לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3542935,429 עוקבים אודות עסקים

פורום אקטואליה

פורום אקטואליה נועד להוות במה אינטראקטיבית לכל מי ש"סדר היום הלאומי" נמצא על סדר היום שלו/ה. הכתיבה בפורום מאפשרת לכל אחד ואחת להביע דעה בכל נושא ולהגיע ישירות מהכורסא בבית אל אנשים אחרים, ללא תלות באמצעי תקשורת, ללא צורך בתיווך או עריכה. התקשורת האלטרנטיבית האולטמטיבית.כל שצריך הוא חיבור לאינטרנט, סקרנות טבעית לקורה סביבך והרבה הרבה נימוס. אקטואליה מטבעה הינה נושא שגורם ליצרים להתעורר,נושא שנוגע לאנשים בעצבים החשופים, אנא זיכרו שסופו של ענין הפורום נועד לניהול דיונים, לא למריבות ולא להשמצות. אז בין הנימוס הבסיסי להתלהמות ישנו מרווח, השתמשו בו, חריגה מהמרווח הזה מובילה להתערבות הנהלת הפורום, בדרך כלל אזהרה אחת או שתיים ולאחריה הרחקה, למעט מקרים קיצוניים כגון שימוש בכינויים הלקוחים מגרמניה של לפני שישים שנה שיגררו מחיקה והרחקה מיידית,
תהנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אקטואליה

פורום אקטואליה נועד להוות במה אינטראקטיבית לכל מי ש"סדר היום הלאומי" נמצא על סדר היום שלו/ה. הכתיבה בפורום מאפשרת לכל אחד ואחת להביע דעה בכל נושא ולהגיע ישירות מהכורסא בבית אל אנשים אחרים, ללא תלות באמצעי תקשורת, ללא צורך בתיווך או עריכה. התקשורת האלטרנטיבית האולטמטיבית.כל שצריך הוא חיבור לאינטרנט, סקרנות טבעית לקורה סביבך והרבה הרבה נימוס. אקטואליה מטבעה הינה נושא שגורם ליצרים להתעורר,נושא שנוגע לאנשים בעצבים החשופים, אנא זיכרו שסופו של ענין הפורום נועד לניהול דיונים, לא למריבות ולא להשמצות. אז בין הנימוס הבסיסי להתלהמות ישנו מרווח, השתמשו בו, חריגה מהמרווח הזה מובילה להתערבות הנהלת הפורום, בדרך כלל אזהרה אחת או שתיים ולאחריה הרחקה, למעט מקרים קיצוניים כגון שימוש בכינויים הלקוחים מגרמניה של לפני שישים שנה שיגררו מחיקה והרחקה מיידית,
תהנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'ברכות לממשלת נתניהו על החתימה על הסכם'
ברכות לממשלת נתניהו על החתימה על הסכם
17/08/2018 | 08:19
1
אוסלו ב'
 
במסגרתו ניתנה ללוחמי החופש בעזה האופציה
ליזום בכל עת שימצאו לנכון את חידוש המאבק נגד הכיבוש
אך בינתיים יוכלו לקבל מישראל ומקטר וממצריים שפע טוב
ולאשש את הכלכלה הקורסת בעזה עקב המצור האכזרי שמקיים צהל נגדם
 
והשאלה לימנונינו החביבים היא למה אם כן רצחתם את רבין הי"ד מידיכם
אם מאז ועד היום אתם עושים בשטחים הכבושים דברים שבהם האשמתם אותו
למרות שידעתם שהוא לעולם לא היה מאפשר
 
החזרתם את עיר האבות חברון
ברחתם מרצועת עזה ומצפון הגדה המערבית הכבושה
מסרתם את ניהול הר הבית לידי הווקף המוסלמי הפלסטיני
ועכשיו - ההסכם הזה
 
אבל אין דבר
אנחנו השמאלנים מוחלים לכם את כל פשעיכם נגדנו
כי הרי עונשכם יבוא מידי שמיים
לצפיה ב-'נתניהו חלש בביטחון'
נתניהו חלש בביטחון
17/08/2018 | 08:19
1
לצפיה ב-'עוד פיהרר סמאל-נאצי מושחת מוצץ את לשד עמו המסכן'
עוד פיהרר סמאל-נאצי מושחת מוצץ את לשד עמו המסכן
17/08/2018 | 01:39
3
10
וגם אנטישמי כמו הגב' אוהבת הפיהררים בפורום הזה.

העלוקה בנה לעצמו 'מאוזולאום' עוד בחייו, כמעט כמו הפיירס אצלנו.

http://rotter.net/forum/scoops1/495272.shtml?utm_s...
לצפיה ב-'ובינתיים ונצואלה תחת דיקטטורה סמאלנית רצחנית ממשיכה לקרוס'
ובינתיים ונצואלה תחת דיקטטורה סמאלנית רצחנית ממשיכה לקרוס
17/08/2018 | 03:48
1
לצפיה ב-'מה אתה כבר יכול לצפות '
מה אתה כבר יכול לצפות
17/08/2018 | 08:02
2
 
מאינדיאנוס משבט האצטקים, שנדבקו בסיפליס מדבל מוחין מהספרדים 
ולא מצליחים להבריא מזה.....? 
 
 
לצפיה ב-'אתה התבלבלת'
אתה התבלבלת
17/08/2018 | 08:18
1
נאצים זה ימין, לא שמאל
לצפיה ב-'ההודנות ....פתרון טוב עבור ישראל .!!!'
ההודנות ....פתרון טוב עבור ישראל .!!!
17/08/2018 | 06:24
2
4
אני לא מדבר על פתרון לשכנים -אויבים   שהם יחפשו את הפתרון עבורם   אבל ללאום שלנו  שמבוסס רק על בני-דת אחת   ועל מדינה קטנה אחת  שנמצאים בה מרצונם  רק  כמחצית מבני הלאום    שיטת ההודנה  מתאימה לנו מאד !!.
 על סמך ניסיון העבר  והמלחמות הרבות  שניהלנו   ועשרות המבצעים והסבבים  
וההרוגים הרבים שנפלו לנו  על הגנת המולדת .אז כיום שהימין בשלטון  ישנו חשש גדול מהמשך המלחמות ורצון קטן מאד להגן על המדינה בחרוף נפש .  מצד שני  ברור שהלאום שלנו לא חפץ בשלום   ולא מסוגל להביא לעמו שלום  וההזויים מסבירים נהדר שהבאת השלום הוא רעיון גרוע !! ואין לנו בכלל פרטנר לשלום  מאחר שמלחמה לא מתאימה לנו  ושלום לא ניתן להשיג . אז  הרגיעה  או  ההודנה  הוא פתרון די-טוב ללאום שלנו !! ואנו מוכנים עבורו אפילו לשלם לשכנינו השונים  כספים רבים וסחורות רבות   העיקר שיעזבו אותנו בשקט .  גם אם טראמפ  המסייע והתומך הגדול והאהוב  יביא לנו הצעה או הצעות לשלום מול שכנינו  נגיד לו בנחישות   שאין אנו מעוניינים בשלום המוצע  ואנו מבקשים  שיביא לנו הודנות
לצפיה ב-'אתה מתחיל לראות את הדברים כפי שהם....'
אתה מתחיל לראות את הדברים כפי שהם....
17/08/2018 | 07:57
2
 
רק שזווית הראיה שלך עקומה.... 
 
שפר מיקצים ותוכל להביא תועלת. 
 
 
לצפיה ב-'עשית סלט לא מוצלח מחומרים קיימים אבל בהרכב שגוי'
עשית סלט לא מוצלח מחומרים קיימים אבל בהרכב שגוי
17/08/2018 | 08:09
אני אנסה להתעלם מהעריצות הסרקסטיות העצמיות שלך על הלאום והמדינה שלנו ואתייחס בעיקר לעיניין ההודנה.עצם התמיכה שלך בוהדנה מהווה כניעה למצב בו החמאס מכתיב לנו את  החיים בינינו,את השקט או האש או הטיפטופים,הזליגות,הבלונים,העפיפונים וכמה ואיך נישן בלילה ונצא לעבוד ביום.זאת,מפני שההודעה היא מתוצרת האיסלאם החמאסי ומשמעותה כפי שמפרשים אותה מחולליה היא הפוגה במעשיה האיבה והאלימות למשך זמן קצוב,לא במטרה להוביל להסכם שלום או הסדר קבע,אלא לשם קניית זמן להתעצמות והיערכות להשלמת תוכניתם המוצהרת,והיא חיסול המדינה היהודית וכינון ישות פלסטינית/איסלאמית מהנהר עד הים.

מצטער,צריך לחשוב על פיתרון אחר והיוזמה חייבת להיות ישראלית.
לצפיה ב-'האם שר המשטרה, ארדן השקרן המחורבן, הורה למשטרתו'
האם שר המשטרה, ארדן השקרן המחורבן, הורה למשטרתו
16/08/2018 | 19:36
46
74
בהשראת רוח המנהיג העליון, אבו יאיר, לא לפרסם כמה השתתפו בהפגנת הדמוקרטיה בשבת האחרונה, כדי להתעלם מעל 100,000 יהודים וערבים שנתנו את האות להתעצמות ההפגנות הבאות?
המשך>>
בהשראת רוח המנהיג העליון, אבו יאיר, לא לפרסם כמה השתתפו בהפגנת הדמוקרטיה בשבת האחרונה, כדי להתעלם מעל 100,000 יהודים וערבים שנתנו את האות להתעצמות ההפגנות הבאות?
לצפיה ב-'ליברמן אתה פושע ושקרן.'
ליברמן אתה פושע ושקרן.
17/08/2018 | 07:29
2
9
אתה פותח את מעבר כרם שלום,אתה בוגד.
אתה שקרן ובוגד.
אתה מפקיר את ילדי עוטף עזה לעוד שנים רבות של ריצה לממדים ולגדול ולהתבגר לתוך חיים אומללים של ריצה למקלטים השתנות לילה בגיל מבוגר וכמובן טיפולים פסיכולוגיים .
 
לצפיה ב-'ליברמן. אתה שקרן ופושע.'
ליברמן. אתה שקרן ופושע.
17/08/2018 | 07:40
1
5
נתניהו אתה בושה לאינטיליגנציה.
תתפטרו שניכם.
תהיו גברים. תודיעו לתושבי ישראל אנחנו לא יכולים עוד.
לצפיה ב-'כולם שקרנים!!!'
כולם שקרנים!!!
17/08/2018 | 07:53
3
 
מדינה שלמה שלא מעוניינת לנצח את אוייביה ושולחת את בניה 
למות לחינם על מיזבח השום-דבר, וכולם מספרים לכולם כמה 
שכולם "מוכשרים", ו"חכמים", ו"צודקים", ו"גיבורים", ו"משיגני
הישגים", ולא עושים שום דבר בכדי להפסיק את מעגל הדמים 
הפרפטואלי שלא מוביל לשום מקום!!!! 
 
בקיצור - עבודה אחת גדולה בעיניים של כולם על כולם..... 
שקרנים מיקצועיים!!! 
 
 
לצפיה ב-'זיבורע מסתבכת עם שותפיה הערבו-פאשיסטים ויורה בתוך הנגמ"ש'
זיבורע מסתבכת עם שותפיה הערבו-פאשיסטים ויורה בתוך הנגמ"ש
17/08/2018 | 04:09
5

למה ראשי המחנ"צ לא באו להפגנה נגד חוק הלאום

17.08.2018 02:00 עודכן ב: 02:11
ציפי לבני

"פחדנים!" זועקים המאמרים שהתפרסמו מאז ההפגנה שאירגנה ועדת המעקב של הציבור הערבי בכיכר רבין; "קרנפים", מאשימה הקריקטורה. והשאלה שנשאלת שוב ושוב על יד אותם כותבים היא איך זה שראשי המחנה הציוני לא הגיעו להפגנה. התשובה: לא הגענו, כי אנחנו מאמינים שישראל צריכה להיות מדינה שהיא גם יהודית וגם דמוקרטית. שילוב לא פשוט, יש הטוענים שהוא בלתי אפשרי, אבל בעיני הוא הכרחי, כפי שהאמינו חותמי "מגילת העצמאות", שייצגו את כלל הקבוצות והזרמים שהרכיבו את הנהגת היישוב. הם קבעו באותה מגילה, כי ישראל היא מדינת העם היהודי, וכי היא תקיים שוויון לכל אזרחיה.

אני דבקה בדרכם, גם אם יש כאלה שמושג השוויון לכלל האזרחים אינו מקובל עליהם, כמו ממשלת ישראל, שסירבה להכניסו לחוק הלאום. ומנגד יש גורמים, ולצערי הנהגת הרשימה המשותפת נמנית עמם, המתקשים לקבל את הגדרת ישראל כמדינת הלאום היהודי, גם אם יתקיים בה שוויון.

אנחנו מאמינים בשני החלקים של המשוואה, בנפשנו היא: לא נסכים לכך שישראל תתנער מחלק אחד של המשוואה — בין אם זה החלק של המדינה היהודית ובין אם זה החלק המבטיח שוויון לכלל האזרחים במסגרת דמוקרטית. לא אוכל לתמוך בשום נוסחה שתעדיף את אחד הערכים על חשבון משנהו.

הטענות שלא היינו בהפגנה כי פחדנו, מזכירות מאוד את ההאשמות של הממשלה, כי לא תמכנו בחוק הלאום משום שאנחנו מתנגדים לעיגון הגדרתה של מדינת העם היהודי בחקיקה. מצער הדבר, שבעוד שהממשלה לוקה בהאשמת אחרים, חלק מהכותבים לוקים בהאשמה עצמית.

אני מאמינה בשתי מדינות לשני עמים, מתווה שמשמעותו היא שכל מדינה מספקת פתרון לאומי לאחד משני העמים. בשיחה עם הנהגת הרשימה המשותפת שבתי והסברתי את השקפתי זו. במקביל אמשיך לפעול, כדי שבמדינת ישראל יהיה שוויון לכל האזרחים, יהודים וערבים, בלי לוותר על היותה מדינת הלאום היהודי.

אז למה באתם להפגנת הדרוזים ולא להפגנת הערבים, שואלים אותנו (וזאת במקרה הטוב, כשלא מאשימים אותנו ישר בגזענות). אז לא, אנחנו לא עושים הבחנה בין דרוזים וערבים, וגם לא בין מי שמשרתים בצבא לבין מי שלא. חשוב לי לומר בקול צלול: השוויון המגיע לכל האזרחים; הוא איננו על תנאי!

הפגנת הדרוזים קראה לשוויון במדינת העם היהודי. זה המאבק שלנו, מאבק על הערכים שדגל ישראל אמור לייצג. כראשת האופוזיציה אמשיך להתנגד לסתימת פיות ולדה־לגיטימציה של ציבור כלשהו וסימונו כבוגד, בין אם הוא חבר בארגון שאינו מקובל על מי מחברי הקואליציה, ובין אם הוא יהודי המבקש לבקר בארץ אבותיו.

אני פועלת כיום למען הפיכתה של מגילת העצמאות לבסיס החוקה של מדינת ישראל, כחוק יסוד. הייתי מצפה ש"הארץ" יצטרף לקריאה זו. אפשר גם במסגרת מאמר מערכת.

https://www.haaretz.co.il/opinions/.premium-1.6387...

תקראו גם התגובות בטוקבק.
לצפיה ב-'האיומים סביבנו משתנים במהירות'
האיומים סביבנו משתנים במהירות
16/08/2018 | 20:00
8
36
 
 
ראש הממשלה בנימין נתניהו ממשיך לפעול בדיוק כמו המנטור הפוליטי שלו, נשיא רוסיה ולדימיר פוטין. בגלל שהוא איננו מציע שום שינוי עתידי במצב המדינה - רק הווה נצחי של מלחמת קיום בלתי פוסקת, מאבק אלים באויבים מבחוץ ומבפנים וכיבוש שמוביל לאובדן הרוב היהודי ולאובדן הדמוקרטיה – עליו לייצר משבר בלתי פוסק, שמסיח את דעת הציבור, מאחד אותו וגורם לו להתייצב מאחורי המנהיג החזק, הנצחי לא פחות מהמאבק הקיומי הנצחי. ולפיכך, מרגע שהתפרסם כי ישראל וחמאס הגיעו ל"הסדרה" וצפוי לשרור שקט בדרום, על נתניהו להחליף מיד את איום הטרור והטילים של חמאס באיום אחר (שהרי גם איראן וחזבאללה שקטות באחרונה בגבול הצפון), לפני שהציבור ייזכר, למשל, בחקירותיו או בחוסר השוויון בגיוס.
וזהו ההקשר שבו יש לצפות בתשדיר האחרון של נתניהו בעמוד הפייסבוק שלו, שכולו לקוח מספר ההדרכה של פוטין (שהמיר בזמנו את האיום הצ'צ'ני באיום מעורפל ובדוי מאירופה המערבית ומארה"ב). "האיומים סביבנו משתנים במהירות", פותח נתניהו בהכרזה חגיגית. הוא לא מפרט. עננת איומים עמומה, כללית, תמיד מפחידה יותר מאיום קונקרטי. "ולכן הצגתי היום לקבינט את תפיסת הביטחון 2030", קרי, האיומים המעורפלים נצחיים, ומתמידים הרחק לתוך העתיד.
(המשך יבוא למאמר של רוגל אלפר, הארץ)
 
לצפיה ב-'צבר האיומים '
צבר האיומים
16/08/2018 | 20:07
2
10
"מטבע הדברים", הבהיר נתניהו, "אינני יכול לפרט כאן את עקרונות בניין הכוח והפעלתו". אסור לצייד את הציבור בעובדות. על עובדות אפשר לדון. ולכן נתניהו מצייד אותו בסיפור, נרטיב נצחי, סיפור בדים שרק הוא, בעצם, מבין ובקיא בפרטיו. "אבל אני כן יכול לומר שצבר האיומים והשינויים מחייב תוספת תקציבית משמעותית לכל גופי הביטחון". זה תפח ל"צבר איומים" ומאחר שהוא מחייב "תוספת תקציבית משמעותית", הציבור רשאי להסיק ש"צבר האיומים" על ישראל גדל משמעותית. וכך מפיק נתניהו משבר בדוי מאוויר חם, בלי שום עובדות.
התוספת היא ל"צה"ל, המוסד, שב"כ ואחרים". קרי, "צבר האיומים" האמורפי מחייב התמודדות בכל החזיתות. ישראל התמימה והקורבנית מותקפת לנצח מכל כיוון אפשרי. גם מבפנים, על ידי האויב הפנימי המשוקץ "אסמול", שמיוצג בעולם על ידי התקשורת שמותחת ביקורת על ישראל, שנתפשת כאנטישמית ונציגיה מתושאלים על ידי השב"כ בגבולות. ולסיום מסביר נתניהו ש"ב-20 השנים האחרונות פיתחנו כלכלה חופשית כדי לממן" בעיקר "את צורכי הביטחון". תכליתה היחידה של המדינה היא להגן על עצמה לנצח, בהנהגת המנהיג הנצחי.
________________
רוגל אלפר
חייבים לצפות שוב בסרטון כדי להאמין
לצפיה ב-'בקלות ניתן להאמין זה נמשך כבר יותר מדור ..'
בקלות ניתן להאמין זה נמשך כבר יותר מדור ..
16/08/2018 | 20:35
4
הרצון להכניס חששות לבני הלאום הקטן והמאוים והנירדף  נמשך זמן רב   ומביא המון מצביעים ימניים  שממש חוששים מהאויבים האכזריים  וברור שהם יבחרו במנהיג  ימני  נחוש ואמיץ .!! למרות חוזקנו  ואויבנו הקטנים והמעטים  והסיוע מאמריקה הגדולה והנדיבה  עדיין המנהיג של היהודים  מצליח בקלי קלות להכניס להם חששות של קיום   ראה את היורדים הרבים הנמצאים בפורום  שאכן ביבי  הצליח להבריח אותם  למדינות הרבה יותר טובות ובטוחות   ולמרות ששמחנו על שהשלטון בארץ הוא ימני אמיתי  העומד איתן לגונן על שרידי העם הנירדף  ומתחזק ומתחזק  והופך כמעט למעצמה . אבל לא . המנהיג הנערץ מספר לנו  שאנו עדיין חלשים ומיסכנים  ואנו אמורים אפילו להגדיל את הוצאות הבטחון
לצפיה ב-'"תוספת תקציבית משמעותית"'
"תוספת תקציבית משמעותית"
17/08/2018 | 00:10
2
בעיקר לצוללות? 
צבר האיומים הוא הצבר הפנסיוני שלו?
צבר הצוללות הוא הפנסיה שלו?
לצפיה ב-'ככל הנראה המאמר שכתב רוגל אלפר זה ספין שיזם נתניהו'
ככל הנראה המאמר שכתב רוגל אלפר זה ספין שיזם נתניהו
16/08/2018 | 20:46
7
שנועד למשוך מצביעים מהשמאל לימין, ולהסית את תשומת הלב מהחקירות.
וזה עוד כלום לעומת ההפגנה של הערבים שהוא אירגן באוטובוסים.
לצפיה ב-'האוייב האמיתי הוא השמאל. את האוייב שבחרתם בו כשותף לדרך'
האוייב האמיתי הוא השמאל. את האוייב שבחרתם בו כשותף לדרך
16/08/2018 | 20:59
4
אנחנו יכולים למחוץ ולמעוך כג'וק מסומם.
עם השמאל יש לנו בעיה.
אתם חלאות אבל יש בכם ניצוץ יהודי וזה בעיה.
לצפיה ב-'במקום לקשקש ולילל תחזירו כבר את האדמות ששדדתם'
במקום לקשקש ולילל תחזירו כבר את האדמות ששדדתם
16/08/2018 | 21:52
2
5
ויהיה כאן שלום
לצפיה ב-'בשביל זה אתה צריך לחזור למקום שממנו הגעת'
בשביל זה אתה צריך לחזור למקום שממנו הגעת
16/08/2018 | 22:41
1
6
אחרי שתלך,נחזיר.
לצפיה ב-'מה מונע מכם להחזיר היום? ממה נפשך: אם אתה מודה בגזילה...'
מה מונע מכם להחזיר היום? ממה נפשך: אם אתה מודה בגזילה...
17/08/2018 | 03:02
4
ומוכן להחזירה בתנאי שמראבו 'יחזור למקום שממנו הגיע', אתה כורת את הענף שעליו אתה ובני מינך יושבים, כי זה אומר ש*אין לך זכות על המקום* ואתה על תקן של פולש ושודד, וגם קצת רוצח.
 
אתה הגברת בסיפור של ג'ורג' ב. שואו שדחתה הצעה לשכב עם הסופר תמורת נזיד עדשים ואמרה לו: מה אתה חושב, שאני זונה?
 
אבל כשהוא הציע לה מיליון דולר היא שינתה את דעתה, ואז שואו אמר לה את המשפט האלמותי: מה את, אנחנו כבר יודעים, עכשיו אנחנו רק מנהלים מו"מ על המחיר.
 
ככה זה איתך וובני מינך: אתם זונות בזירה הפוליטית, המו"מ איתכם הוא רק על המחיר.
 
עכשיו נראה אם שולחיך יעלו לך את האתנן, או שיבעטו אותך החוצה כלא יוצלח...
 
לצפיה ב-'האם ההתנתקות מעזה היתה טעות?'
האם ההתנתקות מעזה היתה טעות?
16/08/2018 | 10:55
63
94
ההתנתקות: לא מה שחשבתם

היום אנחנו מציינים 13 שנה להתנתקות מרצועת עזה. אז מה היה שם?
בימין אוהבים להאשים את ההתנתקות בכל המחדלים הביטחוניים של ממשלת נתניהו בעשור האחרון - כולל סבב האלימות האחרון בדרום. המציאות, כרגיל, אחרת: ההתנתקות לא הביאה איתה את הרקטות על יישובים ישראליים, לא בוצעה על ידי...
המשך>>
ההתנתקות: לא מה שחשבתם

היום אנחנו מציינים 13 שנה להתנתקות מרצועת עזה. אז מה היה שם?
בימין אוהבים להאשים את ההתנתקות בכל המחדלים הביטחוניים של ממשלת נתניהו בעשור האחרון - כולל סבב האלימות האחרון בדרום. המציאות, כרגיל, אחרת: ההתנתקות לא הביאה איתה את הרקטות על יישובים ישראליים, לא בוצעה על ידי השמאל, לא החמירה את המצב הביטחוני אלא שיפרה אותו, ועד היום אף בכיר במערכת הביטחון לא ממליץ לחזור וליישב את הרצועה.

צפו, שתפו, ועזרו לנו לנפץ את המיתוסים והספינים על הנסיגה הישראלית מעזה:

סרטון מצויין של שישים ואחת.
לסרטון בפייסבוק:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=222099...
לצפיה ב-''ישראל ביתנו' החד"שה של הנוכל ליברמן הפכה לשרצ ב''
'ישראל ביתנו' החד"שה של הנוכל ליברמן הפכה לשרצ ב'
16/08/2018 | 20:23
1
12
במפלגת הנוכלים המושחתת תפסו תחת אחרי שזכו ב'מחמאות' מזנדברגה:


20:08
פורסם
מבזק  ה' באלול תשע"ח , 16/08/18
ישראל ביתנו על בנט: ''ימין משיחי שתומך בכיבוש עזה''

במפלגת 'ישראל ביתנו' מגיבים לביקורת של שר החינוך נפתלי בנט על ההסכם עם חמאס שגיבש שר הביטחון אביגדור ליברמן.

''מאחר והשר בנט הרבה להיעדר מישיבות הקבינט בנושא עזה, כל שכן האחרונה, הוא אינו בקיא בפרטים.
ברמה העקרונית אכן מתקיים ויכוח בין ימין ממלכתי ואחראי שמייצג ליברמן, לבין ימין משיחי ופופוליסטי שמייצגים בנט וסמוטריץ', שתומכים במדינה דו-לאומית ובכיבוש עזה", אומרים ב'ישראל ביתנו'.

https://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/633624

די לנו במפלגת שרצ א' - שרצ ב' של ליברמן מיותרת לחלוטין והיא צריכה להימחק בבחירות.
לצפיה ב-'למחבלים בבתי הכלא באיו"ש מעולם לא היה כ"כ טוב כמו תחת ליברמן'
למחבלים בבתי הכלא באיו"ש מעולם לא היה כ"כ טוב כמו תחת ליברמן
17/08/2018 | 00:53
5
לצפיה ב-'מה זה אומר על החברה החולנית?'
מה זה אומר על החברה החולנית?
16/08/2018 | 10:39
43
78
מאה וארבעים נערות שלחו מרצונן תמונות עירום למי שהתחזה לסוכן דוגמניות.
יש עוד מאות שעשו זאת וטרם התגלו.
החברה החילונית הופכת לחולנית.
מה שמזכיר את הסיפור על האח של תמימי ששאל את אבא שלו מה ההבדל בין מציאותי לפנטזיונר.
אז האבא שאל את עהאד האם היא מוכנה להיות...
המשך>>
מאה וארבעים נערות שלחו מרצונן תמונות עירום למי שהתחזה לסוכן דוגמניות.
יש עוד מאות שעשו זאת וטרם התגלו.
החברה החילונית הופכת לחולנית.
מה שמזכיר את הסיפור על האח של תמימי ששאל את אבא שלו מה ההבדל בין מציאותי לפנטזיונר.
אז האבא שאל את עהאד האם היא מוכנה להיות זונה תמורת מיליון דינאר.
כמובן צווחה תמימי!
אתה רואה אמר אבא תמימי,  בפנטזיה יש לי בת מיליונרת, במציאות אני מגדל שרמוטה
לצפיה ב-'הערכה מחודשתעל המצב בעזה?האם אנחנו נתקוףונפתיע או שהחמאס... '
הערכה מחודשתעל המצב בעזה?האם אנחנו נתקוףונפתיע או שהחמאס...
16/08/2018 | 22:39
1
16

בס"ד,
הערכה מחודשת על המצב בעזה? האם אנחנו נתקוף ונפתיע או שהחמאס יתקוף ויפתיע אותנו
הסכם אוסלו והגירוש מגוש קטיף הם שהביאו להתדרדרות המצב שאנו עומדים לפניו היום.
עשרות אלפי טרוריסטים של החמאס נמצאים בעזה. עכשיו כשמדברים על הליכה להסכם עקיף בין מדינת ישראל לחמאס של שקט, כשכולם יודעים כי יהיה רגע ש"ההסכם" יופר, ישראל נותנת לעזה את יתרון ההפתעה במתקפה על ישראל שהם יוכלו ליזום אותה בזמן שנוח להם, השאלה היא רק מתי? ואיך תתחיל המתקפה? האם זה יהיה בתקופת החגים בין ראש השנה להושענא רבה?אולי  ביום הכיפורים? האם זה יהיה לקראת הבחירות שיתקיימו כנראה בטווח עד שנה מהיום? ברור לכולם שהחמאס כמוהו כמו נחש צפע שלא ניתן לעשות איתו הסכם, כל קיומו מותנה באידיאולוגיה של השמדת מדינת ישראל, והזלזול שמפגינה הממשלה שחושבת שהחמאס לא מהוה איום קיומי למדינת ישראל, יכולה להיות מוטעית מעיקרה אם גורמים נוספים כמו חיזבאללה בצפון ובסוריה ואיראן במזרח יתערבו ביחד עם החמאס במתקפה ובתיאום ביניהם על מדינת ישראל ויסחפו איתם גם את הפלסטינאים בגדה למלחמה נגדנו. החמאס יודע כל רגע כי הוא נלחם כאן על קיומו, והוא ינסה לערב את אויבינו מסביב במתקפה מתואמת?כאשר אירגון כמו החמאס נלחם על קיומו כל האמצעים כשרים בעיניו.
 אם ניתן באופן זה את יתרון ההפתעה לחמאס, האם יהיו לנו לצה"ל ואזרחי מדינת ישראל פחות אבידות מאשר אם אנחנו נפתיע את החמאס במתקפת מנע שהיעד האסטרטגי הינו כיבוש רצועת עזה, החזרת הרצועה לשליטתנו וחיסול החמאס בעזה.
במקרה של איום קיומי על ישראל, על כולנו היהודים במדינת ישראל להתלכד כנגד אויבינו. לגבי אויבינו הרוצים להשמידנו אין הבדל בין יהודים מהשמאל, מהמרכז ומהימין, כולנו בסכנה!!!
אני מבקש ממי שיכול להביא הערכת מצב זו לכל הגורמים המשפיעים בפוליטיקה במדינת ישראל ובראשם ראש הממשלה וממשלתו צה"ל והשב"כ.
אני לגמרי לא בטוח אם ההחלטה של הממשלה ללכת להסכם לקחה את כל הגורמים שהזכרתי כאן בחשבון. אני תקווה שהקב"ה יעזור לנו בעת צרה וכל מצב הבטחון הרעוע כפי שהוא היום יתהפך לטובת עם ישראל בע"ה.
נ.ב. נחש צפע היה הסימן לאזעקה במלחמת המפרץ.
אני קורא לממשלה ולצה"ל לא להיות שאננים, ולקחת את כל הגורמים בחשבון.
 
לצפיה ב-'הערכה מחודשת על המצב בעזה? מי יתקוף קודם אנחנו או הם???'
הערכה מחודשת על המצב בעזה? מי יתקוף קודם אנחנו או הם???
16/08/2018 | 23:59
5
בס"ד
 
הערכה מחודשת על המצב בעזה? האם אנחנו נתקוף ונפתיע או שהחמאס יתקוף ויפתיע אותנו
הסכם אוסלו והגירוש מגוש קטיף הם שהביאו להתדרדרות המצב שאנו עומדים לפניו היום.
עשרות אלפי טרוריסטים של החמאס נמצאים בעזה. עכשיו כשמדברים על הליכה להסכם עקיף בין מדינת ישראל לחמאס של שקט, כשכולם יודעים כי יהיה רגע ש"ההסכם" יופר, ישראל נותנת לעזה את יתרון ההפתעה במתקפה על ישראל שהם יוכלו ליזום אותה בזמן שנוח להם, השאלה היא רק מתי? ואיך תתחיל המתקפה? האם זה יהיה בתקופת החגים בין ראש השנה להושענא רבה?אולי  ביום הכיפורים? האם זה יהיה לקראת הבחירות שיתקיימו כנראה בטווח עד שנה מהיום? ברור לכולם שהחמאס כמוהו כמו נחש צפע שלא ניתן לעשות איתו הסכם, כל קיומו מותנה באידיאולוגיה של השמדת מדינת ישראל, והזלזול שמפגינה הממשלה שחושבת שהחמאס לא מהוה איום קיומי למדינת ישראל, יכולה להיות מוטעית מעיקרה אם גורמים נוספים כמו חיזבאללה בצפון ובסוריה ואיראן במזרח יתערבו ביחד עם החמאס במתקפה ובתיאום ביניהם על מדינת ישראל ויסחפו איתם גם את הפלסטינאים בגדה למלחמה נגדנו. החמאס יודע כל רגע כי הוא נלחם כאן על קיומו, והוא ינסה לערב את אויבינו מסביב במתקפה מתואמת?כאשר אירגון כמו החמאס נלחם על קיומו כל האמצעים כשרים בעיניו.
אם ניתן באופן זה את יתרון ההפתעה לחמאס, האם יהיו לנו לצה"ל ואזרחי מדינת ישראל פחות אבידות מאשר אם אנחנו נפתיע את החמאס במתקפת מנע שהיעד האסטרטגי הינו כיבוש רצועת עזה, החזרת הרצועה לשליטתנו וחיסול החמאס בעזה.
במקרה של איום קיומי על ישראל, על כולנו היהודים במדינת ישראל להתלכד כנגד אויבינו. לגבי אויבינו הרוצים להשמידנו אין הבדל בין יהודים מהשמאל, מהמרכז ומהימין, כולנו בסכנה!!!
אני מבקש ממי שיכול להביא הערכת מצב זו לכל הגורמים המשפיעים בפוליטיקה במדינת ישראל ובראשם ראש הממשלה וממשלתו צה"ל והשב"כ.
אני לגמרי לא בטוח אם ההחלטה של הממשלה ללכת להסכם לקחה את כל הגורמים שהזכרתי כאן בחשבון. אני תקווה שהקב"ה יעזור לנו בעת צרה וכל מצב הבטחון הרעוע כפי שהוא היום יתהפך לטובת עם ישראל.
 
לצפיה ב-'"מייבשים את ישראל" כך גונבים ערבים מים ביו"ש = פיגוע !!!'
"מייבשים את ישראל" כך גונבים ערבים מים ביו"ש = פיגוע !!!
16/08/2018 | 23:59
11
"מייבשים את ישראל" כך גונבים ערבים מים ביו"ש
 
תעשיית גניבת המים בשומרון פורחת :
בכל יום נגנבים אלפי קוב של מים על ידי פלסטינים שמתחברים לתשתיות של חברת מקורות

 
לצפיה ב-'כבר יותר מ-70 שנה מסתובבת לה במדינת בדיחת-ישראל איזשהי'
כבר יותר מ-70 שנה מסתובבת לה במדינת בדיחת-ישראל איזשהי
16/08/2018 | 23:58
5
 
מחלונת קטנטונת ובלתי נחשבת כזותי, מה קורים לה "עכברת".... 
 
מחלה זניחה ובלתי חשובה, שכמעט אף אחד מעולם לא שמע עליה, 
לא ידע על קיומה, ולא הכיר אף אחד שנדבק בה.... 
 
והנה, בעיקבות הצלחת הרעיון של עפיפוני התבערה, שבדיחת-ישראל 
סירבה בעקשנות למצוא לו את המענה הראוי, ואפילו הסכימה בעיקבותיו 
לאשר לחלאות "פלשטין" להמשיך ולהתעלל בה ככל העולה על רוחם, 
קם שם בקרב משנאינו איזשהו מישהו עם ה"רעיון" להפוך את מחלת
ה"עכברת" למגיפה שתתפשט בארץ - וכל השאר בידי אללה.... 
 
 
ואם יש למישהו מכם איזשהו עזבר בלתי מעורער לכך שלפתע פתאום, 
באופן מאד "פלאי" ו"בלתי מוזבר", מתפרצת לה המחלה הזאת בבת-אחת 
ופוגעת כמעט בכל מקורות המים הטבעיים של המדינה - שיבוא לפה וינסה 
לשכנע את הציבור-נכבד שאנחנו לא עומדים בפני מלחמה ביולוגית
עם כל אותם חלאות "שותפינו לשלום"..... 
 
 
 
לצפיה ב-'רק מעסיק (גבר) מטומטם יכול לא לקבל לעבודה אישה'
רק מעסיק (גבר) מטומטם יכול לא לקבל לעבודה אישה
16/08/2018 | 20:45
1
21
בגלל שיש לה ילדים!

וככה נראית בדיוק בעיית הפריון בענפים רבים במשק, ולא רק בשל ריבוי משימות וחוסר הכשרה מקצועית, אלא העובדה שמחצית מהאוכלוסיה, זו שעושה מולטי טאסקינג מגיל צעיר החל מגידול ילדים ובעל במקביל ליציאה לשוק העבודה ויכולת תמרון מטורפת, לא מקבלת הזדמנות אמיתית לתרום ולשפר את תפקוד מקום העבודה וסביבתו השובניסטית להחליא.
לצפיה ב-'יש לי ידיד (ערבי דווקא) '
יש לי ידיד (ערבי דווקא)
16/08/2018 | 23:50
7
שהעסיק עובדת .
הגברת נכנסה להריון ומאותה שנייה היא עשתה ככל שביכולתה על מנת שהמעסיק לא יהיה מרוצה מעבודתה.
המעסיק רצה לפנות לממונה על עובדות נשים אבל אז התברר לו שזה
א  לוקח חודשיים.
ב  צריך סיוע של עו"ד על מנת למלא את הטפסים.
ג  הגברת יכולה להתנגד לבקשת הפיטורים .
המעסיק שהוא מעסיק קטן של 6 עובדים נכנע והציע לגברת לשבת בבית על חשבונו עד ללידה.
הגברת הסכימה  ולאחר שילדה התכחשה להבטחתה ודרשה לחזור  לעבודה.
המעסיק נכנע שוב ושילם לה עוד 3 חודשים ורק אז אחרי כמעט שנה שהיא קיבלה שכר בלי לעבוד הוא יכל לפטר אותה , כמובן אחרי ההצגה הסטנדרטית של שימוע וכיו"ב.
נראה לך שהוא יעסיק פעם נוספת נשים?  
אגב גם לי בעבר היתה בעייה בנושא הזה, לא ברמות שכאלו והצלחתי  לפתור אותה אבל זה עלה לי אקסטרא של כעשרת אלפים שקלים.
סכום זניח לעומת הידיד
לצפיה ב-'לפני כ-70 שנה שלח שר החוץ דאז משה שרת, באמצעות שליח האו"ם'
לפני כ-70 שנה שלח שר החוץ דאז משה שרת, באמצעות שליח האו"ם
16/08/2018 | 23:40
7
 
דאז, הרוזן פולקה ברנדוט, קריאה לכל ארצות ערב (ה"מנוצחות") בה
הוא הושיט להן את ידה של מדינת ישראל לשלום..... 
 
לקח אז למדינות ערב 10 ימים לענות לאותה הקריאה, ותשובתן (המנוצחת
היתה שהן לא מעוניינות, ולא תהיינה מעוניינות, לכל עיסקה שהיא לשלום עם 
מדינת ישראל..... 
 
תשובה אופיינית בהחלט ל"מנוצח" שאך זה הפסיד את מיטב מכנסיו במלחמה
שהוא פתח בה.... 
 
וכאן טמונה הבעיה!!! 
 
ה"מנוצח" הפסיד רק את מיטב מכנסיו -- לא את כל מכנסיו!!!! 
 
ולכן, כבר יותר מ-70 שנה מדינת ישראל אוכלת את הקש שהצמיחה לעצמה 
ברוב גאון וגאווה..... 
 
70 שנה של "ניצחונות"() שבעיקבותיהם אנחנו חוטפים סטירות לחי 
סידרתיות של "שלום" בלתי פוסק, ואנחנו ממש בשוונג בלתי נגמר של סטירות 
לחי כאלה.... 
 
ואתם נראים כמי שמעוניינים שזה יימשך ככה עד קץ כל הדורות..... 
 
שיהיה לכם "לבריאות"!!!
 
 
לצפיה ב-'ההתנגדות לחוק הלאום מכניסה לאותה צלחת ציונים ואנטי ציונ'
ההתנגדות לחוק הלאום מכניסה לאותה צלחת ציונים ואנטי ציונ
16/08/2018 | 14:54
4
34
מאת - עמוס גילבוע    קצין צה"ל בדימוס בדרגת תת-אלוף, כיהן כראש חטיבת המחקר של אמ"ן. שימש סגן הנספח הצבאי בשגרירות ישראל בארצות הברית

במודעה של "מטה המאבק בחוק הלאום" הוא(המטה) מודה לארזי הביטחון שלנו לשעבר ביחד עם טאלב א-סאנע, מי שחירף נפשו בלחימה נגד התגייסות בדואים מהדרום לצה"ל
 

 בבית הספר הממלכתי, לימדו אותי  להבין טקסט, מה שנקרא "הבנת הנקרא". מאז, כאשר אני רואה שמיים כחולים, ובאים וצועקים באוזני כי הם ירוקים, אני נשאר עם ההבנה הפשוטה שלי שאני רואה כחול ולא ירוק.
קראתי עשר פעמים את חוק יסוד הלאום, על כל סעיפיו, מההתחלה ומהסוף, ואני מסכים עם כולם. הם משקפים את תפיסת עולמי הציונית.
השמיים כחולים!

אבל, צווחים באוזני, אין כאן שום מילה על שיוויון,
ולכן השמיים ירוקים, החוק מחפיר, משפיל, מכתים.

בהנחה שהכוונה בזעקת השיוויון היא לשיוויון הזכויות האזרחי (וכמובן לא הלאומי, כפי שרוצים הנהגת ערביי ישראל והשמאל הקיצוני האנטי ציוני בדמות עיתון "הארץ" ), אני בא וטוען בפני כל מתנגדי החוק שהם ציונים בלב ובנפש, את הדבר הבא:
חסר לכם משפט השוויון האזרחי בנוסחו במגילת העצמאות?
בסדר גמור!
אז למה שנקודת המוצא שלכם לא תהיה חיובית.
 
כלומר, תבואו ותגידו: אנחנו מסכימים לכל סעיפי החוק.
אבל, היה ראוי שיתווסף אליהם משפט על כך שמדינת הלאום היהודית תעניק שוויון זכויות חברתי ופוליטי לכל אזרחי המדינה  בלי הבדל וכו'?
במקום זה נקודת המוצא שלכם היא שלילית.
אתם מחרפים ומגדפים את החוק, הופכים בדבריכם את מדינת ישראל למדינת אפרטהייד אכזרית.
בעולם דומה כי עוד מעט שולחים את הערבים לתאי הגזים, ולמצער אוסרים עליהם לאכול במסעדות יהודיות ולהשתמש בשירותים של יהודים!

כיוון שכך נוצרה מעין זהות ביניכם לבין הנהגת ערביי ישראל. שניכם רק משקצים את החוק, לא אומרים מילה בזכותו. רק גנאי.
זאת, כאשר במהות תהום פעורה בין העצרת הראשונה, "הדרוזית", עם דגלי הלאום והתקווה,
לבין העצרת האחרונה של הנהגת ערביי ישראל עם דגלי אש"פ ושלילת  עצם הזכות של העם היהודי למדינה משלו.

וכאן אני רוצה להצביע  בהקשר זה על דבר שהדהים אותי והעציב אותי. מטה המאבק בחוק הלאום פרסם מודעה גדולה בעקבות העצרת "הדרוזית". במודעה הוא מבטיח ש"נמשיך במאבק עד שערך השוויון יעוגן בחוק יסוד," ומודה ל-60 אישים בכירים, בכללם 2 רמטכ"לים לשעבר, ראשי מוסד ושב"כ וכ-20 אלופים במילואים.
עיינתי ברשימה.
בראשה אהוד אולמרט, ראש ממשלה לשעבר. האמת שעיקמתי את האף, אבל ניחא. על טעם וריח אין להתווכח.
ובראש הטור השני של השמות אני רואה את שמו של טאלב א-סאנע, המוגדר כ"ח"כ לשעבר".
לא האמנתי. איך זה? 
טאלב א-סאנע יחד עם אלופי צה"ל באותה מודעה, חברים ואחים לערך השוויון?
- זה טאלב, שכל רעיון המדינה היהודית זר לו;
- זה טאלב שנלחם בכל כוחו , בלהט, נגד התגייסות הבדואים של הדרום לשירות בצה"ל?
אישית חוויתי את המאמצים שלו למנוע מצעירים בדואים להתגייס לשורות הצבא. והוא יחד עם אלופי צה"ל וראשי השב"כ והמוסד?!
- זה טאלב שפיאר את פיגועי ההתאבדות?
- זה טאלב המשמש עכשיו כיועצו של אבו מאזן לחברה הישראלית!
- זה טאלב שבעקבות נאומו האנטישמי המפורסם של אבו מאזן בתחילת מאי השנה (השואה נגרמה בגלל הכספים של היהודים), התראיין בנושא זה בגל"צ והכריז על דברי אבו מאזן: "הכול עובדות היסטוריות"!

המוח שלי אינו תופס, העין שלי ממאנת לראות:
- טאלב א-סאנע  יחד עם ארזי ביטחון שלנו לשעבר באותה מודעה,
וזוכה לברכה "ממטה המאבק בחוק הלאום"?!

איני יודע מי עומד מאחורי המטה הזה,
אבל הלב בוכה למראה החרפה.
 
לצפיה ב-'מדינת ישראל תשקוד על פיתוחו של גוש דן רבתי.'
מדינת ישראל תשקוד על פיתוחו של גוש דן רבתי.
16/08/2018 | 15:23
15
היא תקדם מיזמים לחיזוק האזור, תבצע צעדים להגדלת המשרות באזור, תשקוד על תשתית תחבורתית באזור, תגדיל את היצע הדירות באזור ותחזק את החינוך והתרבות בכל גוש דן רבתי.
 
איך יכול עמוס גלבוע שלא להסכים לזה ? גם אם יקרא את זה 17 פעם, הוא לא ימצא סיבה שלא להסכים.
לצפיה ב-'הכותב לא מבין שאיזכור השוויון בחוק הוא לא הבעיה'
הכותב לא מבין שאיזכור השוויון בחוק הוא לא הבעיה
16/08/2018 | 19:26
2
7
כי השוויון מעוגן בחוקי יסוד אחרים
מה שמפריע להם זה עניין ההתיישבות היהודית
לצפיה ב-'מסתבר אתה ממש טיפש! ולא הבנת כלל מה אתה קורא.'
מסתבר אתה ממש טיפש! ולא הבנת כלל מה אתה קורא.
16/08/2018 | 23:31
1
1
האיש מדבר על אותו קומץ מהמפגינים היהודים-ציוניים בתמיהה שכן אותם פיתו להגיע להפגין בתואנה של אי שויון.
לצפיה ב-'הערבים נופפו לזבלי הסמאל את 'פיתיון השוויון' שבלעו אותו בכיף'
הערבים נופפו לזבלי הסמאל את 'פיתיון השוויון' שבלעו אותו בכיף
17/08/2018 | 03:53
לצפיה ב-'ועדיין לא סופרו כל נפלאותיו של חוק הלאום.'
ועדיין לא סופרו כל נפלאותיו של חוק הלאום.
15/08/2018 | 04:28
43
55
ועדיין לא סופרו כל נפלאותיו של חוק הלאום.
יפה כמובן שהחוק הבהיר סוף־סוף לנתינים הערלים והערבים את מעמדם האמיתי. מעתה הם יודעים בבירור שהם פשוט "לגיון הזרים" של אדוני הארץ. יהרגו — יקבלו. לא יהרגו — לא יקבלו. כיאה וכמקובל בלגיון...
המשך>>
ועדיין לא סופרו כל נפלאותיו של חוק הלאום.
יפה כמובן שהחוק הבהיר סוף־סוף לנתינים הערלים והערבים את מעמדם האמיתי. מעתה הם יודעים בבירור שהם פשוט "לגיון הזרים" של אדוני הארץ. יהרגו — יקבלו. לא יהרגו — לא יקבלו. כיאה וכמקובל בלגיון זרים.
טוב גם שהחוק שיחרר אותנו ממארת "השוויון", שהוברחה לתוך החוק הישראלי בחסות גלימתם השחורה של שופטים ממאירים. אך לא עוד. בן־ערב או בן־נצרת אשר יהין לשוב ולתבוע דבר מה בשם "שוויון" יזכה מהשופטים למבט צונן ולתשובה קצרה: "זה היה לנו פעם. אבל אזל. אין יותר". ואם יתעקש ויבקש להשעין את תביעתו על חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, יתבשר שגם זה היה פעם. עכשיו יש חוק חדש. יותר חזק. יותר יהודי.
ובמיוחד יפה שמפעל רמיסת זכויות הערבים (אפליה בקרקע, בתשתיות, בחינוך, בהזדמנויות, בייצוג, בתעסוקה, בפיתוח, בתרבות), מפעל שהחל כבר למחרת הכרזת המדינה ונמשך עד עצם היום הזה, הוא סוף־סוף חוקי וכשר למהדרין. מעתה אפשר להמשיך בו ללא חשש־בג"ץ.
כל האמור לעיל אכן נפלא, והולם לחלוטין את אופיה של היהודית־תיאוקרטית שלנו. 
לצפיה ב-'הגיון של ימנים'
הגיון של ימנים
16/08/2018 | 18:44
3
45
זה דומה לאיך שהם לא מנהלים מו'מ עם טרור אבל חותמים על הסכם רגיעה עם חמאס.
לצפיה ב-'זה הכל בשביל להסיט את תשומת הלב'
זה הכל בשביל להסיט את תשומת הלב
16/08/2018 | 21:12
21
ממספר המנדטים שנשארו
לצפיה ב-'מתי ואיפה זה פורסם?'
מתי ואיפה זה פורסם?
16/08/2018 | 21:15
15
הזוי לחלוטין. אוקסימורון.
לצפיה ב-'בסופו של דבר, יש כאן סוג של הלבנת הון.'
בסופו של דבר, יש כאן סוג של הלבנת הון.
16/08/2018 | 23:20
11
הימני יכול לעשות כל פעולה שבאופן טבעי נראית לו ולתומכיו אסורה ומנוגדת לחלוטין למצעם (שמטבע הדברים איננו בנמצא), אם רק יקפיד להעביר אותה תחת מכבסת ההלבנה של "השמאל היה עושה משהו הרבה הרבה יותר גרוע" או "השמאל עשה את זה".
 
אני זוכר אנשי ימין שהתווכחו איתי על כך שקדימה הוקמה לפני ההתנתקות.
לצפיה ב-'מלכה הנשמה הלכה ונשאר לחגוג יומולדת 60 למלכת הפופ'
מלכה הנשמה הלכה ונשאר לחגוג יומולדת 60 למלכת הפופ
16/08/2018 | 22:57
3
25
לצפיה ב-'מה לך ולה?'
מה לך ולה?
16/08/2018 | 23:08
1
30
לך תבדוק את מצב הרמקולים במסגד שיעבדו עוד כמה שעות.
על הדרך תאוורר את השטיחים שם.
לצפיה ב-'מה לו ולה באמת ?'
מה לו ולה באמת ?
16/08/2018 | 23:13
8
שילך לבדוק את מצב המסגדים שהרס אסד הערבי מוסלמי
על יושביהם בעודם חיים .
לצפיה ב-'האם עליה שר טום את She's A Lady ?'
האם עליה שר טום את She's A Lady ?
16/08/2018 | 23:28
3

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אזרחות בארה
מעוניינים באזרחות
פורום דרכון רומני
זקוקים לדרכון רומני?
פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון פורטוגלי?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ