לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1423714,237 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-'השיר ליום חמישי'
השיר ליום חמישי
26/04/2018 | 00:06
2
5
לצפיה ב-'Ruby Murray - Softly, Softly'
Ruby Murray - Softly, Softly
26/04/2018 | 01:06
4
בעיני בלדה תשוקתית מופלאה מאוד, https://m.youtube.com/watch?v=9z4_JqPhyGw
לצפיה ב-'בלארוס 2018'
בלארוס 2018
26/04/2018 | 07:20
4
תקוע לי בראש מהבוקר...

שיר שנותן תחושה שחרשת עליו שנים אבל בכל זאת נתקע..
לצפיה ב-'שאלון'
שאלון
25/04/2018 | 19:05
25
56
1.איזה מצב יותר מבאס אותכם: שאנשים שאתם מעריכים מביעים דעות שליליות על שיר שאתם אוהבים או שהם מהללים שיר שאתם לא סובלים ?
2.מה הטופ 3 שלכם מהשירים שייצגו את ישראל באירווזיון ? ומה הטופ 3 שלכם מהשירים שהיו בקדם ישראל באירווזיון ולא זכו לייצג את ישראל  ?
3.מתי  ואיך (נגיד באמצעות רדיו  או יוטיוב ,או אייטונס וכ"ו)אתם מאזינים למוסיקה במהלך היום?
4.איזה אמן\אמנית \להקה שלא הופיעו בארץ הייתם רוצים שיופיעו?
5.איזה אמן\אמנית\להקה אתם מחכים לחומרים חדשים שלהם?
6.איזה מוזיקה שמעתם בילדותכם (אני מתכוונת שהורים שלכם או אחים הגדולים שלכם
שמעו שאתם עדיין הייתם צעירים להחליט בעצמכם מה לשמוע ) ?
7.נגיד שאתם בנסיעה או באימון והאפשרות היחידה שלכם לשמוע שירים היא רק באמצעות רדיו ובתחנה אחת יש שיר שאתם לא אוהבים ובתחנה אחרת שיר שאתם לא מכירים ובתחנות אחרות יש פרסומות, למה תקשיבו? או שתעדיפו לא לשמוע כלום?
8. איזה שיר פתיחה/נעימת פתיחה של סדרה כלשהי (כולל  סדרות אנימציה ) הוא הכי אהוב עליכם? (אשמח אם תתנו תשובה של שיר ישראלי ושיר באנגלית).(למי שבא אפשר לציין כמה)
9.באיזה עשור היו השירים הכי אהובים עליכם?
10.מה אתם יותר אוהבים שירים של הביטלס או של אבבא?

נ.ב אריה שאלה אחת זה בעקבות המצעד שלך

לצפיה ב-'הנה את '
הנה את
25/04/2018 | 20:21
2
34
1.איזה מצב יותר מבאס אותכם: שאנשים שאתם מעריכים מביעים דעות שליליות על שיר שאתם אוהבים או שהם מהללים שיר שאתם לא סובלים ?
הראשון
2.מה הטופ 3 שלכם מהשירים שייצגו את ישראל באירווזיון ?
דינג דונג דנה אינט'
TIME איזבו
שרה ברחובות ריטה
ומה הטופ 3 שלכם מהשירים שהיו בקדם ישראל באירווזיון ולא זכו לייצג את ישראל  ?
חן אהרוני - אור, הראל סקעת - לאן, זודיאק
3.מתי  ואיך (נגיד באמצעות רדיו  או יוטיוב ,או אייטונס וכ"ו)אתם מאזינים למוסיקה במהלך היום? 
מחשב כלומר יוטיוב או קבצים
אמינם
פט שופ בויז
מוזיקה ברזילאית (זאת היתה העבודה של אבא שלי אז זאת תשובה ברורה )
7.נגיד שאתם בנסיעה או באימון והאפשרות היחידה שלכם לשמוע שירים היא רק באמצעות רדיו ובתחנה אחת יש שיר שאתם לא אוהבים ובתחנה אחרת שיר שאתם לא מכירים ובתחנות אחרות יש פרסומות, למה תקשיבו? או שתעדיפו לא לשמוע כלום?
כלום
8. איזה שיר פתיחה/נעימת פתיחה של סדרה כלשהי (כולל  סדרות אנימציה ) הוא הכי אהוב עליכם? (אשמח אם תתנו תשובה של שיר ישראלי ושיר באנגלית).(למי שבא אפשר לציין כמה)
ישראלי - טלנובלה בע"מ
אנגלית - דוסון קריק אבל זה שהיה בעונה הראשונה, לא של פאולה קול (שמו Run Like Mad)
קשה לדעת אולי 2000-2010 או זה שלפניו
<font>אבבא</font>
לצפיה ב-'אני אפילו לא זוכר איך הולך דינג דונג'
אני אפילו לא זוכר איך הולך דינג דונג
25/04/2018 | 23:35
4
לצפיה ב-'יאא גם אני בחרתי בטלנובלה בע"מ'
יאא גם אני בחרתי בטלנובלה בע"מ
26/04/2018 | 00:17
11
וגם בדוסון- אבל אני דווקא את הראשון לא אהבתי, רק של פאולה קול
לצפיה ב-'מגיב'
מגיב
25/04/2018 | 20:26
1
25
1. כמובן שמעצבן שמהללים שיר מגעיל
2.
טופ3 אירוויזיון
1. אבניבי
2. נתתי לה חיי
3. השקט שנשאר / עולה עולה

3. יוטיוב ורדיו (באוטו ובעבודה)
4. שסר פול יחזור...
5. דווקא קניה ווסט... הוא כל פעם מביא משהו מעניין
6. יש לי 2 אחיות גדולות ששמעו הרבה בויז בנד בשנות ה90, טייק דת בקסטריט ובויזון בעיקר.
7. שיר שלא מכירים
8. רמי זירו - הלפ מי (סמולוויל), ישראלי - הפתיח של שבאבניקים.
9. 2000-2009
10. אתה רציני???

לצפיה ב-'נכון! הפתיח של סמולוויל גם ממש טוב'
נכון! הפתיח של סמולוויל גם ממש טוב
26/04/2018 | 00:18
5
ושל שבאבניקים בהתחלה הציק אבל אז הוא נתקע בראש ולא יוצא
לצפיה ב-'הו כן שאלון זה טוב כן בואו נענה הבה קדימה תשובות לשאלות'
הו כן שאלון זה טוב כן בואו נענה הבה קדימה תשובות לשאלות
25/04/2018 | 20:34
1
26

הראשון. בגלל זה אני בעצמי משתדל לא להגיב באופן שלילי על שירים אחרים שאנשים מציגים כשירים שהם אוהבים.

2.מה הטופ 3 שלכם מהשירים שייצגו את ישראל באירווזיון ? ומה הטופ 3 שלכם מהשירים שהיו בקדם ישראל באירווזיון ולא זכו לייצג את ישראל  ?

אממ וואו, אני לא חזק בזה. עברתי על הרשימה עכשיו בויקי ומהשירים שייצגו אותנו באירוויזיון אני חושב שהכי אהבתי את "השקט שנשאר" הכי הרבה. גם "נתתי לה חיי", ו"גולדן בוי" בטופ 3.
לגבי הקדם - אין לי מושג אם אני מכיר בכלל שירים שהשתתפו ולא עלו לתחרות עצמה. 

בנסיעות לאוניברסיטה ובחזרה - בעזרת דיסקים באוטו (fuck yeah, דיסקים שליטא . האמת שאין לי מושג איך אמורים לשמוע מוזיקה באוטו בימינו, אז פשוט נשארתי עם מה שאני מכיר).
כשיוצא לי ללכת לאנשהו - דרך הטלפון, שירים שהורדתי אליו.
בבית - יוטיוב או שירים במחשב.

אבריל לאבין  לנה דל ריי, שהייתה ככה קרובה להופיע  אמינם גם, למרות שלא מאמין שהייתי הולך אליו 

טופאק 
ואם ברצינות - אני אמנם מתאכזב מלנה כבר כמה אלבומים ברצף, אבל תמיד מחכה לאלבום חדש שלה. גם אבריל, למרות שאין לי ספק שהיא לא תשחזר את שני האלבומים הראשונים שלה. אמינם בדיוק הוציא משהו חדש אז לדברים חדשים שלו אין מה לצפות עכשיו.
מלאני מרטינז - מסקרן אותי לדעת מה היא תביא אחרי אלבום בכורה מפוצץ.
שר לויד - אהבתי מאוד את האלבום האחרון שלה, אבל כבר עברו כמה שנים טובות מאז. אז יאללה.
הלהקה הרוסית "לנינגרד", שכל סינגל וקליפ חדשים שלה הם חגיגה לאזניים ולעיניים.

מוזיקה לועזית - לא מדהימה. הסיבה היא שמאחורי מסך הברזל היה קשה להיחשף למוזיקה לועזית איכותית אם לא היית ממש חובב מוזיקלי כבד, וההורים שלי לא היו לצערי. אז שמעו כל מיני דברים אירופאיים בעיקר.
מוזיקה רוסית לעומת זאת הייתה טובה, כמו שאני יכול להעריך בדיעבד.

אללללה פרסומווווווות.
סתם, מניח שאלך על השיר שאני לא מכיר, כי זה הסיכוי היחיד של האזניים שלי ליהנות.

וואי, כמובן שהפתיח המעולה של "היה היה", שהוא הטוקאטה ופוגה של באך.
אבל אם לא מגבילים לסדרות ילדות (משום מה חשבתי שעל זה השאלה), אז נעימת הפתיחה של "משחק הכיסאות" היא אדירה.
בטוח יש כאלה שלא עולות לי עכשיו ואני אצטער שלא הזכרתי אותן פה.

לא חושב שיש עשור אחד כזה. מה שבטוח זה לא האייטיז... 

הביטלס, אבל גם אבבא נחמד לשמוע.
לצפיה ב-'תגובה! תגובה! תגובה!'
תגובה! תגובה! תגובה!
26/04/2018 | 00:21
9
- בעיקרון אפשר לחבר גם USB וככה לשמוע מלאאאא שירים (זה מה שעשיתי לנו כששכרנו רכב בארה"ב)
- למה לא היית הולך להופעה של אמינם?
לצפיה ב-'עונה:'
עונה:
25/04/2018 | 20:55
25
אני במקרה שלי מתבאס כשלא מפרגנים לשיר שאני אוהב מאד כי זה מעצבן שלא מבינים את הטעם המיוחד שלי(ויש לי טעם מפותח מאד!!!)
מהשירים שייצגו את ישראל הכי אוהב את: 1. השקט שנשאר- שירי מימון
2. אהבה היא שיר לשניים- אילנית
3. הלילה- הכל עובר חביבי

שירים מהקדם שלא ייצגו וחבל: 1. זה טוב זה טוב- שוקולד מנטה מסטיק
2. קרוב לים- ירדנה ארזי
3. עוד נגיע- ירדנה ארזי/ שביל הבריחה- ריטה
אני בעיקר שומע יוטיוב, מדי פעם קצת רדיו אבל זה משתנה מחדשות לבקרים
טליה סודי המקסיקאית, קלי קלרקסון, פינק
מהארץ או מחו"ל? מהארץ הכי מחכה לרוני דלומי, שירי מימון וירדנה ארזי
אבא שמע המון אולדיז  בעיקר 60, 70 בתקופת ילדותי, אמא ואחותי שירים מכל התקופות למרות שאחותי התעניינה במוסיקה עכשווית גם 
אני אעדיף לשמוע דיסק כלשהו ולא רדיו בגלל שאת רוב השירים האהובים עלי מאד הרבה פעמים לא משמיעים, אני מיינסטרימי אבל גם הרבה פעמים לא ממש
תמיד יש לי חיבה לשיר של פרפר נחמד כי זאת אילנית המדהימה והשיר עושה שמח בלב ומשאיר אותך צעיר
אני חושב שמשנות ה- 70, 80, 90 הכי אהובים עלי השירים משם אבל אני מעורה ובקיא גם במוסיקה של ימינו בישראל. הלועזי בינלאומי העכשווי הפסיק לעניין אותי למען האמת כי אני איש של מוסיקה ישראלית כמו שאריה היקר אמר לי פעם
אפשר לא לבחור? שני הרכבים מצוינים במכלול. לא יודע את מי להעדיף

תודה רבה על השאלון
לצפיה ב-'איזה אחלה שאלון'
איזה אחלה שאלון
25/04/2018 | 22:19
2
17
האופציה הראשונה. תמיד מבאס קצת. ואותו דבר נכון גם לסדרות טלוויזיה וכו'.

הללויה כמובן, אבניבי, ונתתי לה חיי.
מהקדמים אני כבר לא זוכרת מספיק, אולי בעקבות תשובות של אחרים אזכר.

בנסיעה לעבודה וחזרה - רדיו, ולפעמים דיסקים ברכב שעדיין יש לי.
בעבודה במשך היום (כמובן רק חלק מהזמן) ובבית - יוטיוב.

4.איזה אמן\אמנית \להקה שלא הופיעו בארץ הייתם רוצים שיופיעו? אין.
5.איזה אמן\אמנית\להקה אתם מחכים לחומרים חדשים שלהם? אין.

מהחדר של אחותי הגדולה שמעתי הרבה את כל הזמרים הבולטים של שנות ה-80 המוקדמות, וקצת של שנות ה-70 שהיא גם אהבה.
מאבא שלי: אלביס פרסלי, ברוס ספרינגסטין. מאמא שלי: חווה אלברשטיין, אילנית, הפרברים והדודאים וכו'.
קורה לי כמעט כל יום בנסיעה. לשיר שאני לא אוהבת אין סיכוי שאקשיב. לפעמים אתן צ'אנס לשיר הלא מוכר, אם הסגנון שלו מושך אותי. במקרים נדירים יותר אקשיב לפרסומות. סיכוי הכי גדול שאעביר לדיסק או שאכבה קצת את הרדיו וזהו.

וואו אני אוהבת הרבה כאלה. נעימת  הפתיח של ווסטרוורלד מדהימה. של משחקי הכס גם מעולה. של הסמויה היה נפלא (כל עונה היה אותו שיר אבל בביצוע אחר וכולם מעולים). של המתים המהלכים - מתה על זה. של הסדרה המדהימה הנותרים - בעונה 1 היתה נעימה מהממת, ובעונות הבאות החליפו לשיר מושלם גם כן. בקיצור - לסדרות הטובות באמת יש לרוב שירי פתיחה שהולמים אותם.
אני גם מאוד אוהבת שירי פתיחה של הסיטקומים האהובים עלי מהעבר: זוכרת בעל פה את השיר של "מי הבוס?" ואת רוב השיר של "ספינת האהבה".
גם הנעימה של A-TEAM זכורה לטוב.
שיר ישראלי - "הלב". ונראה לי שיש עוד טובים אבל לא זוכרת כרגע.

זה משתנה אצלי. כרגע נראה לי ה-60 וה-70.
הביטלס. אבל גם אבבא זה כיף.

לצפיה ב-'ספינת האהבה והנותרים'
ספינת האהבה והנותרים
25/04/2018 | 23:33
6
גם הסדרות וגם הפתיחים המוזיקליים שלהן
לצפיה ב-'הפתעת בתשובות ל-4,5 '
הפתעת בתשובות ל-4,5
26/04/2018 | 00:26
2
לצפיה ב-'גם אני עונה'
גם אני עונה
25/04/2018 | 22:21
10
איזהמצב יותר מבאס אותכם: שאנשים שאתם מעריכים מביעים דעות שליליות על שיר שאתם אוהבים או שהם מהללים שיר שאתם לא סובלים ?
מבאס שמישהו מביע דעה שלילית על שיר שאני אוהב ובמיוחד שהדעה נאמרת בזמן שהשיר מתנגן! אבל הרבה יותר מבאס אותי שהדעה השלילית היא על זמר או זמרת שאני אוהב במיוחד

2.מה הטופ 3 שלכם מהשירים שייצגו את ישראל באירווזיון ?
1- השקט שנשאר - שירי מימון
2- הלילה - הכל עובר חביבי
3- הורה - אבי טולדנו / זה רק ספורט - דפנה דקל / כאן - אורנה ומשה דץ

ומה הטופ 3 שלכם מהשירים שהיו בקדם ישראל באירווזיון ולא זכו לייצג את ישראל  ?
1- לילה טוב אירופה - דנה אינטרנשיונל
2- זודיאק - ירון חדד
3- לשמוח ולרקוד - האחיות יוספי / נגני לי בללייקה - דורון מזר

רדיו

טינה טרנר / ביונסה

אלאניס מוריסט / לורין היל / בטוח יש עוד

המון דברים - גדלתי בסוג של קומונה, מתימנית, יוונית, מזרחית טובה של פעם, זוהר, חיים משה וכו, ומוזיקה ישראלית ישנה וטובה ועד אבבא, אלביס, אריתה פרנקלין

כנראה לשיר שאני לא מכיר

שנות הקסם - Joe Cocker - With a little help from my friends
רחוב סומסום / טאו טאו
יש עוד מלא

לועזית - שנות ה- 90
ישראלי - שנות ה- 80

תלוי, לעכשיו אני אבחר אבבא
לצפיה ב-'תשובות:'
תשובות:
25/04/2018 | 23:05
4
12
מהללים שירים גרועים יותר מבאס...

שירים שייצגו: 1. אי שם. 2. השקט שנשאר. 3. הלילה/שרה ברחובות
שירים שלא ייצגו: לא זוכר מספיק, צריך לראות רשימה, את קרוב לים מאוד אוהב...

מוריד פלייליסטים ושומע בנגן MP או במחשב או יוטיוב או בנסיעה רדיו..

חבל שהקרנבריז מעולם לא הופיעו בארץ...

לא מתעסק בלחכות לחומרים חדשים...

אין משהו מיוחד...

תלוי באותו רגע...

לא זוכר כרגע...

כולם אהובים עלי באותה מידה...

ביטלס...

לצפיה ב-'יש לנו בחירות דומות ב-2'
יש לנו בחירות דומות ב-2
25/04/2018 | 23:31
3
7
כל העשורים באותה מידה? זה מפתיע!
לצפיה ב-'כן, אין לי עשור אחד פייבוריט...'
כן, אין לי עשור אחד פייבוריט...
25/04/2018 | 23:36
2
10
אני אוהב הרבה סגנונות מוזיקליים כך שבכל תקופה אני חושב שאפשר למצוא שירים איכותיים שיכולים להיכנס לטופ של הטופ...
לצפיה ב-'זה ברור... אבל השאלה באופן כללי'
זה ברור... אבל השאלה באופן כללי
26/04/2018 | 00:29
1
9
תמיד אפשר למצוא פנינים- גם מהעשור הנוכחי
לצפיה ב-'אני לא יודע באופן כללי...'
אני לא יודע באופן כללי...
26/04/2018 | 01:11
6
אני רק מעריך שאם הייתי עושה מצעד כל הזמנים הייצוג של העשורים היה מאוד מאוזן...
לצפיה ב-'אחלה שאלון'
אחלה שאלון
25/04/2018 | 23:26
13
1.איזה מצב יותר מבאס אותכם: שאנשים שאתם מעריכים מביעים דעות שליליות על שיר שאתם אוהבים או שהם מהללים שיר שאתם לא סובלים?
במוזיקה יותר יבאס אותי שאנשים יעבירו ביקורת על שיר שאני אוהב
בפוליטיקה זה ההיפך

2.מה הטופ 3 שלכם מהשירים שייצגו את ישראל באירווזיון? ומה הטופ 3 שלכם מהשירים שהיו בקדם ישראל באירווזיון ולא זכו לייצג את ישראל?

1 הלילה - הכל עובר חביבי
2 הללויה - גלי עטרי וחלב ודבש
3 אי שם - אילנית

1 קרוב לים - ירדנה ארזי
2 נגני הרמוניקה - איציק בן ארי
3 נגני לי בלליקה - דורון מזר

כמעט ורק בנסיעה, דיסקים או רדיו

4.איזה אמן\\אמנית \\להקה שלא הופיעו בארץ הייתם רוצים שיופיעו?
תדעו את זה לקראת סוף המצעד שלי

5.איזה אמן\\אמנית\\להקה אתם מחכים לחומרים חדשים שלהם?
לילי אלן

6.איזה מוזיקה שמעתם בילדותכם (אני מתכוונת שהורים שלכם או אחים הגדולים שלכם?
אחותי - מוזיקת ארץ ישראל ישנה

שיר שאני לא מכיר

דלת הקסמים - חוה אלברשטיין
.שושלת

שנות השמונים, גם בעברי וגם בלועזי
זו השאלה בזכותי?

תראו את זה במצעד
לצפיה ב-'שאלון מאוד מעניין.. עונה '
שאלון מאוד מעניין.. עונה
25/04/2018 | 23:39
1
17
האמת שבדרך כלל שני המצב אבל לאחרונה במיוחד בתקופה שלפני האירוויזיון מבאס אותי ואפילו מרגיז אותי שמהללים שירים גבלתי נסבלים.
כמו למשל השיר של ספרד השנה. דואט כזה סטנדרטי. דואט ששמעתי כמוהו אלף פעם. לא מבין מה ההתלהבות ממנו אין לי מושג. יש לי הרגשה שהישראלים בכללי מתלהבים מספרדית שזו גם תופעה שמרגיזה אותי.

1- כאן נולדתי + TOY
2- חי + דיווה
3- SAME HEART + שרה ברחובות
----------------------------
1- לילה טוב אירופה - דנה אינטרנשיונל
2-מלאכי הקטן - אלי לוזון
3- עד אליי -- קטלין רייטר

רק יוטיוב

כבר לא זוכר מי הופיע ומי לא אבל הייתי רוצה להיות נוכח בהופעה של 2 אנלימיטד שחזרו להופיע ביחד לפני כמה שנים.

פט שופ בויז תמיד מעניינים אותי.. בכל עשור..

6.איזה מוזיקה שמעתם בילדותכם  ?
גדלתי על מוסיקה ערבית משנות ה60 שאימי הייתה שומעת בבית כל הזמן.  זמרים כמו פריד איל אטרש ואחותו אסמהאן...

אפליקציות ניינטיז.. 

8. איזה שיר פתיחה/נעימת פתיחה של סדרה כלשהי (כולל  סדרות אנימציה ) הוא הכי אהוב עליכם? 
סדרות מצריות.. אולי לא רלוונטי לפורום אבל בכל זאת אתן קישור לאחת מהן...

הניינטיז, כמובן.

אבבא. לא אוהב את הביטלס בכלל (חוץ מ2- 3 שירים)

נהניתי. תודה
לצפיה ב-'באמת השיר של ספרד הכי לא מיוחד שיכול להיות...'
באמת השיר של ספרד הכי לא מיוחד שיכול להיות...
26/04/2018 | 01:08
1
לצפיה ב-'כל הכבוד על היוזמה!!! תשובותיי-'
כל הכבוד על היוזמה!!! תשובותיי-
26/04/2018 | 00:13
4
14
חחחח לא יותר מה יותר מבאס- תיקו

מאלו שייצגו אותנו, האמת שאהבתי די הרבה אז קשה לי לדרג רק שלושה.
ומהקדם אין לי כוח לחשוב על כל השירים שהיו

דיסקים בנסיעות או סתם בבית (ו/או כנ"ל לרדיו), גם יוטיוב לא מעט.

אבריל לאבין, מארון 5, אדל (אלה בשליף)

הבקסטריט הודיעו שתכף ייצא סינגל חדש מתוך אלבום חדש בדרך
וגם אבריל פירסמה שבקרוב ייצא אלבום חדש.
והלוואי ואדל תוציא עוד אלבום!

שמעו שאתם עדיין הייתם צעירים להחליט בעצמכם מה לשמוע )?
ההורים שמעו בעיקר ישראלית. אחי שמע רוק קלאסי בעיקר ואחותי למיטב זכרוני אהבה את שלמה ארצי...

אם זה בנסיעה אז אני פשוט שם דיסק... אבל חושב שהייתי מעדיף לשמוע שיר שאני לא מכיר.

קשה כי יש לא מעט (בעיקר באנגלית) שאהבתי- של דוסון קריק, אלי מקביל, או.סי, מגרש ביתי, בוורלי, חברים... בישראלי אהבתי את של הטלנובלות של הוט 3 (משחק החיים, טלנובלה בע"מ)

ניינטיז דההההה

כנראה שאבבא
לצפיה ב-'בתשובה הראשונה: *לא יודע מה יותר'
בתשובה הראשונה: *לא יודע מה יותר
26/04/2018 | 00:14
1
לצפיה ב-'ומיכאל הזכיר לי שכמובן גם דרך הפלאפון'
ומיכאל הזכיר לי שכמובן גם דרך הפלאפון
26/04/2018 | 00:22
2
6
וגם שבא לי שקלי תבוא לארץ
וגם ליידי גאגא (ושהפעם אלך)
לצפיה ב-'ושכחתי גם את פינק!!'
ושכחתי גם את פינק!!
26/04/2018 | 00:23
1
4
טוב נו בדוק יש עוד...
לצפיה ב-'וביונסה!!'
וביונסה!!
26/04/2018 | 00:24
1
לצפיה ב-'דרגו למצעד אירוויזיון 2018'
דרגו למצעד אירוויזיון 2018
26/04/2018 | 00:41
21
2
לצפיה ב-'הצביעו למצעד שירי אירוויזיון 2018'
הצביעו למצעד שירי אירוויזיון 2018
23/04/2018 | 01:58
20
9
לצפיה ב-'הצביעו למצעד אירוויזיון 2018'
הצביעו למצעד אירוויזיון 2018
20/04/2018 | 00:47
18
5
לצפיה ב-'מצעד האירוויזיון של שנת 2018 של הפורום'
מצעד האירוויזיון של שנת 2018 של הפורום
17/04/2018 | 12:47
17
48
מאז שחזרתי, חשבתי מה לעשות, וגילתי את המצעד הזוכים של ענבל, וחשבתי למה לא לעשות את האירוויזיון העכשווי? בכלל נראה שלא רק אני, אלא אנשים בישראל יותר מסתכלים על תחרות האירוויזיון של השנה, יכול להיות שבגלל הסיכויים שלנו לזכייה, יכול להיות שלעומת שנים רבות, יש יותר אפשרות להאזין לשירים, יש יותר סיקור, ואולי זה גם קשור לאיכויות השירים? 

בכל אופן אני מזמין את כולכם לדרג את ה20 שלכם ולהיכנס לרשימת המדרגים של מצעד אירוויזיון 2018. תבחרו בין 10 ל-20 שירים מתוך ה-43 שירים שיופיעו לפניכם. עכשיו אם תוצאות המצעד של ענבל מתפרסמות בערך ב28 לאפריל, אני אפרסם את המצעד הזה, שבוע לאחר מכן, בחמישי למאי. שלושה ימים לפני הדבר הגדול עצמו, תחרות אירווזיון 2018 שייערך בליסבון פורטוגל. ככה שיוצא, שבוע של מצעד אירוויזיון נוסטלגי ואז שבוע לאחר מכן מתכוננים לאירווזיון העכשווי. אחלה דרך נראה לי לצבור עניין לקראת התחרות עצמה.

עכשיו, רצוי לציין, אתם יכולים לבחור את השיר הגרוע, אבל לא חובה. אם אנשים ייבחרו אני אתייחס לזה בתוצאות עצמם.

רשימת השירים בתגובות לפוסט הזה, את הדירוג נא לשלוח אלי לפרטי, עד התאריך 3/5 (השלישי למאי).

לצפיה ב-'רשימת השירים #1'
רשימת השירים #1
17/04/2018 | 12:50
22
1. Albania - Eugent Buhpepe - Mall (אלבניה)

2. Armenia - Sevek Khanagyan - Qami (ארמניה)

3. Australia - Jessica Mauboy - We Got Love (אוסטרליה)

4. Austria -  Cesar Sampson - Nobody But You (אוסטריה)

5. Azerbaijan - Aisel - X My Heart (אזרביג’אן)

6. Belarus - Alekseev - Forever  (בלארוס)

7. Belgium - Sennek - A Matter Of Time (בלגיה)

8. Bulgaria - EQUINOX - Bones (בולגריה)

9.  Croatia - Franka - Crazy (קרואטיה)

10. Cyprus - Eleni Foureira - Fuego (קפריסין)

11. Czech Republic - Mikolas Josef - Lie To Me (צ’כיה)

12. Denmark - Rasmuusen - Higer Ground (דנמרק)

13. Estonia - Elina Nechayeva - La Froza (אסטוניה)

14. F.Y.R. Macedonia - Eye Cue - Lost And Found (מקדוניה)

15. Finland - Saara Aalto - Monsters (פינלנד)

16. France - Madame Monsieur - Mercy (צרפת)

17. Georgia - Ethno-Jazz Band - For You (גאורגיה)

18. Germany - Michael Schulte - You Let Me Walk Alone a (גרמניה)

19. Greece - Yianna Terzi - Oniro Mou (יוון)

20. Hungary - AWS - Viszlat Nyar (הונגריה)

21. Iceland - Ari Olafsson - Our Choice (איסלנד)

לצפיה ב-'רשימת השירים #2'
רשימת השירים #2
17/04/2018 | 12:52
15

22. Ireland - Ryan O’Shaughnessy - Together (אירלנד)

23. Israel - Netta Barzilai - Toy (ישראל)

24.  Italy - Ermal Meta and Fabrizio Moro - Non Avete Fatto Niente (איטליה)

25. Latvia - Laura Rizzotto - Funny Girl (לטביה)

26. Lithuania - Leva Zasimauskaite - When We’re Old (ליטא)

27. Malta - Christabelle - Taboo (מלטה)

28. Moldova - DoReDos - My Lucky Day (מולדובה)

29. Montenegro - Vanja Radovanovic - Inje (מונטנגרו)

30. Norway - Alexander Rybak - That’s How You Write A Song (נורווגיה)

31. Poland - Gromee and Lukas Meijer - Light Me Up (פולין)

32. Claudia Pascoal - O Jardim (פורטוגל)

33. Romania - The Humans - Goodbay (רומניה)

34.Russia - Julia Samoylova - I Won’t Break (רוסיה)

35. San Marino - Jessika and Jenifer Brening - Who We Are (סן מרינו)

36. Serbia - Sanja Llic & Balkanika - Nova Deca (סרביה)

37. Slovenia - Lea Sirk - Hvala,ne (סלובניה)

38. Spain - Amaia and Alfred - Tu cancion (ספרד)

39.  Sweden - Benjamin Ingrosso - Dance You Off (שבדיה)

40 Switzerland - Zibbz - Stones (שוויץ)

41.  The Netherlands - Waylon - Outlaw In ‘Em (הולנד)

42.  Ukraine - MELOVIN - Under The Ladder (אוקראינה)

43. United Kingdom - SuRie - Storm (בריטניה)

לצפיה ב-'פלייליסט השירים המתחרים'
פלייליסט השירים המתחרים
17/04/2018 | 13:00
9
אם למישהו התקשה בלמצוא אותם יש פה לינק לפלייליסט של כל ה-43 שירים (לא לפי סדר הA,B,C), עדי שיהיה לכם יותר נוח

לצפיה ב-'אמממ... איפה כתבתי שהמצעד יתפרסם ב-28 לאפריל'
אמממ... איפה כתבתי שהמצעד יתפרסם ב-28 לאפריל
17/04/2018 | 13:40
7
12
לצפיה ב-'לא רשמת, יצאתי מנקודת הנחה, שאם תאריך היעד לשליחה הוא עד 26.'
לא רשמת, יצאתי מנקודת הנחה, שאם תאריך היעד לשליחה הוא עד 26.
17/04/2018 | 14:07
6
25
אז זה נקודת ההנחה שלי שתפורסם ביום שבת, ב28.

זה היה רק נקודת הנחה
לצפיה ב-'התזמון הרצוי היה לפרסם את המצעד בשבוע האירוויזיון...'
התזמון הרצוי היה לפרסם את המצעד בשבוע האירוויזיון...
17/04/2018 | 14:16
5
30
וגם כתבתי את זה בהודעה המקורית
תוך לקיחה בחשבון שיהיו אנשים שלא יספיקו לדרג וירצו כמה ימי הארכה+עריכת המצעד שתיקח לי לפחות שבוע+פינוי זמן לעריכת/פרסום המצעד שלא מתנגש עם הלימודים האישיים שלי (הגשת מטלות וכו')... כך שהמצעד ייפול על שבוע האירוויזיון

לצפיה ב-'כל אחד יפרסם את המצעד בזמן הפנוי לו'
כל אחד יפרסם את המצעד בזמן הפנוי לו
17/04/2018 | 14:23
4
25
כמובן רצוי שזה יהיה לפני האירוויזיון
לצפיה ב-'זה מקובל'
זה מקובל
17/04/2018 | 14:27
3
29
פשוט תזמון המצעד של אביעד הסתמך על ההשערה שאני הולכת לפרסם את מצעד בזמן ספציפי, אז חשוב שלא יהיו אי הבנות...
לצפיה ב-'מתנצל על אי הבנה'
מתנצל על אי הבנה
17/04/2018 | 14:29
2
10
לצפיה ב-'אין צורך להתנצל... '
אין צורך להתנצל...
17/04/2018 | 14:31
1
9
לצפיה ב-'בכל מקרה. במקרה שלי. היעד הוא כן התאריך הספציפי '
בכל מקרה. במקרה שלי. היעד הוא כן התאריך הספציפי
17/04/2018 | 14:38
9
לצפיה ב-'נשלח'
נשלח
18/04/2018 | 00:02
1
5
לצפיה ב-' תודה'
תודה
18/04/2018 | 09:53
3
לצפיה ב-'עד עכשיו רק אחד הצביע'
עד עכשיו רק אחד הצביע
18/04/2018 | 19:31
1
29
אומנם רק היום/אתמול פרסמתי, אבל חשבתי שיהיה יותר..
לצפיה ב-'אני אצביע סמוך למועד הסופי'
אני אצביע סמוך למועד הסופי
19/04/2018 | 01:30
6
לצפיה ב-''
23/04/2018 | 22:27
4
לצפיה ב-''
26/04/2018 | 00:42
1
לצפיה ב-'יש עד כה, 3 הצבעות! '
יש עד כה, 3 הצבעות!
24/04/2018 | 10:04
12
זאת אומרת, 2 ועוד אחד,  אני

יאללה,  אני רוצה עוד הצבעות! 
לצפיה ב-'חידון ניחושים לקראת מצעד כל הזמנים שלי'
חידון ניחושים לקראת מצעד כל הזמנים שלי
25/04/2018 | 02:37
11
57
אחרי שמונה חודשים, אני קרוב לסיים את הפרוייקט העדכני שלי - 250 השירים הלועזיים האהובים עליי בכל הזמנים

כמה ימים לפני שאחל לפרסם את המצעד, אתם מוזמנים לנסות לענות על החידות הבאות

אני מבטיח לציין רק את התשובות הנכונות, כמובן שכל תשובה תתקבל בברכה
לצפיה ב-'החידות'
החידות
25/04/2018 | 02:37
6
36
1 דרגו את העשורים (50, 60, 70, 90, 00, 10) לפי כמות הנציגים במצעד?

2 כמה שירים משנות ה-80 נכנסו למצעד?

3 איזו שנה הכניסה הכי הרבה שירים למצעד?

4 42 שנים ברציפות זכו לייצוג של שיר אחד לפחות. מאיזו שנה עד איזו שנה? (דוגמה לא ריאלית: 2019 עד 2060)

5 דרגו את המגדרים (זמרים, זמרות, יוצרים, להקות, צמדים) מבחינת כמות השירים שהכניסו למצעד

6 כמה שירים אינסטרומנטליים/נעימות נכנסו למצעד?

7 אלו 23 מדינות הכניסו למצעד נציג אחד לפחות?
הערה: את בריטניה לא החשבתי למדינה אחת

8 כמה שירים מהאירוויזיונים נכנסו למצעד?

9 כמה שירים של הביטלס נכנסו למצעד?

10 אלו עשרת אומנים זכו לייצוג של ארבעה שירים לפחות?

לצפיה ב-'מנסה '
מנסה
25/04/2018 | 03:23
24

מהכי הרבה נציגויות אל הכי פחות:
80
70
00
60
90
50
10

2 כמה שירים משנות ה-80 נכנסו למצעד? - בסביבות ה-100

3 איזו שנה הכניסה הכי הרבה שירים למצעד? - הממ 1988

4 42 שנים ברציפות זכו לייצוג של שיר אחד לפחות. מאיזו שנה עד איזו שנה? (דוגמה לא ריאלית: 2019 עד 2060) - 1963-2005

5 דרגו את המגדרים (זמרים, זמרות, יוצרים, להקות, צמדים) מבחינת כמות השירים שהכניסו למצעד
מהכי הרבה להכי מעט:
זמרות, להקות, צמדים, זמרים, יוצרים.

6 כמה שירים אינסטרומנטליים/נעימות נכנסו למצעד? - לא הרבה, אני משער בסביבות ה-10

7 אלו 23 מדינות הכניסו למצעד נציג אחד לפחות? - יותר קשה מפסיכומטרי 
ארה"ב, בריטניה, אירלנד, סקוטלנד, וויילז, צרפת, בלגיה, גרמניה, ישראל, הולנד, ספרד, איטליה, נורווגיה, שווייץ, לוקסמבורג, רוסיה, סרביה, יוון, קפריסין, שבדיה, איסלנד, קנדה, מונקו.

8 כמה שירים מהאירוויזיונים נכנסו למצעד? - 25

9 כמה שירים של הביטלס נכנסו למצעד? - 5

קים ויילד, פט שופ בוייז, סנדרה, מדונה, וויטני יוסטון, מייקל ג'קסון, סינדי לאופר, ביטלס, מודרן טוקינג, א-הא.

לצפיה ב-'מנסה למרות שקשה בטירוף:'
מנסה למרות שקשה בטירוף:
25/04/2018 | 11:39
1
19

1 דרגו את העשורים (50, 60, 70, 90, 00, 10) לפי כמות הנציגים במצעד?\
1. 80
2. 00
3. 70
4. 60
5. 90
6. 10
7. 50

160

1988/ 1984  לא יודע להחליט מבין שניהם

4 42 שנים ברציפות זכו לייצוג של שיר אחד לפחות. מאיזו שנה עד איזו שנה? (דוגמה לא ריאלית: 2019 עד 2060)
1958- 2000

זמרות
להקות
צמדים
זמרים
יוצרים

4 או 5
ארה"ב, אנגליה, סקוטלנד, ווילס, אירלנד, צרפת,
 לוקסמבורג, יוון, רוסיה, בלגיה, ספרד, דנמרק, שבדיה, ברזיל, גרמניה, שוויץ, איטליה, הולנד, איסלנד, קנדה, אוסטרליה, אוסטריה ולא עולה לי עוד מדינה

בערך 7

2 שירים או 1

פט שופ בויז, אה הה, קיילי מינוג, ג'ייסון דונובן, סינדי לאופר, מדונה, אבבה, רוקסט, קים ווילד, הבי ג'יס
לצפיה ב-'בשאלה 10 מוריד את רוקסט ושם את סנדרה'
בשאלה 10 מוריד את רוקסט ושם את סנדרה
25/04/2018 | 14:59
6
לצפיה ב-'בכוונה השמטת את שנות ה-80 מהשאלה הראשונה?'
בכוונה השמטת את שנות ה-80 מהשאלה הראשונה?
25/04/2018 | 14:13
1
10
לצפיה ב-'כמובן'
כמובן
25/04/2018 | 19:51
4
לצפיה ב-'יאללה'
יאללה
25/04/2018 | 21:10
11

1. אייטיז
2. סבנטיז
3. אלפיימז
4. ניינטיז
5. סיקסטיז
6. אלפיים ועשרז
7. פיפטיז

וואי קשוח. 87

1984

1965 עד 2007

1. זמרות
2. להקות
3. זמרים
4. צמדים

2

גרמניה,ארהב,אוסטרליה,צרפת,שוודיה,לוקסמבורג,אנגליה,אירלנד,הולנד,קנדה,ניו-זילנד,בלגיה,דנמרק,איטליה,רוסיה,ספרד,פורטוגל,קולומביה,ברזיל,וולש,סקוטלנד,נורבגיה,יוון

7

4

דייויד בואי,אבבא,אלטון ג'ון,בריטני ספירס,קייט בוש,בי ג'יז,סיימון וגרפונקל,הביטלס,כריסטינה אגילרה,פט שופ בויז,
לצפיה ב-'קשים עלי הניחושים - אבל ממש מחכה למצעד הזה!'
קשים עלי הניחושים - אבל ממש מחכה למצעד הזה!
25/04/2018 | 22:25
1
3
לצפיה ב-'מעריך את זה תודה'
מעריך את זה תודה
2
לצפיה ב-'מעולה אריה, מצפה למצעד שלך'
מעולה אריה, מצפה למצעד שלך
25/04/2018 | 23:44
1
10
זוכר עדיין את שיר 'כל הזמנים' הקודם שלך...נראה אם זה השתנה
לצפיה ב-'כנראה שיירד כמה מקומות'
כנראה שיירד כמה מקומות
26/04/2018 | 00:09
7
תודה מוטי!
לצפיה ב-'מצעד avicii '
מצעד avicii
23/04/2018 | 23:25
34
40
לכבוד מותו של אחד האמנים האהובים עלי, בגיל 28 בלבד 
הדיג'יי השבדי טים ברגלינג "אביצ'יי"
מצעדון קטן של עשרת השירים האהובים עליי שעשו לי את העשור

לצפיה ב-'החמישייה השניה'
החמישייה השניה
23/04/2018 | 23:34
5
35
בולטים שלא נכנסו - Avicii vs Nicky Romero - I Could Be The One
David Guetta - Sunshine

מקום 10
Avicii - Pure Grinding
שיר פחות מוכר שהפזמון תפס אותי במיוחד, יצא יחד עם הסינגל For A Better Day
מהאלבום stories  2015

מקום 9
Avicii - Lonely Together ft. Rita Ora
הלהיט האחרון שיצא לפני חצי שנה, שיתוף פעולה עם הזמרת הבריטית ריטה אורה

מקום 8
Avicii - Addicted To You
מהאלבום הבכורה שלו  True שיצא ב2013
שיתוף פעולה עם הזמרת האמריקאית Audra Mae

מקום 7
Avicii - For A Better Day
שיר פחות מוכר שתפס אותי חזק, קליפ שהוא מיני סרט שחזק ומטלטל

מקום 6
Avicii - Levels  
להיט הפריצה של אביצ'יי ב2011
מסמפל את Something's Got a Hold on Me של Etta James מ1959
לא היה היחיד שסימפל אותה, אבל לבלס תפס ונהיה להיט בינלאומי (כריסטינה אגילרה חידשה את הלהיט ב2010)

לצפיה ב-'אוהבת את'
אוהבת את
24/04/2018 | 01:15
2
15
Levels, שיר מעולה שלו, וגם את הסימפול ב-Good Feeling של פלורידה. אבל איך כריסטינה חידשה ב-2010 אם השיר יצא ב-2011?
גם הדואט עם ריטה אורה שיצא שנה שעברה חביב מאוד.
לצפיה ב-'התכוונתי כריסטינה עשתה קאבר לSomething's Got a Hold on Me'
התכוונתי כריסטינה עשתה קאבר לSomething's Got a Hold on Me
24/04/2018 | 20:43
1
5
לצפיה ב-'אההה סורי'
אההה סורי
25/04/2018 | 00:24
1
לצפיה ב-'מכיר פה שניים:'
מכיר פה שניים:
25/04/2018 | 00:25
14
Avicii - Addicted To You - חמוד כזה...
Avicii - Levels - בנאלי ומתחנחן מדי, ממש לא אוהב...
לצפיה ב-'הכי אוהב כאן את 6 ו8'
הכי אוהב כאן את 6 ו8
25/04/2018 | 20:39
1
לצפיה ב-'מקום 4 5 '
מקום 4 5
23/04/2018 | 23:38
5
41
מקום 5
Avicii - The Days
הקול של רובי וויליאמס
יצא כסינגל כפול The Days / Nights ב2014

מקום 4
Avicii - Waiting For Love
להיט ענק עם קליפ מרגש https://www.youtube.com/watch?v=cHHLHGNpCSA
מהאלבום stories  2015 השני שלו, אלבום השנה שלי ב2015.

לצפיה ב-'5 יפה, 4 מצוין (בעיקר סוף השיר)'
5 יפה, 4 מצוין (בעיקר סוף השיר)
24/04/2018 | 01:44
6
לצפיה ב-'4 טוב'
4 טוב
24/04/2018 | 02:43
4
לצפיה ב-'5 נחמד מאוד'
5 נחמד מאוד
24/04/2018 | 10:21
9
4 מצויין
לצפיה ב-'מגיב'
מגיב
25/04/2018 | 00:38
10
Avicii - The Days - חביב סה"כ...
Avicii - Waiting For Love -נשמע יפה מאוד בשמיעה ראשונה...
לצפיה ב-'מת מת על 4!!!'
מת מת על 4!!!
1
לצפיה ב-'3 '
3
23/04/2018 | 23:42
5
37
Wake Me Up
אולי הלהיט הגדול ביותר והמפורסם של אביצ'יי
1.5מליארד צפיות ביוטיוב
בחירת הקול המושלמת לשיר של זמר הסול Aloe Blacc
שילוב גיטרה אקוסטית של גיטריסט להקת אינקובוס מייק אינזיגר
מקום 2 במצעד השנתי שלי 2013

לצפיה ב-'להיט להיט, אבל לא אוהב אותו'
להיט להיט, אבל לא אוהב אותו
24/04/2018 | 01:47
16
לצפיה ב-'שיר נחמד. טוב לדעת שהזמר הוא Aloe Blacc, לא ידעתי את זה.'
שיר נחמד. טוב לדעת שהזמר הוא Aloe Blacc, לא ידעתי את זה.
24/04/2018 | 02:46
11
יש לי זיכרון מאוד ספציפי מהשיר הזה: כשהייתי בטרק בפרו, בערך שנה אחרי שהשיר יצא, המדריך של הטרק נתן לי את הנגן שלו ושמעתי את השיר הזה. הכרתי אותו גם לפני, אבל משום מה הרגע הזה נחרט לי בזיכרון ומאז השיר הזה מתקשר לי ישר לנופים של הטרק.
לצפיה ב-'לא אוהב אותו במיוחד '
לא אוהב אותו במיוחד
24/04/2018 | 10:24
11
מעדיף את waiting for love
לצפיה ב-'שיר נהדר!'
שיר נהדר!
25/04/2018 | 00:42
15
למרות שקטע נוסחתי והמנוני, יש בו סטייל והוא מהנה מאוד...
לצפיה ב-'שיר מעולה, גם בעיני WFL וTN עדיפים'
שיר מעולה, גם בעיני WFL וTN עדיפים
25/04/2018 | 20:40
5
אבל עדיין סוג של המנון
לצפיה ב-'2 '
2
23/04/2018 | 23:47
4
48
Avicii - The Nights

מתחבר מאוד למילים של השיר, שמושלם עם הקליפ המרגש ומלא החיים
כ"כ הפוך מסופו של אביצ'י
אביצ'יי כ"כ רצה חיים רגילים וב2016 הודיע שהוא פורש מלהיות דיג'יי ונמאס לו מהחיים החומרניים ושסיבוב ההופעות השנתי יהיה האחרון שלו, הופיע בישראל בראשון בסוף יולי (לצערי לא יכולתי ללכת כי אני שומר שבת...)
מהאלבום stories  2015
מקום 2 שלי ב2015 וזמר השנה שלי 2015 ואלבום השנה

לצפיה ב-'נחמד מאוד'
נחמד מאוד
24/04/2018 | 01:48
4
לצפיה ב-'המקום ראשון שלי'
המקום ראשון שלי
24/04/2018 | 10:26
10
שיר מצוין,  טקסט מצויין
לצפיה ב-'פחות מתלהב...'
פחות מתלהב...
25/04/2018 | 00:58
3
לצפיה ב-'המקום הראשון שלי, שיר ענק!!!'
המקום הראשון שלי, שיר ענק!!!
25/04/2018 | 20:41
3
שרו אותו במסיבת סיום שלנו ואני כל כך מזדהה איתו מאז.... באמת מילים נכונות וקצת נבואיות
לצפיה ב-'1 '
1
23/04/2018 | 23:52
7
37
Hey Brother

שיר עם מילים כ"כ חזקות
גם כאן בחירה מושלמת של המבצע, זמר הקאנטרי Dan Tyminski
מהאלבום True 2013

אם וויק מי אפ היה מקום 2 במצעד השנתי שלי 2013, דה נייטס 2 ב2015
אז היי ברדר היה מקום 2 שלי ב2014... (לשנדליר של סיה...) אך היה זמר השנה שלי גם ב2014.

מומלץ לצפות במחווה שעשו גידי גוב ורד בנד  -
לצפיה ב-'אוהב את הפזמון ולא את הבתים'
אוהב את הפזמון ולא את הבתים
24/04/2018 | 01:51
15
כל הכבוד לך על המצעד

יהי זכרו של אביצ'י ברוך
לצפיה ב-''
24/04/2018 | 10:06
4
לצפיה ב-'לא מפתיע'
לא מפתיע
24/04/2018 | 10:34
1
16
אני אישית,  פחות אוהב. הוא טוב, אבל פחות הטעם שלי.

מבחינתי,  זאת. השלישיה שלי:
מקום 3: hey brother
מקום 2: waiting for love
מקום ראשון:  the nights
לצפיה ב-'the nights אכן מעולה, שני בפער קטן'
the nights אכן מעולה, שני בפער קטן
24/04/2018 | 20:48
21
כמעט היה גם שיר השנה שלי שפרסמתי כאן ב2015 (גם מקום 2)
לצפיה ב-'פחות אוהבת מהשאר אבל שיר חביב'
פחות אוהבת מהשאר אבל שיר חביב
25/04/2018 | 00:25
13
תודה על המצעד
לצפיה ב-'מקסים, חושב גם שהכי טוב שלו ממה ששמעתי...'
מקסים, חושב גם שהכי טוב שלו ממה ששמעתי...
25/04/2018 | 01:02
12
קטע כובש, מאין Wake Me Up משודרג!
חן חן על המצעד!
לצפיה ב-'שיר טוב, אישית אני מעדיף כאמור את '
שיר טוב, אישית אני מעדיף כאמור את
25/04/2018 | 20:43
6
The Nights או Waiting For Love טיפה יותר

תודה רבה על המצעד! יהי זכרו ברוך, אבידה גדולה
לצפיה ב-'תודה על המצעד הזה'
תודה על המצעד הזה
24/04/2018 | 10:38
1
15
בהחלט,  עשית לו כבוד
לצפיה ב-''
24/04/2018 | 20:46
2
לצפיה ב-'מכירה רק חלק מהשירים'
מכירה רק חלק מהשירים
25/04/2018 | 22:28
8
אבל אלו שאני מכירה הם טובים ואני אנסה להקשיב גם לאחרים.
אין ספק שפוספס פה אומן שעוד היה לו הרבה מה לתרום למוזיקה

תודה שהבאת לנו פה בעצם סיכום יפה של יצירתו לזכרו
לצפיה ב-' השיר היומי - רביעי, 25 באפריל'
השיר היומי - רביעי, 25 באפריל
25/04/2018 | 00:46
12
17
לצפיה ב-'נפאל-גלי עטרי'
נפאל-גלי עטרי
25/04/2018 | 09:02
1
8
לצפיה ב-'יופי של שיר אחת הזמרות האהובות עלי'
יופי של שיר אחת הזמרות האהובות עלי
25/04/2018 | 11:27
5
לצפיה ב-'טיפקס - גבר רומנטי '
טיפקס - גבר רומנטי
25/04/2018 | 11:31
1
4
לצפיה ב-'האזנתי לראשונה, שיר מצוין! '
האזנתי לראשונה, שיר מצוין!
25/04/2018 | 15:07
2
לצפיה ב-' Ice cream - הילה רוח'
Ice cream - הילה רוח
25/04/2018 | 19:52
7
לצפיה ב-'Shakira - Underneath Your Clothes'
Shakira - Underneath Your Clothes
25/04/2018 | 20:38
2
14
לצפיה ב-'איזה שיר נהדר, תקופה נפלאה שלה '
איזה שיר נהדר, תקופה נפלאה שלה
25/04/2018 | 21:03
4
לצפיה ב-'הסינגל השני והיותר יפה שלה'
הסינגל השני והיותר יפה שלה
25/04/2018 | 23:27
1
לצפיה ב-'Basta - My Broken Dreams'
Basta - My Broken Dreams
25/04/2018 | 20:45
7
או בשמו המקורי:
Basta - Moi Razbitiye Mechti

בסטה - ראפר רוסי נפלא שחגג יום הולדת 38 לפני 5 ימים.

אחרי שהביא את שיר השנה שלי ברוסית לשנת 2016, הוא כנראה עושה זאת שוב גם ב-2018, עם היציאה המהממת הזאת שמלווה גם בקליפ מרגש ועשוי נפלא.

לצפיה ב-'בצער לא רב ביגון לא קודר- ריקי גל'
בצער לא רב ביגון לא קודר- ריקי גל
25/04/2018 | 22:14
1
7
שיר מעולה ביותר של ריקי הנהדרת מתוך אלבומה השני "מה זאת אהבה" שיצא בשנת 1988
לצפיה ב-''
25/04/2018 | 22:24
3
לצפיה ב-'שרית חדד - שירה של לילה'
שרית חדד - שירה של לילה
25/04/2018 | 22:34
5
לצפיה ב-'המצעד העברי השבועי מס' 32 של רשת ג'- תש"ס'
המצעד העברי השבועי מס' 32 של רשת ג'- תש"ס
25/04/2018 | 19:15
10
14
מצעד מס' 32 לשנת תש"ס יוצא לדרך ממש ברגע זה! המצעד מכיל: 7 עליות, 15 ירידות, ו3 כניסות חדשות! מה שאומר שיש לנו מקום חדש.. 
אז הבה נתחיל

השירים שעזבו את המצעד:
1. ילדונת- יואב יצחק ופבלו רוזנברג
9 שבועות, # 2

2. בומביי- דנה ברגר
4 שבועות, # 14

3. תנענעי אותי- רמי קלינשטיין
4 שבועות, # 18

השירים שלא נכנסו:
1. חושב עלייך- ליאור פרחי
2. וחשבתי אותך- חיים אוליאל
לצפיה ב-'הפינה לשיפוטכם'
הפינה לשיפוטכם
25/04/2018 | 19:50
5
1. לכל אחד יש- ליאור נרקיס ושלומי שבת

2. תפילת האור- חיה סמיר ואקי קבני

3. כל העצב- תמר גלעדי

4. אהבה- השרוף

5. מחפש אותך- גאיה
אין קישור
לצפיה ב-'מקומות 25- 21'
מקומות 25- 21
25/04/2018 | 20:08
3
25. אבודה בלעדיך- שרית חדד
4 שבועות,  2 שלבים

24. שקט שקט בייבי- צמד ראות
6 שבועות,  3 שלבים

23. הוא והיא- ערן צור
13 שבועות,  3 שלבים

22. סוף המאה ה- 20- מיקה קרני
4 שבועות,  8 שלבים

21. אני סולחת- ג'וזי כץ
6 שבועות,  8 שלבים
לצפיה ב-'מקומות 20- 16'
מקומות 20- 16
25/04/2018 | 20:15
4
20. לומדת לעוף- דנה ברגר
11 שבועות,  2 שלבים

19. מלך אמיתי- זהבה בן
9 שבועות,  4 שלבים

18. נגע לו ללב- לולה
2 שבועות,  2 שלבים

17. לעשות מה שבא לי- שרית חדד
7 שבועות,  2 שלבים

16. תכלית בתחתית- ערן צור
3 שבועות,  4 שלבים
לצפיה ב-'מקומות 15- 11'
מקומות 15- 11
25/04/2018 | 20:24
1
7
15. מה היה- חמי רודנר
כניסה חדשה

14. ברנדי וג'יטאן- יהודית רביץ
2 שבועות,  3 שלבים

13. שמייח- פינג פונג
5 שבועות,  11 שלבים-  התרסקות השבוע!

12. לילות של ירח מלא- ערן צור
8 שבועות,  2 שלבים, שהה שבועיים בראש!

11. בך לא נוגע- יהודית רביץ
7 שבועות,  5 שלבים
לצפיה ב-'רודנר, שומע לראשונה, רק סביר לי...'
רודנר, שומע לראשונה, רק סביר לי...
25/04/2018 | 23:22
3
לצפיה ב-'מקומות 10- 6'
מקומות 10- 6
25/04/2018 | 20:32
1
6
10. געגוע- יהודית רביץ
15 שבועות,  שלב 1,  השיר הוותיק! שהה שבועיים בראש!

9. אהבה- דנה ברגר
כניסה חדשה

8. האהבה מתה- תמר גלעדי
7 שבועות,  שלב 1

7. בואי ניפרד- חמי רודנר
12 שבועות,  2 שלבים, שהה 3 שבועות בראש!

6. מה אני יודע- גאיה
3 שבועות,  2 שלבים
אין קישור
לצפיה ב-'דנה בקטע פופ-רוק מושלם!'
דנה בקטע פופ-רוק מושלם!
25/04/2018 | 23:24
1
לצפיה ב-'פרחי שיר חביב, אולי הגיע לו להיכנס...'
פרחי שיר חביב, אולי הגיע לו להיכנס...
25/04/2018 | 20:32
9
אוליאל שומע לראשונה, יש בו איזה קטע מקסים, לדעתי הגיע לו להיכנס...
לצפיה ב-'מקומות 5- 1'
מקומות 5- 1
1
8
5. נוף ילדות- שלמה ארצי
11 שבועות,  שלב 1, שהה שבועיים בראש!

4. הבל החן שקר היופי- השרוף
הכניסה הגבוהה

3. גאולה- חמי רודנר
7 שבועות,  2 שלבים, שהה שבועיים בראש!

2. שיר פרידה- בן ושלמה ארצי
4 שבועות,  שלב 1

1.  שמחות קטנות- עמיר בניון ומיכה שטרית
2 שבועות,  4 שלבים-  העליה הגבוהה! שבוע 1 בראש!
לצפיה ב-'השרוף, להיט זמני נחמד, אבל לא משובח שעובר מספיק מבחן הזמן...'
השרוף, להיט זמני נחמד, אבל לא משובח שעובר מספיק מבחן הזמן...
1
לצפיה ב-'המומלצים של אביחי- שירים חדשים'
המומלצים של אביחי- שירים חדשים
24/04/2018 | 14:30
10
41
הנה רשימת השירים שיצאו ב- 3 השבועות האחרונים ואהבתי:
חייב לצין שהרשימה מועטה יחסית 
1. שיר העמק- תומר ישעיהו
חידוש לשיר הקלאסי

2. אור אלון- אברהם טל
שיר זיכרון חדש, מתוך הפרויקט "יצירת חיי"

3. שדה- עלמה קלברמן
סינגל חדש לזמרת הצעירה

4. צליל מיתר- אביב גפן
סינגל חדש לאביב והפעם ביצוע מחודש ללהיט של אייל גולן

5. שלחי אותו- רונית שחר
חידוש ללהיט של דלומי שאותו הלחינה רונית שחר
לצפיה ב-'פינה יפה מאוד'
פינה יפה מאוד
24/04/2018 | 16:24
1
11
שיר העמק - חידוש מעניין לשיר ישן

אור אלון - לא אהבתי

שדה - הקליפ יפה, לא התלהבתי מהקול של הזמרת

צליל מיתר - חידוש נהדר של אביב, מי אמר שהוא לא יודע לשיר?!

שלחי אותו - רונית שרה בעדינות יפה, לא פחות מרוני\

תודה רבה אביחי
לצפיה ב-'שמח שאתה אוהב את הפינה, חשובה לי תמיד דעתך'
שמח שאתה אוהב את הפינה, חשובה לי תמיד דעתך
24/04/2018 | 16:31
13
צליל מיתר מאד הפתיע אותי לטובה. האמת גם אייל נתן קונטרה יחסית טובה בחידוש שלו ל"האם להיות בך מאוהב" אבל לא מספיק אהבתי במידה רבה כדי להכניסו לפינה
מסכים שרונית מבצעת אותו בעדינות, את של רוני אני אוהב קצת יותר אבל לא בפער רב
לצפיה ב-'מגיב '
מגיב
24/04/2018 | 23:16
1
10
1- לא מכיר את המקור והקאבר לא משך אותי מספיק.. אני חושב שבמקרה הזה אם הייתי מכיר את המקור הייתי מתחבר לזה אחרת וקולט מה העניין בקאבר האלטרנטיבי הזה.

2- נושא עצוב וכואב. מקסים שאברהם טל ביצע שיר כזה. אי אפשר לא להתרגש..

3- שיר ממש טוב, טקסט מעניין  וקליפ פתיע . אהבתי.

4- קאבר חינני.. אין על המקור המדהים.

5- לא רע אבל גם לא סחף אותי מספיק...

תודה על הפינה
לצפיה ב-'תודה לך על התגובה'
תודה לך על התגובה
25/04/2018 | 11:20
1
לצפיה ב-'קאבר טוב של אביב'
קאבר טוב של אביב
25/04/2018 | 00:30
3
4
לצפיה ב-'את אוהבת שירים של אביב כללי? תודה ענבל'
את אוהבת שירים של אביב כללי? תודה ענבל
25/04/2018 | 11:22
2
4
לצפיה ב-'כן'
כן
25/04/2018 | 14:15
1
8
לא מכירה כל כך מעבר לסינגלים כן? אבל את הסינגלים אוהבת
לצפיה ב-'אני כנ"ל, מכיר את הסינגלים ואוהב '
אני כנ"ל, מכיר את הסינגלים ואוהב
25/04/2018 | 14:55
1
לצפיה ב-'מגיב: '
מגיב:
25/04/2018 | 11:36
1
8
אור אלון - שיר יפה
צליל מיתר - מאוד אוהב את הביצוע של אביב.  אפילו באותו רמה כמו המקור לדעתי. 
שלחי אותו - יותר אוהב את הביצוע של רוני דלומי. 
לצפיה ב-'תודה אביעד'
תודה אביעד
25/04/2018 | 12:39
1
לצפיה ב-'השיר היומי ליום שני.'
השיר היומי ליום שני.
23/04/2018 | 06:58
32
17
לצפיה ב-'מה שיהיה -יגאל בשן'
מה שיהיה -יגאל בשן
23/04/2018 | 10:57
2
7
לצפיה ב-'האמת שהוא נקרא "תן לי", שיר יפהפה וזמר נפלא'
האמת שהוא נקרא "תן לי", שיר יפהפה וזמר נפלא
23/04/2018 | 11:16
4
לצפיה ב-'אולי השיר היחיד שאבא שלי מכיר בעל פה '
אולי השיר היחיד שאבא שלי מכיר בעל פה
24/04/2018 | 10:01
4
לצפיה ב-'Janis Ian - At Seventeen'
Janis Ian - At Seventeen
23/04/2018 | 11:00
1
13
שיר מהמם שהכרתי בזכות גיברת ע' פה בפורום.

מרגש מאוד.

To those of us who knew the pain
Of valentines that never came
And those whose names were never called
When choosing sides for basketball

לצפיה ב-'שיר מקסים, מהיפים ביותר שהיו בסבנטיז'
שיר מקסים, מהיפים ביותר שהיו בסבנטיז
23/04/2018 | 11:18
2
לצפיה ב-'Backstreet Boys - Drownin'
Backstreet Boys - Drownin
23/04/2018 | 12:04
8
27
כאילו שהיה למישהו ספק
היינו בשורה הראשונה והייתה הופעה פשוט אדירה!!!
והשיר הזה היה אחד המרגשים, בעיקר כי הוא אחד האהובים עליי,
וגם כי בדר"כ הם לא שרים אותו בהופעות...
לצפיה ב-''
24/04/2018 | 10:59
5
לצפיה ב-'שיר מהמם, היית בהופעה שלהם?'
שיר מהמם, היית בהופעה שלהם?
25/04/2018 | 00:27
5
3
לצפיה ב-'ענבל הבנת הנקרא צקצקצק'
ענבל הבנת הנקרא צקצקצק
25/04/2018 | 00:33
4
11
כתבתי שהיינו בשורה הראשונה והייתה הופעה אדירה!!!
לצפיה ב-'חחחחחחח כן'
חחחחחחח כן
25/04/2018 | 00:34
3
14
הגיוני אז שהיית בהופעה שלהם אבל איפה?
לצפיה ב-'מה זאת אומרת איפה?'
מה זאת אומרת איפה?
25/04/2018 | 11:42
2
12
הם היו פה ביום ראשון
לצפיה ב-' לא שמעתי'
לא שמעתי
25/04/2018 | 14:05
1
11
אז ספר עודדדד
לצפיה ב-'מה?? רציני לא ידעת???'
מה?? רציני לא ידעת???
25/04/2018 | 23:16
1
לצפיה ב-'אדיר!!'
אדיר!!
25/04/2018 | 20:37
1
לצפיה ב-'מירי מסיקה מחדשת עופרה חזה'
מירי מסיקה מחדשת עופרה חזה
23/04/2018 | 12:37
4
28
לצפיה ב-'ביצוע נהדר של מירי!!'
ביצוע נהדר של מירי!!
23/04/2018 | 16:25
15
לצפיה ב-'אהבתי, באמת מירי הביאה משהו מעצמה ופיצחה את השיר'
אהבתי, באמת מירי הביאה משהו מעצמה ופיצחה את השיר
23/04/2018 | 17:59
13
תודה יעל ששיתפת ופרסמת את השיר בפורום
לצפיה ב-'מה קרה שכולם עושים קאברים לעפרה חזה'
מה קרה שכולם עושים קאברים לעפרה חזה
24/04/2018 | 00:40
1
13
אברהם טל, נסרין קדרי, שרית חדד, מירי מסיקה...
לצפיה ב-'נראה לי שזה מתוך פרויקט כלשהו '
נראה לי שזה מתוך פרויקט כלשהו
24/04/2018 | 12:39
12
כמו שלפני שנתיים יצא פרויקט של חידושים לשירי שושנה דמארי במלאת עשור למותה. 
לצפיה ב-'בהמשך לשיר היומי שלי מיום ראשון'
בהמשך לשיר היומי שלי מיום ראשון
23/04/2018 | 13:22
17
Cesár Sampson - Nobody But You

או בקיצור, הנציג של אוסטריה לאירוויזיון 2018. שיר מצויין
לצפיה ב-' תנו לנו יד ונלך - טל גורדון ועמר טייאר'
תנו לנו יד ונלך - טל גורדון ועמר טייאר
23/04/2018 | 16:36
2
13
לצפיה ב-'ביצוע טוב וגרסה נחמדה, משהו קצת חסר לי בהגשה או בעיבוד'
ביצוע טוב וגרסה נחמדה, משהו קצת חסר לי בהגשה או בעיבוד
23/04/2018 | 18:07
1
11
אתה אהבת את הגרסה אריה? בכל מקרה לטל גורדון יש תמיד קול מעניין וייחודי
לצפיה ב-'אוהב דווקא את העיבוד וההגשה'
אוהב דווקא את העיבוד וההגשה
23/04/2018 | 19:28
3
לצפיה ב-'ורטיגו- אנרגיה חולנית'
ורטיגו- אנרגיה חולנית
23/04/2018 | 19:56
4
16
שיר מצוין של ההרכב המיוחד עם הסולנית קרין אופיר. השיר מופיע באלבום של ההרכב "הבלט הבלתי גמור"
לצפיה ב-'שיר נהדר, צעד אצלי'
שיר נהדר, צעד אצלי
23/04/2018 | 23:07
3
4
לצפיה ב-'אני זוכר שמיקמת את השיר במקום ה- 2 בתשנ"ז, מיקום נאה'
אני זוכר שמיקמת את השיר במקום ה- 2 בתשנ"ז, מיקום נאה
24/04/2018 | 14:31
2
1
לצפיה ב-'יש מצב שעכשיו אני אוהב אותו אפילו יותר'
יש מצב שעכשיו אני אוהב אותו אפילו יותר
24/04/2018 | 16:10
1
2
לצפיה ב-'יפה, האמת ששנת תשנ"ז זאת שנה מעניינת ומיוחדת'
יפה, האמת ששנת תשנ"ז זאת שנה מעניינת ומיוחדת
24/04/2018 | 16:26
5
אני מניח שהיום היית בוחר בו כשיר השנה ומקום ראשון- "אחכה לך" בביצוע של גו'זי היה יורד מקום אחד או קצת יותר. אצלי שיר השנה היה כנראה "ים של חלומות" של לאה שבת או "כל קיץ" של מיקה קרני וגם השירים של רמי קלינשטיין היו גבוה("עוד לא תמו כל פלאייך", "והים כבר לא", "תישארי עוד קצת", "שלושה שוטרים", "כל מה שתרצי" וכמובן "נוצה לתמיד"
לצפיה ב-'Sting - Seven Days'
Sting - Seven Days
23/04/2018 | 23:23
4
לצפיה ב-' קצת Jessica Simpson - I Wanna Love You Forever ומוסיפה'
קצת Jessica Simpson - I Wanna Love You Forever ומוסיפה
24/04/2018 | 10:49
2
17
בערב בין השאר Evanescence - Bring Me To Life 
בלילה Sia - Alive שקיבל עוד רפרנס גם עכשיו 
לצפיה ב-'השיר בכותרת - בלדה נוסטלגית יפה'
השיר בכותרת - בלדה נוסטלגית יפה
24/04/2018 | 16:10
4
לצפיה ב-'בדיוק שמעתי אותו לפני כמה ימים כשהגיע בשאפל'
בדיוק שמעתי אותו לפני כמה ימים כשהגיע בשאפל
25/04/2018 | 08:53
9
קלטתי כמה הוא מעולה ושמעתי אותו אח״כ ברצף קרוב לשעתיים.
כיתר בכלל לא התלהבתי ממנו. לא ידעתי להעריך שירים כמו שצריך פעם
(התכוונתי כמובן לשיר בכותרת שלך, למרות שכפרות גם על אוונסנס למרות שהשיר הזה לא מהאהובים עליי שלהם)
לצפיה ב-'השיר היומי - שלישי, ט' באייר'
השיר היומי - שלישי, ט' באייר
24/04/2018 | 01:52
11
8
לצפיה ב-'ברוש - אביתר בנאי '
ברוש - אביתר בנאי
24/04/2018 | 09:54
3
לצפיה ב-'אתה לי ארץ - ירדנה ארזי'
אתה לי ארץ - ירדנה ארזי
24/04/2018 | 16:11
3
5
לצפיה ב-'בדיוק לפני 34 שנים יצא באפריל 1984, קלאסיקה נהדרת '
בדיוק לפני 34 שנים יצא באפריל 1984, קלאסיקה נהדרת
24/04/2018 | 20:13
1
16
אני לא יכול לומר שהוא בין הכי אהובים עלי שלה אבל זה כי יש בי הערכה רבה לירדנה ורוב שיריה הם לטעמי והשיר הזה הוא מקסים. אני חושב שהוא בטופ 30 אצלה

לצפיה ב-'יעל דן ראיינה אותו היום והשמיעה את השיר'
יעל דן ראיינה אותו היום והשמיעה את השיר
25/04/2018 | 00:23
7
לצפיה ב-'אחלה שיר '
אחלה שיר
25/04/2018 | 11:40
4
לצפיה ב-'חבק אותי- עילי בוטנר וילדי החוץ'
חבק אותי- עילי בוטנר וילדי החוץ
24/04/2018 | 20:15
2
15
שיר מקסים ומיוחד של ההרכב, מתוך האלבום "בית" שיצא לפני קצת פחות משנה ב- 2017
לצפיה ב-'מצוין!! לא יודע איך הייתי מדרג, אבל לגמרי בטופ שלהם מבחינתי'
מצוין!! לא יודע איך הייתי מדרג, אבל לגמרי בטופ שלהם מבחינתי
24/04/2018 | 21:42
4
לצפיה ב-'שיר מצויין'
שיר מצויין
25/04/2018 | 11:38
3
לצפיה ב-'Cesár Sampson - Nobody But You (אוסטריה 2018)'
Cesár Sampson - Nobody But You (אוסטריה 2018)
24/04/2018 | 22:59
2
7
מאז שאוסטריה זכתה באירוויזיון עם קונצ'יטה והיא לא מפסיקה לשלוח שירים טובים.
אחד המעולים והמרגשים השנה.
לצפיה ב-'קצת מזכיר את ג'ון לג'נד, לא? '
קצת מזכיר את ג'ון לג'נד, לא?
25/04/2018 | 11:25
1
3
לצפיה ב-'לא ממאזיניו אבל יש מצב.'
לא ממאזיניו אבל יש מצב.
25/04/2018 | 19:02
13
לצפיה ב-'אני אשאל פה כי זה פורום יחסית פעיל שקשור לשאלה שלי.'
אני אשאל פה כי זה פורום יחסית פעיל שקשור לשאלה שלי.
23/04/2018 | 00:55
10
38
היי, פעם היה רדיו "קול הקמפוס" והוא נסגר. היה להם פורום באתר בו אפשר לפתוח אשכולות עם על כל מיני דברים.
הייתי מפרסם שם הרבה אלבומים, איפיים, סינגלים וכדומה שאהבתי ולפעמים הייתי שומע אותם את השירים מגיעים ומתנגנים ברדיו עצמו.

מישהו מכיר איזה רדיו שקיים בו גם פורום בו יש קונספט דומה למה שהיה ב"קול הקמפוס" ואולי שירים אלו יזכו להשמעות ברדיו?

חיפשתי גלגלצ, אקו, תל אביב, ירושלים לאף אחד אין אתר\פורום בו אפשר לנהל שיח כלשהו עם העורכים \ שדר \ וכל מי שלוקח חלק בתפעול התחנה.

רובם מחזיקים עמודי פייסבוק אך זאת לא המטרה מפני שאי אפשר לשתף מוזיקה בעמודי הפייסבוק גם לא בצורה אנונימית.

אשמח לתשובות!
לצפיה ב-'משתפת במשהו...'
משתפת במשהו...
23/04/2018 | 01:49
9
39
גלגל"צ נמצאים הרבה פעמים בדיליי גדול משאר העולם. הם לפעמים מתחילים לנגן שירים 3-4 חודשים אחרי שהשיר כבר להיט ענק והגיע לראש כל המצעדים במדינות אחרות. פעם אחת אחרי שדירגתי למצעד שלהם באתר ראיתי שיש להם אופציה לשלוח להם שירים במייל (לזמרים יוצרים ישראלים שמנסים לקדם את השיר שלהם). אז החלטתי להתעצבן עליהם ופשוט שלחתי להם קישור לשיר של ריטה אורה עם נזיפה על זה שהם בדיליי של דור ולמה צריך לחכות מאה שנה עד שהם מכניסים שיר לפלייליסט... בעיקרון המייל שלהם לא נועד לזה וחשבתי שהם בטח יתעלמו ממני, אבל בישיבת פלייליסט הבאה שלהם השיר נכנס אז אין לי מושג אם מישהו שם הקשיב לי או שאני סתם חיה בסרט... אבל אתה מוזמן לנסות
לצפיה ב-'כאילו שהייתי צריך עוד סיבה לסגוד לך'
כאילו שהייתי צריך עוד סיבה לסגוד לך
23/04/2018 | 12:11
2
11
לצפיה ב-'כפרה עליך אבל למה'
כפרה עליך אבל למה
23/04/2018 | 17:17
1
7
לצפיה ב-'שבזכותך הם הכניסו את השיר שלה '
שבזכותך הם הכניסו את השיר שלה
23/04/2018 | 23:23
5
לצפיה ב-'פששש סחתין ענבל'
פששש סחתין ענבל
23/04/2018 | 16:23
2
23
ממליץ לך להמשיך לשלוח להם המלצות ולבדוק אם זה עובד
לצפיה ב-' תודה אבל'
תודה אבל
23/04/2018 | 20:23
1
15
זה ממש סתם היה, בגלל שהשיר כבר צעד בכל אירופה במקומות הראשונים ולא הבנתי כמה זמן לוקח לשים לב.... אז אמרתי ננסה לנער אותם.... ואין לי מושג אם זה באמת בגללי, יכול להיות שזה סתם היה במקרה והם במילא היו מכניסים את השיר וזה לא קשור אלי
לצפיה ב-'אז כמו שהצעתי, נסי את זה שוב חח'
אז כמו שהצעתי, נסי את זה שוב חח
23/04/2018 | 23:05
4
לצפיה ב-'אני יכול לשלוח להם מיילים אבל'
אני יכול לשלוח להם מיילים אבל
23/04/2018 | 18:29
2
23
אבל זה לא הכוונה, לקול הקמפוס היה אתר ובאתר עצמו היה "פורום" יעודי שבו ניתן לפרסם דברים גם בקשר לתוכניות השונות וגם באופן כללי, סתם דברים שעשויים לעניין. הייתי מפרסם בערך פעם ביום נראה לי איזה 2-3 איפיים וסינגלים שקשורים גם לאופי הרדיו שזה בעיקר מוזיקה לא מיינסטרימית.
לא נראה לי יהיה לגלגלצ נעים לקבל ממני 2-4 מיילים ביום וחוץ מזה מלבדם אף אחד לא יחשף למוזיקה הזו והסיכוי שהם ישמיעו די נמוך.

לכן השאלה הייתה לגבי רדיו שיש לו סוג של ערוץ תקשורת עם המאזינים שלו (באופן אנונימי) ובו אפשר לפרסם מוזיקה שבין היתר יכולה להגיע להישמע בתחנה + תפורסם בפורום הזה שהוא פומבי ונגיש לכולם.
לצפיה ב-'לא מכירה כזה...'
לא מכירה כזה...
24/04/2018 | 00:34
4
לצפיה ב-'אבל אתה מוזמן לפרסם בפורום, ואנחנו נשמע '
אבל אתה מוזמן לפרסם בפורום, ואנחנו נשמע
25/04/2018 | 00:33
4
לצפיה ב-'רפואה שלמה לצביקה פיק'
רפואה שלמה לצביקה פיק
23/04/2018 | 12:16
8
275
צביקה פיק הובהל לביה"ח בנחיתת חירום 
אז כנראה אם זה לא סבל דיחוי זה היה אירוע מוחי - לא?

יש לו שני ילדים קטנים וזה מאוד עצוב.
בהופעות יום העצמאות החליף אותו ניקי גולדשטיין שהאמת אני מאוד אוהב.

איזה שיר של צביקה פיק אתם הכי אוהבים?

לצפיה ב-'רפואה שלמה לצביקה פיק'
רפואה שלמה לצביקה פיק
23/04/2018 | 12:41
3
45
אני אוהב את רוב שיריו למעשה(לפחות את הסינגלים)
ובכל זאת השירים הכי אהובים עלי שלו זה: "דמדומים", "ערב סתיו יפה"(עם יפה ירקוני), "פרפרה"(עם ג'וזי כץ) ו"לא אני הוא האיש". אחד הזמרים הכי אהובים עלי בכללי וגם אוהב אותו כמלחין ויוצר
לצפיה ב-'אתה כבר מספיד אותו? '
אתה כבר מספיד אותו?
23/04/2018 | 14:32
2
38
חכה קצת, אביחי.  הוא עוד לא הספיק להתאשפז.
לצפיה ב-'לא הספדתי אותו, אני רק מקווה שהוא יחלים'
לא הספדתי אותו, אני רק מקווה שהוא יחלים
23/04/2018 | 14:51
1
12
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
23/04/2018 | 18:16
5
לצפיה ב-'החלמה מהירה לצביקה'
החלמה מהירה לצביקה
23/04/2018 | 16:21
32
בוחר את השיר הזה
לצפיה ב-'אני אוהבת בצביקה את מירי לו וגבריאל. '
אני אוהבת בצביקה את מירי לו וגבריאל.
23/04/2018 | 18:03
1
11
לצפיה ב-'שוב אני לא לא יודע למה זה נשמע לי כהספד'
שוב אני לא לא יודע למה זה נשמע לי כהספד
23/04/2018 | 23:13
8
לצפיה ב-'מה איך הסקתם שזה אירוע מוחי?'
מה איך הסקתם שזה אירוע מוחי?
25/04/2018 | 00:37
8
לצפיה ב-'המצעד הבריטי השבועי / מס' 16 לשנת 1993'
המצעד הבריטי השבועי / מס' 16 לשנת 1993
21/04/2018 | 15:17
48
35
המשך>>
לצפיה ב-'השיר היומי פותח שבוע'
השיר היומי פותח שבוע
22/04/2018 | 00:06
13
18
לצפיה ב-'רבקה מיכאלי-בנימין זאב'
רבקה מיכאלי-בנימין זאב
22/04/2018 | 12:20
1
12
לצפיה ב-'שיר מתוק ונעים'
שיר מתוק ונעים
22/04/2018 | 18:10
1
לצפיה ב-'1D- Steal My Girl'
1D- Steal My Girl
22/04/2018 | 14:32
8
לצפיה ב-'זמר שלוש התשובות בגרסה שונה'
זמר שלוש התשובות בגרסה שונה
22/04/2018 | 14:37
13
לא החלטתי אם אני אוהבת או לא, אבל בהחלט שונה
לצפיה ב-'השיר היומי שלי'
השיר היומי שלי
22/04/2018 | 15:59
2
22
Eye Cue - Lost and Found 

או בקיצור:  השיר של מקדוניה השנה באירוויזיון.

שיר פופ נשי קלאסי,  חמוד שבהחלט יכול להידבק לראש.   
לצפיה ב-'גם חבר טוב שלי מאוד אוהב את זה.'
גם חבר טוב שלי מאוד אוהב את זה.
22/04/2018 | 16:27
13
אהבתי יותר את השיר של מקדוניה משנה שעברה שהיה גם מעולה אך לצערי לא הצליח להעפיל לגמר. אני חושש שגם השנה במיוחד שהם נמצאים בסמי מאוד קשה גם לא יצליחו.
לצפיה ב-'מהחזקים ביותר השנה בתחרות!'
מהחזקים ביותר השנה בתחרות!
22/04/2018 | 22:49
16
שיר מצויין, יש פה יצירת פופ מרתקת שמספרת סיפור וכתובה באופן חינני...
לצפיה ב-'Prince - Nothing Compares 2 U'
Prince - Nothing Compares 2 U
22/04/2018 | 19:26
1
19
יצא השבוע בבריטניה. 

לצפיה ב-'וואלה!'
וואלה!
22/04/2018 | 19:39
3
לצפיה ב-'עכשיו תורי- רוני דלומי'
עכשיו תורי- רוני דלומי
22/04/2018 | 20:59
11
שיר הבכורה שלה מתחילת הקריירה הוא שיר האודישנים לכוכב נולד 8 אי שם בשנת 2010. שיר מעולה שכתב והלחין מוש בן ארי
לצפיה ב-'Texas - I Don't Want A Lover'
Texas - I Don't Want A Lover
22/04/2018 | 21:33
1
13
סינגל הבכורה המעלף של ההרכב...
לצפיה ב-'מעולה. הופיע באחד המצעדים הבריטיים של 1992.'
מעולה. הופיע באחד המצעדים הבריטיים של 1992.
22/04/2018 | 23:15
4
לצפיה ב-'שבת: תקרית שקשורה לדסקטופ Katy Perry - Legendary Lovers'
שבת: תקרית שקשורה לדסקטופ Katy Perry - Legendary Lovers
24/04/2018 | 10:23
3
לצפיה ב-'השיר היומי לשבת'
השיר היומי לשבת
21/04/2018 | 09:09
29
12
לצפיה ב-'ישראל שלי-ירדנה ארזי וליאור נרקיס'
ישראל שלי-ירדנה ארזי וליאור נרקיס
21/04/2018 | 09:10
13
4
לצפיה ב-'שמעתי אותו השבוע, אחלה שיר'
שמעתי אותו השבוע, אחלה שיר
21/04/2018 | 10:46
12
4
לצפיה ב-'ליאור נרקיס למה זמר שאתה פחות מחובר ומה השיר האהוב שלו?'
ליאור נרקיס למה זמר שאתה פחות מחובר ומה השיר האהוב שלו?
21/04/2018 | 11:14
11
4
לצפיה ב-'הוא שר בצורה לא נעימה או חיננית למדי, קשה לי להסביר יותר מזה'
הוא שר בצורה לא נעימה או חיננית למדי, קשה לי להסביר יותר מזה
21/04/2018 | 11:20
10
11
כאילו יש משהו תוקפני בקול שלו ולא אינטליגנטי. השיר האהוב עלי שלו זה "ענני" או הדואט עם שלומי שבת "לכל אחד יש" ואני אוהב גם את "אתן לך שנים", "צביקה" ומחבב את "דוקטור תציל אותי" 
לצפיה ב-'בעיינך הוא זמר מיותר? בעצם....'
בעיינך הוא זמר מיותר? בעצם....
21/04/2018 | 11:23
9
5
לצפיה ב-'אני לא יכול לומר מיותר כי זה עניין של טעם ויש מי שאוהב אותו'
אני לא יכול לומר מיותר כי זה עניין של טעם ויש מי שאוהב אותו
21/04/2018 | 11:29
8
14
אבל אני אישית לא מתלהב מרוב שיריו ומההגשה שלו
ולדעתך הוא זמר טוב או רחוק מזה?
לצפיה ב-'ליאור אין לי דעה לא מזיק\ לא רע לא תמיד יציב אצלו רואה .'
ליאור אין לי דעה לא מזיק\ לא רע לא תמיד יציב אצלו רואה .
21/04/2018 | 11:41
7
9
אני אוהבת את ערב טוב , תגידי ויש לו כמה לא מספיק מענין ככה  שלא שמאוד התענינתי יכול להיות שכן מכירה.
וזמר אצלי במזרחי שהכי מציק לי זה דווקא משה פרץ זה שירים בלתי נסבלים במיוחד הראשונים ,היו נחמדים זיקוקים מאוד מזיק ,קרמלה וכוס יין פשוט מציקים.

לצפיה ב-'משה פרץ גם אני לא הכי מתחבר, לא מזיק אך גם לא מדבר אלי'
משה פרץ גם אני לא הכי מתחבר, לא מזיק אך גם לא מדבר אלי
21/04/2018 | 11:47
6
9
לא אוהב גם את שלומי סרנגה, קובי פרץ ועומר אדם. דודו אהרון הרבה יותר טוב מהם. אומנם יש לדודו שירים לפעמים סתמיים אך בעיני הוא מהזמרים העדיפים בז'אנר המזרחי
לצפיה ב-'אני הייתי מדרגת את המובילים:'
אני הייתי מדרגת את המובילים:
21/04/2018 | 12:04
5
8
1)זוהר אין ספק בכלל
2) עמיר
3)דודו
4)ישי לוי
למרות שבין 3\4 זה בנק' קטנות.
לצפיה ב-'דירוג מעניין, אני הייתי גם מוסיף את חיים משה'
דירוג מעניין, אני הייתי גם מוסיף את חיים משה
21/04/2018 | 12:07
4
4
לצפיה ב-'ואיך אצלך?'
ואיך אצלך?
21/04/2018 | 12:19
3
3
לצפיה ב-'האמת לא בניתי דירוג עד כה אבל בכל זאת:'
האמת לא בניתי דירוג עד כה אבל בכל זאת:
21/04/2018 | 12:22
2
9
1. חיים משה- הזמר הכי אהוב עלי בז'אנר
2. זוהר ארגוב
3. דודו אהרון
4. שלומי שבת- עד 2012 אהבתי אותו, אחר כך פחות
5. אייל גולן- עד 2011/12
לצפיה ב-'איל בירידה אצלך גם?'
איל בירידה אצלך גם?
21/04/2018 | 12:26
1
4
לצפיה ב-'כן, בקושי אהבתי שירים חדשים שלו ב- 5 השנים האחרונות'
כן, בקושי אהבתי שירים חדשים שלו ב- 5 השנים האחרונות
21/04/2018 | 12:33
2
לצפיה ב-'רונה קינן'
רונה קינן
21/04/2018 | 12:51
1
14
לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
21/04/2018 | 13:06
4
לצפיה ב-'אביב גפן - צליל מיתר'
אביב גפן - צליל מיתר
21/04/2018 | 12:53
1
23
מאוד אוהב את הביצוע שלו לשיר, נותן פרשנות חדשה לשיר, העיבוד מעולה
לצפיה ב-'קאבר טוב, לוקח אותו למקום שלו '
קאבר טוב, לוקח אותו למקום שלו
21/04/2018 | 20:42
3
לצפיה ב-'Oui 3 - Arms Of Solitude'
Oui 3 - Arms Of Solitude
21/04/2018 | 15:07
1
14
אהבתי את ההרכב הזה מהסינגל הקודם שצעד טופ 40 ..
הסינגל הזה מבצע כניסה במקום 54 השבוע בבריטי 1993

לצפיה ב-'היום בבריטי: Kenny G, Sting, Poison ו- Whitney Houston'
היום בבריטי: Kenny G, Sting, Poison ו- Whitney Houston
21/04/2018 | 15:16
10
עם שיר נוסף מתוך "שומר הראש" נכנסים לבריטי.
האם BLUEBELLS סוגרים חודש בצמרת
האם SNOW סוןף סוף מצליח לכבוש את הצמרת
לאיזה מקום מזנקים R.E.M

פרטים ותשובות... היום בבריטי השבועי 1993

לצפיה ב-'Zara Larsson - I Would Like'
Zara Larsson - I Would Like
21/04/2018 | 17:24
15
באופן כללי אני לא מת על מיס לארסון, אבל את השיר הזה אני אוהב מאוד.
לצפיה ב-'לפני שנפרדים- חיים משה'
לפני שנפרדים- חיים משה
21/04/2018 | 20:18
1
13
שיר מדהים שהיה אחד מהשירים של מסיבת הסיום שלי בגן חובה בגיל 6 ולא שמעתי אותו הרבה מאד שנים. במקרה האזנתי לו ונזכרתי בו כי כנראה שזכרתי אותו מהילדות בתת מודע. חיים משה זמר כלבבי
לצפיה ב-'גם היה מוכר לי במעורפל, שיר מצויין...'
גם היה מוכר לי במעורפל, שיר מצויין...
22/04/2018 | 22:18
4
לצפיה ב-'חלמתי על Madonna - Borderline'
חלמתי על Madonna - Borderline
21/04/2018 | 21:12
3
6
לצפיה ב-'שיר נהדר, מאחל לך לחלום כמה שיותר על מוסיקה '
שיר נהדר, מאחל לך לחלום כמה שיותר על מוסיקה
21/04/2018 | 21:28
2
לצפיה ב-'שיר מצוין!'
שיר מצוין!
21/04/2018 | 23:55
2
לצפיה ב-'יש לך שינה ממש עמוקה, כל הכבוד!'
יש לך שינה ממש עמוקה, כל הכבוד!
22/04/2018 | 22:26
8
השיר מקסים!
לצפיה ב-'Rihanna, Kanye West, Paul McCartney - FourFiveSeconds'
Rihanna, Kanye West, Paul McCartney - FourFiveSeconds
22/04/2018 | 21:35
1
12
מקטעי הפאן טהור הכי הכי של העשור...
לצפיה ב-''
23/04/2018 | 06:31
3
לצפיה ב-'קצת באיחור, אבל Avicii נפטר'
קצת באיחור, אבל Avicii נפטר
22/04/2018 | 20:04
2
186
הדי ג'יי השבדי נפטר שלשום בגיל 28 בעומאן
סיבת מותו אינה ידועה

בין הלהיטים הגדולים שלו:

The nights - מקום 20 בגלגל"צ ב-2015

Wake me up
Levels
Wake me up

יהי זכרו ברוך

לצפיה ב-'לא הכרתי אותו ממש, אבל מסכן וחבל שמת צעיר כל כך'
לא הכרתי אותו ממש, אבל מסכן וחבל שמת צעיר כל כך
22/04/2018 | 20:18
12
יש לציין שאני מכיר משיריו רק את השיר wale me up ולא אהבתי אותו 
שינוח בשלום על משכבו
לצפיה ב-'ועוד שלושה ראויים לציון'
ועוד שלושה ראויים לציון
22/04/2018 | 22:04
16
A Sky Full of Stars עם קולדפליי (מקום 9 בשנתי של 2014)
Addicted to You (מקום 15 בשנתי של 2014)
Hey Brother אם אני זוכר נכון היה מקום ראשון במצעדים השבועיים בתחילת 2014 ונשכח עד המצעד השנתי.
לצפיה ב-'המצעד העברי השבועי מס' 31 של רשת ג'- תש"ס'
המצעד העברי השבועי מס' 31 של רשת ג'- תש"ס
20/04/2018 | 18:02
29
20
מצעד מס' 31 יוצא לדרך ממש ברגע זה! המצעד כולל: 8 עליות, 12 ירידות, 3 כניסות חדשות ושתי דריכות במקום. האם גאולה של חמי רודנר ממשיך לשבוע נוסף, או שלא?
מתחילים עכשיו

השירים שעזבו את המצעד:
1. עלש- שלמה ארצי ושמעון בוסקילה
6 שבועות, # 14

2. אחרי שהתווכחנו- להקת רעש
6 שבועות, # 18

3. דינה- טיפקס ופישי הגדול
4 שבועות, # 19

לא נכנסו למצעד:
1. עד סוף הלילה- הרידינג ג'
2. מה שאת צריכה- תמר גלעדי
לצפיה ב-'הפינה לשיפוטכם'
הפינה לשיפוטכם
20/04/2018 | 18:07
1
13
1. חושב עלייך- ליאור פרחי

2. אהבה- דנה ברגר

3. וחשבתי אותך- חיים אוליאל

4. מה היה- חמי רודנר

5. הבל החן שקר היופי- חיים צינוביץ'
לצפיה ב-'מגיב'
מגיב
20/04/2018 | 19:57
8
1. חושב עלייך- ליאור פרחי 
לא הסגנון שלי

2.אהבה- דנה ברגר
הכי טוב שלה לטעמי

3.וחשבתי אותך- חיים אוליאל
שיר מיוחד, אך לא מתחבר (הקול שלו מציק)

4.מה היה- חמי רודנר
שיר נפלא

5.הבל החן שקר היופי- חיים צינוביץ'
שיר ממכר

לצפיה ב-'מקומות 25- 21'
מקומות 25- 21
20/04/2018 | 18:14
1
17
25. תנענעי אותי- רמי קלינשטיין
4 שבועות,  שלב 1

24. ילדונת- פבלו רוזנברג ויואב יצחק
9 שבועות,  5 שלבים

23. אבודה בלעדיך- שרית חדד
3 שבועות,  שלב 1

22. בומביי- דנה ברגר
4 שבועות,  6 שלבים

21. שקט שקט בייבי- צמד ראות
5 שבועות,  4 שלבים
לצפיה ב-'לא אהבתי אף שיר בחמישייה.'
לא אהבתי אף שיר בחמישייה.
20/04/2018 | 19:57
3
לצפיה ב-'מקומות 20- 16'
מקומות 20- 16
20/04/2018 | 18:21
6
26
20. הוא והיא- ערן צור
12 שבועות,  2 שלבים

19. לעשות מה שבא לי- שרית חדד
6 שבועות,  שלב 1

18. לומדת לעוף- דנה ברגר
10 שבועות,  11 שלבים-  התרסקות השבוע!

17. ברנדי וג'יטאן- יהודית רביץ
כניסה חדשה

16. נגע לו ללב- לולה
כניסה חדשה
לצפיה ב-'כנ"ל בחמישייה הזאת, השיר של שרית חדד גרוע במיוחד'
כנ"ל בחמישייה הזאת, השיר של שרית חדד גרוע במיוחד
20/04/2018 | 19:59
3
לצפיה ב-'יהודית שיר שלא מכירה. מעולם לא שמעתי עליו ...'
יהודית שיר שלא מכירה. מעולם לא שמעתי עליו ...
20/04/2018 | 20:24
2
4
לצפיה ב-'לא קנית אם ככה את האלבום שלה "געגוע", נכון?'
לא קנית אם ככה את האלבום שלה "געגוע", נכון?
20/04/2018 | 20:28
1
13
אני הייתי נותן ליהודית את תואר זמרת השנה בשנה הזאת וגם לדנה ברגר 
לצפיה ב-'בטח שמכירה מוזר לא ידעתי שככה נקרא , בטח שיר יפה. מהאלבום'
בטח שמכירה מוזר לא ידעתי שככה נקרא , בטח שיר יפה. מהאלבום
20/04/2018 | 21:37
9
הזה זוכרת הכל....
כמה יהודית חסרה מתגעגעת מאוד...

לצפיה ב-'שיר חמוד ליהודית רביץ.'
שיר חמוד ליהודית רביץ.
21/04/2018 | 20:00
8
השיר של לולה נשמע כשיר שמיועד לתכנית ילדים. לא רע והקליפ (הלא רישמי) משעשע.
לצפיה ב-'יהודית שיר נהדר ממש, משאירה חותם...'
יהודית שיר נהדר ממש, משאירה חותם...
22/04/2018 | 02:26
7
לולה לא אהבתי...
לצפיה ב-'מקומות 15- 11'
מקומות 15- 11
20/04/2018 | 18:29
1
24
15. מלך אמיתי- זהבה בן
8 שבועות,  4 שלבים

14. סוף המאה ה- 20- מיקה קרני
3 שבועות,  שלב 1

13. אני סולחת- ג'וזי כץ
5 שבועות,  שלב 1

12. תכלית בתחתית- ערן צור
2 שבועות,  דריכה במקום

11. געגוע- יהודית רביץ
14 שבועות,  2 שלבים,  השיר הוותיק במצעד! שהה שבועיים בראש!
לצפיה ב-'15 לא אהבתי, 14 בסדר, 13 נחמד, 12 עדיף מהשיר הקודם שלו במצעד'
15 לא אהבתי, 14 בסדר, 13 נחמד, 12 עדיף מהשיר הקודם שלו במצעד
20/04/2018 | 20:02
6
11 חמוד.
לצפיה ב-'מקומות 10- 6'
מקומות 10- 6
20/04/2018 | 18:37
2
22
10. לילות של ירח מלא- ערן צור
7 שבועות,  4 שלבים, שהה שבועיים בראש!

9. בואי ניפרד- חמי רודנר
11 שבועות,  שלב 1, שהה 3 שבועות בראש!

8. מה אני יודע- גאיה
2 שבועות,  שלב 1
אין קישור

7. האהבה מתה- תמר גלעדי
6 שבועות,  4 שלבים

6. בך לא נוגע- יהודית רביץ
6 שבועות,  2 שלבים
לצפיה ב-'מגיב'
מגיב
20/04/2018 | 20:07
9
10. לילות של ירח מלא- ערן צור 
מעולה! 

9. בואי ניפרד- חמי רודנר
שיר ענק!! 

8. מה אני יודע - גאיה
לא אוהב אף שיר של גאיה.

7.האהבה מתה- תמר גלעדי
חביב+ קצת ירד לי ממנו.

6.בך לא נוגע- יהודית רביץ
פחות מוצלח מ"געגוע".
לצפיה ב-'גאיה בינונית בכלל כלהקה לא משהו שעקבתי אחריהם.'
גאיה בינונית בכלל כלהקה לא משהו שעקבתי אחריהם.
20/04/2018 | 20:26
2
לצפיה ב-'מקומות 5- 1'
מקומות 5- 1
20/04/2018 | 18:48
12
36
5. שמחות קטנות- עמיר בניון ומיכה שטרית
הכניסה הגבוהה

4. נוף ילדות- שלמה ארצי
10 שבועות,  2 שלבים, שהה שבועיים בראש!

3. שיר פרידה- בן ושלמה ארצי
3 שבועות,  5 שלבים-  העליה הגבוהה!

2. שמייח- פינג פונג
4 שבועות,  3 שלבים

1.  גאולה- חמי רודנר
6 שבועות,  דריכה במקום, שבועיים בראש!
לצפיה ב-'אוהב מכאן רק את המקום הראשון. תודה על השיתוף'
אוהב מכאן רק את המקום הראשון. תודה על השיתוף
20/04/2018 | 20:08
1
5
לצפיה ב-'שמח שאתה אוהב את גאולה, תודה על התגובות'
שמח שאתה אוהב את גאולה, תודה על התגובות
20/04/2018 | 20:13
2
לצפיה ב-'שוב שמחות קטנות זה אחד מהשני השירים שאני לא אוהבת אצל עמיר'
שוב שמחות קטנות זה אחד מהשני השירים שאני לא אוהבת אצל עמיר
20/04/2018 | 20:28
3
9
נוף ילדות של שלמה לא אהוב
שמיח זה סתם גיימיק כמו שכבר אמרתי
גאולה בטיפה יותר אוהבת את בואי נפרד דווקא בקצת.
לצפיה ב-'השיר השני הלא אהוב שלו זה "שלכת", או שאני טועה? '
השיר השני הלא אהוב שלו זה "שלכת", או שאני טועה?
20/04/2018 | 20:32
2
11
שלכת זה דווקא אחד מהשירים הכי אהובים עלי של עמיר אבל מותר לנו לחשוב אחרת
שמייח זה באמת סתם שיר

תודה על התגובות יעל
לצפיה ב-'שלכת בעיני גרוע מציק נכון אני יודעת שאני שייכת לדעה מנוגדת'
שלכת בעיני גרוע מציק נכון אני יודעת שאני שייכת לדעה מנוגדת
20/04/2018 | 20:55
1
8
מהרבה
ההתלהבות בשיא מאלבום
שלו נצחת איתי הכול שם לדעתי ולדעתך איפה נק' השיא שלו גם אתה אמרת בישנים?

לצפיה ב-'אצלי הוא טוב בעיקר בין 1999- 2008. מ- 2010 פחות טוב'
אצלי הוא טוב בעיקר בין 1999- 2008. מ- 2010 פחות טוב
20/04/2018 | 21:02
9
אני עוד אהבתי כמה שירים שלו מסוימים בשנים האחרונות("די לך" עם ישי לוי, "כמו תינוק", "עד מתי", "אם אשכחך אהובתי", "סופה", "געגוע אינסופי", "ילדות נשכחת")
אבל הוא הוציא הרבה שירים מרגיזים כמו "גרגמל", "אחמד", "שדות גולדברג")
לצפיה ב-'לפי הכניסה הגבוהה הזו, כנראה שזה הולך להיות המקום'
לפי הכניסה הגבוהה הזו, כנראה שזה הולך להיות המקום
21/04/2018 | 20:03
1
8
הראשון החדש. דואט טוב ומרגש. תודה על המצעד.
לצפיה ב-'שמחות קטנות אכן מעולה, תודה צ'רלי על התגובות'
שמחות קטנות אכן מעולה, תודה צ'רלי על התגובות
21/04/2018 | 20:13
3
לצפיה ב-'שמחות קטנות מעולה, שיר נחמה מחזק ומלטף...'
שמחות קטנות מעולה, שיר נחמה מחזק ומלטף...
22/04/2018 | 02:29
4
לצפיה ב-'מגיבה במרוכז'
מגיבה במרוכז
22/04/2018 | 21:49
2
11
שירים שאהבתי: גאולה- אוהבת מאוד וזוכרת כלהיט ענק, בך לא נוגע- מדהים, לילות של ירח מלא- חמוד מאוד, מלך אמיתי- מעולה, געגוע- מעולה, לומדת לעוף- גם כן מעולה, ילדונת- מצויין

מהשירים שעדיין לא הגבתי עליהם:
שמחות קטנות- נחמד, הכרתי דרך שיר ביטון בכוכב נולד, פתאום אני שמה לב שהקול של מיכה שטרית לא משהו...
אני סולחת- נחמד מאוד בשמיעה ראשונה, מוכר לי קצת
ברנדי וג'יטאן- אה, הכרתי את השיר הזה, לא זיהיתי מהכותרת. יפה מאוד
הבל החן שקר היופי- בעבר אהבתי יותר.
חבל שאין קישור לשיר של גאיה...

לצפיה ב-'סה"כ אחלה תקופה, יודית מפגיזה בשירים טובים'
סה"כ אחלה תקופה, יודית מפגיזה בשירים טובים
22/04/2018 | 21:51
1
5
לצפיה ב-'מסכים לגבי התקופה ועל יהודית. תודה ענבל על התגובה'
מסכים לגבי התקופה ועל יהודית. תודה ענבל על התגובה
23/04/2018 | 11:09
1
לצפיה ב-'תוצאות מתמודדי ערוץ 24 ה70 של ישראל :'
תוצאות מתמודדי ערוץ 24 ה70 של ישראל :
21/04/2018 | 16:31
7
37
לצפיה ב-'הלהקה שזכתה:'
הלהקה שזכתה:
21/04/2018 | 16:31
30
כוורת.
לצפיה ב-'והזמרת שזכתה:'
והזמרת שזכתה:
21/04/2018 | 17:15
30
עופרה חזה.
לצפיה ב-'זמר ה70'
זמר ה70
21/04/2018 | 17:44
30
אריק איינשטיין.
לצפיה ב-'שירי ה70'
שירי ה70
21/04/2018 | 18:20
1
39
שלושת הגדולים:
ממעמקים ריכל
מקום שני עטור מצחך
והזוכה:אני ואתה

לצפיה ב-'בחירות נהדרות, גם לשירים ובעיקר לאומנים'
בחירות נהדרות, גם לשירים ובעיקר לאומנים
22/04/2018 | 00:02
19
תודה רבה יעל
לצפיה ב-'לא היו יותר מ- 3 שירים? תוצאות מעניינות ותודה יעל שפרסמת'
לא היו יותר מ- 3 שירים? תוצאות מעניינות ותודה יעל שפרסמת
22/04/2018 | 18:07
4
לצפיה ב-'תודה יעל על הבאת המצעד היה מעניין קצת יותר אם היית מפרסמת'
תודה יעל על הבאת המצעד היה מעניין קצת יותר אם היית מפרסמת
22/04/2018 | 21:40
18
את המצעד המלא...
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום תפוז ויראלי '
מחכים לכם בפורום תפוז ויראלי
22/04/2018 | 15:59
7

כל מה שויראלי ורץ ברשת  -  בפורום החדש בתפוז
אתם מוזמנים לשתף עם כולם את הסרטונים החמים והפוסטים הכי מדוברים
לצפיה ב-'הצביעו למצעד זוכי האירוויזיון'
הצביעו למצעד זוכי האירוויזיון
20/04/2018 | 00:45
31
8
לצפיה ב-' תזכורת: הצבעה למצעד זוכי האירוויזיון '
תזכורת: הצבעה למצעד זוכי האירוויזיון
16/04/2018 | 22:39
30
57
היי חברים,
כרגע יש היענות יפה מאוד מבחינת הצבעות (12 מדרגים כולל אותי), אך כמובן שתמיד טוב ונחמד שיש כמה שיותר מצביעים, כדי לקבל מצעד כמה שיותר מגוון ומייצג של הפורום 
קצת ספויילרים קטנים על מה שקורה עד עכשיו במצעד, בשביל העניין:
 אף על פי שמספר יפה של אנשים דירג, עדיין קיימים כמה וכמה שירים שאופסו ולא קיבלו אף נקודה. לכן כל קול משפיע, וכל דירוג יכול להקפיץ את השיר האהוב עליכם מההשפלה הנוראה של להיות מאופס ויתום מנקודות, למקום נחמד באמצע
 קיים שיר, אחד ויחיד, שכל המדרגים ללא יוצא מן הכלל דירגו
 (לצערי) קיים פער בין המקום ה-1 ל-2, אך לעומת זאת כל שאר השירים בטופ 10 לגמרי צמודים, לפעמים בהפרשים של נקודה או שתיים. כל קול יכול להשפיע
 מזכירה את ההליך ההצבעה:
בחרו 20 שירים, דרגו אותם מהאהוב (1) לפחות אהוב (20), ושלחו אלי במסר.
בחרו את השיר הגרוע שלכם. בעקרון אם אין לכם שיר גרוע אתם לא חייבים לבחור, אבל כדאי מאוד לציין "אין לי שיר גרוע"/"לא מעוניין לבחור שיר גרוע" כדי שאדע שאתם לא מעוניינים לבחור ולא סתם שכחתם.
אפשר להצביע עד יום חמישי ה-26/4 (עוד עשרה ימים).
תקציר השירים ניתן למצוא פה (תודה ליואב):
פלייליסט של כל השירים ניתן למצוא פה (חסרים שני שירים, בריטניה 67 ואירלנד 96, אפשר להשלים אותם מרשימת השירים שתכף אפרסם):
רשימת השירים המלאה+קישורים בהודעה הבאה
לצפיה ב-' רשימת השירים + קישורים #1 '
רשימת השירים + קישורים #1
16/04/2018 | 22:42
1
64
Lys Assia- Refrain (שוויץ 1956)
Corry Brokken- Net als toen (הולנד 1957)
André Claveau- Dors, mon amour (צרפת 1958)
Teddy Scholten- Een beetje (הולנד 1959)
Jacqueline Boyer- Tom Pillibi (צרפת 1960)
Jean-Claude Pascal- Nous les amoureux (לוקסמבורג 1961)
Isabelle Aubret- Un premier amour (צרפת 1962)
Grethe and Jørgen Ingmann- Dansevise (דנמרק 1963)
Gigliola Cinquetti- Non ho l'età (איטליה 1964)
France Gall- Poupée de cire, poupée de son (לוקסמבורג 1965)
Udo Jürgens- Merci, Chérie (אוסטריה 1966)
Sandie Shaw- Puppet on a String (בריטניה 1967)
Massiel- La, la, la (ספרד 1968)
Salomé- Vivo cantando (ספרד 1969)
Lulu- Boom Bang-a-Bang (בריטניה 1969)
Lenny Kuhr- De troubadour (הולנד 1969)
Frida Boccara- Un jour, un enfant (צרפת 1969)
Dana- All Kinds of Everything (אירלנד 1970)
Séverine- Un banc, un arbre, une rue (מונקו 1971)
Vicky Leandros- Après toi (לוקסמבורג 1972)
Anne-Marie David- Tu te reconnaîtras (לוקסמבורג 1973)
ABBA- Waterloo (שוודיה 1974)
Teach-In- Ding-a-dong (הולנד 1975)
Brotherhood of Man- Save Your Kisses for Me (בריטניה 1976)
L'oiseau et l'enfant- Marie Myriam (צרפת 1977)
Izhar Cohen and the Alphabeta- A-Ba-Ni-Bi (ישראל 1978)
Gali Atari and Milk and Honey- Hallelujah (ישראל 1979)
Johnny Logan- What's Another Year (אירלנד 1980)
Bucks Fizz- Making Your Mind Up (בריטניה 1981)
Nicole- Ein bißchen Frieden (גרמניה 1982)
Corinne Hermès- Si la vie est cadeau (לוקסמבורג 1983)
Herreys- Diggi-Loo Diggi-Ley (שוודיה 1984)
Bobbysocks!- La det swinge (נורווגיה 1985)
Sandra Kim- J'aime la vie (בלגיה 1986)
Johnny Logan- Hold Me Now (אירלנד 1987)
Céline Dion- Ne partez pas sans moi (שוויץ 1988)
Riva- Rock Me (יוגוסלביה 1989)
לצפיה ב-' רשימת השירים + קישורים #2 '
רשימת השירים + קישורים #2
16/04/2018 | 22:43
141
Toto Cutugno- Insieme: 1992 (איטליה 1990)
Carola- Fångad av en stormvind (שוודיה 1991)
Linda Martin- Why Me? (אירלנד 1992)
Niamh Kavanagh- In Your Eyes (אירלנד 1993)
Paul Harrington and Charlie McGettigan- Rock 'n' Roll Kids (אירלנד 1994)
Secret Garden- Nocturne (נורווגיה 1995)
Eimear Quinn- The Voice (אירלנד 1996)
Katrina and the Waves- Love Shine a Light (בריטניה 1997)
Dana International- Diva (ישראל 1998)
Charlotte Nilsson- Take Me to Your Heaven (שוודיה 1999)
Olsen Brothers- Fly on the Wings of Love (דנמרק 2000)
Tanel Padar and Dave Benton- Everybody (אסטוניה 2001)
Marie N- I Wanna (לטביה 2002)
Sertab Erener- Everyway That I Can (טורקיה 2003)
Ruslana- Wild Dances (אוקראינה 2004)
Helena Paparizou- My Number One (יון 2005)
Lordi- Hard Rock Hallelujah (פינלנד 2006)
Marija Šerifović- Molitva (סרביה 2007)
Dima Bilan- Believe (רוסיה 2008)
Alexander Rybak- Fairytale (נורווגיה 2009)
Lena- Satellite (גרמניה 2010)
Ell & Nikki- Running Scared (אזרבייג'ן 2011)
Loreen- Euphoria (שוודיה 2012)
Emmelie de Forest- Only Teardrops (דנמרק 2013)
Conchita Wurst- Rise Like a Phoenix (אוסטריה 2014)
Måns Zelmerlöw- Heroes (שוודיה 2015)
Jamala- 1944 (אוקראינה 2016)
Salvador Sobral- Amar Pelos Dois (פורטוגל 2017)
לצפיה ב-' אגב, אף אחת מבנות הפורום לא הצביעה (חוץ ממני) '
אגב, אף אחת מבנות הפורום לא הצביעה (חוץ ממני)
18/04/2018 | 13:39
21
42
בנות, נא להתעורר 
לצפיה ב-'סורי '
סורי
18/04/2018 | 23:00
10
39
אני מכירה ממש מעט מהשירים, חוץ מהישראלים מכירה רק את hold me now של ג'וני לוגן החתיך מ-87 ואת save your kisses ...

לצפיה ב-'את בטח מכירה עוד שניים, ששניהם מתחילים באותה אות... '
את בטח מכירה עוד שניים, ששניהם מתחילים באותה אות...
19/04/2018 | 09:20
9
14
לצפיה ב-'אוקיי זיהיתי עוד 2 אבל כנראה לא אלו שהתכוונת '
אוקיי זיהיתי עוד 2 אבל כנראה לא אלו שהתכוונת
19/04/2018 | 10:50
8
26
ווטרלו
Poupée de cire, poupée de son
לצפיה ב-'וזיהיתי עוד אחד שבכלל מתחיל ב-d.... חייבת לדעת למה התכוונת'
וזיהיתי עוד אחד שבכלל מתחיל ב-d.... חייבת לדעת למה התכוונת
19/04/2018 | 11:12
7
7
לצפיה ב-'אכן ווטרלו + why me'
אכן ווטרלו + why me
19/04/2018 | 11:55
6
8
לצפיה ב-'לא מכירה את why me. תכלס יש לי 8, חסרים לי 2 להצבעה :('
לא מכירה את why me. תכלס יש לי 8, חסרים לי 2 להצבעה :(
19/04/2018 | 13:26
5
9
לצפיה ב-' לא צריך בכוח....'
לא צריך בכוח....
19/04/2018 | 16:13
8
לצפיה ב-'לדעתי את מכירה בטח את דינג אה דונגף'
לדעתי את מכירה בטח את דינג אה דונגף
19/04/2018 | 19:03
3
269
לוקסמבורג 1973 שזה אולי שיר האירוויזיון הכי מוכר שיש בארץ.... גם Euphoria מהשנים האחרונות היה להיט די ענק
לצפיה ב-'גם אני חושב לגבי הולנד 1975'
גם אני חושב לגבי הולנד 1975
19/04/2018 | 22:45
2
7
לצפיה ב-'היא כתבה שהיא מכירה אותו (שיר ב-D)'
היא כתבה שהיא מכירה אותו (שיר ב-D)
19/04/2018 | 22:51
1
7
לצפיה ב-'נכון, אליו התכוונתי. את אופוריה לא חושבת שמכירה למרות '
נכון, אליו התכוונתי. את אופוריה לא חושבת שמכירה למרות
19/04/2018 | 23:30
22
שמקצת מזכיר לי משהו מוכר, אולי דומה לשיר אחר, או ששמעתי אותו ולא לגמרי זוכרת.
לצפיה ב-'היי ענבל אני אוהבת בנות גם אני אדרג כתבת שמותר 10 אז'
היי ענבל אני אוהבת בנות גם אני אדרג כתבת שמותר 10 אז
19/04/2018 | 09:20
7
47
אדרג רק 10
לא יהיה לי שיר גרוע
לצפיה ב-'דרך קצת משונה לצאת מהארון, לא? '
דרך קצת משונה לצאת מהארון, לא?
20/04/2018 | 02:39
6
34
לצפיה ב-''
21/04/2018 | 12:40
8
לצפיה ב-'גם אני לא הבנתי מה זה היה .... '
גם אני לא הבנתי מה זה היה ....
21/04/2018 | 20:45
4
7
לצפיה ב-'את לא הבנת?! את זאת שהעלית את נושא הבנות! '
את לא הבנת?! את זאת שהעלית את נושא הבנות!
21/04/2018 | 21:02
3
26
מה שכן אני יכולה לומר זה שבשני המקומות הראשונים בדירוג יש לי שתי זמרות מקסימות 
לצפיה ב-'אמרתי שאף אחד מהפורום לא דירגה... '
אמרתי שאף אחד מהפורום לא דירגה...
21/04/2018 | 21:06
2
27
(אגב לא הגיע אלי דירוג שלך אם שלחת)
לצפיה ב-'שלחתי עכשיו, אבל עשיתי העתק-הדבק, אז אם זה לא ברור, תגידי לי'
שלחתי עכשיו, אבל עשיתי העתק-הדבק, אז אם זה לא ברור, תגידי לי
22/04/2018 | 14:01
6
לצפיה ב-'מעתיקה לך כאן '
מעתיקה לך כאן
22/04/2018 | 14:51
17
Emmelie de Forest- Only Teardrops (דנמרק 2013)
Lena- Satellite (גרמניה 2010) 
Alexander Rybak- Fairytale (נורווגיה 2009)    
Sertab Erener- Everyway That I Can (טורקיה 2003) 
Linda Martin- Why Me? (אירלנד 1992) 
ABBA- Waterloo (שוודיה 1974) 
Brotherhood of Man- Save Your Kisses for Me (בריטניה 1976)  
Katrina and the Waves- Love Shine a Light (בריטניה 1997)  
Dana International- Diva (ישראל 1998)   
Johnny Logan- Hold Me Now (אירלנד 1987) 
לצפיה ב-'סורי'
סורי
20/04/2018 | 02:37
1
26
אני לא באמת אוהבת אירוויזיונים, גם השירים שישראל שולחת לא מעניינים אותי.
גם אין לי באמת זמן לבדוק את כל השירים ברשימה גם אם הייתי רוצה
לצפיה ב-'הכל טוב '
הכל טוב
21/04/2018 | 21:04
4
לצפיה ב-'אני הצבעתי, אך אחד השירים האהובים עליי זה ג'ינגיס חאן'
אני הצבעתי, אך אחד השירים האהובים עליי זה ג'ינגיס חאן
19/04/2018 | 15:13
2
39
שלא זכה בגלל הללויה

לצפיה ב-'גם עלי!'
גם עלי!
19/04/2018 | 15:56
6
לצפיה ב-'לא ידעתי שאת בת, בפרופיל כתוב זכר..'
לא ידעתי שאת בת, בפרופיל כתוב זכר..
19/04/2018 | 16:12
9
לצפיה ב-'עד מתי אפשר לדרג?'
עד מתי אפשר לדרג?
20/04/2018 | 22:09
1
7
לצפיה ב-'בעיקרון עד יום חמישי הקרוב,'
בעיקרון עד יום חמישי הקרוב,
21/04/2018 | 20:57
20
אבל מי שצריך עוד כמה ימים אין בעיה.... רק להגיד לי, כדי שאדע אם לחכות להצבעה או לא :)
לצפיה ב-' מקום ראשון היה קל...'
מקום ראשון היה קל...
21/04/2018 | 17:19
7

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
אירוח בנושא התמודדות עם ילדים בעת גירושין
אירוח בנושא התמודדות...
ביום שלישי, 1.5, תתארח בפורום מעיין אטיה, מדריכת...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ