לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
43064,306 עוקבים אודות עסקים

פורום תביעות ביטוח סיעודי

פורום זה עוסק בתביעות סיעוד נגד חברות ביטוח ומנוהל על ידי עו"ד גלעד רמתי.

הורינו המבוגרים מבוטחים בביטוח סיעודיים שונים, פרטיים או באמצעות קופות החולים. אולם כאשר הם נזקקים לעזרה מהביטוח הסיעודי, בחלק ניכר מהמקרים, חברות הביטוח מתנערות ממתן פיצוי תוך שימוש בתירוצים שונים.

במקרים אלה אסור לוותר לחברות הביטוח מכיוון שברוב המקרים, לאחר התערבות עורך דין, חברות הביטוח משלמות את הפיצוי המגיע למבוטחים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תביעות ביטוח סיעודי

פורום זה עוסק בתביעות סיעוד נגד חברות ביטוח ומנוהל על ידי עו"ד גלעד רמתי.

הורינו המבוגרים מבוטחים בביטוח סיעודיים שונים, פרטיים או באמצעות קופות החולים. אולם כאשר הם נזקקים לעזרה מהביטוח הסיעודי, בחלק ניכר מהמקרים, חברות הביטוח מתנערות ממתן פיצוי תוך שימוש בתירוצים שונים.

במקרים אלה אסור לוותר לחברות הביטוח מכיוון שברוב המקרים, לאחר התערבות עורך דין, חברות הביטוח משלמות את הפיצוי המגיע למבוטחים.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום תביעות ביטוח סיעודי העוסק בסיוע למבוטחים בביטוח סיעודי. זה המקום שלכם להתייעץ בכל שאלה הקשורה להתמודדות מול חברות הביטוח הסיעודי ובקשיים שהן מערימות. אין לראות באמור בפורום זה תחליף לייעוץ משפטי פרטני.
המשך >>

לצפיה ב-'ביטוח סיעודי מאיזה גיל ומה ההבדל'
ביטוח סיעודי מאיזה גיל ומה ההבדל
11/05/2019 | 16:28
1
2
שאלת תם, אני באמת לא מבין בתחום ...
אם אעשה ביטוח סיעודי בגיל 40  בגיל 50 או בגיל 60  בהנחה שאני בריא ולא אזדקק
בגילאים האלו.

מה ההבדל (פרט לזה שבגיל 40 נניח אשלם 100 ש"ח לחודש, ובגיל 60 200 ש"ח לחודש) 
כלומר, האם "יוצא" לי משהו מזה שאתחיל ביטוח סיעודי בגיל 40 ולא בגיל 50 ?

האם זה שווה את ה10 שנים בהן "חסכתי" את תשלומים אלו ?

מקווה שהשאלה ברורה..
תודה רבה
לצפיה ב-'קבלה לביטוח סיעודי'
קבלה לביטוח סיעודי
13/05/2019 | 15:39
1
שלום רב,
ראשית,  לא בטוח שיקבלו אותך בגיל מבוגר יותר, מכיוון שיש סיכוי שבתקופת זמן זו, תצבור מחלות אשר מטבע הדברים מתרחשות ככל שמתבגרים.
שנית, אתה מסתכן שתהפוך חס וחלילה לסיעודי במשך תקופת הזמן הזו.
בהצלחה
גלעד

לצפיה ב-'נכה ניוון שרירים וביטוח סיעודי מכבי'
נכה ניוון שרירים וביטוח סיעודי מכבי
11/05/2019 | 23:54
1
5
שמתי לב, שמ1995 אני בביטוח סיעודי של מכבי (כיום הם עם הפניקס). אבל - אני נכה ניוון שרירים מלידה (נולדתי ב92). שמתי לב להחרגה בפוליסה שהיא לא תקפה עד 36 חודש מיום לידת המבוטח.
שאלתי היא: הניוון שרירים זה משהו שמתפתח עם הזמן, סיעודי הפכתי אפשר לומר 6-7-8 שנים אחרי לידתי.
האם מגיע לי משהו? יש טעם לנסות לתבוע אותם? 
או יגידו אתה נכה ניוון שרירים מלידה, מה אתה רוצה בכלל?
כי אני קצת מבולבל. אם אני נכה ניוון שרירים מלידה - אז למה אני בכלל בביטוח סיעודי מטעם מכבי? איך הסכימו להכניס אותי לזה? מ1995- לא מוזר? 
לצפיה ב-'מצב סיעודי ניוון שרירים'
מצב סיעודי ניוון שרירים
13/05/2019 | 15:35
שלום רב,
בדיקת המצב הרפואי לא נעשית טרם הקבלה לביטוח אלא תמיד רק לאחר הגשת התביעה לצורך קבלת תגמולי הביטוח ולכן התקבלת לביטוח הסיעודי.
ככל שסבלת מניוון שרירים ולא היית סיעודי (אלא רק בשנים האחרונות כפי שציינת) ואף לא נשאלת על כך בהצהרת בריאות אזי נראה כדאי לך לפנות לביטוח הסיעודי על מנת שיכירו בך.
אתה מוזמן לפנות בפרטי לצורך מסירת מידע נוסף.
בהצלחה
גלעד

לצפיה ב-'פוסט טראומה האם מגיע לי קצבת נכות ?'
פוסט טראומה האם מגיע לי קצבת נכות ?
21/03/2019 | 07:39
1
10
למרות שאני עובדת בעבודה משכילה פחות או יותר
הייתי מאושפזת וחולת יום לתקופה ממש קצרה
לצפיה ב-'פוסט טראומה'
פוסט טראומה
22/03/2019 | 06:52
7
שלום,
קצבת נכות רלוונטית לביטוח לאומי, אני ממליץ לך לשאול בפורום המתאים כדי לקבל תשובה מדויקת.
בהצלחה,
גלעד
לצפיה ב-'תביעה ביטוח סיעודי'
תביעה ביטוח סיעודי
15/03/2019 | 12:47
1
17
אימי בת 87, בריאה בכללי פרט ל-2 דברים:
1. דמנציה קשה - לא זוכרת הרבה, שוכחת מה שהיה לפני דקה ואף מסוכן להשאירה לבד בגלל שאם תצא החוצה יכולה ללכת לאיבוד (יש לה עובדת זרה).
2. בנוסף, זה כשנה לא שולטת ולובשת חיתול.

שאלתי:
יש לה ביטוח סיעודי - האם כדאי להגיש תביעת סיעוד או ש-2 הבעיות אינם מספיקות כדי לעבור הסף הנדרש לאישור תביעת סיעוד?

תודה ושבת שלום.

לצפיה ב-'תביעת ביטוח סיעודי'
תביעת ביטוח סיעודי
19/03/2019 | 10:43
10
שלום אולגה,
עקרונית נראה שהיא יכולה לעמוד בקריטריונים לגבי הסעיף הראשון שציינת "תשישות נפש".
לגבי הנושא התפקודי, מעט גבולי. אבל די במצב של "תשישות נפש" כדי להיות זכאי לגמלת סיעוד (בהנחה שאימך עומדת בכל תתי התנאים).
את מוזמנת ליצור עמי קשר טלפוני ולמסור פרטים נוספים על מנת שאוכל לתת ייעוץ מדויק.
בברכה,
גלעד
לצפיה ב-'ביטוח סיעודי זה הכרחי? '
ביטוח סיעודי זה הכרחי?
05/03/2019 | 14:33
2
14
כל אתר שאני נכנס אליו נראה לי כמו פרסומת אבל ממה שאני רואה מסבא שלי יש סיכוי שדבר כזה טוב בשבילו. בהנחה שבנאדם לא ישתמש בביטוח הסיעודי סכום הכסף שהוא שילם עובר למישהו אחר ? אפשר לסגור את הדברים האלה מראש עם חברות הביטוח? 

לצפיה ב-'ביטוח סיעודי'
ביטוח סיעודי
05/03/2019 | 15:51
1
10
שלום רב,
השאלה לא כל כך ברורה, אולם אם הכוונה לערכי פדיון של הפוליסה במידה ואדם לא קיבל גמלת סיעוד, אזי צריך לבדוק את הפוליסה הספציפית, שכן רוב הפוליסות (במיוחד הקולקטיביות באמצעות קופות החולים) אינן צוברות ערכי פדיון.
לצפיה ב-'ערכי פדיון'
ערכי פדיון
06/03/2019 | 13:23
6
אני מניח שערכי פדיון אלו כספי פנסיה שאדם יכול להעביר לאחר במידה ואינו משתמש בו?
זאת אומרת שזה משהו שצריך לסגור עם חברת הביטוח לפני?
תודה על המענה 
לצפיה ב-'תביעת ביטוח סעודי עבור ילד'
תביעת ביטוח סעודי עבור ילד
24/02/2019 | 20:49
1
13
מעוניינת בתביעת ביטוח סעודי של קופת חולים לילד עם אוטיזם. נאמר לי ע"י עו"ד שאם יגיש כתב תביעה וחברת הביטוח תסכים לשלם עוד לפני הדיון שכר הטרחה יהיה 15% והוא ישולם על ידי כי במקרה כזה חברת הביטוח לרוב לא משלמת את שכר הטרחה בנימוק שיכולתי לתבוע לבד. אבל אם  יתקיים דיון ולאחר מכן החברה תיענה לתביעה עוד לפני פסק הדין מרבית שכר הטרחה ואולי גם כולו ישולם על ידי החברה.
אני שוקלת להגיש תביעה בעצמי. ברור לי שחברת הביטוח תסרב לבקשה באופן די אוטומטי וכן תבטל את הפוליסה הסיעודית בנימוק שאוטיזם לא מכוסה. ורק אחרי הדחייה לגשת לעורך דין כדי ששכר הטרחה בכל מקרה יחול על חברת הביטוח. הרי במקרה בו תביעתי העצמאית תדחה, חברת הביטוח לא תוכל לטעון שיכולתי לקבל את הכסף לבד. האם יש סיכונים למהלך כזה מבחינתי?
לצפיה ב-'ביטוח סיעודי עבור ילד'
ביטוח סיעודי עבור ילד
05/03/2019 | 15:49
4
שלום,
עמך הסליחה על העיכוב בתשובה.
ברור שכלל האצבע הוא שרצוי לפנות מלכתחילה עם עו"ד כדי להימנע מטעויות שאח"כ לא ניתן יהיה לתקנן. בנוגע לדברי עו"ד, אכן נהוג שלאחר הגשת התביעה הנוהג הוא שחברות הביטוח משתתפות בתשלום שכר טרחה בסך של 15% + מע"מ.
בהצלחה
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:10

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'ביטוח סיעודי קיבוצי - חשש מוצדק שיתפרק לאישיים סתם כך?'
ביטוח סיעודי קיבוצי - חשש מוצדק שיתפרק לאישיים סתם כך?
04/01/2019 | 02:32
2
14

לעובדי תעשיה אוירית יש ביטוח סיעודי קיבוצי: של הראל ושל גמלא.
נציג של תעשיה אוירית הסביר שההסכמים האלה עם ועד תעשיה אוירית הם ללא פג-תוקף לכן לא כמה שהן תקועות לחברות הביטוח כעצם בגרון - לא נשברו ההסכמים הקיבוציים האלה.
סוכן ביטוח הסביר לי שלמרות חוזק הועד של תעשיה אוירית (חברת החשמל ועוד גוף גדול) - חברת הביטוח יכולה גם בעוד 20 שנה להתנער ולהגיד שהחל מעכשיו אין יותר ביטוח קיבוצי (כי אין התכנות כלכלית לכך) ומעבירה להסכמים פרטיים מול כל עובד בתנאים לפי הגיל שלו.

מי מהם צודק?
האם הסכם קיבוצי ללא תוקף לא יכול להיות מבוטל ומפוצל להסכמים אישיים?
האם חברת הביטוח יכולה לעשות פיצול לאישיים מתי שבא לה? כי זה ביטוח ולא חסכון עם הסכם הקשרות?

באותו הקשר הסוכן הציע כיסוי סיעודי של 10 אשח למשך כל החיים.
אני רווק בריא בן 34. בהנתן גילי היחסית צעיר. 10 אשח לכל החיים זה לא מעל ומעבר? (כמובן שאי אפשר לצפות את העתיד אבל גם לא הייתי שומע הצעה לביטוח ע"ס 20 אשח לכל החיים)

לצפיה ב-'ביטוח סיעודי קבוצתי'
ביטוח סיעודי קבוצתי
04/01/2019 | 14:53
1
11
שלום רב,
החשש בהחלט מוצדק.
בסוף שנת 2017 בהוראת המפקחת על הביטוח הופסקו רוב הביטוחים הקולקטיביים וברור שנטיית שוק הביטוח הוא לכיוון הביטוחים הפרטיים.
הייתי מציע לך לקבל את ההסכם שבין המבטחת לבין התעשייה האווירית ולראות מה תוקפו, אתה תראה שהוא מוגבל בתוקף.
אמנם הפיתוי גדול מכיוון שהפרמיה נמוכה, אבל באמת שאין לדעת מה יהיה בעתיד הביטוחים הקולקטיביים שעוד נותרו.
לגבי הסכום 10,000 ש"ח, לטעמי זהו הסכום המינימאלי הנדרש לאדם סיעודי.
בהצלחה,
גלעד

לצפיה ב-'נאמר לי שההסכם הוא עד סוף חיי המטופל'
נאמר לי שההסכם הוא עד סוף חיי המטופל
21/01/2019 | 10:14
2
גם אם הכיסוי שנרכש הוא לתקופה של 5 שנים.

את מדברת על 10 אשח לכמה שנים בממוצע לתכנן?
ביטוח סיעודי קבוצתי
30/12/2018 | 16:15
1
12
שמעתי על זה והתחלתי לקרוא אבל עדיין לא ממש הבנתי. קשה לדעת מה פרסומת ומה לא בכל הנושא הזה. איך זה עובד כל המשפחה יכולה להשתתף באותו ביטוח? הייתי מעוניין לדעת מה היתרון?
ביטוח סיעודי קבוצתי
31/12/2018 | 16:00
4
שלום רב,
הביטוח הסיעודי הקבוצתי הופסק בסוף שנת 2017 (למעט חריגים בודדים), כך שזה כבר לא רלוונטי נכון להיום.
בברכה,
גלעד
לצפיה ב-'מעסיק עובד סיעוד? דע את זכויותיך כמעסיק סיעודי!!!'
מעסיק עובד סיעוד? דע את זכויותיך כמעסיק סיעודי!!!
30/12/2018 | 21:02
3
למידע על זכויות המעסיק הסיעודי היכנס לזכותון של קו למעסיק שבקישור הבא:

לצפיה ב-'ידועים בציבור '
ידועים בציבור
09/12/2018 | 16:18
1
17
במקרה שאחד מבני הזוג היה עובד מדינה וצירף את בת הזוג לפוליסה של הביטוח הסיעודי כמבוטחת משנית. מה קורה אם במקרה שבת הזוג המצורפת לביטוח צריכה את כספי הביטוח, אבל הכספים נכנסים ישירות לחשבון של בן הזוג (שעשה את הביטוח)? בת הזוג הסיעודית במקרה זה לא רואה את הכספים והיא גם במצב שהיא לא יכולה להבין את זה. מה עושים? 
לצפיה ב-'ביטוח סיעודי'
ביטוח סיעודי
12/12/2018 | 11:35
10
חנית שלום,
מדובר בנושא מורכב מדי לפורום שמצריך פרטים נוספים - את מוזמנת ליצור עמי קשר טלפוני.
03-6249313
בברכה,
גלעד
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:57

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:24
1
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-' אנסח את השאלה אחרת'
אנסח את השאלה אחרת
29/11/2018 | 21:50
1
19
תודה לעוד רמתי על תשובתו , השאלה וזה החשוב אם ביטוח לאומי ישלם לי במידה ויש לי ביטוחים פרטיים
לצפיה ב-'ביטוח לאומי סיעוד'
ביטוח לאומי סיעוד
03/12/2018 | 13:00
9
כאן התשובה מורכבת יותר ותלויה במבחן ההכנסות שלך.
תוכל להיכנס לאתר הביטוח הלאומי ולראות את הקריטריונים.
בברכה,
גלעד
לצפיה ב-'כפל בביטוח סעודי פרטי וביטוח לאומי'
כפל בביטוח סעודי פרטי וביטוח לאומי
28/11/2018 | 15:26
1
23
נכבדי אני גמלאי אגד שנים שילמתי ביטוח סעודי קבוצתי בכלל ביטוח המדינה ביטלה את הקבוצתי ועברנו לביטוח פרטי בכלל אני משלם היום 860 שח לחודש יש פה הנחה עוד שנתיים 1070 שח צמוד, התבשרנו שביטוח לאומי הגדיל משמעותי את סכום הפיצוי לחולה סעודי, שאלתי במידה ואהיה סעודי האם אקבל גם מהביטוח הפרטי ונוסף גם מביטוח לאומי שמעתי אמרים שלא  אנא תשובתכם  מאות גמלאים לא יודעים את התשובה, תודה
לצפיה ב-'כפל ביטוח'
כפל ביטוח
29/11/2018 | 12:19
11
שלום אברהם,
מבחינת חברת הביטוח, ברוב הפוליסות אין מניעה לקבל פיצוי למרות ההכרה מביטוח לאומי.
בברכה,
גלעד
לצפיה ב-'סודיות רפואית'
סודיות רפואית
18/11/2018 | 16:28
1
114
שלום לכם, 
אם ברצוני לתבוע את הביטוח, האם בטפסי התביעה עלי לחתום על ויתור סודיות רפואית? 
לצפיה ב-'תביעת סיעוד'
תביעת סיעוד
21/11/2018 | 16:11
15
אלכס שלום,
כן, עליך לחתום על טופס ויתור סודיות רפואית על מנת שחברת הביטוח תפנה לקבל מידע רפואי.
לצפיה ב-'סיוע בהגשת תביעת ביטוח סיעודי'
סיוע בהגשת תביעת ביטוח סיעודי
03/11/2018 | 19:31
1
32
שלום,
אני שומע רבות על הקושי בהגשת התביעה אל מול חברת הביטוח, על שיטת ״מצליח״ שמפעילות החברות השונות ועל הטירטור הארוך שמעבירות את הלקוח עד למיצוי וקבלת הכספים המגיעים.

בהתאם, אני שוקל לפנות לסיוע בהגשת התביעה נגד חברת הביטוח (עורך דין שמתמחה בתחום או חברת מיצוי זכויות כגון ״זכותי״ או ״לבנת פורן״).
ברור לי שכל מקרה לגופו, ובכל זאת, אשמח לשמוע מה העלויות עבור סיוע בהגשת תביעת ביטוח סיעודי. האם מדובר בתשלום מראש או בתשלום על פי הצלחה? כמה אחוזים מסכום הביטוח ולמשך כמה חודשים?
בנוסף, כמה זמן לוקח הליך התביעה?

תודה!
לצפיה ב-'תביעת סיעוד'
תביעת סיעוד
05/11/2018 | 17:11
27
שלום אסי,
לגבי העלויות - ברור שכל עורך דין גובה שכר טרחה בהתאם לשיקוליו המסחריים, אך נהוג לגבות בתחום בין 15% ל- 20% מסך הגמלאות בתוספת מע"מ על בסיס הצלחה.
יש עורכי דין שגובים גם עבור פתיחת תיק.
יש לזכור שהסכומים האלה הינם עבור ייצוג בהליך משפטי במקרה ופנייתך נדחית.
במצב זה התביעה נמשכת בין חודשים בודדים (במידה ומגיעים לפשרה) ועד לתקופה של כשנה וחצי.
במידה ותשכור עו"ד לייצגך בשלב שלפני התביעה, שכר הטרחה יהיה כמובן לתקופה מופחתת ולא עבור כל תקופת התשלום.
בהצלחה,
גלעד
לצפיה ב-'טופס וסר'
טופס וסר
19/10/2018 | 21:13
3
18
שלום

פתחנו עבור אמא שלי תביעה בביטוח הסיעודי, 
התקשרו אלינו כדי להודיע שלא החתמנו מישהו על טופס וס"ר.
הלכתי עם זה לרופא משפחה-הרופא משפחה אמר שאף אחד במערכת (של הכללית לצורך העניין ) לא יחתום
לא רופא
לא אחות
לא עובד סוציאלי, פשוט אף אחד
נשארנו עם האופציה האחרונה של עו"ד , כלומר לא מספיק שאנחנו מטורטרים 
עייפים, מותשים ,עכשיו צריכים לפנות לעו"ד לחתימה על הטופס.
אמא שלי לא במצ"ב שהיא יכולה לצאת מהבית .רק לרופאים מומחים אנחנו מצליחים לקחת אותה -כמובן שאת חברת הביטוח זה לא מעניין.
שאלתי אותם מדוע הרופא שבא להעריך את מצבה לא יכול להיות עד לחתימה ,
הם אמרו שאת זה הם לא עושים.
למי אני פונה? בכל שיחה שלי איתם הם מביאים לי חצאי מידע ,תמיד אני צריכה לעבור בין כמה נציגים עד שהם מביאים לי את המידע הנכון.
1.אם אני פותחת תביעת ביטוח סיעודי ,מדוע צריך לחתום על הטוםס הזה? זה לא שיש לי בחירה אמיתית בנושא.
2.האם מקובל שאחות/כל אחד מהקופה שמוסמך יכול לחתום על הטופס ?
3.למי אני כן יכולה לפנות כדי שיחתום לי על הטופס?
לצפיה ב-'טופס וסר'
טופס וסר
22/10/2018 | 10:01
2
41
שלום רב,
מהיכן אתם בארץ?
לצפיה ב-'פ"ת'
פ"ת
22/10/2018 | 19:34
1
5
לצפיה ב-'טופס וסר'
טופס וסר
24/10/2018 | 06:30
9
צור עמי קשר במהלך היום ב- 03-6249313
לצפיה ב-'איפה כדאי / מומלץ לקנות ביטוח סיעודי? '
איפה כדאי / מומלץ לקנות ביטוח סיעודי?
14/10/2018 | 10:42
1
19
לצפיה ב-'היכן לקנות ביטוח סיעודי'
היכן לקנות ביטוח סיעודי
14/10/2018 | 15:51
26
רונית שלום,
השאלה כללית מדי.
השאלה היא יותר איזה סוג ביטוח ובאיזה תנאים יותר מאשר היכן לקנות.
אני ממליץ לך לפנות לסוכן ביטוח מקצועי כדי שימסור לך את מלוא הפרטים וההשוואות בין החברות השונות.
בהצלחה!
גלעד
לצפיה ב-'המלצה על מכשיר הקלטה-'
המלצה על מכשיר הקלטה-
02/10/2018 | 12:14
17
מכשיר הקלטה קטן, לאו דווקא "מקצועי", עד 150 ש"ח. 
דגש על גודל מכשיר (קטן), עדיף עם תפס, והקלטות ארוכות יחסית (עד 9 שעות).
מכשיר טלפון סמארטפון לא טוב לצורך הענין בגלל הגודל. 

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד גלעד רמתי מכהן כסגן יו"ר ועדת ביטוח ארצית בלשכת עורכי הדין ומומחה לתביעות ביטוח סיעודי נגד חברות הביטוח. עו"ד רמתי מייצג במשך שנים רבות מבוטחים ב
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ