לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום יוצאים בשאלה

שלום וברוכים הבאים לפורום שלנו! נושאים רבים מטרידים את מוחם הקודח של היוצאים והיוצאות בשאלה. הקשר עם המשפחה, השלמת השכלה, מערכות יחסים זוגיות ועוד ועוד ועוד ועוד... על מנת לדון באותם נושאים, בכדי לתמוך ולעודד האחד את השני - בשביל זה קיים הפורום. 
הפורום נפתח מתוך מחשבה על היוצאים בשאלה מהמגזר החרדי. מהר מאוד התברר שלא רק אנחנו, החרדל``שים, זקוקים לפורום אלא גם הדתל``שים ואולי הדתל``שים זקוקים לו אף יותר מאשר החרדל``שים. לחרדל``שים יש את ה.ל.ל. עבור הדתל``שים אין בעצם כלום... מהר מאוד גם הצלחנו להבין שהדתל``שים תורמים לפורום באספקטים שונים ומגוונים. אי לכך ובהתאם לזאת (ועל יסוד החלטת עצרת האומות המאוחדות) אנחנו שמחים לברך בברכת ברוכים הבאים את החרדל``שים לסוגיהם השונים ואת הדתל``שים למיניהם (וכל המינים...כרגע יאבדו) השונים...
אז יאללה, למה אתם מחכים? קדימה לפורום! 

אודות הפורום יוצאים בשאלה

שלום וברוכים הבאים לפורום שלנו! נושאים רבים מטרידים את מוחם הקודח של היוצאים והיוצאות בשאלה. הקשר עם המשפחה, השלמת השכלה, מערכות יחסים זוגיות ועוד ועוד ועוד ועוד... על מנת לדון באותם נושאים, בכדי לתמוך ולעודד האחד את השני - בשביל זה קיים הפורום. 
הפורום נפתח מתוך מחשבה על היוצאים בשאלה מהמגזר החרדי. מהר מאוד התברר שלא רק אנחנו, החרדל``שים, זקוקים לפורום אלא גם הדתל``שים ואולי הדתל``שים זקוקים לו אף יותר מאשר החרדל``שים. לחרדל``שים יש את ה.ל.ל. עבור הדתל``שים אין בעצם כלום... מהר מאוד גם הצלחנו להבין שהדתל``שים תורמים לפורום באספקטים שונים ומגוונים. אי לכך ובהתאם לזאת (ועל יסוד החלטת עצרת האומות המאוחדות) אנחנו שמחים לברך בברכת ברוכים הבאים את החרדל``שים לסוגיהם השונים ואת הדתל``שים למיניהם (וכל המינים...כרגע יאבדו) השונים...
אז יאללה, למה אתם מחכים? קדימה לפורום! 

הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
 http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc6/274778_735549863_1121812854_n.jpg
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
31/01/2016 | 16:57
407
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים

לצפיה ב-'האם לרב אלון שמו אזיקים?'
האם לרב אלון שמו אזיקים?
24/01/2016 | 12:56
179
לאנשים שמואשמים בדברים פעוטים יחסית אליו שמים אזיקים. האם רבנים מעל החוק במדינת ישראל או שהרב אלון זכה ליחס שונה מסיבות ענייניות גרידא?
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:37
64
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

לצפיה ב-'תכנית דוקומנטרית חדשה'
תכנית דוקומנטרית חדשה
17/01/2016 | 14:33
111
רוצים להגיד תודה לאדם שעשה עבורכם מעשה ששינה את חייכם ואינכם יכולים למצוא אותו?
רוצים לבקש סליחה מאדם שמעשה שלכם פגע בו ואינכם יכולים למצוא אותו?
תכנית דוקומנטרית חדשה תאתר עבורכם את האדם.

לפרטים נוספים - 0546002015
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 16:00
11
 נמצאים בשנות העשרים לחייכם ומחפשים מקום לדבר בו על הכול?
פורום עשרים פלוס הוא המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו!

מתעניינים בשייט יאכטות? חולמים על חוויה רומנטית או הרפתקה כיפית לכל המשפחה?
היכנסו עכשיו לפורום יאכטות ותקבלו את המידע הדרוש

מתכננים אירוע משפחתי ומעוניינים באטרקציות מגניבות וייחודיות?
בפורום אטרקציות לאירועים תקבלו רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם!

יש לכם שאלות לגבי מערכת אבטחה טובה ואיכותית לעסק שלכם או לבית המגורים?
היכנסו לפורום מערכות אבטחה ותקבלו מידע מקצועי ואמין!

מתלבטים אילו צמחים כדאי לשתול בעונה הנוכחית? יש לכם שאלות לגבי השקייה או דישון?
בפורום צמחים לגינה ולבית תוכלו לשאול ולשתף!
לצפיה ב-'שלום לכולם...'
שלום לכולם...
04/01/2016 | 02:59
2
330
אני חרדית,נשואה עם ילד...
ואתמול בפעם הראשונה התחלתי לחשוב על זה ברצינות

זה קרה אחרי שבשולחן שבת חמותי צעקה עלי אל מול כולם שאני כופרת.......
כשאמרתי שרש"י הוא בסך הכל בשר ודם שהפירושים שלו הועלו על כתב..
ומי אמר שהפרשן מידיעות אחרונות אם הוא היה בגיל הכון, בזמן הנכון, ובמקום הנכון היינו לומדים היום בחיידרים ובסמינרים את הפרשנות שלו על העולם
והיינו חיים את הדרך שלנו על פיה...

אז אולי אני כן כופרת...

נמאס לחיות בצביעות משוואת ושקרים ודרך מעוותת שכמה ראשים החליטו שטובה לציבור שלם.

יש כאן  אנשים שכבר עשו את הצעד?
זה שווה את זה?
מה ההשלכות?

או שבכלל העולם החיצון לא כל כך ורוד כמו שהוא נראה מבין הסורגים.... ועדיף להמשיך עם העדר
לצפיה ב-'העולם לא ורוד בכלל!'
העולם לא ורוד בכלל!
17/01/2016 | 14:28
233
בין אם זה אצל החרדים או החילונים או הנוצרים.
העולם הוא עולם קשה ואכזר, אנחנו צריכים ללמוד איך לעשות לנו טוב בכל הבלאגן הזה.
כי בתכלס הכול תלוי אך ורק בנו, אם נשתדל לחשוב חיובי לנסות שוב ושוב ולא להתייאש אז מתישהו יקרה משהו.
אם נתייאש ונשקע בדכאון שהכול קשה וחרא וננסה לברוח, כל החיים נעסוק בלברוח מהמציאות במקום להתמודד אם זה ולעשות אותו יותר טוב.

אצל החרדים יש הרבה אנשים שחיים בסוג של בועה וחושבים שאם מישהו יוצא ממנה קרס העולם ולכן הם חושבים שמותר להם להעליב, לצעוק, לתת מוסר וכו למרות שבכלל אין להם זכות והתפקיד שלהם זה לכבד אותך כמי שאת ולא לדרוש להיות את מי שהם רוצים שתהיי...

הייתי מציעה לך להשתחרר מהעולם הזה ולבנות חיים משלך בלי שאף אחד יגיד לך מה לעשות, ואז תוכלי לראות אם את עדיין רוצה להשאר חרדית או שזה באמת לא מתאים לך.

אני הייתי בסיטואציות כאלה, וברגע שהתחלתי להיות חופשייה ראיתי יותר ויותר דברים יפים בדת, כמובן שלא באופן הפנאטי... ואם מישהו בא ומאיר לי אני אומרת לו כן כן והולכת הלאה.

מה שחשוב פה שאסור לאנשים האלה להיות יותר מידי מעורבים בחיים כי אז זה מתסכל ברמות.
אצלי למשל אם יש שמחה משפחתית שאני חייבת להיות אני משתדלת שלא להיות יותר מידי אבל אם אני ממש ממש חייבת זה באמת קשה כי מדברים אם אנשים שמטמטמים תשכל על שטויות שלא חשובים וכו, ואחרי זה באמת אני צריכה מהם שקט להרבה זמן.

הכי גרוע זה להמשיך עם העדר, כי הם קובעים מה טוב בשבילך ואת זה את צריכה לקבוע לעצמך.
הדרך שצריך לעשות זה להבין באמת מה טוב לך ומה לא.

בהצלחה!

אם את צריכה משהו אני כאן ❤️

לצפיה ב-'מדהים איך אנשים חיים בחושך גמור'
מדהים איך אנשים חיים בחושך גמור
21/01/2016 | 00:55
191
בעידן המדע והנאורות. הדת משמשת כסם שאנשים התמכרו אליה.
אם היה אלוהים היה מטפל בכל אוכלי החינם הפרזיטים שחיים על חשבון אחרים.
אבל אין אלוהים וכל העוולות ממשיכות להתקיים באין מפריע.
לצפיה ב-'מחקר על חוזרים בשאלה'
מחקר על חוזרים בשאלה
03/01/2016 | 19:19
304
שלום וברכה,
לפני כמעט שנה פרסמתי כאן שאני עושה מחקר על חוזרים בשאלה, וביקשתי את עזרתכם במילוי שאלון וכן השתתפות בראיון עומק.
לצערי, בסוף עשיתי את המחקר ללא שימוש בראיונות ולכן גם לא הספקתי לראיין את כל אלו שפנו אליי בנושא, אולם אני מעריך כי בהמשך הדרך עוד אחזור לחקור נושא זה..:)
אבל...
עבודת הסמינריון עצמה הושלמה, והרבה בזכותכם!!!
לאלו המועניינים לקבל את התוצאות וכו, ניתן לפנות אליי במייל jocha101@gmail.com
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2015 | 15:56
39
 מחפשים פעילויות נחמדות לילדים בימים הגשומים של השנה?
היכנסו עכשיו לפורום יוצרים עם ילדים וקבלו רעיונות מקוריים!

מתעניינים בבר אקטיבי לאירוע מושלם? יש לכם שאלות לגבי בחירת האלכוהול?
היכנסו עכשיו לפורום בר אקטיבי ותקבלו תשובות להכל!

ההתמכרות שלך מפריעה לך לנהל אורח חיים תקין?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום התמכרות למין

מחפשים מטפל סיעודי עבור היקרים לכם מכל? יש לכן שאלות לגבי זכויותיו?
היכנסו עכשיו לפורום טיפול בקשישים ותקבלו מענה לשאלותיכם!

מתעניין בקרב מגע ומעוניין לקבל פרטים נוספים?
היכנס עכשיו לפורום קרב מגע הגנה עצמית ותקבל תשובות לכל השאלות!

לצפיה ב-'עזרה גדולה'
עזרה גדולה
28/12/2015 | 18:53
168

שלום וברכה.
כחלק מלימודי לתואר ראשון אני עושה עבודת מחקר בנושא חוזרים בשאלה.
ולצורך כך אני צריך מתנדבים למילוי שאלון.
אשמח אם תשלחו לי הודעה למייל davsimrvi@gmail.com ואשלח לכם את השאלון.
תודה מראש על העזרה.
דוד

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
24/12/2015 | 14:11
18
 כותב עבודה סמינריונית? צריך עזרה במציאת מקורות ביבליוגרפים?
היכנס עכשיו לפורום כתיבת עבודות אקדמיות ותקבל תשובות לכל השאלות!

סובלים ממחלת הקרוהן והקוליטיס? אתם לא לבד.
היכנסו עכשיו לפורום קרוהן וקוליטיס – תמיכה ותוכלו לשתף באנונימיות מוחלטת

עומדת ללדת? מתלבטת איך לבחור את הדולה המושלמת עבורך?
בפורום לקראת לידה – רופא ודולה תוכלי לשאול ולהתייעץ על הכל

מכורים לסדרה צעירים חסרי מנוח? עדיין רוצים להתעדכן בכל מה שקורה?
מוזמנים להיכנס עכשיו לפורום צעירים חסרי מנוח ולדבר על כל מה שחם!

סובלים מבעיות זיכרון? רוצים ללמוד תרגילים לשיפורו וחיזוקו?
היכנסו עכשיו לפורום שיפור הזיכרון וגלו דרכים להתמודדות!

לצפיה ב-'האם יש תנ"ך שוטנשטיין?'
האם יש תנ"ך שוטנשטיין?
21/12/2015 | 11:54
89
אני מחפש פירוש כמו שוטנשטיין לנביאים אחרונים.

תודה!
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/12/2015 | 17:49
15
 יש לך פחד במה? נתקל בקשיים לעמוד מול קהל ולהעביר מסר בצורה ברורה?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום פחד במה חרדת קהל

רוצה לשיר ולא רק באמבטיה? סובל מצרידות ולא מצליח למצוא לזה פתרון?
היכנס עכשיו לפורום פיתוח קול בריאות הקול ותוכל לשאול ולהתייעץ!

מחפשים מוהל לרגל הולדת הבן? מתלבטים לגבי ההשלכות של ברית המילה?
מוזמנים להיכנס לפורום מוהל ברית מילה ולהתייעץ עם מוהל מוסמך

סובלת מורידים בולטים ברגליים? מעוניינת למצוא לכך פתרון יעיל ואמין?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום העלמת ורידים

האזור האינטימי נפגע לאחר הלידה?
היכנסי עכשיו לפורום פלסטיקה וגינאלית וגלי את האפשרויות שעומדות לרשותך

לצפיה ב-'עזרה בלימודים ליוצאים בשאלה'
עזרה בלימודים ליוצאים בשאלה
10/12/2015 | 17:54
177
היי, 
שמי אן ואני סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה. במסגרת הזמן הפנוי שלי, אני מעוניינת לעזור ל1-2 חוזרים בשאלה שלא למדו לימודי ליבה בבית הספר, ולספק שיעורים פרטיים באנגלית ובחשבון. 
אתם מוזמנים לפנות אליי למייל ל-annhaberman123@gmail.com ולספר על עצמכם- שם גיל ואיזו עזרה לימודית אתם צריכים.

לצפיה ב-'האם להאמין בעולם הבא, ובדת ?'
האם להאמין בעולם הבא, ובדת ?
09/12/2015 | 05:11
1
213
האם להאמין בעולם הבא, ובדת, ?
קראתי כאן שאתם מתבחבטים בשאלה האם קיים עולם הבא והאם יש חיים לאחר המוות בעולם הבא העתידי, ובכן יש יחסי גומלין בין האמונה בדת, והאמונה בעולם הבא, שבו מקבלים שכר על המצוות של הדת, מההסבר והפענוח הבא יצאו בעתיד ימי דת הצירופים. שמובאים כאן,
דת עמי כולה ואמונה בעולם הבא מתבססת על עמדתי שהיא מעתיד, ושהוא השכר על מצוות האמונה בדת , שמקבלים לעתיד לבוא בעולם הבא העתידי, ועם דתי זו נוצר יתד עם ישראל שנאמר כל ישראל יש להם חלק לעולם הבא, נוסח עמדתי זו יוצא מהצירף הבא.
עמדתי= מעתיד=דת עמי=יתד עם=עם דתי=עמי דת.
הנסתר והגלוי של עמדתי זו היא שלנו "מעתיד "ימי דת, ושמעמדתי זו לנו היא ימי דת, ודת זו היא יתד עם ישראל, וימי דת זו הם יתד עולמנו, ומכאן יצאו ימי "דת העתיד", שמתגלה כאן מהצירופים הבאים, של הגלוי והנסתר, ושבעזרתם נוסחה עמדתי  זו.
מדעתי = מעתיד=דת עמי=יתד עם=עם דתי=עמי דת= מעתיד=מם עין תיו יוד דלת=עמדתי לנו ימי דתו=מעתיד לנו ימי דתו=        =דת עמי לנו ימי דת=עמי דת לנו ימי דתו =יתד עם לנו ימי דתו=עם דתי לנו ימי דתו=ולנו ימי דת מדעתי=מולנו ימי דת עתיד=      =ימי דת עתיד עולמנו   

לצפיה ב-'לא'
לא
09/12/2015 | 09:06
36
לצפיה ב-'תעלומה מתמטית באותיות ה א'-ב' העבריות'
תעלומה מתמטית באותיות ה א'-ב' העבריות
04/12/2015 | 21:34
2
183
שלום לכולם,

נתקלתי בעוד "תעלומה מתמטית" הקשורה לתורה (שימו לב שאני כותב הרבה אחרי כניסת השבת, כלומר אני לא דתי ולא מנסה להפיץ את הדברים האלה) והייתי שמח לשמוע התייחסות קצרה ולהבין כיצד דבר כזה יכול להיווצר באופן מיקרי.

הנה הסרטון:

אם יש לכם זמן ראו את הכל (סה"כ 24 דקות) ואם לא צפו רק בקטע קצר החל מדקה 8:20, כיצד אתם מסבירים זאת ? השורה השלישית למשל כוללת את 3 האותיות של השורה מעליה (אלף = א' ל' פ' = אלף, למד, פא) וכך הלאה, מתאים בדיוק לסידרת פיבונאצ'י בדילוגים של 2...

כיצד דבר כזה יתכן ללא תכנון מראש ? הרי מי שקבע את אותיות ה א'-ב', לא שמע מעולם על סדרת פיבונאצ'י.

אשמח לתשובה,
 תודה מראש.
לצפיה ב-'פשוט מואד משחקים עם הנתונים '
פשוט מואד משחקים עם הנתונים
21/12/2015 | 17:15
98
אני לא מכיר שם אות בעברית שנקראת "תאו" ואות ו' פעם זה ואו ועם זה וו.
לפי ההתאמה

לצפיה ב-'ועוד משהוא סדרת פבונצי הייתה ידוע להודים '
ועוד משהוא סדרת פבונצי הייתה ידוע להודים
21/12/2015 | 19:36
85
הרבה לפני אירופה והיהדות העתיקה הרבה מהמתולגיה ההודית .
לצפיה ב-'סרט דוקומנטרי - חוזרים בשאלה'
סרט דוקומנטרי - חוזרים בשאלה
02/12/2015 | 13:11
1
422
שלום,
שמי דנה ואני עורכת תחקיר בימים אלו על חוזרים בשאלה לצורך סרט דוקומנטרי קצר. 
אני תוהה האם יש גברים ונשים שירצו לחלוק את סיפורם האישי ולשמוע עוד על הסרט והפורייקט הדוקומנטרי.

תודה מראש,
דנה
לצפיה ב-'נשמע מעניין אשמח לקחת חלק בפרויקט..'
נשמע מעניין אשמח לקחת חלק בפרויקט..
03/01/2016 | 23:08
78
0545873568 במידה ואין מענה תשאירי הודעה -עדיף בסמס..או בוואצאפ ואחזור אליך בהקדם..
לצפיה ב-'ספרי "הצורף" עכשיו לקריאה חינם באינטרנט'
ספרי "הצורף" עכשיו לקריאה חינם באינטרנט
28/11/2015 | 06:06
144
קריאה בהולה לאחד שהוא המשיח האמיתי, לקרוא את "ספרי הצורף" וללמוד מהם את כל התיאוריה בכח, כדי לקבל את הכח מהיותך המשיח+ג להיות המשגיח על המציאות, הנה +ג ולהיות הנהג של האנושות והעולם, האות ג היא אות הכ"ח שאב(ג)דה מהסדר-א.ב.ג.ד,ה ללא ג =אבדה, ובספרי הצורף החזרנו אותה לשימוש והוספנו אותה לכ"ז וקיבלנו כ"ח אותיות שיביאו את הגאולה בעזרת ג האל+ג=גאלה=הגאל. ובעזרת ספרי הצורף תוציא מהכח לפועל את ההשגחה על המציאות, ותחיה מתים, ותמצא את עץ החיים. שיקנה לנו חיי נצח. לך ןעבורך נכתבו ספרי הצורף
הנה כאן כל הקישורים לספרי הצורף, וקישור לאות אות החסרה שנעלמה, ואנו מצאנו אותה שהיא אות ג אות הגאלה בעזרת האל. 
גילוי כל הסוד של הגאולה הנוכחית
http://moreshet.co.il/kahana/tavnit2.asp…
עכשיו ניתן כאן באינטרנט לקרוא את שלושת הכרכים של ספרי הצורף בחינם המפורסמים בוורדפס בקבצי pdf כמו כן ניתן לקבל את הכרך הראשון המודפס בחינם, רצוי לקרוא את ההקדמות בנושא 9 מאמרים לפירסום כדי להבין את אופן השיטה של פענוח המילים והמשפטים שבספרים
כאן בקישור הזה ניתן לקרוא באינטרנט את שלושת הכרכים של ספרי הצורף רצוי לקרוא קודם את ההקדמה של 9 מאמרים לפירסום כדי להבין את שיטת הפיענוח של המילים והמשפטים המובאים בספרים בקובץ pdf בוורדפרס אם הינכם מחפשים פענוח מילה או משפט מסוימים חפשו אותה בשלושת הכרכים סביר להניח שתמצאו אותם בכל הכרכים בצירוף שונה נוסף, כמו כן ניתן לקבל את הכרך הראשון של ספר הצורף בחינם
http://atsorf1.wordpress.com/…/%d7%9e%d7%a8...;
http://atsorf1.wordpress.com/?attachment_id=19&nbs...;מאמרים לפירסום 9
http://atsorf1.wordpress.com/?attachment_id=14&nbs...;לקריאת ספר הצורף כרך ראשון
http://atsorf1.wordpress.com/?attachment_id=17&nbs...;לקריאת ספר הצורף כרך שני
http://atsorf1.wordpress.com/?attachment_id=18&nbs...;לקריאת ספר הצורף כרך שלישי
המשפט הבא יוצר את סוד האות גימל שנעלמה וחסרה בכ"ז אותיות ומשלימה את כ"ח אותיות ובספרי הצורף החזרנו אותה לשימוש בכזרת כח הצירופים שהמשח המיוחל יעשה שימוש בצירופים שמובאים בספרי הצורף לשם קבלת כוחות לשלוט על המציאות ולהשגיח על האנשות ועל העולם . המשיח+ג=המשגיח. הנה +ג=הנהג והמשיח ינהיג את העולם בעזרת האות ג שהיא אות הגאולה., היא האות שאבדה=אב(ג)דה מסדר א.ב.ג.ד.ה.ללא ג=אבדה
סוד המח יוצר את גימל שנעלמה=סוד המח יצר אות גימל שנעלמה=ילדנו עצם שם אות גימל החסרה.=משיח מצא עם נגלה סוד תורה=עם נגלה סוד תורה מצא לי משיח=עצם סגלת חומר יהוה שלם=עצם סגלת שלם מרוח אדני יהוה= =עצם סגלת אדני יהוה רחום שלם=עצם סגלת חמור אדני יהוה שלם=עצם חמור סגלת אדני יהוה שלם=לשם אדני יהוה עצם סגלת חמור=עצם סגלת חומר לשם אדני יהוה עצם סגלת רחום לשם אדני יהוה=מהסוד נגלה מצות עם ישראל חי =מצוי דת מחנו ישראל עם סגלה=מצוה מדתנו ישראל עם סגלה חי=מח דתנו מצוה ישראל עמי סגלה=סדר העולם מציון גאלת המשיח=גאלת המשיח סדר העולם מציון=סדר המשיח גאלת העולם מציון=לעם סגלה אור דת המשיח מציון= =תגלה צלמי מביר עונש אדם וחוה=גילת הצלם מסיר ענש אדם וחוה=תורה עוד נס צלם אלהים משגיח=המשגיח סדר לנו עמוצ אלהים=צוי אמת סדר עולם המשגיח נגלה=משגיח נגלה צוי עולם האמת=משיח אמת נגלה סדר צוי עולם= =משיח נגלה סדר מציאות העולם=מציאות המשיח נגלה סדר עולם=מציאות משיח נגלה סדר העולם=סדור משיח נגלה עצמות אלהים=סדור אלהים נגלה עצמות משח=הנה מולי עצם סדור גאלת משיח=הנה סדור עצם ליום גאלת משיח = =הנה משיח לו עצם סדר גאלת יום= הנה ום גאלת משיח לעצמו סדר=עמי הנה צוי מחי סדר גאלת שלוםמח עמי הנה צוי סדר גאלת שלום=מחי מושל הנה צוי סדר גאלת עמי=ממשיח עצמו סידרת לנו הגאלה=מול מתגלה סדור אני עצם המשיח=עצם משיח הנה מול סדור גאלתי=עצם גאלתי הנה מול סדור משיח=אורננשלם מתגלה סור עץ החיים =סוד נשלם מתגלה אור עץ החיים=נס גדול המשיח יצר עולם האמת=מגאל תורה נשלם סוד עץ החיים=מתורה נשלם גאל סוד עץ החיים= חידוש הנס יצר מגלה עולם האמת=נס אמת יצר מגלה יחדוש העולם=נס יצר מגלה חידוש עולם האמת=מגלה נס יצר חידוש עולם האמת=מגלה נס אמת יצר חידוש העולם=לסוד אמת נגלה שומר עץ החיים=לאמת נגלה סוד שומר עץ החיים=סוד אמת נגלה שומר עץ החיים=לשומר סוד נגלה עץ החיים אמת=גלה לענש סוד אוצר מחיה מתים=גלה סוד לענש אוצר מחיה מתים=גאל צוה לעונש מחיה מתים= גאל צוה סדור לענש מחיה מתים= אוצר נגלה סוד על מחיה מתים=אוצר על נגלה סוד שמחיה מתים=ממשיח נגלה סוד על היוצר אמת=מסוד על נגלה משיח היוצר אמת= משיח העל גילה מסוד רצון אמת= משיח העל נור גילה סוד מאמת=צנור משיח על גילה הסוד מאמת=משה מחי נור יסד גאלת העולם=משה רצון מחי יסד גאלת העולם=רצון מהמשיח יסד גאלת העולם=צנור מהמשיח יסד גאלת העולם=רצון מח משה יסד גאלת העולם=נוצר מח משה יסד גאלת העולם=העולם נוצר יסד מח גאלת משה עולם גאלה יסדתי נוצר מח משה=עולם גאלה יסדתי רצון מח משה=מהמשיח יסדת נור עולם גאלה=מהמשיח יסדת רצון עולם גאלה=מח משה יסדתי נור עולם גאלה= מח משה יסדתי רצון עולם גאלה =רצון משה יסדתי מח גאלה עולם רצון משה יסדתי מח עולם גאלה=משה נור מח יסדתי עולם גאלה=מדע עולם יוצר נס גאולת המשיח =מח על יוצר מסודי(=מיסוד)גאלת
הנשמה=מיסוד(=מסודי)גאלת הנשמה יוצר מח על=סוד משה מתגלה אני וצר מח על=אני משה מתגלה סוד יוצר מח על=מסדר התשו"ע נצמיח מולי גאלה(התשו"ע=שנת הגאולה הנוכחית)=המשיח מתגלה מסוד אצר עליון=המשיח מתגלה מסוד ארץ עליון=מסור האצר מתגלה משיח עליון=מסוד עליון מתגלה אצר המשיח=סוד השם מתגלה אני וצר מח על= אני השם מתגלה יוצר מח על=סוד המשיח מתגלה מאצר עליון=נס יצר מגלה חידוש עולם האמת=מאור משה נולד סגלת עץ החיים=משה נולד מאור סגלת עץ החיים=מסגלת עץ החיים נולד אור משהמסגלת משה אדני יוצר מח על= מח האדם העליון יוצר סגלת משה= סגלה יוצרת מח משה אדם עליון= אור עץ החיים למדנו סגלת משה= אור עץ החיים נולד מסגלת משה=מסגלת משה נולד אור עץ החיים=אור מסגלת משה נולד עץ החיים=עץ החיים נולד מסגלת אור משה=(=משה=השם)עצם אמנה של יהודי סגלת חומר=סגלת עצם של יהודי אמנה מרוח=עצם אמנה של יהודי מסגלת רוח=עצם אמנה של יהודי סגלת רחום=עצם אמנה של יהודי סגלת חמור=אמנת יהודי עם סגלה שלם צחור=סגלת עם יהודי רוצח(=צחור)שלם אמנה=סגלת עם יהוי מאור צח לנשמה=לנשמת יהוי עם סגלה מאור צח=סגלת עם יהודי אוצר מח לנשמה=נשמת יהודי עם סגלה אוצר למח =מנס מגלה שואת רצח לעם יהודי=מסגלת שואה ליהודים נרצח עם.
לקריאת 3 כרכים נוספים ללא האות ג. ולכל עזרה נוספת פנה אלי בקישור הבא
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=...
לצפיה ב-'גילוי החלקיק האלוהי וגילוי צורתו'
גילוי החלקיק האלוהי וגילוי צורתו
28/11/2015 | 05:16
124
הנה כאן האלהים שלי, סביר להניח שהוא גם האלהים שלך, אחרת האליל שלך הוא אלהים אחרים.
רכך אם תחלקו כל מקום שתיבחרו בסופו של דבר תגיעו בסוף לחלקיק האלוהי שצורתו כיפה שמורכבותה היא מיאין ויש , (מכיפה = הפכים) ומאין שבה נוצר היש, ומיש שבה נוצר האין, צידה האחד של החלקיק האלוהי הקמור הוא היש והוא הזכר , וצרתה הקעור של הכיפה הוא האין והוא הנקבה, שנאמר בפסוק בבראשית ויברא אלהים את האדם בצלמו בדמותו זכר ונקבה ברא אתם, משמע שהוא מורב מזכר ונקבה מאין ויש וצורתו כיפה שממנה התרבה ונוצר היש מקום העולם הזה והאין מקום העולם הבא , ראו כאן בסרטון . "בכל מקום, יש מקום, שאין בו מקום, בינהם, נימצא אדני, שצורתו מכיפה, והוא המהווה את האין ואת היש מעצם היותו היפוכם, אם תחלק את המקום שבחרתם עד אין סוף אז באופן תיאורטי גם תגיעו לאין.
1)מצד האין של החלקיק האלוהי התהווה היש או מצד הקעור התהווה הקמור="מקור עוקר" (=מקור עוקר- פירושו שהמקור נעקר, ז"א שהיש הוא מקור שנעקר מהאין הקעור)וזה שנאמר ברא יש מאין.
2)מצד היש של החלקיק האלוהי התהווה האין או מצד הקמור התהווה הקעור="עוקר מקור" (עוקר מקור-פירושו שהעוקר מקור,    ז"א שהאין הוא קעור שעוקר מהיש הקמור)וזה שברא אין מיש.
ההגדרה של החלקיק האלוהי.
"בכל מקום, יש מקום, שאין בו מקום, בינהם נימצא "החלקיק האלוהי", שמהווה את היש מקום מהאין שבו, ומהווה את האין מקום מהיש שבו, הוא האחד המאחד את היש והאין, ומהווה אותם מעצם היותו היפוכם,
פירוש שמח של שופר משיח.
1)"בכל מקום", פירושו כל מקום שניבחר להגדיר, למשל ניבחר מקום שתופסת קופסאת סיגריות , ונחצה את המקום הזה לשניים, ואת אחד משני החצאים ניבחר ונחצה אותו לרבע, ואת הרבע האחד שניבחר ונחצה לשמינית נמשיך כך הלאה לחצות את החלקים שניבחר, נגיע בסוף באפן תיאורטי ל"יש מקום, שאין בו במקום" בהסבר זה הגענו להשגה של היש מקום, והאין מקום.
2)"בינהם נימצא "החלקיק האלוהי" בין היש מקום הקטן ביותר שניתן להשיג מהחציות, לבין האין מקום שנשיג באופן תיאורטי, נימצא חלקיק קטן ביותר, שצורתו מורכבת מכיפה , שצידה האחד קמור שהוא היש, וצידה השני קעור שהוא מאפין את האין (מכיפה = הפכים) . כיפה זו החלקיק האלוהי הקטן ביותר שניתן להשגה והבנה, ראו בוויקיפדיה בנושא החלקיק האלוהי, מאמר המפרט שהפסיקאים של ימנו מנסים לגלות ע"י מאיץ חלקקים שבשבדיה, הם לא יגיעו לראות ולגלות את שני צידי צורת הכיפה , לכל היותר הם ימצאו את צידה האחת הקמור של הכיפה שהיא היש מקום, הגשמי, אבל לעולם לא יראו ולא יגלו את הצד הקעור שהוא האין מקום הרוחני, כבר נאמר על כך מפי אלהים "ולא יראני אדם וחי" בהסבר זה הגענו להשגה של החלקיק האלוהי באופן תיאורטי, למדנו שצורו מכיפה=הפכים=אין ויש=עולם הזה ועולם הבא=שקר ואמת=קעור וקמור=שמים וארץ, ראו בסוף החלק הראשון של ספר "פורצרוף" איור המסמל את צורת יהוה אלהים, ניתן להוריד את קובץ הספר בחינם באתר שופר משיח.
"3)שמהווה את היש מקום מהאין שבו" פירושו , מצידה הקעור שמסמל את האין נוצר ומתהווה היש מקום הגשמי וכבר נאמר שאלהים רק יכול ליצר יש מאין,
4)"ומהווה את האין מקום מהיש שבו" פירושו מצדה הקמור של הכיפה מתהווה ונוצר האין מקום, ורק אלהים יכול להעלים יש לאין, ונאמר על זה שקשה יותר להעלים יש לאין, מאשר להוות יש מאין.
5)"הוא האחד המאחד את היש והאין, פירוש צורתו הכפתית האחת שומרת את הגבול בין היש לאין, ובכך שומרת על קיומם ואחדותם ממציאות החלקיק האלוהי שבינהם.
6)"ומהווה אותם מעצם היותו היפוכם". פשוטו כמשמעו.

על העיסוק הפילוסופי קבל ציון לשבח...
עניין חיתוך האותיות הוא בולשיט מגוחך...לא הוא שהביא לך את המסקנות הפילוסופיות  היפות מאוד שלך...
צבי. תודה רבה על הציון בפילוספיה. העיסוק בחיתוןך האותיות משעשע כי הוא תומך במסקנות הפילוסופיות.
לצפיה ב-'מעבר מחיים חרדים לחיים של חופש ושלווה אמיתית'
מעבר מחיים חרדים לחיים של חופש ושלווה אמיתית
24/11/2015 | 10:06
1
363
שלום ונעים להכיר.
אני מאד קרובה לפתוח דף חדש...
לאחר 13 שנה בחיים חרדים, החלטתי להגשים את מה שאני רוצה באמת ולחיות חיים חופשיים עם קצת מסורת, לא יותר.
אני פרודה מבעלי ועומדת לפני תהליך גירושין (בעלי חרדי)
יש לי ילדים שאצטרך בסוף השנה להעבירם ממסגרת חרדית למסגרת דת"ל על מנת לרכך את המכה.
משהי עברה תהליך כזה? ויכולה לתת לי עצות? אין לי ממש למי לפנות. להפתעתי לא מצאתי מענה במדיה לנושא שלי.
תודה
לצפיה ב-'להכשיר את הקרקע בלי להסתבך'
להכשיר את הקרקע בלי להסתבך
15/12/2015 | 21:12
201
היי! בתור גרושה טריה ואם לשני ילדים מקסימים אולי אוכל לתת לך עצה קטנה מנסיוני: כל עוד לא התגרשת כדאי שלא תחשפי את כוונותיך ותשתדלי לשדר "עסקים כרגיל" כדי שלא יווצרו חיכוכים ומלחמות מיותרות על הנושאים המרכיבים את הסכם הגירושין כגון משמורת וכו'. כמובן שאם יש לך אפשרות שכל הדיון על תהליך הגירושין יתבצע בבית המשפט ולא דרך בית הדין זה עדיף. אחרי הגירושין בעלך החרדי יכול רק ל"קפוץ" לך ותהיי חופשיה לחיות ולגדל את ילדיך כרצונך. בנוסף ישנה עמותה המסייעת ליוצאים לשאלה בכל עניין, חפשי בגוגל "אגודת הלל".
בהצלחה!

לצפיה ב-'PlayBuzz הגיע לתפוז '
PlayBuzz הגיע לתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2015 | 12:08
26
מהיום ההודעות שלכם יכולות להראות אחרת!
בלחיצת כפתור תוכלו להוסיף סקרים, חידונים, תכנים ויראלים ותוכן אינטראקטיבי מתוך אתר PlayBuzz!

לחצו על האייקון של playbuzz (ליד צירוף הקבצים) - העתיקו את הקישור - ופרסמו את ההודעה!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא שימור דם טבורי
אירוח בנושא שימור דם...
ביום ג` נארח בפורום את נעמי קדוש, אימא של עמית...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ