לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3535835,358 עוקבים אודות עסקים

פורום אקטואליה

פורום אקטואליה נועד להוות במה אינטראקטיבית לכל מי ש"סדר היום הלאומי" נמצא על סדר היום שלו/ה. הכתיבה בפורום מאפשרת לכל אחד ואחת להביע דעה בכל נושא ולהגיע ישירות מהכורסא בבית אל אנשים אחרים, ללא תלות באמצעי תקשורת, ללא צורך בתיווך או עריכה. התקשורת האלטרנטיבית האולטמטיבית.כל שצריך הוא חיבור לאינטרנט, סקרנות טבעית לקורה סביבך והרבה הרבה נימוס. אקטואליה מטבעה הינה נושא שגורם ליצרים להתעורר,נושא שנוגע לאנשים בעצבים החשופים, אנא זיכרו שסופו של ענין הפורום נועד לניהול דיונים, לא למריבות ולא להשמצות. אז בין הנימוס הבסיסי להתלהמות ישנו מרווח, השתמשו בו, חריגה מהמרווח הזה מובילה להתערבות הנהלת הפורום, בדרך כלל אזהרה אחת או שתיים ולאחריה הרחקה, למעט מקרים קיצוניים כגון שימוש בכינויים הלקוחים מגרמניה של לפני שישים שנה שיגררו מחיקה והרחקה מיידית,
תהנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אקטואליה

פורום אקטואליה נועד להוות במה אינטראקטיבית לכל מי ש"סדר היום הלאומי" נמצא על סדר היום שלו/ה. הכתיבה בפורום מאפשרת לכל אחד ואחת להביע דעה בכל נושא ולהגיע ישירות מהכורסא בבית אל אנשים אחרים, ללא תלות באמצעי תקשורת, ללא צורך בתיווך או עריכה. התקשורת האלטרנטיבית האולטמטיבית.כל שצריך הוא חיבור לאינטרנט, סקרנות טבעית לקורה סביבך והרבה הרבה נימוס. אקטואליה מטבעה הינה נושא שגורם ליצרים להתעורר,נושא שנוגע לאנשים בעצבים החשופים, אנא זיכרו שסופו של ענין הפורום נועד לניהול דיונים, לא למריבות ולא להשמצות. אז בין הנימוס הבסיסי להתלהמות ישנו מרווח, השתמשו בו, חריגה מהמרווח הזה מובילה להתערבות הנהלת הפורום, בדרך כלל אזהרה אחת או שתיים ולאחריה הרחקה, למעט מקרים קיצוניים כגון שימוש בכינויים הלקוחים מגרמניה של לפני שישים שנה שיגררו מחיקה והרחקה מיידית,
תהנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'שיעור היסטוריה קצר לדגנראטים שמבקרים את וויקטור אורבן'
שיעור היסטוריה קצר לדגנראטים שמבקרים את וויקטור אורבן
18/07/2018 | 22:39
60
71
אורבן " מואשם" שהוא מעריץ את האדמירל מיקלוש הורטי העוצר של הונגריה עד מארס 44.
להקת צבועי השמאל צווחת שהורטי חוקק חוקי גזע אנט יהודים, במידה מסויימת יש בזה אמת.
הורטי הגביל את מספר היהודים שלמדו באונברסיטאות ל 6 אחוז שזה היה שיעור היהודים באוכלוסייה הכללית.
הורטי...
המשך>>
אורבן " מואשם" שהוא מעריץ את האדמירל מיקלוש הורטי העוצר של הונגריה עד מארס 44.
להקת צבועי השמאל צווחת שהורטי חוקק חוקי גזע אנט יהודים, במידה מסויימת יש בזה אמת.
הורטי הגביל את מספר היהודים שלמדו באונברסיטאות ל 6 אחוז שזה היה שיעור היהודים באוכלוסייה הכללית.
הורטי גם שלח יהודים לפלוגות עבודה בצבא ההונגרי.
אבל יש עוד משהו הרבה יותר משמעותי אצל הורטי.
  הורטי היה ראש הממשלה היחידי ששיתף פעולה עם הנאצים היתה לו אוכלוסייה יהודית משמעותית והוא עמד בתוקף על כך שאיש מהם לא יישלח למחנות ההשמדה.
היטלר ימ"ש ניסה לפתות וללחוץ אבל הורטי לא התקפל, היטלר רתח שהרי יהודי הונגריה מנו 800000 איש ו"קלקלו" לא את חלום היודנריין, כאן לא היה מדובר באוכלוסייה זניחה כמו בבולגריה אלבניה או דנמרק.
אבל הורטי גונן בגופו על מה שהוא קרה "היהודים שלו" והיטלר למרבה התדהמה נכנע!!!
זה האיש שכלבי השמאל הצבועים מגדפים ומקללים .... 
לצפיה ב-'אתם יכולים לקרוא לי חשוך הומופוב או כל מה שתרצו'
אתם יכולים לקרוא לי חשוך הומופוב או כל מה שתרצו
19/07/2018 | 23:24
14
31
איו לי שום דבר נגד הומואים או לסביות ושכל אחד יחיה את חייו הפרטיים כרצונו
אבל ילד צריך אבא ואמא
לצפיה ב-'חוץ'
חוץ
19/07/2018 | 23:27
16
מהילדים שאבא ואימא מרביצים להם, מתעללים בהם, פוגעים בהם מינית, זורקים אותם לרחוב, מוסרים לאימוץ או רוצחים אותם....
לצפיה ב-'אין צורך לקרוא לך '
אין צורך לקרוא לך
19/07/2018 | 23:29
5
25
כבר מזמן זה ידוע  שאתה ימני ושמרן מקובע.
לצפיה ב-'איפה ראית ימני ששונא את ציבור המתיישבים? '
איפה ראית ימני ששונא את ציבור המתיישבים?
19/07/2018 | 23:36
3
16
או שלדעתך מכיוון שלבן כספית יש עבר ביתרי, הוא עדיין ימני מבחינתך. 
לצפיה ב-'בן כספית , לידיעתך, מצהיר לא פעם שהוא ימני ומחכה שזבליהו '
בן כספית , לידיעתך, מצהיר לא פעם שהוא ימני ומחכה שזבליהו
19/07/2018 | 23:55
2
8
ילך  כדי שהוא יוכל לחזור ולהצביע לליכוד.
ואני לא מפספסת את הכתבות שלו.
לצפיה ב-'גם ציפי לבני טוענית שהיא ימנית והיא לא השתנתה אלא הליכוד '
גם ציפי לבני טוענית שהיא ימנית והיא לא השתנתה אלא הליכוד
19/07/2018 | 23:58
1
13
השתנה, גם דן מרידור שהוא בדעותיו של בן כספית נדבק לליכוד כמו קרצייה. אז בן כספית לא מוצא את ביתו במפגלות השמאל, לא נראה לי שהוא יצביע לגדעון סער או לישראל כ"ץ או לגלעד ארדן. רק עם רובי ריבלין יחזור לפוליטיקה אחרי סיום הקדנציה ויכבוש את הליכוד, רק הוא יוכל לקבל את קולו.
לצפיה ב-'הם צודקים ! תסתכל מי בליכוד -'
הם צודקים ! תסתכל מי בליכוד -
20/07/2018 | 00:18
9
בושה לנקוב בשמותיהם .
בן כספית כתב במפורש באחת הכתבות שלו לפני חודשיים , שלושה שהוא ליכודניק ומאז שהקיסר והמטורללת בשלטון הוא נמנע מלהצביע ומחכה שיסתלקו מבלפור .
לצפיה ב-'תודה על המחמאה'
תודה על המחמאה
20/07/2018 | 05:22
אבל אני לא
לצפיה ב-' וזאת עובדה של חוק הטבע '
וזאת עובדה של חוק הטבע
19/07/2018 | 23:40
4
30
שאם שני גברים שוכבים 
אין סיכוי לעולם שיוולד כאן תינוק,
רק כאשר זכר ונקבה עושים זאת .
כל כך הגיוני ופשוט 

לצפיה ב-'אז איך אתה הגעת?'
אז איך אתה הגעת?
19/07/2018 | 23:42
3
24
לצפיה ב-'המשפחה שלי הצליחה לברוח מפולניה '
המשפחה שלי הצליחה לברוח מפולניה
19/07/2018 | 23:51
32
לפני שהמופתי הערבי מוסלמי עזר/ יעץ להיטלר בפרשת תאי הגזים בשואה 

לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחח
20/07/2018 | 00:20
21
מאריאל שביקרה בחוף מציצים.
לצפיה ב-'הכלאה בין שרץ לאם חרדית מקפחת, בחממת החינוך החרדוסי.'
הכלאה בין שרץ לאם חרדית מקפחת, בחממת החינוך החרדוסי.
20/07/2018 | 00:24
6
לצפיה ב-'אתה הומופוב ואפס. כשתלמד פסיכולוגיה בגלגול הבא נדבר.'
אתה הומופוב ואפס. כשתלמד פסיכולוגיה בגלגול הבא נדבר.
20/07/2018 | 00:18
1
4
לצפיה ב-'קשה לך לקבל דיעה שונה משלך גם שהיא נכתבת מבלי טיפת התלהמות'
קשה לך לקבל דיעה שונה משלך גם שהיא נכתבת מבלי טיפת התלהמות
20/07/2018 | 05:21
לצפיה ב-'החונטה של איזנפוץ מטילה על ערבים לבנות בסיסים ל'צה"ל' '
החונטה של איזנפוץ מטילה על ערבים לבנות בסיסים ל'צה"ל'
19/07/2018 | 22:24
3
25
האם מדובר בהרחבה של 'השירות המשותף' מבית מדרשם של איזנפוץ ויועציו לענייני מגדר ומגזר?

"מה שמיוחד בסיפור הזה, היא העובדה שמי שבונה אותו הוא פלסטיני והעבודות נעשות ללא פיקוח או ליווי צבאי".

האם מנהרה למחבלים כלולה ב'מפרט'?

בזמני אפילו עובדי ניקיון ערבים בבסיסים לא הורשו לעבוד ללא פיקוח. עכשיו ה'פיקוח' היחיד הוא זה של ה'יועמ"שים' שהפכו יחד עם השופטים לכת השלטת בכל תחומי החיים, ואלה מפקחים שהכל יהיה 'מידתי' ומתאים לעקרונות 'הציבור הנאור' ע"פ האסכולה האהרן-ברקית.

עכשיו ככה"נ יוגדר פיקוח צה"לי על בוני הבסיסים כ'בלתי מידתי' וכ'פגיעה בזכות הפרט והמיעוט', וכ'אפרטהייד' ר"ל.
לצפיה ב-'גנבים בדואים הם המב"ס האמיתי בבסיסי צה"ל בדרום '
גנבים בדואים הם המב"ס האמיתי בבסיסי צה"ל בדרום
19/07/2018 | 22:43
13
תחת כהונת החונטה השמאלנית הרופסת הזאת .
לצפיה ב-'עוד על הערבים הבונים ומשפצים את בסיסי צה"ל'
עוד על הערבים הבונים ומשפצים את בסיסי צה"ל
19/07/2018 | 23:43
4
"הקבלן סיפר כי הוא אף ישן בבסיס באחד המבנים יחד עם הפועלים שגם הם מיטא, וכי הוא זה שאחראי להקים את גדרות הבסיס החדשות, להתקין את מצלמות האבטחה ויתר התשתיות ובהן התשתיות הביטחוניות.

"אני אחראי על הבסיס, אני מפעיל הכל", סיפר לנו הקבלן. "זה שטח שלי, אין כלים לצבא, הם לקחו הכל. אני מביא חומר אני מביא מחפרון, מצלמות, גם תאורה מסביב על כל הבסיס. אנחנו ישנים פה יש חשמל, יש מים יש מזגנים יש הכל"."

הכל בהתאם ל'ערכים' של איזנפוץ.

רק לירות במחבלי האוייב מנוגד ל'ערכיו'.
לצפיה ב-'שקרן מדופלם חסר בושה!!! את בסיס צהל בונה משרד הבטחון לא'
שקרן מדופלם חסר בושה!!! את בסיס צהל בונה משרד הבטחון לא
20/07/2018 | 03:47
5
צהל ובטח לא הרמטכ"ל.
צהל מציג למשרד הבטחון את הדרישות המרכזיות שלו ומשם עובר כל הענין לטיפול של שר הבטחון משרדו מהנדסיו ופקידיו.והם מוציאים הכל למכרזים מחוץ למשרדם,כולל לעתים לחברות מחו"ל.
מזל שלא כתבת גם שצהל בונה מטוסים טנקים טילים ורכבים

רק זה חסר היה לרמטכ"ל איזנקוט שעסוק בעניני ביטחון עד מעל לאוזניו להתחיל לטפל בבנית בניני מגורים ומחסנים דבר שהוא באחריות מוחלטת של משרד הבטחון.
לצפיה ב-'האם ההפגנה המתוכננת של הקהילה הגאה היא יוזמה של הקרן החדשה ?'
האם ההפגנה המתוכננת של הקהילה הגאה היא יוזמה של הקרן החדשה ?
19/07/2018 | 22:42
3
25
אין לי מושג כי לא בדקתי
אבל יש כמה נושאים אחרים שכן בדקתי על ישראל שעוברת תהליך הדתה מסוכן
ואטוטו הופכת להיות איראן, ולכן על החילונים לצאת למאבק לצד הקהילה הגאה לפני שיתחילו לתלות אותם ממנופים

בישראל בכלל ובתל אביב בפרט קיימת הקהילה הגאה מהגדולות והמשגשגות בעולם עם שיעורי הפונדקאות מהגדולים בעולם, וכנראה משום כך יש כאן כזה רעש עכשיו
הפונדקאות בקהילה הגאה נעשית כיום דרך אימהות פונדקאיות ממדינות זרות בודדות ובאופן כללי נחשבת בעולם לא לדבר הכי נאור ומתקדם ויש מי שמחשיב אותה כסחר בבני אדם וסוג של עבדות וניצול נשים ממעמדות חלשים (ראו ערך מרב מיכאלי)
היא מותרת בסך הכל במספר מאוד קטן של מדינות מלבד ישראל
הודו, תאילנד, רוסיה, אוקראינה, גאורגיה ומספר מדינות בארצות הברית

לפי החוק הליך פונדקאות בארץ מותר לזוגות ובתיקון החדש גם לנשים יחידניות, הוועדה שעסקה בנושא בכלל לא מההיבט הדתי המליצה כן לאפשר את ההליך הבעייתי שנקרא פונדקאות לנשים יחידניות משום שאישה בדרך הטבע אמורה כן להיות מסוגלת להביא ילדים, ואישה שנשללה לה זכותה הטבעית מסיבה רפואית לפי כללי מוסר אנושי כאלו ואחרים ראוי שתוחזר לה זכות זו גם אם באמצעות פונדקאות שלפי אמות מידה מערביות היא לא הכי מוסרית.
לצפיה ב-'יפה '
יפה
19/07/2018 | 22:56
10
:)
לצפיה ב-'חלק מהמדינות שאמרת אוסרות על אימוץ בידי זוגות'
חלק מהמדינות שאמרת אוסרות על אימוץ בידי זוגות
20/07/2018 | 00:56
1
13
חד מיניים. אני יודעת שזה נאסר ברוסיה ותאילנד בשנתיים האחרונות. לפי מה שידוע לי כרגע זה אפשרי רק בכמה מדינות בארה"ב ובקנדה ב-ל-ב-ד (לא ביתר המדינות שציינת).
וזה תהליך מאוד ארוך שעולה יותר מ-150 אלף דולר.
הגיע הזמן שנפסיק להתקפל לכל קוריוז של החרדים שיושבים בקואליציה. זו פגיעה בכל החילונים באשר הם. וזה פתח לכל מה שעוד יבוא בעתיד. ותהיה בטוח שיבוא עוד. הסטטוס קוו כבר לא קיים ממזמן.

לצפיה ב-'כתבתי על מדינות שמאפשרות פונדקאות בתשלום באופן כללי'
כתבתי על מדינות שמאפשרות פונדקאות בתשלום באופן כללי
20/07/2018 | 02:57
4
מתוכן רק ארה"ב וקנדה (שנשמטה מהרשימה המקורית משום שמאפשרת רק פונדקאות אלטרואיסטית) מאשרות פונדקאות לזוגות חד מיניים.
אני לא בטוח מה דעתי על פונדקאות או על אמירות כגון "רחם להשכרה", אבל בשל גישת השוק החופשי וחשבון פשוט של נזק מול תועלת אני נוטה להסכים עם עקרון הפונדקאות, ואם מאשרים פונדקאות באמת שיאשרו לכולם, כשטובת הילד היא הערך המוביל.

ובקשר להתבטאות שלך - לכל מפלגה יש את הקוריוזים שלה, כל מיני עקרונות שמתייחסים אליהם כיהרג ובל יעבור ללא אפשרות ערעור או מחשבה, ובדרך כלל גורמים יותר נזק מתועלת
אם יש סיכוי לחוק הזה לעבור מול התנגדות חרדית זה דווקא בממשלת ימין ליברלית
ממשלת שמאל הייתה מוכרת את כל העקרונות הליברליים שלה רק כדי לקבל תמיכה במה שהם מכנים תהליך שלום.

לצפיה ב-'האם איילת שקד תהיה זו שתביא להחלפת סמרטוטיהו ותירש אותו?'
האם איילת שקד תהיה זו שתביא להחלפת סמרטוטיהו ותירש אותו?
20/07/2018 | 02:00
1
8
זה לא שהיא לא אופורטוניסטית. ראינו אותה בתפקיד המביש שלה כשנתנה הסכמתה להפעלת עינויי אינקוויזיציה נגד נערים ישראליים.

אבל היא תוכל למנוע מהגייס ה-5 הסמאלני לתפוס - כמו הנאצים בגרמניה - את השלטון.

את השלטון.
לצפיה ב-'נראה שהצליחו להבהיל אותה ואת בנט עם הסרטון של "חתונת הדמים" '
נראה שהצליחו להבהיל אותה ואת בנט עם הסרטון של "חתונת הדמים"
20/07/2018 | 02:35
5
שאולי כמו שמארבו כתב היו ביוזמת סוכני שב"כ, אבל בכל מקרה הצליחו להבהיל את הימין שבממשלה שכאילו באמת מדובר בכנופייה שמנסה להרוס את המדינה. לפני הסרטון היא דווקא הזכירה את החלטת בג"צ שעינויים מותרים רק במקרה של פצצה מתקתקת. אבל סך הכול היא הורסת בשיטתיות את המנגנון שבאמצעותו השמאל שולט במדינה מ-1992 ומחסלת את שליטת השמאל בבג"צ ואת בג"צ במדינה. 
לצפיה ב-'התל אביבים בעד חירות חילונית ויוצאים לבלות ולאכול בערב לזכר '
התל אביבים בעד חירות חילונית ויוצאים לבלות ולאכול בערב לזכר
19/07/2018 | 21:08
59
52
החורבן.
הרשימה של המסעדות הפתוחות ארוכה אבל רצוי להזמין מקום מראש.
                  בתאבון!
המשך>>
החורבן.
הרשימה של המסעדות הפתוחות ארוכה אבל רצוי להזמין מקום מראש.
                  בתאבון!
לצפיה ב-'למרות התיעוב לחברי האבודה האנטי ציונים די לצביעות !!'
למרות התיעוב לחברי האבודה האנטי ציונים די לצביעות !!
18/07/2018 | 22:32
34
55
אני לא חושב שיש שבריר של אחוז שברושי נגע בישבנה של החכי"ת כדי להשיג סיפוק מיני.
אני גם יותר ממשוכנע שאם המצב היה הפוך והחכי"ת היתה טופחת על ישבנו של ברושי האחרון לא היה מוציא מילה גם אם היו משלמים לו הון.
כל מה שקרה זה שברושי "זרם" עם רמת המוסר הירודה הנהוגה בקרב החכי"ם והחכיו"ת העלובים של האבודה.
מי שהוללכת עם גופייה בלי שרוולים ומי שמחבקת בלבביות קולגות לא יכולה פתע להתחסד ולהרים קול זעקה כשהקולגה משיב במחווה משלו.
הייתי מבין אם היה מדובר ב"בית היהודי"  שם אולי זה יכול להחשב להטרדה.
אבל באבודה??
פסטיבל הצביעות וגלגולי העיניים
לצפיה ב-'ואצלכם לא מלטפים ישבנים?'
ואצלכם לא מלטפים ישבנים?
18/07/2018 | 22:34
9
16
לצפיה ב-'טרול מגוחך'
טרול מגוחך
18/07/2018 | 22:47
22
אם קיימת הקפדה על שמירת מרחק בין המינים אז וודאי שמדובר בהטרדה מינית .
אבל כאשר האווירה סחבקית ויש חיבוקים ונשיקות וטפיחות חיבה אז זה פשוט מגעיל לראות איך כולם "מזדעזעים" ממעשה שגרתי לפחות לפי הנורמות שלהם..
במידה מסויימת זה מגיע לברושי, ברושי ח"כ אפור מהשורות האחוריות יכל לקנות את עולמו לו היה מגדל ביצים ומצביע על הצביעות הפמניסטית המסריחה הזו.
אבל ברושי לא בנוי למאבקים הירואים במפלצות הפמניסטיות , וכל מה שנותר לו הוא להתרפס ככלבלב ולייחל לחנינה מכנופיית הכונפות  
לצפיה ב-'לא, אנחנו מכבדים נשים'
לא, אנחנו מכבדים נשים
18/07/2018 | 22:49
6
20
לא כמותכם הסמאלנים ששולחים את נשותיכם להאנס למען המאבק בכיבוש.
לצפיה ב-'אוכלי הנבלות מכבדים נשים שיודעות את מקומם מעבר למחיצה.'
אוכלי הנבלות מכבדים נשים שיודעות את מקומם מעבר למחיצה.
18/07/2018 | 22:52
5
19
זה אצלכם נקרא כבוד.
אתה גם מכבדים אותם כשאתה קובעים שללמוד אסור להם אלא רק לעבוד עבורכם.
אבל לדבר על צבועים??
לצפיה ב-'ושוב ספי בתגובה אינפנטילית מעוררת רחמים '
ושוב ספי בתגובה אינפנטילית מעוררת רחמים
18/07/2018 | 22:55
3
15
הדיעה שלך על ההפרדה בחברה הדתית איננה מעניינת.
אני ציינתי עובדה פשוטה: כאשר אין הקפדה על חיבוקים נשיקות טפיחות וכיו"ב אי אפשר להתרגש מטפיחה על הישבן.
מאוד פשוט ואלמטרי עד כדי שהייתי מצפה שאפילו אתה תבין את זה  
לצפיה ב-'אתה מטומטם ולא יודע לקרוא.'
אתה מטומטם ולא יודע לקרוא.
18/07/2018 | 23:09
2
16
התיחסתי לתגובה של אוכל הנבלות .
לצפיה ב-'נו כרגיל אין שכל אין דאגות '
נו כרגיל אין שכל אין דאגות
19/07/2018 | 00:25
1
10
הבנתי מצויין שהתיחסת למראבו ואני התיחסתי לתגובה המטומטמת שלך.
הנה , קיבלת תואר בתורת היחסות
לצפיה ב-'זה נכון אולי למקרה שלך.'
זה נכון אולי למקרה שלך.
19/07/2018 | 17:18
9
אם בחברה שלך לא מקובל עניין החיבוקים,מה דעתך על סולומיאנסקי?
לצפיה ב-'ליטוף ישבנים של נשים זה אצלכם כבוד'
ליטוף ישבנים של נשים זה אצלכם כבוד
19/07/2018 | 07:48
12
לכן אתם לא רוצים שהן תהיינה מאחורי מחיצה אלא צמודות אליכם
לצפיה ב-'אצלהם מצלמים מתחת לחצאית '
אצלהם מצלמים מתחת לחצאית
18/07/2018 | 23:22
4
לצפיה ב-'ואם לדבר על צביעות,תבדוק מה עשה חכ מהבית היהודי'
ואם לדבר על צביעות,תבדוק מה עשה חכ מהבית היהודי
18/07/2018 | 23:13
10
17
בלי שיקבל נזיפה מהנהלה.
לצפיה ב-'לפח זבל יש שם - ניסן סולימנסקי ימ"ש. עוד שטן בדמות אדם.'
לפח זבל יש שם - ניסן סולימנסקי ימ"ש. עוד שטן בדמות אדם.
18/07/2018 | 23:25
19
העניין נקבר ע"י היועץ המשפטי לממשלה (ולא בגלל חוסר אשמה, אלא בגלל קושי ראייתי). הוא ממשיך בתפקידו כרגיל, והנשים שנותרו בשובל ההרס שהוא הותיר ימשיכו לסבול עד הקבר -

"חושפת פרשת סלומינסקי: "שרפתי את עצמי במפלגת הבית היהודי"

על כמה נשים מדובר?

"אלי הגיעו 10 סיפורים והמשטרה ככל הידוע לי הגיעה אל כמה נשים נוספות".

היו נשים שהגישו תלונה. מה קרה בעצם?

"מתוך כל הנשים רק שתיים הגישו תלונה, ושתיהן פרשו. אחת מהן לא הסכימה להגיע לשלב העימות עם סלומינסקי. זה היה עבורן יותר מדי".

רוב הנשים היו מהמגזר הדתי ?

"כן. ואני יכולה להגיד שהן לא מבין אלו שהגישו את התלונות".

כיצד הגיבו הנשים הנפגעות על סגירת התיק?

"התחושה המרכזית היא תסכול. צריך להבין, זה רק החשש מהמחיר האישי שהן עלולות לשלם שמנע מהן ללכת עד הסוף ולהתלונן במשטרה".

מה התגובות ששמעת מהן?

"חלק רוצות לשים את זה מאחוריהן ורק לשכוח, חלק לא רוצות לדבר. חלק חשו פגועות והרגישו צורך לנסוע מכאן. אני יכולה להגיד שמישהי מהן כבר אמרה לי שיותר לא תצביע למפלגת הבית היהודי".

הן היו אופטימיות לאורך הדרך?

"לא הייתה יותר מדי אופטימיות, למרות שכל אחת מהן קיוותה שמשהו כן יקרה".

על איזה סוג של הטרדה מינית לכאורה אנחנו מדברים?

"הבנות שדיברו איתי טענו שהיו מקרים כמו נגיעה בחזה, נשיקה בפה כוח, חיבוק בכוח, דחיפה של ידיים לאזורים בגוף, התחככות צמודה בכוח, הערות שהן בגדר דיבור פולשני המתייחס לפרטי פרטים אינטימיים של אישה. היו מקרים שהוא הגיע לטענתן למרחב הפרטי שלהן והטריד אותן בבתיהן".

את מתכוונת לרוץ גם בפריימריס הבאים?

"אני שרפתי את עצמי במפלגת הבית היהודי. אני צריכה להחליט אם הבית היהודי הוא הבית שלי. אני לא חושבת שאני יכולה להמשיך במפלגה הזאת עם כל מה שאני יודעת על מה שעשה אחד מחברי הכנסת שלה. שמעתי לאחרונה שהוא מתכוון לרוץ בפריימריס הבאים".

בפורום הנשים אין תסכול מכך?

"חלק מהנשים בפורום אומרות שלא יכול להיות שסלומינסקי ימשיך להיבחר כאילו לא קרה כלום".

הסיפורים שהגיעו אלייך לגביו הם סיפורים ישנים או עכשוויים?

"המקרים שאני שמעתי פרושים על 20 שנה. יש גם סיפורים של השנה-שנתיים אחרונות. לראשונה שמעתי על כל העניין לפני 3 שנים, זה היה בזמן הפריימריס והבנתי שיש עוד נשים ושזה ידוע שהוא שולח ידיים ומעיר הערות מיניות. סיפורים הגיעו גם ליהודית שילת חברת פורום תקנה וגם לכתבת המשטרה הדס שטייף".

ממה שידוע לך הפגיעות לכאורה בנשים היו חד פעמיות?

"תלוי במקרה. יש כאלה שטענו הוא פגע בהן במשך מספר חודשים עד שהעזו לבקש ממנו שיפסיק".

סלומינסקי הכחיש לכל אורך הדרך את הטענות נגדו וטען שהוא איש חם ומחבק מטבעו. אולי יש כאן פרשנות לא נכונה של התנהגותו?

"דבר ראשון, עבור בן אדם שהוא רב בית כנסת ביישוב שבו הוא גר ומייצג ציבור גם התנהגות מחבקת כמו שהוא הודה בה היא לא לעניין. אבל הדבר העיקרי הוא שיש לנו עדויות מוקלטות שהבאנו לפני הרב אליהו שהקים פורום רבנים מיוחד לבחינת העניין. חלק מהנשים גם הסכימו לדבר אישית עם הרב אליהו. אני יכולה להעיד שככל שהפגיעה לכאורה בנשים הייתה יותר חמורה כך היה להן יותר קשה להיפתח ולספר. אני יכולה להגיד שהמעשים של סלומינסקי היו כרוכים בהרבה חוצפה וזחיחות".

לצפיה ב-'הופה , אפילו אתה התחלת לתפוס'
הופה , אפילו אתה התחלת לתפוס
19/07/2018 | 00:29
8
12
למען האמת סמויאלניסקי הכחיש בתוקף ואף אחת לא התלוננה נגדו אז אפילו לפי המוסר העקום שלך הוא צח וזך.
אבל אם נצייר שהוא כן טפח וחיבק נשים דתיות אז כאן המקרה שונה לחלוטין כי 
כאן הוא לא יכול לטעון שזה היה "קטע חברי"  ובחברה הדתית זה מעשה ממש לא נורמטיבי
לצפיה ב-'איך הגעת לטענה שאף אחת לא התלוננה נגד סלומינסקי?'
איך הגעת לטענה שאף אחת לא התלוננה נגד סלומינסקי?
19/07/2018 | 06:58
6
11
ציטוט:
"מתוך כל הנשים רק שתיים הגישו תלונה, ושתיהן פרשו. אחת מהן לא הסכימה להגיע לשלב העימות עם סלומינסקי. זה היה עבורן יותר מדי".

חוץ מזה אתה כמובן לא יכול לקבוע בשביל מישהי אחרת שהוא צח וזך לפי המוסר שלה.

אני מאמין שסלומינסקי אשם.
אני לא מקבל את טענת ההגנה שלו שהוא איש חם ומחבק מטבעו כי בדיוק כמו שכתבת זה לא מקובל בחברה הדתית כך שהאפשרות היחידה הסבירה שאני רואה זה שהוא ביצע מעשים מגונים.
לצפיה ב-'מה הועילה ההתפלפלות הטרחנית הזו?'
מה הועילה ההתפלפלות הטרחנית הזו?
19/07/2018 | 16:23
5
9
בסדר, היו 2 שהתלוננו אבל הן לא היו מוכנות לשתף פעולה ולהגיע לעימות.
אני חושב שאפילו במדינה שלנו בן אדם שלא רק שלא הורשע אלא אפילו כתב אישום לא הוגש נגדו מה עוד שהוא מכחיש את החשדות אמור להחשב כזכאי ללא עוררין.
נא תקן אותי אם אני טועה
לצפיה ב-'אני יכול לחשוב שאדם אשם לפי תגובתו גם אם לא הוגש כתב אישום'
אני יכול לחשוב שאדם אשם לפי תגובתו גם אם לא הוגש כתב אישום
19/07/2018 | 19:36
4
6
והוא מכחיש.

ציטוט:"סלומינסקי הכחיש לכל אורך הדרך את הטענות נגדו וטען שהוא איש חם ומחבק מטבעו"

בהנחה שהציטוט נכון אז
אדם דתי שטוען להגנתו שהוא איש חם ומחבק מטבעו מעורר חוסר אמון אצלי גם אם זה לא טיעון שמוכיח משפטית את אשמתו.

גם חילוני שאומר דברים כאלו להגנתו מעורר חשד שהוא אשם אבל דתי יותר.
לצפיה ב-'תשמע זה לא שאני מחזיק מהמוסר החילוני אבל וואלה הצלחת להפתיע'
תשמע זה לא שאני מחזיק מהמוסר החילוני אבל וואלה הצלחת להפתיע
19/07/2018 | 23:27
3
8
בתוך עמי אני יושב ואני מודע לכך שהחברה החילונית תולה בכיכר העיר כל מי שרק העלו חשדות מולו.
אבל לתומי סברתי שההתלהמות הזו היא כלפי חוץ ואחרי שלוקחים נשימה לא ממהרים לחייב אדם במשפט שדה.
מסתבר שטעיתי, לשיטתך די בכך שמישהי זרקה מילה והחשוד לא נתן את התגובה הנכונה לטעמך ובינגו!!
הוא לא חוייב בדין, ואפילו כתב אישום לא הוגש, בעצם המתלוננות אפילו לא הגיעו לעימות, ובכלל מדובר בפוליטיקאי שאפשר שנרקחה נגדו מזימה.
אבל הלו!!
הוא גמגם בתשובה שהוא נתן.
להכין מהר את עמוד התלייה , תיכף מתחילות הקרחנות.

לצפיה ב-'לא תולים אדם רק על סמך זה שאני מאמין שהוא אשם'
לא תולים אדם רק על סמך זה שאני מאמין שהוא אשם
20/07/2018 | 00:25
2
7
אבל אי אפשר למנוע ממני לחשוב שאדם אשם גם אם בית משפט לא דן בכלל במקרה שלו  בדיוק כמו שאי אפשר למנוע ממני לחשוב שאדם זכאי כאשר בית משפט כן הרשיע אותו(ויש גם מקרים שהערכתי שאדם היה צריך לצאת זכאי כאשר בית משפט כן הרשיע אותו).
לצפיה ב-'תגיד אתה לא שם לב עם מי אתה מדבר?'
תגיד אתה לא שם לב עם מי אתה מדבר?
20/07/2018 | 01:09
1
7
הבן אדם זנאי + דתי .
על איזה מוסר וחוק אתה מדבר איתו?!?!
הוא סותר את עצמו לחלוטין.
לצפיה ב-'לגבי זנאי הבנתי שהוא צרך זנות בעבר אבל היום הוא לא צורך זנות'
לגבי זנאי הבנתי שהוא צרך זנות בעבר אבל היום הוא לא צורך זנות
20/07/2018 | 02:07
3
כשהוא נשוי(אם כי נכון שהוא תומך בחופש של גברים לצרוך זנות).

לגבי אנשים דתים אז יש בדת כללים מוסרים שלפי הדת צריכים לקיים אותם.
אני לא אדם דתי אבל למיטב ידיעתי הדת לא מתייחסת באהדה לצריכת זנות גם אם היא לא אוסרת אותה לחלוטין(ויש כאלו שסבורים שהיא כן אוסרת צריכת זנות לחלוטין).
לצפיה ב-'הבעיה מתחילה עם הצביעות המכוערת שלך.'
הבעיה מתחילה עם הצביעות המכוערת שלך.
19/07/2018 | 17:26
10
במקרה הזה נלחצו הנשים במפלגתן לא להתלונן במשטרה. לנשים במגזר הדתי הרבה יותר קשה לצאת נגד הממסד שלהן.
אתה יכול גם לזכור את נתן אשל ואת  גיל שפר.
לצפיה ב-'הכי מכבדים את הנשים ברחוב אלו הפגומים בשחור '
הכי מכבדים את הנשים ברחוב אלו הפגומים בשחור
18/07/2018 | 23:16
5
6
לצפיה ב-'"הפגומים בשחור "'
"הפגומים בשחור "
19/07/2018 | 00:28
16
לצפיה ב-'אני חושב שהמיין סטרים החרדי מכבד נשים הרבה יותר מהחילוני'
אני חושב שהמיין סטרים החרדי מכבד נשים הרבה יותר מהחילוני
19/07/2018 | 00:32
3
16
אישה חרדית לא מחוייבת 24 /7 למכור את עצמה כחפץ מיני.
יש שולים חרדים שמבזים נשים, ויש שולים חילונים שלא מחפיצים כל רגע נשים אבל בגדול , כן לדעתי החברה החרדית בניגוד גמור למיתוס מכבדת נשים הרבה יותר מ"הפמניסטים" הכי שמאלנים שקיימים.
לצפיה ב-'מה אתה אומר? ראינו מה קרה בבית שמש...'
מה אתה אומר? ראינו מה קרה בבית שמש...
19/07/2018 | 07:55
2
14
אישה צעדה ברחוב והמון חרדוסים התחילו לרדוף אחריה כאילו ראו אישה בפעם הראשונה.

לצפיה ב-'ראה מה קורה בשרצ: ילדה צועדת ומשחקת ושרצ סמאלני גדול '
ראה מה קורה בשרצ: ילדה צועדת ומשחקת ושרצ סמאלני גדול
19/07/2018 | 08:33
1
23
מזיין אותה מגיל 8.

ובאבודה: בהמה מסתובבת בכנסת וחבייר חופן לה את התחת כאילו לא ראה תחת של בהמה מימיו.

לצפיה ב-'המון, מול אחד.'
המון, מול אחד.
19/07/2018 | 09:14
12
אתה מבין את ההבדל , או שצריך לרדת לרזולוציות יותר נמוכות גם איתך על מנת שתבין
לצפיה ב-'תגיד מה קורה כשאתה רואה אותה עם חולצה בלי שרוול?'
תגיד מה קורה כשאתה רואה אותה עם חולצה בלי שרוול?
19/07/2018 | 16:31
6
16
מתרחשת אצלך זיקפה?
לצפיה ב-'אולי, אבל הוא לא ילך ללטף את יושבנה כמנהגכם'
אולי, אבל הוא לא ילך ללטף את יושבנה כמנהגכם
19/07/2018 | 19:50
5
7
ליטוף יושבנים זה תחביב סמאלני ידוע
לצפיה ב-'סולומיאנסקי נעלב קשות.'
סולומיאנסקי נעלב קשות.
19/07/2018 | 21:01
4
8
אצלכם זה הצילומים מתחת לשולחן?
לצפיה ב-'כל עדה ומינהגיה'
כל עדה ומינהגיה
19/07/2018 | 21:43
3
8
אצלכם למשל יש העובדים לשלוח את הנשים להאנס אצל הפלסטינים כחלק מהמאבק בכיבוש.
לצפיה ב-'ואצלכם אתם אונסים בעצמכם את הנשים ומצלמים אותן מתחת לשולחן.'
ואצלכם אתם אונסים בעצמכם את הנשים ומצלמים אותן מתחת לשולחן.
19/07/2018 | 21:46
2
7
תענוג לנהל איתך דיון אינטיליגנטי.
לצפיה ב-'בהחלט, הדיון המלומד איתך בעקבות מנהג ליטוף הישבנים'
בהחלט, הדיון המלומד איתך בעקבות מנהג ליטוף הישבנים
19/07/2018 | 21:50
1
6
בקהילתכם מעיד שזה פחות או יותר המקסימום שניתן לקבל בדיונים איתכם.
לצפיה ב-'לא כי אתה! כתבת לי "מחרבנים עליכם הסמאלנים". '
לא כי אתה! כתבת לי "מחרבנים עליכם הסמאלנים".
20/07/2018 | 01:07
11
אין ספק שזו תגובה מאוד מלומדת.
לצפיה ב-'הדובר של איזנפוץ, קול הרעם מן אל-קירייה, שוב נתפס בשקר'
הדובר של איזנפוץ, קול הרעם מן אל-קירייה, שוב נתפס בשקר
20/07/2018 | 01:54
6
לצפיה ב-'שירות ערבי ישראל בצבא ובהמנון'
שירות ערבי ישראל בצבא ובהמנון
19/07/2018 | 20:14
59
112
שלום!
אני ישראלית ערביה ממשפחה מוסלמית בשנות העשרים לחיי. גדלתי בעיר ערבית בישראל ולמדתי בבתי ספר ערביים (יסודי, חט''ב ותיכון). רק בגיל 18 אחרי שסיימתי תיכון התחלתי כמו כמעט כל ערבי ישראל בני גילי להיחשף לישראלים יהודים באופן ממושך בגלל שהתחלתי לעבוד בערים היהודיות הסמוכות, במקדולנדס...
המשך>>
שלום!
אני ישראלית ערביה ממשפחה מוסלמית בשנות העשרים לחיי. גדלתי בעיר ערבית בישראל ולמדתי בבתי ספר ערביים (יסודי, חט''ב ותיכון). רק בגיל 18 אחרי שסיימתי תיכון התחלתי כמו כמעט כל ערבי ישראל בני גילי להיחשף לישראלים יהודים באופן ממושך בגלל שהתחלתי לעבוד בערים היהודיות הסמוכות, במקדולנדס וכו', ואחר כך באפן יומיומי באוניברסיטה. לפני שסיימתי תיכון, המגע היחיד שהיה לי עם יהודים היה מאוד קצר ושטחי, בדרך כלל היה קשור במתן שירותים בערים יהודיות בלבד; בקניון (יחסי מוכר וקונה), בבית חולים, יחסי מטפל ומטופל וכו'. אני מתארת לעצמי שהוקראים פה יגידו אותו דבר על ההתהוות של המגע בינינו.
אני זוכרת בעבודה הראשונה שלי איך היהודים בני גילי היו מדברים בפניי על שהם עומדים להתגייס, אבל אני לא עמדתי להתגייס כי אפילו לא קיבלתי מכתב צו כמוהם. ראיתי את ההתרגשות שלהם ובתוכי הרגשתי לא בנוח, שאני שונה ולא חיה את אותה מציאות. באוניברסיטה, עמיתיי ללימודים היו מבוגרים ממני (אחרי צבא) והם דיברו בפניי על החוויה שהייתה להם במושגים שהיו ג'יבריש עבורי. הרגשתי נאיבית ולא יכולתי להתחבר או להבין. להוסיף עוד רובד, המשפחה שלי כמו כל משפחה ישראלית ממוצעת צופה בכדורגל ישראלי כל הזמן ואנחנו כמו השאר מרגישים מועקה גדולה על הלב לשיר את ההמנון, כמו כמעט כל השחקנים הערבים. גם קשה לנו עם אמירות בית''ר "מוות לערבים".
בארה''ב, כמו בישראל ובכל מדינה בעולם יש הרבה מיעוטים. אני רוצה להתייחס לסלט המהגרים החוקיים בארה''ב, לבנים, אסיאתים שחורים, והיספאנים (לאטינוס). הם באים מיבשות ודתות שונות, בכל זאת הם לומדים באותם בתי ספר ובאותה שפה-אנגלית- מהגיל הרך עד הלימודים הגבוהים ביותר. לכן, למרות שבבית הם מדברים את שפת האם שלהם, בחוץ הם מדברים אנגלית, ואין להם מבטא כשהם מדברים אנגלית, כי הם התרגלו לצלילים השונים של השפה השנייה. באותה עת, הם במגע יומיומי עם השונים מהם אבל הם יוצרים תרבות משותפת "התרבות האמריקאית" והם כמעט באופן מיידי מתחילים להרגיש שייכות למדינה שלהם. אבל תביאו אותי לדוגמה, למרות שבילדותי צפיתי בערוץ הילדים, קטנטנות המומינים, והכדור פורח, והבנתי את רוב העברית רק מהיחשפות טלוויזיה, לא היה לי עם מי לשוחח בעברית עד גיל 18 ולכן יש לי מבטא שאין לי שליטה רבה עליו. חייתי במדינה בתוך מדינה. זה לא היה באשמתי ולא באשמת אבא או ההורים של החברים שלי. אם בישראל למדנו ביחד ערבים ויהודים מהגיל הרך אני בטוחה כמעט ב 100% שלא יהיה לנו מבטא ונרגיש יותר שווים מבחינת קבלת שירותים ומציאות משותפת, ו2)  מאמינה מכל ליבי שהזיקה שלנו לישראליות תהיה כפול עשר אם לא יותר. אי אפשר להרגיש שייך למשפחה שאינך בכלל חלק ממנה. אני גם משוכנעת שזה יכין אותנו נפשית ללכת לצבא כי לא רק שהזהות הישראלית שלנו תתחזק אלא גם נקבל את אותם שירותים, תקציבים והיחשפות לצבא (שמעתי שחיילים מעבירים אוריינטציות בתיכונים יהודים אצלנו הערבים הלא דרוזים אין דבר כזה בכלל.
למרות שאין חוק בישראל שכופה עלינו להתגייס (משהו שנקבע עם קום המדינה וצריך לשנות כבר!), אני מאמינה שהחוק הזה ישתנה אם ערבים ויהודים חיו את היומיום ביחד מהגיל הרך. הילדות שלנו תהיה משותפת וכתוצאה טבעית מזה נרגיש יותר זיקה לישראליות, יותר נאמנות ונהיה חברים ונרגיש אימון וביטחון לגבי אחד לשני. אני מאוד אשמח אם ישראל תכפה עלינו להתגייס אפילו עכשיו, אומנם הסדר ההפוך הזה ירגיש לא נעים לערבים וליהודים כאחד, כי אנחנו לא רגילים להיות ביחד. וכן, אני לא חיה בעולם וורוד ואני יודעת שאפילו בצבא נסבול מגזענות ודחייה מאנשים מסויימים. בכל זאת, אני מאמינה שיהיה יותר אפקטיבי לנסות לשנות את המציאות מבפנים. לעשות צבא יחבר אותנו למציאות הישראלית כמעט מיד ונוכל להביע את הדעות שלנו ולהיות מובנים יותר בקלות, ובסוף נרגיש יותר בנוח להקים מפלגות ערביות אלטרנטיביות שמבטאות נאמנות לישראל אבל גם דאגה לזכויות בניאדם. 
בקשר להמנון, "לא שרה המנון? תלכי לעזה". עכשיו שאולי "נפטרת" מהמחשבה הראשונה שעלתה לך, נמשיך הלאה: אנחנו ערבי ישראל מרגישים שחסר לנו רגש הלאומיות מאוד ובא לנו להרגיש שייכות.  כמה שאני שומעת "תעזבו את ישראל ולכו תחיו במדינה ערביה אחרת", שאלה, יש לכם מושג שאין לנו יחסים עם המדינות האלה ואיננו מרגישים שייכות למדינות האלה? תתפלאו, אולי אנחנו מרגישים סמפתיה לפלסטינים, אבל איננו מרגישים שייכות אמיתית או גורל משותף איתם, ואל תאמינו לפוליטקאים הערבים שאומרים אחרת. אז בקיצור, אין לנו שייכות שלמה עם אף אחד. כל מה שיש לנו זה המולדת שלנו (ישראל אגב) ויש בינינו לבין היהודים קרע נפשי ופיזי שאני מנסה לפתור ברעיונות שלי.
תנסו לרגע לשים את עצמכם בנעליים האלה, ותגידו לי איך זה מרגיש להיות מיעוט יהודי במדינה כלשהי, ומצפה מכם לשיר "נפש נוצריה הומיה", "נפש מוסלימית הומיה" וכו'. יהדות זה לא רק לאום, אלא גם דת ולאום שאנחנו לא שייכים אליהם. עוד יותר, ככל שיש יותר סכסוכים עם לאום איקס, הרגשת אי-הנוחות כלפי שירת "נפש איקס הומיה" תהיה יותר גדולה.  אני חושבת שמקור האי נוחות נובע מזה שהשיר מכבד ונותן תוקף אך ורק לאזרחים היהודים, מה הבעיה עם "נפש ישראלי הומיה"? אין לי בעיה לשיר ההמנון עם המילה "ישראלי" כי זה משהו שאני משתייכת אליו בדרגה כזו או אחרת כמו כולם, הרבה ערבים ירגישו כמוני. "נפש יהודי הומיה" רומז שהיהודים הם נעלים והאחרים אזרחים סוג ב' במקרה הטוב ביותר, וזה מרגיש מעליב וקצת גזעני. אם המדינה מצפה מאיתנו הערבים לאהוב אותה מכל הלב, המדינה צריכה לבוא לקראתנו כדי שזה יתממש. אם לא יחל שינוי מתאים בהמנון אני מקווה שהיהודים יגלו הבנה למה זה לא מרגיש טבעי לשיר את המילים הללו ולא ישמיצו אותנו. אנחנו לא מבקשים להיות רוב במדינה, אנחנו רק רוצים להרגיש בנוח, אני בטוחה שגם אתם רוצים את זה. תודה על הקריאה ואשמח לתגובות.

לצפיה ב-'סמאלנית אנטישמית כותבת בטוקבק של אתר וואלה הסמאלני'
סמאלנית אנטישמית כותבת בטוקבק של אתר וואלה הסמאלני
19/07/2018 | 18:17
31
49
תמרה.הליברלית.!!!(15:27 19.07.18)
אדולפיק היה גאון שזרק שש מיליון עכברושים בכיינים כמוכם לגטאות ומשם לתנורים תןדה אדולף נסיכי רק חבל שלא הספקת לסיים את העבודה גיבור שלי בגללך אנחנו שומעים 70 שנה את הבכיינות של הנחותים רגשית ופיזית האלה אבל שש מיליון זה בחלט דילול רציני נקווה ששאריות ניצולי השואה ייעלמו בקרוב מאוד.תודה

https://news.walla.co.il/item/3174660
לצפיה ב-'יש פה איזה כורדי מסריח שכותב את אותו הדבר'
יש פה איזה כורדי מסריח שכותב את אותו הדבר
19/07/2018 | 18:19
7
35
ולא ראיתי אותך מגנה אותו
לצפיה ב-'אופס...חסמו את החלאה 'גולדי''
אופס...חסמו את החלאה 'גולדי'
19/07/2018 | 18:59
6
41
מה קרה? את אימו/אחותו של מי הוא קילל?
לצפיה ב-'חסמו אותו כי הוא אמר את האמת'
חסמו אותו כי הוא אמר את האמת
19/07/2018 | 23:18
15
רוצה לדעת על מי?
לצפיה ב-'אותך, שהוא כינה אותך הנאצי הבכיר של הפורום '
אותך, שהוא כינה אותך הנאצי הבכיר של הפורום
19/07/2018 | 23:30
4
16
ותלמידם של היטלר, גרינג וגבלס. 
לצפיה ב-'זה מה שנקרא בפסיכולוגיה 'השלכה''
זה מה שנקרא בפסיכולוגיה 'השלכה'
19/07/2018 | 23:51
12
מה שהוא חש לגבי עצמו הוא משליך על אחרים.

ואגב, נדמה לי ש'העמק' (?) נגוע באותה חולרה.
לצפיה ב-'רק לגלובליסט מותר לומר דברים דומים'
רק לגלובליסט מותר לומר דברים דומים
19/07/2018 | 23:55
2
12
על אחרים. הוא נהנה מחסינות.
לצפיה ב-'מירב מיכאלי לא כותבת בפורום '
מירב מיכאלי לא כותבת בפורום
19/07/2018 | 23:59
1
5
לצפיה ב-'מה קשור "מירב מיכאלי"?'
מה קשור "מירב מיכאלי"?
20/07/2018 | 00:05
11
הגורו שלכם הגלובליסט משתלח בלי סוף בגולשים אחרים, מדביק להם תוויות שרירותיות, ואף אחד אפילו לא חושב לחסום אותו.
אבל כשאחרים קוראים לו "נאצי" או "תומך דאע"ש", מייד חוסמים אותם. בגורו שלכם אסור לגעת. יש לו חסינות. מותר לו להשתלח באחרים חופשי, ולאחרים אסור להחזיר לו באותו מטבע לשון.
לצפיה ב-'השב"כ עוד לא הזיז את ישבנו '
השב"כ עוד לא הזיז את ישבנו
19/07/2018 | 19:16
16

בכיוון שלה???...... 

או שהם בעיצומה של הקמת "קבוצת דיון" בעניין...... 

לצפיה ב-'לא ייאמן התגובה השטנית הזאת כתובה שם ארבע פעמים '
לא ייאמן התגובה השטנית הזאת כתובה שם ארבע פעמים
19/07/2018 | 23:28
5
12
נראה שאין שום צנזורה באתר.
לצפיה ב-'זאת כנראה '
זאת כנראה
19/07/2018 | 23:32
4
16
ערביה שתומכת במופתי הערבי מוסלמי שתכנן להקים משרפות ליהודים בעמק דותן 

לצפיה ב-'אכן גם תשעה במאי זה יום אבל פלסטיני '
אכן גם תשעה במאי זה יום אבל פלסטיני
19/07/2018 | 23:34
2
14
שניצחו את הנאצים לפני שהם הספיקו לעשות לעשות לפלשתינאצים את העבודה השחורה. 
לצפיה ב-'קשקוש. ראיתי במו עיניי אלפים שחגגו.'
קשקוש. ראיתי במו עיניי אלפים שחגגו.
20/07/2018 | 00:22
1
3
לצפיה ב-'גם ב-11 בספטמבר 2001 הם הערכו הזדהות עם הקורבנות האמריקאית '
גם ב-11 בספטמבר 2001 הם הערכו הזדהות עם הקורבנות האמריקאית
20/07/2018 | 00:24
7
אבל בלב העם היה מאושר ואולי דווקא בגלל זה היה חשוב להדגיש את ההזדהות כדי לטשטש את תמונות הילדים החוגגים את ה-11.9. 
לצפיה ב-'למה אתם עושים עצמכם כאילו "לא יודעים" מי כתב.'
למה אתם עושים עצמכם כאילו "לא יודעים" מי כתב.
20/07/2018 | 00:20
4
אתם יודעים מצוין מי אומר דברים כאלה.
להבדיל מגזעני הימין, אני לא עושה הכללות. מדובר בנציגים מעטים בלבד, הפרימיטיביים והנאלחים ביותר, ברמה של הגלובליסט - של ציבור מסוים, שבשום פנים ואופן אסור להכליל על כולו.
לצפיה ב-'זה לא אתה כתבת את זה?'
זה לא אתה כתבת את זה?
19/07/2018 | 23:33
1
15
מזכיר את הסגנון שלך.
לצפיה ב-'זה גם מה שאני חשבתי. זה בהחלט אותו סגנון כתיבה.'
זה גם מה שאני חשבתי. זה בהחלט אותו סגנון כתיבה.
20/07/2018 | 00:00
9
במקרה הוא הלך ואיתר תגובה מאיזו כתבה שולית ב"וואלה" והביא אותה לכאן.
במקרה התגובה הזו באה אחרי מה שנכתב פה עליו בבוקר.
במקרה יש אותו סגנון כתיבה ופיסוק.
מקווה שמשטרת ישראל מנטרת בוואלה את התגובות, בניגוד לכאן, ככה שיבואו וידפקו לו בדלת.
לצפיה ב-'מניין המוקיון הדבילי גרד, שזו "סמאלנית" (כך הוא כתב)?'
מניין המוקיון הדבילי גרד, שזו "סמאלנית" (כך הוא כתב)?
19/07/2018 | 23:37
5
3
לצפיה ב-'היא נורא דומה לך בשנאתה ליהודים ולמדינתם'
היא נורא דומה לך בשנאתה ליהודים ולמדינתם
19/07/2018 | 23:47
2
8
ובאהבתה לאויביהם בנפש.
לצפיה ב-'כישוריך הקוגניטיביים עוררו השתאות מאז ומתמיד '
כישוריך הקוגניטיביים עוררו השתאות מאז ומתמיד
19/07/2018 | 23:53
1
6
מה שלום העיזים הצחורות שלך?
לצפיה ב-'מה שמעורר השתאות אצל טלמון הם השקרים האינסופיים שלו'
מה שמעורר השתאות אצל טלמון הם השקרים האינסופיים שלו
3
שאותם הוא  משלשל כאן ובמקומות אחרים.

רואים שהוא התחנך ברוסיה הסובייטית, בממלכת הרשע הקומוניסטית אצל קאדרים קומונו-פאשיסטים מקצועיים.

היה משהו על כך בפורום 'ישראל ברוסית' בתפוז, שם צוטט ריאיון באתר 'וסטי' עם אחד 'ואלרי סילבר' שמוצג בפוסט בפורום בתור אחד מקרוביו של טלמון סילבר.

ומסופר שם כך:

"Израильский Познер": невероятная судьба Валерия Сильвера
Пока другие евреи мечтали уехать из СССР в Израиль, его родители проделали обратный путь и стали антиизраильскими пропагандистами.

"פוזנר הישראלי: הגורל המדהים של ואלרי סילבר. בזמן שיהודים אחרים חלמו על יציאה מבריה"מ לישראל, הוריו בחרו בדרך הפוכה והפכו לתועמלנים אנטי-ישראלים."

בהמשך מסופר בריאיון איך בעקבות ששת הימים, כשהקומונו-פאשיסטים בקרמלין ניתקו את היחסים עם ישראל, ההורים של ואלרי הפכו לשדרי תעמולה בעברית ברדיו מוסקבה - משהו כמו לורד האו האו הבריטי בגרמניה הנאצית - כמובן תחת פיקוד הקג"ב. בייחוד האימא היתה קומוניסטית פנאטית בעוד שהאבא היה מהנדס.

לפי הנטען בפורום, טלמון סילבר, קרובו של ואלרי, נשאר בווילנה והגיע לישראל מאוחר יותר. פה ככל הידוע הוא הפך לפעיל רק"ח, ומרח את שקריו בבטאונה 'זו הדרך' - ה'פראבדה' בעברית.

כך למשל הוא שלשל שם עוד בשנת 2000 את ערימות השקרים שלו על מלחמת צ'צ'ניה כשהוא מגן על הכיבוש הרוסי האכזרי וטבח העם הצ'צ'ני בידי הקלגסים של פוטין.

מה שברור הוא שכל החינוך שלו היה קומונו-פאשיסטי, אנטי-ישראלי מורעל, וכזה הוא נותר מימי ברז'נייב ועד היום.
לצפיה ב-'הרי אתם לא מודים שבל"ד זה ימין '
הרי אתם לא מודים שבל"ד זה ימין
19/07/2018 | 23:50
1
4
לצפיה ב-'מה קשור בל"ד? מה קשור "סמאלנית" (ב-ס' או ב-ש')? אתם נורמלים?'
מה קשור בל"ד? מה קשור "סמאלנית" (ב-ס' או ב-ש')? אתם נורמלים?
1
לצפיה ב-'קצת חשוד שהלכת ואיתרת תגובה בוואלה. זה כנראה טוקבק שלך.'
קצת חשוד שהלכת ואיתרת תגובה בוואלה. זה כנראה טוקבק שלך.
19/07/2018 | 23:57
7
11
אני מרחמת עלייך שראית צורך בכתיבת תגובה מזעזעת כזו רק בשביל שיהיה לך קצת פלפל לפוסט משתלח נוסף כאן. הישג חדש לעליבות.
לצפיה ב-'התגובה במקרה ארבעת הטוקבקים הראשונים לתגובה '
התגובה במקרה ארבעת הטוקבקים הראשונים לתגובה
6
14
כך שכל מי שקרא כתבה וירד לקרוא את הטוקבקים שם לב. 
לצפיה ב-'הכל מקרי מידי. זה בא בדיוק אחרי מה שגולדי כתב עליו. '
הכל מקרי מידי. זה בא בדיוק אחרי מה שגולדי כתב עליו.
20/07/2018 | 00:02
5
16
הכתבה הזו שולית אבל דווקא משם הוא "דג" את השטות הזו, ושים לב שהוא לקח תגובה שנכתבה ממש בסמוך לפתיחת הפוסט כאן.
תמרה ה"ליברלית" היא ככל הנראה גלובליסט.
לצפיה ב-'אולי היא אחותך התאומה, מאותם 2 האבות/אימהות'
אולי היא אחותך התאומה, מאותם 2 האבות/אימהות
20/07/2018 | 01:14
4
13
שמהטיפה הסרוחה שלהם באת לעולם כדי לזהם אותו.
לצפיה ב-'ההתגוננות שלך מצביעה על כך שזה אתה. '
ההתגוננות שלך מצביעה על כך שזה אתה.
20/07/2018 | 01:16
3
11
נראה לי כדאי שתתקפל מהפוסט הזה ותעבור לפוסט המשתלח הבא.
וואלה הפעם לא עבד.
ואם ירדת כל כך נמוך בשביל פוסט כאן - כל מה שהוא כתב עלייך בבוקר כנראה נכון.
לצפיה ב-'שמעתי שאת שוב מזהמת מסרים פרטיים של גולשים בביוב הגידופים'
שמעתי שאת שוב מזהמת מסרים פרטיים של גולשים בביוב הגידופים
20/07/2018 | 01:22
2
14
והקללות שנשפך ממך כמו מצינור ביוב של 20 צול שהתבקע ותכולתו המסריחה נשפכה לרחוב...

כמו שניסית לעשות גם אצלי עד שחסמתי אותך עם הזוהמה שלך.
לצפיה ב-'מה קרה נלחצת כי נתפסת אז התחלת לקלל ולשקר? '
מה קרה נלחצת כי נתפסת אז התחלת לקלל ולשקר?
20/07/2018 | 01:31
1
15
למה אתה כותב שמעתי? תכתוב ממי שמעת ומה כתבתי. כדי שכולם ידעו שאתה מקשקש בשכל. לך תענג קיפוד עם הסייד-קיק שלך תמרה הליברלית.
לצפיה ב-'סייד-קיקים וקוויקים הם הספסציאליטה שלך...'
סייד-קיקים וקוויקים הם הספסציאליטה שלך...
20/07/2018 | 01:41
11
יש פה בפורום כל הזמן דיווחים של גולשים שאת חודרת עם לשונך המזוהמת והמסריחה למסרים הפרטיים שלהם - מה שאת לא יכולה לעשות אצלי, גם אם תתאמצי ותשלשלי קוביות.
לצפיה ב-'תומכי הטרור האיסלאמי באיחוד היורובי תובעים את הונגריה בבהמ"ש'
תומכי הטרור האיסלאמי באיחוד היורובי תובעים את הונגריה בבהמ"ש
20/07/2018 | 01:37
5
לא יעזור להם: ההונגרים לא לבד.

לצידם עומדים הפולנים, הצ'כים, הסלובקים, הרומנים, הבולגרים, האיטלקים, הבווארים ובקרוב השבדים...

הקואליציה הזאת תשבור את המרקלים והמיקרונות, וגם את היונקר השיכור המסריח מאלכוהול, ואת הקומוניסטית מוגריני בבריסל.

https://www.haaretz.co.il/news/world/europe/.premi...
לצפיה ב-'ואלה שלחו בזמנו את קולומבוס לגלות את אמריקה??? '
ואלה שלחו בזמנו את קולומבוס לגלות את אמריקה???
20/07/2018 | 01:34
4

ושמתי לב שלא דיווחו בשום מקום על איזשהי וועדת חקירה 
נגד החברים של ראש הממשלה הספרדי, שעומד בראש
מערכת "חינוכית" שלא מלמדת את תלמידיה היכן שמים את
הנקודה העשרונית היקרה מפז...... 

לצפיה ב-'העם הנבחר: חרדית תושבת ירושלים ניסתה לרצוח ילדיה'
העם הנבחר: חרדית תושבת ירושלים ניסתה לרצוח ילדיה
19/07/2018 | 23:35
9
32
תושבת ירושלים חשודה שהזריקה לילדיה אינסולין כדי לקבל כסף מביטוח לאומי
האם חשודה בין היתר כי הזריקה אינסולין לבנה, בן שנה וחצי, וגרמה לו נזק רפואי חמור. המשטרה מעריכה כי היא קיבלה כ-800 אלף שקל במרמה//19.07.2018 אהרן רבינוביץ

אם לעשרה ילדים מירושלים חשודה שהזריקה לחמישה מילדיה אינסולין ללא צורך, כדי שיאובחנו עם סוכרת וכך תקבל כסף מהביטוח הלאומי. בין השאר, האם חשודה כי הזריקה אינסולין לבנה, בן שנה וחצי, וגרמה לו נזק רפואי חמור. היא חשודה בגרימת חבלה, התעללות נפשית ופיזית בחסר ישע וקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות. היא נעצרה בתחילת החודש ואב המשפחה, שבתחילה נעצר עמה, שוחרר למעצר בית, שכבר הסתיים. מעצרה של האם הוארך היום (חמישי) עד יום שלישי.
הפרשה נחשפה לאחר שהאם הביאה את התינוק לבית החולים שערי צדק בבירה עם פגיעה מוחית קשה ופרכוסים. לפי המשטרה, חשדם של כמה רופאים התעורר לאחר שראו את האם עם מזרק אינסולין. הם שאלו אותה עליו, והיא בתגובה ניסתה להסתיר אותו.
לאחר שהילדים עברו בדיקות רפואיות, בהן התגלה כי אינם חולים בסוכרת, נעצרו האם ובעלה. לפי המשטרה, התרמית התאפשרה כיוון שהיה לאשה ידע מקדים על מחלת הסוכרת, לאחר שטיפלה במסגרת עבודתה בילדים סוכרתיים. המשטרה מעריכה כי האם הצליחה להוציא מהביטוח הלאומי כ-12 אלף שקל בחודש, שהצטברו ל-800 אלף שקלים בשנים האחרונות. רשויות הרווחה בעיריית ירושלים מטפלות בילדים והם נמצאים בביתם עם משפחת אומנה. מצבו של הפעוט התייצב והוא יצא מכלל סכנה.
לצפיה ב-'כששמעתי את זה'
כששמעתי את זה
19/07/2018 | 23:37
1
15
חשבתי לעצמי כמה שנאה יש באישה הזו המכנה את עצמה ברוב חוצפתה בתואר אימא...
לצפיה ב-'לאחת כזו צריך לקשור את החצוצרות או לכרות את הרחם'
לאחת כזו צריך לקשור את החצוצרות או לכרות את הרחם
19/07/2018 | 23:42
14
עשר ילדים היא הביאה לעולם, רק בשביל לגנוב מהביטוח הלאומי.
צריך לעצור את הביזיון הזה לפני שהיא תשריץ עוד.
לצפיה ב-'העיקר שהם ממשפחה "נורמטיבית" חרדוסית של אב ואם. '
העיקר שהם ממשפחה "נורמטיבית" חרדוסית של אב ואם.
19/07/2018 | 23:40
17
עם הכיסוי ראש שלה אפשר לנגב את הרצפה כי הוא לא שווה כלום.
חלאות כמוה יכולים להתרבות כמו חולדות ולהתייחס לילדים שלהם כמו לאשפה, אבל חס וחלילה שהומואים יקימו תא משפחתי.
זה מה שקורה כשאין עליהם פיקוח. כל הרעל של הכת שלהם משתלט להם על השכל. 
לצפיה ב-'למה לכרות לה את הרחם? '
למה לכרות לה את הרחם?
19/07/2018 | 23:47
5
13
צריך לכרות למפלצת  את הראש ! בעצם, להזריק לה מנות קטנות של רעל עכברים במשך תקופה עד שתתפגר מכאבים.
לצפיה ב-'כל מילה. מטריף את השכל כי אני חותמת לך שהיא תביא עוד ילדים'
כל מילה. מטריף את השכל כי אני חותמת לך שהיא תביא עוד ילדים
19/07/2018 | 23:49
4
13
היא בשנות ה-30 וכבר הביאה 10 ילדים אומללים לעולם שלא חטאו ולא פשעו.
לא יודעת איזה מפעל יש לה בין הרגליים אבל מי יודע כמה עוד החזירה הזאת הולכת להשריץ.
בגלל כמות הילדים בטח ירחמו עליה והיא תקבל פחות משנה בכלא. וה-800 אלף שקל שהיא גנבה מביטוח לאומי הלכו לעזעזל...
לצפיה ב-'השתגעת? נראה לך שבביטוח הלאומי יוותרו לה על המימון '
השתגעת? נראה לך שבביטוח הלאומי יוותרו לה על המימון
3
11
שמימנו אותה ?
ראשית, הרווחה תוציא  את הילדים ותפזר אותם בין בתי אומנה או מוסדות ושנית, המפלצת תשב בכלא ותאלץ להחזיר את הכסף .
לצפיה ב-'אמן כן יהי רצון'
אמן כן יהי רצון
20/07/2018 | 01:10
2
9
כ"כ חבל על ה-10 ילדים האלו שצולקו לכל החיים.
מקווה שהיא תלקק אסלות למחייתה כדי להחזיר את הכסף הזה. כזו טינופת.
לצפיה ב-'צריך למסגר את הכתבה ולשלוח לגולדי שיתלה אותה בסלון ביתו '
צריך למסגר את הכתבה ולשלוח לגולדי שיתלה אותה בסלון ביתו
20/07/2018 | 01:23
1
14
אולי הוא יבין שמשפחה מסורתית של אמא+אבא היא לא טובה יותר מזו של המשפחה החדשה .
לצפיה ב-' וזו האחרונה אף טובה יותר, כי היא מתוכננת ומחושבת. '
וזו האחרונה אף טובה יותר, כי היא מתוכננת ומחושבת.
20/07/2018 | 01:25
4
לצפיה ב-'לידיעת חבר הכנסת אמיר אוחנה'
לידיעת חבר הכנסת אמיר אוחנה
18/07/2018 | 16:15
26
74
יום אחד לא תהיה יותר חבר כנסת ותחזור לחיים האזרחיים.
אבל, להיות גיי אתה תמשיך עד יומך האחרון ויחד איתו ומעבר לזה ייחרט בזיכרון הציבורי הקולקטיבי כל מה שנעשה על ידיך ועל ידי שכמותך.

לצפיה ב-'גם כשיחליף עבודה, הוא ישאר יהודי וישראלי עד יומו האחרון'
גם כשיחליף עבודה, הוא ישאר יהודי וישראלי עד יומו האחרון
18/07/2018 | 16:23
16
36
וגם ילדיו ימשיכו להיות כאלו,
ולהתגאות בפועלו למען המדינה.

לעומתו,
הבוגדנות שלכם - תמשיך לדבוק בכם עד יומכם האחרון,
וככל שפשעיכם יפורסמו,
צאצאיהם יתעבו אותכם יותר.
לצפיה ב-'אתה טועה'
אתה טועה
18/07/2018 | 16:26
9
40
אני לא חי בפח האשפה שלך.
לצפיה ב-'זאת בחירה שלך'
זאת בחירה שלך
18/07/2018 | 16:43
7
21
זה שאנחנו לא מסכימים על אופי המדינה הרצוי,
לא מצדיק את תמיכתך האוטומטית בכל מי שמבקש להשמיד אותה.
לצפיה ב-'כידוע לך, אתם הקולגות בסה"כ מהווים עדר אנטישמי עילג '
כידוע לך, אתם הקולגות בסה"כ מהווים עדר אנטישמי עילג
18/07/2018 | 17:14
6
24
ששם לעצמו מטרה אחת בלבד שהיא תכלית הקיום שלכם ואין בלתה, והיא לחתור בעקשנות להטמעת תודעה בינ"ל לפיה כל היהודים הם אותו דבר, ואותו דבר בדיוק כמוכם, עדר הקולגות האנטישמי....
לצפיה ב-'ביהדות אין דבר כזה כל היהודים אותו הדבר'
ביהדות אין דבר כזה כל היהודים אותו הדבר
18/07/2018 | 17:18
1
19
יש 4 סוגים של יהודים..
:)
לצפיה ב-'3000 שנה זה כבר ככה'
3000 שנה זה כבר ככה
18/07/2018 | 17:20
4
לצפיה ב-'אני לא קולגה שלך'
אני לא קולגה שלך
18/07/2018 | 17:26
3
15
אתה הרי לא עובד בהיי-טק
לצפיה ב-'אתה טוקבקיסט'
אתה טוקבקיסט
19/07/2018 | 17:39
2
4
לצפיה ב-'לא'
לא
19/07/2018 | 17:39
1
16
אני הייטקיסט
לצפיה ב-'אתה טוקבקיסט'
אתה טוקבקיסט
19/07/2018 | 20:39
7
עבד הייטק
לצפיה ב-'נו בטח שלא.....'
נו בטח שלא.....
18/07/2018 | 17:34
14

יש לך פח אשפה ענקי משלך, אז למה שתחפש אצל אחרים???..... 

"מוסר השכל" שעליך להעביר לחבריך מה"מיגזר"..... 

לצפיה ב-'הוא נבחר לליכוד כדי לקדם משהו ספציפי '
הוא נבחר לליכוד כדי לקדם משהו ספציפי
18/07/2018 | 17:07
5
22
הוא הצליח לדעתך?
לצפיה ב-'בהחלט.'
בהחלט.
18/07/2018 | 17:22
14
אם בעבר הגייז הצטרפו אוטומטית לשונאינו,
וכך הם קוטלגו כמחרבי המדינה,
היום - הדיון עבר לפסים הרבה יותר פרקטיים,
ולכן מגיעים להישגים ניכרים.

הנה רק היום,
המזימה להרחבת שיעבוד המוני של נשים לצרכי סחר בתינוקות - הצליחה
חבר הכנסת ימשיך לפעול,
ובכנסת הבאה כנראה יצליח להרחיב אותה לכלל הגייז.
לצפיה ב-'כן ולהרים ידיים זה לא פיתרון,אוחנה צריך להמשיך להילחם'
כן ולהרים ידיים זה לא פיתרון,אוחנה צריך להמשיך להילחם
18/07/2018 | 17:32
3
12
ותתפלא רוב הליכודניקים חילונים ואוהבים אותו
לצפיה ב-'הוא נבחר על משבצת להטבים שימנים בדעותיהם '
הוא נבחר על משבצת להטבים שימנים בדעותיהם
18/07/2018 | 18:43
2
12
כשנבחר לכנסת אני זוכר שאמר שעד היום לא היה להומואים וולסביות עם דעות ימניות במדיני או בכלכלי, מען ומפלגה. אני זוכר שאמר שיקדם עבורם רפורמות שישפיעו במישרין על חייהם.  בתודעה הוא קידם אותם אבל בפועל לא ניתן לצאת ראש עם החרדים 
לצפיה ב-'אתם חיים על סטיגמות.רוב ההומואים והלסביות ימניים'
אתם חיים על סטיגמות.רוב ההומואים והלסביות ימניים
19/07/2018 | 15:37
1
13
גם לפני אוחנה
לצפיה ב-'לא אלה שאני מכיר'
לא אלה שאני מכיר
19/07/2018 | 16:06
3
לצפיה ב-'אתם שם בשמאל צריכים להפסיק להגיד לאנשים לאיזה קבוצה הם '
אתם שם בשמאל צריכים להפסיק להגיד לאנשים לאיזה קבוצה הם
18/07/2018 | 16:59
1
30
צריכים להיות שייכים
לצפיה ב-'אמיר אוחנה עושה רושם מצויין.'
אמיר אוחנה עושה רושם מצויין.
19/07/2018 | 16:50
18
לא יודע מה רוצה ממנו דוד שובו?
לצפיה ב-'אוחנה הוכיח שהוא אדם חכם, נבון, אבל בעיקר דבק בעיקר'
אוחנה הוכיח שהוא אדם חכם, נבון, אבל בעיקר דבק בעיקר
19/07/2018 | 18:33
1
17
ולצערי, חייב לציין שאני די מסכים איתו: ממש לא בטוח שכדאי שיהיה אב לילדים.
לצפיה ב-''
19/07/2018 | 20:45
4
לצפיה ב-'יא ערבוש מחמד ולא נחמד בעליל. אצלכם יש דבר כזה הומו? והאם'
יא ערבוש מחמד ולא נחמד בעליל. אצלכם יש דבר כזה הומו? והאם
19/07/2018 | 18:35
1
19
במגזר תולים חותכים להם את ה...
או סתם תוקעים בהם עץ בתחת לדראון עולם?
לצפיה ב-'הם '
הם
20/07/2018 | 01:08
3
הערבים זורקים הומואים חיים מגג בניין רב קומות אל מותם .
לצפיה ב-'אשרי נבחר הציבור....'
אשרי נבחר הציבור....
19/07/2018 | 18:42
10
שמעשיו נחרטו בזיכרונו של הציבור,בעיקר לטובה.
לצפיה ב-'אתה ערבי, אז מה אתה כזה צבוע?'
אתה ערבי, אז מה אתה כזה צבוע?
20/07/2018 | 00:48
15
כולם יודעים את דעתכם בנושא!
לצפיה ב-'הוא לחלוטין אידיוט שימושי. '
הוא לחלוטין אידיוט שימושי.
20/07/2018 | 01:00
6
איבד את העקרונות שלו רק מהרצון לשמור על הכיסא בכנסת.
הוא שכח מי האנשים שהביאו אותו לאן שהוא הגיע, ולאיזו קהילה הוא שייך.
קדנציה נוספת הוא לא יישרוד. פאשיסט בשירות ביבי ושרה.
לצפיה ב-'שמאלנים מקבוץ סופה דורשים שצה"ל יכבוש את רצועת עזה '
שמאלנים מקבוץ סופה דורשים שצה"ל יכבוש את רצועת עזה
19/07/2018 | 19:23
14
132
"אם כדי להשיג שקט צריך להיכנס לעזה - אז שייכנסו"!!!!!!!!!!

עירית בינץ' מקיבוץ סופה סיפרה ל"ישראל היום" שהם תמיד דרוכים:
"כשהאזור מתחמם אנחנו יודעים ובאיזשהו שלב אנחנו ביקשנו את זה, כי ככה אי אפשר להמשיך. כל יום שורפים לנו אזור אחר ובלון תבערה נפל בגן ילדים.
זה לא חיים, אני בעצמי כתבתי שאני מבקשת פתרון יסודי.
אם פתרון יסודי זה להיכנס לעזה אז שייכנסו".!!!!!!!!!!!!!

התושבים בעוטף עזה מתכוננים לעוד לילה לא שקט ודורשים מהממשלה מדיניות ברורה מול ארגוני הטרור • "מאז 'הפסקת האש' כבר שלחו אלינו מאה בלוני תבערה", מספרת תושבת קיבוץ סופה • תושב קיבוץ ניר-יצחק: "צריך לפגוע ישירות במשגרי העפיפונים - לא רק מסביבם"

לצפיה ב-'סמוטריץ':"ה'סבב' הנוכחי בעזה חייב להסתיים בכיבוש מלא של עזה"'
סמוטריץ':"ה'סבב' הנוכחי בעזה חייב להסתיים בכיבוש מלא של עזה"
19/07/2018 | 19:31
2
21
סמוטריץ': "ה'סבב' הנוכחי בעזה חייב להסתיים בכיבוש מלא של רצועת עזה"
ח"כ בצלאל סמוטריץ' כתב בחשבון הטוויטר שלו כי על ישראל לכבוש את רצועת עזה בתגובה לירי המאסיבי לעבר שטח ארצנו.

סמוטריץ': "ה"סבב" הנוכחי בעזה חייב להסתיים בכיבוש מלא של רצועת עזה, פירוק חמאס מנשקו וחזרה לימים שלפני הסכמי אוסלו שבהם אנחנו שולטים שליטה מלאה ברצועה. כולל הקמת ההתיישבות בגוש קטיף מחדש. כל תרחיש אחר רק יקרב אותנו לסבב הבא, ולזה שאחריו, וחוזר חלילה".

לצפיה ב-'סמוטריץ שכח מי יושב בשלטון.'
סמוטריץ שכח מי יושב בשלטון.
19/07/2018 | 21:48
1
14
יכנסו לעזה? זה יעלה במאות הרוגים מבין חיילי צה"ל ואחר כך מה?
יקימו את גוש קטיף בחזרה? בולשיט.השלטון הזה לא יקים את גוש קטיף בחזרה.
הוא לא יגרש עזתים למצ'ר ומה יעשו עם כל האוכלוסיה שם<?
שוב פעם יהיו פיגועים בחיילי צה"ל כמו בלבנון בגלל החולשה של המשטר שמפחד לירות במפריח עפיפונים?
ממסד שמפחד לחסל מפריח בלוני נפץ ועפיפוני אש מוטב שלא יעזו לחלום להכניס צבא לרצועה.
אפשר לדפוק אותם עד העצם בלי להכניס צבא לרצועה.

לצפיה ב-'לא נראה לי שהוא מאמין בשלטון /מטכל הרופס הזה ,'
לא נראה לי שהוא מאמין בשלטון /מטכל הרופס הזה ,
19/07/2018 | 22:07
5
הוא רק מסביר מה שהוא חושב שצריך לעשות .
לצפיה ב-'אצל הצבועים האלה כשמדובר בקיבוצים שלהם אז שהפלסטינים ימותו'
אצל הצבועים האלה כשמדובר בקיבוצים שלהם אז שהפלסטינים ימותו
19/07/2018 | 19:47
1
24
אבל כשמדובר בישובים של אחיהם המתנחלים אז הפלסטינים הם עם כבוש ומדוכא שיש לרחם עליו.
ב֫עעעע...להקיא מצביעות שלהם.
לצפיה ב-' השמאלנים הצבועים האלה תמכו בפשעי אוסלו וטרנספר קטיף '
השמאלנים הצבועים האלה תמכו בפשעי אוסלו וטרנספר קטיף
19/07/2018 | 20:30
21
חזר אליהם/עליהם כבומרנג 
גול עצמי 
החטא ועונשו 
לצפיה ב-'נושא לדיון -: האם להענות לדרישה של השמאלנים לכבוש את עזה '
נושא לדיון -: האם להענות לדרישה של השמאלנים לכבוש את עזה
19/07/2018 | 21:08
1
42
???
לצפיה ב-'לא, אנחנו לא עובדים אצלם'
לא, אנחנו לא עובדים אצלם
19/07/2018 | 21:40
29
ואין לנו ילדים למלחמות מיותרות.
לצפיה ב-'בשום מקום בלינק שצרפת לא כתוב שהם רוצים בכיבוש עזה'
בשום מקום בלינק שצרפת לא כתוב שהם רוצים בכיבוש עזה
19/07/2018 | 21:20
23
אתה מפנטז.
לצפיה ב-'" גורמים רשמיים מנסים 'לגמד' את כמות הדליקות באזור. "'
" גורמים רשמיים מנסים 'לגמד' את כמות הדליקות באזור. "
19/07/2018 | 21:52
3
24
טרור העפיפונים - הנתונים האמיתיים
ח"כ חיים ילין, תושב עוטף עזה, טוען שיש גורמים רשמיים שמנסים 'לגמד' את כמות הדליקות באזור.
לצפיה ב-'שיהיה, מה איכפת לך?'
שיהיה, מה איכפת לך?
19/07/2018 | 21:54
1
14
מה לנו היהודים ולהתנחבלויות שלהם?
לצפיה ב-''
19/07/2018 | 21:55
12
.
לצפיה ב-'jackie111 בתגובה : '
jackie111 בתגובה :
19/07/2018 | 21:58
25
" בשום מקום בלינק שצרפת לא כתוב את זה , אתה מפנטז " 
לצפיה ב-'צה"ל בתגובה לדרישת השמאל:"אם נידרש להיכנס לעזה – נעשה זאת" '
צה"ל בתגובה לדרישת השמאל:"אם נידרש להיכנס לעזה – נעשה זאת"
19/07/2018 | 23:26
8
מפקד החטיבה הצפונית ברצועת עזה, אל"מ אבי רוזנפלד, פגש תושבים מעוטף עזה, שביקשו לקבל עידכונים על המצב. לפי התושבים, במהלך הפגישה אמר מפקד החטיבה כי "אם נידרש להיכנס לעזה – נעשה זאת". בנוגע לטרור העפיפונים אמר: "צריך לקחת את הדברים בפרופורציה" @pozailov1

לצפיה ב-'גם דובר צה"ל מדבר על כבוש מחדש של רצועת עזה - : '
גם דובר צה"ל מדבר על כבוש מחדש של רצועת עזה - :
20/07/2018 | 00:57
6
דובר צה״ל רונן מנליס לערוץ אלחרה :
אנחנו סיימנו השבוע תרגיל של אחת מהאוגדות הכי משמעותיות של צה״ל (תראוג 162) ומה שתרגלנו בו זה אפשרות של מבצע קרקעי ברצועת עזה.
אנו לא מקדמים מלחמה, אבל לא נרתעים ממנה ואנו מאד מוכנים לה.

לצפיה ב-'סורוס נגד אובמה'
סורוס נגד אובמה
20/07/2018 | 00:57
12
סורוס: אובמה "האכזבה הגדולה" שלי

המיליארדר השמאלני היהודי, ג'ורג' סורוס, אמר בראיון ל"ניו יורק טיימס" שהנשיא ברק אובמה הוא "האכזבה הגדולה ביותר" שלו.
סורוס תרם למסע הבחירות של אובמה ב-2008 ואולם זה, כך הסביר סורוס, "סגר את הדלת" עליו ברגע שנבחר למשרה הרמה.
"הוא הרים טלפון אחד כדי להודות לי על תמיכתי, אשר נועדה להימשך חמש דקות, ואני יצרתי איתו שיחה, והוא נאלץ להעביר עוד שלוש דקות איתי, אז משכתי את זה ל שמונה דקות", התלונן סורוס.
הוא סיפר שקיווה שאובמה ייוועץ בו בענייני כלכלה, אבל לדבריו, אובמה ידוע כמי ש"לוקח את תומכיו כמובנים מאליהם ומחזר אחר יריביו".
סורוס השקיע מיליונים גם במסע הבחירות של הילרי קלינטון ב-2016 אך הוא סירב לומר אם יתמוך בסוציאליסט הדמוקרטי ברני סנדרס בבחירות הבאות לנשיאות. "לא ממש בא לי להיות דמוקרט", הפטיר. עם זאת, סורוס תרם יותר מ-15 מיליון דולר לטובת מועמדים דמוקרטיים שמתמודדים בבחירות לקונגרס בנובמבר הקרוב.
"אני מתנגד לשמאל הקיצוני", טען. "הוא צריך להפסיק לנסות להשיג את הקיצונים בימין".
.....
מי צודק לדעתכם?:)
לצפיה ב-'"זו לא התרבות שלנו": מי נמצא בראש המעתיקנים '
"זו לא התרבות שלנו": מי נמצא בראש המעתיקנים
18/07/2018 | 20:20
4
39
לצפיה ב-'טוב, אגלה ל0מולנים שכמובן לא יאמינו לעובדות '
טוב, אגלה ל0מולנים שכמובן לא יאמינו לעובדות
18/07/2018 | 22:47
3
10
נתוני משרד החינוך מראים: עשרת היישובים שבצמרת רשימת המחברות הפסולות הם ערביים. "כולם שותפים לתרמית, אבל זה לא נכון שבחברה הערבית מחנכים לרמאות", אומר איש חינוך מבאקה אל גרבייה.
לצפיה ב-' כל אלו שנמצאים בצמרת רשימת ההעתקות - הם יישובים ערביים.'
כל אלו שנמצאים בצמרת רשימת ההעתקות - הם יישובים ערביים.
19/07/2018 | 11:49
2
4
כך עולה מנתוני "התמונה החינוכית" שפרסם משרד החינוך, נתונים המסכמים את שנת הלימודים תשע"ז (2016-2017).

לצפיה ב-''
19/07/2018 | 15:03
1
לצפיה ב-'ביישוב ערערה בנגב, שעל פי הנתונים הוא היישוב המוביל בישראל '
ביישוב ערערה בנגב, שעל פי הנתונים הוא היישוב המוביל בישראל
20/07/2018 | 00:53
2
בשיעור המחברות הפסולות, יותר מעשרה אחוזים מהמחברות בבחינות הבגרות השונות נפסלו. אחריו המועצה המקומית הבדואית בצפון בסמת טבעון עם 7.6 אחוזים של מחברות פסולות ובהמשך הדירוג הלא מחמיא נמצאים עוד שמונה יישובים ערביים ובדואיים: תל שבע, כפר מנדא, כסייפה, ביר אל מכסור, מועצת אל קסום בצפון הנגב, סכנין, ג'סר א-זרקא וטורעאן.
לצפיה ב-'חוק טוהר הגזע העליון של הלאום החרד"לי שעבר אתמול'
חוק טוהר הגזע העליון של הלאום החרד"לי שעבר אתמול
19/07/2018 | 12:39
32
42
בחסות ממשלת הימין האנטישמי מרחיקה מכם את יהדות העולם, את אחרוני השאריות המדינות הדמוקרטיות ידידות ישראל, הוא מרחיק חמישית מאזרחי ישראל מכם ובכלל זה את כל הדרוזים, המוסלמים ואחרים שמשרתים בכוחות הביטחון ובכלל ומעל לכל הוא קובע שהציונות עברה מחזונו של אחד בנימין הרצל מטאמורפוזה לציונות אנטישמית מבית מדרשו של אפס בנימין אבו יאיר נתניהו.

ברוכים הבאים לתחילת הסוף של כל מה שהכרתם.... עבודה יפה
לצפיה ב-'זאת מדינה יהודית,לא מדינת כל אזרחיה.'
זאת מדינה יהודית,לא מדינת כל אזרחיה.
19/07/2018 | 12:44
9
29
אם אתה חלק מאיתנו סבבה.אם זה אנחנו ואתה מדוע אתה דואג לנו?לרוב יש זכויות.אגב בנט הכניס תיקון לחוק ונתניהו הסכים לנוסח מרוכך.
פתאום אתה דואג לדרוזים ולערבים ולצבא,הרי הצבעת לרשימה הערבית שמתנגדת לשירות בצבא,כלומר נקטת עמדה של צביעות וחוסר עקביות.
זועבי לא אנטישמית רק ביבי?הרצל מת מזמן.
לצפיה ב-'כמו שהכלב אינו חיית כל פשפשיה'
כמו שהכלב אינו חיית כל פשפשיה
19/07/2018 | 12:48
8
31
כך המדינה היהודית - היא מדינת ישראל,
אינה מדינת כל לאום שתופס עלינו טרמפ,
אלא מדינת הלאום היהודי.

כל השאר מוזמנים להישאר - כמיעוטים, המכירים בכך שזו מדינה יהודית.
לצפיה ב-'אתה פאשיסט'
אתה פאשיסט
19/07/2018 | 13:07
7
18
לצפיה ב-'כמו שכל עם בעולם זכאי למדינת לאום'
כמו שכל עם בעולם זכאי למדינת לאום
19/07/2018 | 13:14
15
כך גם העם היהודי.

לערבים שרוצים לחיות במדינת-לאום ערבית,
יש מגוון רחב של מדינות לבחור מהן,
והדרישה שנסרס את מהותה של מדינתנו בגלל טרמפיסטים ומהגרי-עבודה - היא מגוחכת.
לצפיה ב-'אם כך הרצל ובן גוריון היו פאשיסטים '
אם כך הרצל ובן גוריון היו פאשיסטים
19/07/2018 | 13:19
2
17
כי לערבים הוצע מעמד של מיעוט לאומי שווה זכויות, אבל הרעיון היה שתהיה מדינת לאום יהודית.
לצפיה ב-'וגם כל האו"ם היו לשיטתו פאשיסטים'
וגם כל האו"ם היו לשיטתו פאשיסטים
19/07/2018 | 13:35
12
מכיוון שהחלטת האו"ם קבעה מפורשות שתוקם מדינת-לאום יהודית.
לצד דרישה ששתי המדינות יתירו לתושבים יהודים וערבים בשטחם זכות הצבעה, ויתנו להם זכויות שוות.
לצפיה ב-'עוד פעם אתה ממציא פירושים חדשים למילים שאתה לא מבין.'
עוד פעם אתה ממציא פירושים חדשים למילים שאתה לא מבין.
19/07/2018 | 14:17
12
איך אתה קושר את נושא המיעוטים עם פשיזם?
יש הבדל בין מיעוט לאומי שווה זכויות לזכויות יתר לרוב.
לצפיה ב-'אם ערבים מתנגדים לחוק סימן שטוב ליהודים'
אם ערבים מתנגדים לחוק סימן שטוב ליהודים
19/07/2018 | 13:24
5
לצפיה ב-'ולטובת השמאלנים הנבערים מדעת'
ולטובת השמאלנים הנבערים מדעת
19/07/2018 | 14:18
9
לאומיות:
לאומיות היא תופעה חברתית אידאולוגית, לפיה לכל עם זכות לקיים ממשל עצמי. גישה זו קשורה קשר הדוק למדינת הלאום ושאיפתה העליונה היא, בדרך-כלל, קיומה של מדינה כהגשמתו של עיקרון זה שהיא זכות להגדרה עצמית.

לאומנות:
לאומנות היא לאומיות קיצונית בדרכי מימושה לפיה טובת הלאום קודמת לכל ערך אחר ומצדיקה ומרוממת כל פעולה המקדמת מטרה זו. האידאולוגיה גם רואה את הלאום של הדוגל בה כנעלה על עמים אחרים ואת צרכיו כחשובים מצרכיהם של עמים אחרים, ולכן מצדיק את ניצולם. הרחבה של הגישה מצדיקה לטעמה תוקפנות קיצונית כלפי מדינות שכנות מתוך שאיפות התפשטות אימפריאליות.

פאשיזם:
אידאולוגיה ושיטת ממשל לאומנית וטוטליטרית, המגדירה את המדינה כערך עליון .
לצפיה ב-'שוב אתה מדבר אל עצמך בראי?'
שוב אתה מדבר אל עצמך בראי?
19/07/2018 | 16:14
9
קיבלת כבר הפנייה לבדיקת כלבת אצל הווטרינר?
לצפיה ב-'מה כל זה לעומת תצלום של ביבי עם ידידו ההונגרי?'
מה כל זה לעומת תצלום של ביבי עם ידידו ההונגרי?
19/07/2018 | 12:48
1
17
לצפיה ב-'התבלבלת, אורבן הוא הידיד של העם והמדינה שלנו, לא של ביבי'
התבלבלת, אורבן הוא הידיד של העם והמדינה שלנו, לא של ביבי
19/07/2018 | 15:42
2
נכון שהוא לא ידיד שלכם. לכם יש את יורש המופתי הנאצי הלא הוא מכחיש השואה אבו מה-זה, את הסמאל-נאצי הבריטי  קורבין ואת המרצח ערפאת בקבר, ועוד שהידות ושהידים.
לצפיה ב-'החזון של הרצל לא התקיים בגללכם '
החזון של הרצל לא התקיים בגללכם
19/07/2018 | 13:18
9
12
הרצל ציפה שאתם תודו על שוויון הזכויות כמו שהיהודים הודו על שוויון הזכויות באירופה, אבל אתם העדפתם לחיות בעוני מאשר לחלוק ריבונות על האדמה. כך שהחזון של הרצל שאתם תנהגו כמו יהודי אירופה, נקבר כבר לפני מאה שנה.
לצפיה ב-'הרצל מעולם לא ציפה שמישהו יודה לו.'
הרצל מעולם לא ציפה שמישהו יודה לו.
19/07/2018 | 14:22
8
6
בכלל הציפיה שמישהו יודה לך על זכותו לשיוויון  מעידה על הפנמה לקויה של השיוויון.יהודי צרפת לא מודים למקרון על הזכויות האזרחיות שהם נהנים מהן.
הם חלק מצרפת כמו שאזרחי ישראל הערבים הם חלק מהדמוקרטיה הישראלית כל זמן שהיא עדיין כזו.
אתה צריך להודות לנו על שהסכמנו שתגיע הנה.
לצפיה ב-'יהודי צרפת לא הפכו את האיידיש או הלאדינו או העברית '
יהודי צרפת לא הפכו את האיידיש או הלאדינו או העברית
19/07/2018 | 14:54
7
4
לשפה רשמית ומדברים צרפתים שוטפת ואפילו בתי הספר הפרטיים היהודיים הם דוברי צרפתית.

היהודים לא בצרפת לא פועלים למען החזרת אלזס ולוראן לגרמניה או על החזרת שטחים נוספים שצרפת כבשה. ובטח שלא פועלים להפיכת צרפת למדינה דו לאומית ולהכנסת עוד מיליוני יהודים לצרפת, אפילו עם סמלים עם זיקה לנצרות הם משלימים.

הרצל מעולם לא ציפה שהערבים יעדיפו ריבונות פוליטית מלאה על פיתוח חקלאי ורפואי. 
לצפיה ב-'בקנדה למשל,יש לצרפתית מעמד שווה לאנגלית.'
בקנדה למשל,יש לצרפתית מעמד שווה לאנגלית.
19/07/2018 | 14:58
6
3
יש עוד מדינות שיש בהם שתי שפות.
הערבים שייכים למקום לפחות כמוך. 
לצפיה ב-'קנדה וקיובק זה יצור כלאיים בין פדרציה לקונפדרציה '
קנדה וקיובק זה יצור כלאיים בין פדרציה לקונפדרציה
19/07/2018 | 15:17
5
7
קיובק זה החלק היחיד בפדרציה בכל העולם שיש לו חוק קליטת מהגרים משלו. 

ועם כל הכבוד לא הרוסית, לא האמהרית ולא הספרדית (עולי ארגנטינה) ולא הצרפתית לא הפכו לשפות רשמיות. וגם בארה"ב הספרדית לא הפכה לשפה רשמית, למרות שהייתה שפת האם של תושבי קליפורניה וטקסס הכ-ב-ו-ש-ו-ת. 
לצפיה ב-'תבדוק מה השפות הרשמיות בבלגיה או בשוויץ.'
תבדוק מה השפות הרשמיות בבלגיה או בשוויץ.
19/07/2018 | 15:20
4
6
אל תמציא לעצמך דברים.
קליפורניה נקנתה וגם אלסקה.
לצפיה ב-'חשבתי שאתה נגד מדינה דו לאומית'
חשבתי שאתה נגד מדינה דו לאומית
19/07/2018 | 16:09
3
8
בלגיה היא מדינה דו לאומית ושוויץ היא מדינה רב לאומית. 
לצפיה ב-'אתה בעד מדינה דו לאומית? שאבין.'
אתה בעד מדינה דו לאומית? שאבין.
19/07/2018 | 16:12
1
7
אתה מוכן לותר על מדינה יהודית?
לצפיה ב-'לא אבל אתה מוותר על אדמות מולדת '
לא אבל אתה מוותר על אדמות מולדת
20/07/2018 | 00:05
3
שהם בסיס ההיסטוריה של עמינו כדי לקיים מדינה יהודית, אבל מתעקש ששפת המיעוט תהיה שפה רשמית ומתנגד לשריון חוקתי לדגל, המנון וחוק השבות. כלומר אתה גם נותן לפלסטינים אדמה להקים את מדינתם וגם נותן לפלסטינים שבתחומי הקו הירוק להיאבק על מדינה דו לאומית בשטח שאתה משאיר למדינה יהודית.
לצפיה ב-'שוויץ היא קונפדרציה של מחוזות'
שוויץ היא קונפדרציה של מחוזות
19/07/2018 | 16:28
9
מדינה מאוד מוצלחת.
לצפיה ב-'קשקושים מהסוג הנחות! מה שעבר אתמול היה מחוייב המציאות.'
קשקושים מהסוג הנחות! מה שעבר אתמול היה מחוייב המציאות.
19/07/2018 | 13:33
6
20
מדינת ישראל היא מדינת לאום-אתנית-תרבותית של הלאום היהודי.
אין בישאל לאף לאום אחר כל זכיות לאומיות.
במדינת הלאום היהודי כל האזרחים כיחידים(לא כקבוצת לאום) שווי זכיות.

כך היה וכך נשאר !!!

מטרת מקימי המדינה הלוא היא מדינת ישראל היתה להקים בית לאומי ליהודים לא לאף לאום אחר.
זה בדיוק מה שחוקק אתמול.

החקיקה הזאת היתה תגובת נגד מחוייבת המציאות כנגד המגמה לחקיקת חוק שישראל היא "מדינת כל אזרחיה" ולא לכך התכוונו מיסדי המדינה.
ישראל אינה "מדינת לאום אזרחית".

כעת ברור לכל אזרח ישראל שהמדינה היא מדינת הלאום היהודי בלבד.
כל יתר בני הלאומים האחרים החיים בה שווי זכיות (אישיות) ומשוללי זכיות לאומיות כנהוג בכל מדינות הלאום האתני.
- הדגל יהיה דגל עם סממנים יהודיים
- סמל המדינה יהיה עם סממנים יהודיים
- המנון המדינה יהיה עם סממנים יהודיים
- השפה הרשמית תהיה העברית ואין בלתה.
ועוד ......
לצפיה ב-'אז תצביע ליכוד'
אז תצביע ליכוד
19/07/2018 | 13:42
4
11
מה יש לך לחפש עם בהלול וקסטנר?
לצפיה ב-'בחיים לא אצביע לשרלטן הזה שקרניהו.שמפלג ומסכסך בין יהודים רק'
בחיים לא אצביע לשרלטן הזה שקרניהו.שמפלג ומסכסך בין יהודים רק
19/07/2018 | 13:49
3
15
כדי להשאר בשלטון ולא עושה כלום לטובת עם ישראל.

שקרניהו פועל לטובת חבריו הטייקונים ונגד טובת העם.

רק מטמטנמים חסרי דעת לא רואים זאת.

אוסיף רק שאין לך כל מושג איך אני מצביע
אצלי זה רק לא שקרניהו .אפילו מר"ץ טובים ממנו.
לצפיה ב-'אין בעיה'
אין בעיה
19/07/2018 | 13:58
2
15
בבחירות הבאות נסדר לך את ארדן או סער.מר"ץ מתנגדים לחוק הלאום ותומכים במדינת כל אזרחיה.
לפחות היום תודה שמתווה הגז טוב למדינה.תודה שהרכבת הקלה טובה למדינה,שהרכבת טובה לישראל.תודה שכלכלת ישראל,מעמדה הבינלאומי של ישראל השתפרו.
היהודים מסוכסכים בלי קשר לביבי.ראה בפורום.
תודה שהטייקונים תורמים למדינה.עופר אפילו מביא את מסי ובנה איצטדיון בחיפה.מי לדעתך יחליף את פדרמן ויבנה בתי מלון?מי ייצר שקדי מרק אלמלא אוסם?
אתה רוצה צפון קוריאה?
לצפיה ב-'אוסם כבר לא שלנו .'
אוסם כבר לא שלנו .
19/07/2018 | 14:27
1
11
עופר קיבל מהמדינה הרבה יותר ממהתרומות שלו.
אם בנית מלונות היא עסק טוב,לא צריך את פדרמן.
ראה את דנקנר ופישמן.
מרץ תומכים בהגדרה שמדינת ישראל בחרה להגדיר את עצמה במגילת העצמאות.
מתוה הגז  גורם לנו שלשלם על השימוש בו הרבה יותר מידי.הרכבות בישראל מפגרות בעשרות שנים אחרי מה שנעשה בעולם.
הרפואה בישראל נדחקה למקומות האחרנים במדינות המפותחות.
לצפיה ב-'איי בי גם לא יאהב את נסטלה'
איי בי גם לא יאהב את נסטלה
19/07/2018 | 17:07
10
כי הבעלים שלה עשיר.
לצפיה ב-'בדיוק כך'
בדיוק כך
19/07/2018 | 16:17
9
מדינת הלאום היהודי,אז די עם הקשקושים על גזענות ואפרטהייד.
למה לכל הרוחות ערבית בכלל צריכה להיות שפה רשמית?
זה לא קשור לאחוז הדוברים בה.
לצפיה ב-'טוהר הגזע,לא הגזמת בכלל אוי ואבוי'
טוהר הגזע,לא הגזמת בכלל אוי ואבוי
19/07/2018 | 16:18
1
7
לצפיה ב-'בציניות כמובן,להבהיר'
בציניות כמובן,להבהיר
19/07/2018 | 16:19
4
לצפיה ב-' החוק נתן אישור ש"הציונות שווה לגזענות".'
החוק נתן אישור ש"הציונות שווה לגזענות".
20/07/2018 | 00:22
9
בראשית הייתה הציונות תנועת תחיה לאומית המושתתת על ערכי הצדק והמוסר.
לא עוד. לתפארת חוקי נירנברג...
לצפיה ב-'ההימור הכי מופרע: אחרי שתפסו לוורבין ת'תחת ואחרי ש'
ההימור הכי מופרע: אחרי שתפסו לוורבין ת'תחת ואחרי ש
19/07/2018 | 23:44
8
רוזנטל רצה לקרוע ללאה פדידה את הצורה השאלה הנשאלת היא מה צריך חבר כנסת אפור ממפלגה נידחת לעשות כדי לתפוס כותרות.
מה יהיה המעשה הבא שיצליח סוף סוף לגאול את החכי"ם האלמוניים ולתת למסכנים מעט פרסום??
א    סתיו שפיר יורה על סמורטיץ'
ב   גבאי מזמין את יאיר לפיד (דאן 4 כבוד) לקרב אגרוף
ג   לאה פדידה נוקמת ברוזנטל ומוציאה עליו חוזה
ד  איתן כבל משנה את השם לזהר ארגוב
ה  מירב מיכאלי מתחילה לעבוד כחשפנית.
יאללה לשים כסף רבותיי זה ההימור הכי מדליק וגם הליגה בפגרה
לצפיה ב-'אני רוצה להתנצל'
אני רוצה להתנצל
19/07/2018 | 23:20
16
אתם העם הכי מוש בעולם
בזכותכם אני חי במקום טוב יותר מאשר המדינות השכנות
איתכם אני רואה את האור
עליכם נאמר עם סגולה
יש יפים מכם אבל אין יפים כמוכם
ההשראה שאתם מעניקים משפרת את חיי מיום ליום
היהדות היא היא דת האמת
אז בבקשה, אל תיקחו ממני את הקפה ואת הבעת הדעה.....

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום דרכון פורטוגלי
זקוקים לדרכון פורטוגלי?
פורום פסיכומטרי
פורום פסיכומטרי
פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון רומני?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה