לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1155111,551 עוקבים אודות עסקים

פורום שורשים משפחתיים

גנאלוגיה. ככה קוראים לזה בעגה המקצועית. שם קצת מבהיל למי שלא מודע לנושא וקצת מרתיע את מי שכן... מאחורי המלה הזו, מסתתר עולם ומלואו - עולם שמי שנשאב אליו, יתקשה לצאת ממנו.החלטנו לקרוא לפורום "שורשים משפחתיים" ולא "גנאולוגיה - חקר תולדות המשפחה", כיוון שלא מדובר במחקר הסטורי מנוכר, אלא בבניית פאזל עצום בן מספר לא-ידוע-מראש של חלקים, שכל אחד מהם עוזר להשלמת התמונה, אך כל אחד מהם הוא גם תמונה בפני עצמה. והתמונה הגדולה, יש להניח, לעולם לא תהיה שלמה... מדובר גם בהרבה יותר מ"בניית אילן יוחסין משפחתי", ובגלל זה לא השמטתי את המילה "חקר" מהכותרת הפסולה.יש בנו מין דחף מוזר לחטט בעבר, לנבור ולחפש תשובה לשאלה: "מאיפה אני בא?". בלעדיה, לדעתי, לא תהיה תשובה לשאלה: "לאן אני הולך?". התופעה הזו, של חיפוש שורשים, הפכה לנפוצה בשנים האחרונות, כשאנשים שמו לב שאין להם תיעוד על מוצא משפחתם. ובמירוץ המטורף שלנו אחר החומריות, מישהו התעורר לפתע ושם לב שגילוי תמונה ישנה מהחתונה של סבא וסבתא, צילום בצבע חום עתיק עם מסגרת משוננת - פשוט עושה לו את זה... לנו, כיהודים אשר נפוצו והושמדו וחזרו - הדבר חשוב פי כמה.האינטרנט הוא מקור מצוין להתחיל (או להמשיך) את החיפוש, וכאן - בפורום הישראלי הראשון המוקדש כולו לחיפוש שורשים משפחתיים - ננסה לעזור האחד לשני במסע המופלא הזה. נוכל לשתף האחד את השני בחוויית הגילוי, לשאול, להתייעץ ו... סתם לדבר!נכון הוא, שעדיין עבודה רבה צריכה להיות מושקעת ב"שדות זרים" - באתרים ובפורומים מחו``ל, אך בואו נהפוך את פורום זה להיות הבית שלנו, ממנו נצא לחיפושים, ואליו נחזור עם תגליות.במרוצת הזמן בו הוא פועל, מיצב עצמו הפורום כמקום היחיד בעברית בו נפגשים המתעניינים בנושא. יצרנו קשר עם אנשים, ארגונים ואתרים רבים, כדי להגביר את המודעות לקיומו של הפורום החשוב הזה.להתראות בפורום ובהצלחה לכולם,ארנון

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שורשים משפחתיים

גנאלוגיה. ככה קוראים לזה בעגה המקצועית. שם קצת מבהיל למי שלא מודע לנושא וקצת מרתיע את מי שכן... מאחורי המלה הזו, מסתתר עולם ומלואו - עולם שמי שנשאב אליו, יתקשה לצאת ממנו.החלטנו לקרוא לפורום "שורשים משפחתיים" ולא "גנאולוגיה - חקר תולדות המשפחה", כיוון שלא מדובר במחקר הסטורי מנוכר, אלא בבניית פאזל עצום בן מספר לא-ידוע-מראש של חלקים, שכל אחד מהם עוזר להשלמת התמונה, אך כל אחד מהם הוא גם תמונה בפני עצמה. והתמונה הגדולה, יש להניח, לעולם לא תהיה שלמה... מדובר גם בהרבה יותר מ"בניית אילן יוחסין משפחתי", ובגלל זה לא השמטתי את המילה "חקר" מהכותרת הפסולה.יש בנו מין דחף מוזר לחטט בעבר, לנבור ולחפש תשובה לשאלה: "מאיפה אני בא?". בלעדיה, לדעתי, לא תהיה תשובה לשאלה: "לאן אני הולך?". התופעה הזו, של חיפוש שורשים, הפכה לנפוצה בשנים האחרונות, כשאנשים שמו לב שאין להם תיעוד על מוצא משפחתם. ובמירוץ המטורף שלנו אחר החומריות, מישהו התעורר לפתע ושם לב שגילוי תמונה ישנה מהחתונה של סבא וסבתא, צילום בצבע חום עתיק עם מסגרת משוננת - פשוט עושה לו את זה... לנו, כיהודים אשר נפוצו והושמדו וחזרו - הדבר חשוב פי כמה.האינטרנט הוא מקור מצוין להתחיל (או להמשיך) את החיפוש, וכאן - בפורום הישראלי הראשון המוקדש כולו לחיפוש שורשים משפחתיים - ננסה לעזור האחד לשני במסע המופלא הזה. נוכל לשתף האחד את השני בחוויית הגילוי, לשאול, להתייעץ ו... סתם לדבר!נכון הוא, שעדיין עבודה רבה צריכה להיות מושקעת ב"שדות זרים" - באתרים ובפורומים מחו``ל, אך בואו נהפוך את פורום זה להיות הבית שלנו, ממנו נצא לחיפושים, ואליו נחזור עם תגליות.במרוצת הזמן בו הוא פועל, מיצב עצמו הפורום כמקום היחיד בעברית בו נפגשים המתעניינים בנושא. יצרנו קשר עם אנשים, ארגונים ואתרים רבים, כדי להגביר את המודעות לקיומו של הפורום החשוב הזה.להתראות בפורום ובהצלחה לכולם,ארנון
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'סגירת-מעגל מרגשת '
סגירת-מעגל מרגשת
20/01/2018 | 18:17
4
108
הסיפור בקובץ שצירפתי אירע השבוע. סגירת-מעגל מרגשת ומצמררת, שחיברה בין 2 סיפורים משפתיים. אני חייבת להודות, שכאשר ראיתי את הפרטים ונסגר המעגל, עמדו דמעות בעיני.

שרי
לצפיה ב-' עולם קטנצ'יק...'
עולם קטנצ'יק...
20/01/2018 | 19:17
1
37
מי יודע כמה צמתים כאלו טרם גילינו.
לצפיה ב-'מרגש וכל הכבוד'
מרגש וכל הכבוד
20/01/2018 | 21:08
30
הזיכרון שלך לאנשים מקומות וארועים חברו יחד לסיפור מרגש
לצפיה ב-' מצמרר ומרגש '
מצמרר ומרגש
20/01/2018 | 21:45
20
לצפיה ב-'באמת כל כך מרגש. איזה סיפור מדהים'
באמת כל כך מרגש. איזה סיפור מדהים
21/01/2018 | 12:41
14
תמשיכי ותספרי לנו עוד.
ובסוף,  כמובן,  תכתבי ספר.
אני יודעת שהוא יהיה מרתק, לא רק לבני המשפחה.
לצפיה ב-' אירוח בנושא תזונת ספורט '
אירוח בנושא תזונת ספורט
21/01/2018 | 12:09

כולנו עושים ספורט ושומרים על תזונה נכונה, טוב נו... לפחות מנסים.
אז עכשיו יש לכם הזדמנות מעולה להתחיל.
ביום רביעי, 24.1, נארח בפורום קרב מגע והגנה עצמית את אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית, קאוצ'רית ונטורופתית, בנושא תזונת ספורט.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'פליציה-פולין'
פליציה-פולין
19/01/2018 | 11:11
1
148
משפחת מיצמאכר,,,בפליציה [פילץ] פולין,מכירים.,,,
לצפיה ב-'יש מידע ב-JEWISHGEN'
יש מידע ב-JEWISHGEN
19/01/2018 | 14:07
42
חפש שם משפחה MICMACHER, תחת רישומי JRI פולין תחת האיזור KIELCE יש רישומים מהעיירה PILICA.
יש שם די הרבה מהשנים 1833 עד 1884.
בחיפוש יש עוד דברים על השם הזה מפולין זה כנראה היה שם נפוץ
מקווה שעזרתי
פלי
לצפיה ב-'חיפוש בארכיון יאסי וגאלאץ ברומניה '
חיפוש בארכיון יאסי וגאלאץ ברומניה
15/01/2018 | 22:11
11
67

שלום רב
מבקש לקבל מידע לאן וכיצד לפנות לארכיונים ברומניה? שמעתי שקיים גם ארכיון אינטרנטי - מה הוא מאפשר לבצע ומה לא? האם ישנן עלויות לאיתור נפטרים? האם קיימת מגבלה של קרבת משפחה או חובת הוכחה לצורך איתור ?
תודה רבה

לצפיה ב-'מעניין גם אותי - בפרט, גלאץ - משפחת הרשקוביץ שלי משם'
מעניין גם אותי - בפרט, גלאץ - משפחת הרשקוביץ שלי משם
16/01/2018 | 06:47
2
56
לפני הרבה שנים, הסתייעתי בחוקר מקומי ששלף רישומי לידה משם. אני מודה שכבר הרבה זמן לא בדקתי האפשרויות למחקר שם, לאחרונה עלה בי שוב הצורך למחקר כזה.
לצפיה ב-'ארנון, מה אתה מציע לעשות ?'
ארנון, מה אתה מציע לעשות ?
17/01/2018 | 22:35
1
24
לצפיה ב-'אני לא מכיר מאגר מידע מקוון של רישומים מארכיוני רומניה'
אני לא מכיר מאגר מידע מקוון של רישומים מארכיוני רומניה
18/01/2018 | 09:34
35
למיטב הבנתי ונסיוני, הדרך היחידה-כמעט לאתר מידע שם היא לשכור חוקר מקומי. לפני הרבה שנים היה לי נסיון מוצלח עם חוקר בגלאץ. לאחרונה, היה לרחוקת-משפחה נסיון טוב עם חוקר ב - Turnu Severin.
לצפיה ב-'לפני כמה ימים מישהו העלה קישור - אני מצרף שוב'
לפני כמה ימים מישהו העלה קישור - אני מצרף שוב
18/01/2018 | 14:57
7
60

זה לפי מה שראיתי קישור לאינדקס של הרשומות הקיימות אך לא הרשומות עצמן
פלי
לצפיה ב-'מעניין בשלב ראשון, חשוב לדעת מהו המצאי הקיים'
מעניין בשלב ראשון, חשוב לדעת מהו המצאי הקיים
18/01/2018 | 16:33
6
35
כך שאם האתר הזה מציע תשובה לשאלה הזו - זו כבר התחלה טובה. אשמח אם מישהו שהתנסה באתר ו/או יודע קצת רומנית יוכל להסביר קצת אודות השימוש בו.
לצפיה ב-'אני רואה שאפשר לעבור לאנגלית באתר הרומני'
אני רואה שאפשר לעבור לאנגלית באתר הרומני
18/01/2018 | 21:08
22
השאלה באמת מה ניתן להפיק מהאתר הזה?
האם למישהו יש ניסיון בו ?
לצפיה ב-'האם מישהו תנסה בפניה בכתב לארכיון ?'
האם מישהו תנסה בפניה בכתב לארכיון ?
18/01/2018 | 22:18
4
23
האם ישנו טופס סטנדרטי ? תשלום ?

לצפיה ב-'אני פניתי דרך השגרירות לפני מספר שנים ללא הצלחה'
אני פניתי דרך השגרירות לפני מספר שנים ללא הצלחה
19/01/2018 | 13:53
23
ניסיתי לאתר תעודות לידה של סבתותי וסביי מ- Edints, Teleneshti, Orgeev שאמנם במולדובה אך היו תחת הארכיון ברומניה הזה בשנים הרלוונטיות. קיבלתי תשובה שלא נמצאו מסמכים רלוונטיים. לרוב כתוב היה שלשנים המבוקשות אין חומר בארכיון.

לצפיה ב-'כיצד לפנות לארכיון'
כיצד לפנות לארכיון
19/01/2018 | 19:04
2
37
http://wikigenia.org.il/index.php?title=%D7%94%D7%...

ניתן לשלוח מייל  באנגלית לארכיון הרלוונטי. בזמנו שלחתי לאזור מרמורש.  שילמתי דרך הדואר - כולל דמי ההמרה שעלו כפליים מסכום החיפוש בארכיון, והוספתי עוד מעט. תוך שבועיים נחתה אצלי במייל התעודה.

לצפיה ב-'תודה חוה. מדבריך נשמע ששווה לנסות את הערוץ הזה?'
תודה חוה. מדבריך נשמע ששווה לנסות את הערוץ הזה?
21/01/2018 | 13:59
1
5
לצפיה ב-'תמיד שווה לנסות,'
תמיד שווה לנסות,
21/01/2018 | 19:50
4
אם לא מדובר בסכום גבוה במיוחד. מקסימום...
חוקר תמיד יעלה הרבה, הרבה יותר. רק חשוב לשים לב באיזה טווח שנים מדובר. על מאה שנים ויותר בגלל צנעת הפרט, אחרת רק דרך השגרירות ככל שאני מבינה. 
לצפיה ב-'למומחים בוינה - עזרה בחיפוש מידע '
למומחים בוינה - עזרה בחיפוש מידע
14/01/2018 | 08:53
4
121
Miriam Sheindl Avirbach/ auerbac לבית  Zilberman  עזבה את צפת בשנת 1917 לכיוון וינה, ברכבות,עם אמה וילדיה. בעלה, Yoel Faiwel Avirbach הצטרף אליהן כשנה או שנתיים מאוחר יותר. המשפחה התגוררה ב TauberShtrasse 22.
בוינה נולדו שתי בנות נוספות. בני המשפחה נחשבו פליטים ובשנת 1925 חזרו לארץ.
האם אוכל למצוא רישומים על המשפחה בוינה? רישום הגעה, לידת הבנות, רישום לימודים של הילדים הגדולים? ואם כן- היכן? תודה! 
לצפיה ב-'המידע שאת מחפשת אינו מצוי ברשת'
המידע שאת מחפשת אינו מצוי ברשת
14/01/2018 | 18:48
3
73
לפיכך נראה לי שעליך לפנות אל הקהילה היהודית בווינה:

אשר ללימודים, לא התעמקתי בעניין, אך אם הכוונה ללימודים בבית-הספר, כמדומני שבעבר קראתי שהמידע מצוי באחד מהארכיונים של העירייה, זה שבבית-העירייה הישן, אם איני טועה. מכיוון שהיו לא מעט שינויים בארכיונים של העירייה, אני מציעה לך לברר גם את הסוגיה הזו עם הקהילה היהודית המקומית.

אגב, השם Sheindl מן הסתם לא נרשם כך אלא כך: Scheindl (או Scheindel).

לצפיה ב-'תודה שרי'
תודה שרי
14/01/2018 | 21:26
2
26
לצפיה ב-'מקורות מידע בוינה'
מקורות מידע בוינה
16/01/2018 | 15:13
1
45
נסי באתר זה. שווה מאד
לצפיה ב-'באתר ה-GenTeam לא יימצא המידע המבוקש'
באתר ה-GenTeam לא יימצא המידע המבוקש
16/01/2018 | 18:47
40
הכלל ביחס לרישומי-לידה נותר קשיח, ורישומים מעבר לשנת 1911 עדיין לא ברשת. בנוסף, באתר אין "אינדוקס" של מידע אודות הגעה לווינה, פרטים אודות לימודים בבתי-הספר בווינה, וכו'. 

זו הסיבה שלאור הפרטים המבוקשים המלצתי לפנות אל הקהילה היהודית.
לצפיה ב-'מחפשת מידע על משפחת ביבס מאיזמיר בטורקיה ( יוסף וחיה ז"ל)'
מחפשת מידע על משפחת ביבס מאיזמיר בטורקיה ( יוסף וחיה ז"ל)
13/01/2018 | 19:45
1
49

מחפשת מידע על משפחת אבי , יצחק ביבס ז"ל ועל משפחתו מאיזמיר ( טורקיה), שם הוריו יוסף ביבס ז"ל וחיה ויקטוריה ז"ל. לעבודת שורשים 

לצפיה ב-'איזמיר'
איזמיר
16/01/2018 | 18:26
31
פני לחוקר משפחות טורקיות ואיזמיר, ד"ר דב הכהן. טלפון: 03-5344448. דוא"ל: dov.cohen@biu.ac.il
לצפיה ב-'אשמח לשיתוף מנסיונכם בנוגע למחקר בספרי הנפוס'
אשמח לשיתוף מנסיונכם בנוגע למחקר בספרי הנפוס
14/01/2018 | 11:30
11
127
שלום לכולם,

בעקבות התפתחויות משמעותיות במחקר משפחות גולדברג ויעקבזון (אספר כאן כשיושלמו עוד כמה פרטים), אני שוקל שוב הסתייעות בספרי הנפוס הטורקיים לצורך המחקר, בפרט בספרים המוקדמים, משנת 1875 לערך, מירושלים.

אשמח לשמוע מנסיונם של אלו שעשו שימוש בספרים אלו. בפרט, האם נעזרתם בחוקר מקצועי הבקי בהם ויכול לאתר בהם בקלות מידע.

תודה,
ארנון
לצפיה ב-'נפוס'
נפוס
16/01/2018 | 15:12
10
58
שלום ארנון.
במשך זמן מה התעסקתי עם הנפוס.
חקרתי היטב את החומר וכשהייתי מוכנה וידעתי מה בדיוק אני מחפשת, שכרתי קורא ערבית מלידה וכך הצלחתי תוך שעות וימים...למצוא מידע רב אודות בני משפחתי ולמעשה לפענח אילן יוחסין של אמי.
העבודה מורכבת ודורשת דיוק וידע.
גם לדובר ערבית דורש זמן לקרוא כתב יד בעות'מאנית ולהבין את שקורא.
יש לסייג ולומר שהצלחנו לפענח שמות, תאריכים ומידע נוסף כמו שכונת מגורים, צבע עיניים ופרטים שכאלו.
מאידך, לא הצלחתי לפענח הערות הכתובות שורות שורות.
שווה מאד.
בלי קשר, המלצתי מאד לחברינו ב MY HERITAGE ולארכיון המדינה להשקיע כסף על מנת להוציא את החומר לאור. רבים ישמחו למידע העצום והחיוני הקיים שם. מוכנה להירתם בכל עת.
דורית פרי 
לצפיה ב-' על המידע החשוב, דורית '
על המידע החשוב, דורית
16/01/2018 | 16:33
35
אשמח לקבל פרטים ליצירת קשר עם החוקר ששכרת והערכת עלות (אפשר גם בפרטי).
לצפיה ב-'מנצל את שאלת ארנון : האם בספרים הטורקיים האלה '
מנצל את שאלת ארנון : האם בספרים הטורקיים האלה
17/01/2018 | 14:31
8
37
יהיה רישום נישואין מתחילת המאה ה-20 1906-7-8 בערך, של בני זוג (דוד וראשע קלינגר) שנשאו בצפת ? 
האם בספרים האלה יהיה  רישום של פטירת בני זוג (זלקא ומרים.......שם משפחה לא ידוע) בסביבות 1905/6 בטבריה?
איך מגיעים אל הספרים האלה? איך מגיעים אל המידע הרלוונטי (מה שיטת הקטלוג / תיעוד בספרים?) ?
לצפיה ב-'נפוס'
נפוס
17/01/2018 | 15:12
7
40
אכן התיעוד של העות'מאנים מדויק ואיכותי ומגיע ככל שאני מצאתי לפחות, עד שנת 1915 בירושלים, אם איני טועה. כדאי לבדוק כל עיר ועיר ואיזה מידע קיים בה ועד לאיזה תאריך. המידע קיים באינדקס המצויין של יונתן פגיס מפקדי האכלוסין העות’מאנים בארץ ישראל - 1875-1918. 
 הרישומים כוללים רידשומי לידה, פטירה, נישואין וכן מפקדי אוכלוסין הכוללים מידע פרטי כמו גובה, מצב בריאותי, צבע שיער ועיניים ומקום מגורים מדויק... וכן הערות שונות.
החומר כולו נשמר בתחילה על מיקרו פילמים ועתה, ככל הידוע לי סיימו והעלו אותו סרוק לכל המעוניין.
שוב, כדי להשתמש בחומר המצוין והחשוב הזה, נדרש והכרחי ידיעת השפה התורכית העתיקה או לכל הפחות ידיעת השפה הערבית על בורייה כולל יכולת קריאת כתב יד מורכב.
מחכה לתורם ולארגון שיסכימו לתרום או להשקיע כמימון ביניים על מנת להוציא לאור את המפקדים העיקריים... 
לצפיה ב-'ספרי-נאפוס'
ספרי-נאפוס
17/01/2018 | 16:52
6
145
האינדקס של ספרי-הנאפוס בקישור הבא:

ספרי-הנאפוס בקישור הבא:
לצפיה ב-'קישור לאינדקס המצוין בעברית של יונתן פגיס'
קישור לאינדקס המצוין בעברית של יונתן פגיס
17/01/2018 | 17:09
5
36
לצפיה ב-'ניתן לראות דוגמא לרישומים בספר הנפוס של רחובות בעברית'
ניתן לראות דוגמא לרישומים בספר הנפוס של רחובות בעברית
17/01/2018 | 17:49
45
הספר מ 1915  נכתב בטורקית אותומנית ובעברית. ולכן הוא גם הספר היחידי שעבר אינדוקס על ידי העמותה לחקר המשפחה

לצפיה ב-' אכן, אינדקס חשוב מאד, נהדר שהעלו אותו לרשת'
אכן, אינדקס חשוב מאד, נהדר שהעלו אותו לרשת
17/01/2018 | 20:00
3
26
לסמדר: למיטב זכרוני  צוין בפורום בעבר שיש ספר של ירושלים משנת 1905 שהוא בעברית, והיו חברים בפורום שהגיעו אל ארכיון-המדינה במטרה לעבור על הספר.

מעבר לכך, נתקלתי בתרגום של יהושע בן אריה לחלק מספר נאפוס של ראש פינה לצד תרגום של ספר מוכתר של ראש פינה, מה שסייע לי רבות. השבוע נתקלתי בעוד אי אילו ספרים שבהם יש קטע שהוא בעברית. בד"כ מצוין בפרטים של הקובץ באיזה עמוד מתחיל החלק בעברית. נראה שכדאי לעבור ולבדוק את הדברים, אולי פה ושם במזל אפשר "ליפול" על משהו רלוונטי בעברית. 
לצפיה ב-'לצערי להוציא מילה אחת בעברית פה ושם הספרים שראיתי לפתח תקוה '
לצערי להוציא מילה אחת בעברית פה ושם הספרים שראיתי לפתח תקוה
17/01/2018 | 20:10
1
24
ויפו נכתבו בטורקית עותומנית
לצפיה ב-'אכן כן, רובם ככולם של הספרים בטורקית עות'מאנית '
אכן כן, רובם ככולם של הספרים בטורקית עות'מאנית
17/01/2018 | 21:43
16
לצפיה ב-'האם תורגמו הספרים של צפת וטבריה? היכן אפשר לראות את חלקי'
האם תורגמו הספרים של צפת וטבריה? היכן אפשר לראות את חלקי
18/01/2018 | 11:59
23
הספר של ירושלים שתורגם לעברית (שנים 1905 ואילך)?
לצפיה ב-'בי"ח טרנובסקי'
בי"ח טרנובסקי
16/01/2018 | 16:07
161
יעקוב שלום,
האם חיפושך נשא פרי?
גם אני מחפשת פרטים על קרובת משפחה שאושפזה בטרנובסקי וכבר מספר שנים, ללא הצלחה.
אשמח לשמוע ממך בעניין,
בברכה
0528729006
גילי.
לצפיה ב-'מפגש לרגל יום השואה הבינלאומי, יד יצחק בן צבי 30.1.18 18:00'
מפגש לרגל יום השואה הבינלאומי, יד יצחק בן צבי 30.1.18 18:00
16/01/2018 | 14:45
43
הנכם מוזמנים למפגש לרגל יום השואה הבינלאומי, שיתקיים ביד  יצחק בן צבי, בירושלים, הסניף הירושלמי, של העמותה הישראלית לחקר שורשי המשפחה, 30 בינואר 2018, 18:00 בערב.
ירצו : אסתר ביניאק שתספר על חקר ופיענוח סיפורו של יוסף פרידלר ז"ל, תחת הכותרת :אחרון ילדיי, נפל" ו- יורם יגאל בנושא : "משפחת יגאל - בין הרזיסטאנס בצרפת לארגון השומר בעמק יזרעאל" .
מוזמנים בשמחה.
לצפיה ב-'כרטסיות הרשום מלודז' ב-JRI'
כרטסיות הרשום מלודז' ב-JRI
15/01/2018 | 09:57
1
456
נסיתי להכנס ולבדוק כרטיסיות הרשום מלודז' ב-JRI אולם בנגוד לעבר אי אפשר היה לפתוח את הקבצים וההודעה שהופיעה היתה 404 לא נמצא. מה פרוש והאם אין יותר גישה לחומר?
תודה.
לצפיה ב-'כרטיסיות לודז.'
כרטיסיות לודז.
15/01/2018 | 14:41
60
נסיתי עכשיו ולשמחתי אפשר לדפדף בחומר. נראה שהתקלה תוקנה.
לצפיה ב-'פרוטוקול מגטו לודז'
פרוטוקול מגטו לודז
12/01/2018 | 19:18
8
266
שלום.
באתר United States Holocaust Memorial Museum.
יש אפשרות להוריד פרוטוקולים על אנשים שהיו בגטו לודז.
אני המון שנים חוקרת משפחת גליקסר. מצאתי הרבה מידע. האחים גליקסר כולם נולדו במקומות שונים. מבקשת ממישהו מבין פולנית לתרגם לי בבקשה . אולי יש במסמך המצ"ב מקום לידה של אחד מאחיות. ופרטיים אחרים..
תודה מראש.
לובה.
https://photos.app.goo.gl/oXOVYAyraUvbv6o43
לצפיה ב-'אולי יעזור: משמאל בגרמנית מימין בפולנית'
אולי יעזור: משמאל בגרמנית מימין בפולנית
12/01/2018 | 19:40
41
לצפיה ב-'גליקסר רוחלה'
גליקסר רוחלה
13/01/2018 | 11:47
1
63
גליקסר רוחלה ועוד שמות,(כמו גולדברג מוטל)היא נולדה ב-1908,רק לודז מוזכרת,יש שם כתובת,רח 21 מספר 4?המסמך נמצא כנראה גם ביד ושם.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
13/01/2018 | 12:13
26
לצפיה ב-'ניסיון לפענח מהחלק בגרמנית'
ניסיון לפענח מהחלק בגרמנית
13/01/2018 | 19:28
4
60
המסמך קשור בגליקסר רוחלה. מוזכרים 2 עדים שהעידו כי הם מכירים אותה:

1. אייזנברג אברהם שמואל (אברם שמול) - בן 38 שנים, מתגורר בגטו לודז', ברחוב A מס' 6 (בסוגריים זה נראה כמו השם הפולני של הרחוב.).

2. מוטל גולדברג - בן 26 שנים, מתגורר בגטו לודז', ברחוב אלכסנדרהוף מס' 35 (גם כאן נרשם השם הפולני של הרחוב בסוגריים).

העדים הנ"ל העידו שרוחלה גליקסר, ילידת לודז', 13 בדצמבר 1908, היא ביתם של ברק (Berek) ושל איטה לאיה (לאה) לבית דרמאיינר(?) - Dermajner.

נרשם שרוחלה היא רווקה, אולם בסוגריים נרשם שבנישואים ריטואליים נישאה לשאמה לייב גרשונוביץ(?) - Gerszonowicz. האותיות באמצע שם המשפחה לא לגמרי ברורות, אולי זה גרשנוביץ - Gerszenowicz.

מהנ"ל אני מסיקה שכנראה הנישואים הריטואליים (הכוונה לנישואים היהודיים, האורתודוכסיים) לא נרשמו ברישום האזרחי, ולכן היא מוגדרת כרווקה. 

מקווה שיהיה לעזר,
שרי

בתחתית-הדף חתמו 2 העדים, גולדברג ואייזנברג.
לצפיה ב-'המון תודות שרי!!!'
המון תודות שרי!!!
14/01/2018 | 20:50
3
38
זאת קרובת משפחה של מישהו שאני מחפשת! אך לא אחותו של האב.
אני מחפשת מאז שש שנים רשימות לידה של ילדיו של אבהם וחייה גליקסר. בן יצחק הולד ב 1915.איפה לא ידוע בנתיים.שרד את השוא , הוא ברח לרוסיה עם משפחתו... ושהה את המלחמה בסיביר.שם איבד שני ילדיו. מתו מרב וקור. הוא כתב כמה דפי עד על בני משפה מבולבלות והרבה טעויות. לאחר מלחמה עלו לארץ, בנו משפחה חדשה.ילדיו מתגוררים בארץ ואני בקשר טוב איתם. בן השני ברוך ( Berek) גם כן ברך לרוסיה , אשתו ושני ילדיו נהרגו בוורשה.הוא גוייס לצבא אדום היה שם סנדלר . שרד ובנה משפחה חדשה ברוסיה. לפני כמה שנים חיברתי את שני הבני דודים והם נפגשו בישראל. מעניין לדעת איפה הם נולדו? וורשה, לודז... או מקום אחר. שם משפחה נדיר. בדקתי ב jri לא מצאתי.
לצפיה ב-'המשפחה הזאת כן מופיע בלודז ונכתב שהם מ łaskarzew'
המשפחה הזאת כן מופיע בלודז ונכתב שהם מ łaskarzew
15/01/2018 | 00:00
2
44
ראי JRI POLAND
חפשי כ SOUND LIKE אם שם המשפחה אינו עולה
ראי צילום מסך לשתי בנות נוספות מכרטיסיות הרישום משנות העשרים. בנוסף יש רישום של ילד שנפטר בלודז ב 1903

לצפיה ב-'תודה סמדר.זה את זה ראיתי'
תודה סמדר.זה את זה ראיתי
15/01/2018 | 10:09
1
34
אך מדובר על בני משפחה רחוקים יחסית.
בארל גליקסר היה אך של אברהם גליקסר כנירה. ואלו הילדים שלו. אני מחפשת רשומי לידה של ילדיו של אברהם גליקסר. 
לצפיה ב-'עכשיו הבנתי '
עכשיו הבנתי
15/01/2018 | 18:14
17
לצפיה ב-'נולדתי לפני חמישים שנה'
נולדתי לפני חמישים שנה
15/01/2018 | 00:02
103
בס"ד,
שלום וברכה.
מזל טוב.
בימים אלו אני חוגג יום הולדת חמישים.
עד מאה ועשרים.
נולדתי בתאריך י"ט בטבת תשכ"ח,
20 בינואר 1968, להורי היקרים:
אסתר ומשה זיסק ז"ל מבאר שבע,
בבית החולים "סורוקה".
אז קראו לבית החולים:
"בית החולים המרכזי לנגב",
לאחר מכן הוחלף השם ל"סורוקה".
אשמח ליצור קשר עם אנשים שנולדו באותו יום
שאני נולדתי בבאר שבע או בארץ.
בברכה,
ישראל זיסק

לצפיה ב-'בעיה בשליחת דוא"ל? '
בעיה בשליחת דוא"ל?
14/01/2018 | 20:11
71
אני מנסה לאתר חבר וותיק מהפורום. הוא פחות פעיל בפורום מבעבר, אך עדיין "מגיח" מדי פעם, לכן ניסיתי לשלוח לו מסר. מכיוון שלא הגיב, אני מנסה לשלוח לו דוא"ל, דרך תפוז, אולם נראה שהדף עם ההודעה כאילו נתקע, ולא קורה כלום מעבר לכך. 

למיטב זכרוני הדוא"ל אמור להישלח, ובדומה למסרים שנשלחים, אנחנו אמורים לקבל אינדיקציה לכך שהדוא"ל נשלח בהצלחה לנמען. האמנם? אם זה כך, הרי שיש איזו בעיה עם שליחת דוא"ל דרך תפוז. 

החבר שאני מנסה לאתר מכונה סבא יעקב. אם מישהו/י יודע/ת כיצד לאתרו, אנא צרו איתי קשר במסר. 

תודה,
שרי
לצפיה ב-'מחפשת מידע על משפחתי, משפחת BIVASS מאיזמיר בטורקיה '
מחפשת מידע על משפחתי, משפחת BIVASS מאיזמיר בטורקיה
13/01/2018 | 20:15
46
מחפשת מידע לעבודת שורשים על יוסף וחיה ויקטוריה ז"ל ביבס, גרו בכפר סבא , הגיעו מאיזמיר בטוריקה 
לצפיה ב-'פנייה לארכיונים באירופה'
פנייה לארכיונים באירופה
13/01/2018 | 09:16
285
שלום רב
מבקש לקבל מידע לאן וכיצד לפנות לארכיונים ברומניה? שמעתי שקיים גם ארכיון אינטרנטי - מה הוא מאפשר לבצע ומה לא? האם ישנן עלויות לאיתור נפטרים? האם קיימת מגבלה של קרבת משפחה או חובת הוכחה לצורך איתור ?
שאלה נוספת - קרוב משפחה שנולד באוסטריה ונפטר/נקבר ברומניה - איך לחפש והיכן ?
תודה רבה

לצפיה ב-'בקשה לעזרה בפיענוח כתב יד באידיש (זיהוי השם)'
בקשה לעזרה בפיענוח כתב יד באידיש (זיהוי השם)
09/01/2018 | 22:23
9
138
שלום,
עברתי על אלבום תמונות של רב סבתי המנוחה.
מצאתי בו את תמונה של משפחה, עם כיתוב מאחור באידיש, שאני מתקשה לזהות בו את האותיות (והן גם לא מסתדרות לי עם שמות שאני מכיר).
אשמח לעזרה בפיענוח.
תודה,
אמיר
לצפיה ב-'רחל ופנחס קופפער'
רחל ופנחס קופפער
09/01/2018 | 22:35
1
42
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
10/01/2018 | 08:53
21
לצפיה ב-'פענוח התוכן'
פענוח התוכן
10/01/2018 | 07:19
1
68
בני דודים יקרים , אני שולחת לכם תמונה זו של משפחתי.
רחל ופנחס קופפר
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
10/01/2018 | 08:53
19
לצפיה ב-'ושאלת המשך - מישהו מזהה דצמבר של איזו שנה?'
ושאלת המשך - מישהו מזהה דצמבר של איזו שנה?
10/01/2018 | 08:56
4
61
רב סבתי נפטרה ב 1983, אם זה עוזר.
תודה,
אמיר
לצפיה ב-'נראה כמו 1986, אך לא מתאים ל- 1983...'
נראה כמו 1986, אך לא מתאים ל- 1983...
10/01/2018 | 20:19
2
17
לצפיה ב-'לי דווקא נראה כמו 1978'
לי דווקא נראה כמו 1978
10/01/2018 | 21:16
1
34
שזה מתאים, כי הסבתא רבתא שלך עדיין היתה בחיים אז. 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
11/01/2018 | 15:12
10
לצפיה ב-'"הספרה" האחרונה היא האות R ולפניה הספרה 8'
"הספרה" האחרונה היא האות R ולפניה הספרה 8
12/01/2018 | 09:09
28
שים לב, בפענוח השנה הספרה האחרונה היא 8,  ולאחריה האות r 
זו צורת כתיבה בפולנית של שנה, קיצור של המילה rok  שמשמעותו: שנה.

כך, אם תרצה לכתוב שנת 2008 הכתיב יהיה: 2008r

לכן אני מצדד במה שכתבה שרי
לצפיה ב-'אהרון ושלמה זילבר'
אהרון ושלמה זילבר
10/01/2018 | 02:24
4
120
ארתור (אהרון)  זילבר התחתן עם אווה ונולדו להם שני ילדים: היינץ שחי היום בנורווגיה ואילונה שחיה בוינה. סמק (שלמה) גם התחתן, לא זוכרת את שמה ונולד להם בן גאורג שחי בוינה.

לצפיה ב-'מה השאלה?'
מה השאלה?
10/01/2018 | 20:24
3
27
לצפיה ב-'זוהי לא שאלה אלא התייחסות לשרשור שהועלה כאן'
זוהי לא שאלה אלא התייחסות לשרשור שהועלה כאן
10/01/2018 | 21:13
2
56
כדאי היה לקשר ישירות אל השרשור, כדי שאפשר יהיה לדעת במה המדובר:

אני מקווה שלאה טייכר תראה את ההתייחסות, ובעזרת הפרטים החדשים תוכל להתקדם ולאתר צאצאים. 
לצפיה ב-'מצאנו זו את זו. אכן נתקדם מכאן.'
מצאנו זו את זו. אכן נתקדם מכאן.
11/01/2018 | 17:45
1
46
תודה שרי!
כנראה שנזדקק לך בחיפוש בוינה...
החיפושים נמשכים, ואכן זה מחקר מאלף ומרתק מען כמוהו.
לאה
לצפיה ב-' '
11/01/2018 | 19:04
4
לצפיה ב-'משפחת זילבר עבור לאה טייכר'
משפחת זילבר עבור לאה טייכר
11/01/2018 | 00:58
1
266
לאה, איבדתי את כתובת המייל שלך. אני רוצה להעביר לך את כתובת המייל של הבת  של    אהרון Artur
לצפיה ב-'לאורי קריץ נא לחפש את לאה בפייסבוק'
לאורי קריץ נא לחפש את לאה בפייסבוק
11/01/2018 | 09:33
27
לצפיה ב-'חיפוש פרטים על אדם שנפטר לפני 37 שנים'
חיפוש פרטים על אדם שנפטר לפני 37 שנים
09/01/2018 | 21:54
3
111
אני מחפש מידע על הזוג חנוך העניך גרשון וחיה רבקה פלדמן שגרו ברחוב נגבה 33 ברמת גן, נפטרו ב-1980 ו-1986 בהתאמה, (בעיקר אם היו להם ילדים) יש לי את תמונת קברם מאתר Biliion Graves, טרחתי והלכתי לקברם מס' ימים לפני יום השנה לפטירת הבעל כדי להניח דף עם פרטיי על המצבה עם בקשה לחזור אליי, אך לשוא...

אולי מישהו יודע יש איזשהו מאגר רישום אוכלוסין מלפני עשרות שנים שפתוח לציבור?
לצפיה ב-'בשלב ראשון, כדאי לברר בח"ק הרלוונטית (ת"א?)'
בשלב ראשון, כדאי לברר בח"ק הרלוונטית (ת"א?)
09/01/2018 | 22:20
2
62
לפעמים, בתיק הנפטר אצלם יש מידע על מי שטיפלו בקבורה, ואולי אף בהמשך.
לצפיה ב-'המשך'
המשך
09/01/2018 | 22:37
1
67
הם קבורים בבית העלמין הדרום - חולון

אפשר לבדוק את זה מרחוק או שחייבים להגיע לשם? (ואיפה זה שם?)
לצפיה ב-'טלפון לח"ק תל אביב יעשה את העבודה '
טלפון לח"ק תל אביב יעשה את העבודה
09/01/2018 | 22:49
34
לצפיה ב-'עזרה במציאת תעודה עם תמונה בלבוב אוקראינה'
עזרה במציאת תעודה עם תמונה בלבוב אוקראינה
06/01/2018 | 16:49
22
145
שלום חברי הפורום,
מזה שנים אני מסייע לד"ר הלינה דובנוב (רינגלר) למצוא מסמכים
ותמונות של הוריה. מצאנו די הרבה מסמכים מלימודי אביה ד"ר סלומון רינגלר, שלמד רפואה באוניברסיטת יאן קז'מיר בלבוב וסיים בשנת 1929.ד"ר רינגלר ואשתו נספו בשואה בלבוב בשנת 1940, אך לפני כן הצילו את הלינה בכך שמסרו אותה למשמרת משפחה נוצרית.הלינה שהתה  שם מספר שנים ואחר כך הגיעה קרובת משפחה שלקחה אותה אליה. הלינה למדה רפואה כמו אביה לפניה.
להלינה יש משאת נפש אחת שלא הצליחה להגשים, לראות תמונה של אביה.כל הנסיונות,כולל עבודת חוקר מקומי ,לא הביאו לידי הצלחה.
והנה פתאום משהו שנראה כפריצת דרך קטנה. גב' בשם חניתה  עם עבר כמעט זהה להלינה, בת גילה השיגה מסמך רפואי בעזרת חוקרת מקומית שנפטרה (ראה קובץ מצורף). חניתה לא יודעת לומר מאיזה ארכיון התקבלה תעודה זו של אמה,שלמדה גם היא באוניברסיטת יאן קז'מיר, אלא שהיא למדה משפטים וד"ר רינגלר למד כמה שנים קודם לכן רפואה , .
אני פונה לחברי הפורום בתקווה שלובה  או מישהו אחר יציע עזרה,רעיון חדש וכל מהלך שיכול להביא לאיתור הארכיון הנ"ל.לגב' חניתה לשם נראה שאולי היה זה  בארכיון האזורי.
דני ענבר

לצפיה ב-'תהיות'
תהיות
06/01/2018 | 21:59
94
מה תגובת האוניברסיטה?
הרי בראש המסמך מתנוסס שמה של האוני'.

האם החוקר האוקראיני לא מצליח לפענח מה מקור המסמך של חניתה ולחפש שם את של רינגלר?

לגבי הנ"ל, אם זה עוזר, כותרת המשנה עוסקת בהפניה לוועדה רפואית כלשהיא.

מה לגבי נסיונות מציאת בני המשפחה של החוקרת המקומית ז"ל ששימשה את חניתה?
ייתכן ובתיעוד התיק של חניתה יימצא רשום מקור התעודה.
לצפיה ב-'מסמכים על הגנאלוגיה של יהודי לבוב'
מסמכים על הגנאלוגיה של יהודי לבוב
07/01/2018 | 10:46
14
88
שלום.
מסמכים על הגנאלוגיה של יהודי לבוב נשמרים בארכיון המדינה המרכזית של אוקראינה ב לבוב,
לצפיה ב-'תודה לך לובה'
תודה לך לובה
08/01/2018 | 21:04
13
46
לובה, האם שלחת להם את התעודה הרפואית שצרפתי כדוגמה ?
תודה גם לאחרים שהגיבו.
המון זמן עבר מאז שנכנסתי לפורום שפעם היה ביתי, וזה מחמם את הלב שאופיו
הלבבי והמסייע נשאר כפי שהיה.
דני
לצפיה ב-'לא לא צירפתי'
לא לא צירפתי
09/01/2018 | 10:01
36
מאוניברסיטה הגיבו לי שהם ינסו לעזור, יש להם ארכיב: http://archive.lnu.edu.ua/
כתובת
לבוב, רחוב Doroshenko, 41
טלפון
239-43-79, 239-40-61
דואר אלקטרוני
archives.lnu@gmail.com
ימי קבלה
דלפק עזרה: יום שלישי
יום חמישי 14: 00-17: 00
חדר קריאה: יום רביעי 10: 00-17: 00

לצפיה ב-'קיבלתי תשובה מארכיון של אוניברסיטה'
קיבלתי תשובה מארכיון של אוניברסיטה
09/01/2018 | 18:18
11
41
שלום דני.
קיבלתי תגובה מארכיון של אוניברסיטה בלבוב.
הם כתבו ש מסמכ יאוניברסיטת יאן קז'ימייז מהתקופה (1919-1939) מאוחסנים ב ארכיון State Archives of Lviv Region
http://www.archivelviv.gov.ua/
כתבתי עכשיו לארכיון בקשה לבדוק בין ה תיקים של סטודנטים את הדיק של רינגלר.
לובה.
לצפיה ב-''
09/01/2018 | 18:46
7
לצפיה ב-'מעולה לובה, נקווה שיש להם תמונות שלהן אנחנו'
מעולה לובה, נקווה שיש להם תמונות שלהן אנחנו
09/01/2018 | 23:37
9
33
כל כך מצפים, כדוגמת המסמך האוניברסיטאי שצרפתי. נחכה ונראה.
לצפיה ב-'קיבלתי תשובה מארכיון ההיסורי בלבוב'
קיבלתי תשובה מארכיון ההיסורי בלבוב
10/01/2018 | 12:01
8
42
שלום שני.
קיבלתי עכשיו תשובה מארכיון ההיסורי מלבוב.
הם כותבים שבארכיון שלהם יש מידע שאתה מחפש.
לצורך קבלת מידה אתה ( אני) חייב לשלוח להם כתובת דואר שלך,( או של הבת של דר. רינגלר), לכתוב בקשה לכבוד מנהל ארכיון, לציין פרטים הידועים לך בנושא.
תנסה לרכז את המידע על דוקטור רינגלר. ותשלח לי למייל או למסר בפרטי . ואני יעביר להם.
בברכה,
לובה.
לצפיה ב-'לובה, האם הם ציינו אם יש להם תמונה של'
לובה, האם הם ציינו אם יש להם תמונה של
10/01/2018 | 13:50
29
ד"ר סלומון רינגלר ?
אני רוצה לשלוח לך פרטים אבל אין לי את המייל לך או את הטלפון.מה נעשה ?
דני
לצפיה ב-'שלום לובה, הרבה זמן לא ביקרתי בפורום. עכשיו מותר כבר לכתוב '
שלום לובה, הרבה זמן לא ביקרתי בפורום. עכשיו מותר כבר לכתוב
10/01/2018 | 15:32
6
36
בו את המייל או את הטלפון שלי ?,כדי שאני העביר לך את הפרטים שהארכיון מבקש.
תודה דני
לצפיה ב-'לבסוף נזכרתי איך לשלוח לך מסר.וכך עשיתי.'
לבסוף נזכרתי איך לשלוח לך מסר.וכך עשיתי.
10/01/2018 | 16:19
5
17
לצפיה ב-'דני, אם וכאשר תקבל העתק של התיק האישי'
דני, אם וכאשר תקבל העתק של התיק האישי
11/01/2018 | 17:43
4
31
אשמח אם תדווח. השרשור הנוכחי בהחלט יש לי עניין בו. 

עם הנשים הצטברו אצלי פרטים אודת לא מעט סטודנטים, שלמדו, רובם, באוניברסיטאות של לבוב ו-ווינה. רובם למדו רפואה, רפואת-שיניים, רוקחות, משפטים והנדסה. אני בהחלט מתכוונת לארגן לעצמי רשימה מסודרת, ולפנות אל האוניברסיטאות המתאימות. 

ו-
שרי
לצפיה ב-'עם הנשים צ"ל עם השנים'
עם הנשים צ"ל עם השנים
11/01/2018 | 19:05
11
לצפיה ב-'שרי תיקים או מידע אכר עם יש אז בארכיון של לבוב '
שרי תיקים או מידע אכר עם יש אז בארכיון של לבוב
12/01/2018 | 18:32
2
16
זה מה שאמרו לי בארכיון של האונברסיטה של יאן קזמיר ( פרנקו).
צריך לרקז מידה עבור אותו סטודנט. נתונים בסיסיים. שם , שם האב, שנת לידה ושמות הלימודים בערך לפחות. ואיפה למדו .
לצפיה ב-'תודה, לובה'
תודה, לובה
12/01/2018 | 19:01
1
14
זה פרויקט בפני עצמו, שמחייב אותי להתפנות אליו בנפרד. אני מקווה שזה יקרה במהרה בימינו. כרגע אני מעדיפה לסיים עם הפרויקטים האחרים שלקחתי על עצמי.

ממה שהבנתי מההשרשור, התיקים מצויים בארכיון האיזורי/מחוזי, ולא בארכיון ההסטורי. האם אני צודקת?

שוב תודה,
שרי
לצפיה ב-'סליחה, טעות שלי'
סליחה, טעות שלי
12/01/2018 | 23:01
15
שמתי לב שציינת שהפרטים מצויים בארכיון ההסטורי. 
לצפיה ב-'מחשבות אודות התעודה'
מחשבות אודות התעודה
07/01/2018 | 18:08
4
91
שלום דני,

בלביב מוחזקים מסמכים בארכיון המחוזי המרכזי, כפי שלובה ציינה, אך גם בארכיון ההסטורי מוחזקים לא מעט מסמכים (גם בני פחות מ-100 שנים). העניין הוא שאם חוקר מקומי ניסה לאתר, סביר שבדק ב-2 הארכיונים הללו. 

המסמך שהצגת אכן נראה כפנייה לוועדה רפואית כלשהי. המסמך הוא בפולנית, ואם טרם עשיתם זאת, כדאי מאד לקבל תרגום של המסמך, משום שהתרגום עשוי לתת עוד רעיונות. לא סביר שסטודנט שרצה להתקבל לאוניברסיטה היה צריך להמציא אישור רפואי, כך שיכול להיות שהמסמך הזה הוא בבחינת היוצא מן הכלל, שאינו מעיד על הכלל. 

בינתיים, מה שאני יכולה להציע זו בדיקה אם יש (וסביר שיש) בלביב משהו כמו לשכת-בריאות מחוזית או מקומית. אולי הם מחזיקים אצלם מסמכים רפואיים כגון אלה או שלפחות יוכלו לסייע בהבנה של מהות-המסמך ומידע אודות מי שעשוי להחזיק במסמכים כגון אלה. . 

שרי
לצפיה ב-'שרי היקרה, תודה על'
שרי היקרה, תודה על
08/01/2018 | 21:09
1
50
העיצות החכמות. אליך שתכוונתי כשחשבתי שה-D.N.A הלבבי והמסייע של הפורום
נשמר.
דני
לצפיה ב-'תודה, דני, ו...פעם בית תמיד בית '
תודה, דני, ו...פעם בית תמיד בית
09/01/2018 | 16:47
38
 ונשמח, כמובן, אם תעדכן במידה שתצליח לפענח מהו המסמך שבידך, ומי מחזיק בכאלה מסמכים. בהחלט מעניין.
לצפיה ב-'מסמך'
מסמך
10/01/2018 | 11:03
1
35
מסמך מודפס  רישמי מטעם האוניברסיטה,ממולא בכתב יד,כנראה כחלק מתהליך רישום למוסד האקדמי,מצידו השמאלי תחת החותמת,podpis kandydata חתימת המועמדת,(כאשר אני נרשמתי לאוניברסיטה,מזמן,ביקשו פנקס קופת -חולים)אם נשתמרו תיקי הסטודנטים,אולי יימצאו המסמכים שאתה מחפש?.
לצפיה ב-'תודה פגי על ההבהרה.'
תודה פגי על ההבהרה.
10/01/2018 | 14:59
13
לצפיה ב-'כתבתי לאוניברסיתה'
כתבתי לאוניברסיתה
07/01/2018 | 21:04
84
אולי יש להם ארכיון שבו יש תיקים של סטודנטים. נמתין לתשובה.
לובה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פרופ' יוסף שלו- ייעוץ אישי מי שפיר
ייעוץ אישי - מי שפיר
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
בפורום אולטרסאונד נשים -

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה