לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
775775 עוקבים אודות עסקים

פורום השקעות נדל"ן בקנדה

פורום השקעות בקנדה הוקם בכדי לתת מענה לשאלות רבות של מתעניינים בהשקעות בקנדה בתחומים שונים ומגוונים החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה. יונתן ויינגרטן, מנהל הפורום, הינו עורך דין קנדי, חבר לשכת עורכי דין בקנדה וכן עורך דין ישראלי, חבר לשכת עורכי הדין בישראל. עו"ד ויינגרטן בעל חברת השקעות קנדית ומשרד עורכי דין בקנדה ובישראל.

חברת ההשקעות ומשרד עורכי הדין הקנדי מתמחים בהשקעות שונות בקנדה, לרבות נדל"ן וחברות ומספקים שרותי ניהול ושרותים משפטיים למשקיעים פרטיים וחברות מרחבי העולם בכלל ומישראל בפרט. חברת ההשקעות ומשרד עורכי הדין מספקים מטריה ניהולית ומשפטית תחת קורת גג אחת לכל המשקיעים החל מאיתור ההשקעה, ניהול מו"מ, טיפול משפטי מקיף להבטחת בעלות המשקיע בהשקעה, שרותי ניהול מלאים לאורך כל תקופת ההשקעה לרבות מימוש השקעה בהמשך לבקשת המשקיע.     

הנהלת הפורום:

אודות הפורום השקעות נדל"ן בקנדה

פורום השקעות בקנדה הוקם בכדי לתת מענה לשאלות רבות של מתעניינים בהשקעות בקנדה בתחומים שונים ומגוונים החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה. יונתן ויינגרטן, מנהל הפורום, הינו עורך דין קנדי, חבר לשכת עורכי דין בקנדה וכן עורך דין ישראלי, חבר לשכת עורכי הדין בישראל. עו"ד ויינגרטן בעל חברת השקעות קנדית ומשרד עורכי דין בקנדה ובישראל.

חברת ההשקעות ומשרד עורכי הדין הקנדי מתמחים בהשקעות שונות בקנדה, לרבות נדל"ן וחברות ומספקים שרותי ניהול ושרותים משפטיים למשקיעים פרטיים וחברות מרחבי העולם בכלל ומישראל בפרט. חברת ההשקעות ומשרד עורכי הדין מספקים מטריה ניהולית ומשפטית תחת קורת גג אחת לכל המשקיעים החל מאיתור ההשקעה, ניהול מו"מ, טיפול משפטי מקיף להבטחת בעלות המשקיע בהשקעה, שרותי ניהול מלאים לאורך כל תקופת ההשקעה לרבות מימוש השקעה בהמשך לבקשת המשקיע.     
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום השקעות בקנדה, בו תוכלו להיעזר בכל הקשור להשקעה בקנדה. בפורום תוכלו לשאול שאלות בנושאי השקעות בקנדה בנדל"ן, חברות, הקמת חברות, שותפויות, הסכמי שיתוף, וכן בנושאים משפטיים הקשורים בחוק הקנדי ויחסי הגומלין עם חוקי מדינת ישראל. הייעוץ ווההכוונה ניתנים מעורך דין מוסמך בדין הקנדי ובדין הישראלי, המתגורר בקנדה, מכיר היטב את השוק המקומי והדין המקומי גם יחד ובעל משרד השקעות ומשרד עורכי דין בעיר הבירה הכלכלית טורונטו, שבמחוז אונטריו בקנדה.

המשך >>

לצפיה ב-'משקיעים זרים בנדלן בטורונטו'
משקיעים זרים בנדלן בטורונטו
21/12/2017 | 16:59
20
משקיעים זרים כולל קנדים שגרים מחוץ לקנדה השקיעו בנדלן בעיר טורונטו, שווי הנכסים 37 ביליון דולר קנדי (מקור: סטטיסטיק קנדה)
לצפיה ב-'קניית בית והשכרה לדיירים'
קניית בית והשכרה לדיירים
14/12/2017 | 10:37
1
24
היי...
שוקל את המהלך, השכרה ישירה או באתר Airbnb
איפה כדאי? איפה יש ביקוש? היכן עלויות משתלמות?
לצפיה ב-'שלום אלון, שאלתך קצת כללית וזה תלוי בסכום ההשקעה'
שלום אלון, שאלתך קצת כללית וזה תלוי בסכום ההשקעה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/12/2017 | 18:36
21
האם בכוונתך לקחת משכנתא. האם אתה צופה רווח עיקרי מעליית ערך או מהשכירות. לגבי השכרה קצרת מועד של ר.בי.אנד.בי , יש בניני רבי קומות שהתקנון שלהם לא מתיר שכירות קצרת מועד וזה משתנה מבניין לבניין וכמובן המיקום.
אתה מוזמן לצפות בשירשור של שאלות ותשובות מנומקות ממני בפורום עצמו ואשמח להשיב על כל עניין שאינו עולה שם. חג שמח
לצפיה ב-'הזדמנות מצויינת להשקעה: בית קרקע עם 3 יחידות חוקיות בניומרקט'
הזדמנות מצויינת להשקעה: בית קרקע עם 3 יחידות חוקיות בניומרקט
27/11/2017 | 21:12
39
הזדמנות נהדרת להשקעה! המחיר ירד ל $650,000 !!!
לא תמצאו דבר כזה עוד הרבה זמן!
בית קרקע על מגרש גדול ומגודר (87.4 על 140.8 פיט) במרכז ניומרקט, אונטריו.
3 יחידות חוקיות, מושכרות עם כניסות נפרדות. שפע מקומות חניה. הכנסה שנתית $42,000. חשבונות היוטיליטיז משולמים על ידי הדיירים.
יחידת קרקע משופצת עם 4 חדרי שינה, גרג' צמוד, חדר משחקים בביסמנט וכביסה. דירת גג משופצת עם חדר שינה אחד. דירת בייסמנט גדולה עם חדר שינה אחד ויציאה לגינה. גראג' נוסף לשתי מכוניות עם גג חדש מספק מקור הכנסה נוסף.
הזדמנות נהדרת להחזיק נכס שמניב תזרים מזומנים תוך כדי שהדיירים משלמים לך את המשכנתא! פוטנציאל השבחה אדיר!
לפרטים נוספים מוזמנים להתקשר/WhatsUp אלי
שלי 1-647-771-5915+
לצפיה ב-'מתעניינים בהשקעה בנכס בטורנטו'
מתעניינים בהשקעה בנכס בטורנטו
16/11/2017 | 11:10
1
34
שלום...
אנו בראשיתו של התהליך.
מה הקריטרניונים החשובים ביותר בבחירת נכס נדל"ן להשכרה? איזה מידע יוכל להעביר לי המשרד על הנכס והאם יש צורך בהגעה פיזית לסיור בנכס?
גובה ההשקה מבחינה תקציבית ידוע לנו כבר
לצפיה ב-' שלום מיכל ואורי, הקריטריונים החשובים בבחירת נדל"ן זהים בכל '
שלום מיכל ואורי, הקריטריונים החשובים בבחירת נדל"ן זהים בכל
( לעמוד שלי בתפוז )
16/11/2017 | 17:19
26
מקום שתבקשו להשקיע ובנויים על שני יסודות , תשואה מהשכירות ביחס להשקעה וכן תשואה מעליית ערך שמתבטאת בהמשך כאשר מוכרים הנכס. בבחירת הנכס להשכרה מה שקובע זה המיקום של הנכס, סוג האוכלוסיה, יכולת כלכלית של האוכלוסיה, ביקוש לשכירות, מצב הנכס ופארמטרים נוספים שיש צורך להכיר אותם מקרוב. עלמנת להכיר מקרוב צריך לדעת טוב טוב השוק בכל הפארמטרים שציינתי ובשל כך אני מתעסק בנכסים שבתחום ידיעתי, ומשרד עורך הדין שברשותי בקנדה שמתעסק רבות עם מקרקעין. בשרותים שמשרדי מעניק אין צורך כלל להגיע לקנדה שכן יש לי הסדר מיוחד עם בנקים שבשל עיסוקי, מאפשרים חתימות בדרך של יפי כוח על משכנתאות וכן בשל היתוי מחזיק ברישיום עריכת דין מקומי, באפשרותי לבצע את כל הרכישה באמצעות ייפוי כוח, כאשר הנכס נירכש ונירשם ברשם המקרקעין באופן מלא על שמכם, כולל הכתובת בישראל או כל מקום אחר שתבחרו. קודם לרכישה, אתם מקבלים באופן מדויק את כל הפרטים אודות הנכס, כלל תמונות ולמעשה אתם מעורבים באופן מלא ברכישה כאשר הכל נעשה באופן מסודר ומוקפד עפ"י חוק, כפי שכבר נעשה עם משקיעים זרים רבים, כולל ישראלים שכבר רכשו חלקם כבר 3 נכסים באמצעות שרותי. כמובן את מוזמנת ליצור עמי קשר דרך האי מייל שלי המפורסם בצד המסך לצד תמונתי. לציין שברשותי חברת ניהול שלמעשה מספקת שרותי ניהול לנכס ככה שבעצם אני מעניק מטרייה טיפולית מלאה לכל הרוכשים. תודה
 
 
לצפיה ב-'עתיד בקנדה'
עתיד בקנדה
01/11/2017 | 15:45
2
37
אני לא יודעת למה אבל כבר כמה שנים מאד בוער לי עתיד בקנדה , רציתי לדעת מה התנאים שצריך בשביל לקבל שם אזרחות ? 

* חשוב לומר שיש לי שם קרובי משפחה שהמשפחה שלי בקשר מאד טוב איתם . 
לצפיה ב-'השקעות נדל"ן בקנדה לא מובילות לאזרחות קנדית'
השקעות נדל"ן בקנדה לא מובילות לאזרחות קנדית
08/11/2017 | 18:10
1
28
מכיוון ששאלת בפורום הזה אני מניח שזה מה שאת מחפשת. אין מסלול כזה.
לצפיה ב-'אכן בהמשך לתשובה הקודמת, השקעות בנדל"ן בעיקרון לא מסייעות '
אכן בהמשך לתשובה הקודמת, השקעות בנדל"ן בעיקרון לא מסייעות
( לעמוד שלי בתפוז )
09/11/2017 | 18:52
21
 
להשגת אזרחות בקנדה. מה שכן יכול לסייע זה השקעות בעסקים שבמידה ועומדים בדרישות החוק, התקנות וכללי קבלת אישורים מתאימים יכולים להוביל לאישור עבודה בקנדה ובהמשך תושבות קבע בדרך המיוחלת לאזרחות. 
 
 
לצפיה ב-'שלום, מה העדיפות של קנדה על ארה"ב?'
שלום, מה העדיפות של קנדה על ארה"ב?
24/10/2017 | 11:33
1
39
אשמח לשמוע ממכם, חברי הפורום ומנהל הפורום, כדי שאעשה את הצעד החכם והנכון עבורי
לצפיה ב-' לעשות השוואה כזו זה כמו להשוות בין תפוחים ותפוזים'
לעשות השוואה כזו זה כמו להשוות בין תפוחים ותפוזים
( לעמוד שלי בתפוז )
24/10/2017 | 16:47
42
קנדה וארה"ב הם מדינות ענקיות אם עשרות מדינות ופרובינציות שלכל אחת הייחודיות שלה, המיסוי שלה, ערך הנדל"ן שלה וכל המשתמע. אינני מכיר את השוק האמריקאי לפרטי פרטים ועלכן לא אכנס להשוואה על בסיס נתונים ומידעים על ארה"ב שאינני בקיא לחלוטין. לעניין השקעות בקנדה, אתה יכול להיכנס לתכתובת העניפה ולתשובות המפורטות שלי עד כה בכדי ללמוד על השוק הקנדי וכן לאתר שלי בעברית שישנה הפניה אליו. לעניין ארה"ב, תצטרך לשאול מומחה לעניין וממש אין באמת רבים כאלה.
 
לצפיה ב-'השקעה של אזרח קנדי'
השקעה של אזרח קנדי
22/10/2017 | 16:09
8
47
עו"ד וינגרטן שלום, האם לצורך השקעה/רכישת נדל"ן, לבעל אזרחות קנדית (שאינו מתגורר בקנדה) יש יתרון על משקיע זר (מבחינת מיסוי, תנאי מימון, קבלת משכנתא, פתיחת חשבון וכיוב')?
לצפיה ב-'בעיקרון אין יתרון יחסי מהותי בין משקיע לאזרח קנדי'
בעיקרון אין יתרון יחסי מהותי בין משקיע לאזרח קנדי
( לעמוד שלי בתפוז )
23/10/2017 | 06:12
7
39
הדברי בוודאי מקבלים תוקף כאשר מדובר לאזרח קנדי שאינו תושב קנדה כפי המקרה שלך.
לגופו של עניין:
1. לעניין מיסוי על הנסות פעוליות א רווח הון על דירה דווקא מצב של המשקיע הזר שהינ לושב זר ושכלל אותך, דווקא לרוב טוב יותר מהמשקיע המקומי במובן שלדוגמא במכירת נכס בעוד על רווח ההון המשקיע הזר ישלם רק עד 12.5 אחוז לכל היותר מס שהינו נמוך מאד, המס למשקיע מקומי יכול לנוע לרוב בין 15 ל 25 אחוזים שגם איננו גבוה במיוחד אבל עדיין גבוה יותר.
2  תנאי מימון - למעט ברכישה של טרום בניה שהפיקדון שנדרש מאזרח קנדי הוא נמוך במעט יותר ממשקיע זר, אין כל הבדל.
3 קבל משכנתא- ישנן דרישות קצת שונות ואולם ביחס לבנקים שאני עובד עימם יש לי הסדר עימם שלמעשה אינו מקפח המשקיע הזר ובמידה מסויימת דווקא הפרוצדורה בעניינו נוחה יותר מהתושה המקומי שלגביו בוקים את דו"ח האשראי שלו , ניוד אשראי שקיים בקנדה ובארה"ב ואשר לעיים מהווה מכשלה של ממש למשקיעים מקומיים.
4 פתיחת חשבון - תושב זר יכול לפתוח כאן חשבון בנק ללא קשיים מיוחדים ובעיקרון אין שוני רב .
 
 
לצפיה ב-'השקעה של בעל אזרחות קנדית'
השקעה של בעל אזרחות קנדית
23/10/2017 | 09:06
6
47
תודה רבה,
אז למעשה לא רק שאין יתרון אלא שגם עלול להיות בכך חיסרון הרי אין כוונה להסתיר את הסטטוס של האזרחות, ואם זו המסקנה, האם לא פוחתת מראש כל כדאיות ההשקעה? כמו כן, מניסיונך, מהו סכום מינימאלי ריאלי להשקעה שכזו (למשל, האם 25-30 אלף$)?
לצפיה ב-'שלום יונתן נשמח להמשך תשובה'
שלום יונתן נשמח להמשך תשובה
30/10/2017 | 11:07
17
לצפיה ב-'אין שום חיסרון בהיותך אזרח קנדי שכן מה שקובע זו התושבות'
אין שום חיסרון בהיותך אזרח קנדי שכן מה שקובע זו התושבות
( לעמוד שלי בתפוז )
31/10/2017 | 16:01
4
15
סבמידה ואינך תושב קנדי שמקום מושבו בקנדה, למרות היותך בעל אזרחותב קנדית, תיחשב מבחינת הרשויות בקנדה כתושב חוץ וגם משקיע חוץ ובכך אין כל הבדל בינך לבין תושב חוץ שאינו נושא באזרחות קנדית.
לענין מינמום השקעה של 20 -30 אלף ש"ח שזה סכום מאד נמוך, אין אבל ממש אין הרבה מה לעשות לא רק באזורי ביקוש אלא גם באזורים נידחים בקנדה.
 
לצפיה ב-'השקעה של אזרח קנדי'
השקעה של אזרח קנדי
31/10/2017 | 18:06
3
24
יונתן תודה על התשובה, אך שאלתי לגבי השקעת סכום של כ- 20-30 אלף דולר $ לא ש"ח. אודה על תשובה חוזרת בעניין.
לצפיה ב-' תשובתי אינה שונה באופן משמעותי גם אם מדובר בדולרים קנדים'
תשובתי אינה שונה באופן משמעותי גם אם מדובר בדולרים קנדים
( לעמוד שלי בתפוז )
31/10/2017 | 18:30
2
18
 
תיקח בחשבון שבסכום כזה לא תימצא נכסים כמעט ואם יש כאלה הם יהיו במקומות שכוחי אל שאני בעצמי לא רק שלא הייתי משקיע בהם אלא אפילו לא מטייל שם כמו כל מיני שבטים אינדיאנים באזורים המצויים מאות ק"מ מאזורים של ציבליזציה מתקדמת ומקומות אלו אפילו לא נכנסים לסטיסטיקה של קנדה.
במידה ואתה מתכוון להשקעה שלך כאשר היתרה משכנתא, אנו מדברים על צורך להביא לפחות 35 אחוז בלבד, כאשר 65 אחוז משכנתא של בנק בריבית של סביבות 3 אחוז בלבד, נמוך בהרבה מישראל או אז אנו מדברים על נכסים בשווי של כ 90 אלף דולר וכאלה קיימים אם כי שלא במשורה ולעיתים ניתן למצוא כאלה בהזדמנות טובה אולם עלול להיות קושי בקבלת משכנתא עבורם. צריך להבין שקנדה זו מדינה מהמתקדמות ומובילות מבחינת איכות חיים ורמת חיים וכיום היא עולה במונים על ארה"ב ורוב מדינות ארופה גם אם יש נהירה לארה"ב בשל התדמית שלה. בסכום שאתה מבקש להשקיע בכלל הייתי מציע לך אפיק אחר לחלוטין והוא מתן הלוואת משכנתא פרטית לקנדים בריבית פנטסטית של בין 7 לאפילו 12 אחוז לעיתים כאשר המשכנתא נרשמת באופן מלא על שמך כולל כתובתך בישראל ברשם המקרקעין. משרדי עושה זאת כבדרך שבשיגרה ואני יודע אישית על משקיעים שחיים ממש רק מההלוואות האלה בריבית גבוהה כאשר ההלוואה מגובה ברישום מלא ברשם המקרקעין כאן. מדובר בנכסים שמצויים ממש באזורי ביקוש ואף יוקרה .
 
 
לצפיה ב-'אני תושב קבע בקנדה ואשמח לקבל פרטים נוספים על מתן הלוואות '
אני תושב קבע בקנדה ואשמח לקבל פרטים נוספים על מתן הלוואות
08/11/2017 | 17:58
1
15
משכנתא פרטית בריביות 7-12%, איך זה מתבצע, כמה כסף צריך להיות מסוגל להשקיע כדי לחיות מזה, איך מנהלים את הסיכונים, מה אני עושה אם לוקח ההלוואה לא משלם? האם הבית עובר לבעלותי?
לצפיה ב-' היותך תושב קנדה אינה מעלה או מורידה וכל אדם מכל מקום יכול '
היותך תושב קנדה אינה מעלה או מורידה וכל אדם מכל מקום יכול
( לעמוד שלי בתפוז )
09/11/2017 | 18:31
10
 
לתת ההלוואה.
בעיקרון ההלוואה מבוצעת דרך עורכי דין כאשר האחד מייצג הלווה והשני המלווה, הכל נעשה באופן מסודר מאד כאשר ביום מתן ההלוואה, נרשמת משכנתא ע"ש המלווה עם כתובתו בין בקנדה או בכל מקום אחר ברשם המקרקעין ככה שההלוואה בהחלט מגובה במישכון לטובתו. הלווה למעשה או שמראש כבר מקזזים את הרווח מהיריבת ככה שהסכום שעובר ללווה הוא בקיזוז כל הריבית רווח של המלווה, הכל מראש. לחילופין, הלווה נותן שיקים למלווה עבור כל חודש למשך תקופת ההלוואה שהיא בדרך כלל לשנה בלבד. כמובן שהצדדים יכולים להאריך זאת בהמשך. מה שיפה זה שהלווה משלם את כל העמלות הרישום ולא המלווה. במקרה והשיקים חוזרים ולא מכובדים, באפשרות המלווה לפעול לאכיפת ההלוואה באמצעות הליך מכירת הנכס כאשר כל ההוצאות בסופו של דבר נופלות על הלווה בעל הבית. משרדי מטפל בשיגרה בהלוואות כאלה וישנם מלווים שממש חיים מההלוואות האלה ביום יום. בידה ואתה מעונין, אתה מוזמן ליצור עימי קשר כמובן שכן מקום מושב משרדי בטורונטו כאשר יש ברשותי סניף גם בישראל.
 
לצפיה ב-'האם זה המקום לקבל קצת מידע על תהליך קבל אזרחות קנדית?'
האם זה המקום לקבל קצת מידע על תהליך קבל אזרחות קנדית?
17/10/2017 | 12:14
2
20
לצפיה ב-'*קבלת'
*קבלת
17/10/2017 | 12:15
16
לצפיה ב-' שלום אורי, אומנם אני מכיר את תחום ההגירה ואולם רצוי שתפנה '
שלום אורי, אומנם אני מכיר את תחום ההגירה ואולם רצוי שתפנה
( לעמוד שלי בתפוז )
18/10/2017 | 22:25
31
לפורום של מהגרים לקנדה בתפוז...שם תמצא כר נירחב של מידע.וכאלו שעוסקים בכך על בסיס יומי
לצפיה ב-'אזרחות'
אזרחות
28/09/2017 | 14:21
4
72
שלום יונתן,
 האם קנדה מעודדת היום הגירה אליה ? האם יש תעסוקה ?האם כשאני רוכש נכס יש משמעות אם אני אזרח קנדי /לא אזרח קנדי ?
לצפיה ב-'קנדה מעודדת הגירה איכותית אליה'
קנדה מעודדת הגירה איכותית אליה
28/09/2017 | 18:34
76
יש תעסוקה רבה בקנדה והכלכלה ברובה חזקה.
 
כשאתה רוכש נכס בקנדה יש משמעות לתושבותך אבל לא לאזרחותך.
לצפיה ב-'קנדה מעודדת מאד הגירה אליה ומגיעים אליה מעל ל 300,000 מהגרים'
קנדה מעודדת מאד הגירה אליה ומגיעים אליה מעל ל 300,000 מהגרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/10/2017 | 18:55
2
41
מדי שנה בשנה.
כמובן אין הדבר אומר שכל פונה מתקבל. יש תנאי לקבלת תושבות קבע ויש צורך לעמוד ברף ניקוד מסוים שכולל בעיקרו גיל, רמת אנגלית וניסון מקצועי.
לרכישת נכס בקנדה אין שום אבל שום משמעות באם אתה אזרח קנדי, תושב קבע ( שלב לפני האזרחות) או בכלל משקיע זר. ברמה המשפטית אין כל הבדל ואומר אף שיתרה מכך, באספקט מסוים למשקיע זר יש עדיפות על מקומי וזאת אני אומר מנסיון של משרדי.
לעניין משכנתא, אומר שהנני עובד עם בנקים מובילים ולמעשה אין שום קיפוח של משקיע זר ואומר יתירה מכך, שמאחר ולדוגמא לישראלים אין מה שנקרא Credit Report  מה שמקובל בצפון אמריקה, אז למעשה קבלת אישור הלוואה של 65 אחוז עבור משקיע זר לעיתים פחות קשה מאשר למקומי...נשמע תמוהה ואולם כך הם פני הדברים. משקיע זר יכול אפילו לפתוח כאן חשבון בנק.
לצפיה ב-'בדוק את חוקי המיסוי בבריטיש קולמביה'
בדוק את חוקי המיסוי בבריטיש קולמביה
10/10/2017 | 18:52
1
39
יש משמעות רבה לעניין התושבות לצורך רכישת נדל"ן להשקעה בבריטיש קולמביה וכבר נשקלת חקיקה בנושא גם באונטריו שתפלה משקיעים זרים לרעה באמצעות מיסוי גבוה יותר.
לצפיה ב-' המיסוי שאתה מיתיחס אליו נוגע למס רכישה שחל גם בטורונטו על'
המיסוי שאתה מיתיחס אליו נוגע למס רכישה שחל גם בטורונטו על
( לעמוד שלי בתפוז )
10/10/2017 | 19:08
22
משקיעים זרים וזה איננו חדש וכבר דובר בפוסטים קודמים.
כמובן יש מקומות אחרים רבים חוץ מוונקובר וטורונטו בלבד.
הנושאים שהפניתי אליהם נוגעים למס שמשולם על השכירות וכן רווח ההון במחירה שזהו מס פאדארלי בכלל כאשר על מכירת נכס כאן בסופו של יום משלמים מס שאינו עולה 12.5 אחוז על הרווח ולרוב גם נמוך, מס שבח נמוך בהרבה ממה שמשלמים בישראל על נכס להשקעה. למיותר לציין כי גם ריבית המשכנתא מוכרת באופן מלא כאן מה שלא קיים בישראל בנכסים פרטים.
לצפיה ב-'מה התשואה שאפשר להשיג על נדלן בקנדה?'
מה התשואה שאפשר להשיג על נדלן בקנדה?
18/09/2017 | 21:08
4
46
לצפיה ב-'התשואה שניתן להשיג תלויה בסוג ההשקעה והמיקום'
התשואה שניתן להשיג תלויה בסוג ההשקעה והמיקום
( לעמוד שלי בתפוז )
20/09/2017 | 14:56
3
86
תשואה מתחלקת לתשואה משכירות וכן תשואה מעליית ערך הנכס. כאשר לוקחים משכנתא שלרוב ניתנת ב ערך של 65 אחוז מערך הנכס כאשר הריבית מוכרת באופן מלא כהוצאה מלאה, התשואה יכולה להגיע לאחוזים מכובדים בהחלט ביחס לשכירות ואף למספר דו סיפרתי של עליית ערך באחוזים לשנה. שוב פעם, תלוי האם הצפי הוא להכנסה שוטפת כל חודש והכנסה חודשית שוטפת או שמא עם לקיחת משכנתא, השכירות משלמת את המשכנתא או אז הרווח בוודאי גדול יותר בטוח הארוך שלא לדבר על עליית ערך הנכס. תלוי גם בסכום ההשקעה. כיום במקומות טובים בהחלט, לא מקומות נידחים, ניתן לרכוש נכסים טובים בהחלט ב800 - 900 אלף ש"ח וכן יותר כאשר כל שנידרש להביא מהבית להשקעה זה כ 300- 400 אלף ש"ח בלבד...ישנם גם נכסים לעיתים זולים יותר שבהחלט שווים ההשקעה. לציין שהכלכלה הקנדית חזקה ויציבה מאד, כמות המהגרים הדורשי שכירות מגיע למאות אלפים בשנה וזאת בנוסף לאוכלוסיה המקומית. בקנדה באופן כללי אין אסונות טבע, פשיעה חמורה ובכלל זעזועים כפי שפוקדים את שכנותיה חדשות לבקרים
 
 
 
לצפיה ב-'בתרחיש שהבאת, בו מביאים C$140K מהבית ורוכשים נכס בC$280K'
בתרחיש שהבאת, בו מביאים C$140K מהבית ורוכשים נכס בC$280K
21/09/2017 | 19:00
2
74
ברוב המקרים השכירות גבוהה מהחזר המשכנתא. לאור העובדה שהבועה ברוב קנדה מתחילה להתרוקן מאוויר אחרי שהגיעה לשיאים גבוהים משל הבועה שהייתה בארה"ב לא סביר לצפות לעליית ערך הנכס, סביר יותר שדווקא ההיפך יקרה (כלומר סביר שערך הנכס דווקא ירד ולא יעלה) אבל מכיוון שמגמת העלאת הריבית כבר החלה סביר שלטווח הארוך השכירות תעלה משמעותית ויותר מתפצה על כך. המשקיע בנדל"ן בקנדה כיום צריך לצפות לרווחים בעיקר מהשכירות, אשר צפויה לעלות משמעותית בעקבות העלאות הריבית הצפויות ואנשים רבים יותר שיצאו משוק רוכשי הבתים הפוטנציאלים וייאלצו בלית ברירה לשכור. לעליית ערך הנכסים בעשור הקרוב אין שום סיבה לצפות, סביר מאוד להניח שהם דווקא ירדו, אבל משקיעים לתקופות ארוכות מעשור יכולים לצפות לשמירה על הערך הריאלי של הבתים שירכשו (כי אחרי הירידות יבואו העליות ובסך הכל שואף לאיזון) אך השכירויות שמאוד זולות היום (באופן ריאלי) בעקבות שנים של ריבית נמוכה משמעותית מהממוצע צפויות להתייקר משמעותית על מנת להגיע לאיזון ומשם צפויים להגיע רווחים משמעותיים. הFlippers הולכים להפסיד את התחתונים שלהם בשנים הקרובות.
לצפיה ב-'הניתוח שניתן ישתקף רק בחלק מהאזורים בקנדה מהסיבה שעליות מחיר'
הניתוח שניתן ישתקף רק בחלק מהאזורים בקנדה מהסיבה שעליות מחיר
( לעמוד שלי בתפוז )
27/09/2017 | 04:42
1
49
בנדל"ן ממש לא התרחשו בכל קנדה אלא רק באזורים מסויימים בעוד אזורים רבים כולל מרכזיים לא רק שמחירים לא עלו אלא אף ירדו. אי אפשדר להיתייחס לקנדה כמיקשה אחת ואפילו לא ערים באותה פרובינציה.
לצפיה ב-'נכון באופן כללי אבל'
נכון באופן כללי אבל
28/09/2017 | 18:30
39
המקומות בהם ירדו המחירים בזמן שהיו עליות בטורונטו וונקובר הם אלה שבהם קיים צפי להיחלשות הכלכלה. המקומות עם פוטנציאל עליית ערך הם שכונות חדשות שמוקמות בקרבת איזורי תעשיה מתפתחים או חדשים ואלה מן הסתם לא היו קיימות לפני מספר שנים (פשוט כי הן חדשות).
לצפיה ב-'נדל"ן בקנדה'
נדל"ן בקנדה
17/09/2017 | 11:25
11
63
שלום לכולם,
באיזה ערים הייתם ממליצים להשקיע? ומדוע?
לצפיה ב-'המקומות להשקיע נכון בקנדה שונים ומגוונים ביחס לסוג ההשקעה'
המקומות להשקיע נכון בקנדה שונים ומגוונים ביחס לסוג ההשקעה
( לעמוד שלי בתפוז )
17/09/2017 | 20:02
10
105
באופן כללי כרגע למשקיעים מחוץ לקנדה המבקשים לבחון השקעות בקנדה המקומות שבהחלט הייתי ממליץ עליהם ואשר משקיעים זרים אכן משקיעים בהם כאשר מס הרכישה הינו נמוך מאד ועומד על בין 0% לבערך 1%:
1. עיר הבירה אוטווה בה מצויים משרדי הממשלה המרכזיים של הממשלה הפאדרלית של קנדה, בית המשפט העליון וכן מוסדרות רשמים גדולים של קנדה. באופן יחסי מחירי הבתי םשם בהחלט אטררטיבים, נמוכים משמעותית מישראל בהתחשב במיקום, האוכלוסיה שם הינה אוכלוסיה עם חתך שבהחלט מעל הממוצע כאשר רבים מהם עובדי ממשלה עם משכורות טובות מאד בעבודה קבועה ואשר גם שוכרים בתים כי הם למעשה מקבצים שם ונשלחים לשם ממקומות שונים בקנדה ע"י הממשלה.
2.  העיר קלגרי שבמחוז אלברטה נחשבת כאחת הערים המובילות בעולם מבחינת איכות חיים ובד"כ  נמצאת ברשימה של הערים המובילות.
 3.   העיר לונדון , בדומה לעיר לונדון באנגליה, ונמצאת בפרובינציה של אונטריו. עיר יפיפיה מתפתחת ואשר בה נכסים במחירים בהחלט אטרקטיבים, עיר אוניברסיטאית עם אחת הואניברסטאות המובילות ב קנדה אשר לה סטודנטים שרבים מהם מגיעים ממשחות אמידות, הרבה מאד משפחות יהיודיות עשירות מאזוא טורונטו.
 כמובן יש גם השקעה באופן של מתן משכנתאות פרטיות בין אם משכנתא ראשונה או משכנתא שנייה באחוזים העים בין 8 - 9 אחוז ועד 12 אחוז כאשר נרשמת משכנתא ע"ש המלווה ישירות ברשם המקרקעין, השקעות שמניבות תשואה נהדרת ובאופן יחסי גם השקעה בטוחה שכן נרשמת משכנתא ברשם המקרקעין.
אלו רק דוגמאות ספורות של  השקעות בדולר קנדי שערכו כידוע נמוך משמעותית מארה"ב .
למיותר לציין כי קנדה מקום בטוח בהחלט להשקעה מבחינת אסונות טבע שממש אינן פוקדות אותה כגון הוריקנים, רעידות אדמה ושלל אסונות טבע כפי שניצפו לאחרונה בארה"ב. כלכלת קנדה יציבה וזו מדינה מתפתחת מאד. אנא פנו לתשובותי בפניות קודמות וכן מוזמנים לפנות לאתר שלי . ההשקעות כולן נעשות בשקיפות מלאה דרך משרד עורכי הדין הקנדי שברשותי ותוך רישום המשקיע כבעל הזכויות הבלעדי בנכס או בהלוואה.
לצפיה ב-'איך ואיפה ניתן להשקיע בהלוואות מגובות משכנתא בקנדה?'
איך ואיפה ניתן להשקיע בהלוואות מגובות משכנתא בקנדה?
18/09/2017 | 17:14
3
23
לצפיה ב-' הלוואות מגובות במשכנתא שניתן להשיג בכל רחבי קנדה עד 65 אחוז'
הלוואות מגובות במשכנתא שניתן להשיג בכל רחבי קנדה עד 65 אחוז
( לעמוד שלי בתפוז )
20/09/2017 | 14:44
2
30
מערך הרכישה כאשר הבית עצמו משמש לרוב כבטוחה יחידה להלוואה.
ההלוואות ניתנות בשעורי ריבית נמוכים של בין 2.5 ל 3.2 אחוז, נמוך בהרבה מישראל, וזאת תלוי במקום ההשקעה וסוג ההלוואה. לציין כי הרכישה נעשית בשם המשקיע ובשמו בלבד או בשם חברה שהוא יבקש שיתוקם עבורו ועבורו בלבד בכל מסמכי הרכישה לרבות ברישום הבעלות ברשם המקרקעין, כולל כתובתו בישראל או כל כתובת אחרת שיבחר כאשר כמובן מוצעת לו מטריה ניהולית של איתור הנכס, הגשת הצעה לרכישה, רישום הנכס על שמו לרבות המשכנא, ניהול הנכס וכל שרות אחר הקשור לנכס
 
 
לצפיה ב-'לא מה ששאלתי'
לא מה ששאלתי
22/09/2017 | 22:26
1
27
כתבת:
" כמובן יש גם השקעה באופן של מתן משכנתאות פרטיות בין אם משכנתא ראשונה או משכנתא שנייה באחוזים העים בין 8 - 9 אחוז ועד 12 אחוז כאשר נרשמת משכנתא ע"ש המלווה ישירות ברשם המקרקעין, השקעות שמניבות תשואה נהדרת ובאופן יחסי גם השקעה בטוחה שכן נרשמת משכנתא ברשם המקרקעין."
 
היכן ניתן לתת הלוואות כאלה או לחלופין לרכוש NOTES כאלה?
 
לצפיה ב-'פניות להלוואות בריבית גבוהה משרד עורכי הדין ברשותי בטורונטו '
פניות להלוואות בריבית גבוהה משרד עורכי הדין ברשותי בטורונטו
( לעמוד שלי בתפוז )
27/09/2017 | 04:25
33
מקבל חדשות לבקרים ומשרדי עוסק ודואג מתחילה ועד הסוף ברישום המשכנתא ע"ש המלווה כולל כתובתו בישראל כבעל משכנתא בלשכת רישום המקרקעין בקנדה, עבור להעברת התמורה כנגד ההלוואה למשקיע בחשבון בישראל או בכל חשבון אחר שיחפץ. הסכם ההלוואה ופרטי ההלוואה נמסרים באופן מלא וגלוי למשקיע טרם מתן ההלוואה כמובן.. משראדי עוסק בכך באופן שבשיגרה עבור משקיעים רבים מקנדה עצמה וכן עבור משקיעי חוץ.
לצפיה ב-'אני מעדיף בחינה של הפער הבא:'
אני מעדיף בחינה של הפער הבא:
26/09/2017 | 16:17
5
36
רשימה של ערים לפי שיעור גידול האוכלוסין בהם:
אם יש רשימה דומה של שכונות - אפילו יותר טוב.
 
רשימה של ערים לפי היקף הבניה בהם (לפי עלויות רשיון הבניה):
 
רשימה של ערים לפי התחלות בניה:
 
עכשיו:
בהנחה ששיעור צמיחת האוכלוסיה לא מזגזג,
אם היקפי הבניה ומתן אישורי הבניה לא  תואמים את הגידול באוכלוסיה, או שעלות האישורים עולה משמעותית - הדבר יוביל במהירות לזינוק בביקושים,
ולעליית מחירי הדירות והשכירויות.
לצפיה ב-'אבל שיעור צמיחת האוכלוסיה כן מזגזג ואפילו הרבה'
אבל שיעור צמיחת האוכלוסיה כן מזגזג ואפילו הרבה
26/09/2017 | 18:17
18
המגמות הכלכליות בפרובינציות השונות ובאיזורים שונים בכל פרובינציה משפיעות מאוד הן על הגירה פנימית (תושבי קנדה שעוברים למקומות מרוחקים ממקום מגוריהם המקורי בקנדה) והן על הגירה חיצונית (מהגרים לפרובינציות שונות בקנדה, כמעט תמיד לערים גדולות) אם תסתכל על מגמות האוכלוסיה בפרובינציות שונות ובערים שונות בקנדה תוכל לראות הרבה שינויי מגמות במהלך השנים.
לצפיה ב-'ראשית שאפו על הבחינה המעמיקה וצרוף רשימות סטיסטיקה מאתר '
ראשית שאפו על הבחינה המעמיקה וצרוף רשימות סטיסטיקה מאתר
( לעמוד שלי בתפוז )
27/09/2017 | 04:36
3
21
הממשלתי של קנדה. אני באופן אישי אינו מייחס משמעות רבה לנתונים סטיסיטיים מסוג זה שכן הינם מאד כללים, מפנים לאזורים מאד נרחבים בכל רחבי קנדה ומניסיוני בהשקעות כבר מספר שנים לא מעטות, בהשקעות בנדלן אין לדבר על פרובינציות או אפילו על ערים כמקשה אחת בוודאי לא בקנדה ששטחה עצום. דעתי תציד נתונה לאזורים ספציפים, סוג האוכלוסיה שם, חתך  אוכלוסיה, התעסוקה, כושר השתכרות וחתך דמוגרפי ובהתא לכך אני בוחן את סוג ההשקעה הנכונה בנדלן המתאים. בכל עיר אטרקטיבית ככל שתהיה יש שכונות טובות מאד שלא אמליץ להשקיע שם ויש גם שכונות שהאוכלוסיה שם בינונית למדי ואולם ההשקעה כדאית מאד....בחינתי השקעה למשקיעים איננה לאו דווקא נראות המקום אלא כדאיות ההשקעה ביחס להחזר משכירות ועליית ערך....ישנם אפילו שכונות שרחוב מסויים לא אמליץ לרכוש בשל היותה משוייכת לבית ספר לא טוב בעוד אחוב אחר בהחלט אמליץ. לבחון השקעה בנתוני מקרו ולא מיקרו זה ממש לא כוס התה שלי.
 
לצפיה ב-'זה עוזר כדי למקד מקנדה כולה, לערים בודדות'
זה עוזר כדי למקד מקנדה כולה, לערים בודדות
27/09/2017 | 06:58
2
15
שבהם יש פוטנציאל גבוה, בגלל ביקוש וכשל רגולטורי לספקו (אחרת לא יהיו באמת עליות מחירים).
בארץ אגב,
יש נתונים כאלו גם לגבי שכונות.
 
אחרי זה חייבים מישהו ברמה המקומית כדי להתמקד בשכונה ורחוב.
כדי להבין אם רחוב מסויים זה סיוט והמחירים בו מוצדקים,
או שרמת התושבים עלתה והמחירים בו יזנקו,
או לחלופין - שרמת ההכנסה בעיר עולה והשכונה היקרה היחידה תזנק בשוויה,
חייבים היכרות עמוקה עם השכונה, הרגולציה העירונית, ותוכניות הפיתוח.
לצפיה ב-' אכן אתה צודק ובשל כך אני מצוי בקנדה, מתגורר בה ומשרדי עוסק '
אכן אתה צודק ובשל כך אני מצוי בקנדה, מתגורר בה ומשרדי עוסק
( לעמוד שלי בתפוז )
27/09/2017 | 23:13
1
14
בנכסים בכל קנדה כולל הלוואות משכנתא בתשואה פנטסטית
לצפיה ב-'אם היה פונה אלי סוכן נדל"ן המתמחה "בכל ישראל"'
אם היה פונה אלי סוכן נדל"ן המתמחה "בכל ישראל"
28/09/2017 | 06:31
21
הייתי מתעלם לחלוטין מפנייתו.
באופן  קיצוני בהרבה - לא ניתן "להתמחות" בכל קנדה.
ממה שהבנתי, התמחותך - היא בכל הנושא החוקי והמימוני - שבהם יש הבדלים בין מחוזות אבל לא יחודיות.
ובקשרים לאנשים הרלוונטים.
 
מה שניתן - זה לבצע בדיוק את המיפוי הזה (שמעיד על פוטנציאל עירוני, ועל שכונות ורחובות שבהם פוטנציאל זה מתמקסם),
ולהתמחות באותן שכונות ורחובות, ע"י יצירת קשרים עם אנשים המתמחים בשיווק וניהול נדל"ן.
כשבשטח, אותם אנשי נדל"ן שידאגו לשכירות השוטפת וניהול הנכס, מסייעים לאיתור הנכסים...
לצפיה ב-'השקעה פרטית'
השקעה פרטית
03/09/2017 | 12:14
1
88
שלום, אני משקיע פרטי ומעוניין מעט מידע על משרד עו"ד המצויין פה. איזה שירות ניתן למשקיעים פרטיים?
לצפיה ב-'ראשית מתנצל על העיכוב בתגובה בשל בעיה במחשב שלא הייתי ער לה'
ראשית מתנצל על העיכוב בתגובה בשל בעיה במחשב שלא הייתי ער לה
( לעמוד שלי בתפוז )
17/09/2017 | 20:37
67
לגופו של עניין, המשרד המפורסם כאן הינו משרד עורכי דין קנדי ברשותי לכל דבר וענין ואשר ממוקם בעיר טורונטו ונותן שירותים משפטיים במגוון נשואים משפטיים, לרוב לעניין השקעות בקנדה וכן כל הטיפול הכרוך בכך. משרדי מתעסק רבות בדיני חברות, דיני חוזים, ליטיגציה, מקרקעין, דיני משפחה וכו.  ברשותי סניף למשרד בישראל והנני דובר עבירת רהוטה ובעל רשיון עריכת דין ישראלי, חבר לשכת עורכי הדין בישראל בה עסקתי בעריכת דין מאז 1995. אני מציע שתפנה לפירוט אודותי כאן וכן לאתר ההשקעות בעברית עם ההפניה כאן בכדי שתוכל להתרשם . משרדי מייצג לקוחות רבים בקנדה וכן מחו"ל, רבים מישראל בין אם אנשים פרטיים או חברות שלהם זיקה כלכלית או אחרת לקנדה. כמוכן הנני מספק חוות דעת לעניין הדין הזר לבתי משפט בישראל כמומחה לדין הקנדי ולצורך העניין גם נותן שירותיים משפטיים לאלו שבקנדה לעניין הדין בישראל. גם אישתי בעלת רשיון עריכת דין ישראלי כאשר אני בנוסף גם חבר בלשכת עורכי דין בקנדה ומשמש גם כנוטריון מקומי. כמובן ניתן לפנות אלי גם בשאלות בנושא הדין הקנדי ושאינו קשור להשקעות.
שנה טובה
לצפיה ב-'האם יש הגירה חיובית כל כך גדולה שמצדיקה השקעה בנדל"ן'
האם יש הגירה חיובית כל כך גדולה שמצדיקה השקעה בנדל"ן
14/08/2017 | 22:50
2
152
מדובר במדינת ענק שרובה ריק מאדם..
לצפיה ב-' שלום רפאל, ישנה הגירה של מעל ל 300,000 מהגרים בשנה לקנדה'
שלום רפאל, ישנה הגירה של מעל ל 300,000 מהגרים בשנה לקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/08/2017 | 03:55
156
האוכלוסיה של קנדה מונה כ 36 מיליון איש המפוזרים ממערב למזרח, רובם בריכוזי אוכלוסיה שונים לרוחב של  כ 5500 ק"מ ממזרח למערב, ככה שהאופציות רבות ומרובות כאשר כל מקום והייחודיות שלה. כמובן שכאשר מדובר בהשקעות ובכלל עסקים המשאבים מופנים לאזורי האוכלוסיה המרכזיים.
לצפיה ב-'בטריטוריות הכמעט ריקות יש תוחלת גבוהה מאוד להשקעות'
בטריטוריות הכמעט ריקות יש תוחלת גבוהה מאוד להשקעות
16/08/2017 | 22:50
137
יש שם קידוחי נפט וגז ומפעלים המייצרים אנרגיה ירוקה ומתחדשת המשוועים לעובדים ומשלמים לעובדים שמוכנים להעתיק את חייהם לשם משכורות עתק. השקעות בNorthwest Territories יכולות להניב תשואות עתק, המשכורות שם הן הגבוהות ביותר בקנדה ועולות בקצב מהיר כדי למשוך עוד אנשים. האיזורים ה"ריקים" הופכים בהדרגה לפחות ריקים ודווקא הם הכדאיים ביותר.
לצפיה ב-'בוא נמצא מקום - שיש בו הכי הרבה שטח פנוי ענק וחסר ביקוש'
בוא נמצא מקום - שיש בו הכי הרבה שטח פנוי ענק וחסר ביקוש
14/08/2017 | 16:32
7
205
ודווקא בו נקנה דירה להשקעה?
לצפיה ב-'שלום a121 לפורום. אני אשמח להשיב לשאלתך ואולם אנא קצת הבהר '
שלום a121 לפורום. אני אשמח להשיב לשאלתך ואולם אנא קצת הבהר
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 22:27
4
163
את כוונתך בהשקעה. האם אתה מחפש שטח פתוח להשקעה לבניה או לרכוש ישירות דירה שזה עניין אחר. 
תודה
 
 
לצפיה ב-'כשמחפשים השקעה, האם ללכת על מקום שיש בו שפע עצום של שטח ריק?'
כשמחפשים השקעה, האם ללכת על מקום שיש בו שפע עצום של שטח ריק?
15/08/2017 | 08:32
3
149
או על מקום מבוקש וצפוף, שהצפיפות בו רק עולה, ואין לאן להתרחב?
 
האם ללכת על מקום שהמחירים בו משקפים עלות, או על מיקום שיש בו בועת-מחירים, שמתבססת על כמויות הכסף הנזיל בעקבות מדיניות האשראי?
 
או בקיצור,
למה קנדה?
לצפיה ב-'ראשית תודה על הפניה לתשקיף והפניה לאתרים שונים ואולם אינני '
ראשית תודה על הפניה לתשקיף והפניה לאתרים שונים ואולם אינני
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2017 | 17:59
2
96
ניסמך עליהם ותמיד קורא אותם כרקע כללי. אין הכוונה שהצגת תשקיפים איננה נכונה ואולם לרוב היא גם ממש לא מדויקת כי היא מסתכלת על הכלל שלא לדבר שכתבות רבות, גם מגורמים שלכאורה מהימנים ורציניים מלווים באינטרסים. מאחר ואני לא רק גר בקנדה, אלא משרד העו"ד שלי כאן, עם שלוחה בישראל, וכן חברת ההשקעות עסוקות באופן יום יומי עם השקעות, ניהול נכסים, נושאים משפטיים בתחומים שונים כגון , נדל"ן מגורים, נדל"ן מסחרי, חברות, חוזים ושאר נושאים אני למעשה חש מקרוב באופן בלתי אמצעי בנעשה באופן ספציפי לענין כל מקום ומקום. יש בידי כתבות המצטטות את גדולי הבנקאים בקנדה משנת 2009 ושנת 2010 שצפו משבר חמור באותם שנים במחירי הנדל"ן. הכתבות היו ממש הגיוניות ואפילו אמינות אבל המציאות הראתה אחרת כי כל התחזיות של אילו הקוראים לעצמם "מגה מומחים" , התבדו. ומדוע כל הדבר, כי ישנם פאקטורים, רוצה לומר גורמים, שלא לקחו בחשבון ואשר בפועל מכתיבים המציאות....למיותר לציין כי באזור טורונטו לדוגמא נכסים רבים משנת 2010 עלו לא רק ב 100 אחוז אלא ישנם כאלה גם עד 300 אחוז....אינני טועה בהקלדה ...זה ממש ככה...כמי שעוסק בכך בידי תדפיסי רשם מקרקעים המראים ערך נכסים לפני 7 שנים וערכם היום במכירה....למיותר לציין משקיעים רבים גרפו רווחים מרשימים מאד שאני לא צפיתי כזו עלייה מרשימה מעבר לכל הציפיות. כיום לדוגמא, באותם אזורים בטורנטו שעלו כל כך, לא הייתי ואינני ממליץ להשקיע אלא בכלל להפנות השקעות למקומות אחרים.
לסיכום רוצה לומר, שהשקעה בכל דבר בחיים מצריכה הכרה עמוקה של סוג ההשקעה, המקום , המיסוי, וכל כך הרבה פארמטרים שרק מי שנימצא שם, חי את זה ביום יום יכול להבין....להתייחס לגרפים כללים וכתבות בעיתונים ראשיים ולהתסמך עליהם זו ממש לא המלצה שלי...ואין לשכוח הם תמיד משקפים את המקרו וממש לא את המיקרו וגם זה ביחס לעבר ...את הדיעבד. המשקיע מעניין אותו השקעה ספציפית שלו ולא מה קורה באופן כללי במדינת קנדה שאורכה כ 5500 ק"מ ורוחבה כ 4600 ק"מ.
לצפיה ב-'אני חושב שאותה תמונה עולה גם בגרף'
אני חושב שאותה תמונה עולה גם בגרף
16/08/2017 | 19:05
1
60
הבעיה היא - שבדיוק אותו זינוק, כשהמצב מהצד של הגבול שונה מאוד - מעלה חשש כבד יותר לבועה, הרבה יותר ממה שיש בישראל וארה"ב:
זינוק עבר של 300 אחוז, לא אומר שצפוי עוד זינוק של עוד 300 אחוז,
אלא שסביר הרבה יותר שיהיה תיקון, מאשר שיהיה זינוק כזה.
 
הקפיצה האדירה במחיר הייתה לצד גידול אוכלוסיה (שמסתמך בלעדית על הגירה) בקצב שהוא חצי ממה שיש בישראל בקביעות.
לכן - לי לא ברור בכלל מה הניע את הזינוק החד במחירים.
 
גם נכסים שקניתי לפני עשור בישראל עלו ב200%, ומעטים יטענו שצפוי בישראל עוד זינוק של 200% במחיר,
וזה למרות - שאין מדינה בצד השני של הגבול שהאנשים יכולים לעבור אליה.
ולמרות - שבישראל אין שטחים עצומים ריקים וזולים שרק צריך לבנות בהם, ובקנדה יש.
 
כשאתה מתייחס ל"קנדה", מדובר באזורים שונים מאוד, אבל מבחינה חשובה - דומים.
רוב קנדה - היא כאמור שטח נטוש, הפרובינציות הצפוניות יש עשרות אלפי אנשים בכל פרובינציה,
רוב המחוזות גדולות בסדרי גודל מישראל - וחלקן יותר ממצרים - אבל רק במחוז אונטריו יש יותר תושבים מישראל.
אז האם הבעיה היא שאופי האקלים כופה מגורים בערים מאוד צפופות שקשה להגדיל?
האם הבעיה היא בירוקרטיה שמונעת בניה?
או שיש סיבה אחרת?
לצפיה ב-' הנושאים שאתה מעלה אכן דורשים תשובה מנומקת'
הנושאים שאתה מעלה אכן דורשים תשובה מנומקת
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2017 | 20:19
59
כאשר אני מדבר על עליית ערך נכסים של  100 ל 300 אחוז אני מדבר על אזור מאד מסויים בקנדה,לא מחוז אונטריו כולו שלו כ 13 מיליון תושבים, אלא רק באזור ספציפי בטרונטו רבתי שלה רק מיליונים ספורים של תושבים כאשר בקנדה כולה 36 מיליון תושבים. בעוד שבאזור מסויים בקנדה ליתר דיוק בטורנטו רבתי המחירים עלו לעיתים במאות אחוזים, וגם אז ממש לא בכל שכונה ושכונה, ישנם מקומות אחרים בקנדה שהמחירים לא רק עלו אלא אפילו ירדו תקופת מה
 ואני מדבר על ערים מרכזיות כגון עיר הבירה למשל אוטווה, העיר קאלגרי, העיר אדמונטון וגם זה בשכונות מסויימות....לא ניתן להשתמש באותן משוואות המתאימות  לקנדה כאילו הן מתאימות גם לישראל...כאילו שאם יש עליית מחירים במקום אחד אז זה מקרין על שאר המקומות...ישראל קטנה אז כל שינוי בדרך כלל מקרין על הכל גם אם בישראל בוודאי עליית המחירים לא זהה אלא דיפראנציאלית בין המקומות. צריך להבין שכאשר משקיעים בין בבית או בעסק או בנכס מסחרי בכלל בעולם, בוודאי במדינות הגדולות, הראייה היא לא על המדינה כולה אלא על ערים, שכונות....זה כמו לומר שהשקעה בארה"ב זה בערך אותו דבר....אם יש עלייה במנהטן אז זה מקרין על לוס אנגלס או על טקסס או על סיאטל, ערים מרוחקות אחת מהשניה.....האוכלוסיה של קנדה מפוזרת לרוב.....נכון יש לה הרבה שטחים פתוחים אבל זה לא אומר שם זה המצב אז בתים צרכים להיות זולים כי יש שטח ענק....זו תזה לא נכונה לכל מי שחושב כך.....אנשים רוצים לחיות לא איפה שיש שטח זול אלא איפה שיש קודם כל עבודה, פרנסה ממש, ואלו יהיו בריכוזי אוכלוסיה ויש רבים כאלה בקנדה. לומר שרוב האוכלוסיה גרה בערים צפופות שקשה להגדיל כבר זה לא יהא נכון לכל הערים שכן רוב הערים בקנדה יש אין סוף שטח אבל הפיתוח והבירוקרטיה מעכבים בניה מהירה...כמו בישראל. ישנם גם שיקולים של שטחים ירוקים וכו.  הגורם העיקרי והמשמעותי לעלית ערך זה היחס בין ביקוש להיצע....לקנדה מעל ל 300,000 מהגרים בשנה וזאת לצד דור ה y  ודור המילניום שמתחתן, מסיים אוניברסיטה אשר ידו אינה משגת לרכוש אז הם שוכרים והם מוכנים לשלם עבור מגורים באזורים אטרקטיבים....רובם ממש ידם אינה משגת לרכוש בית כי פשוט אין להם ההון הראשוני הדרוש לרכוש בית בכלל וכמובן הם רוצים לגור קודם כל באזורים שבהם יש נגישות לעבודה בין בקרבה לעבודה או באמצעות תחבורה וכבישים טובים לעבודה....שיקול נוסף והוא נוגע למשקיע הזר הינו ערך המטבע הזר ביחס למטבע שלו המקומי....כיום הדולר הקנדי עובד על בערך 1 דולר קנדי ל 2.85 ש"ח בעוד לשער האמריקאי 1 דולר ל בערך 3.62 ש"ח.
כל מקום והייחדויות שלו ובוודאי גורמים משתנים..אני אישית בכלל לא מבין כיצד אפשר להשקיע במקום דרך גורמים שבכלל לא מעורים במקום, שלא לדבר אינם בכלל מכירים את כל הנושאים הנוגעים במישרין ובעקיפין להשקעה, נושאים המשפטיים, המיסוי, האוכלוסיה.....להכיר את הדופק של  המקום מקרוב. יש מקומות וסוגי השקעה שלא הייתי מתקרב אליהם גם כאשר הסטיסטיקות במקרו טובות כי בדיוק אותו סוג השקעה ממש לא טוב....לסיום, כאנקדוטה, משרדי מקבל פניות שבשיגרה לעיתים של משקיעים מקומיים וגם זרים, כולל מישראל, לעשות אך ורק טיפול משפטי בעיסקאות קניה ומכירה בכלל, בתים, עסקים, חוזים מסחרים,  וכו...כאשר הפניה אלי היא כבר אחרי שהמעשה מוגמר ואני רק צריך לבצע הרישום המשפטי...ואני רואה שצד אחד לעיסקה ממש לא עשה עיסקה טובה וכדאית, בלשון המעטה ולעיתים גם הוטעה....כמובן אינני מתערב באופי העיסקה כי אני נתבקשתי לפעול רק במשקפי העו"ד הקנדי שמשלים את העיסקה ללא כל מעורובת בעיסקה עצמה שהובאה לשולחני כמעשה מוגמר.
 
לצפיה ב-'איך תשכיר דירה במקום בו חסר ביקוש?'
איך תשכיר דירה במקום בו חסר ביקוש?
16/08/2017 | 22:42
1
61
היכן שחסר ביקוש הסיבה לכך היא בדרך כלל שאין מספיק מקומות עבודה. היכן שקשה מאוד למצוא עבודה אפשר למצוא בתים (ואפילו בתים גדולים) במחירים מצחיקים (אפילו 10000 דולר קנדי) שאי אפשר להשכיר כי אין מי שישכור. בעיירות קטנות בניו בראנסוויק אפשר למצוא בתים כאלה, חלקם מוצעים למכירה שנים ואין קונים. ככה לא עושים כסף. דירה (או בית) להשקעה כדאי לקנות רק באיזורים מתפתחים שרואים שיש בהם בנייה ומקומות עבודה מגיעים אליהם בהדרגה ואלה בדרך כלל פרברים של ערים גדולות ועיירות שנבנות סמוך לאיזורי תעשייה חדשים, שם פוטנציאל הרווח הוא גדול.
 
מקרים קיצוניים במיוחד שקיימים הם עיירות נטושות לגמרי (שלא נשארו בהן תושבים כלל) ובתים מוצעים בהן למכירה בכמעט חינם (לדוגמה, בית ב500 דולר בעיירה נטושה בניופאונדלנד), נניח שתקנה כזה בית, הסיכוי שתשכיר אותו הוא 0, למעשה אף אחד לא יסכים לגור שם אפילו אם תשלם לו כי מה שתשלם לא יכסה לו את הוצאות המחיה ועבודה מן הסתם אין שם.
לצפיה ב-'אכן...כפי שציינת...כמו בכל מקום בעולם ישנם מקומות שכוחי אל'
אכן...כפי שציינת...כמו בכל מקום בעולם ישנם מקומות שכוחי אל
( לעמוד שלי בתפוז )
18/08/2017 | 07:23
56
ובוודאי שאלו אינם המקומות שהפורום הזה מכוון אליהם מן הסתם. מרבית אוכלוסית קנדה בדומה לשאר העולם מתנכז בערים היכן שהתעסוקה נמצאת ויש רבים מאד כאלה. במקומות המבודדים שהזכרת בדרך כלל לא מגיעים כלל משקיעים לא רק מחו"ל אלא גם מקומיים ושם במקומות שכוחי אל אלו למעשה מתגוררים לרוב בני המקום שנולדו שם, עניים מרודים באל כורחם שחיים על קיצבאות נכות וכדומה, ובני מיעוטים כגון שבטים שונים של ילידי קנדה שהשושלת שלהם הולכת אחורה מאות שנים לפני שבכלל קנדה הפכה למדינה עצמאית בדיוק לפני 150 שנה.
לצפיה ב-'האם המיסוי של 15% על השקעות נדלן לזרים לא מוחק את יתרון '
האם המיסוי של 15% על השקעות נדלן לזרים לא מוחק את יתרון
15/08/2017 | 16:19
3
106
ההשקעה בקנדה?
לצפיה ב-'מס רכישה של 15 אחוז חל רק באזור קטן'
מס רכישה של 15 אחוז חל רק באזור קטן
15/08/2017 | 16:42
2
123
מאד בקנדה קרי באזור של טורונטו ומחוץ לו וכן בעיר וונקובר וסביבתה וגם זאת לסוג ספציפי של נכסים . קנדה גדולה מאד ובשאר המקומות  כגון עיר הבירה אוטווה, מונטריאול וכו ללא יוצא מן הכלל המס רכישה נע בין 0 אחוז עד כ 1 אחוז בלבד, נמוך בהרבה מאשר בישראל עבור משקיעים. 
 
לצפיה ב-'כלומר, האתרים האטרקטיביים ביותר להשקעה ממוסים'
כלומר, האתרים האטרקטיביים ביותר להשקעה ממוסים
16/08/2017 | 12:59
1
76
ולכן לא רלוונטיים למשקיע זר. אשמח אם תטען שאני טועה.
לצפיה ב-'האזורים בהם חל המס למשקיע הזר אינם'
האזורים בהם חל המס למשקיע הזר אינם
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2017 | 17:16
88
אטרקטיביים יותר כיום גם  ללא קשר למס וגם כבר לא אטרקטיביים למשקיע המקומי כי המחירים שם כל כך עלו ללא קשר למס החדש שכיום גם ללא המס החדש לא הייתי ממליץ להשקיע בהם אלא לפנות למקומות  אחרים שבהם ישנו פוטנציאל עלייה משמעותי יותר בערך הנכס.
באזור טורונטו וונקובר המחירים בשנים האחרונות עלו בסביבות 50 עד 100 אחוז בנכסי מגורים  ולכן לא צפויה עלייה משמעותית עתה ולמעשה אפילו בטורונטו המחירים ירדו בחודשים האחרונים. צריך להבין שמשקיע אינו עובר לגור בהשקעה כלא מחפש תשואה ראויה ומניבה ולכן עצם זה שהשקעה לא במרכז העיר טורונטו או וונקובר אינה רלוונטית לגביו. מי שהשקיע במרכז טורונטו או ונקובר לפני שנתיים שלוש ויש לי משקיעים  כאלה אכן הרוויחו באופן מרשים מאד ואולם כיום או שמכרו לממש רווח או שהפנו השקעותיהם למקומות אחרים בקנדה שבהם הפוטנציאל רווח והשקעה גדולים בהרבה.
צריך להבין שגם המס המדובר אינו חל על נכסים מסחריים לדוגמא בכלל או ורק באזורים מצומצמים שכפי שהסברתי גם ללא במס לא הייתי ממליץ כיום להשקיע בהם שכן המחירים שם העמירו לשחקים כבר.
לצפיה ב-'קרן פנסיה קנדית תסכים להתחייב לאזרח ישראלי לפנסיה ?'
קרן פנסיה קנדית תסכים להתחייב לאזרח ישראלי לפנסיה ?
16/08/2017 | 14:43
1
96
האם קיימים גופים מוסדיים בקנדה (שמנהלים פנסיות של אזרחי קנדה)
שמסכימים שאזרח ישראל (שאין לו אזרחות קנדית) שנמצא בישראל, (והדבר היחיד שיש לו בקנדה הוא חשבון בנק), ישלם מהמשכורת שלו בישראל סכום מסוים לחיסכון פנסיוני אצלם כך שבעתיד כאשר הוא יגיע לגיל פרישה (גיל הפרישה שמקובל בקנדה) אז אותם גופים מוסדיים שפועלים בקנדה (ושאין להם שום קשר עם ישראל) יהיו מחוייבים לו למרות שאין לו אזרחות קנדית ולא נמצא בקנדה ? 
לצפיה ב-'קיימות קרנות פנסיה פרטיות בקנדה'
קיימות קרנות פנסיה פרטיות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2017 | 17:15
88
ואותם לא מעניין באם אתה אזרח או תושב מקומי אם לאו. הם מציעים לך חבילת פנסיה וכל עוד אתה משלם את הפרמיה החודשית בהוראת קבע מהחשבון בקנדה אז תקבל בגיל הפרישה תשלומים חודשיים.
לגבי תנאי הפנסיה זה בהתאם לתוכנית של כל חברה וכן לגיל שלך.
ייתכן מאד שמאחר ואתה תושב זר תנאי הפנסיה שונים ואולם אתה צריך לברר עימם ישירות או דרך סוכנים שלהם.
לצפיה ב-'לעו"ד יונתן וינגרטן - מה דין הבנקאות בקנדה ביחס לתיירים ?'
לעו"ד יונתן וינגרטן - מה דין הבנקאות בקנדה ביחס לתיירים ?
15/08/2017 | 14:08
2
56
 מה הדין של הבנקאות בקנדה ביחס לתיירים שמגיעים לקנדה ומבקשים לפתוח חשבון בנק בקנדה כאשר אין להם אזרחות בקנדה  ?
 

אני אזרחית ישראל, ואין לי אזרחות בקנדה.
אבל, אני מגיעה לקנדה כתיירת, ואז מגיעה לבנק מסחרי בקנדה, ואז מבקשת לפתוח חשבון בנק בבנק מסחרי בקנדה.

האם בקנדה הבנקים בכלל ייאפשרו לי לפתוח חשבון בנק ?
נניח שהם מאפשרים לי, אבל חוזרת לישראל אחרי שבוע שבו הייתי תיירת בקנדה.
ואז אחרי שנתיים אני בודקת את החשבון בנק בקנדה, לראות אם הוא בכלל קיים. האם החשבון בנק יהיה קיים או שהפיקוח על הבנקים הקנדי של משרד האוצר הקנדי דאג לכך שחשבונות בנקים של אנשים שאין להם אזרחות קנדית ייסגר ואז אגלה שהחשבון בנק שלי בקנדה נסגר ?
לצפיה ב-' אין שום מניעה עקרונית לכל אחד לפתוח חשבון בנק בקנדה בין אם '
אין שום מניעה עקרונית לכל אחד לפתוח חשבון בנק בקנדה בין אם
( לעמוד שלי בתפוז )
15/08/2017 | 18:36
1
71
בשמו/ה או בשם חברה קנדית או אחרת. אין שום חוק או תקנה המונעים פתיחת חשבון בנק עבור תיייר.
העובדה שאת תיירת לא מעלה ולא מורידה וגם אין צורך להסתיר מהבנק שאת תיירת בכלל.
משרד האוצר הקנדי אינו דואג לכך שהחשבון יסגר חלילה כי את תיירת לאחר מספר שנים שכן זכותך לפתוח חשבון בנק ובוודאי שיש לך שליטה מלאה עליו דרך אתר האינטרנט של הבנק בנוסף תקבלי פינקס שיקים ככל בעל חשבון בנק.
משרד העו"ד שלי בקנדה משרת לקוחות רבים מחו"ל, כולל מישראל אשר להם חשבונות בנק בקנדה בין בשמם או בשם חברות קנדיות שלהם.
יתירה מכך לעניין חברות, בשונה מישראל, בקנדה בעלי המניות אינם נרשמים ברשם החברות כלל ועיקר בשל חיסיון והגנת הפרטיות.
לצפיה ב-'יש לך המון ידע ותודה על השיתוף ובהצלחה לך בהכל '
יש לך המון ידע ותודה על השיתוף ובהצלחה לך בהכל
15/08/2017 | 21:56
45
ובהצלחה גם לפורום החדש שהקמת 
 
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
13/08/2017 | 16:58
2
103
לפני כמה חודשים התענינתי בהשקעה בקנדה ובפתיחת חברה בקנדה.
 
האם זה כלכלי לקנות נכס להשקעה ולרשום אותו על שם חברה שתיפתח בקנדה אליה יוזרם כסף משלושה בעלים והבית יירשם על שמה.
 
המטרה היא להשכיר את הבית בAIRBNB או להשכיר אותו לדייר.
 
מהם עלויות פתיחת חברה בקנדה?
איזה מיסים צריך לשלם ומתי? בהנחה שלא מושכים שום דיוידנד אלא הכסף נשאר בחברה לצורך קניית עוד נכסים בעתיד.
 
מה לגבי ארנונה בקנדה?
 
תודה.
 
לצפיה ב-'ברוך הבא ניאו 11 לפורום. כדאיות עיסקה, אופן הרכישה ומיסים '
ברוך הבא ניאו 11 לפורום. כדאיות עיסקה, אופן הרכישה ומיסים
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 22:21
1
92
רכישת נכס בשם חברה קנדית באופן כללי כדאי שכן מאפשר אגירת רווחים מהכנסות בחברה ותשלום מס חברות נמוך של 15 אחוז בלבד וזאת לאחר ניכוי הוצאות.
כאשר יש כוונה לרכוש מספר נכסים כפי שלקוחות שלי עושים, אני ממליץ להקים חברה שכן אז ההכנסה גדלה ויש רצון למשקיע לשלם מס  מופחת כל שניתן ככל שהחוק מכיר. לציין שבהשקעה בנכס בקנדה, כולל בנכס מגורים רשויות המס בקנדה מכירות בפחת של 4 אחוז לשנה מערך השקעה ככה שניתן באופן מושכל להפחית משמעותית מס.
לא זאת גם זאת, בשונה מישראל, הריבית של הלוואת המשכנתא מוכרת כהוצאה לכל דבר וענין ומעבר לכך דרך המשקיעים שלי אני דואג שאף טיסה פעם בשנה לקנדה תוכר כהוצאה לכל דבר וענין.
הקמת חברה קנדית והוצאת שטרי מניות למשקיעים השונים אינה כרוכה בעלות גבוהה ונעה סביבות 1500 דולר קנדי , בסביבות 4000 שקל ,כולל מינוי בעלי תפקידים כפי שיורו המשקיעים.
הארנונה בקנדה בנכסי מגורים עומדת על בערך 1 אחוז מערך הבית (ארנונה השנתית)   עפי    רישומי   העיריה  שבדרך כלל  נמוך יותר  לעיתים משמעותית מהערך האמיתי בשוק.   
לציין שיש אפשרות לרכוש נכסים גם שותפויות או חברה בצרוף הסכמי שיתוף תוך החזקת מניות בנאמנות.....ישנם צירופים שונים של בעלויות בקנדה הכל עפי בקשת המשקיע.
לצפיה ב-'תודה על המידע.'
תודה על המידע.
20/08/2017 | 14:16
9
לצפיה ב-'כיצד מובטחת שההשקעה ע"ש המשקיע? '
כיצד מובטחת שההשקעה ע"ש המשקיע?
09/08/2017 | 13:46
2
79
לצפיה ב-'תודה מראש. אלון'
תודה מראש. אלון
09/08/2017 | 13:47
46
לצפיה ב-'שאלה מצויינת אלון המצריכה תשובה ברורה ונהירה בפני עצמה '
שאלה מצויינת אלון המצריכה תשובה ברורה ונהירה בפני עצמה
( לעמוד שלי בתפוז )
09/08/2017 | 19:05
118
אומנם בתשובותי לשאלות הקודמות התייחסתי לנושא הבטחת ההשקעה על שם המשקיע, אין ספק שנושא זה דורש התייחסות נפרדת בכדי להסיר כל חסם בפני משקיע החושש ובצדק שמא השקעתו למעשה נשלטת באופן מלא ע"י אחר ובכלל בשם גורם פרטי או גוף משפטי אחר הנשלט ע"י אחרים, בין אם חברת ההשקעות, הגורם המציע את שירותיו לרכישה או כל גורם אחר.
 
נושא הבעלות על ההשקעה והשליטה הינו עניין מכריע עבור כל משקיע ובוודאי עבור משקיע שאינו מתגורר במדינה בה מושקע כספו.
 
ההשקעות השונות עליהן עמדתי בתשובותי הקודמות הדגישו את נושא הבעלות המלאה של המשקיע על השקעתו ואבקש עתה להיתייחס ביתר פירוט למניעת אי הבנות.
 
1.בהשקעה בנכס קיים החל מהגשת הצעת הרכישה למוכר, השם המלא של המשקיע או כל שם אחר שיבקש, יופיע בהצעת הרכישה ויועבר למשקיע בכדי שיוכל לוודא כל הפרטים. למיותר לציין שהצעת רכישה תעשה רק לאחר שהמשקיע יקבל את כל הפרטים אדות ההשקעה,לרבות תצלומים של הנכס ושאר פרטים מלווים בהיתייחסות משפטית וכן כדאיות ההשקעה באמצעות משרדי. לאחר שהמשקיע בהמלצת משרדי כמובן יורה על הגשת ההצעה, זו כאמור תתבצע רק בשם המשקיע ובאם ההצעה לרכישה תתקבל, כל המסמכים המשפטיים הנוגעים לרכישה יהיו בשם הרוכש. במידה והרוכש בוחר לקחת משכנתא אשר תסודר לו באמצעות משרדי בהיקף של כ 65 אחוז, המשכנתא וכל המסמכים יהיו בשם המשקיע בלבד.
ביום הרכישה והעברת התשלום למוכר, משרד עורכי הדין ברשותי מוסמך באופן מלא דרך קוד גישה סודי להיכנס לאתר של רשות המקרקעין, קוד הקודשים של הטאבו, ולרשום הן הבעלות מלאה והן המשכנתא  ע"ש המשקיע והמשקיע בלבד כולל כתובתו בישראל או כל כתובת שימסור. למעשה גם לאחר הרכישה, השליטה המלאה בהשקעה, קרי בנכס, היא בידי המשקיע והמשקיע בלבד. מאחר וברשותי גם חברת ניהול, החברה כמובן מציעה שרותי ניהול מלאים בנכס, לרבות מציאת שוכרים, ניהול שוטף, תשלום המשכנתא ובהמשך מכירת הנכס באם המשקיע יבקש לממש עליית הערך של הנכס.
 
2.השקעה בנכס טרום בניה הפרוצדורה דומה מאד. ההסכם רכישה מול הקבלן מתבצע אך ורק בשם המשקיע אשר כמובן מנותב רק להשקעות שמשרדי וחברתי סבורים שראוי להשקיע. המשקיע מקבל העתק של הסכם הרכישה בו מופיע שמו המלא כבעל הזכויות ברכישה ולאחר מכן אף יש למשקיע כ 10 ימים להתחרט על הרכישה ללא כל סיבה ולקבל את הפיקדון הראשון חזרה באופן מלא ללא קנסות. הפיקדון של הרוכש, כפי שהסברתי ארוכות בתשובות הקודמות, אינו מגיע לקבלן אלא למשרד עורכי דין גדול ששומר על הפיקדון בחשבון נאמנות עד סיום הבניה, מסירת המפתחות והעברת הבעלות ע"ש המשקיע, רק אז מועברים דמי הרכישה כולל הפיקדון לקבלן. ביום הרכישה וקבלת המפתחות הבעלות והמשכנתא נרשמים ברשם המקרקעין בשם המשקיע והמשקיע בלבד כולל כתובתו בישראל וזאת   באמצעות משרד ערוכי הדין ברשותי.
 
3. בהשקעה של הלוואת משכנתא בלבד באחוזים גבוהים לבעל נכס קיים המשכנתא נרשמת ע"ש המשקיע בלבד ברשם המקרקעין כפי שציינתי למעלה.
 
אשמח להשיב לכל שאלה משלימה והבהרה. אנא גם פנו לאתר שלי בעברית אשר יש לו לינק בפורום ואשר מסביר בפירוט.
לצפיה ב-'באיזה אופן הכי כדאי להשקיע בקנדה? '
באיזה אופן הכי כדאי להשקיע בקנדה?
08/08/2017 | 12:29
1
64
לצפיה ב-'השקעה בקנדה יכולה להיות במספר אופנים בהתאם ליכולת המשקיע '
השקעה בקנדה יכולה להיות במספר אופנים בהתאם ליכולת המשקיע
( לעמוד שלי בתפוז )
08/08/2017 | 18:02
133
ישנם  מספר סוגי השקעות אשר המשותף לכולן היא שהן ע"ש המשקיע והמשקיע בלבד ולמשקיע יש שליטה מלאה על ההשקעה שלו בכל עת.
 
1. סוג המקובל של השקעה והידוע ומוכר לכולם הינו ברכישת בית/דירה קיימת ע"ש המשקיע והשכרתו החוצה. ברכישת הבית הרוכש מתבקש להביא לקניה בסה"כ כ- 35 אחוז מסך הרכישה כאשר משרדי דואג להלוואה של עד 65 אחוז מערך הבית מאחד הבנקים הגדולים בקנדה מריבית הנעה בסביבות 3 אחוז בלבד. בסוג רכישה של בית קיים היתרון הינו קבלת שכירות באופן מיידי ובאם יש משכנתא, השכירות משלמת המשכנתא.
 
2. סוג נוסף מקובל מאד הינה רכישה של בית במצב טרום בניה שהיתרון העיקרי הינו שהתשלום של  35 אחוז  כדמי הרכישה ,אינו מתבצע מייד עם חתימה על הסכם הרכישה מול הקבלן ע"ש המשקיע, אלא בתשלומים המתפרסים לאורך בין 15 ל 24 חודשים, כאשר כל כספי הרכישה שמהווים מקדמה כלל לא עוברים לקבלן אלא ישירות וע"ש משרד עוררכי דין גדול ומוביל אשר מחזיק אל הכספים בנאמנות מוחלטת עד סיום הבניה ורק לאחר קבלת המפתחות ולאחר העברת בעלות ע"ש המשקיע. העברת הפיקדון לנאמנות עורך דין זו דרישה בדין והקבלנים מחוייבים לכך עפ"י הדין. רק ביום קבלת המפתחות ולאחר העברת הבעלות בטאבו, הקבלן מקבל את  דמי הפיקדון וכן יתרת הכספים שלרוב מגיעים כבר מהבנק המלווה. יוצא איפה שהמשקיע מעבר ל 35 אחוז שכבר שילם כדמי פיקדון לא נידרש לתשלומים נוספים של דמי רכישה לקבלן למעט הוצאות הנוגעות לרישום הנכס ע"ש הרוכש.  למיותר לציין שבתקופה של ההמתנה עד קבלת הנכס מהקבלן, פוטנציאל עליית הערך הוא משמעותי והנכס יכול לעלות בעשרות אחוזים כפי שקרה בפועל עפ"י נתונים מגורמים מהימנים בנדל"ן באזורים מסוימים בקנדה.
יתירה מכך, ברכישה של דריה בטרום בניה רוב הקבלנים מאפשרים ללא תשלום קנס או עמלה, על העברת הזכויות לגורם אחר קרי, באפשרות המשקיע לא להמתין כלל לקבלת הדירה אלא למכור זכויותיו לעיתים בעשרות אחוזים מעבר למחיר הדירה הכולל ככה שיותא איפה שאם המשקיע שילם כפיקדון רק 35 אחוז מדמי הרכישה, ומוכר את זכויותיו בדירה נניח ב 25  אחוז יותר מערך הדירה אזי למעשה המשקיע הרוויח יותר מ 200 אחוז על השקעתו בתשלום דמי הפיקדון שכמובן משולמים לו חזרה יחד על הרווח כאמור. 
 
3.סוג נוסף של השקעה זה במתן הלוואות משכנתא פרטיות, משהו שפופולרי למדי בקנדה ומדובר בהלוואות משכנתא ראשונה או שניה בריבית הנעה בין 7 אחוז עד לעיתים 15 אחוז לשנה כאשר נירשמת משכנתא ברשם המקרקעין ע"ש המלווה לרבות כתובתו בישראל. התשלום של הריבית נעשית או בקיזוז מראש של הרווח מדמי ההלוואה או בשיקים חודשיים שמועברים לנאמנות של משרד שלי ומשם ללקוח בישראל או לכל חשבון שיבקש הלקוח, לעיתים גם לחשבון בנק של המשקיע בקנדה ישירות, הכל עפ"י דרישת המשקיע. 
 
4. סוג נוסף של השקעה זה השקעה בנכסים מסחריים מניבים או בקרקע בלי בית או עם בית ישן עם צפי לשיפוץ ובהמשך השכרה או מכירה.
 
המשותף בכל ההצעות היא שבשונה מישראל שברכישה או הלוואת משכנתא נרשמת הערת אזהרה קודם ורק אחרי חודשים רבים מאד, במקרה הטוב, הבעלות והמשכנתא, הרי בקנדה הדבר מתבצע לרוב באמצעות עורכי הדין ישירות אשר למעשה באמצעות הסמכות הנתונה להם וקוד אישי נכנסים לאתר רשם המקרקעין/ טאבו  ומבצעים בעצמם ממש את העברת הבעלות ורישום המשכנתא, לרוב ממש ביום של הרכישה או מתן ההלוואה ככה שיוצא איפה שהמשקיע למעשה באותו היום מקבל תדפיס טאבו עם שמו כבעלים של הנכס או המלווה של המשכנתא.
 
משרדי עוסק בכך כדבר שבשיגרה למקומים ולמשקיעים זרים רבים כאחד.
 
לציין שכל סוגי הרכישה וההלוואה נעשים באמצעות משרד עורכי הדין ברשותי באופן ישיר ובגילוי נאות תוך קבלת אישור מהמשקיע לכל הצעה לרובת צילומים וכל הנידרש.
 
 
 
 
 
 
 

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד יונתן וינגרטן עומד בראש משרד עו"ד וינגרטן, משרד המתמחה בדין הישראלי והקנדי גם יחד. עו"ד יונתן ויינגרטן אוחז ברשיונות עריכת דין קנדי (Barrister &
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד יונתן וינגרטן

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ