לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1353013,530 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'השיר החדש והמקפיץ "מלכת הרחבה" של נורית ספיר'
השיר החדש והמקפיץ "מלכת הרחבה" של נורית ספיר
23/09/2017 | 10:37
1
3
אשמח אם תשתפו באהבה ותנו בלייק את השיר החדש שלי "מלכת הרחבה",
שכתבתי והלחנתי ,הקישור לשיר :
https://www.youtube.com/watch?v=gvGvcJYmLeE&ap...
כמו כן עשו עליי כתבה בערוץ המוזיקה 25 ביס והוט :
https://www.youtube.com/watch?v=hWEpTK9GczA
לצפיה ב-'הקשבתי, זה נחמד- בסדר אבל לא התלהבתי ממש'
הקשבתי, זה נחמד- בסדר אבל לא התלהבתי ממש
23/09/2017 | 10:57
3
שיהיה לך המון בהצלחה!
לצפיה ב-'השיר היומי יום שבת 23.9.17 '
השיר היומי יום שבת 23.9.17
23/09/2017 | 09:36
1
9
ותודה לברוס ויין שפרס עלינו את חסותו הפעם.
לצפיה ב-'Dr. Dre, Snoop Dogg - Nuthin' But A G Thang'
Dr. Dre, Snoop Dogg - Nuthin' But A G Thang
23/09/2017 | 09:54
3
מהשת"פ האלמותי בין הדוקטור לסנופ נוצר אחד הטראקים הגדולים בהיסטוריה של ההיפ הופ.

אחד הקטעים האדירים ביותר ב-"Straight Outta Compton" הנהדר היה הקטע שבו דרה וסנופ יוצרים את השיר הזה on the fly.
לצפיה ב-' המצעד השנתי תשע"ז - פינת הניחושים '
המצעד השנתי תשע"ז - פינת הניחושים
22/09/2017 | 17:11
12
21
היי לכולם,

יש לנו תוצאות סופיות למצעד, ואני אעלה אותו בשאיפה החל מהיום בערב/מחר בבוקר-צהרים.

עד אז, הגיע הזמן לפינת ניחושים שאשמח שכמה שיותר ישתתפו בה

1. לפניכם 7 שירים, אחד מהם נמצא במקומות 1-20, שניים נמצעדים במקומות 21-40, שניים לא נכנסו למצעד ועוד שניים נוספים כלל לא דורגו. נחשו לגבי כל שיר איפה הוא מוקם (10 נק' על כל בחירה נכונה)

מסקרה שחורה - דיקלה
סתם - סטטיק ובן אל תבורי
עשיתי - ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא
היית איתה - שרית חדד
הכל - אביאור מלסה
אלוהי הדברים הקטנים - מירי מסיקה
מביט מהצד - עומר אדם

2. מי נבחרו לקטגוריית זמר,זמרת,הרכב,פריצת והשיר הגרוע של השנה (5 נק' על כל תשובה נכונה)

3. יש שני אומנים שהכניסו הכי הרבה שירים למצעד - נחשו כמה שירים כל אחד מהם הכניס (10 נק') ומי שני האומנים (10 נק')?

4. באחת הקטגוריות של נבחרי השנה היה תיקו - באיזו קטגוריה מדובר (10 נק') ובין מי למי היה התיקו (10 נק')?

5. 14 מדרגים דירגו למצעד:

א. כמה שירים שונים דורגו במקום הראשון? (40 נק' למי שיקלע בול - 20 נק' במידה ואף אחד לא יקלע בול ינתנו למי שקלע את התשובה הכי קרובה)

ב. כמה שירים שדורגו במקום הראשון אצל אחד המדרגים כלל לא נכנסו למצעד? (40 נק' למי שיקלע בול - 20 נק' במידה ואף אחד לא יקלע בול ינתנו למי שקלע את התשובה הכי קרובה)

6. נסו להמר על הטופ 3 (15 נק' על כל שיר שנכנס ולא קלע למקום המדויק, 30 נק' לכל שיר שנכנס וקלע למקום המדויק) 

בהצלחה! 
לצפיה ב-'יאללה, מנסה את מזלי:'
יאללה, מנסה את מזלי:
22/09/2017 | 17:31
4
15

1. לפניכם 7 שירים, אחד מהם נמצא במקומות 1-20, שניים נמצעדים במקומות 21-40, שניים לא נכנסו למצעד ועוד שניים נוספים כלל לא דורגו. נחשו לגבי כל שיר איפה הוא מוקם (10 נק' על כל בחירה נכונה)

מסקרה שחורה - דיקלה- טופ 21- 40
סתם - סטטיק ובן אל תבורי- טופ 20
עשיתי - ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא- לא דורג ולא קיבל נקודות
היית איתה - שרית חדד- טופ 21- 40
הכל - אביאור מלסה- לא נכנס
אלוהי הדברים הקטנים - מירי מסיקה- טופ 21- 40
מביט מהצד - עומר אדם- לא נכנס

2. מי נבחרו לקטגוריית זמר,זמרת,הרכב,פריצת והשיר הגרוע של השנה (5 נק' על כל תשובה נכונה)
זמר השנה: עומר אדם/ אביב גפן
זמרת השנה: עדן בן זקן
הרכב השנה: סטטיק ובן אל
פריצת השנה: טליסמאן   לא מצליח לחשוב כרגע על אופציה אחרת
השיר הגרוע של השנה: טודו בום- סטטיק ובן אל

3. יש שני אומנים שהכניסו הכי הרבה שירים למצעד - נחשו כמה שירים כל אחד מהם הכניס (10 נק') ומי שני האומנים (10 נק')?
שני האומנים: עדן בן זקן- 4 שירים וסטטיק ובן אל- 3 שירים

4. באחת הקטגוריות של נבחרי השנה היה תיקו - באיזו קטגוריה מדובר (10 נק') ובין מי למי היה התיקו (10 נק')?
אני נוטה להאמין בין אביב גפן לבין עומר אדם- זמר השנה

א. כמה שירים שונים דורגו במקום הראשון? (40 נק' למי שיקלע בול - 20 נק' במידה ואף אחד לא יקלע בול ינתנו למי שקלע את התשובה הכי קרובה)
לפחות 9 שירים דורגו מקום ראשון

ב. כמה שירים שדורגו במקום הראשון אצל אחד המדרגים כלל לא נכנסו למצעד? (40 נק' למי שיקלע בול - 20 נק' במידה ואף אחד לא יקלע בול ינתנו למי שקלע את התשובה הכי קרובה)
5 שירים

6. נסו להמר על הטופ 3 (15 נק' על כל שיר שנכנס ולא קלע למקום המדויק, 30 נק' לכל שיר שנכנס וקלע למקום המדויק) 
טופ 3:
1. אף אחד- עדן בן זקן
2. זהב- סטטיק ובן אל
3. טודו בום- סטטיק ובן אל

לצפיה ב-'רשמת 3 שירים שנכנסו לטופ 40'
רשמת 3 שירים שנכנסו לטופ 40
22/09/2017 | 17:53
12
יש 2 שנכנסו ל21-40, שניים שלא נכנסו למצעד ושניים שלא דורגו
לצפיה ב-'ומבהיר משהו לגבי שאלה 3'
ומבהיר משהו לגבי שאלה 3
22/09/2017 | 17:54
9
לשני האומנים יש אותו מספר של שירים בטופ 40. הם בתיקו על הכי הרבה שירים שנכנסו למצעד
לצפיה ב-'אז היית איתה של שרית לא דורג'
אז היית איתה של שרית לא דורג
22/09/2017 | 18:03
3
לצפיה ב-'עדן בן זקן וסטטיק ובן אל הכניסו כל אחד 3 שירים'
עדן בן זקן וסטטיק ובן אל הכניסו כל אחד 3 שירים
22/09/2017 | 18:05
7
לא מאמין שמירי  מסיקה הצליחה להכניס 3 שירים וגם לא עומר אדם
לצפיה ב-'עונה'
עונה
22/09/2017 | 18:06
7
מסקרה ואולהי  הדברים הקטנים טופ 20
סתם טופ עשר
השנים לא דורגו מביט מהצד והכול
לא נכנסו  היית איתה ועשיתי
זמר
נתן גושן
זמרת מירי מסיקה
הזמרת שהכניסה עדן 3 וסטטיק 4
שירים שונים אלך על 7
2 מדרגים
טופ 3:
תשים תשים
אף אחד
זהב
זהב
השיר הגרוע :טודו בום

לצפיה ב-'מנסה (אני גרוע בניחושים)'
מנסה (אני גרוע בניחושים)
22/09/2017 | 18:35
12

מסקרה שחורה - דיקלה 21-40
סתם - סטטיק ובן אל תבורי לא נכנס
עשיתי - ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא לא דורג
היית איתה - שרית חדד לא נכנס
הכל - אביאור מלסה לא דורג
אלוהי הדברים הקטנים - מירי מסיקה 1-20
מביט מהצד - עומר אדם 21-40

זמר - עומר אדם
זמרת - עדן בן זקן
הרכב - סטטיק ובן אל 
פריצה - מי היו המועמדים?
השיר הגרוע - טודו בום 

עדן בן זקן ועומר אדם (3) 

זמר השנה: עומר אדם ואייל גולן

12

1.אף אחד
2.זהב
3.תמיד חלמתי

לצפיה ב-'יאללה נהמר'
יאללה נהמר
22/09/2017 | 19:05
4
9

מסקרה שחורה - דיקלה
מקומות 21-40
סתם - סטטיק ובן אל תבורי לא נכנס למצעד
עשיתי - ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא לא דורג
היית איתה - שרית חדד לא נכנס למצעד
הכל - אביאור מלסה מקומות 1-20
אלוהי הדברים הקטנים - מירי מסיקה מקומות 21-40
מביט מהצד - עומר אדם לא דורג

זמר - נצ'י נצ'
זמרת - עדן בן זקן
הרכב - תיקו בין עילי בוטנר וילדי החוץ לבן אל תבורי וסטטיק
פריצה - אמממ חנן בן ארי? נו הזה ששר את "ויקיפדיה". נראה לי הוא, לא סגור על השם.
השיר הגרוע - טודו בום.

1 - עילי בוטנר וילדי החוץ, 2 - עדן בן זקן. שלושה שירים כל אחד.

הרכב השנה. התיקו הוא בין עילי בוטנר וילדי החוץ לבן אל תבורי וסטטיק.

וואו קשה קשה. נלך על 8 שירים שונים.

יש כאלה? נשמע לי מוזר, עם כה מעט מדרגים ששיר כלשהו לא יכנס למצעד. אז נלך על 0. שיואו אני כזה נועז.

1. כל הזמן הזה.
2. ויקיפדיה.
3. זהב.
לצפיה ב-'פריצה השנה לחנן בן ארי זה נחמד'
פריצה השנה לחנן בן ארי זה נחמד
22/09/2017 | 21:18
3
8
אבל זה מוחק קצת את השנתיים הקודמות שלו...
לצפיה ב-'בסדר, זה כמו שאנטטקומבו זכה ב-MIP, גם שנה שעברה הוא היה אדיר'
בסדר, זה כמו שאנטטקומבו זכה ב-MIP, גם שנה שעברה הוא היה אדיר
22/09/2017 | 21:43
2
9

האמת שאני לא מכיר את החנן הזה, שמעתי עליו לראשונה עם ויקיפדיה.
לא באמת ידעתי מה להמר שם, זה היה או מר חנן או אביב גפן. אבל אביב גפן לא יכל לפרוץ השנה, כי הוא הרי שר את השיר המפורסם הזה כבר כשרצחו את לינקולן, "אני הולך לבכות לך מיסטר פרזידנט", אז נשארתי עם חנן בלית ברירה.
לצפיה ב-'לא מכיר את חנן? באמת את התותים שלו?'
לא מכיר את חנן? באמת את התותים שלו?
22/09/2017 | 21:52
1
10
היית מסתכל על המצעדים השנתיים של האחרים, מנסה להבין את הרוח
לצפיה ב-'בשם לא מכיר. אם זה שיר פופולרי אז מניח שיצא לי לשמוע'
בשם לא מכיר. אם זה שיר פופולרי אז מניח שיצא לי לשמוע
23/09/2017 | 09:30
5
עברתי על המצעדים השנתיים שפורסמו פה, אבל אם אתה חושב שזכרתי הכל אתה נותן יותר מדי קרדיט ליכולות הקוגניטיביות שלי.

מה גם שהקטגוריות הרבה פחות מעניינות אותי. השירים זה כן, תמיד שמח להיחשף לשירים חדשים וטובים שלא הכרתי.
אבל פריצת השנה? תהרוג אותי, אין לי מושג אפילו מי היה זמר השנה בשנים האחרונות. 
לצפיה ב-'20 הגדולים ונבחרי השנה: המצעד העברי השנתי המשוקלל'
20 הגדולים ונבחרי השנה: המצעד העברי השנתי המשוקלל
22/09/2017 | 09:26
77
128
המשך>>
לצפיה ב-'המשך נוסף המצעד העברי השנתי המשוקלל תשע"ז 2017'
המשך נוסף המצעד העברי השנתי המשוקלל תשע"ז 2017
22/09/2017 | 08:52
43
35
המשך>>
לצפיה ב-'המשך המצעד העברי השנתי המשוקלל תשע"ז 2017'
המשך המצעד העברי השנתי המשוקלל תשע"ז 2017
22/09/2017 | 08:18
41
31
המשך>>
לצפיה ב-'המצעד העברי השנתי המשוקלל תשע"ז 2017'
המצעד העברי השנתי המשוקלל תשע"ז 2017
22/09/2017 | 07:10
67
83
המצעד השנה מורכב מ-9 מצעדים שנתיים:
גלגל"+וואלה
כאן רשת ג'
מקו+ערוץ 24+רדיו ת"א+רדיו חיפה+רדיו דרום+רדיו חם אש+גלי ישראל
רדיו אמצע הדרך
רדיו קול רגע
רדיו קול נתניה
רדיו קול רמת השרון
רדיו קול רמלה
רדיו...
המשך>>
המצעד השנה מורכב מ-9 מצעדים שנתיים:
גלגל"+וואלה
כאן רשת ג'
מקו+ערוץ 24+רדיו ת"א+רדיו חיפה+רדיו דרום+רדיו חם אש+גלי ישראל
רדיו אמצע הדרך
רדיו קול רגע
רדיו קול נתניה
רדיו קול רמת השרון
רדיו קול רמלה
רדיו קול גת
לצפיה ב-'השיר היומי לשישי'
השיר היומי לשישי
22/09/2017 | 09:54
11
9
לצפיה ב-'גלגל מסתובב-ריכל'
גלגל מסתובב-ריכל
22/09/2017 | 09:56
1
5
לצפיה ב-'אחלה שיר '
אחלה שיר
22/09/2017 | 20:14
2
לצפיה ב-'Hey You/Pink Floyd'
Hey You/Pink Floyd
22/09/2017 | 14:55
1
5
לצפיה ב-'הו כן '
הו כן
22/09/2017 | 20:02
3
לצפיה ב-'te necesito- thalia'
te necesito- thalia
22/09/2017 | 19:07
7
בלדה מעולה של הזמרת הנפלאה הזאת שיצאה כסינגל בשנת 1991/2 מאלבומה השני "עולמו של קריסטל". טליה 

לצפיה ב-'כנסיית השכל - תגידי שטוב'
כנסיית השכל - תגידי שטוב
22/09/2017 | 20:06
4
9
מה, זה מ-2007? מה זה החרא הזה הייתי בטוח שזה יותר ישן!

בכל מקרה, אחד האהובים עליי שלהם. הלחן אוי הלחן. אני יכול לצטט שורות מהשיר אבל כל כמה שהן טובות - הלחן בספירה אחרת.
לצפיה ב-'למען האמת זה מתחילת שנות ה-2000'
למען האמת זה מתחילת שנות ה-2000
22/09/2017 | 20:13
2
8
מה שאתה שומע עכשיו זה הגרסה המחודשת לכבוד האלבום "אוטוביוגרפיה"
לצפיה ב-'אם כך מכאן חוסר ההתאמה, באמת זכרתי את זה כיותר ישן '
אם כך מכאן חוסר ההתאמה, באמת זכרתי את זה כיותר ישן
22/09/2017 | 20:35
1
4
לצפיה ב-'זאת הגרסה המקורית'
זאת הגרסה המקורית
22/09/2017 | 20:37
4
לצפיה ב-'שיר מעולה! '
שיר מעולה!
22/09/2017 | 20:56
2
לצפיה ב-'חלומות - אייל גולן'
חלומות - אייל גולן
22/09/2017 | 20:15
5
לא רע בכלל, בשביל קאבר
לצפיה ב-'מסכמים שבוע'
מסכמים שבוע
21/09/2017 | 09:58
27
11
שירי השבוע

משהו טוב השבוע

משהו פחות השבוע

מאכל השבוע

סרט\תוכנית

משהו שמחכה לו בשבוע הבא-

לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
21/09/2017 | 10:22
15
14
העגלון ליאור יני
הנעורים האבודים ג'קי מיקה
בואי נעשה לנו חג יגאל בשן
עשה: היה כייף ההרמת כוסית בחוג ושמענו את השיר" דני רובס משהו חדש מתחיל"וברכנו בברכות יפות.
פחות טוב הצטמנו בלית ברירה הבת דודה נסעה והיה חסר , אכזבה ממצעדים השנתים חושבת שלמירי הגיע יותר.
מחכה הולכת אחרי הרבה זמן לבאולינג.....עם חברים...מהחוג...
לצפיה ב-'השיר של יגאל שיר מצוין'
השיר של יגאל שיר מצוין
21/09/2017 | 10:41
14
11
איפה בילית בארוחת החג אתמול?
גם אני לא מרוצה מהמצעדים, מירי בהחלט ראויה להכניס שירים למצעדים השנתיים אך ידעתי שלא תצליח
תבלי בנעימים בבאולינג, אני הייתי פעם אחרונה בבאולינג לפני חודש אבל זה תמיד כיף
לצפיה ב-'חג שקט הפעם, בבית ארחנו מעבר לזה ממש משעמם .הרבה בבית'
חג שקט הפעם, בבית ארחנו מעבר לזה ממש משעמם .הרבה בבית
21/09/2017 | 11:05
1
10
לא קל בכלל
בשבילי....
אין הרבה אופציות....

לצפיה ב-'גם אצלי חג שקט, היום יבואו גיסי ואחותי עם האחיינית'
גם אצלי חג שקט, היום יבואו גיסי ואחותי עם האחיינית
21/09/2017 | 11:09
7
אבל אין לי תוכנית לעשות יותר מזה
לצפיה ב-'אבל לא מסכימה מירי טובה אלבום מעולה , לא פחות מהשנה של עדן.'
אבל לא מסכימה מירי טובה אלבום מעולה , לא פחות מהשנה של עדן.
21/09/2017 | 11:06
11
14
לא שירים שיזכרו מירי אדירה
דקלה נעלמה והרבה ילדי החוץ בשנה מעולה

לצפיה ב-'מיר זמרת שאני מאד אוהב וגם לדעתי היתה ראויה'
מיר זמרת שאני מאד אוהב וגם לדעתי היתה ראויה
21/09/2017 | 11:23
1
13
דיקלה לא נעלמה בכלל, היא הוציאה 3 שירים והם לא הצליחו במצעדים השנתיים אבל הושמעו יפה ברדיו במשך השנה
לצפיה ב-'המצעדים קובעים שדקלה ומירי נכשלו, לדעתי דקלה פחות השנה אהבתי'
המצעדים קובעים שדקלה ומירי נכשלו, לדעתי דקלה פחות השנה אהבתי
21/09/2017 | 11:26
11
ומירי הגיעה לה שיר לא אמרתי זמרת מתוך 30 הגדולים
לפחות אחד.
לצפיה ב-'בעיני האלבום של עדן הוא אחד מאלבומי הפופ'
בעיני האלבום של עדן הוא אחד מאלבומי הפופ
21/09/2017 | 12:54
8
16
הכי טובים שעשו פה במילניום הנוכחי לפחות, וגם האלבום השני הכי אהוב עליי עד כה כנראה מהעשור.
ויהיו בו הרבה שירים שיזכרו לעומת מירי שבעיני השירים שלה היו מאד בנאליים ומשעממיםכמעט כולם, למרות הקול האדיר
לצפיה ב-'אני חושבת שזה עדין ירוד עדן ומירי רמה יותר גבוה לא התרגלתי '
אני חושבת שזה עדין ירוד עדן ומירי רמה יותר גבוה לא התרגלתי
21/09/2017 | 12:58
7
22
לשינוי רמה
ולשירים כול כך בנאלים
אני חושבת שעדין דקלה ושרית בזאנר יותר ברמה

לצפיה ב-'אני חושב שקרה למירי מסיקה מה שקרה לירדנה ארזי בזמנו'
אני חושב שקרה למירי מסיקה מה שקרה לירדנה ארזי בזמנו
21/09/2017 | 13:21
6
21
מירי היתה הכי פופולארית בין השנים 2005- 2012 בערך, עד שלציבור הישראלי נמאס ממנה בגלל שהיא היתה בכל מקום(לא רק ברדיו). ירדנה היתה הזמרת הכי פופולארית בשנות ה- 80. מה שקרה לה זה שהיא נמאסה על הקהל ולכן האלבומים של ירדנה בשנות ה- 90 לא ממש הצליחו ביחס לאלבומים מהאייטיז. לדעתי מירי מסיקה ממשיכה להיות זמרת נפלאה בשיריה אבל השירים שלה כבר פחות מסעירים את הציבור בגלל מיאוס והעובדה שהיא כבר לא מקליטה שירים קליטים מאד(כמו שירדנה עשתה). ירדנה הוציאה שני אלבומים מעולים באמת בשנות ה- 90 והם אנדרייטד לדעתי. מירי הוציאה גם  אלבומים מעולים אבל הקהל מחפש תמיד כוכבים חדשים. מירי חכמה והיא ממשיכה להקליט אז לטווח הרחוק זה לא ימנע ממנה להיות בין הזמרות האהובות חוץ מהקריירת המשחק והעיסוקים שלה.  פה בפורום האהבה למירי ירדה כי מחכים לה בסיבוב או מצפים לאותם נוסחת הלהיטים שנהיא עשתה בשני הכאלבומים הראשונים. אני חושב שהיא פועלת נכון ומחדשת ובעיקר ממציאה את עצמה מחדש ובייחוד באלבום האחרון שבו היא עבדה עם אנשים שלא כתבו לה לפני.
לצפיה ב-'וריטה?גם ירדה לא?מאז"מחכה" אין אלבום להיט ממש?'
וריטה?גם ירדה לא?מאז"מחכה" אין אלבום להיט ממש?
21/09/2017 | 15:09
5
13

לצפיה ב-'לגבי ריטה נראה לי שהיא תמיד מצליחה, לא ירדה בפופולאריות'
לגבי ריטה נראה לי שהיא תמיד מצליחה, לא ירדה בפופולאריות
21/09/2017 | 15:40
4
15
אומנם 9 שנים היא לא הוציאה אלבום בעברית אבל כעת שהיא הוציאה אלבום חדש אז היא מצליחה איתו יפה ברדיו והאלבום הגיע לזהב שזה הישג מכובד בימינו
לא מרגיש שהיא מצליחה פחות
לצפיה ב-'אף סינגל לא היה להיט רוב השירים לא עברו פליליסט , מצעדים לא '
אף סינגל לא היה להיט רוב השירים לא עברו פליליסט , מצעדים לא
21/09/2017 | 15:50
3
17
נכנסה

לצפיה ב-'דווקא שני הסינגלים שהוציאה נכנסו לפלייליסטים של ג' וגלגלצ'
דווקא שני הסינגלים שהוציאה נכנסו לפלייליסטים של ג' וגלגלצ
21/09/2017 | 15:55
2
14
המצעדים של גלגלצ היא לא נכנסה אבל השמיעו את שני השירים החדשים שלה. אלה לא להיטים בסדר גודל של שנות ה- 80 וה- 90 שלה אבל עדיין היא מצליחה יפה מאד לדעתי
לצפיה ב-'אני חושבת הפוך ממך הרבה זמרות חוץ מעדן לא נתנו צאנס השנה.'
אני חושבת הפוך ממך הרבה זמרות חוץ מעדן לא נתנו צאנס השנה.
21/09/2017 | 15:59
1
18
וחבל לדעתי הייתה שנה נהדרת לזמרות.

לצפיה ב-'את צודקת יעל, אבל דווקא לא בגלל הרדיו זה קרה לדעתי'
את צודקת יעל, אבל דווקא לא בגלל הרדיו זה קרה לדעתי
21/09/2017 | 16:16
16
האנשים היום מעדיפים ואוהבים בעיקר מוסיקה כיפית ומה לעשות רוב הזמרות השנה למעט שרית חדד ועדן לא עשו מוסיקה קלילה וכיפית ולכן שאר הזמרות פחות בלטו ונבלעו. הרדיו נתן צ'אנס למירי מסיקה אך המאזינים שדירגו למצעדים פחות נתנו לה
לצפיה ב-'סיכום'
סיכום
21/09/2017 | 16:46
7
23

שירי השבוע
Boy George - The Crying Game
The Wedding Present - Love Slave
Calvin Harris - Feels 
לומדת ללכת - נסרין

משהו טוב השבוע
סטוץ עם 3 חברים

משהו פחות השבוע
ההתכתבויות בין יעל ואביחי... זה מלחיץ כי אביחי לא חוסך בתגובות וממשיך לצבור עוד נקודות(אולי תעברו לצ'אט אישי?)
גם ל"מתאמן" יש סיכוי לא רע

מאכל השבוע
מוסקה במסעדת השובבים (נחלת בנימין)

סרט\תוכנית
"אימא מחליפה" עם בובליל והטבעונית.. פרק קורע !!

משהו שמחכה לו בשבוע הבא
לחזור לעצמי מבחינת תזונה... אכלתי הרבה השבוע

לצפיה ב-'הקאבר של בוי ג'ורג' טוב מאד'
הקאבר של בוי ג'ורג' טוב מאד
21/09/2017 | 17:45
2
15
לומדת ללכת שיר מצוין, הרבה יותר טוב מהשיר הקודם שלה "תאמרו לו". האמת שאצלי נסרין הצליחה במצעד השנתי שלי עם שני שירים("מילים שקטות" ו"העזתי") אני חושב שהיא זמרת מעולה באמת

אמא מחליפה היה לפני שבוע וחצי, לא? השבוע לא היה עם עינב בובליל

לצפיה ב-'אני אענה לך אבל '
אני אענה לך אבל
21/09/2017 | 17:54
1
22
בבקשה אל תגיב לי. אתה תצבור עוד נקודה.  לא יודע אם היה פרק חדש השבוע... את אימא מחליפה לא ראיתי באותו זמן ששודר. ראיתי בפרקים מלאים במאקו.

לצפיה ב-''
21/09/2017 | 19:35
5
לצפיה ב-'מצטערת בשבילך על אביחי שזה בגללי'
מצטערת בשבילך על אביחי שזה בגללי
21/09/2017 | 19:51
2
7
לצפיה ב-'אוי אוי אוי'
אוי אוי אוי
21/09/2017 | 20:26
1
12
לצפיה ב-'אני שומע מישהו ממורמר....'
אני שומע מישהו ממורמר....
22/09/2017 | 21:16
1
לצפיה ב-'"מתאמן" מפגיז, נראה לי הוא בטופ 2 בקלות'
"מתאמן" מפגיז, נראה לי הוא בטופ 2 בקלות
22/09/2017 | 15:17
5
לצפיה ב-'מסכם שבוע:'
מסכם שבוע:
22/09/2017 | 11:14
2
11

שירי השבוע: זה לא אני- דני רובס
השארת אותי עם רוח- חמי רודנר
בקוטב הבננות- אלונה דניאל
חבלים- נינט טייב
אקוט שרי- רותם כהן ומגי אזרזר
כל אחד יכול- רוני דלומי ופבלו רוזנברג

משהו טוב השבוע: החג והשקט שהוא מביא איתו, הצלחתי להתקדם עם העבודה ואני מרחק קטן מסיום העבודה

משהו פחות השבוע: גם אני קצת מאוכזב מהמצעדים השנתיים, אין יותר מדי חדשות טובות במדינה

מאכל השבוע: עוגת שזיפים

תוכנית: הישרדות(הגמר)- שמח שמעיין לא זכתה!

משהו שמחכה לו בשבוע הבא- לסיים סופסוף את העבודה, להעביר את הזמן בכיף

לצפיה ב-'איך היה עם אחיך אתמול נהנת?ויפה שמצליח להנות מהשקט.'
איך היה עם אחיך אתמול נהנת?ויפה שמצליח להנות מהשקט.
22/09/2017 | 12:21
1
3
לצפיה ב-'התכוונת אולי לאחיינית ולאחותי? '
התכוונת אולי לאחיינית ולאחותי?
22/09/2017 | 12:25
3
נהניתי מאד מהאחיינית שלי. לצערי הרב אח שלי לא בא הביתה לחג והוא סגר בבסיס את החג. מה שכן הוא יחזור ביום חמישי הבא ויהיה בבית ביום כיפור
לגבי השקט זה תלוי, יש רגעים שהייתי רוצה שתהיה לי תוכנית לעשות משהו אבל בסה"כ אני מעביר את הזמן טוב 
לצפיה ב-'הסינגל החדש והמקפיץ "מלכת הרחבה" עכשיו ביוטיוב'
הסינגל החדש והמקפיץ "מלכת הרחבה" עכשיו ביוטיוב
22/09/2017 | 09:16
3
שתפו בחום ואהבה ותנו בלייק לסינגל החדש שלי "מלכת הרחבה :
 כמו כן הכתבה מערוץ המוזיקה 25 שעשו עליי :
לצפיה ב-'השיר היומי לראש השנה א' יום חמישי 21.9'
השיר היומי לראש השנה א' יום חמישי 21.9
21/09/2017 | 20:52
4
7
לצפיה ב-'איך זה שכוכב מעז- תיקי דין'
איך זה שכוכב מעז- תיקי דין
21/09/2017 | 21:10
2
לצפיה ב-'זה לא אני- דני רובס'
זה לא אני- דני רובס
21/09/2017 | 21:42
9
שיר יפהפיה שנדמה לי יצא לרדיו מתוך אלבומו השני והמצליח "פנים ושמות" משנת 1987
לצפיה ב-'Smokie\Gompie - Who The Fuck Is Alice'
Smokie\Gompie - Who The Fuck Is Alice
21/09/2017 | 22:03
1
8
אחד השירים האהובים עליי ביותר בכל הזמנים. לא יודע להגיד באיזה טופ בדיוק (10 20 50) כי אני לא מסוגל להרכיב מצעד כל הזמנים שכזה, אבל מאוד מאוד גבוה.

הרבה מאוד זמן חשבתי שהשיר הוא של סמוקי, אבל אאל"ט הם אף פעם לא שרו את הגרסה עם ה-fuck ואת זה הוסיפו הולנדים ב-1995. ועכשיו תוך כדי קריאה בויקי אני מגלה שגם השיר המקורי הוא לא של סמוקי אלא שהם פשוט הקליטו את הגרסה ההרבה יותר מפורסמת שלו מהמקור האוסטרלי.

the more you know...

ואגב, לדעתי בכלל ההיכרות הראשונית-הראשונית שלי איתו הייתה אחרי שאיאקס זכו בליגת האלופות ב-1995 אחרי ניצחון על מילאן בגמר ואז היה פופולרי שיר שאוהדים הקליטו על הזכייה - Milan, Milan, who the fuck is Milan?

בכל מקרה, אליס 
לצפיה ב-' בשתי הגירסאות'
בשתי הגירסאות
22/09/2017 | 19:55
2
לצפיה ב-'המצעד השנתי של רדיו קול רגע'
המצעד השנתי של רדיו קול רגע
21/09/2017 | 10:25
45
73
המשך>>
לצפיה ב-'עפרה חזהVירדנה ארזי'
עפרה חזהVירדנה ארזי
21/09/2017 | 09:53
4
15
בפעם האחרונה ניצחה ירדנה את עפרה עם השיר "בין פרחי הגן". הפעם קרב חדש בין שני שירים אחרים של כל אחת מהן. תפקידכם הוא לחהאזין טוב טוב לשני השירים, להשוות ביניהם להכריע ולבחור בשיר שאתם מעדיפים. מותר בהחלט לא להכריע ולבחור בתיקו! רצוי להוסיף נימוק או הסבר לבחירתכם

קרב חדש: לכבוד השנה החדשה- שני שירים אופטימיים:

1. אמן למילים- עפרה חזה

2. שירו שיר אמן- ירדנה ארזי
לצפיה ב-'אמן למילים '
אמן למילים
21/09/2017 | 10:20
3
לצפיה ב-'שירו שיר אמן'
שירו שיר אמן
21/09/2017 | 16:37
4
לצפיה ב-'אמן למילים'
אמן למילים
21/09/2017 | 19:47
8
למרות ששניהם הם ממש מהפחות טובים שלהן...
לצפיה ב-'הבחירה שלי הפעם:'
הבחירה שלי הפעם:
21/09/2017 | 19:47
6
אמן למילים- עפרה חזה+ שירו שיר אמן- ירדנה ארזי

1. שני שירים מעולים כל אחד ומלאי תקווה
2. שניהם הצליחו ברדיו אך הם אנדרייטד כיום ולא מושמעים מספיק
3. לאר מדובר בשיאים של כל אחת אבל אני נהנה משניהם
4. מעדיף שחבריי לפורום יכריעו במקרה הזה
לצפיה ב-'השיר החדש והמקפיץ "מלכת הרחבה" עכשיו ביוטיוב'
השיר החדש והמקפיץ "מלכת הרחבה" עכשיו ביוטיוב
21/09/2017 | 16:32
12
אשמח אם תשתפו באהבה ותנו בלייק את השיר החדש שלי "מלכת הרחבה",
שכתבתי והלחנתי ,הקישור לשיר :
כמו כן עשו עליי כתבה בערוץ המוזיקה 25 ביס והוט :
לצפיה ב-'דרגו למצעד השנתי של הפורום'
דרגו למצעד השנתי של הפורום
20/09/2017 | 16:25
22
5
לצפיה ב-'דרגו למצעד השנתי של הפורום'
דרגו למצעד השנתי של הפורום
19/09/2017 | 01:02
20
9
לצפיה ב-' המצעד השנתי של הפורום תשע"ו - ההצבעה '
המצעד השנתי של הפורום תשע"ו - ההצבעה
13/09/2017 | 06:56
17
96
אזד זהו, אחרי שהוספתם לי כמה שירים גם באמצעות המצעדים השנתיים שלכם - הגענו לדירוג.

עליכם לשלוח לי במסר ולדרג בין 10 ל20 שירים מבין הרשימה שאני שולח פה (אם אתם נזכרים שוב בעוד איזה שיר אתם מוזמנים להוסיף).
כמו כן עליכם לבחור את קטגוריות זמר השנה, זמרת השנה, הרכב השנה, פריצת השנה והשיר הגרוע של השנה. אלו קטגוריות פתוחות אז אתם יכולים לבחור בכל אומן או שיר שמופיעים ברשימה הזו.

הדירוג יתבצע עד יום חמישי הבא, 21.9, במהלך החג - ובשאיפה אני אעלה את המצעד בשישי  
לצפיה ב-'הרשימה:'
הרשימה:
13/09/2017 | 06:57
4
110
26 - נתן גושן
I Feel Alive - אימרי זיו
אהבה כזו - עידן רייכל וזהבה בן
אהבה מסובבת הכל - הראל סקעת
אור בצל - אביתר בנאי
אותם חלומות - מאיה אברהם
אזרח השמש ממזרח - אלון עדר ולהקה
אחים - חנן בן ארי ועברי לידר
איש גדול - לירון בן שמעון ועינן פרל
אישה של גבר אחד - התקווה 6
אל תיקח ללב - בום פם ונצ'י נצ'
אל תפסיקי לרקוד - ניר דמירל
אלוהי הדברים הקטנים - מירי מסיקה
אמא של נדב - אבי גרייניק
אנא, אנא, אנא - שי צברי
אנחנו לא לבד - הדס כהן
אני יודעת - כנסיית השכל
אף אחד - עדן בן זקן
אף אחד לא יושב פה - עומר אדם
את כל מה שרציתי לאהוב - עידו רפאל חביב
אתה מולי - עילי בוטנר וילדי החוץ
בא אליי - אביב גפן ואורית שחף
בא לי - האולטראס ומתן עגמי
בבוא יומי - ישי לוי
בדידותי הנהדרת - דיקלה
בדיוק כמו שהיא - אדיר גץ
בובה זהבה - יובל דיין
בטוח - אתניקס
בטן גב - שרית חדד
בכללו - ג'יין בורדו
בלבלה - מוטי טקה
בלי שביקשתי - שרית חדד
בסוף - עידן עמדי
בסוף הכל חולף - עומר אדם
בסוף כולם חוזרים הביתה - רמי קליינשטיין
בעיר הזאת - עברי לידר ועופר מאירי
בת הים הקטנה - מורן סלע
גבעה אחת - שלמה ארצי ואמיר דדון מארחים את הגבעטרון
גלגל מסתובב - עידן רייכל
דבר איתי - מוקי
דגים - כנסיית השכל
דור הסתלבט - נתן גושן
דרך העיניים שלך - יובל דיין
האוצר - בועז שרעבי
הולך על מים - מוקי
הזמן ירפא - אתניקס
הזמן שעבר - מיכל שפירא
היי - עילי בוטנר וילדי החוץ
היית איתה - שרית חדד
הייתי חוזרת - עדן בן זקן
הירושה - חוה אלברשטיין
הכל - אביאור מלסה
הכל יכול לקרות - גיא ויהל
הכל נגמר - עילי בוטנר וילדי החוץ
הכל עוד לפניי - התקווה 6
הללויה - אביב גפן
העזתי - נסרין קדרי
השמש תזרח - גיא ויהל
והגשם - יאיר לוי
וואי וואי - שרית חדד
ויקיפדיה - חנן בן ארי
זה לא אני - כנסיית השכל
זהב - סטטיק ובן אל תבורי
זכרון רחוק - דוד בן בסט
זנזיבר - טליסמאן
חבק אותי - עילי בוטנר וילדי החוץ
חבר של פעם - ריטה
חגיגה בישראל - ליאור נרקיס ודודו אהרון
חופשייה - קטריקס ודורון ביטון
חוצים את הרחוב - אביתר בנאי
חיה בתוכי - שלומי שבת
חייאתי - מירי מסיקה
חיכיתי - נתן גושן
חלום ישן - לירון עמרם
חסד נעורייך - דוד בן בסט
חפש אותי בראשון - אגס קימל
חצי רוסיה חצי מרוקאית - יוסי שטרית
חתונת השנה - אייל גולן ואיתי לוי
טודו בום - סטטיק ובן אל תבורי
טניה - לידוי, אסטמה ושקד פררה מארחים את אנחל(אסי כהן)
יא' 2 - טונה
יום גדול - סאבלימינל וחזי שקד
יום שני עלות השחר - אהוד בנאי וברי סחרוף
ילד או גבר - אניה בוקשטיין ועופר ניסים
ילדים כמונו - עילי בוטנר וילדי החוץ
ימים צפופים - דנה ברגר
יפה לך להיות מאושרת - אייל גולן
ירוק ודבש - דודו אהרון
יש חיים - יובל גולדנברג
כולם באילת - עדן בן זקן
כוס של יין - משה פרץ
ככה זה אצלנו - לידוי, אסטמה ושקד פררה
כל הזמן הזה - נצ'י נצ'
כל כך יפה לך - רותם כהן ודסמבר בואנו
כל מה שביקשת - הראל מויאל
כמו בהתחלה - ג'יין בורדו
כשאהוד שר - אמיר דדון
לא אזוז מכן - יאיר לוי
לא חוקית - אגס קימל
לא לבד - חנן בן ארי
לגעת בשמיים - מוקי
לזאת שניצחה - עדן בן זקן
ליגל אייז - הדג נחש ואינפקטד מאשרום
לילותיי - יובל דיין
למדתי לעוף - מנור שבת
למה לי - שרית חדד
לנשום - אליעד ושמעון בוסקילה
לשונות של אש - אביתר בנאי
מאוהב מדי - שלומי שבת
מביט מהצד - עומר אדם
מה עשית בחיים - פאר טסי
מה שחשוב - ג'יין בורדו
מהזריחה ועד שקיעה - קובי אפללו והמשקפים של נויפלד
מהפכה - דנה ברגר
מזל - אייל גולן ועומר אדם
מזל מאזניים - דודו אהרון
מזמן - ריטה
מחוספס - אמיר דדון
מחכה לך - אבי אבורומי
מי אני היום - אביב גפן
מי את - אברהם טל
מי שלא חולם כועס - ג'ירפות
מילים שקטות - נסרין קדרי והראל סקעת
מכתוב - איב אנד ליר
מסקרה שחורה - דיקלה
מעלה מעלה - ליאורה יצחק
משפט משיר - רון נשר
נגן - דנה ברגר
נוסע - אליעד ואסי ישראלוף
נוף יפה - אלה שיק בלום ונופר תום
נושמת - מאיה בוסקילה
נסחף אלייך - יאיר לוי
סוף שיש לו התחלה - עילי בוטנר וילדי החוץ
סחרורת - טונה
סיפור ישן - עומר אדם ולירן דנינו
סתם - סטטיק ובן אל תבורי
עד אור שיעלה - אברהם טל ואינפקטד מאשרום
עד שיעלה היום הבא - עידן עמדי
עד שתמצאי אהבה - אמיר דדון
עוד יהיה טוב - הדג נחש
עוד תחנה - בן ארצי
עומר אדם -  Paradise
עוף קדימה - יאיר לוי
עושה לי טוב - אגם בוחבוט
עכשיו כולם רוקדים - עידן עמדי
על משכבי - חנן בן ארי ומשה פרץ
ענן - קרולינה
עשבים - ישי לוי והמשקפים של נויפלד
עשיתי - ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא
פעם בחיים - עומר אדם
פרית הדובדבן - מרינה פיינגולד
פשוט להיות - חדווה עמרני
פתחי לי את דלתך - אהוד בנאי וברי סחרוף
קדאווה - לידוי, אסטמה ושקד פררה
קולנוע לב -ג'יין בורדו
קומסי קומסה - דנה לפידות והנרי
קרמלה - משה פרץ
רוצה לבכות - ג'יין בורדו
רוקדת - אניה בוקשטיין  ועופר ניסים
רחוק מכאן - מרגלית צנעני
רציתי - עדן בן זקן
רקפת - מנור שבת
שב מולי - יובל דיין
שוב לנשום - יאיר לוי
שים עין עלינו - התקווה 6 ומוש בן ארי
שיר החייל - אהוד בנאי וברי סחרוף
שיר לאמא - אלון עדר ולהקה
שיר לשיפור מצב הרוח - פלורה
תבואי היום - אייל גולן
תדעי לך - אבי אבורומי
תודה שאת אוהבת אותי - חנן בן ארי
תלך אבל שלא תעז ללכת - עברי לידר ועופר מאירי
תמיד חלמתי - אליעד
תן לי סימן - נועה קירל
תנגן - יובל דיין
תשים תשים - מירי מסיקה
לצפיה ב-'דירגתי'
דירגתי
14/09/2017 | 19:52
7
לצפיה ב-'כפרה עליך, על הרשימה '
כפרה עליך, על הרשימה
14/09/2017 | 21:35
2
26
אני בודק את כל השירים, מקווה להצליח לגרד לפחות 10 להצבעה.
לצפיה ב-'גם אני עזרתי קצת, בהכנת הרשימה. '
גם אני עזרתי קצת, בהכנת הרשימה.
14/09/2017 | 22:36
1
5
לצפיה ב-'כפרה על שניכם '
כפרה על שניכם
14/09/2017 | 22:59
4
לצפיה ב-'תשעז* כמובן'
תשעז* כמובן
13/09/2017 | 23:10
7
לצפיה ב-''
13/09/2017 | 23:52
4
לצפיה ב-'הצבעתי'
הצבעתי
14/09/2017 | 10:07
5
לצפיה ב-'דורג'
דורג
14/09/2017 | 15:48
5
לצפיה ב-'אוקיי הצלחתי לדלות 10 שירים בדיוק! '
אוקיי הצלחתי לדלות 10 שירים בדיוק!
15/09/2017 | 15:46
28
אני מרגיש כ"כ מנותק מהמוזיקה הישראלית, יואו. כל שיר נשמע לי יותר סתמי מקודמו.  ובאמת שפעם זה לא היה ככה. יש שנים שבהן יש הרבה שירים שהם ממש טובים. פה אני אשכרה מרגיש שהייתי צריך להתאמץ כדי לבחור לפחות 10.

אניוויי, בקרוב נרקח דירוג ונשלח!
לצפיה ב-'שלחתי'
שלחתי
16/09/2017 | 10:45
6
לצפיה ב-' אולההה'
אולההה
16/09/2017 | 19:58
6
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
17/09/2017 | 23:42
4
27
אני לא מצביעה כי אני לא מכירה מספיק שירים ישראלים השנה...
אבל סתם מעניין אותי למה אסתר רדא לא ברשימה כי היא שרה באנגלית או כי אולי היא לא מספיק מוכרת
לצפיה ב-'כנראה שלא מכניסים שירים באנגלית'
כנראה שלא מכניסים שירים באנגלית
18/09/2017 | 00:10
2
21
לגבי השאלה השנייה, אני לא חושב. יש שם לא מעט זמרים שבכלל לא מוכרים, יאיר לוי והדס כהן פחות מוכרים לקהל הרחב. יותר מזה, רק הקהל הפייסבוקי והיוטיוב, יכיר אותם. ככה שהם פחות מוכרים מאסתר רדא, אני מניח שזה רק בגלל השירים שלה שהם באנגלית
לצפיה ב-'אם היה אנגלית, היו מכניסים גם את ביט בוקס ואת לינה מחול'
אם היה אנגלית, היו מכניסים גם את ביט בוקס ואת לינה מחול
18/09/2017 | 00:12
1
17
שהיו להם שירים מאוד בולטים
לצפיה ב-'אני חושבת שבאופן כללי, שירים של אמנים ישראלים'
אני חושבת שבאופן כללי, שירים של אמנים ישראלים
20/09/2017 | 12:11
25
שיצאו בישראל צועדים במצעד העברי... גם לפי מה שאורישקי (אורי) אומר
לצפיה ב-'למען האמת אין לי משהו עקרוני נגד שירים באנגלית'
למען האמת אין לי משהו עקרוני נגד שירים באנגלית
18/09/2017 | 06:35
25
אני פחות הכרתי השנה שירים שיצאו באנגלית למעט השיר שנשלח באירוויזיון, וכשערכתי את הרשימה אף אחד לא הוסיף אותם...
אם מישהו מעוניין להצביע לשיר שלא ברשימה ויצא השנה זה אפשרי.
לצפיה ב-'תמשיכו להצביע חברים, יש לכם יומיים!'
תמשיכו להצביע חברים, יש לכם יומיים!
19/09/2017 | 06:57
4
לצפיה ב-'12 הצבעות עד כה!!!! תמשיכו לדררגגג'
12 הצבעות עד כה!!!! תמשיכו לדררגגג
20/09/2017 | 15:06
8
לצפיה ב-'קדימה! שעות אחרונות לדרגגגגגג'
קדימה! שעות אחרונות לדרגגגגגג
21/09/2017 | 09:33
12
לצפיה ב-'המצעד השנתי של רדיו קול רמלה'
המצעד השנתי של רדיו קול רמלה
20/09/2017 | 17:03
18
39
לצפיה ב-'מקום 24 עד 21'
מקום 24 עד 21
20/09/2017 | 17:07
1
31
מקום 24 
סתם - סטטיק ובן אל תבורי

מקום 23
הכל עוד לפניי - התקווה 6

מקום 22
דור הסתלבט - נתן גושן

מקום 21
קטנה - מאור אדרי

לצפיה ב-'תיקון ותודה לרועי שבדק ועדכן אותי,מקום 25 עד 21'
תיקון ותודה לרועי שבדק ועדכן אותי,מקום 25 עד 21
21/09/2017 | 09:19
8

מקום 25 
סתם - סטטיק ובן אל תבורי
https://www.youtube.com/watch?v=SOc5ULYfITY

מקום 24
הכל עוד לפניי - התקווה 6
https://www.youtube.com/watch?v=dauW62xmwZQ

מקום 23
דור הסתלבט - נתן גושן
https://www.youtube.com/watch?v=tS88zMBeABw

מקום 22
קטנה - מאור אדרי
https://www.youtube.com/watch?v=HVeMcvNxEhY

מקום 21
חיכיתי - נתן גושן
לצפיה ב-'מקום 20 עד 16'
מקום 20 עד 16
20/09/2017 | 17:11
18
מקום 20
חופשייה - קטריקס ודורון ביטון

מקום 19
מזל - אייל גולן ועומר אדם

מקום 18
פעם בחיים - עומר אדם

מקום 17
יפה לך להיות מאושרת - אייל גולן

מקום 16
י"א 2 - טונה
לצפיה ב-'מקום 15 עד 11'
מקום 15 עד 11
20/09/2017 | 17:14
14
מקום 15
חצי רוסיה, חצי מרוקאית - יוסי שטרית

מקום 14
בסוף הכל חולף - עומר אדם

מקום 13
מזל מאזניים - דודו אהרום

מקום 12
כוס של יין - משה פרץ

מקום 11
עשרים ושש - נתן גושן
לצפיה ב-'זמר השנה'
זמר השנה
20/09/2017 | 17:15
10
נתן גושן
לצפיה ב-'מקום עשירי'
מקום עשירי
20/09/2017 | 17:16
15
הכל - אביאור מלסה
לצפיה ב-'מקום תשיעי'
מקום תשיעי
20/09/2017 | 17:17
13
לזאת שניצחה - עדן בן זקן

לצפיה ב-'מקום שמיני'
מקום שמיני
20/09/2017 | 17:19
13
טודו בום - סטטיק ובן אל תבורי
לצפיה ב-'הרכב השנה'
הרכב השנה
20/09/2017 | 17:20
15
סטטיק ובן אל תבורי
לצפיה ב-'מקום שביעי'
מקום שביעי
20/09/2017 | 17:21
16
זהב - סטטיק ובן אל תבורי

לצפיה ב-'מקום שישי'
מקום שישי
20/09/2017 | 17:22
15
לצפיה ב-'מקום חמישי'
מקום חמישי
20/09/2017 | 17:23
16
רציתי - עדן בן זקן

לצפיה ב-'מקום רביעי'
מקום רביעי
20/09/2017 | 17:24
20
כל הזמן הזה - נצ'י נצ'

לצפיה ב-'מקום שלישי'
מקום שלישי
20/09/2017 | 17:24
21
ויקיפדיה - חנן בן ארי
לצפיה ב-'זמרת השנה'
זמרת השנה
20/09/2017 | 17:25
16
עדן בן זקן
לצפיה ב-'מקום שני'
מקום שני
20/09/2017 | 17:26
19
אף אחד - עדן בן זקן

לצפיה ב-'שיר השנה של רדיו קול רמלה'
שיר השנה של רדיו קול רמלה
20/09/2017 | 17:27
1
37
תמיד חלמתי - אליעד
לצפיה ב-'שיר יפהפיה, יפה שהצליח '
שיר יפהפיה, יפה שהצליח
20/09/2017 | 17:52
4
לצפיה ב-'המצעד השנתי של רדיו אמצע הדרך'
המצעד השנתי של רדיו אמצע הדרך
20/09/2017 | 17:37
54
76
המשך>>
לצפיה ב-'השיר היומי לערב ראש השנה'
השיר היומי לערב ראש השנה
20/09/2017 | 01:13
17
12
לצפיה ב-'נעמי שמר - בראש השנה'
נעמי שמר - בראש השנה
20/09/2017 | 03:52
2
18
שיר החג האהוב עליי ביותר

שיהיה חג שמח לכולם ושנה טובה
לצפיה ב-'שיר מקסים, שנה טובה וחג שמח לך צליל'
שיר מקסים, שנה טובה וחג שמח לך צליל
20/09/2017 | 09:21
5
לצפיה ב-'שיר שאני מאוד אוהב!!'
שיר שאני מאוד אוהב!!
20/09/2017 | 18:04
4
לצפיה ב-'עפרה חזה - כל יום מתחילה שנה'
עפרה חזה - כל יום מתחילה שנה
20/09/2017 | 09:19
2
16
כל ראש שנה מחדש אני מפרסם את השיר הזה ולא מאמין שעברה כבר שנה  
לצפיה ב-'שיר ענק '
שיר ענק
20/09/2017 | 09:23
4
לצפיה ב-''
20/09/2017 | 12:04
4
לצפיה ב-'2Unlimited - Do What's Good For Me'
2Unlimited - Do What's Good For Me
20/09/2017 | 10:46
3
לצפיה ב-'אילנית- בשנה הבאה'
אילנית- בשנה הבאה
20/09/2017 | 12:05
1
13
בהשראת מצעד אילנית
שנה טובה
לצפיה ב-'שיר מעולה! '
שיר מעולה!
20/09/2017 | 14:23
4
לצפיה ב-'בואי נעשה לנו חג-יגאל בשן'
בואי נעשה לנו חג-יגאל בשן
20/09/2017 | 15:24
1
3
לצפיה ב-'להיט גדול, שיר נפלא וגם כיפי'
להיט גדול, שיר נפלא וגם כיפי
20/09/2017 | 16:15
3
לצפיה ב-'רוקדת - אניה בוקשטיין'
רוקדת - אניה בוקשטיין
20/09/2017 | 17:37
2
לצפיה ב-'השארת אותי עם רוח- חמי רודנר'
השארת אותי עם רוח- חמי רודנר
20/09/2017 | 19:28
2
5
סינגל שהצליח יחסית מאלבומו הרביעי "מכונת השירים הגדולה"
לצפיה ב-'זמר שנעלם לא? אהבתי יותר באיפה הילד ואתה?'
זמר שנעלם לא? אהבתי יותר באיפה הילד ואתה?
20/09/2017 | 20:30
1
4
לצפיה ב-'אכן נעלם קצת, הוציא אלבום אחרון לפני 4 שנים'
אכן נעלם קצת, הוציא אלבום אחרון לפני 4 שנים
20/09/2017 | 20:32
5
אני אוהב אותו גם בתקופת איפה הילד וגם בקריירת הסולו 
לצפיה ב-'גלגל ענק/ חלב ודבש'
גלגל ענק/ חלב ודבש
21/09/2017 | 00:33
1
5
לצפיה ב-'אדיר'
אדיר
21/09/2017 | 09:45
1
לצפיה ב-'שנה טובה, מוצלחת ופוריה לפורום מצעדים'
שנה טובה, מוצלחת ופוריה לפורום מצעדים
20/09/2017 | 17:36
7
23
אני מאחל לכל אחד ואחת ממכם שנה של בריאות, שפע, אהבה, אור, צמיחה וכל טוב

אני מאחל לפורום שהשנה ה-16 שלו תהיה מוצלחת כמו ואף יותר מקודמותיה

לכבוד המצעדים בראש השנה, החלטתי להאדים את אלי, כעורך המצעד המשוקלל ואת אורי כעורך המצעד של הפורום

חג שמח לכולם, אני לא יודע אם אבקר פה במהלך החג-שבת
לצפיה ב-'שנה טובה ומתוקה'
שנה טובה ומתוקה
20/09/2017 | 17:38
5
לצפיה ב-'שנה טובה'
שנה טובה
20/09/2017 | 17:39
1
13
עם כל המצעדים שאני רואה אצל תחנות הרדיו. אני אוהב את "הרדיו של הפורום".
לצפיה ב-'אהבתי'
אהבתי
20/09/2017 | 18:01
4
לצפיה ב-'שתהא שנה טובה, מוצלחת, נעימה ושקטה לכולנו'
שתהא שנה טובה, מוצלחת, נעימה ושקטה לכולנו
20/09/2017 | 17:50
5
לצפיה ב-'שנה טובה ומוצלחת מכל הבחינות לכולנו'
שנה טובה ומוצלחת מכל הבחינות לכולנו
20/09/2017 | 17:52
10
ומזל טוב לאלי ואורי על האדום
לצפיה ב-'שנה טובה לכולם'
שנה טובה לכולם
20/09/2017 | 18:00
7
לצפיה ב-'תודה על המחמאה '
תודה על המחמאה
20/09/2017 | 19:02
8
שנה רגועה ומתוקה לכולכם אנשים יקרים
לצפיה ב-'השיר החדש של נורית ספיר "מלכת הרחבה" עכשיו ביוטיוב'
השיר החדש של נורית ספיר "מלכת הרחבה" עכשיו ביוטיוב
20/09/2017 | 18:59
10
שתפו בחום ואהבה את השיר החדש והמקפיץ של הזמרת נורית ספיר
"מלכת הרחבה" ,זמרת חדשה שכתבה והלחינה את השיר עם סיפור חיים לא קל :

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ