לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
13941,394 עוקבים אודות עסקים

פורום מעמד זרים

פורום מעמד זרים בישראל אשר מנוהל על ידי עו"ד יהושע פקס עוסק בכל שאלה הנוגעת אל הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל. עו"ד יהושע פקס אשר מנהל את הפורום ישיב על שאלות במגוון רחב של תחומים; הסדרת מעמד והתאזרחות של בני זוג זרים בישראל, סירוב כניסה לישראל, עלייה לישראל, אשרות עבודה בישראל, ויזות ביקור עבור תיירים, ויזה לישראל עבור סטודנטים ומתנדבים, מעמד של פליטים ומבקשי מקלט, וכל שאלה בנושא הגירה לישראל מול פקידי משרד הפנים ובתי המשפט.

משרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה היא הרשות המוסמכת במדינה לטיפול במעמד זרים בישראל. ההתנהלות מול משרד הפנים יכולה להיות מתסכלת ומבלבלת, עבור הציבור הרחב, לכן הפורום נותן מענה לכל שאלה בתחום מעמד זרים בישראל, על סמך הוראות החוק וניסיון מעשי בשטח.

עו"ד יהושע פקס בעל ניסיון של כ- 10 שנים בעבודה משפטית מול לשכות משרד הפנים בכל רחבי הארץ, וערכאות משפטיות מוסמכות בתחום הגירה לישראל. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מעמד זרים

פורום מעמד זרים בישראל אשר מנוהל על ידי עו"ד יהושע פקס עוסק בכל שאלה הנוגעת אל הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל. עו"ד יהושע פקס אשר מנהל את הפורום ישיב על שאלות במגוון רחב של תחומים; הסדרת מעמד והתאזרחות של בני זוג זרים בישראל, סירוב כניסה לישראל, עלייה לישראל, אשרות עבודה בישראל, ויזות ביקור עבור תיירים, ויזה לישראל עבור סטודנטים ומתנדבים, מעמד של פליטים ומבקשי מקלט, וכל שאלה בנושא הגירה לישראל מול פקידי משרד הפנים ובתי המשפט.

משרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה היא הרשות המוסמכת במדינה לטיפול במעמד זרים בישראל. ההתנהלות מול משרד הפנים יכולה להיות מתסכלת ומבלבלת, עבור הציבור הרחב, לכן הפורום נותן מענה לכל שאלה בתחום מעמד זרים בישראל, על סמך הוראות החוק וניסיון מעשי בשטח.

עו"ד יהושע פקס בעל ניסיון של כ- 10 שנים בעבודה משפטית מול לשכות משרד הפנים בכל רחבי הארץ, וערכאות משפטיות מוסמכות בתחום הגירה לישראל. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים אל פורום מעמד זרים בישראל - עורך דין יהושע פקס
ברוכים הבאים אל פורום מעמד זרים בישראל בהנהלת עו"ד יהושע פקס. הפורום עוסק בשאלות בנוגע להסדרת מעמד אזרחים זרים השוהים בישראל, והתנהלות מול פקידי משרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה, ורשויות החוק הרלבנטיות בתחום. יודגש כי פורום מעמד זרים בישראל לא בא במקום ייעוץ משפטי אישי. שימו לב כי התשובות בפורום אינם תחליף לקבלת ייעוץ משפטי ספציפי, על בסיס פרטי המקרה הפרטני. החוקים והנהלים בנושא הגירה לישראל משתנים תדיר, וכל מקרה נבחן לגופו ע"י רשויות החוק, לכן על מנת לקבל ייעוץ משפטי אישי חובה ליצור קשר עם עו"ד העוסק בתחום הגירה לישראל והסדרת מעמד זרים בארץ, ולא להסתמך על התשובות בפורום בלבד. כמו כן, יש להימנע מכל פרסום בפורום, או העלאת תוכן מסחרי אל הפורום. בבקשה שימרו על כללי שיח נאות ומכבד. שיח פוגעני ולא ראוי יימחק, על מנת לשמור על פורום מעמד זרים בישראל מרחב בטוח לשאלת שאלות, וקבלת תשובות בנושא הסדרת השהייה החוקית בישראל של אזרחים זרים. אשמח להשיב על כל שאלה! 
המשך >>

לצפיה ב-' אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמה וניהול עסק '
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמה וניהול עסק
23/10/2017 | 12:13

הערב, בשעה 20:00, יתקיים אירוח בפורום ראיית חשבון בנושא היבטים משפטיים בפתיחה וניהול של עסק, חברה או עמותה.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אני שואלת פה בגלל מקרים רבים בתקשורת של עובדים לא חוקיים'
אני שואלת פה בגלל מקרים רבים בתקשורת של עובדים לא חוקיים
22/10/2017 | 10:44
1
9
שלום, אלו אישורים עליי לבקש מעובדת זרה שאני מעוניינת להעסיק בביתי באופן מסודר וקבוע? ללא לינה.
לצפיה ב-'אשרת עבודה מסוג ב/1'
אשרת עבודה מסוג ב/1
( לעמוד שלי בתפוז )
22/10/2017 | 13:08
7
גלית שלום,
עלייך לבדוק שיש אשרת עבודה ב/1 ושהיא בתוקף.
בברכה,
עו"ד יהושע פקס
לצפיה ב-'יש לי בן זוג לא יהודי שלא מעוניין לעבור גיור'
יש לי בן זוג לא יהודי שלא מעוניין לעבור גיור
16/10/2017 | 09:54
2
17
גם אני לא מעוניינת שהוא יתגייר
נמצא בארץ על אשרת תייר.
מה התהליך שהוא יהפוך לאזרח חוקי? אילו זכויות יש לו כעת ואילו זכויות יהיו לו?
לצפיה ב-'יש להגיש בקשה לאשרת שהיה על בסיס'
יש להגיש בקשה לאשרת שהיה על בסיס
17/10/2017 | 14:06
16
זוגיות. תמצאי טפסים והוראות באתר רשות ההגירה.
לצפיה ב-'הסדרת מעמד לבן זוג זר'
הסדרת מעמד לבן זוג זר
( לעמוד שלי בתפוז )
19/10/2017 | 13:21
10
שרונה שלום,
בהתאם לסעיף 7 לחוק האזרחות ולפסיקות בית המשפט העליון, נקבע כי בני זוג זרים הנשואים או ידועים בציבור עם אזרחי או תושבי ישראל זכאים למעמד חוקי בישראל. 
הסדרת המעמד נעשית בשלבים בהתאם להליך המדורג אשר נמשך בין 5-7 שנים, תחילה מדובר באשרה זמנית, לאחר מכן אשרת עבודה לאחר מכן מעמד תושב ארעי ולבסוף בסיומו של התהליך מקבלים מעמד קבוע (תושב קבע או אזרח).
את מוזמנת להיכנס לקרוא בהרחבה על התהליך כאן.
אשמח לסייע לכם בתהליך,
בברכה,
עו"ד יהושע פקס

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:59
2

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'הלשכה בצפת'
הלשכה בצפת
05/10/2017 | 17:29
5
17
שלום,
נקבע לי לסוף חודש אוקטובר תור ללשכת האוכלוסין בצפת.
התור נקבע בשביל להזמין את החברה שלי מאוקראינה לישראל, כדי שהיא תקבל כחלק מההליך המדורג לידועים בציבור בהתחלה ויזת תייר, וכו'

האם למפגש הזה אני צריך להביא תעודה שלה על מקום מגורים קבוע באוקראינה ?

הם שלחו לי את התור ב SMS ואפילו לא דיברו איתי. לא קיבלתי רשימת מסמכים. אני מתחילת החודש מנסה ליצור איתם קשר דרך האינטרנט "בירור נושא" בעמוד זימון תור באתר האינטרנט במחלקת אשרות , אבל הם לא חזרו אליי.

חג סוכות שמח !
לצפיה ב-'מסמכים לפתיחת הליך מדורג עם בן זוג זר'
מסמכים לפתיחת הליך מדורג עם בן זוג זר
( לעמוד שלי בתפוז )
10/10/2017 | 06:37
4
27
רונימן שלום,
את רשימת המסמכים תוכל למצוא כאן.
מסמכים כמו, תעודת יושר, תעודת לידה ומצב אישי צריכים להיות עם חותמת אפוסטיל במדינת המקור.
חג שמח! ושיהיה לכם בהצלחה.
בברכה,
עו"ד יהושע פקס
לצפיה ב-'בקישור שנתת לי (עוד שאלה)'
בקישור שנתת לי (עוד שאלה)
10/10/2017 | 08:34
3
21
בקישור שנתת לי כתוב שצריך עותק של המסמכים המקוריים.

מה שיש לי כרגע זה :

1.) המסמכים המקוריים (תעודת לידה, תעודת יושר ותעודה על מצב אישי) באוקראינית וחותמת אפוסטיל על כל אחד מהם.
2.) התרגומים של כל אחד מהמסמכים הללו על ידי נוטריון + העתק של המסמך באוקראינית שהנוטריון עשה כדי לתרגם אותם. את התרגום וההעתק שהנוטריון עשה יש לי ב 2 העתקים - אחד לי והשני למשרד הפנים.

אולי לא הבנתי נכון אבל האם צריך גם על העותק של המסמכים המקוריים הלא מתורגמים לשים חותמת אפוסטיל ? האם העותק של המקור באוקראינית שהנוטריון עשה כדי לתרגם אותו ותייק לצד התרגום מספיק ?
לצפיה ב-'כלומר...'
כלומר...
10/10/2017 | 09:02
1
13
בהעתק שהנוטריון עשה כדי לתרגם את מסמך המקור הוא צילם גם את מסמך המקור וגם את האפוסטיל ששמו עליו, ולאחר מכן חתם על הצילומים האלה עם חותמת של נוטריון. האם זה מספיק ?
לצפיה ב-'כן זה מספיק'
כן זה מספיק
( לעמוד שלי בתפוז )
10/10/2017 | 11:31
5
לצפיה ב-'חותמת אפוסטיל רק על המסמך המקורי'
חותמת אפוסטיל רק על המסמך המקורי
( לעמוד שלי בתפוז )
10/10/2017 | 11:30
7
חותמת אפוסטיל רק על המסמך המקורי.
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:27
5

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'מיואשת.. צריכה עזרה בדחיפות'
מיואשת.. צריכה עזרה בדחיפות
14/09/2017 | 14:41
1
63
אני ובן זוגי הזר התחלנו הליך הסדרת מעמד לפני שנה (הוא נמצא כאן כבר שנה). הגשנו את כל המסמכים, עברנו ראיון בהצלחה. קיבלנו סירוב משום שמבחינתם אני נחשבת נשואה. אני מסורבת גט כבר שלוש שנים. גם לאחר הגשת ערר קיבלנו סירוב ובן זוגי התבקש לעזוב את הארץ. אנחנו כל כך מתוסכלים מכל העניין. בנוסף יש לי שני ילדים שרואים בו כאבא לכל דבר. האם יש עוד מה לעשות על מנת לשנות את רוע הגזרה או שפשוט להרים ידיים. כרגע אנחנו מרגישים שידינו כבולות. 
לצפיה ב-'ערר אל בית הדין לעררים'
ערר אל בית הדין לעררים
( לעמוד שלי בתפוז )
18/09/2017 | 11:42
21
נוהל הטיפול בהסדר מעמד לבני זוג של אזרחים ישראלים, לרבות בני אותו מין (5.2.0009) (להלן: "נוהל הסדרת מעמד בני זוג של אזרחים ישראלים") קובע כלל כי בני הזוג אמורים להיות בסטאטוס "פנוי" על מנת לקבל אישור להיכנס אל הנוהל
יחד עם זאת, במידה ומצבו האישי של אחד מבני הזוג מופיע כ"נשוי", יש לתשאל במסגרת הראיון גם בנוגע לבלעדיות וייחודיות הקשר בין בני הזוג וכן בנוגע למאמציו של בן הזוג הנשוי להתיר נישואיו. בנוסף יתבקש בן הזוג הנשוי להמציא ראיות לנסיונותיו להתיר נישואיו, וזאת באמצעות תעודות ציבוריות מקוריות, מאומתות ומתורגמות.
ככל שיימצא כי ההתרשמות מכנות הקשר, ייחודיותו ובלעדיותו הינה חיובית (ובמקרה בו בן הזוג נשוי, יימצא כי בן הזוג הנשוי נוקט במאמצים ובנסיונות כנים ואמיתיים להתרת נישואיו), יוכח מרכז חיים משותף בישראל ולא תימצא מניעה פלילית ו/או בטחונית, תועבר הבקשה באמצעות הדסק להחלטת ראש תחום אשרות וזרים במטה הרשות בצירוף המלצת מנהל הלשכה.
בסמכות ראש הדסק לסרב להעביר את הבקשה לבחינת ראש תחום אשרות, במידה והתיעוד להוכחת נסיונות התרת הנישואין יימצא בלתי קביל.

במקרה הנ"ל נראה כי משרד הפנים לא פועל על פי הנוהל, לכן מומלץ להגיש ערר אל בית הדין לעררים על מנת שסמכות שיפוטית תדון בבקשה.

אשמח לסייע לכם בתהליך, מוזמנים ליצור קשר 03-3724722

בברכה,
עו"ד יהושע פקס
לצפיה ב-'איך מתרגמים ניירות למשרד הפנים?'
איך מתרגמים ניירות למשרד הפנים?
11/09/2017 | 09:37
3
32
שלום
במשרד הפנים נתנו לנו רשימה של ניירות מקוריים שצריך להביא להם כמו תעודת לידה, תעודה ציבורית המעידה על מצב אישי נוכחי וקודם של המבקשת תעודת יושר.
כתוב שהמסמכים צריכים להיות "מתורגמים במידת הנדרש".
עכשיו, כל המסמכים הם ברוסית. צריך לתרגם אותם? אם כן, אני יכול לתרגם אותם או שצריך אצל נוטריון.
תודה רבה 
לצפיה ב-'תרגום מסמכים על ידי נוטריון'
תרגום מסמכים על ידי נוטריון
( לעמוד שלי בתפוז )
11/09/2017 | 12:11
2
30
סיימון שלום,
מסמכים בשפה זרה, רוסית, צריכים להיות מתורגמים לעברית, וחתומים על ידי נוטריון.
המסמכים צריכים להיות מקוריים ומאומתים על ידי אפוסטיל או אימות קונסולרי תלוי במדינת המוצא.
ניתן לקרוא כאן על אימות מסמכים זרים בישראל וכאן על תרגום מסמכים.
אשמח לסייע לך בתהליך אם תצטרך,
עו"ד יהושע פקס
לצפיה ב-'איפה עושים את האפוסטיל?'
איפה עושים את האפוסטיל?
11/09/2017 | 21:08
1
21
תודה על התשובה שלך.
ואיפה עושים את האפוסטיל רק ברוסיה או שאפשר לעשות בשגרירות הרוסית בישראל?
קודם עושים את האפוסטיל ואחר כך את התרגום?
לצפיה ב-'אפוסטיל'
אפוסטיל
( לעמוד שלי בתפוז )
14/09/2017 | 07:13
21
אפוסטיל עושים במדינת המקור.
אתה יכול לשלוח את המסמכים לרוסיה לחברים או משפחה ושהם יבצעו זאת עבורכם.
לאחר מכן, את התרגום ניתן לבצע בארץ.
בברכה,
עו"ד יהושע פקס.

לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:05
10

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'חידוש אושרת כניסה בישראל'
חידוש אושרת כניסה בישראל
06/09/2017 | 01:58
1
44
שלום אני אזרח קוריאה הדרומית למדתי מכינה בחיפה הוויזה נגמרת 14.09.17 פניתי למשרד הפנים מספר פעמים בלי תוצאה איך הדרך הנכונה
אני מבקש עזרה דחוף
לצפיה ב-'למה אתה מתכוון אין תוצאה'
למה אתה מתכוון אין תוצאה
06/09/2017 | 16:48
27
מסרבים או לא מגיבים. אם מסרבים אפשר להגיש ערר.
לצפיה ב-'חותמת אפוסטיל למסמכים רשמיים מרוסיה'
חותמת אפוסטיל למסמכים רשמיים מרוסיה
03/09/2017 | 20:30
2
18
שלום לכולם

מהי הדרך היעילה ביותר לקבל חותמת אפוסטיל על מסמכים כמו תעודת לידה, מצב משפחתי, העדר רישום פלילי עבור משרד הפנים?
האם השגרירות הרוסית כאן יכולה לעזור עם זה?
לצפיה ב-'אפוסטיל'
אפוסטיל
( לעמוד שלי בתפוז )
04/09/2017 | 13:12
1
21
רובי שלום,
חותמת אפוסטיל צריכה להגיע ממדינת המקור של המסמך.
לכן השגרירות בארץ לא יכולה לעזור.
יש לשלוח את המסמכים המקוריים לרוסיה ושם הם יוחתמו, עדיף לעשות זאת דרך חבר או קרוב משפחה.
בברכה,
יהושע
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
04/09/2017 | 20:26
9
לצפיה ב-'פגישת מסמכים ראשונה במשרד הפנים'
פגישת מסמכים ראשונה במשרד הפנים
31/08/2017 | 11:20
3
54

שלום

נקבעה לי ולבת זוגי שאינה אזרחית פגישת מסמכים ראשונה במשרד הפנים לצורך הגשת בקשה לקבלת מעמד על סמך חיים משותפים. בת הזוג שלי נכנסה לארץ לפני מספר שנים באשרת תיירת ונשארה מאז, ובעצם אין לה שום מעמד בארץ.
אודה אם מישהו יוכל להסביר לי כמה עניינים:
מהם המסמכים שאיתם אנחנו צריכים להגיע לפגישה הראשונה?
האם צריך להגיע לפגישה עם טופס בקשה מוכן שמילאנו מראש?
מהי ההתנהלות בפגישה שכזו בד"כ מצד הפקידים במשרד הפנים?
אנחנו מתכוונים לקחת עורך דין לקראת המשך ההליך, אבל חשוב לנו לדעת איך נראית הפגישה הראשונה עם משרד הפנים.

לצפיה ב-'מהפרטים שמסרת'
מהפרטים שמסרת
31/08/2017 | 21:28
1
39
קשה להבין באיזה טפסים מדובר ומפליא שלא הוסבר לך הדבר ע''י
מי שהזמין אותך. יתכן מאוד שרק בפגישה תקבל הסבר ואז גם יתנו לך את הטפסים המתאימים.
לצפיה ב-'ממש לא הסבירו כלום'
ממש לא הסבירו כלום
31/08/2017 | 22:27
23
הפקידה שדיברה איתי בטלפון נשמעה מאוד כועסת.
השאלה שלי היא מה קורה בד"כ בפגישה הראשונה במשרד הפנים בסיטואציה שכזו.
לצפיה ב-'ראיון במשרד הפנים להסדרת מעמד בן זוג זר '
ראיון במשרד הפנים להסדרת מעמד בן זוג זר
( לעמוד שלי בתפוז )
03/09/2017 | 09:38
51
דניאל שלום,
במקרה כמו שלכם שהבת זוג שהתה בארץ באופן לא חוקי, חשוב מאוד להגיע לפגישה מוכנים ומלווים בעו"ד.
בלינק הבא יש הסבר על מסמכים שצריך להביא.
רצוי למלא את כל המסמכים טרם הגעתם.
חשוב להגיע רגועים, לרוב מתבצע ראיון/ תשאול עם כל אחד מהבני זוג בנפרד.
אשמח לסייע לכם בתהליך.
מוזמנים ליצור קשר עם משרדי 03-3724722
בהצלחה,
יהושע.
לצפיה ב-'מספר ת.ז. ללא אזרחות,'
מספר ת.ז. ללא אזרחות,
29/08/2017 | 02:12
1
49
שלום. חברתי לעבודה איננה אזרחית ישראלית, אך יש לה בן לאב ישראלי. הזוג כבר לא ביחד. היא מעוניינת לבקש הסדרת מעמד מתוקף היותה אם לקטינה שהיא אזרחית ישראלית. לבת יש מספר ת.ז. ותעודת לידה, האם זה אומר שהיא בהכרח אזרחית ישראלית? אם לא, מה המשמעות של מספר ת.ז. ללא אזרחות ומה המהלכים הבאים שצריך לעשות מול משרד הפנים כדי להסדיר את מעמד האם והבת?  אני שואל בעצמי כי האמא משוכנעת שאם לבת יש מספר ת.ז. פירוש הדבר שהיא אזרחית, ואילו אני כלל לא בטוח בכך.
לצפיה ב-'הסדרת מעמד מטעמים הומניטאריים'
הסדרת מעמד מטעמים הומניטאריים
( לעמוד שלי בתפוז )
03/09/2017 | 09:56
24
מספר תעודת זהות מעיד על מעמד תושב ארעי, תושב קבע או אזרחות. בת לאבא אזרח היא אזרחית מיום הלידה.
האם האבהות מוכרת על ידי משרד הפנים?
האם יכולה לבקש מעמד מטעמים הומניטאריים בעיקר אם היא ההורה המשמורן.
בברכה,
עו"ד יהושע פקס

לצפיה ב-'מסורבת כניסה '
מסורבת כניסה
20/08/2017 | 04:17
4
76
הכרתי בחורה מאוקריאנה ששהתה תקופה בארץ אצל חברה שגם העסיקה אותה . לאחר שהיא חזרה לאוקרינה היא קיבלה הודעה שהיא מסורבת כניסה ל 10 שנים בגלל שהיא עבדה ללא אישור . 
הקשר שלי איתה נשמר ואני רוצה מאוד להזמין אותה לישראל אלי האם הדבר ניתן ? האם אפשר להפוך את ההחלטה ? היכן בכלל אני בודק אם זה נכון ? 
תודה 
לצפיה ב-'סירוב כניסה בעקבות עבודה לא חוקית'
סירוב כניסה בעקבות עבודה לא חוקית
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2017 | 08:26
3
71
יונתן בוקר טוב,
זה אפשרי להזמין אותה לארץ אך בגלל שהיא עבדה פה באופן לא חוקי זה לא יהיה קל.
כדי לקבל ביטול סירוב כניסה יש לפנות אל מטה רשות האוכלוסין וההגירה בירושלים. תצטרכו להוכיח שהקשר שלכם הוא אמיתי וכן וככל הנראה תדרשו להפקיד ערבות בנקאית כדי להבטיח שהיא תצא מהארץ טרם פג תוקף הויזה.
משרדי יוכל לסייע לכם בתהליך אם תחליט להתקדם.
בברכה ובהצלחה,
עו"ד יהושע פקס
לצפיה ב-'אשמח להבין משהו'
אשמח להבין משהו
28/08/2017 | 12:11
2
44
כתוב שהיא הועסקה על ידי חברה
ייתכן מאוד שהחברה אמרה לה שהעבודה חוקית והציגה בפניה אישורים לא אמיתיים ובעצם עבדה אליה...
למה היא גורשה ל- 10 שנים? לא פונים לחברה שהעסיקה אותה באופן לא חוקי?!
לצפיה ב-'אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש'
אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש
( לעמוד שלי בתפוז )
03/09/2017 | 09:48
24
שלום,
כפי שרשמתי בכותרת, אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש.
אפשר לבוא בטענות לחברה שהעסיקה באופן לא חוקי, אך אני בספק אם זה יעזור לה.
עו"ד יהושע פקס.
לצפיה ב-'"יתכן מאוד",,,,,,,וכו''
"יתכן מאוד",,,,,,,וכו'
06/09/2017 | 16:51
29
זה לא מספיק. אם הטעו אותה בוודאי שאלה נסיבות מקלות. אבל צריך להוכיח אותן.
לצפיה ב-'אישור כניסה לארץ לבעלי-תושב אירופה'
אישור כניסה לארץ לבעלי-תושב אירופה
10/08/2017 | 12:01
1
67
תיק שלום, אני-אזרחית ישראלית תושבת חוזרת  ובעלי שהוא אזרח רומני מתכונים לעבור לגור בארץ. הבנתי שיש צורך בהגשת בקשה בשבילו קודם להגעה לארץ בשגרירות( לוקח כ 45 יום)או שאני יכולה לגיש את הבקשה בשבילו במשרד הפנים. השאלה שלי: האם (כדי לחסוך זמן) בעלי יכול להגיע לארץ כתייר( אזרח אירופאי לא צריך ויזה לזה) ואז כשהוא בארץ שנינו יכולים לפנות עם בקשה למשרד הפנים בשביל פתיחת תיק לשהיה באך והליך מדורג. תודה 

לצפיה ב-'זימון בן זוג זר'
זימון בן זוג זר
( לעמוד שלי בתפוז )
13/08/2017 | 14:46
58
סופיה שלום,
אם את בארץ את יכולה להגיש את הבקשה בשבילו ולזמן אותו. אם שניכם בחו"ל עליכם להגיע לשגרירות ישראל בחו"ל ושם להגיש בקשה להליך מדורג לפי נוהל 5.2.0008 - נוהל הטיפול במתן מעמד לבן זוג זר הנשוי לאזרח ישראלי.
אני לא ממליץ לנסות להיכנס לארץ כתייר, משרד הפנים מחייב בהסדרת כניסה של בן זוג זר מראש. וקיים סיכויי שפקידי ביקורת גבולות יסרבו את כניסתו מחשש להשתקעות לא חוקית.
משרדי יוכל לסייע לכם בהליך.
בברכה,
עו"ד יהושע פקס.
לצפיה ב-'ביטוח בריאות פרטי'
ביטוח בריאות פרטי
06/08/2017 | 13:31
41
שלום. צריך בבקשה המלצה לביטוח בריאות פרטי לא יקר לאישתי + ילדה תושבי חוץ, עד שיקבלו מעמד מביטוח לאומי.
לצפיה ב-'מסמכים למשרד הפנים לקבלת אשרת כניסה לחברתי/אישתי'
מסמכים למשרד הפנים לקבלת אשרת כניסה לחברתי/אישתי
03/08/2017 | 10:17
1
88
בחודש הבא (ספטמבר - 17) אני אמור לקיים נישואים אזרחיים עם חברתי מהפיליפינים במנילה - לצורך הנישואים תרגמתי את תמצית הרישום ממשרד הפנים לאנגלית עם אישור אפוסטיל וחתימת השגרירות הפיליפינית בישראל .
לאחר הנישואים אני מתכוון להגיש במשרד הפנים (עבור אשתי) אשרת כניסה ושהות למטרת חיים משותפים . ממשרד הפנים נדרשתי לרשימה של טפסים - והייתי מעוניין בעזרה (יצירת קשר) עם כאלה שעברו תהליך דומה , משום שידוע לי שאני הולך לעבור תקופה קשה - ואולי עם עזרה מניסיונם של אחרים , אוכל לעבור את התהליך הזה בצורה חכמה יותר.
לצפיה ב-'הליך מדורג לבני זוג נשואים'
הליך מדורג לבני זוג נשואים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/08/2017 | 14:00
45
שלום רב,
יש לי הרבה ניסיון בנושא הזה ואשמח להיפגש איתך ולהסביר לך על התהליך ועל השלבים.
אני יפנה אותך למאמר שאמור לעשות קצת סדר -
http://www.tapuz.co.il/forums/articles/article/256...
בברכה והמון הצלחה
עו"ד יהושע פקס
לצפיה ב-'שלום, אפשר להתייעץ לגבי ויזה לארה"ב? '
שלום, אפשר להתייעץ לגבי ויזה לארה"ב?
30/07/2017 | 11:33
2
20
לצפיה ב-'עדיף בפורום עוברים לארה''ב.'
עדיף בפורום עוברים לארה''ב.
30/07/2017 | 15:35
8
לצפיה ב-'ויזה לארה"ב'
ויזה לארה"ב
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2017 | 09:21
30
כן בהחלט, המשרד שלי עוסק גם בהגירה לארה"ב את יכולה להתקשר או לשלוח הודעה בפרטי. 033724722 office@lawoffice.org.il
לצפיה ב-'הסדרת מעמד עם מסורב פעמיים'
הסדרת מעמד עם מסורב פעמיים
28/07/2017 | 17:44
4
76
שלום רב לכולם. אני מבינה שהמצב שלי קשה ומורכב מאוד אך עדיין קיימת בי תקווה. מתנצלת מראש על האורך אך חשוב לי שהכל יהיה ברור.
לפני שלושה חודשים התחלתי לנהל מערכת רומנטית עם אזרח אוקראיני. בחודש מרץ טרם ההכרות שלנו הוא ניסה להגחע לישראל אך סורבה כניסתו עקב חשד לעבודה בארץ.  
לפני 5 ימים  כאשר הגיע לישראל כניסתו סורבה שוב עקב אותו חשד. למרות שהייתה בידיו הזמנה ממני והוא הגיע לביקור חברי. (ציינו שאני חברה טובה) 
לצערי בטלפון נייד שלו מצאו צילום מסך עם מידע  לגבי הסדרת ויזת עבודה B1
הוא הורחק מהארץ יום למחרת.  קיימת בעיה נוספת, בעקבות תיק איחוד שלי , לי קיים צו עיכוב יציאה מהארץ, לו איסור כניסה.  האם ניתן לעשות משהו בעניין? אני אובדת עצות . האם יש סיכוי כלשהו שנהיה ביחד? 
תודה מראש
לצפיה ב-'ושאלה נוספת...'
ושאלה נוספת...
28/07/2017 | 19:23
40
אנחנו מאוד רוצים להינשא ולהקים משפחה. ידוע לי שיש לי אפשרות לקבל ביטול עיכוב יציאה מהארץ לצורך נישואין.
השאלה , האם לאחר שנתחתן ונרצה לפתוח תיק איחוד משפחה, במדץשרד הפנים לא יראו את הדבר כנדואים פיקטיביים בהתחשב בהיסטוריית סירובי כניסה שלו? ואם בכלל יקבל אישור להיכנס לארץ בתור בעלי? 
לצפיה ב-'הסדרת מעמד בן זוג מסורב כניסה'
הסדרת מעמד בן זוג מסורב כניסה
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2017 | 10:16
54
שלום רב,
אכן כפי שאמרת המקרה לא פשוט. ראשית, סירוב כניסה לישראל בדרך כלל מוביל להטלת מגבלות על כניסה עתידית לארץ למשך 5 עד 10 שנים. שנית, נראה כי קיים חשש ממשי אצל משרד הפנים להשתקעות ועבודה לא חוקית בישראל. תצטרכי להגיש בקשה לכניסה לישראל מראש ולהוכיח קשר זוגי אמיתי. אתם מכירים זמן קצר יחסית לכן אני ממליץ על ביסוס הקשר.
יש סיכוי גדול כי תיק זה יגיע אל ערכאות משפטיות.

אשמח לתאם איתך פגישה.
בברכה, עו"ד יהושע פקס
לצפיה ב-'נשאלת השאלה'
נשאלת השאלה
01/08/2017 | 12:46
1
37
תודה רבה על התשובה המפורטת. אך נשאלת השאלה, כיצד ניכל לבסס את הקשר כאשר לי יש עיכוב יציאה מהארץ ולו איסור כניסה?
לצפיה ב-'תיעוד הקשר'
תיעוד הקשר
( לעמוד שלי בתפוז )
09/08/2017 | 14:03
27
אני ממליץ לתעד את השיחות שלכם דרף סקייפ, וואטסאפ, מיילים כל דרך בה אתם מתקשרים.
בהצלחה,
עו"ד יהושע פקס
לצפיה ב-'הסדרת מעמד עבור בני זוג זרים של ישראלים '
הסדרת מעמד עבור בני זוג זרים של ישראלים
( לעמוד שלי בתפוז )
24/04/2017 | 09:03
606
בוקר טוב לכולם,
קצת מידע שיכול אולי לעשות סדר, למי שנמצא בתהליך או מעוניין להתחיל אותו.
אתם מוזמנים להיכנס ולקרוא,
בברכת המשך יום טוב,
עו"ד יהושע פקס

מנהל/ת הפורום

אודות:
עורך דין יהושע פקס חבר בלשכת עורכי הדין מאז שנת 2009, שותף במשרד עורכי דין כהן, דקר, פקס, ברוש – עורכי דין להגירה. עו"ד יהושע פקס מתמחה בהגירה לישראל,
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד יהושע פקס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו