לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1195311,953 עוקבים אודות עסקים

פורום חלומות צלולים

הפכו את שנת הלילה שלכם לשער כניסה אל עולם קסום שבו הכל אפשרי! דמיינו לעצמכם עולם שבו אתם מסוגלים לעשות הכל! עולם בו אתם יכולים לרחף באוויר או להקיש באצבעותיכם ולהופיע במקום אחר! עולם בו אתם מסוגלים לצלול למעמקי הים עם הדגים או לעוף ולשייט אל הכוכבים! או עולם בו אתם מסוגלים לדבר עם אנשים שכבר אינם, או לעשות סקס פראי עם בן\בת זוגכם האידאלי\ת! חלומות צלולים מאפשרים לכם לעשות כל זאת ואף הרבה יותר! אם כך, מהו למעשה חלום צלול? חלום צלול ("Lucid Dream") זהו מצב בו האדם מודע לעובדה שהוא חולם במהלך החלום. הדבר מאפשר לו לשלוט בחלום, ולעשות ככל העולה על רוחו! האפשרויות הינן למעשה בלתי מוגבלות (או מוגבלות אך ורק ע"י כושר דמיונכם). בעזרת מעט אימון, ניתן ליצור בתוך החלום עולם מציאותי לחלוטין למעט עובדה אחת - הוא בשליטתכם המוחלטת! אנשים שהתנסו בחוויית החלום הצלול, אומרים שזוהי חוויה שאין כמוה. בעת החלום ניתן להשתמש בכל חמשת החושים בדיוק כמו בעולם האמיתי, וכל החוויות הינן אמיתיות לחלוטין ואף יותר! זוהי למעשה המציאות המדומה האולטימטיווית! לחלומות צלולים יכולה להיות גם משמעות עמוקה יותר. כאשר אתם חווים חלום כזה, אתם למעשה בקשר ישיר עם תת-המודע שלכם. ניתן להשתמש בחלומות אלו לצורך למידה על עצמכם והם יכולים אף לסייע לכם בהתגברות על פחדים וחששות. הפורום נמצא כאן על מנת לסייע לכם להגיע לחוויה של חלומות צלולים, ועל מנת להפיק מכך את המירב. בעזרת הפורום, נוכל כולנו לשפר את חלומותינו, ונחקור את כל האפשרויות הגלומות בו - החל מעבודה פשוטה עם החלומות ועד להגעה למצב של מסעות אסטרליים ואף חלומות משותפים. בעזרת הפורום, תלמדו הרבה על עצמכם, על תת-המודע שלכם ועוד הרבה יותר! עם מעט תרגול והשקעה - גם אתם תוכלו ליהנות מהחוויה הבלתי נשכחת של חלומות צלולים תוך פרק זמן קצר! אם כך, שבו, הרגעו, ותתכוננו לחוויה שלא תשכחו לעולם!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חלומות צלולים

הפכו את שנת הלילה שלכם לשער כניסה אל עולם קסום שבו הכל אפשרי! דמיינו לעצמכם עולם שבו אתם מסוגלים לעשות הכל! עולם בו אתם יכולים לרחף באוויר או להקיש באצבעותיכם ולהופיע במקום אחר! עולם בו אתם מסוגלים לצלול למעמקי הים עם הדגים או לעוף ולשייט אל הכוכבים! או עולם בו אתם מסוגלים לדבר עם אנשים שכבר אינם, או לעשות סקס פראי עם בן\בת זוגכם האידאלי\ת! חלומות צלולים מאפשרים לכם לעשות כל זאת ואף הרבה יותר! אם כך, מהו למעשה חלום צלול? חלום צלול ("Lucid Dream") זהו מצב בו האדם מודע לעובדה שהוא חולם במהלך החלום. הדבר מאפשר לו לשלוט בחלום, ולעשות ככל העולה על רוחו! האפשרויות הינן למעשה בלתי מוגבלות (או מוגבלות אך ורק ע"י כושר דמיונכם). בעזרת מעט אימון, ניתן ליצור בתוך החלום עולם מציאותי לחלוטין למעט עובדה אחת - הוא בשליטתכם המוחלטת! אנשים שהתנסו בחוויית החלום הצלול, אומרים שזוהי חוויה שאין כמוה. בעת החלום ניתן להשתמש בכל חמשת החושים בדיוק כמו בעולם האמיתי, וכל החוויות הינן אמיתיות לחלוטין ואף יותר! זוהי למעשה המציאות המדומה האולטימטיווית! לחלומות צלולים יכולה להיות גם משמעות עמוקה יותר. כאשר אתם חווים חלום כזה, אתם למעשה בקשר ישיר עם תת-המודע שלכם. ניתן להשתמש בחלומות אלו לצורך למידה על עצמכם והם יכולים אף לסייע לכם בהתגברות על פחדים וחששות. הפורום נמצא כאן על מנת לסייע לכם להגיע לחוויה של חלומות צלולים, ועל מנת להפיק מכך את המירב. בעזרת הפורום, נוכל כולנו לשפר את חלומותינו, ונחקור את כל האפשרויות הגלומות בו - החל מעבודה פשוטה עם החלומות ועד להגעה למצב של מסעות אסטרליים ואף חלומות משותפים. בעזרת הפורום, תלמדו הרבה על עצמכם, על תת-המודע שלכם ועוד הרבה יותר! עם מעט תרגול והשקעה - גם אתם תוכלו ליהנות מהחוויה הבלתי נשכחת של חלומות צלולים תוך פרק זמן קצר! אם כך, שבו, הרגעו, ותתכוננו לחוויה שלא תשכחו לעולם!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום חלומות צלולים! 

המקום בו ניתן לגלות מהם חלומות צלולים, איך מגיעים לצלילות ומה אפשר לעשות איתה
חלומות צלולים הם חלומות בהם אנו מודעים לכך שאנו חולמים. החוויה של "רגע, כל זה לא הגיוני... אני בחלום!" אינה מוכרת לרוב האנשים, אבל אפשר בהחלט ללמוד איך להגיע אליה. בחלום צלול ניתן לתפוס פיקוד על החלום, ולעשות כל מה שאפשר לדמיין- לעוף, לעבור דרך מראות, לדבר ישירות עם התת מודע שלנו ועוד דברים רבים אחרים.
הפורום עוסק בלימוד השיטות להגעה לצלילות בחלומות. פה ניתן לקבל הדרכה בנושא, לשתף חוויות, לחלוק טכניקות וסתם לדבר.
בקרו בעמוד השאלות הנפוצות, ואם עדיין יש לכם שאלות (או שאתם סתם רוצים לומר שלום) פרסמו הודעה.

ברוכים הבאים. אנא שמרו על כללי הכתיבה בפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'כנס חלומות במצפה רמון במרץ 2019'
כנס חלומות במצפה רמון במרץ 2019
14/11/2018 | 21:56
4
מצורפת הזמנה להעביר תכנים הקשורים לעולם החלום.
לצפיה ב-'מתחילה חדשה בחלומות צלולים.'
מתחילה חדשה בחלומות צלולים.
29/10/2018 | 21:26
3
7
לא מצליחה לזכור חלומות,  יש מצב שבגלל כדורי שינה בהם אני משתמשת מונעים ממני לזכור חלומות?
לצפיה ב-'לא יודעת על קשר בין כדורי שינה לזיכרון'
לא יודעת על קשר בין כדורי שינה לזיכרון
01/11/2018 | 19:07
2
10
אבל נסי לנהל יומן חלומות כמו שכתבתי לגיא מתחתיך. לקום ולכתוב כל יום מה חלמת. זה מחדד את הזיכרון החלומי.
לצפיה ב-'נזכרתי לזכור את החלום'
נזכרתי לזכור את החלום
01/11/2018 | 23:18
1
4
והנה אחרי שלושה שבועות בהם לא הצלחתי לזכור חלומות , הצלחתי לזכור שתי חלומות אותם רשמתי בהצלחה ביומן החלומות , מרגישה קצת פחד להכנס לחלום צלול, לא מבינה את מקור הפחד , אני חייבת להכנס לחלום צלול כדי לרפא את עצמי . ולא מצליחה ממש מתוסכלת  

לצפיה ב-'מוזמנת לשתף בפחדים שלך'
מוזמנת לשתף בפחדים שלך
02/11/2018 | 03:10
6
אבל צריכה תמיד לזכור שחלום צלול הוא בסופו של דבר רק חלום, כך שהוא לא מסוכן בשום צורה שהיא
לצפיה ב-'זכירת חלומות'
זכירת חלומות
23/10/2018 | 23:32
3
15
התחלתי את כל הנושא של חלומות צלולים לפני בערך שלושה חודשים ובשבועות האחרונים אני מצליח בין פעם לפעמים בשבוע הבעיה היא שאני לא זוכר אותם אני רק זוכר שהיה לי חלום צלול אבל אני לא זוכר על מה ובכללי אני בכלל לא זוכר את החלומות שלי אז מה אני צריך לעשות?
לצפיה ב-'זכירת חלומות'
זכירת חלומות
29/10/2018 | 12:03
1
7
בן כמה אתה ?

לצפיה ב-'22'
22
15/11/2018 | 18:42
2
היי מצטער שלקח לי זמן לענות 
אני בן 22 
לצפיה ב-'לנהל יומן חלומות'
לנהל יומן חלומות
01/11/2018 | 19:01
4
שים פנקס עם כלי כתיבה ליד המיטה ותרשום בכל בוקר כל דבר שאתה זוכר, אפילו פרטים קטנים או אווירה כללית. עם הזמן הזיכרון החלומי שלך ישתפר ותוכל לזכור גם חלומות צלולים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'מדריך חלימה צלולה'
מדריך חלימה צלולה
13/10/2018 | 22:29
1
36

היי לכולם אני חדש כאן בפורום אבל ממש לא חדש לחלימה צלולה.
אחרי המון שנים שאני צלול בחלומות ומאחר ולא מצאתי בשום מקום מדריך שלוקח את החולם המתחיל מ0 ל100 
כתבתי מדריך שמלמד את החולם כל מה שהוא צריך לדעת כולל תרגול והבנה ברורה של שלב אחרי שלב מהבסיס של זיכרון חלומות ועד חלימה צלולה באופן יזום ללא איבוד התודעה.
המדריך עכשיו בשלב אחרון של עיצוב קל ובדיוק ביום ראשון הבא 21/10/18 אני אשחרר אותו לקבוצת בטא (קבוצת בדיקה) של כ20 אנשים אתם אפתח קבוצת וואזאפ.
המדריך הזה בגרסת הPDF שלו ישאר חינימי תמיד מהסיבה הפשוטה שאני מאמין שכל מה שקשור בהתפתחות של האדם ומידע להשיג את ההתפתחות הזאת חייב להיות חופשי ונגיש לכולם. ייתכן שבעתיד תצא גרסה בכריכה קשה שתהיה בתשלום אבל גרסת הPDF תמיד תהיה חינמית.

מה אני צריך ממכם?
20 אנשים מעל גיל 18שהם מתחילים בחלימה צלולה, כאלה שרוצים לחלום צלול ואפעם לא הצליחו או כאלה שממש מתחילים וההתנסות שלהם היא מינימלית
אורך כל המדריך הוא 100 ימים בהם תתבקשו לבצע את הנדרש כדי להגיע לחלום צלול. 

בני 18 ומעלה 
לשלוח הודעה עם הפרטים הבאים
שם פרטי ומשפחה
תאריך לידה
פייסבוק 
וכמה מילים על הניסיון שלכם בחלימה צלולה.
ה20 שהכי מתאימים לי אמשיך איתם משם 

מייל staylucid@walla.com

נ.ב
מי שמתחת לגיל 18 ומעוניין להיות בקבוצת הבטא צריך אישור הורים שלחו לי מייל
"אני מתחת לגיל 18קוראים לי _________ ואני מעוניין להיות בקבוצת הבדיקה."
משם אבקש ממכם אישור הורים אז מי שההורים שלא לא יאשרו לו תחסכו ממני את המייל.

לצפיה ב-'נסגר'
נסגר
21/10/2018 | 18:37
9
חברים בבקשה להפסיק לשלוח הודעות למייל קבוצת הבדיקה נסגרה

תודה . 
and stay lucid
לצפיה ב-'חלום צלול'
חלום צלול
23/08/2018 | 15:20
3
71
אני מנסה כבר חודש להגיע חלום צלול. התחלתי עם רישום חלומות אבל אני לא ממש מצליח לזכור את החלומות שלי בחודש שלם הצלחתי לזכור אולי שתי חלומות.
בנוסף אני גם עושה כל יום בדיקות מציאות אבל לא הצלחתי להגיע לחלום צלול מישהו יכול לעזור לי אולי אני עושה משהו לא נכון

לצפיה ב-'אתה עושה הכל בסדר גמור'
אתה עושה הכל בסדר גמור
25/08/2018 | 22:13
2
44
תמשיך ככה, זה לפעמים לוקח הרבה זמן.
באיזו בדיקת מציאות אתה משתמש? אחת לכמה זמן אתה עושה אותה?
לצפיה ב-'תודה על התגובה המהירה'
תודה על התגובה המהירה
26/08/2018 | 13:30
1
35
1)אני עושה ספירת אצבעות (סופר לפחות פעמים)  ואם אני יכול אז גם קריאת טקסט
2)בערך 7-10 פעמים ביום
לצפיה ב-'טוב'
טוב
27/08/2018 | 13:43
37
תמשיך להקפיד על כתיבת יומן.
לגבי האצבעות, מצאתי שיטה שעובדת לי ממש טוב. נסה לפרוס את כף היד לפניך ואז להרחיק את האצבעות אחת מהשניה ולהצמיד אותן ולהרחיק כמה פעמים. זה יותר מהיר וקל מספירת האצבעות ובחלום זה תמיד גורם אצלי להופעת יותר אצבעות ופחות אצבעות.
לצפיה ב-'חלימה צלולה קבוצת טלגרם חדשה'
חלימה צלולה קבוצת טלגרם חדשה
19/08/2018 | 13:44
48
פתחתי קבוצת טלגרם חדשה
קישור
@lucid_dreams_science_mind_spirit
דנה בחלימה צלולה - היבטים מדעיים ורוחניים
לצפיה ב-'לילה טוב, אליס - סרט קצר על שיתוק שינה'
לילה טוב, אליס - סרט קצר על שיתוק שינה
07/08/2018 | 13:56
40
היי חברים,
לפני כמה שנים עברתי כמה שיתוקי שינה מאוד מלחיצים וכדרך התמודדות החלטתי לעשות על זה סרט קצר. הוא הוקרן בלוס אנג'לס, וינה, כמה סינמטקים ברחבי הארץ וגם בפסטיבל קולנוע גאה של שנה שעברה, אז אם יוצא לכם ללכת אולי ראיתם אותו כבר. אני ממש ממש אשמח לשמוע מה דעתכם על הסרט!! 

3>
לצפיה ב-'בדיקות מציאות נכשלות'
בדיקות מציאות נכשלות
03/08/2018 | 20:03
1
63
היי, הייתה לי תקופה שהצלחתי להגיע לחלומות צלולים ובזמן האחרון כבר כמה פעמים שבדיקות מציאות שאני עושה נכשלות- כבר כמה פעמים שאני סופרת אצבעות בחלום ויש לי 5. בנוסף, כשאני בחלום תמיד קשה לי לרוץ ולא מזמן היה לי חלום שהתחלתי לרוץ בו והרגשתי שקשה לי אז אמרתי לעצמי שאני בחלום ואז פתאום, לא יודעת למה, התחלתי לשכנע את עצמי שזה בסדר, שבחלום זה הרבה יותר קשה מעכשיו ושמה שאני מרגישה עכשיו זאת מציאות וזה בסדר
לצפיה ב-'תחליפי בדיקת מציאות'
תחליפי בדיקת מציאות
06/08/2018 | 04:43
19
תרגילי את עצמך לבדיקה אחרת באופן קבוע. נגיד בדיקת כיתוב או שעה שמשתנה.
לצפיה ב-'לא מצליח להישאר ער!'
לא מצליח להישאר ער!
19/07/2018 | 15:15
1
51
אני נכנסתי לאחרונה לכל העניין של חלומות צלולים וניהלתי יומן חלומות כמה חודשים, והצלחתי לחלום 3 חלומות צלולים, הראשון מביניהם באמצעות שיטת WBTB. אבל כבר הרבה מאוד זמן כל פעם שאני מנסה להיכנס לחלום צלול דרך שיטות שכוללות הירדמות ממצב ערות (כגון WILD ו-WBTB) אני מוצא את עצמי פשוט נרדם ומתעורר מתוסכל בבוקר שאחרי זה.
האם אני עושה משהו לא נכון? האם כדאי לי לנסות משהו אחר? אני ממש לא יודע כבר מה לעשות ואני חווה כבר כמה זמן "תקופה יבשה" של חלומות.
אשמח לעזרה��
לצפיה ב-'הי גוני'
הי גוני
20/07/2018 | 16:31
27
כשאתה מנסה להיכנס ממצב של ערנות לשינה בהדרגה אתה צריך לתת לראש שלך להרדם אבל לשמור על המודעות, וזה קשה, לכן כדאי לנסות כמה דברים.
-תקפיד על בדיקות מציאות כמה פעמים ביום. כדאי בדיקה אחת שעובדת לך טוב.
-תכתוב חלומות, לא צלולים, כל חלום, זה יגדיל את הזיכרון החלומי שלך, כך שאם תחלום צלול גם תזכור את זה
-נסה לישון שינה של מעל ל: 4 שעות, שים שעון מעורר, תהיה ער לשלושת רבעי שעה\שעה מקסימום, ותחזור לישון.
-כשאתה מנסה להירדם נסה לדמיין מדרגות שאתה עולה\יורד בהן, או פעולה מונוטונית אחרת, ותאמר לעצמך כל הזמן "כשארדם אדע שאני בחלום" או משפט אחר שתבחר, זו נקראת שיטת "אוטוסוגציה", התניה מראש.
תוך כדי תראה מראות ותשמע קולות, ואולי תרגיש דברים (משהו שאנשים מתארים כמישהו שעומד עליך), עד שתחליק לתוך החלום.
תגיד אם זה עובד לך!

לצפיה ב-'היי ישנה/חדשה עם שאלה מציקה'
היי ישנה/חדשה עם שאלה מציקה
27/05/2018 | 13:30
3
76
למי שזוכר, אני חולמת חלומות צלולים ונבואיים מגיל צעיר.
החלום הצלול הראשון היה ממש בגיל 6.
עברה תקופה ועכשיו בשנה שנתיים האחרונות אני ובמיוחד בחודשים האחרונים, אני חולמת המון אבל ממש המון חלומות צלולים, לפעמים ממש ארוכים.
העיניין שזה גם מתחלק לו.
יש חלומות שאני יודעת שהם חלומות צלולים ושולטת בהם, ויש כאלו שהם כמו חצי צלולים, שיש השארה שזה חלום או מציאות אבל בכל זאת מנטוות לאיפה שאני רוצה.

מה שמטריד אותי, שהתחלתי לחלום כבר הרבה זמן חלומות שהם כאילו מציאות ואני מחפשת בחלום אמצעים לברר שזה חלום, אבל מה שיותר מפחיד הוא שאני לא מתעוררת!

אני יודעת שאני בחלום ומנסה לקרוא לאחי (בדרך כלל שיש לי סיוט אני יודעת שאם אני קוראת לאחי בחלום, אז במציאות יוצא לי כמו צעקות ואז במציאות הוא באמת מתעורר ומעיר אותי מהחלום-ישנים באותו חדר).
אבל יש חלומות שלא משנה כמה אני צועקת או מבקשת ומנסה לעשות תרגילים לצאת, אני לא יוצאת רק עד כמה דקות/שניות אחרי זה.
ומה שמדאיג הוא הבילבול בין האם זה חלום או מציאות? על דברים שממש אני אמורה לדעת שהם חלק מחלום (אבי שמת חי בחלום, אני גרה בבית שכבר עזבתי וכדומה).
זה מציק, וממש גורם לי רצון לא לישון בכלל.
יש לכם עצות?
לצפיה ב-'הי, סליחה על האיחור בתגובה'
הי, סליחה על האיחור בתגובה
10/06/2018 | 18:15
2
55
לא סתם המציאו את הבדיקות מציאות שמתאימות לכולם.
בחלום את לא אמורה להבין אם מישהו שמת חי או להיפך, אם הבית שלך הוא עם קומה או שתיים, אם השמיים הם בעצם בצבע כתום.
אבל אם יש לך יותר מ: 5 אצבעות או פחות- זה חלום, אם את קוראת טקסט והוא משתנה בפעם השניה או השלישית של הסתכלות בו אחרי הפניית הראש- זה חלום, ואותו דבר עם שעון ומספרים וכו.
יש גם בדיקת מציאות שבה את משחזרת אחורה את היום שלך עד שמגיעה לזיכרון של ההתעוררות מהמיטה. אם את נתקעת ולא מצליחה להיזכר איך הגעת למקום שבו את נמצאת- זה חלום (או עיפות כרונית משוגעת...)
נסי לבחור לעצמך בדיקת מציאות מהרשימה שנתתי ותתרגלי אותה במהלך היום כמה פעמים בנסיבות שונות. כשזה יכנס לחלום שלך תדעי לבדוק את זה ואז תדעי לענות לעצמך בודאות אם זו אמת או חלום.
לגבי התעוררות, אני מנסה לחשוב על דרך להתעורר כשלא מצליחים. נסי להרגיש את עצמך שוכבת במיטה ואז תתמקדי בלהזיז את האצבעות ברגליים ובידיים. וגם פתיחת עיניים וסגירה ופתיחה לפעמים מעוררת.
תעדכני!
לצפיה ב-'ואו תודה!'
ואו תודה!
13/06/2018 | 12:06
1
32
בהתחלה הייתי מאוד סקפטית, ונייתי בגישה "שלי זה שונה", אבל יצא לי אשכרה לעשות את בדיקת האצבעות בחלום (יצא 8 חחח) ואמרתי בתוך החלום, "טוב זה חלום..". ואו את נהדרת, תודה!
לצפיה ב-'מגניב:))))'
מגניב:))))
13/06/2018 | 22:26
19
תמשיכי ותמשיכי לעדכן!
יצא לי להשתעשע עם הבדיקת מציאות הזו בחלומות. כשאת יודעת שאת בחלום נסי להניע את הידיים מהר מול הפנים, סביר שתראי הרבה מצבי ביניים, כמו מטושטש. זה נחמד:)
לצפיה ב-'הזמנה לסדנת חלומות צלולים עם רוברט וואגונר ונילי ב24.5.18 '
הזמנה לסדנת חלומות צלולים עם רוברט וואגונר ונילי ב24.5.18
09/05/2018 | 12:46
42
שלום לכל החולמים הצלולים,
הנה זה קורה שוב, שנה רביעית ברציפות! 
המומחה העולמי רוברט וואגונר מגיע להעשיר אותנו מניסיונו הרב בחלימה צלולה.

מתגובות משתתפי העבר:

"למדתי שאפשר לעשות אפילו יותר ממה שחשבתי שאפשר, בתוך החלום"
"רוברט מרצה ברור נגיש ונהדר, ובעל הרבה מאוד ידע"
"הסדנה החזירה את העיסוק בחלימה צלולה לסדר היום שלי וחיזקה את המוטיבציה לתרגל ולהגביר מודעות לחלימה ביומיום"
"השראה רבה לחלומות שלי. תודה!"
"הסדנא הייתה מקסימה, רוברט הוא מורה בחסד"

כל הפרטים בלינק הזה:

http://nblanding.activetrail.biz/robertnili2018

לצפיה ב-'כמה זמן נמשך חלום צלול?'
כמה זמן נמשך חלום צלול?
04/05/2018 | 19:19
1
66
כמה זמן אמור להמשך חלום צלול?
האם אני יכול לעצור אותו מתי שאני רוצה?

לצפיה ב-'הי'
הי
05/05/2018 | 23:15
55
חקרו את העניין ומצאו שחלומות צלולים ורגילים בדרך כלל נמשכים את הזמן שמרגישים, נגיד אם הלכת 10 צעדים זה יקח אותו זמן שתלך 10 צעדים במציאות. אם יש קפיצות בחלום אז קשה לדעת כמה זמן.
אתה יכול לעצור אותו. השיטה להתעורר שונה מאדם לאדם. יש כאלו שרק צריכים לחשוב על זה, לזוז קצת ומתעוררים, או למצמץ בעיניים במטרה לפקוח אותן במציאות, ויש כאלו שקשה להם יותר. אתה צריך למצוא שיטה שתעבוד לך. בדרך כלל כשמתחילים לחצלל החלום לא מחזיק להרבה זמן ומתעוררים מהתלהבות.
בכל מקרה כשמתעוררים כדאי ומומלץ לעשות בדיקת מציאות, כי יש סיכוי שזו התעוררות שווא ואתה עדיין בחלום!
בהצלחה!
לצפיה ב-'שאלה לחולמים צלולים מטכניקה (בדיקת מציאות)'
שאלה לחולמים צלולים מטכניקה (בדיקת מציאות)
27/03/2018 | 11:45
1
114
באיזו תדירות אתם עורכים את בדיקות המציאות? (וכמה פעמים ביום זה יוצא?) מה הן כוללות? 
+כמה עוגנים יש לכם?

אתם יכולים לענות גם רק על חלק מהשאלות (אבל כמובן שיותר יועיל לי את תענו על כולן...)
זה ממש יעזור לי, תודה מראש!
לצפיה ב-'שלי'
שלי
27/03/2018 | 21:47
76
הבדיקה שלי היא פריסת האצבעות והצמדתן כמה פעמים, בחלום זה מוסיף ומוריד לי אצבעות.
אני עושה ביום כמה פעמים את הבדיקה, בעיקר כשיש משהו לא שגרתי, מספיק שבנדם יתנהג שונה ממה שאני מכירה אותו וכו. אז יוצא בין פעם אחת ל- 3 ביום\יומיים בממוצע. אבדוק גם עכשיו. טוב, מציאות^^
עוגנים: מעליות זה עוגן ישן שלי. לא תמיד אני זוכרת לבדוק מציאות כשאני רואה אחת. לא זוכרת עוד כרגע.
לצפיה ב-'וולפהרט'
וולפהרט
16/03/2018 | 23:49
2
66
הי רציתי לדעת איך מחצללים
לצפיה ב-'הי טלי'
הי טלי
25/03/2018 | 03:50
1
56
כדי לחצלל דבר ראשון צריך לנהל יומן חלומות מסודר ולתעד כמה שיותר חלומות כדי לתרגל את המוח לזיכרון חלומי, כדי שאם יהיה לך חצלול תוכלי גם לזכור אותו.
דבר שני צריך לעשות בדיקות מציאות כמה פעמים ביום, כדי שזה יהפוך להרגל וגם בחלום נבצע את הבדיקות וכך נגלה כשאנחנו בחלום.
בבדיקת מציאות אפשר לבדוק את השעה או כיתוב, להסיט את המבט ולהסתכל שוב, 3 פעמים. אם השעה\הכיתוב השתנה זה חלום. אותו דבר עם ספירת אצבעות: סופרים חמש באצבע כמה פעמים. אם מספר האצבעות הוא לא חמש- זה חלום.
בהצלחה!
לצפיה ב-'חלומות צלולים'
חלומות צלולים
31/03/2018 | 19:52
44
שלום רציתי לדעת למה זה קורה אני זוכרת שאני חולמת שישיה או חמישה חלומות בלילה וזוכרת שניים או שלושה מהם בפרטי פרטים עצמים במשף היום מזכירים לי את החלומות מישהו יודע מה זה אומר?
לצפיה ב-'היום גיליתי שיש לחלומות האלה שם'
היום גיליתי שיש לחלומות האלה שם
15/03/2018 | 16:49
3
109
קודם כל, פעם ראשונה שלי בפורום הזה
שנית כל, אני בת 16, חלומות צלולים הפכו לפני בערך כשנה או אפילו שנתיים או שלוש לחלק ממש לא רצוי בחיים שלי כי כל פעם שאני חולמת אותם זה כל כך סיוט! בניגוד לחברות שלי שיודעות לשלוט על החלומות האלה, אני אף פעם לא שולטת בהם. לא יודעת איך. פעם חשבתי בחלום על זה שחברות שלי אמרו לי שאני יכולה לשלוט בחלומות כאלה ולא ממש עשיתי עם זה כלום. בנוסף, איכשהו חלומות כאלה תמיד לא נעימים לי וגורמים לי לרצות להתעורר כבר. (בדרך כלל זה כולל גם התעוררות כוזבת שאני תמיד חושבת שאני ערה).
אני היחידה ששונאת את החלומות האלה ולא יודעת לשלוט בהם? וגם, מה זה מסמל בעצם? אמא שלי אמרה לי משהו על אי ויסות במוח
לצפיה ב-'האמת שאחותי בדיוק אמרה לי אותו דבר'
האמת שאחותי בדיוק אמרה לי אותו דבר
22/03/2018 | 02:47
65
שהיא שונאת חלוצות צלולים ומעדיפה שלא יגיעו. אצלה זה קשור לחוויה לא נעימה של שיתוק שינה, וגם פחד ש"תתקע" בחלום בלי יכולת לצאת.
אני חושבת שזה לא מעיד על בעיות במוח או בעיות גופניות אחרות אלא פשוט פחד או אי נוחות ממצב לא מוכר.
(מחר אעריך עוד)
לצפיה ב-'המשך'
המשך
25/03/2018 | 03:40
43
הי שוב שירה
בתור אחת שנהנת מחלומות צלולים ומצטערת שאין לי לעיתים קרובות כרגע, חבל לי שלך יש כאלו אבל את סובלת מהם.
אם תחליטי מתישהו שאת כן רוצה להנות מהחצלולים האלו אז תעזרי בטיפ שאתן לך כאן לשליטה בחלום:
כשאת ערה נסי לחשוב על דברים שהיית רוצה לעשות במציאות ולא מתאפשר לך כמו נגיד תעופה, פגישה עם דמויות שלא בחיים\דמויות מספרים סרטים וכו, הגעה למקומות רחוקים או לא קיימים, התנסות בדברים שלא מזדמנים ביום יום וכו. את יכולה לעשות רשימה ולבחור משהו אחד.
בכל יום נסי כמה פעמים לעשות בדיקת מציאות (אם את לא מכירה את המושג תגידי ואסביר לך). כשהבדיקה תראה לך שאת במציאות נסי לדמיין שהבדיקה הראתה לך שאת בחלום ונסי לזמן\לנתב את הסיטואציה לתכנית שלך לחלום. רק בדמיון.
אם תעשי את זה הרבה זה יכנס לך לחלום ושם תגלי ע"י הבדיקת מציאות שאת בחלום ותנסי את אותו דבר.
סתם שאלה: למה בעצם החצלולים שלך הם סבל? שיתוקי שינה או סיבה אחרת?
לצפיה ב-'בטוח שאת לא היחידה'
בטוח שאת לא היחידה
30/03/2018 | 13:52
31
קרה לי הרבה שאני בטוח שהתעוררתי העיניים פקוחות במיטה אבל לא יכול לזוז כי אני עדיין
ישן, וזה מפחיד כי אני בתחושה שעוד רגע יקרה משהו רע ולא תהיה לי שום יכולת להגיב.
בפעמים האחרונות אכן התחושה התממשה וקורים דברים רעים, אבל מצד שני הספקתי להכיר את הסיטואציה ולהבין שגם השיתוק הזה הוא עדיין חלום. אז אמנם הסיטואציה לא נעימה, אבל הרבה פחות מפחידה.
לדעתי זה המפתח - להכין שאת נמצאת בתוך חלום. מרגע זו אם תגיעי להבנה גבוהה יותר
תוכלי לשנות דברים בתוך החלום, ואם פחות גבוהה אז לפחות תוכלי להיות קצת יותר רגועה לגבי מה שמתרחש
לצפיה ב-'חלמתי שעשיתי בדיקת מציאות בחלום'
חלמתי שעשיתי בדיקת מציאות בחלום
09/03/2018 | 12:32
1
93
התחלתי את תהליך ההגעה לחלום צלול רק לפני כמה ימים, כך שאני זוכרת את החלום שהיה לי אך בצורה מעורפלת, כללית ולא מאוד ברורה ומפורטת.

זה הלך בערך כך: (איני זוכרת את תחילת החלום או את סופו)
עשיתי בדיקת מציאות - הסתכלתי על כף ידי (לספירת 5 אצבעות) ופרשתי אותה לפניי. אצבע אחת נשארה מקופלת כך שהבנתי שמשהו לא בסדר ומיד קלטתי שאני חולמת. התרגשתי והרגשתי שהחלום שלי עומד להתפרק ולהישבר אז שפשפתי את הידיים זו בזו ועשיתי עוד כמה פעולות לייצב אותו. זה הצליח. ניסיתי לעוף (הדבר הבלתי אפשרי הראשון שעלה לי בראש) ולא הצלחתי (אבל זה היה בסדר מבחינתי, כי קראתי שלפעמים בפעמים הראשונות יש רק ידיעה, ללא שליטה) ואז מצאתי את עצמי במיטה. הייתי בטוחה שהחלום התפרק אבל עשיתי בדיקת מציאות וגיליתי שזה היה חלק מהחלום ושאני עדיין בתוכו. 
כאן הזיכרון שלי מסתיים, כנראה שעברתי לחלום חדש.

החלום הזה מאוד מוזר לי. מצד אחד, עשיתי בו בדיקת מציאות (מתוך הרגל כנראה, או חווית יום שתת המודע הביא לחווית הלילה-לחלום) וידעתי שזה חלום. מצד שני, ההתרשמות שלי (אבל אני לא יכולה להיות בטוחה בה ב-100%) היא שזו הייתה רק תוכנית מקורית של החלום, ולא היה בה משהו 'חיצוני' שאני הבאתי איתי. אני מתרשמת שבדיקת המציאות הזו, והידיעה שאני בחלום, הייתה תוכנית  של תת המודע עוד מההתחלה. ידעתי שאני בחלום, ידעתי מה קורה וידעתי מה לעשות, אבל ההבנה הזו לא הביאה את המודע אל החלום אלא הכל נשאר בתור חלום ובתור תת מודע.

התיאוריה שלי הגיונית? זה אפשרי בכלל? (זה אף פעם לא קרה לי קודם, ומעולם לא עלתה בי המחשבה שאני בחלום - בחלום)
מה זה אומר? איך מתייחסים לחלום כזה? איפה זה ממוקם בתהליך? 
לצפיה ב-'התחלה יפה מאוד:)'
התחלה יפה מאוד:)
25/03/2018 | 03:46
36
לדעת בחלום צלול ראשון לשפשף את הידיים כדי לייצב את החלום זה בהחלט הישג! בדרך כלל מתלהבים ולא מספיקים לחשוב על כלום והחלום נשבר.
מבחינת מיקום בתהליך זו התחלה. וכן היתה לך שליטה קטנה בחלום, עניין נסיון הייצוב, אפילו אם לא הצליח. ככל שמחצללים יותר ולעיתים קרובות יש יותר אפשרת שליטה ואז תרגיש שאתה יותר רגוע וחופשי לעשות מה שאתה רוצה בלי שהתת מודע שלך יקבע לך;) תוכל גם לפגוש אותו ולדבר איתו, אני לא ניסיתי, אבל שמעתי על אחרים שעשו את זה.
בהצלחה! תעדכן!
לצפיה ב-'מחשבה שעלתה לי'
מחשבה שעלתה לי
05/03/2018 | 12:24
2
86
היי! רציתי לשתף אתכם בנוגע לשיטה שחשבתי עליה, שיש מצב שכבר שמעתי עליה במקום אחר אבל אני לא זוכר... 
בכל מקרה: נכון שגירויים מבחוץ נכנסים לפעמים לחלומות, כמו צילצול של שעון מעורר או רעש אחר שנכנס לנו לתוך החלום? חשבתי שאולי אפשר לנצל את זה לטובתנו. לדוגמה לכוון שעון מעורר שיעשה קולות של גשם בערך בזמן שאני אמור לחלום, לא מספיק חזק כדי שיעיר אותי אבל מספיק חזק כדי שיכנס לחלום, ואז בזמן שאני ער לתרגל עם עצמי לעשות בדיקות מציאות כשאני רואה גשם או נמצא בסיטואציה גשומה. 
מה אתם חושבים? זה יכול לעבוד? 
אני בכל מקרה הולך לנסות את זה והחיסרון היחיד שאני רואה זה שכל החלומות הצלולים שלי יהיה במזג אוויר גשום ;) 
אני אשמח לשמוע מה אתם חושבים! 
לצפיה ב-'נשמע נהדר:)'
נשמע נהדר:)
06/03/2018 | 03:08
1
39
אפשר גם לכוון שיר מסויים ולעשות את השיר הזה גם בדיקת מציאות שלך, או כל צליל אחר שאתה שומע הרבה ביום
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
06/03/2018 | 10:51
19
כן חשבתי על זה גם, אבל נראה לי שיש יותר סיכוי ששיר יעיר אותי מאשר קולות של גשם, וגם נראה לי יותר קל לכוון את עצמי לעשות את הבדיקות מציאות כשאני בגשם מאשר כשאני שומע שיר מסויים.
יצא לך פעם לנסות משהו דומה אולי?
בכל מקרה הלילה זה לא הצליח, היה לי מזג אוויר ממש שמשי בחלום חחח
לצפיה ב-'שווה לקנות מכשיר ליצירת ח"צ? IBand+'
שווה לקנות מכשיר ליצירת ח"צ? IBand+
15/02/2018 | 18:12
2
67
שלום לכולם!

לא מזמן קראתי על מכשיר בשם iband+
לפי מה שהוא אומר, הוא יכול לעזור ביצירת חלומות צלולים ובכלל בשינה
זה האתר:

עכשיו הוא עולה עם משלוח כ780 שקל.
אז נראה לכם שווה לקנות אותו?

לצפיה ב-'פעם ראשונה שראיתי את זה עכשיו'
פעם ראשונה שראיתי את זה עכשיו
17/02/2018 | 22:32
56
אם חשוב לך לחלום צלול וקשה לך להצליח בלי, אפשר לנסות ולספר אחר כך איך זה
לצפיה ב-'לדעתי לא שווה'
לדעתי לא שווה
01/03/2018 | 04:16
49
קניתי לפני שנים את המסיכה המקורית לחלומות צלולים ואחרי כמה שבועות שניסיתי לחלום חלום צלול בעזרתה ויתרתי ומאז היא מאוחסנת בארון ללא כל שימוש (הצלחתי לחלום בעזרתה רק 2 חלומות צלולים ממש קצרים של כמה שניות). הבעיה עם המסיכה שקשה לזהות את הסימנים שלה בזמן חלום, הם יכולים להופיע בחלום בתור ברקים בשמיים, רכב שמסנוור אותך, שמש... קשה מאוד בזמן החלום להבין שזה בעצם איתות של המסיכה. דבר שני עדיין צריך להתאמן על לזכור את החלומות שלך.

לדעתי עדיף לך להתאמן על שיטות רגילות כמו WILD או בדיקות מציאות, זה ייתן לך סיכוי גדול יותר לחלום צלול.

לצפיה ב-'יש לי חלומות צלולים מגיל ממש צעיר, אף פעם לא דרך מדיטציה'
יש לי חלומות צלולים מגיל ממש צעיר, אף פעם לא דרך מדיטציה
05/02/2018 | 22:15
1
90
היי
חלומות צלולים, זה משהו שקורה לי באופן טיבעי, מגיל 15 בערך, ועדיין קורה לי כל כמה חודשים, כשאני בנאדם מבוגר כבר, בל שולטת בזה לחלוטין, אז כך שזה לא מהווה בעיה עבורי.
האמת שאני כבר לא ממש סופרת כמה פעמים זה קרה לי, כי זה קורה בהפתעה, ומגיע באופן טיבעי אצלי, כי אני חולמת המון.

אבל בגלל שלמדתי בעצמי, ובדרך הקשה איך להיות מודעת לזה, אז כשאני מרגישה שזה בא, הניתוק הזה מעצמי, אני תופסת את זה בזמן, ופשוט מצליחה לחזור לישון, ממש באותו הרגע כשה קורה, ומתעוררת כביכול בתוך החלום עצמו, וממש כמו בסרט, שפותחים פתאום את העיניים, במקום ריק לגמרי, כמו במדבר, ויש הרגשה שהכל אמיתי לגמרי, גם מזג האוויר באותו הרגע, ואפילו מרגישה את הרוח על הפנים, ואני הולכת בתוך החלום, ויוצרת את המציאות שאני רוצה לראות, וזה נורא פשוט לי בחלום, וזה כולל ריחות ואנשים שאני רוצה לפגוש, ואולי לשאול אותם כמה שאלות, אני אפילו תוך כדי חיפושים בחלום, אני מרגישה צורך לעשן סיגריה, ואני מדליקה סיגריה, ונהנית ממנה, ומנסה למצוא פתרונות לכל מיני מצבים.

וגם אם מישהו חלילה יתקוף אותי בחלום, אז אני חייבת להתעורר בזמן, לפני שזה קורה, כי אני חוששת מהכאב שארגיש, או עוצמת הבהלה והסכנה המיידית, אז אני מיד מתעוררת, אבל מסתכנת בהתקף חרדה קל, כי הנשימה כאילו נעתקת לי, והלב דופק מהר, אם אני מתעוררת בצורה לא מסודרת.
אף פעם לא ניסיתי להבין איך מגיעים לזה דרך מדיטציה, אבל יכולה להבין איך זה קורה, וגם כשניסיתי מדיטציות פה ושם, תמיד פחדתי ללכת רחוק מידי, שלא אעוף לכל הרוחות.
כי אני גם ככה נעלמת מהעולם הזה פה ושם, אז למה לתת לזה עוד דחיפה, הבנתם ממני משהו?
לצפיה ב-'ספונטני זה טוב'
ספונטני זה טוב
07/02/2018 | 01:17
57
אני אישית, מחוסר זמן, נכנסת לחצלולים רק באופן ספונטני.
פעמיים בחיים הצלחתי שיטה אחרת של כניסה ישירה לחלום, אבל זה באמת דורש עבודה.
אני לא חושבת שזה יגרום לך להתחרפן. תחשב על זה כמו לתרגל ספורט כמו ריצה. את יכולה להחליט שאת רצה רק ספונטני: לאוטובוס, לרכבת, או ללכת להליכות מסודרות\חדר כושר.
אם יש לך זמן לזה, ואת רוצה לחוות את התהליך של כניסה לתוך החלום, נסי שיטות מתקדמות.
כל עוד את לא מנסה במציאות לקפוץ מצוק כי חושבת שזה חלום, אז הכל בסדר;)
לצפיה ב-'לא מצליחה להכנס לחלום צלול...'
לא מצליחה להכנס לחלום צלול...
29/12/2017 | 12:56
1
129
זה כל כך מתסכל אותי. אין לי אפילו כיוון. אני רק זוכרת חלומות וזהו,לא מתקדם מפה. לא היה לי חלום צלול אחד וזה ממש ממש מתסכל אותי כי יש משהו שאני רוצה לעשות בחלום צלול. אני עכשיו מנסה לעשות את שיטת הMILD. אחרי שאני מתעוררת ונשארת ערה למשך זמן מסוים ואני חוזרת לישון מה לעשות? אני מדמיינת את המקום שלי ואת מדריך החלומות (לא כלכך הבנתי מה זה מדריך החלומות אני פשוט דמיינתי אותו, לא בחלום או משהו אלא בדימיון מודרך) ואז באמצע שאני מדברת איתו אני פשוט נרדמת ומתעוררת בבוקר מתוסכלת. מה לעשות? 
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
01/01/2018 | 03:19
106
-כשאת מתעוררת, לכמה זמן את נשארת ערה לפני שחוזרת לישון? מה עושה בזמן הזה?
-מהם בדיקות המציאות שאת עורכת במהלך היום? כל כמה זמן\תדירות?
-יכולה לפרט מה הדבר שאת רוצה לעשות בחלום צלול? אם זה אישי אז לפחות באופן כללי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

איתן שמואל יועד - נומרולוג
איתן שמואל יועד
פורום מיסטיקה
פורום עולם המיסטיקה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה