לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1379413,794 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'מצעדי גלגל"צ'
מצעדי גלגל"צ
23/11/2017 | 14:08
11
6
לצפיה ב-' עברי'
עברי
23/11/2017 | 14:13
1
23
1 הכל לטובה - סטטיק ובן אל תבורי

2 אל תשאלי - גיל ווין, בניה ברבי

3 Nevermind - Denis Lloyd

4 השיר שלך - דודי בן דוד

5 לומדת ללכת - נסרין קדרי

6 זמן - אליעד

7 פעם בחיים - עומר אדם

8 אבודים בחלל - טונה

9 הנה ימים באים - ישי ריבו

10 לא חוזרת - ספיר סבן

לצפיה ב-'מגיב באריכות:'
מגיב באריכות:
23/11/2017 | 15:45
10

1 הכל לטובה - סטטיק ובן אל תבורי
בניגוד לשאר השירים שלהם, את השיר הזה אני אוהב

2 אל תשאלי - גיל ווין, בניה ברבי
נחמד

3 Nevermind - Denis Lloyd
לא מעניין, נקסט  שונא את תופעת התאנגלות

4 השיר שלך - דודי בן דוד
חמוד

5 לומדת ללכת - נסרין קדרי
יפה שפרגנו לה הפעם, מעולה

6 זמן - אליעד
מקסים ביותר

7 פעם בחיים - עומר אדם
נחמד

8 אבודים בחלל - טונה
פחות טעמי, סביר

9 הנה ימים באים - ישי ריבו
בסדר גמור אך לא יותר מזה

10 לא חוזרת - ספיר סבן
יפה

לצפיה ב-' לועזי'
לועזי
23/11/2017 | 14:23
1
17
1 Dusk till dawn - Zayn ft Sia

2 Havana  ft Young Thung - Camilla Cabello 

3 Perfect - Ed Sheeran

4 Rockstar - Post Malone ft 21 savage

5 Rain - The Script

6 237-825-1-800 - Iogic Alessia Cara Khalid

7 Mi Gna - Super Sako

8 What about us - Pink

9 Gorgeous - Taylor Swift

10 Feel it still - Portugal the Man
לצפיה ב-'קמילה קבזו פינק מעולה '
קמילה קבזו פינק מעולה
23/11/2017 | 15:41
4
לצפיה ב-' מקומות ראשונים - מי יכול להשלים חוסרים?'
מקומות ראשונים - מי יכול להשלים חוסרים?
23/11/2017 | 14:28
6
27
לועזי

7.9.17 Mi gente - J Balvin and Willy William

16.11.17 Havana - Camilo Cabello Young Thug
23.11.17 Dusk till dawn - Zayn ft Sia

עברי

7.9.17 פעם בחיים - עומר אדם

2.11.17 אל תשאלי - גיל ווין, בניה ברבי
9.11.17 אל תשאלי - גיל ווין, בניה ברבי
16.11.17 אל תשאלי - גיל ווין, בניה ברבי
23.11.17 הכל לטובה - סטטיק ובן אל תבורי

לצפיה ב-'הם לא כותבים באתר שלהם?'
הם לא כותבים באתר שלהם?
23/11/2017 | 15:39
1
4
לצפיה ב-'הם הפסיקו:('
הם הפסיקו:(
23/11/2017 | 19:47
2
לצפיה ב-'קמילה הייתה לפחות שבועיים,'
קמילה הייתה לפחות שבועיים,
23/11/2017 | 23:50
3
9
אולי אפילו 3. ולפני זה היה mi gna במשך כמה שבועות. "פעם בחיים" גם היה כמה שבועות רצוף במקום הראשון עד ש"אל תשאלי" החליף אותו. אבל תאריך מדוייקים זה כבר גדול עלי
לצפיה ב-'עזרת לי קצת, תודה'
עזרת לי קצת, תודה
24/11/2017 | 00:36
2
9
עדיין, אני צריך מידע מדויק
יש לי רשימות מכל הזמנים, הזוי שב-2017 אין פרסום של מצעדים ברשת, לא באתר ולא בדף הפייסבוק
לצפיה ב-'באמת הזוי'
באמת הזוי
24/11/2017 | 01:22
1
5
אגב בין קמילה קביו ל-mi gna, יש מצב שrockstar כבש את הפסגה איזה שבוע אחד. ושים לב שזה mi gna ולא mi gente
לצפיה ב-'צודקת, תודה:)'
צודקת, תודה:)
24/11/2017 | 01:41
1
לצפיה ב-'סינגלים חדשים לשיפוטכם'
סינגלים חדשים לשיפוטכם
23/11/2017 | 02:05
18
16
פינה מס' 17 לשנת 2017. 
מקווה שתיהנו.
לצפיה ב-'Bishop Briggs - Dream'
Bishop Briggs - Dream
23/11/2017 | 02:18
10
בישופ בריגס (שרה גרייס מקלאפלין) נולדה בלונדון לפני 25 שנים להורים ממוצא סקוטי. בגיל 4 עברה עם משפחתה ליפן, שש שנים מאוחר יותר עברה להונג קונג ומאז גיל 18 היא מתגוררת בקליפורניה. 
ב-2016 היא פרצה בארצות הברית עם השיר River, וכעת היא מוציאה המנון אינדי-פופ עם פזמון מדבק בשם Dream, בו היא מזכירה לי מעט את מג מאיירס, עם "טעימות" מהמסעות שעברה במהלך חייה. 
לצפיה ב-'Judah & the Lion - Suit and Jacket'
Judah & the Lion - Suit and Jacket
23/11/2017 | 02:28
3
נשארים בארה"ב וכאן פוגשים שישייה מנאשוויל שפרצה השנה בארה"ב עם הסינגל Take It All Back שהגיע למעמד של תקליט זהב.
זהו סינגל נוסף מתוך אלבומם Folk Hop n' Roll, והסינגל הזה לטעמי הוא בעל פוטנציאל להצלחה בינלאומית. הם נשמעים כמו גרסה משודרגת של הלומינרס. 
לצפיה ב-'Justin Furstenfeld - Morning Everything'
Justin Furstenfeld - Morning Everything
23/11/2017 | 02:35
4
מנאשוויל עוברים לטקסס וכאן פוגשים את סולן להקת Blue October שמוציא אלבום סולו שני.  סגנון השירה שלו בבלדה Morning Everything מזכיר לי לעיתים את ליונל ריצ'י. 
לצפיה ב-'Scorpions - Follow Your Heart'
Scorpions - Follow Your Heart
23/11/2017 | 02:40
1
10
מתוך האלבום Born To Touch Your Feelings שייצא מחר, זהו סינגל חדש לרוקרים הוותיקים שעדיין נשמעים מצוין.
בלדה שמזכירה את הימים הטובים שלהם. מה שאומר שמי שאוהב את הלהקה צפוי לאהוב גם את השיר הזה. ומי שלא, כנראה לא ימצא בו יותר מדי עניין.

לצפיה ב-'זהו שלא במקרה שלי'
זהו שלא במקרה שלי
23/11/2017 | 20:14
8
אני לא אוהב את הלהקה הזו, אבל דווקא השיר הזה מוצא חן בעיני
רוק חם כזה

השיר היחידי עד כה בשרשור שאהבתי
לצפיה ב-'Toto - Alone'
Toto - Alone
23/11/2017 | 02:45
1
6
הרוקרים האמריקאים שזכורים לנו מAfrica, Hold The Line ועוד,  חוגגים השנה 40 שנות פעילות ולכבוד המאורע שחררו את האוסף Greatest Hits - 40 Trips Around the Sun שכולל גם את הסינגל החדש והמפתיע Alone.
לצפיה ב-'הלהקה של יובל שנעלם'
הלהקה של יובל שנעלם
23/11/2017 | 20:18
3
לצפיה ב-'Bastille - World Gone Mad'
Bastille - World Gone Mad
23/11/2017 | 02:52
6
סינגל חדש לאינדי-רוקרים הבריטיים מתוך פסקול הסרט Bright (עם וויל סמית').
שונה מאוד ממה ששמענו מהם עד היום. שיר שיותר מתאים ל-Hozier מאשר להם, אך התוצאה מוצלחת לטעמי.
לצפיה ב-'Empire Of The Sun - On Our Way Home'
Empire Of The Sun - On Our Way Home
23/11/2017 | 02:59
1
5
סינגל חדש לצמד האלקטרוני מאוסטרליה שהביאו לנו את הלהיטים We Are The People, Alive ו-Walking On a Dream בעשור האחרון.
בקליפ מככבת הדוגמנית האוקראינה אלינה קובלנקו.

בנוסף, הם שחררו החודש קליפ לסינגל חדש נוסף בשם Way To Go שמזכיר חומרים ישנים שלהם
לצפיה ב-'עוד שיר טוב שלהם'
עוד שיר טוב שלהם
23/11/2017 | 20:39
3
לצפיה ב-'Kimbra - Top of the World'
Kimbra - Top of the World
23/11/2017 | 03:07
2
6
מאוסטרליה עוברים לשכנה מניו זילנד, וכאן פוגשים את הזמרת קימברה, שהתפרסמה בשת"פ עם Gotye בלהיט Somebody That I Used To Know.
זהו סינגל חדש שלה (הפקה של Skrillex) שלקוח מתוך האלבום Primal Heart שייצא בתחילת 2018.

לצפיה ב-'יש לה קול יפה'
יש לה קול יפה
23/11/2017 | 20:44
2
לצפיה ב-'קימברה נפלאה, הלוואי והייתה זוכה ליותר הכרה על החומרים שלה.'
קימברה נפלאה, הלוואי והייתה זוכה ליותר הכרה על החומרים שלה.
24/11/2017 | 00:44
1
Top of the World מקורי ומעניין,
הסינגל הקודם Everybody Knows משובח וטוב יותר.
ממתק פופ אמתי.
לצפיה ב-'Dannii Minogue - Galaxy'
Dannii Minogue - Galaxy
23/11/2017 | 03:11
1
5
סינגל חדש ל"אחות של" שנשמע לי כמו משהו שלהקת Take That לא היו מתנגדים להוציא במחצית הראשונה של שנות ה-90.
לצפיה ב-'אחות של, אבל זמרת טובה בפני עצמה'
אחות של, אבל זמרת טובה בפני עצמה
23/11/2017 | 20:47
6
אהבתי את השיר:)
לצפיה ב-'Beast In Black - Blind And Frozen'
Beast In Black - Blind And Frozen
23/11/2017 | 03:19
1
5
סוגרים את הפינה עם להקת הארד רוק מפינלנד עם סינגל חדש שלדעתי במידה והיו מצליחים אותו לערוך אותו לשלוש דקות היה לו סיכוי לשחזר את ההצלחה של לורדי באירוויזיון מכיוון שמדובר בשיר מלודי סוחף וקליט מאוד עם סינתיסייזר בסטייל שנות ה-80. 
לצפיה ב-'שיר קצבי נחמד'
שיר קצבי נחמד
23/11/2017 | 20:49
3
עדיין לא הכי סגנון שלי

תודה רבה אלי על עוד פינה משובחת
לצפיה ב-'מקווה שייצא לי לבדוק לפחות חלק מהשירים'
מקווה שייצא לי לבדוק לפחות חלק מהשירים
23/11/2017 | 15:45
9
תודההה!!!
לצפיה ב-'המשך השירים המובחרים והאהובים עלי- תש"ל 1969/70'
המשך השירים המובחרים והאהובים עלי- תש"ל 1969/70
23/11/2017 | 17:36
10
12
מאחר והשרשור הקודם שלי לא קופץ אז אמשיך בשרשור המשך את השירים המובחרים שאני אוהב.
אתם מוזמנים להנות מהחזרה לעבר היפה של המוסיקה הישראלית, להתרפק וגם לעשות הכרות עם שירים שלא הכרתם קודם(ויש לא מעט כאלה)
ממשיכים
לצפיה ב-'שירים 46- 50'
שירים 46- 50
23/11/2017 | 17:51
7
46. בית הבובות- עמי שביט
התלבטתי אם להכניס עוד שירים שלו חוץ מהלהיט הגדול שלו(הפרח הלבן) אבל הוא זמר מצוין וראוי להופיע. שיר מתוך אלבום הבכורה שלו "האלבום הראשון" שיצא בתחילת שנות ה- 70. שיר מעולה שמתאים לרוח התקופה השמחה ששררה בישראל של אותם ימים

47. רגע לפני- להקת פיקוד הצפון
שיר נהדר שהיה להיט גדול מאד אבל נראה לי ששכחו ממנו וצעירים לא מכירים. הסולנית כאן בשיר היא עדנה לב המעולה והשיר מופיע בתכנית "מהצפון באהבה" שיצא בשנת 1970 כאמור

48. חלומות- יגאל בשן
מכוכבת להקת פיקוד הצפון לכוכב אף הוא של אותו הרכב- יגאל בשן. שיר שעד עתה לא הכרתי בכלל אבל אני אוהב כל דבר שהוא נוגע בו

49. הפנתר האדום- אבי טולדנו
אבי טולדנו הוא זמר משובח, עוד שיר שלא הכרתי ואני נהנה להכיר!
לצערי אין לו קישור

50. אני אצבוט לך- להקת פיקוד הדרום
שיר ענק שאני אוהב מגיל צעיר מאד עד היום. השיר מופיע בתכנית המצליחה מאד של ההרכב "מעוז א'" שכלל כמה להיטים פשוט נפלאים, זה אחד מהם. יצא בשנת 
1970.
לצפיה ב-'שירים 51- 55'
שירים 51- 55
23/11/2017 | 18:10
5
51. מפרש בודד- ריקי גל
סולו הבכורה של הזמרת הטרייה והזכורה מלהקת חיל הים. שיר מקסים ושונה מאד מהכיוונים אליהם הלכה כעבור עשור.. השיר הוקלט לתקליטון ולא מופיע באלבום קונספט שלה. פעם בגיל 13 ביקשתי את השיר הזה לשמוע בתכנית בגלי צה"ל של דני קרפל.

52. שושנת הרוחות- אבי טולדנו
עוד שיר פנטסטי שלו לאוסף השירים הנהדרים שיש לו לאורך 50 שנות קריירה. השיר יצא לרדיו כסינגל שלישי מתוך אלבומו "בגן ערפילי" שיצא בשנת 1970. מומלץ בחום להקשיב לקול המהפנט של אבי בשיר

53. להתראות- להקת פיקוד הדרום
איזה שיר ענק, שיר שאני אוהב מגיל צעיר. השיר היה מתוך התכנית "מעוז א'" אף הוא והסולנית היא יונית שוהם(נדמה לי). פשוט להישען אחורה ולהנות מצליליו

54. לאריסה דניאל- יגאל בשן
בטח תגידו, מהאיזה בוידעם הוצאתי אותו אבל לא אכפת לי, הזמר הזה ושיריו עושים לי את זה בגדול שיר מיוחד ומרגש, מתוך אלבומו השני "יגאל בשן" שיצא בשנת 1971- שנה לאחר צאת השיר הזה. 

55. בית ליד המסילה- רבקה זהר
שיר מאסטרפיס של הזמרת. כנראה מהשירים הכי יפים שלה ושל שנת תש"ל! השיר נכתב ע"י אהוד מנור והולחן ע"י נורית הירש על סיפור ילדותו של אהוד בבנימינה. מאז הוא כתב עוד כמה שירים על הילדות במקום מושבו. רבקה בשיר שנכלל אף הוא באלבום הבכורה שלה- "רבקה זהר"
לצפיה ב-'שירים 56- 60'
שירים 56- 60
23/11/2017 | 19:34
2
8
56. ולא היה בינינו אלא זוהר- צילה דגן
שיר מושלם ומאד מרגש של זמרת נפלאה שלצערי לא הפכה למוכרת ולא עשתה הרבה מוסיקה ברבות השנים. השיר המהמם הזה יצא כסינגל מתוך אלבום הבכורה "צילה דגן" שיצא בשנת 1970 וכלל כמה שירים בלתי נשכחים. לימים חידשה אותו גם קרולינה בחידוש שלא נופל כמעט מהמקור

57. אנחנו ואתם- להקת הנחל
עוד שיר נפלא שהכרתי רק בשנים האחרונות, מתוך התכנית הנהדרת "שא לשלום" שהכילה את מירי אלוני, עמוס טל שיר, כל חברי להקת כוורת וגם את בנות שוקולד מנטה מסטיק. השיר הזה קצת נדחק בצל להיטים אחרים אבל מגיע לו הערכה

58. אבשלום- מוטי פליישר
אני אוהב מאד את השיר הזה של זמר נפלא שהיה יכול להיות הכוכב הכי גדול במדינה, לו רצה כמובן להפוך לכזה. השיר מדבר  על בנו אבשלום שמת בשל עץ האלה. יש מקום לדעתי לשירים תנכ"יים גם כיום 
השיר מופיע באלבום הראשון והיחיד של פליישר שיצא בשנת 1970

59. פתאום עכשיו פתאום היום- שלמה ארצי
מכוכב בפוטנציה, לכוכב שהפך לזמר הישראלי ביותר למדינה והכוכב הכי גדול שיצא מלהקה צבאית(יחד עם אריק אינשטיין). השיר הזה הוא השיר שני של ארצי והוא זהשתתף בפסטיבל הזמר והפזמון תש"ל בשנת 1970 וזכה במקום הראשון. מדובר בשיר יפהפיה ומרגש מאד בביצוע המקורי, החידוש שלו כעבור 30 שנה היה פשוט מיותר!! הטקסט נכתב על ידי תרצה אתר ולחן מקסים של יעקב הולנדר. השיר נבחר לשיר השנה בקול ישראל ונכלל גם באלבום הבכורה של ארצי "שלמה ארצי". נחזור אליו עוד

59. בעיר הזאת שלום- צמד דרום
שיר נפלא וביצוע מושלם, שיר מצמרר שבו שרים הצמד על כך שירושלים עברה תלאות רבות במהלך אלפי השנים שהיא קיימת וכעת היא רוצה שלום. פשוט מרגש הטקסט והלחן מאד נוגע ללב השיר השתתף גם בפסטיבל הזמר אך לא הגיע לאחד משלושת המקומות הראשונים לצערי. זה לא מנע ממנו להצליח אבל אני מרגיש שהוא ראוי להערכה יותר גדולה. הוא נכלל באלבום השני של הצמד "קזנובה" שיצא בשנת 1970

60. מים לדוד המלך- 3 הגשש החיוור
שיר הומוריסטי זה השתתף בפסטיבל הזמר ואם זכור לי היטב הוא לא הצליח בפסטיבל עצמו. למרות זאת הוא זכה להצלחה ברדיו. אני לומד רק ברבות השנים להעריך את המוסיקה המיוחדת של הגששים. שיר זה מצחיק ומעולה בו זמנית. 
את השיר כתב הדוד המיוחד של שיר- עקיבא נוף!!  השיר נכלל באלבום שהוציאו באותה שנה ונקרא "תקליט עשירי- מים לדוד המלך"

לצפיה ב-'59,60'
59,60
23/11/2017 | 19:38
1
3
לצפיה ב-'הכרת את השיר של צמד דרום? שמח מאד שאת אוהבת אותו'
הכרת את השיר של צמד דרום? שמח מאד שאת אוהבת אותו
23/11/2017 | 19:55
3
לצפיה ב-'שירים 61- 65'
שירים 61- 65
23/11/2017 | 19:53
1
5
61. רבי עקיבא- רבקה זהר
רבקה זכתה בתואר שיר השנה בקול ישראל תשכ"ט עם להיטה "על כפיו יביא". שנה לאחר מכן- היא השתתפה פעם נוספת בפסטיבל הזמר והפעם עם השיר רבי עקיבא. השיר זכה במקום השני והמכובד והשיר יצא לרדיו ונהיה ללהיט. מה שאני אוהב בו זה את המילים, הלחן המושקע ואת הביצוע והעיבוד שניתנו לשיר. רבקה פורטת על מיתרי הלב 

62. אהבתה של תרזה דימון- אילנית
אין צורך להציגו, שיר אלמותי של זמרת אלמותית. השיר מכיל קטע מאחת הסונאטות של לאה גולדברג שהלחינה נורית הירש האלופה. השיר התמודד בפסטיבל הזמר וסיים במקום ה- 3 והמכובד. אילנית שהיתה בתחילת דרכה כבר היתה כוכבת ולכן אין זה מפתיע שהשיר הפך ללהיט ענק במצעדים ובהשמעות

63. ילדי איננו ילד- חוה אלברשטיין
חזרנו אל אחת המלכות בזמר העברי- הגברת חוה אלברשטיין. בשנת 1970 הוציאה חוה את אלבומה המצליח "מרדף" אלבום נוסף "משירי ארץ אהבתי". השיר הזה נכלל באלבום "משירי ארץ אהבתי" והוא גם השתתף בפסטיבל הזמר שהיה האירוע החשוב ביותר בזמר העברי של אותם ימים. שיר מקסים ואנדרייטד לטעמי

64. כוכבים בדלי- צילה דגן
שיר ענק שהשתתף גם בפסטיבל המעולה במיוחד. השיר חובר גם ע"י עקיבא נוף שהיה באותם ימים חבר כנסת. השיר לא זכה אומנם במקום גבוה אבל הפך ללהיט ומושמע עד היום מדי פעם ברדיו. השיר נכלל באלבום הבכורה שלה "צילה דגן" שיצא בשנת 1970  בעבר היה השיר שלה שהכי אהבתי

65. ילדות- יגאל בשן
עוד שיר שהצליח בזמנו ונעלם לנו מהתודעה. טוב שיש את מצעדי הפזמונים ויוטיוב שמנציחים אותו. יגאל באמת זמר משכמו ומעלה והיה ראוי לכל הערכה שקיבל באותה תקופה. השיר המיוחד הזה השתתף כמו רבים שהזכרתי בפסטיבל הזמר תש"ל ולמרות שלא התברג גבוה, קיבל במה ברדיו

לצפיה ב-'אילנית,צילה אדירות'
אילנית,צילה אדירות
23/11/2017 | 22:22
1
לצפיה ב-'שירים 66- 70'
שירים 66- 70
23/11/2017 | 20:17
5
66. שמלת כלולות- שלישיית המעפיל
מי שאוהב זמר עברי והוא מטיב לכת, יאהב את השיר ומי שלא- ימצא אותו כמיושן וארכאי. את השיר הזה אני אוהב יותר ויותר ככל שעובר הזמן. ההרכב פועל כבר משנת 1964 בראשו עמדה הזמרת עירית סנדנר המצוינת. זה אחד מהלהיטים הראשונים שלהם. השיר השתתף בפסטיבל הזמר אף הוא. אנחנו עוד נפגוש אותם במהלך שנות ה- 70

67. עפרה- מוטי פליישר
שיר שרובכם מכירים בטח. בלדה מאד מרגשת וקיטשית של הזמר. השיר זכה להשמעות רבות ברדיו הישראלי ואף היה להיט במצעדי הפזמונים. השיר מופיע באלבום הראשון והיחיד של פליישר. פשוט חבל שלא ניסה להישאר בעסקי הבידור וכזמר

68. אני זוכר- יהורם גאון
שיר פופ קצבי שמראה לנו צד אחר ומיוחד של הזמר שרוב הזמן שר על ארץ ישראל היפה. השיר יצא בשנת 1970 ונכלל באלבומו "בתכנית יחיד" שהוציא שנה לאחר מכן  פשוט מקסים

69. אני מת- להקת פיקוד הדרום
פעם לא עפתי עליו אבל לאט לאט אני מבין שלא כל שיר חייב להיות יצירת מופת עם טקסט עמוק, אפשר להנות משיר כיפי ונעים כמו זה. בשיר שרים מי שהיו לרגעים- 3 לא אכפת להם שבהם היה חבר מתי כספי ששר בשיר הזה. השיר היה להיט ועדיין מושמע ברדיו מתוך התכנית "מעוז א א" משנת 1970

70. מה יש לך קזנובה- צמד דרום
חזרנו אל הצמד המופלא הזה ועם אחד השירים הכי אהובים עלי באותה שנה. שיר פופ קצבי ומשובב נפש שבו הם שרים על איש כלשהו שהוא מאצ'ו. השיר יצא לרדיו כסינגל והצליח יפה בהשמעות ובמצעדים אבל לא שרד את מבחן הזמן כל כך כיום. מצער אותי שלא מכירים כלל את השיר הזה
השיר מופיע באלבום השני של צמד דרום- הקרוי אף הוא "קזנובה"

לצפיה ב-'שירים 71- 75'
שירים 71- 75
23/11/2017 | 20:37
1
5
71. תפילת ערבית- שלמה ארצי
הסינגל השני של ארצי מתוך אלבום הבכורה שלו- "שלמה ארצי" שהכיל כמעט כולו שירים שהלחין שלמה בעצמו(למעט הסינגל הראשון). השיר זכה להצלחה רבה ונהיה להיט גדול. אני מכנה את תקופתו של ארצי עד 1977 כ"התקופה הנאיבית" שלו וזה אחד השירים הנהדרים שיש ברפרטואר הכה מרשים שלו

72. אולי על שפת הים- יהורם גאון
בשתי מילים: שלמות מוסיקלית! יהורם בשיר שיצא לרגל הסרט "לופו" והוא שר בפסקול הסרט את השיר וראה אור רק על גבי תקליטון!! מאוחר יותר חודש על ידי יהורם ולהקת היונים בשנת 2005

73. לולא היית מתבייש- רבקה זהר
אני מודה, אני פחות מכיר את השיר הזה אבל רבקה בשיאה פה! 
לצערי אין גם לשיר זה קישור, כמה חבל

74. כל שהיה בינינו- צוות הווי נחל
שיר מיוחד, רומנטי ויפהפיה כאשר הסולן הוא יזהר כהן המופלא! גם את השיר הזה אני לומד להעריך עם השנים. בשנת 1969 פעלה במקביל ללהקת הנחל, גם להקת צוות הווי נחל ואכן בשנת 1970 הלהקה יצאה בתכנית מצליחה שנקראה "כל שהיה בינינו" והכילה מספר להיטים.

75. למה לי לקחת ללב- אריק אינשטיין ושלום חנוך
אותו אני בטוח שאין צורך להציגו. קלאסיקה אימתנית לפנינו מתוך הסרט "שבלול" שיצא בשנת 1969 וכמה משירים הפכו לקלאסיקות והשיר המעולה הזה ביניהן
והוא נכלל גם באלבום "שבלול" שהוציא אינשטיין בשנת 1970

לצפיה ב-'למה לי לקת '
למה לי לקת
23/11/2017 | 22:23
2
לצפיה ב-' השבוע לפני '
השבוע לפני
21/11/2017 | 19:05
55
44
הפינה השבועית שחוזרת אחורה אל המצעדים הישנים 

מצטער שרק עכשיו אני מפרסם, שבוע עמוס בעבודה ובכלל

אבל אני משתדל :)

תיהנו 
המשך>>
הפינה השבועית שחוזרת אחורה אל המצעדים הישנים 

מצטער שרק עכשיו אני מפרסם, שבוע עמוס בעבודה ובכלל

אבל אני משתדל :)

תיהנו 
לצפיה ב-'השיר היומי בסימן 4'
השיר היומי בסימן 4
22/11/2017 | 00:42
11
24
יום רביעי, ד' בכסלו, 22 בנובמבר
לצפיה ב-'שלמה ארצי- ימים כאלה'
שלמה ארצי- ימים כאלה
22/11/2017 | 06:58
1
9
לצפיה ב-'באתי להגיד לך שאני לא מכירה את השיר הזה..'
באתי להגיד לך שאני לא מכירה את השיר הזה..
23/11/2017 | 19:37
5
ואז ראיתי שיש לי אותו באייפון
לצפיה ב-'Niall Horan- Flicker'
Niall Horan- Flicker
22/11/2017 | 12:00
9
איזה שיר לקח לי זמן להתחבר אליו אבל עכשיו...
לצפיה ב-'בין האצבעות- רותי נבון'
בין האצבעות- רותי נבון
22/11/2017 | 20:25
1
7
כל היום הוא נתקע לי בראש, שיר ענק של זמרת נפלאה ומפוספסת מאד מתוך אלבום הבכורה והיחיד שהוציאה בשנת 1974
לצפיה ב-'נפלא'
נפלא
22/11/2017 | 22:16
4
לצפיה ב-'Leningrad — Monkey & Eagle'
Leningrad — Monkey & Eagle
22/11/2017 | 22:02
8
כמעט שנה לצאת הדבר הגאוני הזה.
לצפיה ב-'Robyn - Be Mine'
Robyn - Be Mine
22/11/2017 | 22:21
4
לצפיה ב-'Chains of promises - Elsa and Emillie'
Chains of promises - Elsa and Emillie
23/11/2017 | 00:02
3
לצפיה ב-'Alanis Morissette-Your House(Acoustic)'
Alanis Morissette-Your House(Acoustic)
23/11/2017 | 19:19
5
בא לי שוב שתבוא לארץ
לצפיה ב-'רז שמואלי - פנסים ( נזכרתי בו עקב שלוש תקריות עם ריסים)'
רז שמואלי - פנסים ( נזכרתי בו עקב שלוש תקריות עם ריסים)
23/11/2017 | 22:11
1
5
לצפיה ב-'יאללה, מצטרף'
יאללה, מצטרף
24/11/2017 | 00:38
2
לצפיה ב-'זהבה בן VS שרית חדד - סיבוב מספר 5'
זהבה בן VS שרית חדד - סיבוב מספר 5
22/11/2017 | 17:56
5
28
בסיבוב הקודם, זהבה בן ניצחה את שרית חדד באתגר "שיר הגשמים", בקול מוחץ, אפשר להגיד ואנחנו עכשיו, בסיבוב חדש

והפעם, שירי ילדים, או ליתר דיוק מ"עולם הילדים". אני לא יודע עד כמה אתם יודעים, גם אותי זה הפתיע, אבל פעם זהבה בן הוציאה דיסק לילדים. זה נשמע כל כך לא הגיוני בהתחשב שאנחנו מכירים את צבע הקול של זהבה בן, אבל כן. היה אלבום בשם "הבובה זהבה" שכלל שיר זהה לשיר הנושא. אלבום שלא הצליח, אבל מספיק טוב כדי לשרת אותנו בקרב הזה ומולה כמובן שרית חדד עם שיר מעולם הפסטיגל שהיה מספיק טוב בשבילה כדי להכניס אותה לאלבום שלה

קרב ילדים:

זהבה בן - הפיג'מה (מילים: יואב גינאי, לחן: חנן יובל)
https://www.youtube.com/watch?v=KFYsCobKYsY

שרית חדד - חברים בכל מיני צבעים (מילים: חנה גולדברג, לחן: יוני רועה)
https://www.youtube.com/watch?v=YG6Y6V8mHvY
לצפיה ב-'שרית מתוק מתוק'
שרית מתוק מתוק
22/11/2017 | 18:05
4
לצפיה ב-'שרית חדד.'
שרית חדד.
22/11/2017 | 19:00
12
גם של זהבה נחמד.
לצפיה ב-'שוב זהבה'
שוב זהבה
22/11/2017 | 20:50
11
אני פשוט מעדיף אותה על שרית
לצפיה ב-'הבחירה שלי הפעם:'
הבחירה שלי הפעם:
23/11/2017 | 17:30
7
 הפיג'מה- זהבה בן

אני אוהב את השיר של שרית ואפילו מאד אבל אבחר בשיר המעולה של זהבה כי מגיע לה הפעם לנצח בנקודות. שרית לא צריכה את הקול שלי כדי לנצח וזהבה לא מספיק מוערכת כאן בפורום
לצפיה ב-'שרית'
שרית
23/11/2017 | 19:32
9
יוו שרנו את זה בטקס סיום של היסודי חחחחח אמאהלה
לצפיה ב-'מסכמים שבוע '
מסכמים שבוע
23/11/2017 | 15:26
11
9
שירי השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות טוב השבוע

מאכל השבוע

סרט\תוכנית

מה מחכה לו השבוע

לצפיה ב-'מסכמת:'
מסכמת:
23/11/2017 | 15:34
7
9
מוגזם עברי
אור גדול אמיר דדון
שיר מגרש את החושך חווה אלברשטיין
יהודית רביץ בך לא נוגע
עשה:שיחה טובה עם המדריכה שלמדה אותי משהו חשוב "לפתוח את הקלפים תמיד תמיד ואני יכולה להרגיש הכי בנוח איתה גם שפחות מרגיש ככה" , הפגישה שנקבע שנעשה הפעלת חנוכה בעזרת השם והיוזמה שלי , בעבודה מתקדמת מצוין  .
פחות טוב: החורף הגיע
מאכל:בולנז
סרט:ליגת הצדק שהולכת היום
שבוע הבא שגרה.
לצפיה ב-'שמח לשמוע שהולך לך טוב בעבודה, שרק תצליחי חמסה חמסה'
שמח לשמוע שהולך לך טוב בעבודה, שרק תצליחי חמסה חמסה
23/11/2017 | 15:50
4
2
מזדהה לגבי בואו של החורף שזה פחות טוב
מאכל שבוע
אהבת את השיר החדש של עברי לידר?  אני אהבתי
לצפיה ב-'אתה גם טיפוס של קיץ?עברי חמוד לא וואו יש לו יותר טובים '
אתה גם טיפוס של קיץ?עברי חמוד לא וואו יש לו יותר טובים
23/11/2017 | 15:58
3
3
לאחרונה לא מוצאת משהו ממש מהחדשים שמושך אהבתי את ישי לא בטוח מוכר כסינגל ממליצה לך לשמוע
אצלך אתה מוצא יותר בטח?

לצפיה ב-'אני אכן די טיפוס של קיץ למרות שלפעמים החום והשרב קשים מדי'
אני אכן די טיפוס של קיץ למרות שלפעמים החום והשרב קשים מדי
23/11/2017 | 16:05
2
5
אבל בכללי מעדיף את הקיץ
דווקא יצאו שירים חדשים שאהבתי לאחרונה(עלמה זהר, ריטה ומשי, דנה ברגר, מירי מסיקה, אליעד, דנה אינטרנשיונל) כל שבוע יוצאים שירים חדשים שמתוכם אני אוהב כמה. למדתי על בשרי שאסור להספיד את המוסיקה בארץ עם כל הביקורת שיש עליה. שבוע הבא שירי מימון מוציאה שיר חדש שנקרא "אחותי", רציתי שייצא השבוע אבל נראה לי שהוא ייצא רק באחרי סופהשבוע. את גם מחכה לשיר החדש שלה?

לצפיה ב-'יש כבר פרטים על השיר?'
יש כבר פרטים על השיר?
23/11/2017 | 18:14
1
1
לצפיה ב-'כן, יש עליו פרטים:'
כן, יש עליו פרטים:
23/11/2017 | 19:01
5
הנה קישור לראיון של שירי מאתמול בתכנית הטלביזיה "הצנרת":

לצפיה ב-'ספרי אח"כ אם כדאי ללכת לסרט '
ספרי אח"כ אם כדאי ללכת לסרט
23/11/2017 | 19:30
1
2
לצפיה ב-'פחות מוונדר חביב לחובבי הזאנר ילכו. כמוני...'
פחות מוונדר חביב לחובבי הזאנר ילכו. כמוני...
23/11/2017 | 21:50
1
לצפיה ב-'שנייה לפני שהטיול נגמר וחוזרים לארץ...'
שנייה לפני שהטיול נגמר וחוזרים לארץ...
23/11/2017 | 15:43
2
10
טוב אז ניו יורק הייתה מדהימה (כמה לא מפתיע).
ההיי לייט מבחינתי (וכנראה של כל הטיול) היה שראיתי את המחזמר וויקד.
לא חושב שאפשר לתאר את החוויה הזאת במילים.
זה היה סוג של חלום ואני מאושר שהצלחתי להגשימו!
ראינו גם את המחזמר שיקגו ואם לא משווים אותו לוויקד הוא גם אחלה.
חוץ מזה קר פה מאוד והזוי שתכף נגמר וחוזרים לארץ ולשגרה...
מאחל לכולנו שבוע חלומי!!!
לצפיה ב-'ניו יורק'
ניו יורק
23/11/2017 | 19:31
1
7
אני כ"כ חוזרת לשם מתישהו איכשהו
לצפיה ב-'אני שוקלת לטוס עוד שנה כי הויזה מסתיימת ב-2019, הייתי ב-2009'
אני שוקלת לטוס עוד שנה כי הויזה מסתיימת ב-2019, הייתי ב-2009
24/11/2017 | 01:27
לצפיה ב-'השיר היומי - חמישי, ה' בכסלו, 23 בנובמבר'
השיר היומי - חמישי, ה' בכסלו, 23 בנובמבר
23/11/2017 | 01:11
6
11
לצפיה ב-'כזאת אני- דורית ראובני'
כזאת אני- דורית ראובני
23/11/2017 | 17:20
1
7
להיט נשכח מאד של דורית המעולה
לצפיה ב-'צעד אצלי במצעד הסבנטיז'
צעד אצלי במצעד הסבנטיז
23/11/2017 | 19:52
2
לצפיה ב-'John Legend - Love Me Now'
John Legend - Love Me Now
23/11/2017 | 19:22
5
סוגר את היום המטורף שהיה לי! (ארחיב בסכמ"ש )
לצפיה ב-'בוקר טוב עולם/ אבטיפוס'
בוקר טוב עולם/ אבטיפוס
23/11/2017 | 21:02
1
2
לצפיה ב-'מושלם'
מושלם
23/11/2017 | 21:46
3
לצפיה ב-' קר לי לבשתי מכנסיים ארוכים ואין שיר יומי.'
קר לי לבשתי מכנסיים ארוכים ואין שיר יומי.
23/11/2017 | 22:21
2
לצפיה ב-'עפרה חזהVירדנה ארזי'
עפרה חזהVירדנה ארזי
23/11/2017 | 11:23
3
22
בקרב האחרון ניצחה ירדנה את עפרה על חודו של קול עם השיר "אפריקה". השבוע קרב חדש לחלוטין. כמו תמיד מוצגים לןפניכם שני שירים של כל אחת. תפקידכם הוא להאזין טוב טוב לשני השירים, להשוות, לשפוט ולהכריחע איזה שיר יותר אהבתם. מותר בהחלט לא להכריע בשיר מסוים ולבחור בתיקו! רצוי להוסיף נימוק או הסבר לבחירתכם!

והשבוע: שירים ברוח הלאומי של ישראל:
1. ירושלים של זהב- עפרה חזה

2. הורה של בת גולה- ירדנה ארזי
לצפיה ב-'הבחירה שלי הפעם:'
הבחירה שלי הפעם:
23/11/2017 | 11:30
15
 הורה של בת גולה- ירדנה ארזי

למה?
1. יש לי עדיפות לירדנה כי זה שיר עברי מקורי והיא ביצעה אותו ראשונה. ירושלים של זהב מקסים אבל לא המקור בביצוע הזה 
2. ירדנה מגישה את השיר בצורה פנומנלית, עפרה קצת שרה יותר מדי ואוהבת להפגין את העוצמה של הקול, זה קצת בעוכריה של עפרה ז"ל כי היא נשמעת טכנית טיפה
3. נראה לי שהעיבוד יותר מעניין בשיר של ירדנה, בירושלים זהב יש עיבוד טוב אבלך אולי היה יכול להיות מעניין למרות הביצוע הגדול מהחיים של עפרה
לצפיה ב-'ירדנה אין שאלה מבחינתי'
ירדנה אין שאלה מבחינתי
23/11/2017 | 15:58
6
לצפיה ב-'הורה'
הורה
23/11/2017 | 19:53
2
לצפיה ב-' Trending '
Trending
22/11/2017 | 13:14
40
38
טוב קצת משעמם לי, אז החלטתי לשים פה את עשרת השירים הפופולרים ברגע זה ממש בקרב משתמשים ישראלים ביוטיוב  
בוא נראה מה דעתנו
לצפיה ב-' #1 אייל גולן וזוהר ארגוב- נכון להיום '
#1 אייל גולן וזוהר ארגוב- נכון להיום
22/11/2017 | 13:17
8
16
שיר שיוצא לציון 30 שנה למותו של זוהר ארגוב.
יצא לפני יום וכובש את הפיסגה.
לצפיה ב-'פעם ראשונה שגולן מחדש את ארגוב?'
פעם ראשונה שגולן מחדש את ארגוב?
22/11/2017 | 14:16
5
16
איך הוא לא חשב על זה לפני כן

אחלה חידוש, חידשת לי ענבל
לצפיה ב-'חחח שיעמם לי'
חחח שיעמם לי
22/11/2017 | 14:23
1
14
חשבתי שזה רעיון טוב כי ככה אפשר להכיר שירים חדשים וגם לדון עליהם ביחד. אני בעצמי לא שמעתי את כל השירים פה.
לצפיה ב-'שרשור מעולה'
שרשור מעולה
22/11/2017 | 16:30
3
לצפיה ב-'לא פעם ראשונה'
לא פעם ראשונה
22/11/2017 | 20:25
2
6
ב 96 הוא הוציא אלבום בהופעה חיה ויש בו מחרוזת של זוהר
לצפיה ב-'וואלה, אבל ממש מזמן'
וואלה, אבל ממש מזמן
22/11/2017 | 20:46
1
6
לצפיה ב-'כן... האלבום היה להיט ברחובות '
כן... האלבום היה להיט ברחובות
22/11/2017 | 20:49
6
זה היה עוד לפני דן שילון ואתניקס
לצפיה ב-'מיזוג טוב. אהבתי.'
מיזוג טוב. אהבתי.
22/11/2017 | 18:57
3
לצפיה ב-'אייל גולן פשוט הורס את השיר '
אייל גולן פשוט הורס את השיר
23/11/2017 | 00:57
4
הביצוע המקורי הוא אחד השירים העבריים הכי טובים אי פעם לטעמי.
החידוש הזה ממש מזעזע. ההפקה גרועה והקולות שלהם לא משלבים יחד.

לצפיה ב-' #2 אליעד- זמן '
#2 אליעד- זמן
22/11/2017 | 13:22
2
14
סינגל חדש של אליעד, עלה ליוטיוב כבר לפני 10 ימים ועדיין שומר על פופלריות.
לצפיה ב-'עשרה ימים? חשבתי שהרבה יותר חח'
עשרה ימים? חשבתי שהרבה יותר חח
22/11/2017 | 14:16
4
לצפיה ב-'יפהפיה, שמח שמצליח ביוטיוב ובטח גם ברדיו'
יפהפיה, שמח שמצליח ביוטיוב ובטח גם ברדיו
22/11/2017 | 15:54
5
לצפיה ב-' #3 Ed Sheeran- Perfect '
#3 Ed Sheeran- Perfect
22/11/2017 | 13:27
14
השיר הזה צעד במצעדים שונים כבר לפני יותר מחצי שנה, אך רק לאחרונה שוחרר כסינגל באופן רישמי. הקליפ הנ"ל עלה ליוטיוב לפני קצת פחות משבועיים והוא מתברג גבוה.
לצפיה ב-' #4 אדיר גץ- בתוך כל הבלאגן '
#4 אדיר גץ- בתוך כל הבלאגן
22/11/2017 | 13:31
11
עלה ליוטיוב לפני כשבוע וחצי ומתברג גבוה.
לצפיה ב-' #5 עברי לידר- מוגזם '
#5 עברי לידר- מוגזם
22/11/2017 | 13:36
2
13
שיר חדש לשופט אקס פקטור, שעלה ליוטיוב לפני 3 ימים בלבד וזוכה לפופולריות.
לצפיה ב-'נראה לי הפורום תרם לו כמה צפיות יפות:)'
נראה לי הפורום תרם לו כמה צפיות יפות:)
22/11/2017 | 14:24
5
לצפיה ב-'מעולה, מסתמן כאחד מלהיטי השנה הנוכחית'
מעולה, מסתמן כאחד מלהיטי השנה הנוכחית
22/11/2017 | 15:58
2
לצפיה ב-' #6 Luis Fonsi, Demi Lovato- Echame La Culpa '
#6 Luis Fonsi, Demi Lovato- Echame La Culpa
22/11/2017 | 13:43
2
16
שיר חדש ללואיס פונסי ('דספסיטו') ודמי לובאטו. עלה לפני כמעט 6 ימים ליוטיוב, וכבר זוכה לפופולריות גדולה כמעט 60 מליון צפיות תוך פחות מ-6 ימים. גם הישראלים אוהבים. מסתמן להיט
לצפיה ב-'מעל 57 מיליון צפיות'
מעל 57 מיליון צפיות
22/11/2017 | 14:26
6
ברמה הבינלאומית, הוא המוביל ברשימה הזו
לצפיה ב-'נחמד ומגניב.'
נחמד ומגניב.
23/11/2017 | 08:29
1
לצפיה ב-' #7 ארץ נהדרת | צור השבור - טסנו בלואוקוסט '
#7 ארץ נהדרת | צור השבור - טסנו בלואוקוסט
22/11/2017 | 13:47
2
15
טוב זה לא ממש שיר אבל זה גדול
הכל נכון. אני ממש אהבתי
לצפיה ב-'אני משום מה לא רואה את הוידאו שצירפתי, '
אני משום מה לא רואה את הוידאו שצירפתי,
22/11/2017 | 14:07
1
15
אם אני לא היחידה אז:

טסנו בלואו קוסט
קונקשיין בקונגו
איפה זה A70
בתא המטען עם הכלבים
לצפיה ב-'אחלה קטע'
אחלה קטע
22/11/2017 | 14:27
12
ראיתי אותו כמובן בתוכנית עצמה לפני שבוע
לצפיה ב-' #8 משה פרץ- יש לי אותך '
#8 משה פרץ- יש לי אותך
22/11/2017 | 13:50
1
9
שוב פוגשים שופט אקס פקטור- שהוציא את השיר כבר לפני 3 שבועות ועדיין זוכה לפופולריות גדולה יחסית.
(מה עם שירי)
לצפיה ב-'שיר נחמד'
שיר נחמד
22/11/2017 | 14:29
2
לצפיה ב-' #9 אקס פקטור- האודישן המלא של רעות לוי '
#9 אקס פקטור- האודישן המלא של רעות לוי
22/11/2017 | 13:53
4
13
שוב, לא ממש שיר/סינגל, אבל נחמד לגוון אז החלטתי לא לדלג על הסרטון הזה ולצרף אותו לרשימה. שוב וידאו שהוא אקס פקטור-רילייטד
לצפיה ב-'רואה לראשונה, 33 אלף צפיות'
רואה לראשונה, 33 אלף צפיות
22/11/2017 | 14:32
2
6
לצפיה ב-'אתה מכיר את המקורי'
אתה מכיר את המקורי
22/11/2017 | 14:50
1
15
פירסמתי אותו פה די מזמן, שיר יחסית לא מוכר של אלישיה, מהאלבום האחרון שלה. יש מצב אפילו לא יצא כסינגל, אבל כן עלה לערוץ היוטיוב שלה. שיר מדהים.
לצפיה ב-'שומע לראשונה'
שומע לראשונה
22/11/2017 | 16:58
3
לצפיה ב-'ביצוע מעולה אבל השיר עצמו משעמם.'
ביצוע מעולה אבל השיר עצמו משעמם.
23/11/2017 | 08:26
3
לצפיה ב-' #10 סטטיק ובן אל תבורי- הכל לטובה '
#10 סטטיק ובן אל תבורי- הכל לטובה
22/11/2017 | 13:56
1
16
השיר שכל המדינה חיכתה לו, שמר על כמה ימים טובים במקום הראשון בעת יציאתו. כיום, חודש בדיוק אחרי יציאתו, נראה שהשיר לא זוכה לפופולריות כמו הקודמים של סטטיק ובן אל, עם "רק" 12 מליון צפיות (תתקנו אותי אם אני טועה אבל לסינגלים אחרים שלהם היה יותר), שזה מוזר להגיד כי זה עדיין המון באופן כללי.
לצפיה ב-'הנתונים אכן קצת מאכזבים'
הנתונים אכן קצת מאכזבים
22/11/2017 | 14:19
6
לצפיה ב-' אמינם וביונסה '
אמינם וביונסה
22/11/2017 | 14:03
7
30
הם רק השיר ה-#11 בפופולריות שלו בקרב הישראלים ביוטיוב, ובאופן כללי מסתמן שהשיר, שיצא לפני כשבוע וחצי וסומן כלהיט בטוח, לא הולך להיות להיט כזה גדול כמו שציפו, עם "רק" 33 מליון צפיות ובמגמת התעניינות הולכת ופוחתת...
לצפיה ב-'חבל, דווקא שיר טוב'
חבל, דווקא שיר טוב
22/11/2017 | 14:32
6
לצפיה ב-'מי שסימן אותו כלהיט בטוח טעה בגדול, זה לא שיר להיות להיט'
מי שסימן אותו כלהיט בטוח טעה בגדול, זה לא שיר להיות להיט
22/11/2017 | 22:50
2
17
שיר מצוין, כן? ואולי יהיה גם הכי טוב באלבום החדש של מרשל, מי יודע, אבל זה ממש לא בנוי להיות להיט.
לצפיה ב-'ברור שלא תהיה לזה הצלחה מסחרית כמו Lose Yourself '
ברור שלא תהיה לזה הצלחה מסחרית כמו Lose Yourself
23/11/2017 | 01:12
1
11
לעומת זאת, אני בהחלט רואה את זה צובר פופולריות בהדרגה דרך תחנות הרדיו, והחשיפה במצעדי הסינגלים בעולם (כבר הגיע לטופ 10 במספר מדינות ומצעדים מרכזיים).
אי אפשר לומר שזה לא נועד להיות להיט כאשר המפיקים של השיר הם יצרני הלהיטים ריק רובין וסקיילר גריי.
לא יפתיע אותי לראות את זה בצמרות המצעדים השנתיים בתחנות הרדיו (כולל גלגלצ).

לצפיה ב-'זה שיר כבד מדי ואישי מדי'
זה שיר כבד מדי ואישי מדי
23/11/2017 | 11:15
8
מבחינת סינגלים קודמים של אמינם אני משווה אותו אולי ל-mockingbird באופי, והוא גם לא היה מהלהיטים הגדולים שלו.

אשמח מאוד אם יצליח כי זה שיר אדיר, אבל הוא שונה באופי מהסינגלים המצליחים של אמינם בעבר.
לצפיה ב-'נכנס השבוע ל#7 במצעד הבריטי ו-#14 בבילבורד'
נכנס השבוע ל#7 במצעד הבריטי ו-#14 בבילבורד
23/11/2017 | 00:59
1
11
לדעתי מכובד מאוד בהתחשב בעובדה שלשיר עדיין אין קליפ.
לצפיה ב-'לא אמרתי שיר כושל'
לא אמרתי שיר כושל
23/11/2017 | 02:23
14
30M וכניסה לעשירייה בבריטי זה שיר מצליח בכל קנה מידה, כתבתי שהשיר לא נהיה להיט *כמו שציפו*, כי היה הייפ מטורף סביבו לפני שהוא שוחרר.
לצפיה ב-'בצדק. הוא גרוע...'
בצדק. הוא גרוע...
23/11/2017 | 08:27
2
לצפיה ב-'שלום לכם שמי נועם אשמח עם תשמעו תשיר שלי אני ראפר יחסית חדש'
שלום לכם שמי נועם אשמח עם תשמעו תשיר שלי אני ראפר יחסית חדש
23/11/2017 | 02:54
1
5
שלום לכם קוראים לי נועם - הכינוי של הוא הפינה
רציתי להציג את השיר שלי שיר שהוצאתי אתמול על החיים שעברתי
אני ראפר יחסית חדש והייתי שמח עם תגידו לי מה אתם אומרים על השיר שלי
ותהיו עדינים בבקשה אני יחסית חדש :) 
לצפיה ב-'נשמע נחמד, אבל לא ממש מקורי...'
נשמע נחמד, אבל לא ממש מקורי...
24/11/2017 | 01:04
1
לצפיה ב-'ומה השיר הגרוע ששמעתם?'
ומה השיר הגרוע ששמעתם?
22/11/2017 | 14:41
10
18
לצפיה ב-'מירי מסיקה לב אל לב מצטערת לא שיר שכבש אותי'
מירי מסיקה לב אל לב מצטערת לא שיר שכבש אותי
22/11/2017 | 14:42
1
8
לצפיה ב-'אני היחיד שאהב?! מירי מסיקה לא מאכזבת אותי לעולם'
אני היחיד שאהב?! מירי מסיקה לא מאכזבת אותי לעולם
22/11/2017 | 15:41
2
לצפיה ב-'וגם איל מחדש זוהר מיותר ואפילו נוראי לא צריך לגעת.'
וגם איל מחדש זוהר מיותר ואפילו נוראי לא צריך לגעת.
22/11/2017 | 14:42
6
לצפיה ב-'Cardi B- Bodak Yellow'
Cardi B- Bodak Yellow
22/11/2017 | 14:55
13
מה זה הדבר הזה ואיך זה נהיה להיט נשים בצד את העובדה שזה שיר גרוע- הבחורה ממש לא יודעת לשיר, מזעזע.
לצפיה ב-'ובכן, השירים הגרועים שלי:'
ובכן, השירים הגרועים שלי:
22/11/2017 | 16:04
18
1. אם הייתי- שקד קוממי
שיר בינוני ומטה
2. הדמעות אינן זולגות- שיר רוזן קורן
אופראי מדי
3. לדעת הכל- בר כהן
לא אהבתי
4. להתחיל מחדש- הירושלמים
5. אגרוף- ניר שלמה
לצפיה ב-'דספסיטו -לא צריך להוסיף'
דספסיטו -לא צריך להוסיף
22/11/2017 | 17:57
3
לצפיה ב-'N.E.R.D & Rihanna - Lemon'
N.E.R.D & Rihanna - Lemon
22/11/2017 | 19:11
2
19
סתמי ביותר
לצפיה ב-'מההה הקצב שלו מטריף!'
מההה הקצב שלו מטריף!
23/11/2017 | 19:13
4
לצפיה ב-'מעולה! N.E.R.D אדירים ולגבי ריהאנה אין להוסיף '
מעולה! N.E.R.D אדירים ולגבי ריהאנה אין להוסיף
24/11/2017 | 00:45
1
לצפיה ב-'לא שומעת שירים גרועים (ודספסיטו חמוד פלוס)'
לא שומעת שירים גרועים (ודספסיטו חמוד פלוס)
24/11/2017 | 01:22
2
לצפיה ב-' אשכול שירים ישראלים חדשים - חלק ב' של השבוע '
אשכול שירים ישראלים חדשים - חלק ב' של השבוע
22/11/2017 | 17:24
7
12
האשכול הקודם, כבר לא קופץ אז החלטתי לפתוח חלק ב' לשבוע הזה מי שמעוניין לראות את אותם שירים שיצאו השבוע. בלינק הבא:

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/314/18270518...
לצפיה ב-'אריק ברמן - אסתטיקה סובייקטיבסטית בראי המאה ה 21'
אריק ברמן - אסתטיקה סובייקטיבסטית בראי המאה ה 21
22/11/2017 | 17:26
4
שיר חדש של אריק ברמן שיצא היום, שיר שכתב והלחין בעצמו
לצפיה ב-'יונתן רזאל - הרמוניה'
יונתן רזאל - הרמוניה
22/11/2017 | 17:31
3
מתוך האלבום "פותח הלב", יונתן רזאל מוציא לפני שלושה ימים, שיר חדש שהלחין לטקסט של הרב קוק.
לצפיה ב-'קרן פלס ואמיר דדון מארחים את גורי אלפי - לילה 1 באפריל'
קרן פלס ואמיר דדון מארחים את גורי אלפי - לילה 1 באפריל
22/11/2017 | 17:45
2
7
מתוך הקברט רוק למבוגרים בלבד, "לילה אחד באפריל" שוחרר השבוע שיר הנושא שלו. קרן פלס שהלחינה גם את השיר ביחד עם אמיר דדון, שמשתתף איתה בקברט וגורי מתארח בשיר עם קריינות. עם שיר הנושא של הקברט. שיר מצויין
לצפיה ב-'זה נחשב רק קליפ או סינגל רשמי לא הבנתי '
זה נחשב רק קליפ או סינגל רשמי לא הבנתי
22/11/2017 | 18:04
1
4
לצפיה ב-'אני לא יודע אם זה שוחרר כסינגל'
אני לא יודע אם זה שוחרר כסינגל
22/11/2017 | 18:19
6
הקליפ עצמו יצא לפני כמה ימים
לצפיה ב-'בעתיד, אוכל להקפיץ את השרשור, אם תרצה'
בעתיד, אוכל להקפיץ את השרשור, אם תרצה
23/11/2017 | 00:04
1
3
לצפיה ב-'אשמח , אבל רק מהפינה הבאה, זאת שתעלה מיום ראשון'
אשמח , אבל רק מהפינה הבאה, זאת שתעלה מיום ראשון
23/11/2017 | 10:07
3
לצפיה ב-'השיר היומי ליום שני 20.11'
השיר היומי ליום שני 20.11
20/11/2017 | 14:48
28
11
לצפיה ב-' לאורך הים - אברהם טל'
לאורך הים - אברהם טל
20/11/2017 | 14:51
8
36
אתמול מלאו 60 שנה להולדתה של עפרה חזה

יהי זכרה ברוך
לצפיה ב-'רענון מפתיע לשיר הקלאסי'
רענון מפתיע לשיר הקלאסי
20/11/2017 | 14:54
7
לצפיה ב-'הלכה לנו הרבה יותר מדי מוקדם...'
הלכה לנו הרבה יותר מדי מוקדם...
24
אחת הזמרות הטובות בתולדות המדינה
לצפיה ב-'יהי זכרה ברוך זמרת ענקית בכללי'
יהי זכרה ברוך זמרת ענקית בכללי
20/11/2017 | 15:00
21
אומנם יש 8 זמרות שאהובות עלי יותר ממנה אבל היא נפלאה 
הקאבר הזה הפתיע אותי מאד לחיוב ומביא משהו אחר לשיר

לצפיה ב-'קאבר מאכזב'
קאבר מאכזב
21/11/2017 | 00:57
13
הוא היה יכול לעשות יותר מזה.
לגבי עפרה - היא לטעמי מכונת הלהיטים הכי גדולה שהייתה פה.
לצפיה ב-'לגבי הקאבר- כל הכבוד, לא קל לעשות קאבר לשיר כזה ולצאת מזה'
לגבי הקאבר- כל הכבוד, לא קל לעשות קאבר לשיר כזה ולצאת מזה
21/11/2017 | 02:39
3
20
בשלום. אברהם טל בחור מוכשר. אהבתי את הגרסה שלו. הוא מסמפל שם בסוף את עפרה חזה או שזו מישהי אחרת
לצפיה ב-'נשמע הקול המקסים של עפרה ז"ל'
נשמע הקול המקסים של עפרה ז"ל
21/11/2017 | 03:29
2
9
לצפיה ב-'גם ב-2:45 זו היא'
גם ב-2:45 זו היא
21/11/2017 | 14:05
1
7
לצפיה ב-'זו נעמה לוי'
זו נעמה לוי
22/11/2017 | 16:56
9
אביעד כתב את זה ב-אשכול שירים חדשים
לצפיה ב-'Oh Wonder- High On Humans'
Oh Wonder- High On Humans
20/11/2017 | 14:52
2
27
Priv8 Investigator (סורי, לא יודעת מה השם...) פירסם את זה לא מזמן בפינה שלו, שיר מעולה.
לצפיה ב-''
21/11/2017 | 19:37
2
לצפיה ב-'שיר נחמד (פינה נחמדה לא פחות )'
שיר נחמד (פינה נחמדה לא פחות )
23/11/2017 | 22:02
3
לצפיה ב-'אל תאמין לי- דנה ברגר'
אל תאמין לי- דנה ברגר
10
שיר חדש ומעולה לזמרת הנפלאה מתוך אלבומה הנוכחי "ימים צפופים" שיצא בסוף השנה שעברה   זהו הסינגל ה- 6 מהאלבום ואני שמח שהיא שיחררה לא מעט שירים לרדיו
לצפיה ב-'אור גדול-אמיר דדון'
אור גדול-אמיר דדון
20/11/2017 | 14:55
9
7
לצפיה ב-'שיר מצוין'
שיר מצוין
20/11/2017 | 15:05
8
2
לצפיה ב-'אוהב את השיר?'
אוהב את השיר?
20/11/2017 | 15:33
7
2
לצפיה ב-'כן, אוהב ואת?'
כן, אוהב ואת?
20/11/2017 | 15:42
6
2
לצפיה ב-'בעליה , ותגיד אוהב את הזמר?'
בעליה , ותגיד אוהב את הזמר?
20/11/2017 | 16:16
5
3
לצפיה ב-'לא מהזמרים הכי אהובים עלי, זמר טוב סה"כ ומה דעתך עליו?'
לא מהזמרים הכי אהובים עלי, זמר טוב סה"כ ומה דעתך עליו?
20/11/2017 | 16:25
3
2
לצפיה ב-'אני פחות מכירה ממש חוץ "אור גדול"מה עוד אוהב שלו?'
אני פחות מכירה ממש חוץ "אור גדול"מה עוד אוהב שלו?
20/11/2017 | 16:35
2
4
לצפיה ב-'עוד יפים שלו: "חלל", "לא סתם", "בגלגול אחר", רק לא לאחר"'
עוד יפים שלו: "חלל", "לא סתם", "בגלגול אחר", רק לא לאחר"
20/11/2017 | 17:14
1
8
"מתגלגלים", "שומדבר", "יש אינסוף", "כל יום כמו נס", "לבחור נכון" 
לצפיה ב-'אצלי הכי אהוב, שלו "הולך נגד הרוח"'
אצלי הכי אהוב, שלו "הולך נגד הרוח"
20/11/2017 | 17:31
4
לצפיה ב-'אמירוש'
אמירוש
20/11/2017 | 18:48
11
אחד מהזמרים האהובים עלי (:
עוד מעט יוצא לו אלבום חדש!
לצפיה ב-'שלמה ארצי ודקלה-מחמל נפשי'
שלמה ארצי ודקלה-מחמל נפשי
20/11/2017 | 18:47
3
11
שילוב מנצח
לצפיה ב-'ביצוע מיוחד , מה השיר האהוב שלך של שלמה?'
ביצוע מיוחד , מה השיר האהוב שלך של שלמה?
20/11/2017 | 19:01
1
4
לצפיה ב-'רק אחד?!'
רק אחד?!
22/11/2017 | 12:36
7
יש מלאאא...
אבל הראשון שעולה לי כרגע..זה "תגידי"
לצפיה ב-'שיר יפהפיה ואכן שילוב מצוין בין ארצי לדיקלה'
שיר יפהפיה ואכן שילוב מצוין בין ארצי לדיקלה
20/11/2017 | 19:17
4
לצפיה ב-'ליאור פרחי וחיים ישראל /מדינה סוערת'
ליאור פרחי וחיים ישראל /מדינה סוערת
20/11/2017 | 21:49
3
לצפיה ב-'השיר היומי ליום שלישי'
השיר היומי ליום שלישי
21/11/2017 | 08:52
15
9
לצפיה ב-'לב מול לב- מירי מסיקה'
לב מול לב- מירי מסיקה
21/11/2017 | 12:04
5
15
שיר חדש ומעולה לזמרת מתוך האלבום הנוכחי "אלוהי הדברים הקטנים". זה הסינגל החמישי

לצפיה ב-'דווקא אני פחות אוהבת אתה אהבת?איזה סינגל הכי הרבה?'
דווקא אני פחות אוהבת אתה אהבת?איזה סינגל הכי הרבה?
21/11/2017 | 12:11
3
6
לצפיה ב-'אני מאד אהבתי, מירי שרה נפלא'
אני מאד אהבתי, מירי שרה נפלא
21/11/2017 | 12:13
2
12
לא הבנתי את השאלה השנייה, את מתכוונת איזה סינגל הכי אהבתי מהאלבום הנוכחי או בכלל? 
לצפיה ב-'הנוכחי'
הנוכחי
21/11/2017 | 12:19
1
5
לצפיה ב-'מהנוכחי אני הכי אוהב את הסינגל הראשון- "תשים תשים"'
מהנוכחי אני הכי אוהב את הסינגל הראשון- "תשים תשים"
21/11/2017 | 12:21
10
אבל אהבתי את כל הסינגלים האחרים גם וזה בנקודות הכי אהוב עלי

לצפיה ב-'לא אוהב את השיר'
לא אוהב את השיר
21/11/2017 | 22:03
4
לצפיה ב-'Simply Red - Drown In My Own Tears'
Simply Red - Drown In My Own Tears
21/11/2017 | 15:04
5
הרצועה השלישית בEP שנכנס ל11 בבריטי 1992
לצפיה ב-'לילה שקט עבר על כוחותינו בסואץ/ מאיר אריאל'
לילה שקט עבר על כוחותינו בסואץ/ מאיר אריאל
21/11/2017 | 21:26
1
4
לצפיה ב-'אחלה שיר'
אחלה שיר
21/11/2017 | 22:15
2
לצפיה ב-'Anytime anyplace anywhere - Carter USM'
Anytime anyplace anywhere - Carter USM
22/11/2017 | 00:44
2
14
שיר משנת 1990
לצפיה ב-'במצעד הקרוב של 92 הם נכנסים לבריטי עם שיר שאני מאד אוהב'
במצעד הקרוב של 92 הם נכנסים לבריטי עם שיר שאני מאד אוהב
22/11/2017 | 17:32
3
לצפיה ב-'אני מכירה של קים וויילד '
אני מכירה של קים וויילד
23/11/2017 | 22:05
1
לצפיה ב-'Imagine Dragons-Start Over()'
Imagine Dragons-Start Over()
22/11/2017 | 12:40
2
14
כל השירים שלהם ממש כייפים ,וגם זה במיוחד!
לצפיה ב-'מחבב את הלהקה, אך לזה לא התחברתי'
מחבב את הלהקה, אך לזה לא התחברתי
23/11/2017 | 01:14
1
4
לצפיה ב-'פורקה מי אמיגו?!'
פורקה מי אמיגו?!
23/11/2017 | 19:12
3
לצפיה ב-'המצעד השבועי העברי מס' 11- תש"ס 1999/2000'
המצעד השבועי העברי מס' 11- תש"ס 1999/2000
21/11/2017 | 16:52
11
10
מצעד שבועי חדש. האם יש לנו מקום ראשון חדש? אתם מוזמנים לעקוב ולגלות...
במצעד זה יש: 3 כניסות חדשות, 8 עליות, 14 ירידות
הבה נתחיל!

יצאו מהמצעד:
1. גיטרה וכינור- אריק אינשטיין ושלום חנוך
9 שבועות, # 2

2. קרח 9- אסף אמדורסקי
11 שבועות, # לפחות 3

3. לאהוב אותך- אתי לוי
2 שבועות, # 22

הפינה לשיפוטכם:
1. את הורסת אותי- רון שובל

2. העיקר הבריאות- בתרי זוזי

3. לקחת את ליבי- טל גורדון ורונה קינן

4. אלול בעין כרם- מיקה קרני

5. הנה זה בא- שבק"ס
לצפיה ב-'מקומות 25- 21'
מקומות 25- 21
21/11/2017 | 18:43
9
25. היא אוהבת כדורגל- שמה למה דינג דונג
3 שבועות במצעד,  שלב 1
אין קישור!

24. דף חדש- אורן שבו
2 שבועות במצעד,  3 שלבים

23. סודו של היקום- בתרי זוזי
6 שבועות במצעד,  3 שלבים

22. התאהבתי- לידור יוספי
10 שבועות במצעד,  5 שלבים

21. איני יכול- אלי לוזון
4 שבועות במצעד,  9 שלבים-  התרסקות השבוע!
לצפיה ב-'מקומות 20- 16'
מקומות 20- 16
21/11/2017 | 18:50
12
20. מה שתחשוב- ירמי קפלן
כניסה חדשה
אין קישור!

19. מחשבות- אביתר בנאי
8 שבועות במצעד,  שלב 1
אין קישור!

18. אל הדקלים- משמרת הצניעות
4 שבועות במצעד,  שלב 1
אין קישור!

17. יש לה קול מטמטם- דני בסן
5 שבועות במצעד,  4 שלבים

16. לונדון- החשמליות
2 שבועות במצעד,  6 שלבים-  העליה הגבוהה!

לצפיה ב-'מקומות 15- 11'
מקומות 15- 11
21/11/2017 | 18:58
2
16
15. לחמניות- זהבה בן
7 שבועות במצעד,  4 שלבים
אין קישור!

14. תגיד עכשיו- מיקה קרני
4 שבועות במצעד,  שלב 1

13. הכעס- רוקפור(1999)
כניסה חדשה

12. גשם של פקקים- טיפקס
7 שבועות במצעד,  2 שלבים

11. חלון- אביתר בנאי
9 שבועות במצעד,  3 שלבים

לצפיה ב-'לא אהבתי את השיר של רוקפור.'
לא אהבתי את השיר של רוקפור.
21/11/2017 | 20:32
1
8
חבל שאין קישור ללחמניות.
לצפיה ב-'הביצוע המקורי של רוקפור הוא משנת 1991'
הביצוע המקורי של רוקפור הוא משנת 1991
21/11/2017 | 20:47
8
חבל באמת שאין קישור לשיר של זהבה
לצפיה ב-'מקומות 10- 6'
מקומות 10- 6
21/11/2017 | 19:07
4
21
10. הכוס הכחולה- עברי לידר
8 שבועות במצעד,  2 שלבים, שהה שבועיים בראש!

9. כמה אירוני- ריטה
6 שבועות במצעד,  5 שלבים

8. 3 בלילה- טיפקס
14 שבועות במצעד,  שלב 1, שהה 4 שבועות בראש!  השיר הוותיק!
https://www.youtube.com/watch?v=TQRsPayhkxE

7. 15 דקות- אסף אמדורסקי
8 שבועות במצעד,  2 שלבים

6. עד סוף הזמן- דנה אינטרנשיונל
הכניסה הגבוהה
לצפיה ב-'דנה '
דנה
21/11/2017 | 19:18
2
5
לצפיה ב-'אחת הזמרות האהובות עלי מאד, לא הכרתי אותו עד לפני שבוע'
אחת הזמרות האהובות עלי מאד, לא הכרתי אותו עד לפני שבוע
21/11/2017 | 19:23
1
13
שיר מצוין וכל הכבוד שאתה זוכר ואוהב אותו
לצפיה ב-'אוהב אותה המון!!!'
אוהב אותה המון!!!
21/11/2017 | 19:41
12
אוהב את האלבום יותר ויותר

ואוהב מאוד את השיר מתוכו - אתה הורס

לצפיה ב-'שיר נחמד לדנה. פרובוקטיביות במינון הנכון.'
שיר נחמד לדנה. פרובוקטיביות במינון הנכון.
21/11/2017 | 20:28
5
לצפיה ב-'מקומות 5- 1'
מקומות 5- 1
21/11/2017 | 19:15
17
5. למה לא- יזהר אשדות
6 שבועות במצעד,  שלב 1

4. הכל בשבילך- אלי לוזון
8 שבועות במצעד,  2 שלבים

3. אין לי מה לומר- מיכל אמדורסקי
4 שבועות במצעד,  2 שלבים

2. זמן קסם- יזהר אשדות וברי סחרוף
10 שבועות במצעד,  שלב 1, שהה 4 שבועות בראש!

1.  חלום כהה- אסף אמדורסקי
3 שבועות במצעד,  2 שלבים, שבוע בראש!

לצפיה ב-'המומלצים של אביחי- שירים חדשים'
המומלצים של אביחי- שירים חדשים
20/11/2017 | 15:25
10
34
כמו בכל תחילת שבוע, אני מביא את השירים החדשים שאהבתי ויצאו שבוע קודם לרדיו כסינגלים!! השבוע האחרון היה רב בשירים, רק קומץ מהם נכנסו לרשימה שלי
תהנו!

1. נשארת איתך- דנה אינטרנשיונל
שיר חדש ושלישי שלה לקראת אלבום אולפן חדש

2. החומר החדש- משינה
לאחר 4 שנים מהשיר האחרון שלהם, משחררת הלהקה שיר חדש

3. אתה אחד בחיי- רינת גבאי
בין שלל עיסוקיה בעיקר בעולם הילדים, מקליטה רינת שירים לאחרונה וזה השיר הראשון ששוחרר לרדיו

4. זמן- אליעד נחום
אחד מזמרי הפופ של השנים האחרונות משחרר סינגל שני מתוך אלבום אולפן שלישי כזמר סולן. הקליפ צולם במזרח אירופה

5. אהבה- לילך קופר
סינגל חדש לזמרת הצעירה והחדשה

6. בואי נאהב- אייל כהן
עוד זמר צעיר וחדש בעסק עם סינגל חדש

7. המפקדים של מוגרבי- אסף אמדורסקי
שיר חדש וטרי לזמר הוותיק

8. במקום גן עדן- ליאור קקון
הזמרת שהתגלתה בשנה שעברה בדה וויס והגיעה לגמר, עם סינגל שני

9. שיר קטן- אוהד חיטמן
סינגל חדש לזמר
לצפיה ב-'שמח שהפרוייקט הקטן שלי, כבר נושא פירות'
שמח שהפרוייקט הקטן שלי, כבר נושא פירות
20/11/2017 | 15:42
2
18
שתוך פחות משבוע, אתה כבר מכיר את רובם.
ולגבי ליאור קקון, לאט לאט היא תופסת תאוצה
לצפיה ב-'גם בזכותך וגם בזכות אתרי המוסיקה שחושפים שירים חדשים מדי יום'
גם בזכותך וגם בזכות אתרי המוסיקה שחושפים שירים חדשים מדי יום
20/11/2017 | 15:45
1
17
מעניין אותי מה אתה חושב על השיר של דנה אינטרנשיונל 

לצפיה ב-'אני חייב להגיד שהיא אף פעם לא הייתה כוס התה שלי. '
אני חייב להגיד שהיא אף פעם לא הייתה כוס התה שלי.
20/11/2017 | 15:56
17
אני לא אוהב את השירים שלה, אולי חוץ משיתופי הפעולה של העם סאבלימנל ועידן יניב
לצפיה ב-'4 מוצלח..כמו כל השירים שלו '
4 מוצלח..כמו כל השירים שלו
20/11/2017 | 18:53
1
3
לצפיה ב-'נכון, מסכים איתך'
נכון, מסכים איתך
20/11/2017 | 19:19
1
לצפיה ב-'תגובות'
תגובות
21/11/2017 | 04:02
1
13
דנה אינטרנשיונל - הפזמון איכותי מאוד
שיר יכולה לאהוב את השיר

משינה - כמו שכתבתי בעבר, שיר טוב

רינת גבאי - בינוני

אליעד נחום - לא אוהב אותו

לילך קופר - שיר חלש

אייל כהן - הכי טוב פה

אסף אמדורסקי - נחמד

ליאור קקון - מצויינת

אוהד חיטמן - לא רע
לצפיה ב-'תודה על התגובה '
תודה על התגובה
21/11/2017 | 10:52
3
לצפיה ב-'האזנתי רק ל2, 3 ו-4'
האזנתי רק ל2, 3 ו-4
21/11/2017 | 14:54
2
9
משינה - שיר טוב. השילוב של הזמרת מוסיף המון.
רינת גבאי -שיר טוב אבל לא מספיק מעניין / מיוחד
אליעד נחום - נחמד מאד והפזמון מקסים ומרגש אבל שוב לא מספיק מעניין. 

תודה

לצפיה ב-'לא סיקרן אותך השיר של דנה? חשבתי שתשמע אותו בטוח'
לא סיקרן אותך השיר של דנה? חשבתי שתשמע אותו בטוח
21/11/2017 | 15:10
1
7
תודה על התגובה צ'רלי 
לצפיה ב-'דווקא בכוונה דילגתי עליה. לא יודע למה...'
דווקא בכוונה דילגתי עליה. לא יודע למה...
21/11/2017 | 15:19
4
לצפיה ב-'השיר שאתם מאזינים לו ברגע זה'
השיר שאתם מאזינים לו ברגע זה
19/11/2017 | 19:03
13
16
לצפיה ב-'Simply Red - Lady Godiva's Room'
Simply Red - Lady Godiva's Room
19/11/2017 | 19:05
8
השיר המוצלח ביותר מתוך הEP שנכנס ל11 בבריטי 1992
לצפיה ב-'Kid Rock - Greatest Show On Earth'
Kid Rock - Greatest Show On Earth
19/11/2017 | 21:50
9
קצת קריפי הפתיח
לצפיה ב-'תמיד אליך- יונתן רזאל ורמי קלינשטיין'
תמיד אליך- יונתן רזאל ורמי קלינשטיין
20/11/2017 | 12:31
10
השיר המקסים הזה יוצא כעת כסינגל רשמי שהוא מופיע באלבום האוסף החדש של קלינשטיין "בסוף כולם חוזרים הביתה". דואט מיוחד 
לצפיה ב-'Luis Fonsi, Demi Lovato - Échame La Culpa'
Luis Fonsi, Demi Lovato - Échame La Culpa
20/11/2017 | 15:25
3
18
לצפיה ב-'באתי גם לרשום אותו'
באתי גם לרשום אותו
20/11/2017 | 18:35
2
14
ממכר !
לצפיה ב-'האמת שעוד לא הספקתי להתמכר, פשוט זה מה שמעתי כשקראתי את'
האמת שעוד לא הספקתי להתמכר, פשוט זה מה שמעתי כשקראתי את
21/11/2017 | 02:42
1
14
ההודעה
לצפיה ב-'חחחח'
חחחח
22/11/2017 | 12:37
3
לצפיה ב-'Taylor Swift-Call It What You Want'
Taylor Swift-Call It What You Want
20/11/2017 | 18:39
17
לצפיה ב-'Guns N' Roses - Yesterdays'
Guns N' Roses - Yesterdays
21/11/2017 | 14:48
6
עוד שיר שנכנס לבריטי 1992

לצפיה ב-'John Lennon- (Just Like) Starting Over'
John Lennon- (Just Like) Starting Over
21/11/2017 | 16:13
1
3
לצפיה ב-'מעולה! אולי השני הכי אהוב שלו אצלי'
מעולה! אולי השני הכי אהוב שלו אצלי
21/11/2017 | 16:33
3
לצפיה ב-'Noah Cyrus-I'm Stuck'
Noah Cyrus-I'm Stuck
22/11/2017 | 12:39
4
לצפיה ב-'Pet Shop Boys - The Way It Used To Be'
Pet Shop Boys - The Way It Used To Be
24/11/2017 | 01:09
3
לצפיה ב-' אשכול שירים ישראלים חדשים '
אשכול שירים ישראלים חדשים
19/11/2017 | 16:07
16
29
שבוע חדש, אשכול חדש, הקודם שקוע בקרקעית ולא קופץ. אגב מי שלא הבין, אם גם אתם מצאתם שירים חדשים, מוזמנים לשים את זה פה בעצמכם
לצפיה ב-'עברי לידר - מוגזם'
עברי לידר - מוגזם
19/11/2017 | 16:09
1
19
דיברו על זה לא מעט השבוע, צמד השופטים מאקס פאקטור, סאבלימנל ועברי לידר, משתפים פעולה ביצירת השיר, כתיבה והלחנה, שעברי לידר הוא המבצע הבודד של השיר הזה.
לצפיה ב-''
20/11/2017 | 18:54
4
לצפיה ב-'אריק ברמן - החיים'
אריק ברמן - החיים
19/11/2017 | 16:11
16
חוב מהפעם הקודמת. שמתי את השיר הזה בפוסט ההוא, אבל השרשור לא קפץ, אז אין לי מושג אם מישהו שם לב לשיר הזה. בכל אופן, שיר חדש של אריק ברמן שיצא ביום הרביעי האחרון שיר שכתב והלחין בעצמו
לצפיה ב-' קאבר - אברהם טל - לאורך הים'
קאבר - אברהם טל - לאורך הים
20/11/2017 | 12:11
3
13
אברהם טל לוקח את אחד השירים הכי גדולים של עופרה חזה ונותן לזה גרסה עכשווית, אלקטרונית בעזרתו של החצי השני בהרכב TYP. ג'וני גולשטיין. עשו את העיבוד למילים וללחן של איילה אשרוב ובעזרתה של נעמה לוי, מי שזוכר אותה מכוכב נולד 3. שעושה קולות רקע בשיר
לצפיה ב-'הקדמת את גלי צהל בשעה וחצי'
הקדמת את גלי צהל בשעה וחצי
21/11/2017 | 03:31
1
5
לצפיה ב-'כן, אני מנוי להליקון ביוטיוב. '
כן, אני מנוי להליקון ביוטיוב.
21/11/2017 | 11:52
6
ברגע ששיר שלהם עולה ליוטיוב.  אני מקבל הודעה על זה
לצפיה ב-'יפה'
יפה
23/11/2017 | 19:52
לצפיה ב-'אל תאמין לי- דנה ברגר'
אל תאמין לי- דנה ברגר
20/11/2017 | 14:46
1
12
הסינגל השישי מתוך האלבום "ימים צפופים"
לצפיה ב-'השיר הזה לא ממריא כמו קודמיו'
השיר הזה לא ממריא כמו קודמיו
21/11/2017 | 03:34
4
לצפיה ב-'נצ'י נצ' - לפעמים'
נצ'י נצ' - לפעמים
20/11/2017 | 15:45
15
הראפר שזכה בשיר השנה, ממשיך עם השנה הפורייה שלו ומוציא עוד שיר, עם קטע פתיחה מתוך ראיון של אהוד בנאי מאיזה סרט דוקמנטרי שעשו עליו. נצ'י נצ' עם שיר חזק בטקסט
לצפיה ב-'עמיר בניון - היום פחות משתגע'
עמיר בניון - היום פחות משתגע
20/11/2017 | 22:18
1
15
שיר ראשון לזמר מתוך אלבום שבדרך, שיר שכתב והלחין בעצמו
לצפיה ב-'הקול שלו איכותי כמו תמיד'
הקול שלו איכותי כמו תמיד
21/11/2017 | 03:35
6
לצפיה ב-'לב מול לב- מירי מסיקה'
לב מול לב- מירי מסיקה
21/11/2017 | 12:10
1
16
הסינגל החמישי מתוך האלבום

לצפיה ב-'שיר לא רע'
שיר לא רע
21/11/2017 | 12:39
3
לצפיה ב-'מור גנות - אמרו עלי'
מור גנות - אמרו עלי
22/11/2017 | 17:14
4
אפשר להגיד, זמרת חדשה נוספת. הוציאה שיר ביוני האחרון, וזה הסינגל השני שלה. שיר שכתב והלחין עבורה דודי בר דוד
לצפיה ב-'התקווה 6 - גדול עליי'
התקווה 6 - גדול עליי
22/11/2017 | 17:19
4
חיבור בין תל אביב לג'מייקה, קורה עכשיו עם התקווה 6. עמרי גליקמן, סולן להקת התקווה 6, נסע עם המפיק המוזיקלי שלו "פילוני" לג'מייקה וחיברו ביחד עם להקת רגאיי שהוא מאוד אוהב "Fire house", את המוזיקה לשיר  החדש ולא רק לשיר הזה כנראה. המילים והלחן הוא שלו, אבל המוזיקה משותפת עם נגנים מאותה להקה
לצפיה ב-'דרגו למצעד פסטיגל 1990'
דרגו למצעד פסטיגל 1990
19/11/2017 | 17:01
9
22
והינה אנחנו פותחים את העשור השני של הפסטיגל, לאט לאט אנחנו יבואו כמה כוכבי ערוץ הילדים שיהיו הבסיס של הכוכבים, אבל עד אז. עדיין הזמרים, ביחד עם מושנוב ובראבא, הם הזמרים. הם הכוכבים. אדם נמצא גם פה, רבקה זוהר חוזרת להשתתף בפסטיגל הזה, אחרי שנה של הפסקה האם זה מספיק לה לנצח בפעם השלישית? זה נדע בפרסום התוצאות.

לפניכם תשעה שירים, דרגו חמישה מתוכם עד ליום חמישי ה-30/11
ושלחו אלי לפרטי

רשימת השירים בתגובה לכאן
לצפיה ב-'רשימת השירים:'
רשימת השירים:
19/11/2017 | 17:02
7
20
המנחים: מוני מושונוב, שלמה בראבא ודובל'ה גליקמן

שיר מספר 1: בזכות הסלסה - שלומי שבת

שיר מספר 2: גן עדן - מרגלית צנעני

שיר מספר 3: אבי הטוב שבשמיים - רבקה זוהר

שיר מספר 4: א ב באהבה - אורי פיינמן

שיר מספר 5: שיזה לימה גונגן הולי - ליליה

שיר מספר 6: שיר הגראז' - אתניקס

שיר מספר 7: הנשיקה הצרפתית - אדם

שיר מספר 8: בוא אהובי - רינת גבאי

שיר מספר 9: ילד סנדוויץ' - מוני מושנוב ושלמה בראבא
לצפיה ב-'בתכלס ה-שיר של הפסטיגל הזה זה "אגדת השמש והירח"'
בתכלס ה-שיר של הפסטיגל הזה זה "אגדת השמש והירח"
20/11/2017 | 17:10
6
8
לצפיה ב-'לא חושב, היו שירים מתחרים טובים במופע'
לא חושב, היו שירים מתחרים טובים במופע
20/11/2017 | 19:59
5
8
אגדת השמש והירח מעולה והרבה יותר טובה מהשירים.  אבל זה לא הכל מבחינת השירים
לצפיה ב-'למה הוא לא מופיע ברשימה?'
למה הוא לא מופיע ברשימה?
21/11/2017 | 03:39
4
4
לצפיה ב-'כי הוא היה שיר אורח'
כי הוא היה שיר אורח
21/11/2017 | 11:30
3
6
הוא בהחלט יוצג במצעד.  אבל בתור שיר בונוס,  הוא לא היה חלק מהתחרות
לצפיה ב-'למחוק אותו מהדירוג שלי?'
למחוק אותו מהדירוג שלי?
21/11/2017 | 13:41
2
5
לצפיה ב-'כן ותחליף אותו לאחד אחר'
כן ותחליף אותו לאחד אחר
21/11/2017 | 14:14
1
4
לצפיה ב-''
21/11/2017 | 22:45
1
לצפיה ב-' זוכר את הפסטיגל הזה'
זוכר את הפסטיגל הזה
21/11/2017 | 03:47
2

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ