לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2194621,946 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום תחבורה ציבורית

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
f

המשך >>

לצפיה ב-'כל ההודעות בפורום הוצמדו להודעה אחת'
כל ההודעות בפורום הוצמדו להודעה אחת
14/11/2018 | 18:05
20
173
לצפיה ב-'יאללה עוברים לרדיט'
יאללה עוברים לרדיט
14/11/2018 | 20:57
14
228

כיוון שתפוז המציא את סנאפצ'אט מחדש, אין כבר טעם לכתוב שרשורים ענייניים אם המיזוגים האלו והמחיקות ושחזורים קורים כל מספר ימים
לצפיה ב-'אתה מוזמן, אני נשאר כאן'
אתה מוזמן, אני נשאר כאן
14/11/2018 | 22:18
13
72
לצפיה ב-'השאלה אם הפורום יכול באמת להמשיך להתנהל כאשר במשך חודשים'
השאלה אם הפורום יכול באמת להמשיך להתנהל כאשר במשך חודשים
15/11/2018 | 19:11
12
134
האכסניה שמארחת אותו לא מצליחה (או לא רוצה) להגן עליו.
הפורום לא באמת מתפקד והפעילות שיש בו כיום זו שארית שעדיין נאחזת בקרנות המזבח (ואני כולל את עצמי בשארית הזו).
לצפיה ב-'השאלה היא אם אפשר לאמץ גישה של להמשיך למרות המחיקות. '
השאלה היא אם אפשר לאמץ גישה של להמשיך למרות המחיקות.
15/11/2018 | 21:34
11
86
יש גישה בריטית אחרי הפצצות במלחמה וארואי הטרור השונים של האירים בזמנו או האיסלמיסטים בימינו שמה שצריך לעשות זה להמשיך כרגיל תוך למרות הבעיות. מבחינת הגישה הזו ההמשך הוא הניצחון והציבור לא נותן לארועים לשנות את סדרי חייו.

עד עכשיו, כל פעם שהיתה מתקפת מחיקות בפורום הפורום חזר לעצמו תוך שבוע-שבועיים. זה נכון גם אם רבים עברו לרדיט כאתר גיבוי.

כמו כן - מישהו רשם את תאריכי המחיקות? יתכן שיש איזה סקריפט או תבנית פעולה אוטומטית אחרת שמוחקת כל פעם מחדש. יתכן שצריך לעמוד גם על לוחות שנה אחרים כמו לוח השנה המוסלמי ולוח השנה האיראני. אם זה אותו סקריפט אז ניתן לחזות את המחיקה הבאה ולהיערך מראש.

לצפיה ב-'הפורום לא חזר לעצמו, תסתכל על הפעילות בפורום כיום לעומת'
הפורום לא חזר לעצמו, תסתכל על הפעילות בפורום כיום לעומת
15/11/2018 | 21:39
5
93
הפעילות לפני מספר חודשים.
רבים מהכותבים בפורום עד לפני מספר חודשים כבר לא כותבים בו ואולי סוג הפעילות שהכי מבליט את דעיכת הפורום זה שכבר כמעט אין בו שאלות הכוונה.

הפורום הפך מפורום תוסס לפורום של שאריות ופירורים.
לצפיה ב-'גם המנהלים נעלמו מכאן'
גם המנהלים נעלמו מכאן
15/11/2018 | 22:48
4
29
לצפיה ב-'גם המנהלים של חברת תפוז נעלמו והתאיידו והאדמה בלעה אותם.'
גם המנהלים של חברת תפוז נעלמו והתאיידו והאדמה בלעה אותם.
16/11/2018 | 13:10
52
ולמען הסר ספק,

אני מציין במפורש במיוחד עבור הגולשת טריליאן, שאני מתכוון למנהלי החברה. המנהלים של חברת תפוז ולא לאותם שכירים בחברה המשמשים לכאורה כמנהלי הפורומים של תפוז.
לצפיה ב-'כבר התפטרתי לפני חודש ומשום מה מסרבים להסיר את האדמין שלי...'
כבר התפטרתי לפני חודש ומשום מה מסרבים להסיר את האדמין שלי...
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2018 | 22:18
2
13
לצפיה ב-'כנראה ביקרת בקילברן מתישהו והחליטו שאתה הנהלה קתולית.'
כנראה ביקרת בקילברן מתישהו והחליטו שאתה הנהלה קתולית.
16/11/2018 | 22:34
3
לצפיה ב-'לפחות אתם יודעים מה קורה כאן ?'
לפחות אתם יודעים מה קורה כאן ?
16/11/2018 | 23:11
3
לצפיה ב-'התקיפה הגדולה האחרונה היתה במוצאי שבת 13/10/18 בשעה 21:15'
התקיפה הגדולה האחרונה היתה במוצאי שבת 13/10/18 בשעה 21:15
16/11/2018 | 12:56
4
60
מאז התקיפה הגדולה האחרונה של מוצאי שבת 13/10/18 לא שוחזרו ההודעות כלל, לא בפורום תחבורה ציבורית ולא בפורום ביקורת מסעדות. (פורומים אחרים בתפוז שבהם כן שוחזרו ההודעות לא מעניינים אותנו כלל).

איזה חג מוסלמי או אירני או אחר חל בתאריך 13/10/18?

אין ברשותי לוח שנה מוסלמי או אירני (ואין לי שום עניין לחפש לוח שנה שכזה במרשתת), אבל מישהו יודע האם במוצאי שבת 13/10/18 חל איזשהו חג מוסלמי או אירני אחר?
לצפיה ב-'ממך ציפיתי למידע יותר מפורט, לטוב ולרע. '
ממך ציפיתי למידע יותר מפורט, לטוב ולרע.
16/11/2018 | 13:50
3
50
זה פורום של טריינספוטינג, על כל התמקדות היתר ונתונים הטכניים למיניהם אז מבחינתי כל מה שאתה אומר על מערכות האיתות והתקשורת ההיסטוריות של ר"י שייך לתחום ול"כבדים" של הפורום גם אם יש גולשים שמתלוננים, וגם אם לפעמים זה מלאה וטכני.

מבחינתי חווית הגולש הממוצע היתה שהיו מחיקות והיו התאוששויות, והמחיקה הפוגענית ביותר מבחינת התיזמון היתה ביום פתיחת הקו לירושלים (תאריך שאפשר למצוא בדיעבד בוויקיפדיה של הקו) אבל שגולש ממוצע לא היה טורח לתעד את המחיקות כי כשהן קרו הן נראו מקריות או כמו ארועים נפרדים.

יש מבחינתי מועמדים אחרים שמתעסקים בכל מני עניינים מספריים שיתכן ותיעדו את התאריכים, כי ככל שדבר חוזר על עצמו יש אפשרות גבוהה יותר שזו תבנית פעולה כלשהי.

אם יש סקריפט למחיקות ומי שתיכנת אופו אינו פועל לפי הלוח הלועזי אז רלבנטי לדעת איך המחזוריות עובדת בלוחות השנה של"חובבי ציון". לוח השנה המוסלמי הוא מבוסס ירח, ללא עיבור שנים, החודשים בני 29-30 יום ומקבילים בערך לחודשים העבריים עד שהשנה העברית מוסיפה אדר ב'. לפי הויקיפדיה לוח השנה האיראני מבוסס שמש, מתחיל בנורוז (ארוע אסטרונומי בו השמש נמצאת ב 90 מעלות לקו המשווה בצהרי יום השיוויון האביבי, 20-22 מרץ). יש חוקיות שונה לאורכי החודשים האיראניים: ששת הראשונים בני 31 יום, חמשת הבאים בני 30 והאחרון בן 29 בשנים רגילות או 30 בשנים מעוברות כך שאין חפיפה מלאה עם השנה הלועזית שלה 4 חודשים בני 30 יום המפוזרים על פני לוח השנה ופברואר בן 28-29 יום. כמו כן השנה האיראנית מבוססת על ההיג'רה של מוחמד ממכה למדינה אבל שונה בכ45 שנים מהשנה האיסלאמית כי הלוח המוסלמי אינו מעובר.

אם אפשר - תשובה בלי מחולות ומסעדות

לצפיה ב-'לצערי לא עקבתי אחרי התאריכים של התקיפות והמחיקות.'
לצערי לא עקבתי אחרי התאריכים של התקיפות והמחיקות.
16/11/2018 | 14:30
2
39
לא חשבתי שיהיה צורך לתעד את כל תאריכי המחיקות והתקיפות מאחר שבפעמים הראשונות עוד העלתי בדעתי שבהנהלת תפוז עושים משהו ומנסים למצוא פתרון לבעיה.

התחלתי לעקוב אחרי התאריך רק מהתקיפה הגדולה של 13/10/18 וזאת רק בגלל ויכוח שהיה לי עם הגולשת טריליאן יום לפני התקיפה הזו.

ומאחר ומאז התקיפה הגדולה של 13/10/18 לא שוחזרו עד עתה ההודעות כלל, לא המשכתי לעקוב אחרי תאריכי  התקיפות הנוספות שהיו אחרי תאריך 13/10/18 מה גם שלאחר כל התקיפות האחרונות שהיו לאחר 13/10/18 שחזרו את כל הפורומים לנקודת הזמן שהיתה לפני ביצוע התקיפה האחרונה.

את התקיפה הנוכחית אני מתעד לפי מפתח התיעוד גוש 10423 חלקה 111 שנוצרה בפרצלציה לאחר איחוד וחלוקה מחדש של שטח מחנה צבאי כורדני שהיה בגוש 10423.

למותר לציין שלמחנה כורדני היתה שלוחת רכבת שהסתעפה מקו ראשי בקטע קרית מוצקין עכו. המסוט של השלוחה היה נעול בנעילה שרביטית. הקו הראשי היה מוגן באמצעות שומטן בשלוחה. עם ביטול השלוחה המסוט מוסמר. וכך המשיך לפעול הקו הראשי עם מסוט ממוסמר עד להחלפת כל המסילה בקו הראשי.

כיום לא נשאר כל זכר למחנה כורדני ובשטח המחנה הצבאי ממוקמים כיום בנייני מגורים שאחד מהם נבנה כיום בחלקה 111 בגוש 10423 וזהו כאמור מפתח התיעוד לתאריך התקיפה הנוכחית.
לצפיה ב-'איך התאריך 15.11.2018 קשור לשיטת רשות מקרקעי ישראל? '
איך התאריך 15.11.2018 קשור לשיטת רשות מקרקעי ישראל?
16/11/2018 | 16:11
1
27
אם המספרים היו דומים ( 151, 12018 ) או אם היית אומר משהו כמו: Am Timan,  Chad  שממוקמת בקירבה מסויימת לנקודות הציון שיוצאת כשמגגלים 15.11 20.18    11°09'00.0"N 20°10'48.0"E
https://goo.gl/maps/jbpE9R4P9G82 אז הייתי מבין את ההקשר אבל אין קשר בין התאריך למספר שבחרת.

לצפיה ב-'הקשר הוא בכך שבתאריך 15.11.2018 ביקרתי בשטח הסמוך לפסי הרכבת'
הקשר הוא בכך שבתאריך 15.11.2018 ביקרתי בשטח הסמוך לפסי הרכבת
16/11/2018 | 16:43
29
שנמצא בסמוך לחלקה 111 בגוש 10423... זה רק אסוציאציה שתקל עלי לאתר את התאריך.

ואגב, השיטה (שיטת טוראנס) היא לא שיטה של רשות מקרקעי ישראל אלא של המרכז למיפוי ישראל והאגף לרישום והסדר מקרקעין במשרד המשפטים. רשות מקרקעי ישראל היא רק הבעלים של המקרקעין והיא לא הקובעת של השיטה שנקבעה כבר בתקופת המנדט הבריטי. רשות מקרקעי ישראל הוקמה רק בשנת 1960 בשמה הקודם מינהל מקרקעי ישראל. קרקעות המדינה וקרקעות קק"ל וקרקעות רשות הפתוח היו קיימות לפני הקמת המינהל.
לצפיה ב-'לא ברור מדוע אתם ממשיכים לכלות את זמנכם על התפוז הרקוב הזה.'
לא ברור מדוע אתם ממשיכים לכלות את זמנכם על התפוז הרקוב הזה.
16/11/2018 | 12:43
1
57
נכון, אני כבר עזבתי את תפוז ואני לא קורא כאן יותר ולא כותב כאן יותר על תחבורה.

אבל נושא המחיקות והפריצות לתפוז והנהלת תפוז שמתעלמת לחלוטין כאילו ולא היו דברים מעולם, מעניין אותי מאוד ולכן אני מגיב במטרה להקפיץ את השרשור הזה מעלה.

ממש, אבל ממש לא אכפת לי אם יחסמו אותי מאחר וכאמור אני עזבתי את תפוז.

וממש לא אכפת לי מה חושבת ומה תגיב לי הגולשת טריליאן המשמשת בחודשים האחרונים כאשת יחסי הציבור של הנהלת תפוז.
לצפיה ב-'חשבנו שפרשת (:'
חשבנו שפרשת (:
16/11/2018 | 19:21
8
לצפיה ב-'כמה תובנות "חדשות" על אתר תפוז ועל המנהלים של חברת תפוז:'
כמה תובנות "חדשות" על אתר תפוז ועל המנהלים של חברת תפוז:
16/11/2018 | 13:42
62
המשקיעים שרכשו את תפוז קנו את האתר תמורת מיליון וחצי שקל. שזה כלום. כשהם קנו את האתר, הם ידעו שתפוז נמצא בירידה ומפסיד כסף. אני משער שהם האמינו שרק על בסיס נפח הכניסות לאתר הם יוכלו לחלוב את האתר מפרסומות ולהחזיר לעצמם מהר את ההשקעה בלי להשקיע גרוש נוסף בפיתוח. מן הסתם הם שכרו כמה צעירים בשכר קרוב למינימום בשביל להשאיר את האתר פועל.

כל מתכנת ששווה משהו, יעלה להם עוד מאות אלפי שקלים בשנה. זה לא כלכלי לאתר שממילא נמצא בירידה מתמדת.

קרדיט לכותב:

אתם הבנתם ???
לצפיה ב-'מידע מפורט על חברת תפוז ועל בעלי המניות של חברת תפוז'
מידע מפורט על חברת תפוז ועל בעלי המניות של חברת תפוז
16/11/2018 | 14:58
1
45
רשימת הדירקטורים ובעלי המניות של חברת תפוז (חברת אורנג' הולדינגס בע"מ) על פי המידע הקיים במאגר הנתונים של רשם החברות נכון לתאריך 22/04/2018:

משרדי חברת אורנג' הולדינגס בע"מ רשומים ברשם החברות בכתובת המגורים של חקאק גולן מימון בישוב תל מונד.

1. חקאק גולן מימון - מתגורר בישוב תל מונד - מחזיק במניות באמצעות חברה פרטית בבעלותו המלאה ששמה ו.ו.ב עמית הולדינגס בע"מ. לחברת ו.ו.ב עמית הולדינגס בע"מ קיים שעבוד קבוע על כל הנכסים הכספים והרכוש והזכויות לטובת בנק הפועלים.

2. רן אנוך - מתגורר בישוב קרית אונו - מחזיק במניות החברה באמצעות חברה פרטית בבעלותו המלאה ששמה רן ונצ'רס בע"מ. לחברת רן ונצ'רס בע"מ קיים שעבוד על רכב לטובת חברת שלמה כ.א.ל בע"מ.

3. אורן ורדי - מתגורר בישוב פתח תקווה - מחזיק במניות החברה באמצעות חברה פרטית בבעלותו המלאה ששמה לנדוקס הולדינגס בע"מ. נכון לתאריך 22/04/2018 לא קיימים שעבודים לחברה זו.

בתאריך 22/04/2018 לא היו רשומים ברשם החברות שעבודים לחברת אורנג' הולדינגס בע"מ.

את כל המידע הנ"ל ועוד הרבה מאוד מידע מסוג זה ניתן לקבל בחינם דרך אתר העין השביעית כאן:

על מנת למצוא את המידע על תפוז בקישור לעיל, יש להקיש Ctrl + F ובתיבת החיפוש להקיש את המילה תפוז.

חברת אורנג' הולדינגס בע"מ שמספרה הוא 515633576 נרשמה ברשם החברות בתאריך 23/03/2017 בכתובת הזית 32 בתל מונד. זוהי כאמור כתובתו של מר חקאק גולן מימון.

מבדיקה שערכתי במאגר המידע של רשם החברות, מסתבר שלא קיימים בתיק החברה מסמכים מלבד מסמכי רישום החברה. משכך, אין ברשם החברות נתונים על שעבודים לחברה זו ולכן לא ניתן לאתר שום מסמך פנימי של החברה. במסמכי רישום החברה קיימים רק פרטי עורך הדין שטיפל ברישום החברה ופרטי בעלי המניות והדירקטורים של החברה שכבר פרסמתי מעלה.

פרטי משרד רואי החשבון של חקאק גולן מימון (חברת ו.ו.ב עמית הולדינגס בע"מ) כפי שדווחו לרשם החברות בתאריך 27/12/2016:

רו"ח יורי אביאל ממשרד רואי החשבון אביאל ושות'-רואי חשבון המדווח לרשות המיסים כאיחוד עוסקים (שותפות) לענייני מע"מ במספר 558027629. כתובת משרד רואי החשבון היא סעדיה גאון 24 הוד השרון. רו"ח יורי אביאל מוסמך לדווח בשם החברה (חברת ו.ו.ב עמית הולדינגס בע"מ).

לצפיה ב-'די חלאס נמאסת '
די חלאס נמאסת
16/11/2018 | 23:15
18
אתה משגע אל השכל עם שטויות. בוא אני אגיד לך משהו אם אתה אשכרה ישבת וחיפשת את בעלי המניות של תפוז וכל שאר השטויות שכתבת אתה צריך טיפול. וואלה נמאס ממך. תפרוש לדוקים
לצפיה ב-'קווי אגד שיסעו דרך מנהרות יקנעם החל מיום ראשון הקרוב:'
קווי אגד שיסעו דרך מנהרות יקנעם החל מיום ראשון הקרוב:
16/11/2018 | 17:25
4
72
"
15.11.2018   פתיחת מנהרות יקנעם - שינוי במסלולים החל מיום ראשון 18/11
בעקבות פתיחת מנהרות יקנעם, יחולו החל מיום ראשון 18/11/18 השינויים הבאים.

קווים שייסעו דרך המנהרות (ללא ביטול תחנות) - בשני הכיוונים:
800,962,972,976,978,988,989,993,996,997,998,999

קווים שייסעו דרך המנהרות (כולל ביטול תחנות) - בשני הכיוונים:
964, 963, 848.
תחנות מבוטלות: צומת יקנעם עילית (תחנות 52256, 52257), צומת יקנעם מושבה (תחנות 55521, 52656), צומת התשבי (תחנות 53245, 51531), מסוף יקנעם (תחנה 59696).

קווים שימשיכו על פי המסלולים המקוריים - דרך צומת יקנעם (ללא כניסה למנהרות):
826,836,845,846,847,849,909,958,960,968,974
"
לצפיה ב-'963 ו- 964 מגיעים (ונוסעים) מצומת השומרים.'
963 ו- 964 מגיעים (ונוסעים) מצומת השומרים.
16/11/2018 | 17:35
2
55
(כמו 826, 836, 845) איך הם אמורים לעבור במנהרות?

נכון להיום רק קווים בכיוון כללי אלייקים / צומת העמקים יכולים לנסוע במנהרות. מי שצריך/מגיע ל/מ צומת השומרים אין מה להכנס אליהן.
לצפיה ב-'זה עדיין לא קיים'
זה עדיין לא קיים
16/11/2018 | 22:21
19
הדבר היחיד שאפשר לעשות עכשיו (מלפני יומיים אם אני לא טועה) זה להגיע מכיוון אלייקים, להכנס למנהרה במקום להמשיך ליוקנעם, לצאת ממנה לכיוון צפון בלבד (לכיוון צומת העמקים) וזהו (וכמובן להפך).
לא פותחים עכשיו את היציאה מזרחה לכיוון מחלף ישי (היציאה אולי מוכנה אבל כל השאר לא) ולכן לא ברור לי למה קווים שנוסעים לכיוון צומת השומרים רשומים כנכנסים למנהרה.
לדעתי יש פה טעות. מחר אני נוסע לטבריה ונראה מה קורה בשטח.

לצפיה ב-'נחמד שזה קורה כה מהר,'
נחמד שזה קורה כה מהר,
16/11/2018 | 19:19
41
קווי אגד מירושלים לחיפה עברו לנסוע דרך כביש 6 כמה שנים אחרי הפתיחה.
לצפיה ב-'הארכת הקו האדום לראש העין'
הארכת הקו האדום לראש העין
13/11/2018 | 21:46
189
642
אחד הדברים העיקריים המפריעים לי בנוגע לקו האדום,
היא העובדה שקו זה אינו מגיע לראש העין ולתחנת הרכבת ראש-העין דרום.
הסיבה לכך שהקו מסתיים בפתח תקוה ולא ממשיך מעבר,
היא עקב היותו קו רכבת קלה ולא מטרו.

אם כך, איך ניתן בכל זאת להאריך את הקו האדום...
המשך>>
אחד הדברים העיקריים המפריעים לי בנוגע לקו האדום,
היא העובדה שקו זה אינו מגיע לראש העין ולתחנת הרכבת ראש-העין דרום.
הסיבה לכך שהקו מסתיים בפתח תקוה ולא ממשיך מעבר,
היא עקב היותו קו רכבת קלה ולא מטרו.

אם כך, איך ניתן בכל זאת להאריך את הקו האדום לראש העין.
לדעתי כדאי להאריך את הקו האדום
מהתחנה המרכזית בפתח תקוה עד לראש העין,
אבל להפעיל אותו כך שהוא יסתיים בתחנת קרית אריה.
למעשה יהיו שני קווים,
הקו האדום הנוכחי לפי איך שמתוכנן היום וללא שינוי,
ובנוסף יהיה קו רק"ל בין ראש העין לקרית אריה.
קו זה יהווה חיבור בין ראש העין לפתח תקוה,
ויאפשר הגעה לבני ברק, רמת-גן ותל אביב עם צורך בהחלפה.
בנוסף לכך קו זה יהווה חיבור בין פתח-תקוה לתחנת
ראש העין דרום.
כמובן שקו זה לא יחליף את קו המטרו המתוכנן לראש העין
אלא יהיה בנוסף אליו.
לא הוספתי מפה עם התוואי, הקו פשוט ימשיך
מהתחנה המרכזית בפתח תקוה לאורך כביש 483
דרך תחנת ראש העין דרום ולתוך ראש העין,
אני מניח שבתוך ראש העין הקו יעבור באותו
התוואי של המטרו המתוכנן.

אם כבר מדברים על הארכת הקו האדום,
בתמונה שהוספתי ניתן לראות (בקושי)
הארכה של הקו האדום עד לתחנת סגולה.

לצפיה ב-'מ-19.11 קו 137 של קווים לא יגיע למסוף קלצ'קין ותחנת הקצה'
מ-19.11 קו 137 של קווים לא יגיע למסוף קלצ'קין ותחנת הקצה
14/11/2018 | 18:57
161
שלו תהיה במסוף המזרחי של תחנת רכבת האוניברסיטה (כמו קווים 8 ו 266).
לצפיה ב-'כל ההודעות בפורום הוצמדו להודעה אחת'
כל ההודעות בפורום הוצמדו להודעה אחת
14/11/2018 | 18:04
64
לצפיה ב-'אי אכיפת הזמנת שוברים לרכבת לירושלים'
אי אכיפת הזמנת שוברים לרכבת לירושלים
23/10/2018 | 21:38
280
438
היום נסעתי ברכבת מירושלים לתל אביב ושמתי לב שבכניסה כבר לא בודקים נוכחות רב קו כמו שהיה עד עכשיו.
בהמשך לא בדקו עם הסורק טעינת שובר ברב קו.
כשהגענו לנתבג שמתי לב שאין יותר את הגדרות שהפרידו בין הרציפים, ומי שרוצה עולה חופשי לרכבת לירושלים בלי בדיקה. (כמובן עם כרטיס נסיעה תקף).
שאלתי...
המשך>>
היום נסעתי ברכבת מירושלים לתל אביב ושמתי לב שבכניסה כבר לא בודקים נוכחות רב קו כמו שהיה עד עכשיו.
בהמשך לא בדקו עם הסורק טעינת שובר ברב קו.
כשהגענו לנתבג שמתי לב שאין יותר את הגדרות שהפרידו בין הרציפים, ומי שרוצה עולה חופשי לרכבת לירושלים בלי בדיקה. (כמובן עם כרטיס נסיעה תקף).
שאלתי פקחית של הרכבת לאן נעלמו הגדרות, והיא אמרה שמעכשיו והלאה הם לא בודקים שוברים, אבל רשמית עדיין צריך להזמין שובר מראש.
אז כל מי שלא השתמש עד עתה ברכבת לירושלים בגלל הבעייתיות של הזמנת שוברי נסיעה מראש, אז הנה מגבלה זו הוסרה , לפחות באופן מעשי.
אני מתכוון עדיין להזמין שוברים כרגיל, אך לא להצמד יותר לשעה הספציפית של השובר.
לצפיה ב-'עדכון חשוב ביותר בעניין מערכת הפורומים של תפוז'
עדכון חשוב ביותר בעניין מערכת הפורומים של תפוז
16/10/2018 | 16:41
198
532
להלן ציטוט של אחד ממנהלי הפורומים בתפוז:

לצערי נראה שתפוז הרימו ידיים.

מנהלת הפורומים עזבה. נראה שהמחליפה שלה לא מצליחה להרגיע את מנהלי הפורומים שמצידם מדווחים על נטישה של חברי הפורום שלהם.
אצלנו כמו שרובכם...
המשך>>
להלן ציטוט של אחד ממנהלי הפורומים בתפוז:

לצערי נראה שתפוז הרימו ידיים.

מנהלת הפורומים עזבה. נראה שהמחליפה שלה לא מצליחה להרגיע את מנהלי הפורומים שמצידם מדווחים על נטישה של חברי הפורום שלהם.
אצלנו כמו שרובכם בוודאי הבחנתם,נפרץ הפורום ומסרים אישיים שלי פורסמו על גבי הפורום. מזל שאני לא סומך על תפוז וכל מסר רגיש נמחק מזמן.
בינתיים נראה שהטרול מצא דרך לתקוע את הפורום באמצעות שרשור/הוספת אלפי תגובות לשרשורים. דבר שמעלים הודעות ישנות יותר והכי חמור- לא ניתן למחוק את ההודעה בעלת אלפי התגובות.

בעסה, אבל זה מה יש.

שימו לב לדבר הבא ולטקסט המודגש עם הקו התחתון:

בפעמים קודמות הם הצליחו לשחזר מחיקות בחלק מהפורומים (אם המנהלים מספיק לחצו). בפורום ביקורת מסעדות הם שיחזרו הודעות מחוקות בפעמים קודמות, אבל עכשיו עוד לא ראיתי שעשו את זה.

הערה:

יתכן והודעה זו תפורסם פעמיים עקב בעיה נוספת בתפוז.
לצפיה ב-'איך אפשר לטעון רב קו בירושלים ליומי איזורי ללא '
איך אפשר לטעון רב קו בירושלים ליומי איזורי ללא
14/10/2018 | 16:08
12
150
כרטיס אשראי ?
לצפיה ב-'למצוא עמדת טעינה המקבלת מזומן או'
למצוא עמדת טעינה המקבלת מזומן או
14/10/2018 | 16:32
6
113
במזומן אצל קופאי של בית עסק תומך
לצפיה ב-'תודה, אפשר לטעון יומי איזורי היום ולנסוע מחר ?'
תודה, אפשר לטעון יומי איזורי היום ולנסוע מחר ?
14/10/2018 | 18:47
5
31
לצפיה ב-'כן, אבל רק בעמדה מאויישת/בית עסק ורק אם אומרים זאת במפורש'
כן, אבל רק בעמדה מאויישת/בית עסק ורק אם אומרים זאת במפורש
14/10/2018 | 19:32
4
88
לא כולל קופת אגד במרכזית כי טוענים שם עם אותו המכשיר של הנהגים רק ל-"שימוש מיד"

כן כולל קופה מאויישת של ר"י (מלחה/גן חיות/יצחק נבון)

מכונה אוטומטית מכל מפעיל - טעינה להיום ומיד
לצפיה ב-'טעינה בר"י למחר?'
טעינה בר"י למחר?
15/10/2018 | 13:22
3
39
איך זה אפשרי?
לצפיה ב-'אני מדבר על יומי איזורי באגד'
אני מדבר על יומי איזורי באגד
15/10/2018 | 13:41
2
21
לצפיה ב-'ואני מדבר על רכבת ישראל'
ואני מדבר על רכבת ישראל
15/10/2018 | 14:20
1
41
אם אתה רוצה יומי באגד - אתה יכול לטעון בכל מכונה שמקבלת מזומן. יש בתחנה מרכזית בירושלים, יש בכל תחנת רכבת קלה (אתה יכול לטעון שם ויעבוד לך גם באגד)
וכן בכל מקום בעיר שיש מוכנה עם מזומן

מה ששאלתי על רכבת ישראל זה שאלה אחרת המופנית לarseny92 שאמר שאפשר להטעין בעמדות של רכבת ישראל חוזה למחר, ושאלתי איך
לצפיה ב-'בקופה המאוישת, לא במכונה'
בקופה המאוישת, לא במכונה
17/10/2018 | 23:06
16
אתה מבקש בקופה המאוישת של ר"י (או בכל מכולת התומך את הטעינה הקמעונאית במזומן מרב-קו אונליין) נניח חופשי יומי לאיזור 1 ירושלים (חוזה 671) עם תאריך התחלה נניח בעוד שבוע וזה יפעל לך גם באגד בלי צורך להזדמן למכונה ביום זה, כי החוזה יהיה טעון לך כבר בכרטיס
לצפיה ב-'בהמשך לדיון ממקודם: הוספת רכבת מנהריה להרצליה ממערכי IC3'
בהמשך לדיון ממקודם: הוספת רכבת מנהריה להרצליה ממערכי IC3
13/10/2018 | 21:33
4
598
כמו שגרעו את קו דימונה-באר שבע צפון בלי לשאול אף אחד... אולי ניתן לקחת מערכי IC3 בודדים מהקוים לבית שמש, הראשונים וקו העמק ולהרכיב רכבת שלמה על מנת שהיא תתגבר בימים א' וה' בין נהריה להרצליה (או בני ברק?).
כמובן שהמטרה היא לסייע באופן מיידי לקרייסיס שקורה עכשיו בקו הראשי.
לצפיה ב-'הערב אתר תפוז הותקף שוב בשעה 21:15.'
הערב אתר תפוז הותקף שוב בשעה 21:15.
13/10/2018 | 21:38
3
356
כל עוד הנהלת תפוז לא מטפלים בבעיה וחוסמים את כל הפרצות ומוציאים על כך הודעה מפורשת, אין כל טעם להמשיך לנהל דיונים באתר תפוז.

יש לעבור לאתר אחר לצורך המשך הדיונים.

פורום חלופי נפתח כבר כאן:

לצפיה ב-'מחקו את כל הפורומים. לא נשאר שום דבר כבר'
מחקו את כל הפורומים. לא נשאר שום דבר כבר
13/10/2018 | 23:22
2
108
לצפיה ב-'נראה שאתר תפוז זה מקרה אבוד.'
נראה שאתר תפוז זה מקרה אבוד.
14/10/2018 | 10:55
1
189
לא ברור לי מדוע הגולשים ממשיכים עדיין לבזבז את זמנם על אתר תפוז.

הרי זה כבר ברור וידוע שכל הודעה וכל תגובה שתיכתב בפורום הזה תימחק. לכן אין כל טעם להמשיך להשקיע בפורום הזה בתפוז וצריך להעביר את הפורום למקום אחר כמו רדיט.

אני הפסקתי לכתוב בפורום הזה על תח"צ. חבל על הזמן ועל האנרגיות.

תוספת לאחר עריכה:

למותר לציין שאני לא קורא יותר בפורום הזה שום הודעה העוסקת בתח"צ. חבל על הזמן.
לצפיה ב-'אבל יש פורומים שלא נפגעו כלל, נראה שיש חבלות מכוונות'
אבל יש פורומים שלא נפגעו כלל, נראה שיש חבלות מכוונות
15/11/2018 | 19:07
13
בפורומים מסויימים וגם אם יש אנשים שלא אוהבים לקרוא את התחושות הללו - התחושה שלי היא שלא מדובר בהתקפות חיצוניות או בתקלות אלא בחבלות מבפנים.
חבלות חיצוניות אתר תפוז כבר יכול היה לעצור.
חבלות מבפנים הרבה יותר קשה לעצור (או אולי אין ממש רצון לעצור).
לצפיה ב-'מה זה אומר קוד זכאות '
מה זה אומר קוד זכאות
10/10/2018 | 14:19
5887
346
אוקי שלום לכולם הבוקר כשהעברתי את הרב קו אצל הנהג באוטובוס של חברת סופרבוס אז בפתקית שיצאה היה רשום לי ליד אישור נסיעה קוד זכאות 0 אז השאלה העיקרית מה זה בכלל קוד זכאות אני עם רב קו רגיל והיום זה פעם ראשונה שכתוב לי בפתקית קוד זכאות עד כה' לא היה רשום כמה שהסתכלתי

תודה לכל מי שיודע...
המשך>>
אוקי שלום לכולם הבוקר כשהעברתי את הרב קו אצל הנהג באוטובוס של חברת סופרבוס אז בפתקית שיצאה היה רשום לי ליד אישור נסיעה קוד זכאות 0 אז השאלה העיקרית מה זה בכלל קוד זכאות אני עם רב קו רגיל והיום זה פעם ראשונה שכתוב לי בפתקית קוד זכאות עד כה' לא היה רשום כמה שהסתכלתי

תודה לכל מי שיודע ויוכל לענות לי בבקשה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו