לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום המזרח הרחוק

ברוכים הבאים לפורום המזרח הרחוק! מי לא שמע על המקום המרתק הזה שמושך אליו אלפי תרמילאים מכל העולם? המקומות ,האוכל, הריחות, המנהגים, האווירה, והדתות השונות אנחנו כאן בגלל הקסם הזה מטרת הפורום היא לייצור קהילה מגובשת של מטיילים בכל הקשור למזרח הרחוק,תוך שיתוף בחוויות, סיפורים אישיים של טיילים ,טיפים ,עיצות,וכל דבר אשר יעלה על דעתכם בנושא המזרח הרחוק. בעזרתכם נוכל לעזור לכל אותם אנשים המתלבטים ויש להם שאלות בקשות וכול דבר אחר ולשתף אותם בנסיון שיש לכם בכל הקשור לנושא של פורום זה. כמו כן יתקבלו בברכה לינקים אשר לדעתכם יהיו שימושיים ויעזרו למשתתפי הפורום. יש גם את הלוחות שם ניתן להשאיר הודעות של מכירה וקנית ציוד לתרמילאים ,חיפוש שותפים לטיול,ועוד.. עוד רעיונות ללוח יתקבלו בברכה רבה וכמובן יש את הגלרייה שם תוכלו לשים תמונות ולספר את הסיפור העומד מאחוריהן כמו כן לא תינתן עזרה לגבי משהו שאינו חוקי . הגולשים מתבקשים לא להתנצח מעל דפי הפורום ,כמו כן אין לדון בחסימות גולשים, מחיקת הודעות כל הקשור לניהול תחום זה  ולכל בעיה שנוצרת יש להתכתב במערכת המסרים. אין מקום להודעות פוגעניות, מעליבות ושאינן עומדות בתרבות דיון וכתיבה הודעות אלו ימחקו ותינתן אזהרה לכותב ההודעה , בפעם הנוספת הוא יחסם .
כשנוצרת אי הסכמה יש להגיב בצורה תרבותית ולגופו של עניין .
גלישה נעימה ובהצלחה לכולנו
אין לפרסם בפורום בכל דרך שהיא בין אם זה פרסום גלוי או פרסום סמוי.
אתם מוזמנים לצרף חברים חדשים ולפרסם את הפורום והריי נאמר ``הספר הכי טוב לטיולים הוא המטייל עצמו`` אשמח לתרום מניסיוני ולענות לכל פנייה גם במערכת המסרים .בהצלחה לכולנו !!!

אודות הפורום המזרח הרחוק

ברוכים הבאים לפורום המזרח הרחוק! מי לא שמע על המקום המרתק הזה שמושך אליו אלפי תרמילאים מכל העולם? המקומות ,האוכל, הריחות, המנהגים, האווירה, והדתות השונות אנחנו כאן בגלל הקסם הזה מטרת הפורום היא לייצור קהילה מגובשת של מטיילים בכל הקשור למזרח הרחוק,תוך שיתוף בחוויות, סיפורים אישיים של טיילים ,טיפים ,עיצות,וכל דבר אשר יעלה על דעתכם בנושא המזרח הרחוק. בעזרתכם נוכל לעזור לכל אותם אנשים המתלבטים ויש להם שאלות בקשות וכול דבר אחר ולשתף אותם בנסיון שיש לכם בכל הקשור לנושא של פורום זה. כמו כן יתקבלו בברכה לינקים אשר לדעתכם יהיו שימושיים ויעזרו למשתתפי הפורום. יש גם את הלוחות שם ניתן להשאיר הודעות של מכירה וקנית ציוד לתרמילאים ,חיפוש שותפים לטיול,ועוד.. עוד רעיונות ללוח יתקבלו בברכה רבה וכמובן יש את הגלרייה שם תוכלו לשים תמונות ולספר את הסיפור העומד מאחוריהן כמו כן לא תינתן עזרה לגבי משהו שאינו חוקי . הגולשים מתבקשים לא להתנצח מעל דפי הפורום ,כמו כן אין לדון בחסימות גולשים, מחיקת הודעות כל הקשור לניהול תחום זה  ולכל בעיה שנוצרת יש להתכתב במערכת המסרים. אין מקום להודעות פוגעניות, מעליבות ושאינן עומדות בתרבות דיון וכתיבה הודעות אלו ימחקו ותינתן אזהרה לכותב ההודעה , בפעם הנוספת הוא יחסם .
כשנוצרת אי הסכמה יש להגיב בצורה תרבותית ולגופו של עניין .
גלישה נעימה ובהצלחה לכולנו
אין לפרסם בפורום בכל דרך שהיא בין אם זה פרסום גלוי או פרסום סמוי.
אתם מוזמנים לצרף חברים חדשים ולפרסם את הפורום והריי נאמר ``הספר הכי טוב לטיולים הוא המטייל עצמו`` אשמח לתרום מניסיוני ולענות לכל פנייה גם במערכת המסרים .בהצלחה לכולנו !!!
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
שאלות בנושאי מחלות וחיסונים יש להפנות לגורם מוסמך בלבד וזאת על מנת לקבל תשובה מהימנה ומקצועית.

לפורום חיסונים ורפואת מטיילים
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
09/10/2016 | 15:46
60

נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.
בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לברי ההומלס קופא מחום שניהל את הפורום.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'תאילנד במרץ'
תאילנד במרץ
04/10/2016 | 15:32
1
36
שלום :)
אני מתכננת חופשה בתאילנד בחודש מרץ, כשעיקר החופשה אמור להיות בטן-גב בחופים.

רציתי לשאול אם מזג האוויר במרץ מתאים לחופשה כזאת, ואם כן - על איזה אזור אתם ממליצים?
ואם יש מישהו שיודע גם להמליץ על אתרי צלילה בתאילנד (שמתאימים ל-2 כוכבים) זה יהיה מעולה.

תודה רבה!
לצפיה ב-'מזג אוויר זה עניין של מזל.'
מזג אוויר זה עניין של מזל.
04/10/2016 | 17:43
20
מזג אוויר זה עניין של מזל, מאוד קשה להצליח לחזות אותו מספר שעות קדימה, בייחוד במזג אוויר טרופי כמו בתאילנד, אז על אחת כמה וכמה יותר קשה לחזור חצי שנה קדימה!
הסתמכות על מידע היסטורי, סטטסטיקות וכד', גם לא יתן מידע נכון בהכרח, זכורים לי מספר חודשי ספטמבר בהם היו הצפות רבות בבנגקוק, ואילו כשהוריי היו שם לפני שנה - טיפת גשם אחת לא ירדה להם.

כעקרון - אם כן נסתמך לרגע על הסטטיסטיקות - ממוצע הגשמים וכמות ימי הגשם בחודש זה הוא נמוך יחסית. אין זה מחייב שכך יהיה גם השנה.

כלפי אתרי צלילה - יש באיזור טאו, פוקט, איי אנדמן, או נאנג, סאמוי ואני די בטוח שיש בעוד נוספים.
לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:27
1
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'דובי פנדה בסין - מכירים מקום שבו באים איתם במגע? '
דובי פנדה בסין - מכירים מקום שבו באים איתם במגע?
16/09/2016 | 12:18
15

היי לכולם! :)
במסגרת טיול שאני עושה בסין, אני מחפשת מקום שבו אוכל לבלות עם דובי פנדה, שאותם אני מאוד אוהבת!
לצערי, כל תוכניות ההתנדבות והמרכזים שמצאתי מאפשרים רק לצפות בדובים או לנקות ולהאכיל אותם..
אשמח לשמוע אם מישהו פה מכיר מקום/מרכז שבו ניתן גם לבוא במגע עם הדובים?
תודה מראש!
לצפיה ב-'טיול מאורגן מומלץ לויאטנם'
טיול מאורגן מומלץ לויאטנם
13/09/2016 | 21:21
43
לפני שבועיים חזרנו כל המשפחה מטיול מאורגן לויאטנם.
רצינו להמליץ על החברה שדרכה יצאנו לטיול הזה, שאגב המומחיות שלהם זה טיולים בעיקר לויאטנם, אבל גם קמבודיה ולאוס.
לצפיה ב-'בקשה קטנה לטסים'
בקשה קטנה לטסים
05/09/2016 | 20:15
52
לא באנו לבקש ממכם רק
כדי שתחזרו אלינו ולמשפחתכם בארץ ישראל לשלום !!!
לצפיה ב-'קו ליפה תאילד והאיים הפחות מוכרים - שאלות'
קו ליפה תאילד והאיים הפחות מוכרים - שאלות
30/08/2016 | 13:45
56
היי
אני ובן זוגי מתכננים ירח דבש באוקטובר בתאילנד. אני מחפשת איים יותר שקטים ופחות מוכרים לי מהפעם הקודמת שהייתי. שמעתי הרבה על קו ליפה, קו לאנטה, קו יאו נוי..
לגבי קו ליפה הבנתי שהאוכלוסיה מוסלמית. האם מישהו יכול להמליץ, יודע אם כדאי לנסוע ומה המצב שם עכשיו? מישהו שהיה יכול להמליץ על האיים שציינתי או איים נוספים שהם שקטים יותר ופחות מוכרים?
לצפיה ב-'סרי לנקה-שאלה'
סרי לנקה-שאלה
28/08/2016 | 17:50
1
34
היי האם הרופי הסרי לנקי זהה לרופי ההודי?

אחרי טיול בהודו נשאר לי סכום מסוים של רופי, רציתי לדעת אם אוכל להשתמש בו בסרי לנקה?

על הדרך אשמח לשמוע המלצות למקומות לטייל בהם? חופים שכדאי להיות בהם? אהיה שם 3 שבועות.

תודה רבה
לצפיה ב-'רופי סרילנקי'
רופי סרילנקי
05/09/2016 | 17:59
11
אין שום קשר בין רופי הודי, סרילנקי, נפאלי כמו שאין קשר בין דולר אוסטרלי אמריקאי וקנדי.
את הרופי ההודי החלף בסרילנקי ואז תוכל להשתמש בו
בסרילנקה המון מקומות לטייל בהם והמון חופים שכדאי להיות בהם - תריץ "עפתי למטייל סרילנקה" ובחר יעד
בהצלחה,
לצפיה ב-'היזהרו מקבוצת הפייסבוק תאילנד שלנו Our Thailand'
היזהרו מקבוצת הפייסבוק תאילנד שלנו Our Thailand
23/08/2016 | 20:18
129
הם מפיצים וירוסים. הודעה נשלחה לפייסבוק
לצפיה ב-'טיול פרטי מול עצמאי בצפון תאילנד'
טיול פרטי מול עצמאי בצפון תאילנד
10/08/2016 | 10:41
60
שלום
(מצטער שזה קצת ארוך)
אני מתלבט בין טיול מאורגן פרטי בצפון תאילנד. לבין טיול עצמאי.

בד"כ אני אוהב לתכנן את הטיולים שלי לבד ומעדיף להיות אדון לעצמי בטיול במיוחד אם אני נוסע עם משפחתי .

היתרונות שמצאתי בלקיחת המדריך היא :
יעילות וניצול הזמן בהגעה למקומות 
קבלת הסברים על מקומות
מדריך שיודע את השפה המקומית
סיכון מופחת בנהיגה בזה שיש נהג מקומי
הילדים יריבו פחות כשיש איתם אדם זר ברכב   

החסרונות :
עלות גבוה יותר לטיול
פחות גמישות בטיול
על פי חוות דעת של אנשי הפורום לעיתים המדריכים של הטיולים חוסכים על המטיילים ולוקחים אותם למקומות פחות טובים על מנת לחסוך בכסף, לדוגמא: אם נקבע שזה כולל ארוחת צהריים אז לוקחים למסעדה זולה
הילדים ירגישו יותר חופשיים כשהם לבד עם המשפחה
ראיתי ביקורת של אנשים שאהבו מאוד את המדריכים שלהם וכאלה שהתלוננו שהמדריך סימן V על המקומות וכאלה שקיבלו ארוחות עלובות במסעדות.

אני יודע שצריך לסגור הכל מראש עם המדריך - אבל השאלה עד איזו רמה.

אשמח לשמוע ממכם מהם היתרונות של התכנון והטיול העצמאי (רכב שכור ונהיגה עצמית) מול לקיחת נהג ומדריך טיולים.
לצפיה ב-'חודש בפיליפינים'
חודש בפיליפינים
06/08/2016 | 17:58
1
72
שלום לכולם
אני ובת זוגתי מתכננים טיול של חודש בפיליפינים. בינתיים לא הוזמן כלום מעבר לטיסות אל והחוצה מהמדינה.
היות וביקרנו בתאילנד מספר פעמים - מחפשים משהו קצת שונה, חופים לא מאוד מתויירים ואיים קצת שונים.
לפיכך בורוקאי לא על הפרק, אבל אל נידו ופורט ברטון כנראה כן.
אשמח לשמוע המלצות על מקומות נוספים במדינה אליהם מומלץ להגיע - חופים יפים ולא מתויירים יתקבלו בברכה

תודה מראש לכל מי שיטרח לענות :)
לצפיה ב-'סתירה בשאלה'
סתירה בשאלה
05/09/2016 | 18:05
28
לא רוצים תאילנד ונוסעים לאל-נידו? מה איבדתם שם?
פיליפינים לא דומה כלל לתאילנד. חופים נפלאים יש בבוהול, בסבו, בנגרוס ועוד, וכל אחד יש לו את האופי משלו. מציע בחום לא ללכת עם העדר לפלאוואן שהפכה בלי צדק להיות יעד חלומות של התיירים ומוסחרה להקיא. כמעט על האיים האחרים נגיש יותר ותיירותי פחות, וודאי לא פחות יפה מחופיה הממוסחרים של פלאוואן.
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:09
5
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'שאלה בקשר לטיסת פנים ממומבאי לדלהי'
שאלה בקשר לטיסת פנים ממומבאי לדלהי
27/07/2016 | 01:39
22
שלום! :)
אני מגיע למומבאי בסביבות 17:00 PM, ואני צריך לסגור טיסה לניו דלהי באותו הערב. חוץ מעניינים לוגיסטיים של לאסוף מטען ובירוקרטיה, אני צריך לקחת בחשבון את הזמן שיקח לי להגיע לטרמינל של הטיסה הבאה. הבנתי שיש חברות מעטות שעושות טיסות פנים מנמל התעופה Chhatrapati ורובן ממריאות מsanta cruz לשעבר (הבנתי שיש נסיעה של כ-30 דקות לטרמינל..) מישהו יודע בוודאות איזה חברות תעופה טסות בתוך הודו ובתוך Chhatraoati כך שלא אצטרך להיות בלחץ ואוכל לחסוך את הנסיעה הזאת ??
תודה..!
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:54
7
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'המלצה לספר לנסיעה להודו "עירומים בקירגנגה"'
המלצה לספר לנסיעה להודו "עירומים בקירגנגה"
24/07/2016 | 16:41
37
שלום לכולם
לפני כשבוע הוצאתי את הספר/רומן הראשון שלי שנקרא "עירומים בקירגנגה"
הסיפור מתרחש בהודו אז מי מכם שמתכנן לנסוע לשם בקרוב אני מאמין שמאוד יהנה ממנו ויתחבר אליו.
הספר יהיה זמין בעוד כחודש בחנויות הספרים אבל אפשר לרכוש עותק דרכי במחיר מוזל(50 ש"ח) דרך דף הפייסבוק "עירומים בקירגנגה"
תודה
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:53
2
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'תאילנד :)'
תאילנד :)
16/07/2016 | 14:30
2
93
היי, אני רוצה לתכנן טיול לתאילנד בנובמבר - דצמבר, לשבועיים. טיול לזוג. איך מחפשים טיסות ומלונות?? אודה להנחיות איך ואיפה להסתכל ומה לחפש??

תודה :)
לצפיה ב-'אתה צריך להחליט באיזה מקומות תרצה לטייל'
אתה צריך להחליט באיזה מקומות תרצה לטייל
18/07/2016 | 16:08
1
61
ובאיזה איים לבקר, אופי הטיול (בטן גב, מסיבות או סוג של טראקים).
כשתחליט, תצטרך לחפש מלונות ברמת התקציב שלך ומשם להמשיך.
בד"כ באיים יש אזור ראשי שבו מתרכזים רוב התיירים והוא שוקק חיים כמו מועדונים מסעדות קניות ויש אזורים יותר מבודדים שכדי להגיע מהם למקום השוקק זה זמן ארוך ומוניות כל הזמן.
אנחנו היינו לפני מספר חודשים 18 יום, בקוסמוי (צאוונג ביץ) בקופאנגן (הדריין, אזור מסיבות הפולמון) ובבנקוק (אזור הקנייונים הגדולים, ישנו מעל ה- MBK).
יש טיולים שניתן לרכוש בתאילנד עצמה עם מדריכים מקומיים אבל דרך סוכנויות ישראליות שיושבות בתאילנד (וגם סניף בישראל).
תחפש בגוגל טיולים בתאילנד ותמצא כמה כאלה.
מקווה שעזרתי.
לצפיה ב-'אפשר לשאול משהו?'
אפשר לשאול משהו?
20/07/2016 | 17:35
52
נשמע שנסעת לתאילנד כדי להגיד שהיית בתאילנד.
לא נשמע שעשית משהו שלא יכולת לעשות ברודוס.
לצפיה ב-'שדה תעופה בפאי - תאילנד'
שדה תעופה בפאי - תאילנד
04/07/2016 | 21:49
76
מישהו יודע האם השדה תעופה בפאי פעיל? מנסה להזמין טיסה ולא מצליחה לאתר טיסות שיוצאות משם. איך אפשר לבדוק את זה??
לצפיה ב-'המלצות ספציפיות לפיליפנים'
המלצות ספציפיות לפיליפנים
27/06/2016 | 17:33
51
שלום,

מתכננים 10-11 ימים בפיליפינים באוקטובר. נדגיש שזה ירח דבש ואנחנו זוג מפונק שמוכן גם לשלם קצת יותר בשביל תנאים. קראתי כמה חוות דעת שקצת הפחידו על הפסקות מים, חשמל וקבצנים בכל פינה אפילו בבורקאי.
נשמח להמלצות לאזורי לינה טובים (נטייל אולי באזור מנילה קצת) לחופשת גב בטן. רצוי מקומות עם חשמל ומים 24/7
לצפיה ב-'טיול בפיליפינים'
טיול בפיליפינים
22/06/2016 | 18:34
1
72
שלום לכולם, אני ועוד חבר נוסעים לפיליפינים לטיול שאחרי צבא אי שם בחודש נובמבר.
אנחנו מתחילים את הטיול בתאילנד, והכל מתוכנן פיקס כמו שצריך, רק נתקענו בנושא המסלול של הפיליפינים.
אם נוכל לקבל עזרה בנושא בניית המסלול, מאיפה להתחיל, איפה לסיים, מה לעשות, מה לראות וכו'.
אנחנו חשבנו על להתחיל במנילה, ומשם לרדת דרומה לאיים-אל נידו ובורקאי.
תודה רבה על העזרה
לצפיה ב-'כדי לעזור יש להכיר אותכם'
כדי לעזור יש להכיר אותכם
23/06/2016 | 17:59
55
אבל אם בחרתם לצאת ממנילה לשני היעדים המתויירים והיקרים ביותר, שהם אתרי בטן-גב, לא ממש ברור לי למה לצאת מתאילנד, בה יש את התשתית התיירותית ואת החופים בדיוק כמו אלה שהוזכרו. לפיליפינים לא יוצאים כדי לשרוף עוד כמה מאות דולרים בטיסות ולחוות את מה שיש כבר בתאילנד. נוסעים לשם מתאילנד כדי לצאת ממסלול התיירות השחוק והמאוס של תאילנד כדי לחוות אותנטיות של שבטים, נופי טראסות אורז, חופים בתוליים, מפלים והרי געש ולכך אין איזכור ביעדים שבחרתם. בקיצור - לא ניתן לעזור לכם אלא אם תחליטו אחת משתיים: ללמוד את המדינה לעומק או ללכת ליועץ טיולים שיתכנן לכם את הטיול שם לאחר שיכיר אותכם קצת. בהצלחה.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

חברת
חברת "קראפן"
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
גולדן טורס - סוכנות השייט הגדולה בישראל
גולדן טורס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה