הסתה,  גזענות.  נאצים, שואה, בושה הפורום הזה.
לבזויים כאלה אין מקום אחר לשפוך את הזבל שלהם, פה מותר.
אבל אנחנו נשארים כדי ללגלג על נמוכי המצח ההזויים והבזויים.

לצפיה ב-'ערכת סקר בין ימנים? רוב ימנים נאמנים לעקרונות דמוקרטיות'
ערכת סקר בין ימנים? רוב ימנים נאמנים לעקרונות דמוקרטיות
23/04/2017 | 19:26
4
18
ואין להם שום נטיות כהניסטיות. דווקא שמאלנים מפלים נגד יהודים דתיים
ומזדהים עם מוסלמים שונאי ישראל.

לצפיה ב-'שקרן גם קיש מין טוכס טוען שהוא יותר ימני מכהנא'
שקרן גם קיש מין טוכס טוען שהוא יותר ימני מכהנא
23/04/2017 | 20:07
3
12
אבל אתה תומך בו כי אינך שונה ממנו
לצפיה ב-'שמור על הלשון שלך. למרות שהכרתי את רב כהנא באופן אישי לא '
שמור על הלשון שלך. למרות שהכרתי את רב כהנא באופן אישי לא
23/04/2017 | 20:20
2
16
הצטרפתי לתנועה שלו. אני לא סובל אלימות. 
לצפיה ב-'שקרן אתה משקר ללא בושה. עובדה שאינך מגנה את קיש טוכס'
שקרן אתה משקר ללא בושה. עובדה שאינך מגנה את קיש טוכס
23/04/2017 | 20:48
1
8
לצפיה ב-'אתה השקרן הכי גרוע בפורום. הפכת את ביבי וטרומפ שמאל ימין '
אתה השקרן הכי גרוע בפורום. הפכת את ביבי וטרומפ שמאל ימין
26/04/2017 | 14:47
4
אינספור פעמים הלוך ושוב. אין קשר קיש מין טוכאס. זכותו להחזיק בדעות שלו.
איני חייב לו או לך כלום.
לצפיה ב-'כאשר כדוגמתך מנאצים את החשוב למאמינים אתם דורשים חופש דיעה'
כאשר כדוגמתך מנאצים את החשוב למאמינים אתם דורשים חופש דיעה
23/04/2017 | 17:20
2
22
כאשר כותבים על הכפיה ביום חורבן המקדש או רצח גדליה אתם שואלים מה איכפת לנו ממה שהיה לפני אלפי שנים.
בימים האלה המאמינים נאלצים לראות חזיר עם נזם זהב מול עיניהם.
אז בבקשה בילעו צפרדעים(אני בטוח שאוכלי נידות ובועלי שפנים אוהבים גם לבלוע צפרדעים) ועיברו את הביקורת בהרבה חן ואהבה.
לצפיה ב-'אני מקווה שיש לך מספיק שכל ...'
אני מקווה שיש לך מספיק שכל ...
23/04/2017 | 17:28
1
22
להבין ששואה לא דומה לכלום.
אני לא כתבתי על נושא אחר.
יש הבדל בין פתיחת פוסט חדש לתגובה לאחר .
לצפיה ב-'שואה דומה לכל דבר .'
שואה דומה לכל דבר .
24/04/2017 | 07:02
3
השמאלנים וגם חלק מהמרכז קוראים
פאשיזם , נציזם , היטלריזם לכל דיעה של אנשי ימין .
הגזמה מטורפת .
ואתה עצמך חוזר כמו מכונת העתקה מקולקלת על התצלום ההוא .
אפילו אם רוב הימין הם IQ נעליים אין זה אומר שמי שמתנגד לך הוא כזה .
אולי דווקא אתה....................................
לצפיה ב-'אין מה להוריד... עליבות הטענה מעידה על עליבות הטוען..'
אין מה להוריד... עליבות הטענה מעידה על עליבות הטוען..
23/04/2017 | 17:25
2
12
לצפיה ב-'ועליבות הפורום ...'
ועליבות הפורום ...
23/04/2017 | 17:30
1
27
ועוד מדובר בכותבים שמקבלים "אדום" מהמנהלים העלובים.
לצפיה ב-'על נושא האדומים אני מסכים עמך לגמרי.'
על נושא האדומים אני מסכים עמך לגמרי.
23/04/2017 | 17:33
10
לצפיה ב-'אין סיבה להוריד כזה פוסט'
אין סיבה להוריד כזה פוסט
23/04/2017 | 19:11
14
37
זו דעתו וזכותו להביע אותה.
המנהלים לא אחראים לדעותיהם של אנשים כאן. תפקידם רק לאכוף את כללי הפורטל.
לצפיה ב-'אכן קיימת גזענות נאצית'
אכן קיימת גזענות נאצית
23/04/2017 | 19:27
4
25
אצל האויב המוסלמי ערבי שרוצה להשמיד את העם היהודי וכל יום בממוצע הורג יהודי.כל יום יום שואה חדש,יום זיכרון חדש.
אבא שלי אמר שהערבים גרועים מהנאצים כי הם מוכנים להתאבד כדי להרוג יהודי.
גיבריל רגוב הפרטנר של אראל מרגלית אמר שאם היתה לו פצצת אטום היה משתמש בה נגד היהודים.
הג'יהאד הוא השמדת העם היהודי:ג'נוסייד.
אבו מאזן משלם משכורת לרוצחי יהודים מכספי הסיוע לעמו.הוא עצמו מכחיש שואה.
המנהלים כאן אנשים יקרים וגם המנהלים לשעבר,ליאון שלנו היה חייל קרבי,איש פשוט רופא,ליאון כאופטמטריסט עוזר לקשישים ניצולי שואה.
אבל אין בכוחם לשנות את המציאות.
כן קיימת הסתה ברשות הפלשתינית ובמסגדים שם מושווים היהודים לבני חזירים וקופים.
כן יהודים נרצחים רק בשל היותם יהודים כמו בשואה.
תזכורת היום הפיגוע במלון ליאונרדו,נכנס ערבי מוסת לרצוח אישה שאיננו מכיר,רק כי היא יהודיה!
הקוראן אוסר פגיעה בנשים.אבל החדית' מתירה פגיעה ביהודים.
מי הרג 24000 חיילי צה"ל?ולמה?כי רצה להשמיד את העם היהודי.
מי הם הניאונאצים האמיתיים?דיויד דיוק?כן.אבל גם אבו מאזן מתכנן טבח מינכן,ברגותי הרוצח,הם רוצחים בפועל יהודים במציאות.
האם מארין לה פן שתומכת במשטר וישי היא הבעיה או ברק אובאמה שתומך במדינה פלשתינית שתשמיד את ישראל?
מיהו היטלר החדש?אחמדינאגד,חמנאי,אבו בכר אלבגדדי,איימן אזווהירי.הם הימלרים וגבלסים החדשים.
לצפיה ב-'מה עם שמאלנים, ששכחת ?'
מה עם שמאלנים, ששכחת ?
23/04/2017 | 19:51
3
14
זילות השואה בחסות הפורום,
טיפש, הנאצים לא דומים לשום דבר,
אתה בור תלמד הסטוריה ...
לצפיה ב-'הפוסל במומו פוסל'
הפוסל במומו פוסל
23/04/2017 | 20:16
3
לצפיה ב-'בעיני כל מי שרוצח ילדים ותינוקות על רקע לאומני הוא נאצי'
בעיני כל מי שרוצח ילדים ותינוקות על רקע לאומני הוא נאצי
23/04/2017 | 20:46
1
4
לצפיה ב-'דומא??'
דומא??
24/04/2017 | 09:15
לצפיה ב-'מה עם חוק העגיון ?'
מה עם חוק העגיון ?
23/04/2017 | 19:46
1
23

מה, המנהלים יקבלו עונש עם יורידו, הם מפחדים על הג'וב ?
בגלל "כללי הפורטל", שכמה ילדים כתבו אותו,

לצפיה ב-'המנהלים עובדים בהתנדבות'
המנהלים עובדים בהתנדבות
23/04/2017 | 20:00
17
ממה יש להם לחשוש בדיוק?
הדברים היחידים שצריכים לעמוד לנגד עיניהם הם חופש הביטוי, חוקי מדינת ישראל ומניעת אלימות מילולית בפורום.
הפוסט הזה לא אלים ולא עובר על שום חוק שאני מכיר.
לצפיה ב-'בוודאי שכן'
בוודאי שכן
23/04/2017 | 20:09
6
18
אין זה שונה מכל הודעה גזענית אחרת שדינה מחיקה וחסימה!
לצפיה ב-'מה גזעני בהודעה?'
מה גזעני בהודעה?
23/04/2017 | 20:15
4
7
לצפיה ב-'דגמים קובע מה גזעני'
דגמים קובע מה גזעני
23/04/2017 | 20:18
16
כל מי שלא מסכים עימו.
לצפיה ב-'באמת צריך להסביר לך, שהתגובה הזו שלו עדתית נטו?'
באמת צריך להסביר לך, שהתגובה הזו שלו עדתית נטו?
23/04/2017 | 20:39
2
14
הסטיגמה הקבועה שהסמולנים הם אשכנזים.
לצפיה ב-'זה כבר נתון לפרשנות'
זה כבר נתון לפרשנות
23/04/2017 | 20:52
1
12
כמו שאני חושב שאחת המטרות של זכות השיבה זה שהרוב הערבי יעשה שואה שנייה לעם היהודי ולכן שיבת פליטי 1948 לישראל היא רעיון ניאו-נאצי כי הוא יביא לשואה בעקיפין. אבל אין לי שום דרך להוכיח את זה ולכן אני לא יכול לטעון שהחלטה 194 היא החלטה נאצית או ניאו-נאצית. 

החרדים האשכנזים גם נספו בשואה ולכן הרב לאו יצא נגד אמירה של עובדיה יוסף, הוא בא לטעון שהתאריך מזלזל במרידות של פלגים יהודים אחרים בגטאות שלא קשורים למפלגות הפועלים. אין שום טענה של מזרחיים ואשכנזים וגם זאת לא עובדה שאנשי הישוב הישן לשדעתי מראבו שייך אליהם היו מזרחיים. 
לצפיה ב-'רוצים להשמיד עוד 6 מליון יהודים=נאציזם נטו.'
רוצים להשמיד עוד 6 מליון יהודים=נאציזם נטו.
23/04/2017 | 21:09
18
זאת האמת המרה.כל יום יהודי נרצח תכפילו 100 שנות סכסוך כפול 365 ימים בשנה.תחשבו מלחמות ישראל 24 אלף הרוגים.
תתייחסו למבחן הכוונה.לא שייך אשכנזים,ספרדים כולנו יהודים,עשו שואה גם לספרדים,פרעות,פוגרומים.
מעשית זאת שואה שניה.למשל אם במלחמת העצמאות או ביום כיפור הצבא המצרי היה מגיע לתל אביב והצבא הסורי לחיפה היתה השמדת עם כמו שאסד משמיד ומגרש את הסונים ולהפך.
ולגבי השמאלנים הם תומכים במטרת הערבים כמו שאבנר היום מצדיק את המחבל,נכון הם פרובוקטורים ויש כאן גולש שיום אחד ימני ולמחרת שמאלני כדי להרגיז.
אם אכתוב קאפו אז אחסם.אז אתייחס לימינו בגדול מי שתומך בזכות השיבה תומך בהשמדת העם היהודי והמנהל צודק.
האם המנהל ידרש לחסום עצמו.
צריך גם לסלוח לשמאלני שהוא חולה נפש או טרול או סובל מבעיה נפשית.
אחת רוצה לסרס כל גבר,השני רוצה לריב והשלישי רוצה להלאים לליאון את העסק ולהטיל עליו 100 אחוזי מס.
אותי לא הצליחו להרגיז,ניסו ונכשלו.צריך לרחם עליהם,הם פתטיים ומסכנים,אנשים אומללים חסרי חיים.
המבחן הוא עבודה,האם גולש עובד או נמצא בפורום כל הזמן?!
שוב הם האויבים של עצמם.
לצפיה ב-' כן , גזענות ...'
כן , גזענות ...
23/04/2017 | 22:14
9
גזענות סמויה (נגד אשכנזים)

לצפיה ב-'לאנשי הימין יש זכות להתבטא לא פחות מלערבים שונאי ישראל'
לאנשי הימין יש זכות להתבטא לא פחות מלערבים שונאי ישראל
23/04/2017 | 21:12
1
9
מה קורה לכם בשמאל
כל ערכי החופש והדמוקרטיה נעלמים כשאתם רואים איש ימין 
מה קרה ?
אסור שתהיה לו דעה שונה ?

כן, הוא אמר דבר מקומם ומטריד אבל בהחלט לגיטימי 
מה גם שגם אם לא תסכים איתו לגמרי
ראוי להתעמק בדבריו כי אולי בכל זאת יש בהם משהו מן האמת.

הנקודה שהוא מעלה היא שאנשי מפא"י עיצבו את יום השואה 
בראי רוחם אבל התעלמו מציבורים שלמים בציבור הישראלי שכן 
היו מעוניינים להתייחד עם זכר 6 המיליונים אבל בדרכים אחרות 
הבעייה שאף אחד לא שאל לדעתם .
כשמדובר בנושאים כאלה לא ראוי להסתמך על דעת הרוב 
אלא ראוי לתת במה גם לדיעות אחרות גם אם הן במיעוט.

אתה בטח לא קורא קדיש לזיכרם והחרדים שלא עומדים בצפירה 
כן קוראים קדיש כי לדעתם כך ראוי לכבד

לצפיה ב-'מפ"ם לא מפא"י . והציבור החרדי מתעלם מהתאריך שנקבע '
מפ"ם לא מפא"י . והציבור החרדי מתעלם מהתאריך שנקבע
23/04/2017 | 21:45
14
ע"י  ראשי המדינה .
שיחזרו לגלות .
לצפיה ב-'והמנהל של הפורום גם הציע לו '
והמנהל של הפורום גם הציע לו
23/04/2017 | 21:27
26
לפתוח ערוצים זרים כדי שחלילה וחס לא יצטרך להיתקל בערוץ שמשדר על השואה .
לצפיה ב-'גם מקללים כאן את בגין ורבין ואת האצל והלחי ואת פרס'
גם מקללים כאן את בגין ורבין ואת האצל והלחי ואת פרס
23/04/2017 | 22:12
9
גם אנשי שמאל כותבים כאן דברים מבזים גם נגד הדת היהודית נגד ישראל נגד המתנחלים,אל תסתכל רק על הצד שלך,תהיה הוגן ותבקש להרגיע את 2 הצדדים
לצפיה ב-'קוראים לזה "חפש דיבור"'
קוראים לזה "חפש דיבור"
24/04/2017 | 06:00
2
לצפיה ב-'הגותרמן לפחות משעשע...'
הגותרמן לפחות משעשע...
24/04/2017 | 07:45
1
6
היצור הסמאלני הזה כאן 'גדמים' הוא סתם מטרד.
לצפיה ב-'גם להשתעשע איתו נמאס'
גם להשתעשע איתו נמאס
26/04/2017 | 14:36
2
תן לו עצם ושישב במלונה
לצפיה ב-'מדוע נחסם גולדי כל שני וחמישי?'
מדוע נחסם גולדי כל שני וחמישי?
24/04/2017 | 18:08
2
42
מדוע אי אפשר לחסום את גולדי בימי ראשון,שלישי,רביעי בהנחה שאיש פשוט נח בשבת?
מדוע אין מאמן למכבי ת"א כדורסל?
מדוע סבא גולדי לא מעלה תמונה של הנכד לפורום?!
לצפיה ב-'זה החומר שנותר בשמאל'
זה החומר שנותר בשמאל
24/04/2017 | 22:14
20
הבררה, המזהמים, חמי המזג רפי השכל, חסרי שליטה על הפתח העליון שלהם.
לצפיה ב-'הוא צריך להיחסם לצמיתות'
הוא צריך להיחסם לצמיתות
26/04/2017 | 14:30
2
מכבי ת"א יגיעו בקרוב לפירוק, אם ימשיכו להתנהל כך.
לצפיה ב-'שר החוץ האנטישמי של העם שהשמיד 6 מליון יהודים בתאי גזים '
שר החוץ האנטישמי של העם שהשמיד 6 מליון יהודים בתאי גזים
25/04/2017 | 11:08
33
124
רוצה שהמחבלים הערבים מוסלמים ימשיכו את העבודה שהעם שלו התחיל .

למרות האולטימטום, השר הגרמני ייפגש עם ארגוני השמאל .
"יהיה מצער אם הפגישה תתבטל", כך הגיב זיגמר גבריאל הבוקר לאולטימטום שהציב בפניו אמש רה"מ.
גבריאל נפגש הבוקר עם ח"כ הרצוג והוא צפוי להפגש מאוחר יותר עם נשיא המדינה ראובן ריבלין
"יהיה מצער אם הפגישה תתבטל", כך מגיב הבוקר שר החוץ הגרמני לאולטימטום שהציב בפניו אמש (ב') ראש הממשלה. נתניהו הציב לזיגמר גבריאל, שר החוץ הגרמני תנאי לפיו –  עליו לבטל את פגישותיו עם ארגוני השמאל הקיצוני אחרת תתבטל הפגישה המתוכננת ביניהם היום אחר הצהריים. 
בשעה זו נפגד יו"ר האופוזיציה ח"כ יצחק הרצוג נפגש בשעה זאת במלון המלך דוד בירושלים עם גבריאל. גם נשיא המדינה ראובן ריבלין צפוי להפגש עמו אחר הצהריים, למרות האולטימטום של ראש הממשלה.

השר, זיגמר גבריאל, אמור להיפגש אחר הצהריים עם נתניהו,  ואמור גם לקיים פגישות פומביות עם אנשי ב"צלם ו"שוברים שתיקה".
בלשכת רה"מ הובהר לגבריאל כי מדובר בצעד המנוגד למדיניותה וכי על שר החוץ הגרמני לבחור בין פגישה עם ארגונים אלו לבין המפגש עם ראש הממשלה.   

לצפיה ב-'בנט: שוברים שתיקה אינו ארגון אנטי-נתניהו אלא אנטי-צה״ל .'
בנט: שוברים שתיקה אינו ארגון אנטי-נתניהו אלא אנטי-צה״ל .
25/04/2017 | 11:14
38
יושב ראש הבית היהודי נפתלי בנט מגיב לאולטימטום שהציב נתניהו לשר החוץ הגרמני על רקע כוונתו להיפגש עם אנשי השמאל הקיצוני .
"אנחנו מגבים את ראש הממשלה בהחלטתו בעניין ביקור שר החוץ הגרמני .
שוברים שתיקה אינו ארגון אנטי-נתניהו אלא אנטי-צה״ל", כתב בנט .
מבזק   כ"ט בניסן תשע"ז , 25/04/17    11:08
ערוץ 7

לצפיה ב-'יעלון : לא ראוי ששר החוץ הגרמני יפגוש את "שוברים שתיקה"'
יעלון : לא ראוי ששר החוץ הגרמני יפגוש את "שוברים שתיקה"
25/04/2017 | 11:23
39
יעלון מצדד ברה"מ: לא ראוי ששר החוץ הגרמני יפגוש את "שוברים שתיקה"
תאריך: 25/04/2017, 11:03  מערכת גלצ .

שר הביטחון והרמטכ"ל לשעבר משה "בוגי" יעלון אמר בגלצ כי מצדד בעמדתו של ראש הממשלה נתניהו :
"האובססיביות האירופית בהתעסקות איתנו בסוגיה הישראלית פלסטינית היא לא תתואר ולכן זה לא ראוי ששר החוץ הגרמני יפגוש את הארגון הזה ולכן אני גם מצדיק תגובתו של ראש הממשלה".

ששר החוץ האנטישמי ילך להפגש עם אנה ערף בחאלב ובכל אדמת סוריה הדמוקרטית .
על החתום
חצי מליון הרוגים כולל 20 אלף ילדים הרוגים כולל בנשק גז כימי .
סוריה 
לצפיה ב-'הטמטום הימני מלביש אנטישמיות על כל דבר שהוא לא מבין.'
הטמטום הימני מלביש אנטישמיות על כל דבר שהוא לא מבין.
25/04/2017 | 11:38
14
30
לצפיה ב-'חוץ מקללות גסות וניבול פה ,השמאל לא מוסיפים שום ערך מוסף'
חוץ מקללות גסות וניבול פה ,השמאל לא מוסיפים שום ערך מוסף
25/04/2017 | 12:47
10
35
לדיוני תוכן רצינים ומעמיקים בכל המירשתת .
לצפיה ב-'את הקללות והגסות אתם מביאים'
את הקללות והגסות אתם מביאים
25/04/2017 | 14:44
9
27
אין כאן אף שונא שמאל שאפשר לנהל איתו דיון.
לצפיה ב-'תעשיית השקרים של ארגוני השמאל'
תעשיית השקרים של ארגוני השמאל
25/04/2017 | 17:06
7
19
לצפיה ב-'תעשיית השקרים של אירגוני השמאל '
תעשיית השקרים של אירגוני השמאל
25/04/2017 | 17:32
6
17
מגלגלת מיליוני $$$$ . יתכן מיליארדים ,
זה עסק כלכלי מפיק רווחי ענק 
שאין לו שום קשר עם זכויות אדם באמת .
לצפיה ב-'אני אעבוד בשביל מיליארדים?'
אני אעבוד בשביל מיליארדים?
25/04/2017 | 19:45
5
12
פחות מ- 100 מיליארד $$ לאחה"צ אני לא מזיז את התחת.
אנא, נסה לדבר איתי ביזנס, לא מונופול.

לצפיה ב-'ארגוני השמאל מעודדים ומסיתים לסמן מוצרים של מתנחלים בסופר '
ארגוני השמאל מעודדים ומסיתים לסמן מוצרים של מתנחלים בסופר
25/04/2017 | 19:56
4
11
בחו"ל ,ובכך הם דופקים את הערבים שעובדים אצל המתנחלים עד העצם ,
גוזרים עליהם מוות מרעב בגלל חוסר פרנסה.

אירגוני השמאל הם הגורם מספר 1 בעולם לפגיעה בזכויות הערבים האומללים המכונים  " פלסטינים "

אירגוני השמאל הצבועים קיימים רק כדי לפרנס את המנגנון של עצמם בסכומי עתק $$$$$
לצפיה ב-'כל המוצרים בעולם מסומנים.'
כל המוצרים בעולם מסומנים.
25/04/2017 | 20:08
3
26
האם אתה מציע, שנהיה הארץ היחידה בעולם, שנסמן דבר שקר ?

לצפיה ב-'אירגוני השמאל מסיתים ומעודדים להחרים מוצרים של מתנחלים ,'
אירגוני השמאל מסיתים ומעודדים להחרים מוצרים של מתנחלים ,
26/04/2017 | 10:50
2
7
ובכך הם גוזרים גזר דין מוות ברעב על הערבים המכונים "פלסטינים" שעובדים אצל המתנחלים היהודים .
כמו אסד שמרעיב פלסטינים למוות 

אירגוני השמאל הצבועים הם הגורם מספר 1 בעולם לפגיעה בצורה חמורה ביותר בזכויות הערבים האומללים המכונים  "פלסטינים"

לצפיה ב-'ומה חדש?'
ומה חדש?
1
11
החרם על נייק בזמנו, פגע בילדים שעבדו בבתי החרושת שלהם בסין,
החרם על צפון-קוראה פוגע במיליונים של אנשים שרעבים ללחם.
החרם על דרום אפריקה - פגע בעשרות מיליונים של שחורים.

האם אתה מציע במקום חרם, להפציץ?

וחוץ מזה, אני בז לפלסטינים שעובדים אצלינו.
פלסטיני שלא גא בעמו, ומשרת את האויב, על אף שהוא אויבי, לא זוכה אצלי לכבוד.

לצפיה ב-'אין חדש זה ידוע מקדמת דנא ,'
אין חדש זה ידוע מקדמת דנא ,
26/04/2017 | 11:00
11
שהשמאל הצבוע פוגע קשות בערבים אומללים המכונים (בטעות) "פלסטינים" 

אירגוני השמאל פועלים אך ורק כדי לפרנס $$$ את המנגנון של עצמם .

לצפיה ב-'כתבת שקר .'
כתבת שקר .
26/04/2017 | 09:47
6
לפחות מיקרה אחד = אני .כננכנסת להתכתבות איתי לא כתבת דברים לעניין .
לא הצגת טיעונים התומכים בעמדתך
לא הכשלת שום טיעון שלי .
לצפיה ב-'ספי מותק, בשבילך הפצת מציאות שקרית'
ספי מותק, בשבילך הפצת מציאות שקרית
25/04/2017 | 17:10
2
20
אל מר גדעון לוי,הארץ.
בעקבות "אחמד בא לעולם" , עמוד שלם שלך, "הארץ", 25 ינואר 08.
 תגיד, האם אי פעם שאלת את עצמך, כיצד זה קרה שהפלסטינים חיים לצידנו מזה 60 שנה, ועדיין אין להם דבר חוץ ממערכת ענפה  של טרור, חימוש, לוחמים  נשק והרג ???
מדוע אין לאשה שכרעה ללדת בתל רומיידה, עיר ערבית שגודלה כגודל נתניה,חדר יולדות משלה?פשוט - חדר עזרה ראשונה וחדר יולדות.

הלילה פשוט לא הצלחתי להירדם מהמילים הנרגשות, האנושיות, המתחשבות, החמות ואינטלקטואליות כל כך שלך.
כדרכך וכהרגלך, כל כך אנושי ומרגש : " אשה כורעת ללדת בשכונת תל רומיידה בחברון. היא הולכת ברגל למחסום..."וכאן נשבר ליבי :"אסור לאמבולנס פלשתיני להכנס..."  -- ומדוע האמבולנס לא לוקח אותה ל"חדר הלידה על שם יאסר עראפאת" הגדול והזכור לטוב שבנה מדינה לעמו האהוב, ושאותה השיג ביגע רב כתוצאה ממלאכת כפיו היעילה.

איזו פואטיקה !  ממש התעוררתי במיטה רטובה מדמעות:" כיפאח סידר לא הגיעה אל המחסום...... שכבה משתרעת על הכביש , בעלה לצידה, השכנים מביאים מזרן " - איזה נשמות טובות, חס וחלילה לא יכניסו אותה לביתם.
"בקור מקפיא, נולד בנם, אחמד", שכשיגדל, הוא לא ישאל מדוע  אמו היתה צריכה לקפוא מקור על  הכביש ?!...
גם אביו ואמו לא ישאלו מדוע מליוני דולרים מוזרמים לנשק וחומרי נפץ, וחדר לידה אחד (!) אין בחברון !! הערבית.

כל היהודים אינם רגישים ואינטלקטואלים כמוך, מר לוי, הם פשוט דואגים קודם כל לבניהם שלהם, לבני משפחתם, ורק כשהם מוכרחים - כי הורגים אותם, הם משיגים ידם גם לנשק.

וכל זאת כאשר בדיוק באותו אזור  ובדיוק באותם ימים - מרצחים פלסטינים פרצו להרוג את בני הישיבה בירושלים.
המרצחים הללו הגיעו בדיוק באותו כביש שכיפאח כמעט קיפחה את ישבנה מקור. אינני מופתע ממך, אני קורא אותך כמו דו"ח מודיעין, כמו חומר  זמין על מה שהאויב חושב. כמוך לא חסרים לנו בעם המופלא והמורכב שלנו במגוון דעותיו.
כמוך, היו לנו רבים לאורך כל ההיסטוריה של עמינו. תמיד קמו כאלה שדאגו לאויבינו, ולא השמיעו כל מילה של נוחם בנפול בני עמם ........  

כל אותם "קלגסים, כובשים ומנוולים" הם אלה שבנו את הארץ המופלאה שלנו, שאפילו 21 המדינות הערביות, בעלות כל אוצרות הטבע שבעולם, עם כל אוכלוסיית המאות מיליונים שלהן, ואמונת "העל" שלהם ב"אללה ואכבאר", מתאמצים כל כך להשמידה ואינם מצליחים, שמעולם לא הצליחו להקים מדינהאחת שתשווה לה, ולא מדינה  כדי לפתור את בעיית "אחיהם" הפלסטינים  ה"מסכנים" !

בעיתון שנותן לך במה כל כך נרחבת והולכת הפכת ל"בינתחומי". אפילו לפרשן טלוויזיה הפכת ! חוץ מלרקוד אתה עושה הכל.
אבל, מעולם לא קראתי מילה אחת שלך למשל על השוטר הישראלי שנרצח השבוע, או על החקלאי העובד הזר שנרצח בעוטף עזה. או אולי על תושבי  שדרות, שעירם מזדעזעת ונחרדת מזה שבע שנים !

וודאי שלא תכתוב מילה על אותם 18,000 יהודים שנעקרו מבתיהם מחבל עזה וראו את הרס בתיהם, אותם בנו בדמם וזיעתם, ושמפעל חייהם קם וחי על חולות המדבר והשממה שהפריחו, בשכנות לעזה !
זאת עזה המקוללת לעד ושתישאר כזו, כל עוד מנהיגיה עוסקים בירי טילים לישראל יום יום , ואינם דואגים לשנייה לבני עמם.

הפעם החלטתי להקדיש מספר  דקות לתגובה זו פשוט, בגלל רמת הפואטיקה המדהימה של הסיפור ה"מרגש" כל כך שכתבת.
אינני מתפלא עליך, בכלל לא, האינטלקט נשפך לך מהאוזניים כמו לעאזמי בשארה המשכיל והנאור.אך רק אני תמה מה קרה לבוס שלך, מר שוקן, אותו הנני מעריך באמת, שנותן לזבל  שלך להשתלט כך על העיתון.

אני מודה באשמה. אני הנני "קלגס", אחד מיני רבים, אשר נלחם למען שכמותך, עשרים וארבע שנים בשרות סדיר, ועוד עשרים שנה במילואים, בעל עיטור המופת,  ועם אחי היקר, רב העיטורים, שנהרג בקרב, הי"ד . וכן כמו כל בני משפחתי, וכל הרבים האחרים שנתנו ונותנים הכל למען העם הזה והארץ הזאת ,כדי שאתה ושכמותך, תחיו ותשגשגו בארץ הזו, ומעל לכל – כדי שיהיה לך החופש והחירות לכתוב את כל דברי הבלע שלך על העם ועל הבית שלך.

אל"מ (מיל.) אליעזר כהן
צ'יטה
לצפיה ב-'אולי תצליח לקלוט ולהבין'
אולי תצליח לקלוט ולהבין
25/04/2017 | 17:17
16

את שקרי השמאל.
לצפיה ב-'איפה השקרים?'
איפה השקרים?
26/04/2017 | 10:32
5
מסתבר שהימין לא מסוגל לדבר אמת.
לצפיה ב-'הוא קיבל השפלה פוליטית כפי שהגיע לו '
הוא קיבל השפלה פוליטית כפי שהגיע לו
25/04/2017 | 16:39
12
צריך להעמיד את הטמבל במקום, שמרוב חוצפתו, ביום השואה, הוא מבקר את נתניהו על מוסריות, במקום שישתוק לפחות מילניום שלם על מה שהצבא הגרמני עשה.

תוהה, איך מרקל הייתה מגיבה, אם ראש ממשלת ישראל היה מגיע כעת לביקור בגרמניה, ובנוסף לפגישתו עם הנהגת המדינה היה נפגש פגישה פומבית ומצולמת עם גורמים שפועלים נגד המדינה וחותרים תחת אושיותיה, האם לדעתך קנצלר גרמניה הייתה מקבלת את זה בהבנה וחיוך?
לצפיה ב-'הסיורים שארגון שוברים שתיקה עורכים'
הסיורים שארגון שוברים שתיקה עורכים
25/04/2017 | 17:03
7
23

לאורחים מחו"ל בארץ מלאים בשקרים על גבי שקרים.

לצפיה ב-'ביקום נורמלי היו מוציאים מחוץ לחוץ את ארגון השקרנים המזיק הז'
ביקום נורמלי היו מוציאים מחוץ לחוץ את ארגון השקרנים המזיק הז
25/04/2017 | 17:06
30
הזה ,
ושמים את כל אנשיו תחת סוגר ובריח להרבה שנים 

לצפיה ב-'האם את כותבת מתוך ידיעה?'
האם את כותבת מתוך ידיעה?
25/04/2017 | 17:35
4
29
לצפיה ב-'השקרים בסיורים של ארגון שוברים שתיקה'
השקרים בסיורים של ארגון שוברים שתיקה
25/04/2017 | 21:20
3
12
לצפיה ב-'ראיתי את השנייה הראשונה, והפסקתי'
ראיתי את השנייה הראשונה, והפסקתי
25/04/2017 | 22:07
2
14
אני מחפש מקור מהימן.
משקרנים לומדים רק שקרים.

עד כמה שאני יודע, השב"כ בדק את דבריהם,
ולא הצליח למצוא שום דבר להאשימם בדבר לא נכון.
אני יודע שניסו אפילו לשים להם מלכודות פיתיון עם מידע שיקרי,
והם לא אכלו את זה, כי הם מאמתים ומצליבים כל מידע, מהרבה מקורות שונים.

אני מבין את הבעיתיות.
אתם שופכים זוהמה, הופכים את חיילי צה"ל לסמרטוטי זוהמה,
ובאים בטענות למי שמנסה לנקות את הזוהמה שאתם מפזרים.

לצפיה ב-'ברור, המוח שלך חסום '
ברור, המוח שלך חסום
25/04/2017 | 22:18
1
4
לצפיה ב-'וואי, כמה ששלך פתוח.'
וואי, כמה ששלך פתוח.
25/04/2017 | 22:19
6
לצפיה ב-'את השקרנית.'
את השקרנית.
26/04/2017 | 10:33
4
כל מי ששרת בשטחים מכיר את הסיפורים האלה.
לצפיה ב-'מה הרווח ומה ההפסד?'
מה הרווח ומה ההפסד?
25/04/2017 | 17:34
4
33
הרווח
לקושש קולות מכל האספסוף.
במיוחד כשמריחים בחירות באוויר.

ההפסד
להפנות את הזרקורים לכל הפוליטיקאים באירופה אל שוברי שתיקה.

מה יעשה פוליטיקאי?
טובת עצמו, או טובת המדינה?
לא ממש צריך לנחש.

ומה יחשוב האספסוף?
ככל שהוא יותר אידיוט, הוא יותר יחשוב שביבי צודק.
גם לא צריך ממש לנחש.

באמת שלא צריך לנחש.

לצפיה ב-'כל הכבוד לביבי !!!'
כל הכבוד לביבי !!!
25/04/2017 | 18:39
3
34

אין שום סיבה שפוליטיקאי מחו"ל יפגוש בארגון מפיץ השקרים.
שילך לחפש את החברים הנאצים שלו בגרמניה.
לצפיה ב-' ואחרי '
ואחרי
25/04/2017 | 20:08
13
שהוא יגמור לחפש את החברים הנאצים שלו בגרמניה וימצא אותם ,
שימשיך לחפש עוד חברים שלו בסוריה במיוחד בחאלב .
לצפיה ב-'שר החוץ הגרמני השמאלני אנטישמי סירב להפגש עם ימין ישראלי !!!'
שר החוץ הגרמני השמאלני אנטישמי סירב להפגש עם ימין ישראלי !!!
26/04/2017 | 10:25
1
21
"ביקשנו להיפגש עם שר החוץ הגרמני - אך לא קיבלנו מענה"
כך סיפרה שחר לירן־חנן, מנכ"לית "האמת שלי", ל"ישראל היום" •
"גרמניה מממנת רק את מי שמבקר בחריפות את ישראל" • ארגוני ימין זועמים

לצפיה ב-'מי שלא מסוגל לקיים דיון מוצא "אנטישמיות"'
מי שלא מסוגל לקיים דיון מוצא "אנטישמיות"
26/04/2017 | 10:36
8
לצפיה ב-'נעשו ניסיונות מהצד הגרמני להסתיר את קיום המפגש עם השמאל'
נעשו ניסיונות מהצד הגרמני להסתיר את קיום המפגש עם השמאל
26/04/2017 | 10:33
1
17
ח"כ אוחנה :
נעשו ניסיונות מהצד הגרמני להסתיר את קיום המפגש עם ארגוני השמאל .
תאריך: 26/04/2017, 10:23    
חבר הכנסת אמיר אוחנה מהליכוד טען בשיחה עם רזי ברקאי וגורי אלפי כי נעשו ניסיונות מהצד הגרמני להסתיר את קיום המפגש עם הארגונים "בצלם ושוברים שתיקה".
לדבריו, "היה סירוב מוחלט לשתף אותנו בתחילת הדרך בעם מי הוא מתכוון להיפגש, אנשי משרד החוץ רדפו אחרי אנשיו של שר החוץ הגרמני שוב ושוב על מנת לנסות להבין.
בימים האחרונים הם החליטו להתרצות ולהעביר את פרטי הביקור".
תאריך: 26/04/2017, 10:23    
גל"צ
לצפיה ב-'מתי ייפול לציבור שמגדיר את עצמו 'מתון' האסימון עד שיבין את '
מתי ייפול לציבור שמגדיר את עצמו 'מתון' האסימון עד שיבין את
26/04/2017 | 14:26
הפרצוף האמיתי של הסמול?
לצפיה ב-' פורום שיחת גברים '
פורום שיחת גברים
( לעמוד שלי בתפוז )
26/04/2017 | 14:02
2
 רוצים להתייעץ על נשים? לדון על פוליטיקה, כסף וספורט? 
 היכנסו לפורום לדבר על הכל:
לצפיה ב-'הזדהות ארגוני שמאל קיצוני עם משפחות רוצחי משפחת פוגל '
הזדהות ארגוני שמאל קיצוני עם משפחות רוצחי משפחת פוגל
26/04/2017 | 13:57
1
3
לצפיה ב-'עוד פעם אתה משקר.'
עוד פעם אתה משקר.
26/04/2017 | 14:01
3
הבן של הטרוריסט לא דיבר על "הזדהות עם הרוצחים" אלא על נושא ההרס שהצבא עשה בכפר.
לצפיה ב-'גרמניה ו"בצלם" איבער אלאס? '
גרמניה ו"בצלם" איבער אלאס?
26/04/2017 | 04:15
3
77
גרמניה ו"בצלם" איבר אלעס?

מגיע לביקור שר חוץ מגרמניה כאורח משרד החוץ ושר החוץ.
כך נהוג בכל מדינה דמוקראטית בתבל. חלוקת רשויות.
ארגון "בצלם" איננו מוולץ ורצוי בארצנו, על סף הוצאה אל מחוץ לחוק.
שר החוץ נתניהו מתנה את הפגישה עם עמיתו מגרמניה בביטול פגישתו של האחרון עם נציגי "בצלם".
זכותו? בודאי שכן. אני גם לא דואג לארגון הזה.
הם מסתובבים רוב הזמן בחו"ל ומוציאים את דיבתה של ישראל בקרב עמי עולם.
בביטחון רב-הם יגיעו גם לשר החוץ הגרמני. א
ז למה דוקא פה? בשביל עוד כותרת?
ולמרבית ההפתעה, הנשיא ריבלין עושה אינטריגה ועקיפת סמכות 
לראש הממשלה.

לא ברור לי בזכות מה הוא סבור שאין הפרדת רשויות במדינה.
הנשיא-לטקסים וייצוג מדינה. שר החוץ-הוא הזרוע המבצעת הבלעדית.
עשו זאת גם ויצמן ופרס בעבר.
עקפו את רשויות המדינה בשל דיעותיהם הפרטיות.

זוהי תופעה הראויה לנזיפה ברורה-עד כדי הדחה.
נשיא שלא מבין את תפקידו אינו ראוי להיות נשיא.

מרק.

לצפיה ב-'תיקון-צ"ל "שוברים שתיקה"'
תיקון-צ"ל "שוברים שתיקה"
26/04/2017 | 04:46
10
לצפיה ב-'יש לסגור גם בצלם וגם שוברים שתיקה בנוסף לשלום עכשיו'
יש לסגור גם בצלם וגם שוברים שתיקה בנוסף לשלום עכשיו
26/04/2017 | 10:58
1
13
והקרן לישראל החדשה.
לצפיה ב-'אינני עושה כבר שום הבחנה בין השניים'
אינני עושה כבר שום הבחנה בין השניים
26/04/2017 | 13:54
4
זה טריפה, וזה נבלה.

לצפיה ב-' החילונים ....'
החילונים ....
25/04/2017 | 11:12
24
69
צבור של אפסים עלובים "ליברליים" "הומניים" "שמאל מתון ונאור"
הערבים טובים יותר
הנוצרים טובים יותר
הדתיים טובים יותר
כולם טובים מהם !!!
זאת התוצאה של חוסר חינוך, וחופש מופרז לילדים, מה שמייצר אפסים חילוניים, בסגנון התת-מנעל הבולס פיגולים, מנאץ את תורת ישראל, ומוכן למכור את א"י לאויב הפלשתי-נאצי כי היא "ארץ מריבה", תוך שילדיהם עוסקים במרץ רב בצריכת סמים קלים ונעיצת סכינים הדדית.
קאקערים סמולנים עלובים

לצפיה ב-'שכחת להוסיף הרבה מאוד ליכודניקים הנמצאים במסגרות הממלכתית.'
שכחת להוסיף הרבה מאוד ליכודניקים הנמצאים במסגרות הממלכתית.
25/04/2017 | 11:16
2
34
ובגדול אם תביט בנתונים הללו לעומק תראה כי מי שמוריד את הממוצעים לרוב הינם בתי ספר ממלכתיים במעמד סוציואקונומי נמוך שכולנו יודעים למי הם מצבעים.
מי שתוקע לעצמו גול עצמי יאלץ לסבול.
לצפיה ב-'הליכודניקים ברובם מסורתיים '
הליכודניקים ברובם מסורתיים
26/04/2017 | 04:54
1
9
חלקם הגדול עם כפה על הראש
וההודעות העלובות והקללניות שלך רק מצדיקות את תוצאות המחקר ואת הטענות שלי

לצפיה ב-'איפה ראית שקיללתי בהודעה הזאת?'
איפה ראית שקיללתי בהודעה הזאת?
26/04/2017 | 11:40
4
ממש קשה לך לנהל דיון בלי פרובוקציה מסתבר.  או שפשוט אינך מבין למה התכוונתי ואז גם לא בושה לשאול.  

אבל אם אינך רוצה/מסוגל לנהל דיון לא צריך.
לצפיה ב-'שרת המשפטים היא חילונית.'
שרת המשפטים היא חילונית.
25/04/2017 | 11:41
7
לצפיה ב-'אני כל הזמן אמרתי שמערכת החינוך החילונית מגדלת בלטות'
אני כל הזמן אמרתי שמערכת החינוך החילונית מגדלת בלטות
25/04/2017 | 12:05
1
23
ואת התוצרים שלה פוגשים בלי סוף כאן בפורום.
העיקר הם מלגלגים על החרדים שלא לומדים ליב"ה.
הם אפילו את הליב"ה שלהם לא לומדים.
לצפיה ב-'אתה לא מוכיח שיש יתרון לחינוך הדתי על החילוני.'
אתה לא מוכיח שיש יתרון לחינוך הדתי על החילוני.
25/04/2017 | 12:11
19
פאתטי.
לצפיה ב-'זה מה שהחזיר אותך בתשובה?'
זה מה שהחזיר אותך בתשובה?
25/04/2017 | 12:39
2
36
גילית שהחינוך הליברלי שלך יצר ילדים קאקערים?
לצפיה ב-'לא שלו'
לא שלו
25/04/2017 | 13:50
1
25
של הוריו
לצפיה ב-' '
25/04/2017 | 13:58
3
לצפיה ב-'כלומר אתה משקר וטוען שאינך חילוני?'
כלומר אתה משקר וטוען שאינך חילוני?
25/04/2017 | 12:46
8
7
לצפיה ב-'זוכר גוטה את הימים ההם שעוד היית במזכירות עם ברכה'
זוכר גוטה את הימים ההם שעוד היית במזכירות עם ברכה
25/04/2017 | 13:42
7
27
ומסרימוש היה בנאדם?
הא לא?
הוא אף פעם לא היה בנאדם גם בתור חילוני ליברלי?

לצפיה ב-'בטח שזוכר. הוא היה אפילו מציץ לרשימת העובדים הערבים שלנו '
בטח שזוכר. הוא היה אפילו מציץ לרשימת העובדים הערבים שלנו
25/04/2017 | 13:48
6
20
וביקש ממני תמיד להעלות להם את השכר.
הוא היה מטורף באהבה על ערבים ושמאלנים עד שנחמה בגדה בו עם שוסטר.
מאז נישבר ליבו והפך לימני קיצוני
לצפיה ב-'גוטי, לאון, כאן זה לא פורום "סמאלנים מזדקנים"'
גוטי, לאון, כאן זה לא פורום "סמאלנים מזדקנים"
25/04/2017 | 14:25
5
34
לזה תקימו פורום משלכם.
תניא רבי ישמעאל ברבי יוסי אומר, תלמידי חכמים כל זמן שמזקינין חכמה נתוספת בהם, שנאמר [איוב יב] בישישים חכמה וארך ימים תבונה, ועמי הארץ כל זמן שמזקינין טפשות נתוספת בהן שנאמר [איוב יב] מסיר שפה לנאמנים וטעם זקנים יקח …(מסכת קינין)

לצפיה ב-'אמר רבי גוטי שאין הימנים נזקקים אלא לשמאלניות'
אמר רבי גוטי שאין הימנים נזקקים אלא לשמאלניות
25/04/2017 | 14:38
2
24
שאמרו חכמים השמאלניות יופי בהן וחוכמה ודרך ארץ שלא כדרך הימניות הרעשניות 
המתאפרות בחוסר טעם . ומכאן אנו למדין שלא נבנתה הארץ אלא בידי השמאלנים ולא בידי עוכרי ישראל הימנים
לצפיה ב-'חחחחחחחחח '
חחחחחחחחח
25/04/2017 | 16:36
12
קרעת אותי גוטק'ה!
לצפיה ב-'אלא שלמרבית הצער - למרות יופיין מתקשות במצוות פרו ורבו'
אלא שלמרבית הצער - למרות יופיין מתקשות במצוות פרו ורבו
26/04/2017 | 05:38
6
במיוחד בכל מה שנוגע לבעל שלהן
לצפיה ב-'3 שאכלו על שלחן ולא אמרו עליו דברי תורה, כאלו אכלו זבחי מתים'
3 שאכלו על שלחן ולא אמרו עליו דברי תורה, כאלו אכלו זבחי מתים
25/04/2017 | 14:48
1
25
אמר רבי אלעזר אמר רבי חנינא תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם שנאמר (ישעיהו נד, יג) וכל בניך למודי ה' ורב שלום בניך אל תקרי בניך אלא בוניך (תהלים קיט, קסה)שלום רב לאוהבי תורתך ואין למו מכשול (תהלים קכב, ז) יהי שלום בחילך שלוה בארמנותיך (תהלים קכב, ח) למען אחי ורעי אדברה נא שלום בך (תהלים קכב, ט) למען בית ה' אלהינו אבקשה טוב לך (תהלים כט, יא) ה' עוז לעמו יתן ה' יברך את עמו בשלום:
הדרן עלך פרק הרואה וסליקא לה מסכת ברכות

###   אני בדיוק אוכל כעת ###
לצפיה ב-'שרואים שכבודו גם הוא מתלמידי חכמים '
שרואים שכבודו גם הוא מתלמידי חכמים
25/04/2017 | 17:48
17
כל הכבוד
לצפיה ב-'הנה כמה דברים ששכחת לכתוב המסבירים למה?'
הנה כמה דברים ששכחת לכתוב המסבירים למה?
25/04/2017 | 14:10
21
" .........מנתוני המשרד עולה כי תיכונים רבים המוגדרים על ידו כמצטיינים שייכים לזרם הדתי, שגם מקבלים את התקציב הגבוה ביותר פר תלמיד בבתי הספר התיכונים מהמדינה
- יותר מהתלמידים החילונים והערבים........................
זאת, בזכות מנגנון שיטתי של תנאי קבלה ומיונים ושכר לימוד גבוה
- מנגנון שמשרד החינוך אוסר להשתמש בו אך למרות זאת מאפשר את קיומו.......................
ברשימת בתי הספר בעלי זכאות לבגרות של 100% ובתי הספר שבהם שיעור התלמידים המצטיינים הוא הגבוה ביותר
 הם בתי ספר פרטיים שממיינים תלמידים .........."

מתוך דהמרקר  ]
לצפיה ב-'מה מציג הדו"ח?'
מה מציג הדו"ח?
25/04/2017 | 14:19
4
24
הדוח"ח לא מציג עד כמה התלמידים יודעים? עד כמה הם מבינים?
את זה הציג דו"ח פיזה, וזו בושה עבורנו להתסכל.

הדו"ח כעת מציג, עד כמה בתי הספר שלנו מאלפים, ומכניסים לתלמידים את הטמטום לראשם.
בראש כמובן הדתיים, שמרוב חוסר מחשבתם הם מטמטמים גם את תלמידיהם,
ואין שום סיכוי שאי פעם יגדל מהם אדם חושב.

וגם החילונים, שלכאורה מטמטמים את תלמידיהם הכי פחות, הם גם עדיין רחוקים מאיכות החינוך בעולם.

זה עובדה שמי שבעניינים רואה אותה יום יום,
הג'ניוס היהודי (החילוני), שהיה מבוסס על עליונות של לימוד, הולך ונעלם.
אומות העולם המתקדמות, עוקפות אותנו בסבוב.
העתיד לא שייך לנו יותר.

ואני לא מדבר על הדתיים,
הם היו אלפי שנים בורים, וכלום לא משתנה. הם ממשיכים לאלף את ילדיהם להיות להיות בורים בדיוק כמו הוריהם.
.

לצפיה ב-'למרות ההש/מצות והבוז העצמי של,לא כל כך עוקפים אותנו בעולם'
למרות ההש/מצות והבוז העצמי של,לא כל כך עוקפים אותנו בעולם
25/04/2017 | 17:57
3
9
ישראל נמצאת בצמרת הקידמה הטכנולוגית הגבוהה בעולם......ישראל,למרות היותה נתונה לאיום קיומי ולהתקפות טרור במידה שאים עוד מדינה בעולם הערבי הסובלת מכך ולמרות זאת היא מנהלת חיי רוח,אומנות ותרבות הזוכים להישגים ולהערכה בינלאומיים,ישראל הקטנה מסייעת למדינות מתפתחות ומלמדת אותם שיטות חקלאיות,מקדמת אצלם את הרפואה ומביאה אליהם את הקידמה...כלכלת ישראל היא בין היציבות בעולם וזה לא פלא שהעם בישראל ניצב בין עשרת המאושרים בעולם.

לצפיה ב-'אתה טועה'
אתה טועה
25/04/2017 | 18:10
2
12
אנו לא בצמרת, אלא די בתחתית.
ודי עמוק.
אתה לא יודע (כי מאיפה שתדע), אבל אני יודע, וממקור ראשון, שבתחום הלימוד אנו נעקפים, ובגדול.
הג'ניוס היהודי ילך ויעלם מישראל, וישאר רק באירופה וארה"ב.

בצמרת לא נימצאים התלמידים שהיום לומדים, אלא הבוגרים שלמדו בעבר, והיום מגיעים לצמרת.
הרמה הממוצעת של הלומדים - מבישה.
וזה הוכח (אני יודע שעובדות לא מדברות אליך).

מה שמציל את הבושה של מדינת ישראל,
אלו ההורים האשכנזים, שדוחפים את בניהם ללמוד, עם שיעורי עזר, ועם לחץ תרבותי - הם יהיו איי המצוינות.

בארצות אחרות שאני מכיר אין בכלל שיעורי עזר ואין כלל שיעורים פרטיים (חוץ מתלמידים של פליטים, שהוריהם עושים ככל יכולתם להעלותם במידרג).

כל שאר ישראל הם חסרי עתיד בעולם המודרני, הם יהיו חוטבי העצים ושואבי המים,
וצר לי במיוחד על המבריקים שבהם (במיוחד המזרחיים, כי האשכנזים יעזרו לעצמם) שעם עזרה של המדינה, כמו שהיו מקבלים לו היו לומדים במתוקנים שבארצות העולם, היו מגיעים לשיאים.
מה שנישאר להם היום, זה לראות טלוייזיה דרום-קוראנית, שתלמידים שלמדו בדרום-קוראה מפתחים ומייצרים).

לצפיה ב-'זה רטואל קבוע בשמאל המטורלל'
זה רטואל קבוע בשמאל המטורלל
26/04/2017 | 05:48
1
7
אנחנו בתחתית כבר כמה דורות
וכל ההמצאות הייזמים ההיטק הישראלי וזוכי פרסי הנובל 
זה בגלל הלימודים של האלו שהיו לפננו
שגם הם אגב היו בתחתית
של אלו שלפניהם

אל תתן למציאות לבלבל אותך

שמאל מטורלל

לצפיה ב-'האם הבורות זה היתרון היחיד שלך?'
האם הבורות זה היתרון היחיד שלך?
26/04/2017 | 13:16
4
אני בענף, ובניגוד לבורים כמוך אני משווה, רואה ויודע.
גם המבחנים הבינלאומיים מוכיחים את דברי.

אנחנו בתחתית כבר כמה שנים טובות.
הרמה בישראל נמוכה.
איך אפשר ללמוד בתיכון עם 40 תלמידים בכיתה, עם מורה שמרוויחה 750 $ בחודש,
כשבשוויץ יש 16 תלמידים בכיתה, עם מורה שמרוויח 14-16,000 $ בחודש.

אם מורה מרוויח מה שמגיע לו, המנהל יכול לבחור את המורים הטובים ביותר, בלי פשרות. מורה שלא מהמעולים ביותר, לא נישאר לסמסטר הבא.
אם אין לו את הכסף לכך, הוא יורד לרמה כמו בישראל.

והרי הוכחה לפניך:
ראה איזה מטומטם יצא ממך.

לצפיה ב-'הקצר ביחסים עם אירופה'
הקצר ביחסים עם אירופה
25/04/2017 | 16:58
23
41
נובע מחוסר הבנה בסיסי של ביבי ותומכיו בהתנהגות דמוקרטית.
ארגון שוברים שתיקה ושלום עכשיו הם אירגונים חוקיים במדינת ישראל. הם
מביעים דעה שלה שותפים רבים והם מייצגים חלק
גדול מאזרחי הדינה.

כל זמן שאלו ארגונים חוקיים מותר למנהיגים של מדינות אחרות לפגוש אותם
ולשמוע את הדעה שלהם.

שר החוץ הגרמני הסביר שכדמוקרט אמיתי הוא רוצה לשמוע לא
דעה אחת בלבד אלא גם את מגוון הקולות האחרים.

ביבי לא מבין את זה כי הוא בעצם פאשיסט. כל מי שחושב באופן
שונה ממנו הוא האוייב האישי שלו.

זה לא יפסק בשגריר גרמניה.  גם נציגים אחרים מארופה שיגיעו
הנה ירצו לשמוע מוסיקה אחרת.

לצפיה ב-'תפסיק לדבר בשמאלנית....זה כבר משעמם.'
תפסיק לדבר בשמאלנית....זה כבר משעמם.
25/04/2017 | 17:43
14
20
נכון,בצלם ושוברים שתיקה פועלים בקושי במסגרת החוק הפלילי,אבל הם הרחק מחוץ לחוק הערכי של אהבת הארץ,נאמנות לה ולעם היושב בה ולהקפדה על האמת.אירגונים אלה אהודים בעיקר על הקצה הקיצוני של האופוזיציה ועל האנטי ציונים באשר הם......ואלה,למזלנו מעטים.
לצפיה ב-'אחרי ששרפו להם את המשרדים'
אחרי ששרפו להם את המשרדים
25/04/2017 | 18:01
12
21
וחוקקו חוקים למנוע מהם כספים, ואסרו עליהם
להעביר הדרכות בתי ספר אז גם להכריח חרמות
של ארופאים?

ככה לא מנהלים מאבקים אידאולוגיים.

לצפיה ב-'ישראל היא מדינה מוזרה כזאת......'
ישראל היא מדינה מוזרה כזאת......
25/04/2017 | 18:04
7
17
קם לו אירגון המתנגד לממשלה באופן קיצוני ומוחלט,מקבל מימון לפעולותיו ממדינות וגורמי חוץ עוינים,תומך ומסית להחרמת ישראל ומוסדותיה בעולם,משמיץ,מנאץ ומעליל עלילות על חיילי וקציני צה"ל עד כדי העמדתם בסכנה..........ואנחנו מעיזים להקוט נגדם בפעולות רופסות של הגנה עצמית.......
לצפיה ב-'אלו אינם שקרים '
אלו אינם שקרים
25/04/2017 | 18:24
6
15
כי כל מה שאותן עמותות מפרסמות נבדק על ידי השב"כ.
השבכ  מחפש, בהוראת ראש הממשלה, כיצד להפיל אותם.

"שוברים שתיקה" מפרסם סיפורי חיילי צהל לוחמים ששרתו בדיכוי
של אזרחים בשטחים הכבושים. מטרתם לטהר את הצבא ולעשות
מצהל צבא מוסרי.

בצלם היא עמותה שדואגת לזכויות אדם של הפלסתינים תחת הכיבוש.
היא דואגת לפרסם מה קורה שם במקומות שרחוקים מעיננו.
לצפיה ב-'אתה מדקלם. '
אתה מדקלם.
26/04/2017 | 06:05
4
4
אתה שקרן ומדקלם סיסמאות אנטישמיות ואנטי ישראליות משמע אתה כמו חבורת הבוגדים והמלשנים של דום שתיקה ואך שווא.
חיילי צה"ל מעולם לא נשלחו לדכא (דיכוי אוכלוסיה) ערבים בשטחים.
אם הם לא היו שם אתה אולי היית כבר שחוט גרון בקבר או חתיכת אוזן שגרדו מקיר של בית בפיגוע מתאבד.
אתה מטומטם שלא ברא השטן אם אתה חושב כך.
במקום להאשים את הערבים בשטחים ובישראל בביצוע והוצאת פיגועי טרור ורצחנות נגד יהודים אתה מאשים את היהודים בדיכוי אוכלוסיה.
זה חטא ובגידה נגד העם שלך.

לצפיה ב-'תגיד יש מצב אולי אתה חולה נפש?'
תגיד יש מצב אולי אתה חולה נפש?
26/04/2017 | 06:06
3
3
לצפיה ב-'תתפלא, אבל הבעיה היא אצלך.'
תתפלא, אבל הבעיה היא אצלך.
26/04/2017 | 06:48
2
3
מבין שנינו אני מבין את מה שאתה כותב.

אבל אתה לא מצליח להבין אותי.  וזה בעצם
לא אותי, שותפים איתי בדעה רוב הארופאים
והאמריקאים הליברלים.

לכן עליך לייחס גם להם אי שפיות.

עוזוב רגע שפיות.  בו נדבר על הגיון.  איזה הגיון יש
בפיצוץ יחסים עם המדינה שנחשבת היום  כתומכת
הראשית בקיומנו הכלכלי והמדיני?
לצפיה ב-'אד פופולום בלטינית ad populum'
אד פופולום בלטינית ad populum
26/04/2017 | 07:25
3
ביסוס הטיעון על העובדה שרוב או כל האנשים תומכים בו. , "הסתמכות על הקהל", ו"הסתמכות על פופולריות". טיעוני אד פופולום הם מן הנפוצים ביותר, גם בקרב פוליטיקאים וגם בקרב מפרסמים, ופופולריים במיוחד בשימוש דמגוגי.
העובדה שליברלים בארהב ואירופה חושבים כמוך 
אינה הוכחה שאתה צודק או שאנחנו טועים .
לצפיה ב-'קודם כל אין פיצוץ ביחסים בין ישראל לגרמניה.'
קודם כל אין פיצוץ ביחסים בין ישראל לגרמניה.
26/04/2017 | 13:08
2
מאיפה שאבת את השטות הזאת?
החזירו שגרירים? ביטלו את האמנה של השגריר הגרמני?
מישהו מעובדי השגרירות והנספחות בגרמניה הוכרז כפרסונה נון גרטה?
ולהיפך מעובדי השגרירות הגרמנים בישראל?
האם סגרו שגרירות גרמנית בישראל?
האם הגברת מרקל הזמינה את השגריר הישראלי בגרמניה לשיחת נזיפה?
נתניהו לא עשה זובור לגרמני בגלל שהוא גרמני אלא בגלל שהוא אירופאי.
זה מסר ליורופה האנטישמית שנגמרו החגיגות.
לצפיה ב-'בערבון מוגבל מאד - השב"כ יכול לבדוק עובדות '
בערבון מוגבל מאד - השב"כ יכול לבדוק עובדות
26/04/2017 | 07:02
אך לא לקבוע האם העובדות הללו הם פשעי מלחמה .
רק בית משפט מוסמך לקבוע האם מעשה או מחדל הוא פשע מלחמה .

בצלם הוא אירגון ריגול על פי ההגדרות המקובלות .
לצפיה ב-'מי שרף להם את המשרדים? אתה ובני מינך?'
מי שרף להם את המשרדים? אתה ובני מינך?
25/04/2017 | 19:11
10
אולי גם עשיתם מהם סבון?
לצפיה ב-'מה אתה מקשקש.'
מה אתה מקשקש.
26/04/2017 | 06:00
3
צריך להוציא את האירגונים האלה מחוץ לחוק  נ ק ו ד ה.
כל הזמן אתה נתלה בדמוקרטיה.
תראה לי באיזה ספר כתוב שאם אתה דמוקרטיה אתה צריך לסבול ולקבל בוגדנות מלשנות ביזוי צה"ל וכולו' וכולו'.
דמוקרטיה אינה מבטלת את הצורך להתגונן מפני אויב.
מבחינתי ומבחינת כל אדם שפוי כמו שלשלטון יש אוטוריטה לנהל מערכה צבאית נגד גורם עויין כך יש לה זכות ואוטוריטה להוציא מחוץ לחוק כל מי שקורא תיגר על צה"ל,מבזה את חיילי צה"ל בעולם.
לראש הממשלה לא רק שיש זכות ואוטוריטה אלא הוא חייב לצאת ולהלחם נגד התופעה הזאת שכל מבקר שמגיע לישראל עושה סיבוב על אזרחי המדינה היהודים ונפגש עם אירגוני טרור אידאולוגי כמו "שלום אך שווא" ושוברים את העצמות של המדינה.
לצפיה ב-'שוברים שתיקה אינם מנהלים מאבק אידאולוגי . גם בצלם כך .'
שוברים שתיקה אינם מנהלים מאבק אידאולוגי . גם בצלם כך .
26/04/2017 | 06:47
1
2
אירגונים אלה אינםמנהלים פירסום ודיון ברעיונותיהם .
אירגונים אלה פועלים ממש נגד המדינה .
והדגש הוא על הפעולות ולא על האידאולוגיה .
הסיבה שבגללה אירגונים אלה אינם אסורים בחוק היא בגלל הסבלנות הישראלית לכל מיני דברים רעים או עקומים .
סיבה נוספת היא ההבנה שפסילתם ובעקבות זאת משפטים נגד עבריינים , היא תוספת זרקור למנוולים אלה .
לצפיה ב-'העלות הכספית והמדינית'
העלות הכספית והמדינית
26/04/2017 | 06:52
3
בביטול הפגישה עם שר החוץ הגרמני על ידי ראש
הממשלה גדולה במאות אחוזים על תביעה משפטית
שהיתה מוגשת נגד עמותות שהן חוקיות.

אתה לא מבין שדלתות רבות באירופה (לא רק גרמניה)
נסגרו אתמול בפני נציגי מדינת ישראל!
לצפיה ב-'למה אתה מתאמץ ל...הזה'
למה אתה מתאמץ ל...הזה
25/04/2017 | 19:14
18
מהי נאמנות למדינה.
ותגיד לו שימסור ד"ש לחיננית.
אשת מר"צ הגונה לשם שינוי.

לצפיה ב-'צחוק-צחוק, אבל אנחנו חוזים במהפך מעניין.'
צחוק-צחוק, אבל אנחנו חוזים במהפך מעניין.
25/04/2017 | 18:21
15
אתה זוכר את "שר החוץ" הסהרורי/מוקע/מוקא שדיבר בעיקר עם עצמו ועם כסאו, כשכל השרים והח"כים שמסביבו תיפקדו כ"שר חוץ" בפועל ? קראו לו ליברמן.

לפני תקופה לא ארוכה הפך ליברמן לשר בטחון, ומיצב עצמו כ..מתנגד של הסהרורים בממשלה. במקביל, מינה עצמו ביביהו לתפקיד שר החוץ, והנה מגיע שר החוץ הגרמני - ונפגש עם ארגונים חוץ-פרלמנטריים, ועם ראשי האופוזיציה, ועם נשיא המדינה, ואפילו ביקר ב'יד ושם' בכדי לראות את הזוועות שביצע הצורר הגרמני שביביהו החליט להגן עליו.

ו...שר החוץ, ביביהו ? לא, ביביהו מקיא עצמו מכלל אלה
לצפיה ב-'שוברים שתיקה ושלום עכשיו פועלים בניגוד לחוק. הם מסייעים'
שוברים שתיקה ושלום עכשיו פועלים בניגוד לחוק. הם מסייעים
25/04/2017 | 18:33
4
11
לגורמים זרים עוינים למדינה. אין קשר בין ביבי לפשיזם. הוא רק דואג לבטחון המדינה. 
לצפיה ב-'ארגון "שוברים שתיקה" הוא המצפון האנושי של חיילי צה"ל '
ארגון "שוברים שתיקה" הוא המצפון האנושי של חיילי צה"ל
25/04/2017 | 19:22
2
14
ואילו מדיניות הכיבוש היא זו שמחבלת ביחסים בין ישראל לבין העולם.
לצפיה ב-'זה בדיוק המצפון העקום של זמולנים מטומטמים !'
זה בדיוק המצפון העקום של זמולנים מטומטמים !
25/04/2017 | 20:12
3
לצפיה ב-'האם עשרות או מאות או אלפי העדויות שיש אצל '
האם עשרות או מאות או אלפי העדויות שיש אצל
26/04/2017 | 06:56
שוברים שתיקה נבחנו על ידי בתי משפט ישראליים ?
נדמה לי שזה לא קרה .
מתוך מעט הפירסומים על עדויות אצל שוברים שתיקה
אני התרשמתי שלא היו הדברים פשעי מלחמה .
זו כמובן ההתרשמות שלי ולא של בית משפט .
כי
ככל שכולנו יודעים יכל כל אדם לתת עדות , להצהיר בכתב , להשבע בכל דבר קדוש ובכל זאת זה עדין אינו אמת חוקית .
לצפיה ב-'שטויות. '
שטויות.
25/04/2017 | 19:44
7
אם היו פועלים בניגוד לחוק היו סוגרים להם
את החנות ומעמדיים אותם למשפט.

הנתונים שהם מפרסמים הם אמת שמטרתן
הסרת  מסיכות העוולה של הכיבוש.
לצפיה ב-'מדובר ב"ארגוני" בוגדים'
מדובר ב"ארגוני" בוגדים
26/04/2017 | 04:55
4
ולא מקובל ששר חוץ נאצי ייפגש עם בוגדים וסייענים של הפלשתינאצים

לצפיה ב-'ביבי לא מנע ממנו'
ביבי לא מנע ממנו
26/04/2017 | 05:45
4
להפגש עם מי שירצה
בשביל פגישת עבודה עם היהודונים של גרמניה
אין צורך בביקור ממלכתי רשמי
ומאחר והשר החליט שזו פגישת עבודה עם העובדים שלו בשכר
אין מקום לפגישה מדינית רשמית

לצפיה ב-'הסיוע לאויב במלחמה .'
הסיוע לאויב במלחמה .
26/04/2017 | 12:48
10
הסעיף המשפטי הזה  שהיה  נכון  בזמן מילחמה  או  מבצע .או התנגדות אלימה  .איבד  מכוחו  !! וישראל  ביוזמת הימין + הדתיים . הרחיקו מכאן את המלחמה  והמבצעים  .ולכן  מי שיעזור עכשיו לישראל  או  יקלקל לה
יפעל שלא בזמן מלחמה  !!  וכל כותב  אובססיבי  שיציג את ישראל במילחמה  מתמדת  עושה זאת בטעות ובמכוון .להציגנו כעם רודף מילחמות . בו בזמן
שהמצב  לגמרי שונה. ואנו עכשיו בתקופת פריחה  מדינית-צבאית .
אל-חשש  אנו לא  במלחמה  וגם  במלחמה  אנו כבר עם הציוד החדיש  שקיבלנו  מהידדים המסייעים ..שהפחדנים  לא  יפחידו  אותכם .שימרו על  קור רוח .תודה
לצפיה ב-'בית המשפט האמריקאי: טרמפ משוגע'
בית המשפט האמריקאי: טרמפ משוגע
26/04/2017 | 10:56
6
16
מה הפלא הרי ידוע שרוב הימנים משוגעים וכמובן אתה ששורצים פה
נחסם צו של טראמפ נגד ערי מקלט למהגרים
מפלה נוספת לממשל טראמפ בבית המשפט: שופט בסן פרנסיסקו חסם צו של הנשיא שמונע מימון לערים שלא משתפות פעולה עם רשויות ההגירה, ומעניקות מקלט למהגרים לא חוקיים. הבית הלבן הגיב בחריפות: "בית המשפט השתגע". השופט האשים את טראמפ ב"גישה סכיזופרנית"
ynetפורסם: 26.04.17 , 09:06
לצפיה ב-'ישששששש. כולנו משוגעים יאללה תברחו לחורים מהם יצאתם'
ישששששש. כולנו משוגעים יאללה תברחו לחורים מהם יצאתם
26/04/2017 | 10:57
1
8
לצפיה ב-'לדעתך אתה'
לדעתך אתה
26/04/2017 | 11:33
8
נורמלי?
לצפיה ב-'הוא לא משוגע, הוא פסיכופט, כמו ארדואן, כמו קים ג'ונג-און'
הוא לא משוגע, הוא פסיכופט, כמו ארדואן, כמו קים ג'ונג-און
26/04/2017 | 12:34
2
5
וכל רודן אחר לאורך ההיסטוריה האנושית. בוחריו האמריקאים עוד ילמדו על בשרם עד כמה הוא פסיכופט.
לצפיה ב-'הכי חשוב שגם ימנוני ישראל'
הכי חשוב שגם ימנוני ישראל
3
ילמדו על בשרם עד כמה הוא פסיכופט.
לצפיה ב-'מצויין.'
מצויין.
2
כדי לטפל נכון בנשיאים פסיכופאטיים צריך נשיא פסיכופאט לא כמוכם תבוסתנים עלובים שאוהבים שיורקים להם בפנים ובועטים להם בתחת על בסיס קבוע.

לצפיה ב-'זכותו של טרמפ לפטר את השופט או אפילו לפסול אותו ממשפטנות.'
זכותו של טרמפ לפטר את השופט או אפילו לפסול אותו ממשפטנות.
1
לצפיה ב-'אם הציוני הימני טראמפ כהנא היה ניגש לבחירות היום ,'
אם הציוני הימני טראמפ כהנא היה ניגש לבחירות היום ,
25/04/2017 | 20:32
16
48
הוא היה זוכה ברוב גדול גם במספר המצביעים הכללי .

ערוץ 10
לצפיה ב-'ברור הוא הראשון מבין הפוליטיקאים שנבחרו ב-50 השנים האחרונות'
ברור הוא הראשון מבין הפוליטיקאים שנבחרו ב-50 השנים האחרונות
25/04/2017 | 20:59
12
30
שבאמת מנסה לקיים את מה שהבטיח לפני הבחירות, מזמן לא היה פוליטיקאי בכל העולם הדמוקרטי שהבטחות הבחירות שלו היו שוות משהו אחרי שהוא נבחר. 
לצפיה ב-'בינתיים טראמפ שבר שיא עולמי'
בינתיים טראמפ שבר שיא עולמי
25/04/2017 | 21:59
9
28
הוא הפך ב-4 שבועות הבטחות בחירות, כפי שאף נשיא לא הפך ב-4 שנים.
הוא הגיע לשיא, שנידמה לי שלעולם כבר לא יוכל להשבר, בכמות ההבטחות שהופרו תוך שבועיים: רוסיה, נאטו, סין, סגירת הגבולות מפני המוסלמים, החומה עם מקסיקו, ביטול אובאמה-קר, העברת השגרירות לירושלים ...

אפילו ההפצצה סוריה, הדבר היחיד שמחאו לו כולם כפיים, היא הפרת הבטחת בחירות שהוא לא יתערב שם.

אך כל זה לא משנה.
הוא עוד לא אמר אף מילה חכמה (בכמות של 220 המילים שהוא משתמש בהם, קשה לאמר מילה חכמה), עוד לא עשה שום דבר טוב, ומה שעשה בוטל ע"י בתי המשפט, הוא רק מדבר, והופך דבריו כעבור יום.

בד"כ נשיא חדש לוקח לו כמה חודשים להבין את העולם, ואת הסיבוך, בו הוא נימצא.
לטראמפ, לפי האינטליגנציה שלו, וחוסר היכולת שלו לראות מצבים מורכבים, זה יקח לפחות שנה, אולי אף פעם לא.
צריך סבלנות,
וניראה איזה נשיא הוא יהיה.

לצפיה ב-'אין ספק שטראמפ התהפך לגמרי מאז שנבחר, אבל -'
אין ספק שטראמפ התהפך לגמרי מאז שנבחר, אבל -
25/04/2017 | 22:25
8
18
הדבר המאד-בולט אצלו (ושאותו ידענו - ועדיין הופתענו) היא היכולת שלו לשקר/לדלג בקלילות ובטבעיות מעל השקר. הוא נותן הרגשה שמי שהבטיח את ההרים והגבעות לפני הבחירות זה בכלל מישהו אחר. אולי היה זה אובאמה, אולי הילארי.

יתרה מזו: רק נבחר, ומיד החל להעיף לעזאזל את ה"אידיוטים השימושיים" שעל גבם רכב כל הדרך לבית הלבן. בנון כבר עף, הניאו-נאצים מאוכזבים, האוויל המשריש שנבחר למשרת השגריר בצהלת "השגרירות תעבור לירושלים!" נאלץ לנקוב בפתרון שתי המדינות ועדיין מחפש את עצמו מסביב לעצמו - אבל טראמפ ממשיך כאילו הם לא קיימים. כאילו כל אלה לא שייכים לו ולא נסמכו על דבריו מלפני הבחירות.

מה שכן: יחסית, אל מול מאותגר-המוחין שמשמש לו כדובר, הדביל שמבחינתו היטלר לא השתמש בנשק כימי, לא שמע על 'אי גה פארבן' ולא ראה שישה מיליון טבוחים - לידו, טראמפ נראה הרבה יותר טוב.
לצפיה ב-'זה יתרון גדול'
זה יתרון גדול
25/04/2017 | 22:35
6
21
היכולת שלך לא להיות תפוס לשטויות של אתמול,
מאפשר לך להיות גמיש ביותר, ולא לפחד לעשות היום שטויות,
כי מחר תוכל לשנותם במחי הבל פה, לשטויות אחרות.

אז אף אחד לא יודע מה הוא יעשה, גם הוא לא,
ובטווח הקצר זה יתרון טאקטי.
בטווח הארוך, אין שום חשיבות ליתרון טאקטי, אם אין לך איסטראטגיה בנויה היטב.

לצפיה ב-'זה יתרון ענק, שהרי כבר שנו רבותינו השתומים'
זה יתרון ענק, שהרי כבר שנו רבותינו השתומים
26/04/2017 | 07:31
5
שרק חמור אינו משנה את דעתו. הם רק לא הגדירו כמה.

במקרה של ה"משחק" הפוליטי, נדמה שהתבלבלו אצל חלק מהשחקנים המטרה והאמצעים. בשאילה של קלישאות ממשחק אחר, אפשר להגיד על טראמפ שהוא מדלג משקר לשקר ומ"אמת" ל"אמת" כמו שכדורגל משחקים משבת לשבת. ומה קורה בסוף ? "הטבלה לא משקרת", וטראמפ הוא נשיא ארה"ב.

דא עקא, והמטרה של משחק הכדורגל היא להגיע לנקודה שבה אמור המשחק הפוליטי רק להתחיל - ראשות הטבלה. כשאתה פוליטיקאי שמבלבל בין מטרה ודרך ובין אסטרטגיה וטקטיקה, אזי כל מה ש(לא )תעשה אחרי הבחירות ממילא לא חשוב ולא קשור למה שעשית והבטחת עד לאותה נקודה. אליפות לקחת ? את ה"שמאל" ניצחת ? שב. תנוח. אל תתעייף. תחליף שחקנים ודעות כמו גרביים, כי העיקר זו הקבוצה, ותתכונן למערכת הבחירות הבאה בעוד 4 שנים, בשביל לקחת עוד 'אליפות' - כי אליפות (נשיאות) היא המטרה הסופית.
לצפיה ב-'מכל האסטרטגיות שנוסו עד כה '
מכל האסטרטגיות שנוסו עד כה
26/04/2017 | 08:56
4
8
מנצחת האסטרטגיה 
מה שעשית לי אני יעשה לך + מתן הזדמנות לאפשרות שהיה זה מישגה .
זה כאשר צפויים מפגשים נוספים בעתיד .

כאשר המפגש הוא חד-פעמי ולא יהיו נוספים
האסטרטגיה המנצחת היא WINER TAKES ALL .

רוב בני האדם בוחרים אסטרטגיה שאינה מעניקה
את המקסימום האפשרי .

במקרים של טרמפ
ההתערבות בסוריה הייתה כזו 
כך גם בצפון קוריאה .

עד כה הרושם שלי הוא שפוטין הבין וגם קים-ג'ונג-און .
מי שלא הבינו הם חלק גדול מבית-הנבחרים והסנט .

ההפסדים של טראמפ אינם במפגש חד-פעמי .
לפניו עוד 12388 ימי כהונה והקונגס ייזדקק לו .
לצפיה ב-'הבורות שלך בתורת המישחקים היא מזעזעת.'
הבורות שלך בתורת המישחקים היא מזעזעת.
26/04/2017 | 10:38
3
12
חייבים לקחת בחשבון את מחיר הניצחון, ואת סיכויו, את מחיר ההפסד ואת סיכויו.
ורק אז לחשב את התוחלת.

יש מיקרים עם תוחלת מינוס אינסופית,
כמו למשל הבנה לא נכונה של צפון קוראה שתגרום לירי אטומי הדדי, שפרושו הכחדת כל העולם.
אז אפילו אם התוחלת שלך גבוהה יותר, תוכל לגבות אותה בגן עדן.

בקיצור,
כמות כזו נוראה של דברי שטויות, בנושא שהוא מתמטי, מזמן לא ראיתי.
להדיוטות אסור להכנס לנושאים שבהם אין להם שום מושג ירוק.
.

לצפיה ב-'צורה לך..................................................'
צורה לך..................................................
26/04/2017 | 11:34
1
3
לצפון קוריאה אין נשק גרעיני . עד כה הם פוצצו מתקנים גרעיניים שאינם נשק .
בין ארהב וצפון קוריאה לא קיים מצב פוטנציאלי של ירי אטומי הדדי .
ומכאן והלאה כל מה שכתבת הוא טיפשות .
אני גם מזכיר לך שטענת שאינך כותב כשלים לוגיים .
argumentum ad personam הוא כשל לוגי בדבריך .
לצפיה ב-'באמת? אין להם נשק גרעיני? נכון, בדיוק כמו שלישראל אין.'
באמת? אין להם נשק גרעיני? נכון, בדיוק כמו שלישראל אין.
26/04/2017 | 11:50
3
לצפיה ב-'במקרה שלו זה יהיה בגיהנום, כי התומכים בנתניהו מקומם בגיהנום'
במקרה שלו זה יהיה בגיהנום, כי התומכים בנתניהו מקומם בגיהנום
26/04/2017 | 11:49
3
מובטח מראש.
לצפיה ב-'טראמפ עושה בי"ס לכל האידיוטים המשרישים שבחרו בו '
טראמפ עושה בי"ס לכל האידיוטים המשרישים שבחרו בו
26/04/2017 | 11:45
3
נתניהו פראייר לידו ברמאות ועבודה בעיניים על בוחריו והעולם.
לצפיה ב-'בינתיים הוא שינה חלק גדול ממהבטחות שלו.'
בינתיים הוא שינה חלק גדול ממהבטחות שלו.
26/04/2017 | 11:38
3
לצפיה ב-'איזה הבטחות בחירות שלו הוא קיים בכבר יותר מ 100 ימי נשיאותו?'
איזה הבטחות בחירות שלו הוא קיים בכבר יותר מ 100 ימי נשיאותו?
26/04/2017 | 11:42
2
בינתיים הוא רק מפר הבטחות. אבל זה לא מפריע לאפסים בישראל לתמוך בו. עד שהוא יתהפך גם על ישראל.

לצפיה ב-'כבר בבחירות נובמבר קיבל טראמפ רוב מקולות כלל המצביעים..'
כבר בבחירות נובמבר קיבל טראמפ רוב מקולות כלל המצביעים..
25/04/2017 | 21:38
1
20
אל תשכח: העובדה שתקשורת השמאל לא מסכימה לחשוף עובדות ואף מעוותת אותן, אין משמעות הדבר שהעובדות הללו לא קרו.
לצפיה ב-'הימין הישראלי לא מצביע לטראמפ רק הליכודניקים המטומטמים גנטית'
הימין הישראלי לא מצביע לטראמפ רק הליכודניקים המטומטמים גנטית
1
מצביעים לו. בדיוק כמו לביבי. ואגב, גם לפוטין. אם פוטין היה עומד בראש מפלגת המטומטמים גנטית של הליכוד תהיה בטוח שהוא היה ראש הממשלה. למה? כי על מטומטמים גנטית כמו הליכודניקים קל מאוד לעבוד. עובדה שביבי עשה מטמטומם קריירה.
לצפיה ב-'פראיירים אף פעם לא מתים, הם רק מתחלפים ומצביעים לביבי'
פראיירים אף פעם לא מתים, הם רק מתחלפים ומצביעים לביבי
26/04/2017 | 12:32
4
או לטראמפ.
לצפיה ב-'תעשית השקרים וההסתה של השמאל '
תעשית השקרים וההסתה של השמאל
26/04/2017 | 09:51
14
19

פורסם בתאריך 1 באוק׳ 2014
תעשיית השקרים/ בן דרור ימיני

* הקריאות לחרם על ישראל , הפצת ארס ושנאה במדיה העולמית ובאקדמיה - רובם מגיעים מגורמים יהודיים וישראליים לשעבר שאיבדו את דרכם וצללו לתהומות מחלת הנפש "אוטו-אנטישמיות" , השנאה העצמית. ,במימון של מיליונים מ"הקרן החדשה לישראל" פועלים גורמים ישראלים מהשמאל ומערביי ישראל (כמו "עדאללה" , "בצלם" , "שוברים שתיקה") לשלול את אופיה היהודי של מדינת ישראל ולהפוך אותה למדינת כל אזרחיה.
* צביעות האו"ם המאשים ללא הרף את ישראל ומעלים עין מרצח עם אמיתי המתחולל בכל העולם נגד מוסלמים על ידי מוסלמים .
* עיתון "הארץ" משחק תפקיד מרכזי בהפצת השקרים ובהסתה נגד צה"ל וישראל בגרסתו המקוונת באנגלית. מתברר ששונאי ישראל נשענים רבות על הארס שמפיץ עיתון "הארץ" השמאלני.
* איך ב- 1967 לא היתה שום אוניברסיטה ערבית ביהודה ושומרון ורק מאז חזרת ישראל ליהודה ושומרון נהנים הערבים מהשכלה גבוהה כמו גם מחשמל ומים זורמים שלא היו להם לפני ה"כיבוש"..
* ההתמקדות ב"פליטים" הערבים "פלשתינאים" שיצאו את ארץ ישראל במלחמת השחרור כשמדינות ערב פלשו למדינה שאך זה נולדה.
450,000 ערבים פליטים ברחו ב- 1948 , אך מה עם 900,000 יהודים שברחו מארצות ערב באותה תקופה? למה האו"ם לא הקים סוכנות פליטים עבורם ? או עבור עשרות מיליוני הפליטים בכל העולם שנעקרו בעקבות מלחמות ואסונות ?
התשובה היא שהערבים לא רוצים ליישב ולשקם את הערבים שברחו מארץ ישראל ויושבים במחנות פליטים במדינות ערב. הם רוצים שהם ישמשו פצע פתוח נגד ישראל. עובדה היא שאף מדינה ערבית לא מאפשרת לערבים "פלסטינים" לקבל אזרחות במדינות ערב.

ו'' תודה '' לשמאל משתפי הפעולה  עם האיסלם הפונדטליסטי הערבי נאצי אחרי זה הם טוענים שזו הסתה נגד השמאל תראו מי מפיץ את הארס נגד ישראל
לצפיה ב-'אבל אתם הבוגדים שמעבירים 1000 משאיות ביום לחמאס'
אבל אתם הבוגדים שמעבירים 1000 משאיות ביום לחמאס
26/04/2017 | 09:56
6
6
לצפיה ב-'אבל אם לא נעביר מה תצעקו שאנחנו מבצעים שואה בעזה '
אבל אם לא נעביר מה תצעקו שאנחנו מבצעים שואה בעזה
26/04/2017 | 10:02
4
7
לצפיה ב-'אז אתה מודה שאתם בוגדים! מה שאתם מעבירים לחמאס משמש'
אז אתה מודה שאתם בוגדים! מה שאתם מעבירים לחמאס משמש
26/04/2017 | 10:27
3
6
אותם לפגיעה ביהודים
לכן אתם אויבי העם היהודי שגרועים מהחמאס כי אתם גיס חמישי
לצפיה ב-'יבוא יום ותיתנו את הדיין על בגידה בעם היהודי בעת מלחמה'
יבוא יום ותיתנו את הדיין על בגידה בעם היהודי בעת מלחמה
26/04/2017 | 11:10
2
2
לצפיה ב-'למה אתם מסייעים לרוצחי יהודים?'
למה אתם מסייעים לרוצחי יהודים?
26/04/2017 | 11:36
1
3
לצפיה ב-' רשימה של מי שסיע לשונאי ואויבי ישראל'
רשימה של מי שסיע לשונאי ואויבי ישראל
26/04/2017 | 12:28
3
7. (א) מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו - מיתה או מאסר עולם.
(ב) מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.
8. מי שעשה, בכוונה להביא לידי פעולה צבאית נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה; התכוון לסייע לאויב, דינו - מיתה או מאסר עולם.
9. (א) מי שעשה, בכוונה לסייע לאויב במלחמתו נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי לסייע לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.
יהודים וערבים  ישראלים אנרכיסטיים מהשמאל הרדיקלי שפעילים בארגונים כגון תעאיוש, בצלם, שלום עכשיו, מחסום ווטש ועוד. אנשי שמאל בתקשורת הישראלית מסיתים לרצח יהודים, חיילים, פוליטיקאים וראשי ממשלה. אנשי השמאל בריש גליי מהווים יעד בטחוני מאחר והם פוגעים בבטחון המדינה ובבטחונם של חייליה ואזרחיה.  לאור השנאה שהשמאל משריש בחברה הישראלית, צריך לנקות אורוות ולהציב אותם שוב במרכז היעד לחקירה על ידי כוחות הבטחון.
http://healworlds.blogspot.co.il/2016/02/43.html
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4870316,00.html
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%AA_%D7%A8%D7%99%D7%92%D7%95%D7%9C_%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C
 רשימה חלקית של אנשי  שמאל שנישפטו בעון ריגול נגד המדינה אז תמכתם  ברוסיה  היום אתם תומכים בערבים כמו אז כך היום שחכתם מי האוויב

לצפיה ב-'הרש"פ משלמים עליהם מיסים גבוהים לישראל'
הרש"פ משלמים עליהם מיסים גבוהים לישראל
26/04/2017 | 10:19
5
כולל כמובן מימון המשאיות עצמן.
וזה עדיף מאשר שמיסים אלו ילכו למצרים.

עכשיו הרש"פ שוקלים לממן את חמאס-עזה,
לזנוח את דרך הטרור והפלסטינאיות,  
ולחתור לשלום ואחווה עם ישראל.
לצפיה ב-'איפה השקרים של השמאל?'
איפה השקרים של השמאל?
26/04/2017 | 10:29
6
5
תן דוגמאות.

לצפיה ב-'"שנאה עצמית"המצאה נאצית נגד היהודים"'
"שנאה עצמית"המצאה נאצית נגד היהודים"
26/04/2017 | 11:25
4
3
ביקורת נגד הכיבוש זאת לא שנאה עצמית.
לצפיה ב-'לא יעזור כלום אתם חולים הפסקתם להבין מי כאן האויב '
לא יעזור כלום אתם חולים הפסקתם להבין מי כאן האויב
26/04/2017 | 11:40
3
6
ואתם נופלים לידיים שלהם והם משתמשים בכם בכול תעמולה ארסית נגד ישראל נגד היהדות תמיד קופץ איזה פוץ יהדון ומצדיק את שונאי ישראל לעולם לא הגנתם על ישראל  תמיד בכול מלחמה אחרי ירי מעזה יצאתם להפגין למען '' הקורבנות'' הערבים מעזה ולא נגד ירי הרקטות העם לא טיפש איך אמר אשכול הפנקס פתוח והיד רושמת  יבוא יום ותצטרכו לתת את הדין על בגדיה  בעת מלחמה  ההיסטורית היהודית תשפוט אותכם בדיוק כמו ששפטה  את השוטרים היהודים במחנות הגטו...........
 זו בגידה בעם הנמצא במלחמה ואין לזה קשר ל'' כיבוש''
לצפיה ב-'אחותך חולה.'
אחותך חולה.
26/04/2017 | 11:43
2
5
האויב הוא מי שמנסה להפוך את ישראל למדינת הלכה בשילטון רבני.
יהודון הוא כינוי ליהודי מכיוון של טמטום אנטישמי חלאתי.
ההיסטוריה תשפוט את הפשיסטים כאן כמו ששפטה את פושעי המלחמה הנאצים.
לצפיה ב-'רשימה של בוגדים מהשמאל שנישפטו על בגידה במדינה מי החולה '
רשימה של בוגדים מהשמאל שנישפטו על בגידה במדינה מי החולה
26/04/2017 | 12:14
1
8
 בתמונה  עינת ויצמן שחקנית התומכת בשחרור פלסטין
לצפיה ב-'פשיסט יהודי הוא הסכנה האמיתית למדינה.'
פשיסט יהודי הוא הסכנה האמיתית למדינה.
26/04/2017 | 14:18
לצפיה ב-'עוד מחבלת ערביה/מוסלמית שרבה עם בעלה באה להרוג יהודים '
עוד מחבלת ערביה/מוסלמית שרבה עם בעלה באה להרוג יהודים
26/04/2017 | 12:26
12
חברון: עירנות ותגובה מהירה של הכוחות מנעו פיגוע דקירה  

זה בצומת של אלאור דרייפוס אזריה 

לצפיה ב-'לפחות התקשורת הישראלית עולה דרגה !!'
לפחות התקשורת הישראלית עולה דרגה !!
26/04/2017 | 11:49
16
היה נהוג בחודשים האחרונים  שאירגונים אנטי-פטריוטים  נהגו להשמיץ  ולהקטין את ישראל  וחלק ממוסדותיה . השמיצו  את  החיילים  ומפקדי צה"ל  והציגו אותם כחלשים  עלובים ורופסים ..כמו כן גימדו את מערכת המשפט . את התקשורת שלנו  ואת המדענים שלנו. הוציאו שם רע לכלכלה הישראלית  ולתחבורה הציבורית הישראלית .ונהנו להצגינו  בתחתית  בסולם המדינות המפותחות . והנה לפתע
דווקא התקשורת הישראלית זוכה  לשבחים  .היא    הושמצה קשות והוצגה  כקטנה וחלשה . שאינה  הגונה  ואינה  ישרה .ושאין לסמוך על דיווחיה . ועכשיו  בניגוד
לדעת האירגונים העוינים  .תקשורתנו מוכיחה את עצמה  כגדולה ומשפיעה.
על סמך דיווחיה  ומחקריה  נערכים סקרים בכל העולם !! והיא קיבלה  תוו-איכות .
 אפילו חלק  מהכותבים בפורום  מצטטים את תקשורתינו  ומשתמשים בה  כבסיס 
לדיוני עומק . וכמובן שעבור הפטריוט הישראלי היא  עולה  אלף מונים  על כל תקשורת זרה .  הלוואי שגם בשאר התחומים שגומדנו   נוכיח שאנו אלופים .ולא ניתן לאירגונים קטנים ומשונים  לפגוע  בתדמיתינו !!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

לשכת יועצי מס בישראל
לשכת יועצי מס בישראל
עמי לי נזר - היועצים לעסקים בישראל
עמי לי נזר
עו
כרמל נפתלי משרד עו"ד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה